PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις "Εφτά"!


alexcsl
22-12-05, 08:29
Διαπιστώνω ότι ο alexk, ιδρυτής αυτού του thread,
μας έδωσε μία διέξοδο να γράφουμε ότι θέλουμε
χωρίς να επιβαρύνουμε το υπόλοιπο forum με off-topics!

Δώσε δύναμη συνονόματε!

E36 RULES!!
22-12-05, 08:33
Διαπιστώνω οτι Τώρα τελευταία πάσχω από Ναρκισσισμό("Πω πω τι κούκλος που είμαι" και τα συναφή) Επίσης ΄πάσχω και από Ε36ο316iλατρεία("πω πω τί κούκλα που είναι η μπέμπα μου"κλπ κλπ κλπ...) ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ????

alexk
22-12-05, 09:48
Διαπιστώνω ότι πρέπει να είμαι πολύ βλαμμένο άτομο.

Πρωί-πρωί στην αντιπροσωπεία μου, για να παραγγείλω το Χριστουγεννιάτικο δώρο για το μωρό μου και έχουμε πιάσει την κουβέντα με τον πωλητή, για το ποιο έχει την καλύτερη αεροδυναμική. Κυρίες και κύριοι, R1 by far. Στα 170-180 με πολύ αέρα, ούτε αυτοκίνητο δεν πάει με τόση σταθερότητα. Προσκυνώ αυτό το θείο κατασκεύασμα. Τελικά, οι Ιάπωνες δεν είναι μόνο, κοντοί, σχιστομάτηδες, μικροτσού*beep*τσουνοι και "βαράτε masters" (στο θέμα πολεμικές τέχνες). Κατέχουν την επιστήμη, την τέχνη, την μαγεία για να φτιάχνουν κατασκευές που πλησιάζουν σε "αεροπλάνο" ή διαστημόπλοιο. Πάντως, τα 1000άρια τους έχουν αρκετά κοινά με πύραυλο...

Διαπιστώνω ότι ο κόσμος πήρε όλα τα Lego και δεν βρίσκω να πάρω δώρο στο βαφτιστήρι μου. Πακέτο...

Διαπιστώνω ότι αύριο το μωρό μου θα φοράει Ohlins.
Διαπιστώνω ότι σε κανένα μήνα, θα τα ρίχνει και σε Κ5.
Διαπιστώνω ότι όλα είναι βαρετά πλέον, εκτός από το μωρό μου. :flirt:

Kostas Christ
22-12-05, 11:14
Διαπιστωνω οτι υπαρχουν πολυ βλακες. Ενας συμμαθητης μου μου συγκρινει τα Μ3 με σανι τζι τι αρ 500 αλογα. το θεμα ειναι οτι δεν μπορει να εωοεισει οτι εκει που στραβωνει ο δρομος ειναι πλεον αχρηστο και οτι απο κει και περα αναλαμβανει το Μ3. Αλλα τι να πει κανει απο ανθρωπο που βλεπει αεροτομη ξαπλωστρα και υποκλινεται στην καγκουρια του ιδιοκτητη

DRIFTER
22-12-05, 11:22
Διαπίστωσα ότι μαθαίνεις καλύτερα drift με πολύ λιωμένα λάστιχα και 75 αλόγατα να έχεις θα είναι σαν να φοράς Μ3 μοτέρ.

Διαπίστωσα πως μόλις ανέβω Αθήνα θα τα κάνω φυτίλια τα λάστιχα έτσι και βρεθούμε όλοι μαζί παρέα για το γαμώτο....

Διαπίστωσα πώς όσο μαθαίνω και κάνω drift με το Ε30 τόσο ποιο πολύ με κερδίζει......

Διαπίστωση....Έχω βάλει για λίγο καιρό αγγελία τη μπουμπού μου για να δώ αν μπορώ να τη πουλήσω να πάρω κανα άλλο και όποτε με έπερναν για να το δούν ένιωθα άσχημα δεν ήθελα λες και θα σκότωνα κάτι....

Αλλη μια διαπίστωση είναι ότι θέλω ο alexk να με πάει βόλτα με το μικρό του μπιμπελό ονόματι R1 E Aλέξη τι λές?

alexk
22-12-05, 11:45
Αλλη μια διαπίστωση είναι ότι θέλω ο alexk να με πάει βόλτα με το μικρό του μπιμπελό ονόματι R1 E Aλέξη τι λές?

Όποτε θέλεις Σωτήρη. Κράνος φέρε...

alexcsl
22-12-05, 14:28
Διαπιστώνω πως η σημερινή μέρα ήτανε άκρως επικοδομιτική
για το forum, :bananasmiμε μπροστάρη τον άλεξκέι, δώσαμε όλοι δύναμη, :greenboun
και το επίπεδο συζήτησης εκσφεδονίστηκε κατακόρυφα (προς τα κάτω)! :icon_kidr

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-12-05, 14:41
Διαπίστωση 1η: Σήμερα ήταν η μεγαλύτερη σε διάρκεια νύχτα
Διαπίστωση 2η: Ο Ευαγγελάτος με κατέστρεψε. Δεν αντέχω άλλο. Είπαμε να πει κάποια πράγματα αλλά αυτός δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο. Τα έχει ισωπεδώσει όλα. Μια οι κουραμπιέδες, μια τα φαγητά στα εστιατόρια, μια οι ξηροί καρποί τώρα και ο καφές. δηλαδή ΕΛΕΟΣ. Ας τον σταματήσει κάποιος
Διαπίστωση 3η: Σε ένα μήνα έκανα 4.000 χλμ. Είναι πολλά;

TheCondor
22-12-05, 14:56
Εγω διαπιστωνω οτι τελικα το 320 στις τριτες-τεταρτες ειναι αρκετα γρηγορο και αν κουμπωσει και η πεμπτη η ταχυτητα δεν πεφτει.

Επισης διαπιστωνω οτι στριβει τρελα, και οτι με καλα λαστιχα ( αυτα που εχω εχουν ληξει πριν καμποσα χρονια και ειναι ξεραμενα για τα καλα ) θα στριβει ακομα καλυτερα χωρις να παιζει ο κωλος η να μουριαζει.

Επισης διαπιστωνω οτι τελικα ειμαι μπροστα απο rallye 16v και saxo και αυτο με κανει ιδιαιτερα χαρουμενο αφου καλως η κακως αυτα τα αμαξια εχουν γινει το μετρο συγκρισης.

megistanas
22-12-05, 15:03
Δ Ι Α Π Ι Σ Τ Ω Σ Α :

1. Οταν καθημερινη ξενυχτας και κοιμασαι στις 6 ειναι πολυ δυσκολο να σηκωθεις και να πας στη δουλεια........(Το cristal το εχετε ακουστα?:ylsuper:)

2. Οι πιο ωραίες γυναικες που μπορεις να συναντισεις καθημερινη εξω βρισκονται καθε Τετάρτη στο εν λογω club.....εχει βραδια R&B (ξενερα λιγο) αλλα το θεαμα αποζημιωνει.....:love:

3. Ποτε...μα ποτε...μα ποτε μη βγειτε για πιώμα νυστικοι (το επαιζα ηρωας εχθες)...βαραει...λεμε...βαραει ποοοοοοολυ οεο!!!!:friday:

4. Ασχετο: Οσα δε φτανει η αλεπού?...................πηδαει και τα πιάνει!!!!! οεο!!!

alexk
22-12-05, 15:12
Hamman> Αϊ εμ τέριμπλι σόρρυ μαϊ φρεντ φορ δι τραμπλ αϊ χαβ κοζτ.
Χωρίς πλάκα τώρα. Ναι το ξέρω, το παραέκανα λιγάκι... Φταίω :chair:

megistanas> Το crystal το ξέρουμε. Αυτό για τις όμορφες παρουσίες κάθε τετάρτη δεν ξέραμε. Αυτά τα λέμε πιο νωρίς!!!

megistanas
22-12-05, 15:31
Hamman> Αϊ εμ τέριμπλι σόρρυ μαϊ φρεντ φορ δι τραμπλ αϊ χαβ κοζτ.
Χωρίς πλάκα τώρα. Ναι το ξέρω, το παραέκανα λιγάκι... Φταίω :chair:

megistanas> Το crystal το ξέρουμε. Αυτό για τις όμορφες παρουσίες κάθε τετάρτη δεν ξέραμε. Αυτά τα λέμε πιο νωρίς!!!

