PDA

Επιστροφή στο Forum : Eρωτηση για Ζ4 μεταχειρισμενη


Nick Z4
21-08-15, 03:05
Καλησπέρα σε όλους.Θέλω να αγοράσω μια Ζ4 μεταχειρισμενη του 2006 με 60.000 στα 2200 κυβικα.Θα ήθελα κάποια σχόλια σας για την αξιοπιστία του αυτοκινητου και θέλω να ρωτησω ποσο μπορει να κατεβει η τιμη μετα απο διαπραγματευση με τον πωλητη από την αρχικώς αναγραφόμενη στην αγγελια....

Fanatic
25-08-15, 13:44
Καλησπέρα σε όλους.Θέλω να αγοράσω μια Ζ4 μεταχειρισμενη του 2006 με 60.000 στα 2200 κυβικα.Θα ήθελα κάποια σχόλια σας για την αξιοπιστία του αυτοκινητου και θέλω να ρωτησω ποσο μπορει να κατεβει η τιμη μετα απο διαπραγματευση με τον πωλητη από την αρχικώς αναγραφόμενη στην αγγελια....

Γενικα το αυτοκινητο ειναι αξιοπιστο. Σε αυτα τα χιλιομετρα που αναφερεις μαλιστα ειναι κουτα(αν ειναι πραγματικα χλμ). Το εξακυλινδρο Μ54 ειναι τερας αξιοπιστιας και γενικα βρισκεις ανταλλακτικα αβερτα μεταχειρισμενα αν χρειαστεις ποτε.

Καποιοι εχουν χρειαστει να αλλαξουν το μοτερ της οροφης αλλα το προβλημα ειναι ουσιαστικα στην αποχετευση του νερου διπλα στο μοτερ. Μερικες φορες βουλωνουν με αποτελεσμα το μοτερ να καθεται στο νερο και να χαλαει.

Μια λογικη τιμη για Ζ4 2.2 πιστευω ειναι 8-9κ

Αμαξαρα! :nod:

stef
25-08-15, 15:18
Τι τιμή στην δίνει δεν μας είπες?
Το αυτοκίνητο το έλεγξες? Ελληνικό ή εισαγωγής?
Λογικά το 2006 που λες ότι είναι, είναι μάλλον εισαγωγής μιας και το 1/2006 βγήκε το f/l και καταργήθηκε ο 2,2...