PDA

Επιστροφή στο Forum : 545 Ε60


BMW 545
17-11-14, 18:17
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ 545 Ε60 ΤΟΥΣ 2005 ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΚΟΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΥΣ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

SUPERCHARGER
17-11-14, 18:22
ΔΕΝ επιτρεπεται αυτη η μετατροπη.

Δεν επιτρεπεται επισης να γραφεις με κεφαλαια.

rapid_fast
17-11-14, 18:28
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ 545 Ε60 ΤΟΥΣ 2005 ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΚΟΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΥΣ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Διάβασε καλά τους κανόνες του φόρουμ εδώ: http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php
Δεν θα ξαναγράψεις κεφαλαία. Δεν θα γράψεις τίποτα και ποτέ εκτός των κανόνων του φόρουμ.
Την επόμενη φορά θα σου διαγράψω το πόστ.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα..

BMW 545
17-11-14, 18:30
με συγχωρειτε για τα κεφαλαια .πρωτη φορα μπηκα και γραφτηκα σημερα στο forum.οποτε δεν επιτρεπεται απο τον νομο αυτη η μετατροπη και ας υπαρχει εργοστασιακο μοτερ για το αντιστοιχο μοντελο αν καταλαβα σωστα?
η διαφορα στα αλλογα δεν ειναι μεγαλη απο οσο ξερω υπαρχει μοτερ 3000cc 286 αλογα πετρελαιο απο τα 333 που ειναι βενζινη το 545.αλλα και παλι ευχαριστω για την απαντηση.

rapid_fast
17-11-14, 18:32
Η αλλαγή καυσίμου δεν επιτρέπεται απο την ισχύουσα νομοθεσία.
Η προσθήκη συστήματος υγραερίου ή φυσικού αερίου αποτελεί εναλλακτικό δεύτερο
καύσιμο και είναι επιτρεπτή.

SUPERCHARGER
18-11-14, 00:25
οτι ειπε ο αμεσα_γρηγορος