Παντως τρεις συνεχομενες τεταρτες γινεται πανικος........:ylsuper:
Καθε τεταρτη το εχουμε καθιερωσει και σκαμε μυτη........
Τραπεζατοι βεβαιως βεβαιως....:bowdown: :bowdown:
Οποιος ψηνεται γενικως...........ριχνει pm/e-mail/τηλ και κανονιζουμε!!!!!
Υ.Γ: Μηπως ειδε κανεις τα κλειδια μου? οεο?

Fad3In
22-12-05, 19:14
Επισης διαπιστωνω οτι τελικα ειμαι μπροστα απο rallye 16v και saxo και αυτο με κανει ιδιαιτερα χαρουμενο αφου καλως η κακως αυτα τα αμαξια εχουν γινει το μετρο συγκρισης.
Διαπιστωνω οτι λυσσαξες πια με τα Σαξοραλλα! :pth:
Αφου εβαλες και το κοντο διαφορικο,τι περιμενες δηλαδη; :pimp:
Διαπιστωνω αντιθετα οτι το δικο μου με 4 ταχυτητες
και 3.64 διαφορικο επιταχυνει σα χελωνα! :lamer:
Ν.

TheCondor
22-12-05, 22:31
Διαπιστωνω οτι λυσσαξες πια με τα Σαξοραλλα! :pth:
Αφου εβαλες και το κοντο διαφορικο,τι περιμενες δηλαδη; :pimp:
Διαπιστωνω αντιθετα οτι το δικο μου με 4 ταχυτητες
και 3.64 διαφορικο επιταχυνει σα χελωνα!
Ν.

Τελικα Νικητα και εγω 3.91 φορουσα :twak:

Οποτε το αλλο που εχω παει προς πωληση :105whistl

manosm3
22-12-05, 22:40
Διαπιστωσα πως αϊ νιντ ε τσιπ ντιαρ πρεζιντεντ κοζ αϊ γουοντ του πλέι εξ-μποξ.
Αϊ ντον'τ γουοντ α λέις τσιπ μπικωζ ε γκερλ φαουντ α μαους ιν ιτ.
Επισης, διαπιστωσα οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ καποιος που θα περασει απο δω να μη φυγει με μεγαλη δοση μουρλας στο νιο-νιο του!!!:jumpgirl:
Διαπιστωσα οτι ελεω διακοπων θα γινω τακτικος θαμωνας crystal!!!!!! :gaysex:

papajim
22-12-05, 23:08
Διαπίστωσα οτι οι διακοπές μου έχουν ήδη ξεκινήσει και οτι αύριο είναι μια απλή μέρα χαλάρωσης πριν τη μεγάλη επιστροφή.
Επίσης διαπίστωσα οτι δε βρίσκω το εισιτήριο (ευτυχώς του τρένου,όχι του αεροπλάνου)
Και για να ΄μαι στο κλίμα των ημερών...

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ?? Ο Ε Ο !!

God
22-12-05, 23:50
Διαπιστωσα οτι δεν με νοιαζει που το νεο μου αυτοκινητο θελει ακομα ηλεκτρολογο, φαρνατζη ΚΑΙ ταπετσερη (και λαστιχα αλλα ποιος τα χρειαζεται?) οποτε θα φαει κανενα μηνα ακομα για να ερθει στα ισα του, αλλα με απασχολει απο χτες το πως θα γυαλισω τις ζαντες....

Ειμαι καμμενος?

Action Man
23-12-05, 00:08
Διαπιστωσα οτι τελικα ειναι καλυτερα να αφηνουμε ενα thread με πολλα post,παρα να το κλειδωνουμε και να ξαναρχιζουμε απο την αρχη!

M-illusion
23-12-05, 00:55
Διαπιστώνω οτι το ΠΑΘΟΣ είναι το κάυσιμο της ζωής! (better than vpower)

Διαπιστώνω οτι οι Κιαμικοί είναι πολλοί!Έλα να ανεβαίνουμεεεε!!

Διαπιστώνω οτι όσα χρόνια και άν περάσουν...τα πιάτα στα μπουζούκια θα είναι πάντα must!

Διαπιστώνω οτι το κράξιμο είναι απίστευτη εκτόνωση : :bullhorn: ΚραΑαΑαα και Φτούυυυ σε όποιον τόλμησε!!!(Τα "μπουκέτα" κερασμένα!Με τις υγείες σου!)

Διαπιστώνω οτι... καλός ο Saxoυλας αλλα χάνεται μπροστά σε 1Km βόλτας με την απολαυστική τρελή κυρία (του)!

Διαπιστώνω οτι παραδιαπίστωσα σήμερα.Καληνύχτες!

saikoE39
23-12-05, 01:27
Δ Ι Α Π Ι Σ Τ Ω Σ Α :

1. Οταν καθημερινη ξενυχτας και κοιμασαι στις 6 ειναι πολυ δυσκολο να σηκωθεις και να πας στη δουλεια........(Το cristal το εχετε ακουστα?:ylsuper:)

2. Οι πιο ωραίες γυναικες που μπορεις να συναντισεις καθημερινη εξω βρισκονται καθε Τετάρτη στο εν λογω club.....εχει βραδια R&B (ξενερα λιγο) αλλα το θεαμα αποζημιωνει.....

3. Ποτε...μα ποτε...μα ποτε μη βγειτε για πιώμα νυστικοι (το επαιζα ηρωας εχθες)...βαραει...λεμε...βαραει ποοοοοοολυ οεο!!!!:friday:

4. Ασχετο: Οσα δε φτανει η αλεπού?...................πηδαει και τα πιάνει!!!!! οεο!!!
Διαπιστωση...συναδελφος και εσυ.....
τελικα να που το cristal το εκραζα,και το εκραζαν και αλλοι..αλλα πολυ κοσμο τελικα μαζευει......τεταρτη ειναι η καλυτερη μερα(για εμενα)...αλλα καθε μερα καλα ειναι.....
manosm3 re δεν σερβιρει φαγητο οπως νομιζες.....αααα..και ελα να παρεις το ροζ πλουζακι μου που εκραζες...γιατι σε βλεπω να τρως πορταα...
:105whistl
Τελικη διαπιστωση για φετος απο εμενα.....
ειναι οτι ειναι πολυ ωραιο να σχολας απο την δουλεια στις 1 το πρωι...και να ξερεις πως την αλλη μερα το πρωι......φευγεις για τις γιορτες.....τσαο δουλεια σε 15 μερες ξανα......:icon_kidr

manosm3
23-12-05, 18:16
Διαπιστωσα οτι τελικα ειναι καλυτερα να αφηνουμε ενα thread με πολλα post,παρα να το κλειδωνουμε και να ξαναρχιζουμε απο την αρχη!
Διαπιστωσα πως αυτη τη διαπιστωση ηθελα να τη γραψω απο καιρο αλλα ολο το ξεχνουσα.
Συμφωνω φιλε αξιον μαν.:cheers:

Action Man
24-12-05, 01:04
Διαπιστωσα οτι o geo και ο manos εχουν ιδιο αριθμο posts(1834)......η μεγαλη κοντρα μολις ξεκινησε........:icon_kidr :useless: :D

alexk
24-12-05, 02:48
Διαπίστωσα ότι

- Όταν καεί η μικρή λάμπα από τα εμπρός φώτα στο Ε46 compact, ανάβει σε μικρή ένταση το αντίστοιχο φλας (καλό ε???).
- Έχω καλούς φίλους... Δεν υπάρχουν λέξεις. Ένα μεγάλο ευχαριστώ, ξέρει αυτός στον οποίο απευθύνεται...
- Οι εξατμίσεις είναι εδώ και είναι μουνά*beep*ρες!!! Πωπωπω, πολύ τιτάνιο ρε παιδί μου!!! 3.6 κιλάκια τιτάνιο. Από την άλλη εβδομάδα, με βλέπω για πολλές κλήσεις...
- Τι χρυσός και πλατίνα, τιτάνιο είναι όλα τα ευρώ.

Fad3In
24-12-05, 12:42
...on an Acura it was observed that horsepower dropped by ten when it went from 16" wheels to 18" wheels.
Eτσι,απλα διαπιστωνω οτι καλυτερος τροπος να χασεις γρηγορα και με σιγουρια αλογα ειναι να βαλεις τεραστιες ζαντες! :party: :loser:
Ν.

alexk
24-12-05, 23:50
Σήμερα διαπίστωσα ότι ακόμη μια φορά ένας φίλος με πρόδωσε με τον χειρότερο τρόπο. Κρίμα, και 5 χρόνια τώρα νόμιζα ότι ήταν φίλος, αλλά όχι, ήταν όλα μια υποκρισία. Έτσι είναι, βοηθάς κάποιον μια ζωή και από τη ζήλεια του, θέλει να σου κάνει κακό.

Έκανα λάθος τελικά. Βέβαια, όλα εδώ πληρώνονται. Θα τα βρει μπροστά του...

Fad3In
25-12-05, 20:28
Σήμερα διαπίστωσα ότι ακόμη μια φορά ένας φίλος με πρόδωσε με τον χειρότερο τρόπο. Κρίμα, και 5 χρόνια τώρα νόμιζα ότι ήταν φίλος, αλλά όχι, ήταν όλα μια υποκρισία. Έτσι είναι, βοηθάς κάποιον μια ζωή και από τη ζήλεια του, θέλει να σου κάνει κακό.

Έκανα λάθος τελικά. Βέβαια, όλα εδώ πληρώνονται. Θα τα βρει μπροστά του...

Να σουν ο μονος...ειναι πικρη διαπιστωση,αλλα συμβαινουν τετοια...
Δεν πειραζει,ανασυγκροτησου και προχωρα Αλεξη...;)
Ν.

God
25-12-05, 20:32
Σήμερα διαπίστωσα ότι ακόμη μια φορά ένας φίλος με πρόδωσε με τον χειρότερο τρόπο. Κρίμα, και 5 χρόνια τώρα νόμιζα ότι ήταν φίλος, αλλά όχι, ήταν όλα μια υποκρισία. Έτσι είναι, βοηθάς κάποιον μια ζωή και από τη ζήλεια του, θέλει να σου κάνει κακό.

Έκανα λάθος τελικά. Βέβαια, όλα εδώ πληρώνονται. Θα τα βρει μπροστά του...

Α καλως μας ηρθες στο club...οχι των bmw, το αλλο. Μην στεναχωριεσε ομως, δεν αξιζει.


Mολις διαπιστωσα οτι πρεπει να μαθεις το μυστικο της ευτυχιας και της επιτυχιας, που μου πηρε λιγο καιρο να μου το μαθει ο πατερας μου αλλα το εμαθα και εγω...το οποιο διαπιστωνω οσο μεγαλωνω οτι ειναι πολυ χρησιμο και αλαθητο!


Το μυστικο της ευτυχιας ειναι να λες μερικες φορες στα @@ μου, και να το εννοεις!!
Το μυστικο της επιτυχιας ειναι να ξερεις ποτε να μην το λες...

Χρονια πολλα. :cheers:

Action Man
26-12-05, 10:50
Διαπιστωνω....ποσο υπεροπτης και ψωνιο ηταν ο συναδελφος με την Ζ4 2.2 τα ξημερωματα σε γνωστο φαναρι........
Δεν πειραζει ομως..........δεν τον χαλασε η πισω πινακιδα της compact....:nutkick: :thefinger :loser: :icon_toil

manosbmw318ie30
26-12-05, 11:18
Διαπίστωσα ότι η έκφραση "Η μέρα με τη νύχτα", μόλις και μετα βίας μπορεί να περιγράψει τη διαφορά πυρακτώσεως-αλογόνου και ΧΕΝΟΝ! Όσοι με αλογόνου νομίζουν ότι έχουν φώτα πλανόνται πλάνη οικτράν! Εγώ χτες ανήμερα Χριστούγεννα, έκανα Πάσχα, αφού είδα και έλαβα το φώς!

megistanas
26-12-05, 12:13
Αδέρφια θα κανω μια εξαιρεση και θα γραψω τη δεν εχω διαπιστωσει ακομα (λιγα ειναι αλλα καλα):

1. Πως γινεται να εχω κοιμηθει 12 ωρες απο την Παρασκευη και να συνεχιζω ακομα? οεο?

2. Πως γινεται να εχω ξεσκισει το FICTION στα υποβρυχια και στα μπουκάλια και να μη πευτω ακόμα (ξερει ο ΤαΤοΣ)? οεο?

3. Ποσα αλογα να εχει το 316 μου? οεο?

4. Ποσα κιλα θα παρω στις γιορτες? οεο?

Και μια διαπίστωση ετσι για το καλο:

1. Μερικοι πατεραδες ειναι πιο καγκουρες απο τους γιους τους! Ο δικος μου πηρε το αμαξι μου (316ι του 97 με ΦΠΕ και 17αρες) και προσπαθουσε να πεταξει κωλο σε οδοστρωμα γυαλοχαρτο (εξοδος απο ψυχικο σε κηφισιας), μου το ελιωσε και μου λεει στο τελος: "ρε συ αυτο ειναι χωμα" (λες και δε το ηξερα) αλλα ετσι για να μου μαμησει τη ψυχολογια και να λεει οτι εκανε κι αυτος μια διαπιστωση....ξυλο που θελουνε αυτοι:twak: .......ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ: :bullhorn: ΘΕΛΩ Μ3 ΕΠΕΙΓΩΝΤΟΣ !!!!!

DaRk_AnGeL
26-12-05, 17:45
Διαπιστώνω οτι : χτές ήταν Χριστούγεννα... Χρόνια Πολλά σε όλους λοιπόν :)

Fad3In
26-12-05, 19:44
Μολις εκανα την διαπιστωση οτι τελικα ο η Πεντελη ειναι ψηλοτερη του Υμηττου αλλα η Παρνηθα ψηλοτερη κι απ τα δυο παραπανω! :tapedshut
Ειχα ανεκαθεν την εντυπωση οτι η Πεντελη ηταν το ψηλοτερο βουνο,αλλα...
Ν.

megistanas
26-12-05, 20:46
ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ

1. Οτι η διαδρομη μετα τη Χασια προς Θηβα ειναι μαματη! Η μαλλον διαπιστωσα οτι ειναι μαματη με αυτο το αυτοκινητο που εχω τωρα....ειχα ξαναπαει αλλα ειχα ενα ξενερωτο αμαξι και δεν ειχα παρατηρισει τιποτα απολυτως.......την προτεινω ανεπιφυλακτα και λεω μαλιστα να οργανωσουμε καμια βολτα προς εκει.......κανουμε την αναβαση μας αραζουμε σε κατι ταβερνεια :cheers: που εχει μετα και κατηφοριζουμε Θηβα........γυρναμε κια απ'τη καινουρια εθνικη.....μια και θα εχουμε φαει.....μη το ζωριζουμε το θεμα.....

Διαπιστωσα επισης οτι τη παραπανω προταση επρεπε αλλου να τη γραψω αλλα αφου εδω ξεκινησα ειπα εδω να τελειωσω!:twak:

M-illusion
26-12-05, 23:45
Διαπιστώνω οτι μία απο τις απόλαυσεις της ζωής είναι να κάνεις,πού και πού,πολύ μεγάλες τρέλες και να μην μετανιώνεις! (Και 'μένα τί με νοιάζει δηλαδη...εγώ θα γίνω star του MTV...)

Διαπίστωνω οτι οι γιορτές είναι καταθλιπτικές όταν δουλεύεις συνεχώς και δεν έχεις χρόνο ούτε καν να ακούσεις τα κάλαντα.Διαπιστώνω όμως οτι ΑΥΤΕΣ οι γιορτές γίνονται ιδανικές με λίγους καλούς φίλους,καλή διάθεση και πολύ αγάπη! :)

Διαπιστώνω οτι με το ποσοστό αλκοόλ που κόβει βόλτες στο αίμα μου...ο saxoυλας θα κουνηθεί σε κανα δυο μέρες!Άντε και με τις υγείες μου!χίκ!

manosm3
27-12-05, 00:03
Διαπιστωσα οτι μια απο τις καλυτερες εποχες του χρονου (αν οχι η καλυτερη) ειναι αυτη.
Ενω η χειροτερη ειναι το διαστημα ακριβως μετα απο αυτη που παντα αναρωτιεμαι γιατι να μην ειμαι παλαιοημερολογιτης.

TheCondor
27-12-05, 05:02
Διαπιστωσα οτι μια απο τις καλυτερες εποχες του χρονου (αν οχι η καλυτερη) ειναι αυτη.
Ενω η χειροτερη ειναι το διαστημα ακριβως μετα απο αυτη που παντα αναρωτιεμαι γιατι να μην ειμαι παλαιοημερολογιτης.


Eγω αναρωτιεμαι γιατι εισαι ακομα χριστιανος :owned:

Διαπιστωνω για ακομη μια φορα οτι η κρεπαλη ειναι must αυτες τις μερες. Κουραγιο σε οσους και οσες δουλευουν και καλες γιορτες να εχουν γιατι δυστυχως πηζουν χρονιαρες μερες :mad:

manosbmw318ie30
27-12-05, 17:20
Διαπίστωσα ότι το πίσω μέρος της Ε90 είναι καλύτερο όταν το χρώμα του οχήματος είναι ανοιχτό (π.χ. άσπρο, ασημί κτλ) και τα φώτα οπισθοπορείας σχεδόν χάνονται, οπότε τα υπόλοιπα φωτιστικά σχηματίζουν το γνωστό L.

m3power
27-12-05, 18:02
διαπιστωσα οτι μολις επλυνα το αμαξακι μου,εξωτερια-εσωτερικα-απο κατω-μοτερ,και ειναι πολυ μο!ν@ρ@@@@@ μιλαμε πλυμενο!!!!!!!!

megistanas
27-12-05, 18:07
Διαπιστωσα οτι μ'αυτο το γ@#οκαιρο δε μπορω να πλυνω τα κουκλια μου και ειναι χαλια!
Μου εχει σπασει τα νευρα ο κ@#οκαιρος!!!!
Αντε να δουμε πως θα ερθω τη Τεταρτη μεσ'τη βρομα!!!!
Που ειναι ο ηλιος? οεο?

makman
27-12-05, 18:21
εγω σημερα διαπιστωσα οτι ,οπου και να πας ,οτι και να κανεις , παντα οι μ@μ@κες θα ειναι μπροστα σου.
ανεβαινοντας στο χιονοδρομικο του καρπενησιου (και ενω ΟΛΟΙ και ΟΛΑ ελεγαν οτι θελει αλυσιδες) μια MERC μας πηγαινε καροτσα,και τελικα κολλησε κανοντας και ολους οσους ηταν πισω της να κολλησουν και αυτοι.
ενω ΟΛΟΙ σταματανε δεξια να βαλουν αλυσιδες (εγω πιο μπροστα απο ολους,λογω μπλοκε) κανα δυο-τρια "ζωα" πολεμανε να ανεβουν οπως ειναι,και μαλιστα εχουν την απαιτηση να τους σπρωξεις κιολας για να πανε στην ακρη,αφου εχουν κλεισει τον δρομο :screwy: .
ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΟΟΟΟ :angryfire
ε ρε κλωτσιες που θελουν μερικοι :icon02::nod:

Geo_3D
27-12-05, 20:23
Διαπιστωσα οτι ο φιλος μου ο alexk,εχει βαλει το ονομα μου στην υπογραφη του.Δεν εχω ομως ακομα διαπιστωσει το τι ακριβως εννοει ο ποιητης

Για βοηθα λιγο ρε Alex....

TheCondor
28-12-05, 04:06
Εγω διαπιστωνω οτι ειναι πολυ σημαντικο να υπαρχει καποια ψυχη, ενας ανθρωπος που σε καταλαβαινει πληρως, χωρις να χρειαζεται να του πεις τα παντα για κατι, εστω κι αν αυτος ο ανθρωπος ειναι παρα πολυ μακρια για να μιλησεις σε πρωτο προσωπο.

Επισης διαπιστωνω οτι θελω να τελειωνουν οι γιορτες σιγα σιγα γιατι με πιανει ενα αφανταστο ψυχοπλακωμα αυτη την εποχη.

/me plays kreator - violent revolution \,,/

alexk
28-12-05, 06:44
Διαπιστωσα οτι ο φιλος μου ο alexk,εχει βαλει το ονομα μου στην υπογραφη του.Δεν εχω ομως ακομα διαπιστωσει το τι ακριβως εννοει ο ποιητης

Για βοηθα λιγο ρε Alex....

Σε πειράζω... :cheers:

Xeno-318is
28-12-05, 13:18
Διαπιστωσα πως σημερα εχω επετειο....Εκλεισα χρονο!!!:google:
Αντε να τα χιλιασουμε!!

ioanna
28-12-05, 16:28
Διαπίστωσα για μία ακόμα φορά κάτι που αρκετοί πιστεύω έχουν διαπιστώσει...
Τίποτα δεν γίνεται τυχαία φίλοι μου! Όλα έχουν έναν λόγο κι έναν σκοπό! Κι αν δεν καταλαβαίνεις τώρα το γιατί...don't worry! Καποια στιγμή σίγουρα θα το καταλάβεις!:scratchch

ioanna
28-12-05, 17:03
Noμίζω πως άλλος είναι ο κύριος κάτοχος της δεσποινίδος Σισσυς (βλέπε ex υπογραφή geo) συνεπώς φρονώ ότι κάτω τα χέρια σας κύριοι!

TheCondor
28-12-05, 17:06
Διαπίστωσα για μία ακόμα φορά κάτι που αρκετοί πιστεύω έχουν διαπιστώσει...
Τίποτα δεν γίνεται τυχαία φίλοι μου! Όλα έχουν έναν λόγο κι έναν σκοπό! Κι αν δεν καταλαβαίνεις τώρα το γιατί...don't worry! Καποια στιγμή σίγουρα θα το καταλάβεις!:scratchch


Smith 1 : It is purpose that drives us...
Smith 2 : .... that guides us....
Smith 3 : .....that binds us.......
Smith 4 : ...It is purpose that defines us....

:bowdown::bowdown::bowdown:

Alf_116i
28-12-05, 17:08
Διαπιστωσα οτι πρεπει να με μαθει να μαγειρευω η Σισσυ Χρηστιδου.:wub: :love: :love:
Για πολλοστη φορα διαπιστωνω οτι υπαρχουν ΤΑ μωρα εκει εξω!!!!
Διαπίστωσα ότι ξέρω να μαγειρεύω.
Τελικά διαπίστωσα ότι θέλω η Σίσσυ να με μάθει άλλα πράγματα.....
Διαπιστωσα ότι βλέπουμε πολύ τηλεόραση :lamer:

Alf_116i
28-12-05, 17:11
Noμίζω πως άλλος είναι ο κύριος κάτοχος της δεσποινίδος Σισσυς (βλέπε ex υπογραφή geo) συνεπώς φρονώ ότι κάτω τα χέρια σας κύριοι!
Διαπίστωσα ότι έχουμε πόλεμο με τον geo:icon42:

ioanna
28-12-05, 17:12
Διαπίστωσα ότι έχουμε πόλεμο με τον geo:icon42:

Alf μου όπως λέει και κάποιος πολύ κάλός μου και κοντινός μου άνθρωπος...μην ξεκινάς ένα πολεμο αν δεν ξέρεις ότι θα κερδίσεις!
Τίποτα προσωπικό πλακίτσα κάνω!

manosm3
28-12-05, 17:17
Διαπίστωσα ότι έχουμε πόλεμο με τον geo:icon42:
Κανενας πολεμος με τον ασχημαντρα.
Ειμαι ανωτερος σε ομορφια παιδακια. Καντε πισω γιατι τσαμπα θα παιδευτειτε αδικα. Η ΣΙΣΣΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ :icon02: :pimp:

Alf_116i
28-12-05, 17:21
Alf μου όπως λέει και κάποιος πολύ κάλός μου και κοντινός μου άνθρωπος...μην ξεκινάς ένα πολεμο αν δεν ξέρεις ότι θα κερδίσεις!
Τίποτα προσωπικό πλακίτσα κάνω!
διαπίστωσα ότι τον πόλεμο αυτό θα τον κάνω σε διπλωματικό επίπεδο. Ο Geo έχει πολλούς συμμάχους.

Διαπίστωσα ότι γεμίσαμε το Thread για την Σίσσυ. Ανακωχή!!!:GrowUp:

ioanna
28-12-05, 17:22
Δεκτή η ανακωχή σηκώνω λευκή σημαία!

manosm3
28-12-05, 17:25
Διαπιστωσα οτι πρεπει να με μαθει να μαγειρευω η Σισσυ Χρηστιδου.:wub: :love:
Για πολλοστη φορα διαπιστωνω οτι υπαρχουν ΤΑ μωρα εκει εξω!!!!
Διαπιστωσα οτι ενας απο τους καμεραμεν του "καφε" ειναι χαζος!!!(Σημερα γυριζοταν σε ενα μαγαζι διασκεδασης) Οταν τα μοντελα εσκυβαν κατα τη διαρκεια της επιδειξης κι αυτος ηταν κατω απο την πιστα, εδειχνε τα κοριτσια απο πανω.:angryfire :angryfire
Διαπιστωσα για πολλοστη φορα τη βλακεια που βαραει μερικους...http://ta-nea.dolnet.gr/print_article.php?e=A&f=18425&m=N13&aa=2

ioanna
28-12-05, 17:34
Διαπιστωσα για πολλοστη φορα τη βλακεια που βαραει μερικους...http://ta-nea.dolnet.gr/print_article.php?e=A&f=18425&m=N13&aa=2[/QUOTE]
Ε όχι ρε παιδιά! Κράτος σου λέει μέτα κι ύστερα λένε φταίει ο φονιάς!!!:icon11:

bmw_E21
28-12-05, 18:23
μετα απο 30 μερες στο κε πορος κλεισμενος χωρις εξοδο και με μερικους μαλακες αξιωματικους να μου εχουν φορτωσει τα μαγειρεια,τις τουαλετες και γενικα την αγγαρεια επ ωμου διαπιστωνω!!!!
τελικα υπαρχει κοσμος και εκτος στρατοπεδου!
εξω υπαρχει και ενα ομορφο ειδος ανθρωπου ονοματι γυναικα!πρεπει να το μελετησω!
αμαν!το ε21 μου μολις βγηκα ξαφνικα παει σφαιρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
διαπιστωνω οτι ειχα ξεχασει να οδηγαω και εχθες στο σεφ ξαναθυμηθηκα.....
διαπιστωνω οτι τα παντα ειναι στη θεση τους οπως τα αφησα εκτος απο τα μυαλα μερικων φιλων μου τα οποια εχουν βγει εκτος κρανιου....ισως λογω εορτων....ας ειναι καλα.....
διαπιστωσα οτι το μοτερ μου απο χθες καιει λαδια!
στα καπακια διαπιστωνω οτι δεν με νιαζει αφου αυριο θα το αλλαξω!
διαπιστωνω επισης οτι επιασα μια απο τις καλυτερες δουλιες(επ.οπ)και ας καθεται στραβα στα αυτια μερικων!
και η κορυφαια διαπιστωση!!!!
σαν στρατιωτικος θεωρουμαι ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ!
επισης αν ο μπατσος φερει βαθμο ιδιο με το δικο μου θεωρουμαι ΑΝΩΤΕΡΟΣ!
ΜΠΟΥΑ-ΧΑ-ΧΑ!ΧΟ-ΧΟ-ΧΟ!
ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΟΥΣ-ΑΠΣ! ΧΟΟΟΟ-ΧΟΟ-ΧΟ!

Geo_3D
28-12-05, 23:34
Κανενας πολεμος με τον ασχημαντρα.
Ειμαι ανωτερος σε ομορφια παιδακια. Καντε πισω γιατι τσαμπα θα παιδευτειτε αδικα. Η ΣΙΣΣΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ :icon02: :pimp:
Μανο παιδι μου μολις γυρισα σπιτι.Να σου πω κατι?Ολες αυτες τις ωρες δε σε ανεφερε καθολου...........:smokin: :smokin:

m3power
28-12-05, 23:53
διαπιστωνω οτι δεν ξερω ποια ειναι η ΣΙΣΣΥ!!!!!!!!

Action Man
29-12-05, 02:21
Διαπιστωνω οτι η τρελοπαρεα μου φευγει για τα ξενα σε λιγες μερες.......και επειδη ειχα υποσχεθει να πεφτει ξενυχτι καθημερινα μεχρι να φυγουν:screwy: .........φευγω τωρα:screwy: .....υπαρχουν πολλα μαγαζια στην Αθηνα που ειναι τιγκα αυτη την στιγμη..............
Θα παω κατευθειαν για δουλεια............12ωρη
Μολις ειχα κοιμηθει ρε γμτ.......:sleeping:

Καληνυχτα:icon_kidr

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
29-12-05, 06:21
Μόλις διαπίστωσα ότι δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες για το γκαράζ μου. Όποιος μπορεί ας μου στείλει ένα π.μ. παρακαλώ

Elias_Z3
29-12-05, 07:13
Διαπιστωσα οτι πολλοι φιλοι μου παντρευονται. Τι εγινε ρε παιδια?:screwy:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
29-12-05, 07:17
Διαπιστωσα οτι πολλοι φιλοι μου παντρευονται. Τι εγινε ρε παιδια?:screwy:

Έτσι είναι φίλε. Είναι η σειρά της ζωής. Ένα από τα πολλά στάδια της.

manosm3
29-12-05, 13:00
Μανο παιδι μου μολις γυρισα σπιτι.Να σου πω κατι?Ολες αυτες τις ωρες δε σε ανεφερε καθολου...........:smokin: :smokin:
Αχου τηηηηηη.... Τι καλουλα....
Ρε κουτο, δε θελει να σε πληγωσει. Θα στο φερει πλαγιως (κοινως με την παντα) οτι δε σε θελει.:loser:
Και σε παρακαλαω, μη σπαταλας το χρονο της, εχουμε κι αλλα πραγματα να κανουμε. :pimp:

ioanna
29-12-05, 16:16
Είμαι λένορμαν...αδεια...ψυχή λέμε...απίστευτο σκεφτομαι κι ανοίγομαι ελαφρα...Μόλις που πιάνω τα 85 χλμ τα φανάρια μου όλα πράσινα και πάω σταθερα...Και ξαφνικά...Να σου ένα ΝΙΣΣΑΝ από κόκκινο φανάρι να περνάει κάθετα μπροστά μου και να βλέπω τον χαρο με τα ματια μου...Σταμάτησα το αυτοκίνητο 5-6 πόντους πριν το χτυπήσω αφού πρώτα το γύρισα στα πλάγια,γιατί αν δεν το έκανα αυτό θα θρηνούσαμε θύματα! στην ουσία δηλάδη από κάθετα βρεθήκαμε παράλληλα. Τού είπα κάτι για την μαμά του, τον μπαμπά του, την αυτοκινητοβιομηχανία του (γιατί με αυτή η μάρκα αυτοκινητου έχω το πρόβλημα! βλέπε μεγαλύτερη εμμονή/κολλημα), κι αφού τον σκυλόβρισαν κι όλοι οι υπόλοιποι που μαζεύτηκαν κατά τη διάρκεια του συμβάντος, μπήκα στη μπέμπα μου κι έφυγα κυρία! Και ρωτάω, που είναι οι μπάτσοι? οεο?
Η διαπίστωση?
1ον: τελικά έχω καλά αντανακλαστικά
2ον: Καλά κάνω και μισώ τα ΝΙΣΣΑΝ
3ον: η μπέμπα μου για μια ακόμα φορά με έβγαλέ ασπροπρόσωπη με τη συμπεριφορά της!
Τα σχόλια δικά σας...!

DoctorAbo
29-12-05, 16:40
Διαπιστώνω πως έχεις καλά αντανακλαστικά Αννίτα :clap:
Εχεις όλα τα εχέγγυα για να μεγαλώσεις και να γεράσεις. Καλό αυτό !

ioanna
29-12-05, 16:42
Διαπιστώνω πως έχεις καλά αντανακλαστικά Αννίτα :clap:
Εχεις όλα τα εχέγγυα για να μεγαλώσεις και να γεράσεις. Καλό αυτό !

Δεν σε πολυκατάλαβα γιατρέ...εκεί που θα μεγαλώσω το έχασα λίγο...

God
29-12-05, 16:51
Δεν σε πολυκατάλαβα γιατρέ...εκεί που θα μεγαλώσω το έχασα λίγο...


Θελει να πει οτι δεν θα σκοτωθεις πεφτοντας σε κανενα Μ@***beeeeeppp*** πανω.


Μολις διαπιστωσα το πως αλλαζουν οι εποχες. Καποτε για να επιζησεις επρεπε να ξερεις ξιφομαχια. Πιο μετα σκοποβολη. Και πλεον να κοκκαλωνεις το αμαξι γρηγορα...

DoctorAbo
29-12-05, 16:54
Δεν σε πολυκατάλαβα γιατρέ...εκεί που θα μεγαλώσω το έχασα λίγο...

Κοίτα .... στην καριέρα πολλών οδηγών μπορούν να συμβούν αναπάντεχες καταστάσεις, που αν δεν διαθέτουν τα κατάλληλα αντανακλαστικά και τη δυνατότητα για ακαριαίες σωστές αποφάσεις, κινδυνεύουν να διακόψουν το νήμα της ζωής τους. Εσύ λοιπόν, έχεις όλα τα εχέγγυα να λειτουργήσεις σωστά, να μην ανακοπεί κανένα νήμα και έτσι you will gorw old .

Βοήθησα ?
(κοινώς, δηλαδή, σου έκανα ένα κομπλιμέντο)

ioanna
29-12-05, 16:56
Μπορώ να πω ότι γέλασα απίστευτα πολύ με τη διαπίστωση σου God!

ioanna
29-12-05, 16:58
Ευχαριστώ πολύ γιατρέ! Μετά την αναλυτικότατη επεξηγηση σου κατάλαβα!

Alf_116i
29-12-05, 20:49
Διαπιστώνω πως έχεις καλά αντανακλαστικά Αννίτα :clap:
Εχεις όλα τα εχέγγυα για να μεγαλώσεις και να γεράσεις. Καλό αυτό !

Διαπιστώνω ότι αν θέλουμε να γεράσουμε, πρέπει να κάνουμε τον σταυρό μας κάθε φορά που μπαίνουμε στο αυτοκίνητο, όσο καλά αντανακλαστικά και να έχουμε.

megistanas
29-12-05, 22:26
ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ δυστυχως οτι σε καθε συναντηση ειμαστε το πολυ 20 αυτοκινητα και καμια 35αρια ατομα.......τα οποια 5-6 απο αυτα τα αυτοκινητα ειναι νεα οπως επισης και 10 ατομα ειναι κι αυτα νεα......

Διαπιστωσα επισης οτι ολοι μα ολοι πρεπει να δινουμε δυναμη σ'αυτες τις συναντησεις.......να συμμετεχουμε.....να γνωριζομαστε........να ανταλλαζουμε αποψεις κυριως βεβαια να περναμε καλα.........

Θελω να διαπιστωσω στο μελλον(οχι πολυ μακρινο, αρχες του χρονου κατι εχει ειπωθει για εκδρομη Στενη Ευβοιας) οτι ολοι υποστηριζουν αυτο το club και οτι ολοι συμβαλουν στην αναπτυξη του και στην εξαπλωση του.....

TheCondor
29-12-05, 23:55
Διαπιστώνω ότι αν θέλουμε να γεράσουμε, πρέπει να κάνουμε τον σταυρό μας κάθε φορά που μπαίνουμε στο αυτοκίνητο, όσο καλά αντανακλαστικά και να έχουμε.

Διαπιστωνω οτι θελει απλη λογικη και συνεση για να μπορουμε να γερασουμε, και οχι σταυροκοπανηματα.

Επισης διαπιστωνω πλεον οτι το 2005 ηταν μια απο τις χειροτερες χρονιες που ειχα ( δεν ειχα και πολλες αλλα λεμε τωρα ) και αυτο επαληθευεται με τον τροπο που θα φυγει :D ( οχι και τον καλυτερο )

Ακομα διαπιστωνω οτι πρεπει με την πρωτη ευκαιρια να φτιαξω την μπεμπα μου να μην νιωθει και ασχημα που εχει προβληματακια.

Alf_116i
30-12-05, 00:17
Διαπιστωνω οτι θελει απλη λογικη και συνεση για να μπορουμε να γερασουμε, και οχι σταυροκοπανηματα.
Από όλους.
Διαπιστώνω ότι δεν έχουν όλοι απλή λογική και σύνεση. Τον σταυρό σας μην πέσετε πάνω σε αυτούς.

TheCondor
30-12-05, 04:06
Από όλους.
Διαπιστώνω ότι δεν έχουν όλοι απλή λογική και σύνεση. Τον σταυρό σας μην πέσετε πάνω σε αυτούς.

Διαπιστωνω οτι δεν χρειαζεται να εχουν ολοι λογικη και συνεση. Την π@ν@γι@ μου αμα πεσω πανω σε αυτους :friday:

DaRk_AnGeL
30-12-05, 08:51
Επειδή τελευταία δεν είμαι συχνά Online, τώρα που μπορώ θα γράψω μπόλικες διαπιστώσεις.. έτσι για να χετε..

Διαπιστώνω οτι με τρελαίνει να είμαι ένα βήμα μπροστά...
Για να εξηγούμαι, έχει αφάνταστη πλάκα να ξέρεις οτι κάποιος, ετοιμάζεται να κάνει κάτι που θα σε πειράξει/στεναχωρήσει και να τον προλαβαίνεις με τρόπο που του κάνει τα νεύρα κορδόνια.

Επίσης, έχει πλάκα να ξέρεις τί κάνει τον άλλο να "σκάσει απ το κακό του" και το χρησιμοποιείς όταν χρειάζεται.
Eπ αυτού, διαπιστώνω οτι οφείλω ενα μεγάλο ευχαριστώ στην Έφη μου, που μου άνοιξε τα μάτια σε αυτό τον τομέα.. U know... :)

Διαπιστώνω οτι μ δε αρέσει απλά να εκπλήσω αυτούς που με αμφισβητούν... ΜΕ Κ@ΥΛΩΝΕΙ !!!!!!!!!!! Η πίκρα που διακρίνω στο βλέμα τους μου δίνει μια απίστευτη ηδονή. (Oups I did it again)


Επίσης διαπιστώνω οτι μέσα στο 2005 και συγκεκριμένα απ όταν γράφτηκα στο bmw-motorsport.gr, γνώρισα :
1. Άτομα που ενώ στην αρχή μου χαν κάνει καλή εντύπωση(και όχι μόνο σε μένα), και εν τέλει αποδείχτηκαν σερβιέτες (κοινώς μουν*beep*οπανα)
2. Άτομα τα οποία εκ πρώτης όψεως δεν συμπάθησα.. αλλά στην πορεία κατάλαβα οτι αξίζουν σαν άνθρωποι
3. Άτομα που συμφωνούν μαζί μου στα κραξίματα που ρίχνω και έχουν στη μπούκα τα ίδια άτομα με μένα....(άρα δεν είμαι εγώ ο κακός... και θα χω και παρέα όταν έρθει η ώρα του μεγάλου γέλιου)

Συνοψίζοντας, διαπιστώνω οτι : εχει να πέσει ΠΟΛΥ γιαούρτωμα μέσα στο 2006... (ναι, ναι,ναι.. σε αυτούς της 1ης κατηγορίας)

Υ.Γ. Διαπιστώνω οτι ισχύει το : ουδέν κρυπτόν υπο τον ήλιο... Κοινώς ότι μ@λ@κεία έκανες σε άλλον ή είπες για άλλον..αργά η γρήγορα ΜΑΘΑΙΝΕΤΑΙ
Υ.Γ.2 Διαπιστώνω οτι ισχύει και το "όλα εδώ πληρώνονται"... (κοινώς... αυτά που είπες/έκανες... θα τα βρείς μπορστά σου) και επειδή καλό είναι να μην αφήνουμε χρέη... πλησιάζει η ώρα της "πληρωμής"....

Ρε διαπιστώνω οτι έχει να πέσει πολύ γέλιο...

E36M3ZF
30-12-05, 09:14
Διαπιστώνω όντως πως θα γελάσει ο κάθε πικραμένος.....μεγάλε φιλαράκο.Κατάλαβες φιλαράκο μεγάλε?

DoctorAbo
30-12-05, 11:18
Φίλε μου Dark Angel μαζί με τις καλύτερες ευχές μου για τη νέα χρονιά, διαπιστώνω και μερικά που παραθέτω (με όλο το σεβασμό) στη συνέχεια¨:

Eπ αυτού, διαπιστώνω οτι οφείλω ενα μεγάλο ευχαριστώ στην Έφη μου, που μου άνοιξε τα μάτια σε αυτό τον τομέα.. U know... :)

Διαπίστωση Νο 1 : Πίσω από τον άντρα, κοίτα τη γυναίκα.

Διαπιστώνω οτι μ δε αρέσει απλά να εκπλήσω αυτούς που με αμφισβητούν... ΜΕ Κ@ΥΛΩΝΕΙ !!!!!!!!!!! Η πίκρα που διακρίνω στο βλέμα τους μου δίνει μια απίστευτη ηδονή. (Oups I did it again)

Διαπίστωση Νο 2 : Αντί να νοιώθεις περίεργες ηδονές, θα μπορούσες απλά να έχεις χεσμένους αυτούς του σε αμφισβητούν. Ιδιαίτερα όταν δε το κάνουν μπροστά σου.

Επίσης διαπιστώνω οτι μέσα στο 2005 και συγκεκριμένα απ όταν γράφτηκα στο bmw-motorsport.gr, γνώρισα :
1. Άτομα που ενώ στην αρχή μου χαν κάνει καλή εντύπωση(και όχι μόνο σε μένα), και εν τέλει αποδείχτηκαν σερβιέτες (κοινώς μουν*beep*οπανα)
2. Άτομα τα οποία εκ πρώτης όψεως δεν συμπάθησα.. αλλά στην πορεία κατάλαβα οτι αξίζουν σαν άνθρωποι
3. Άτομα που συμφωνούν μαζί μου στα κραξίματα που ρίχνω και έχουν στη μπούκα τα ίδια άτομα με μένα....(άρα δεν είμαι εγώ ο κακός... και θα χω και παρέα όταν έρθει η ώρα του μεγάλου γέλιου)

Διαπίστωση Νο 3 : Αν νομίζεις τώρα (λέω εγώ) πως θα αρχίσουμε ένας ένας να σκεφτόμαστε .... σε ποια κατηγορία να με έχει βάλει μωρέ αυτός ο Dark Angel ? έχεις χάσει. Διότι ισχύει η παραπάνω διαπίστωση Νο 2.

Συνοψίζοντας, διαπιστώνω οτι : εχει να πέσει ΠΟΛΥ γιαούρτωμα μέσα στο 2006... (ναι, ναι,ναι.. σε αυτούς της 1ης κατηγορίας)

Διαπίστωση Νο 4 : Προσοχή , το γιαούρτωμα αποτελεί "έμπρακτη εξύβριση" ή αλλοιώς "Έργω εξύβριση" είναι ποινικά κολάσιμη και επισύρει φυλάκιση από 18 μήνες μέχρι και 5 χρόνια. Συνιστώ το μπουγέλωμα που στεγνώνει και δεν αφήνει σημάδια.

Υ.Γ. Διαπιστώνω οτι ισχύει το : ουδέν κρυπτόν υπο τον ήλιο... Κοινώς ότι μ@λ@κεία έκανες σε άλλον ή είπες για άλλον..αργά η γρήγορα ΜΑΘΑΙΝΕΤΑΙ

Διαπίστωση Νο 5 : χεχεχεχεχεχεχε έτσι είναι. Όσο βαθύ μακροβούτι και να κάνεις για να αφήσεις μια κουράδα, αυτή θα αναίβει στην επιφάνεια.

Υ.Γ.2 Διαπιστώνω οτι ισχύει και το "όλα εδώ πληρώνονται"... (κοινώς... αυτά που είπες/έκανες... θα τα βρείς μπορστά σου) και επειδή καλό είναι να μην αφήνουμε χρέη... πλησιάζει η ώρα της "πληρωμής"....

Διαπίστωση Νο 6 : Διαπιστώνω πως αυτό μάλλον είναι επί προσωπικού και καλύτερα να μην ανακατευτώ εγώ. Μια ερώτηση μόνο, αφεντικό, μια ερώτηση.... Θα μας αφήσεις να βλέπουμε ?

doria
30-12-05, 11:31
Διαπιστώνω οτι ο DoctoAbo έχει πολύ σωστό τρόπο σκέψης κι επίσεις διαπιστώνω οτι κοντοζυγώνει κατεγίδα!(μεταφορικά!)

DoctorAbo
30-12-05, 12:33
Διαπιστώνω πως ο BMWPower υπάρχει !!!!!!!!!! Have a Flourishing and Proserous New Year Mr. BMWPower. :cheers:

DoctorAbo
30-12-05, 12:51
Διαπίστωσα πως τις νύχτες κυκλοφορούν καταχθόνιοι τύποι οι οποίοι κολάνε αυτοκόλητα του club μας σε ξένα αυτοκίνητα.

:useless:

Καλά μη βαράτε. Φωτογραφικό ρεπορτάζ ακολουθεί :

Action Man
30-12-05, 13:43
Διαπιστωνω οτι οσο παιρναν τα χρονια οι γυναικες ομορφαινουν περισοτερο!!!!!!!
Επισης διαπιστωνω.....οτι οι πιο ωραιες γυναικες εχουν γεννηθει δεκαετια 60 και 70.....
Επισης εχω διαπιστωσει οτι "φορανε" ολες τρελα αρωματα........και μας στελνουν αδιαβαστους!!!!!
Διαπιστωνω οτι το 90% των γυναικων φορανε sexy εσωρουχα(στριγκους-κοφτες κτλ).........:love: :jumpgirl: :love:

Επισης διαπιστωνω οτι θελω μια Μ5 ε60.........και ας εχει ασχημο ταμπλο!!!!!!!!

M-illusion
30-12-05, 13:56
Εγώ πάλι διαπιστώνω οτι όποιος έχει την μύγα καλά θα κάνει να την φέρει πίσω!

Απολυμάνσεις αναλαμβάνετε?

Τσίου-Τσίου!Φσίιιιιιτ-Μπόινγκ!

Ντροπή! Χριστουγεννιάρες μέρες!Ημέρες αγάπης!

Άχουτο...γούτσου-γούτσου!

:tapedshut

Geo_3D
30-12-05, 14:03
κι επίσεις διαπιστώνω οτι κοντοζυγώνει κατεγίδα!(μεταφορικά!)
Αντε να ερθει να ηρεμησουμε λιγο γιατι την περιμενουμε εδω και κατι μηνες και ολο καπου χανεται στον δρομο.Κουραστηκα να ακουω αστραπες και βροντες και να μη βλεπω σταλα νερου

Fad3In
30-12-05, 15:11
μετα απο 30 μερες στο κε πορος κλεισμενος χωρις εξοδο και με μερικους μαλακες αξιωματικους να μου εχουν φορτωσει τα μαγειρεια,τις τουαλετες και γενικα την αγγαρεια επ ωμου διαπιστωνω!!!!
τελικα υπαρχει κοσμος και εκτος στρατοπεδου!

Χαχαχ,σε λιγο θα χεις και μενα συναδερφο φιλε bmw_E21! :D

...
Συμφωνω με τον Dr.Abo σε οτι λεει και εχω να πω και το εξης;
Μα που ημουν ρε γαμωτο οταν γινονταν ολα αυτα;
Εχασα πολλα επεισοδια νομιζω...:(

Διαπίστωση Νο 5 : χεχεχεχεχεχεχε έτσι είναι. Όσο βαθύ μακροβούτι και να κάνεις για να αφήσεις μια κουράδα, αυτή θα αναίβει στην επιφάνεια.
Χεχε,γεια σου Δοκτορα! Κορυφαια ατακα! :D

Ν.

Elias_Z3
30-12-05, 18:00
Διαπιστωνω οτι οσο παιρναν τα χρονια οι γυναικες ομορφαινουν περισοτερο!!!!!!!
Επισης διαπιστωνω.....οτι οι πιο ωραιες γυναικες εχουν γεννηθει δεκαετια 60 και 70.....
Επισης εχω διαπιστωσει οτι "φορανε" ολες τρελα αρωματα........και μας στελνουν αδιαβαστους!!!!!
Διαπιστωνω οτι το 90% των γυναικων φορανε sexy εσωρουχα(στριγκους-κοφτες κτλ).........:love: :jumpgirl: :love:

Επισης διαπιστωνω οτι θελω μια Μ5 ε60.........και ας εχει ασχημο ταμπλο!!!!!!!!
Διαπιστωσα οτι απο την πολυ δουλεια τα εχεις παιξει:boink:

m3power
30-12-05, 20:47
Διαπιστωσα οτι σε κανα 2 χρονια θα γραφουμε "διαπιστωσεις 347"!!!!!!!!!!!!!

Geo_3D
31-12-05, 00:05
Διαπιστωσα οτι οσο bmwfan και αν ειμαι,οσο και αντιjapan και να ειμαι,οσο και αν οπαδος της ατμοσφαιρας και αν ειμαι,ολα αυτα θα τα ξεχνουσα στη στιγμη για μια Toyota Supra.Για μενα ισως το κορυφαιο αμαξι σε σχεδιαση και εξελιξημοτητα.Απλα προσκυνω!!!

manosm3
31-12-05, 00:28
Διαπιστωνω οτι οσο παιρναν τα χρονια οι γυναικες ομορφαινουν περισοτερο!!!!!!!
Επισης διαπιστωνω.....οτι οι πιο ωραιες γυναικες εχουν γεννηθει δεκαετια 60 και 70.....
Επισης εχω διαπιστωσει οτι "φορανε" ολες τρελα αρωματα........και μας στελνουν αδιαβαστους!!!!!
Διαπιστωνω οτι το 90% των γυναικων φορανε sexy εσωρουχα(στριγκους-κοφτες κτλ).........:love: :jumpgirl: :love:

Επισης διαπιστωνω οτι θελω μια Μ5 ε60.........και ας εχει ασχημο ταμπλο!!!!!!!!
Διαπιστωνω οτι πρεπει να δεις και και τις "'80αρες" που κυκλοφορουν Παντελη...
Καλυτερα να ημουν τυφλος παρα να βασανιζομαι τοσο καθε μερα....(λεεεμε τωρα).
Διαπιστωσα οτι με ενοχλει μια ομορφη κοπελα να μη φοραει ωραιο αρωμα ή να μη φοραει καθολου.
Διαπιστωσα οτι μετα το κουρεμα εγινα αλλος ανθρωπος. Θα πρεπει να το καθιερωσω μαλλον...
Διαπιστωσα οτι εκτος απο τη φιλη μου, υπαρχουν αλλες 2 πολυ ωραιες σερβιτορες σε καποια καφε των Βριλησσιων. (δε σας λεω ποια)

God
31-12-05, 02:16
Μολις διαπιστωσα οτι ειναι απο τις λιγες φορες στην ηρεμη ζωη μου που ειμαι πραγματικα νευριασμενος, σε σημειο που να μην μπορω να κοιμηθω απο τα νευρα μου.
Η απλα ειμαι εξω φρενων και δεν μπορω να το ξεχωρισω....

Και διαπιστωνω οτι δεν εχω νευρα επειδη μου εκλεψαν το κινητο μου, και ας ηταν ακριβο.
Επισης διαπιστωνω οτι δεν με κοφτει καθολου που δεν με γουσταρει μια κοπελια που πηγε να γινει κατι. Στην τελικη σε οποιον αρεσουμε, δεν φορτωνομαι σε κανενα.
Αλλα διαπιστωνω οτι ειμαι εξω φρενων επειδη ενας μ@%λ@κς μαστορας αντι για δουλεια εκανε ζημια στο αμαξι και τωρα θελει ξανα μανα φτιαξιμο με 3-πλασιο κοστος! Α ρε ενας ασχετος τι μπορει να κανει!:countdown

Επισης διαπιστωσα οτι (κακως) δεν με νοιαζει ουτε χρημα ουτε :jumpgirl: πιο πολυ απο το 110αλογο μωρο μου. Μαλλον δεν εμαθα να σεβομαι το χρημα αρκετα και δεν υπηρξε καμια αξια του σεβασμου μου τωρα τελευταια αλλα αλλο καπελο αυτο...θα το διαπιστωσω αλλη ωρα.

Διαπιστωνω οτι ειναι η ωρα να γινω ο παλιος κακος μου εαυτος (ο Θεος να τον φυλαει) αυριο το πρωι μετα απο πολυ καιρο.

Στην τελικη διαπιστωνω οτι ανασανα τωρα που τα ειπα και λεω να πεσω να κλεισω ματι γιατι αυριο εχουμε ΑΓΩΝΑ...κηδειες παραμονη πρωτοχρονιας γινονται?

Καληνυχτα στους τελευταιους (η τη καλημερα μου τους πρωτους).

makman
31-12-05, 02:43
διαπιστωνω για μια ακομη φορα οτι...
1. οι ελληνες δεν ξερουν να οδηγουν στο χιονι και μαλλον δεν θελουν να μαθουν
2. 3 ποντοι χιονι (καλα ακουσατε) κλεινουν ΑΝΕΤΑ εναν μεγαλο δρομο ("εθνικη οδος" τον λενε)
3. οτι σε αυτους τους 3 ποντους χιονι,ηθελε αλυσιδες ενα subaru forester :screwy:
4. οτι τελικα,σαν λαος ειμαστε "ζαμανφουτιστες" και "ωχαδερφιστες" και μας νοιζει μονο το τομαρι μας και ολοι οι αλλοι να πανε να "πνιγουνε".
5. οτι ειμαι γκαντεμης...6 μερες καρπενησι και εβρεχε ασταματητα.20 λεπτα πριν φυγω γ.....ε στο χιονι. :icon42: αμαν πια :tapedshut

alexk
31-12-05, 09:06
Νέα μέρα, νέες διαπιστώσεις.

1. Διαπίστωσα ότι σε μια Photo που έχει βάλει ο διονύσης, οι σχεδιαστές έχουν κάνει πατάτα στο εσωτερικό (και καλά λέμε) της Μ3 Ε90. SMG και συμπλέκτης, δεν κολλάνε κύριοι σχεδιαστές... http://www.bmw-motorsport.gr/forums/attachment.php?attachmentid=3210&d=1135978833
2. Διαπίστωσα ότι αυτή η Σίσσυ (ναι ναι, είδα λίγο τηλεόραση) δεν είναι και τόσο ωραία. Πιπινοφέρνει στο άκρως σεξουαλικό.
3. Διαπίστωσα ότι η Αθηνούλα μας το παίζει πάρα πολύ high (ε steve???), αλλά θα φάει 2 φλογίδια/σκασίματα στην μάπα να στρώσει. Αει στο καλό πια, με την κάθε ψωνισμένη. Όχι άλλο κάρβουνο !!! Ε ρε και να ήξερε...
4. Διαπίστωσα ότι ο Dark_Angel έχει σηκώσει τρελή πίεση. Σπύρο, ηρέμησε φίλε. Να σκέφτεσαι θετικά. Και όταν βρεθούμε έχω να σου δείξω κάτι (να ακούσεις κάτι μάλλον) να σε φτιάξω λίγο.
5. Διαπίστωσα ότι πλέον κατέχω δικαιωματικά τον τίτλο "αλήτης μηχανόβιος" μετά τις τρελές εξατμισούλες που έβαλα στο R1. Μιλάμε για πολύ "λαλήστε με και αφήστε με" ήχο. Απαπαπαπα, δεν κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια.
6. Τέλος διαπίστωσα την πηγή του προβλήματος των γυναικών.
Έχουν generic kernel, unconfigurable και static compiled.

God
31-12-05, 11:32
Μολις διαπιστωσα οτι ειναι απο τις λιγες φορες στην ηρεμη ζωη μου που ειμαι πραγματικα νευριασμενος, σε σημειο που να μην μπορω να κοιμηθω απο τα νευρα μου.
Η απλα ειμαι εξω φρενων και δεν μπορω να το ξεχωρισω....

Και διαπιστωνω οτι δεν εχω νευρα επειδη μου εκλεψαν το κινητο μου, και ας ηταν ακριβο.
Επισης διαπιστωνω οτι δεν με κοφτει καθολου που δεν με γουσταρει μια κοπελια που πηγε να γινει κατι. Στην τελικη σε οποιον αρεσουμε, δεν φορτωνομαι σε κανενα.
Αλλα διαπιστωνω οτι ειμαι εξω φρενων επειδη ενας μ@%λ@κς μαστορας αντι για δουλεια εκανε ζημια στο αμαξι και τωρα θελει ξανα μανα φτιαξιμο με 3-πλασιο κοστος! Α ρε ενας ασχετος τι μπορει να κανει!:countdown

Επισης διαπιστωσα οτι (κακως) δεν με νοιαζει ουτε χρημα ουτε :jumpgirl: πιο πολυ απο το 110αλογο μωρο μου. Μαλλον δεν εμαθα να σεβομαι το χρημα αρκετα και δεν υπηρξε καμια αξια του σεβασμου μου τωρα τελευταια αλλα αλλο καπελο αυτο...θα το διαπιστωσω αλλη ωρα.

Διαπιστωνω οτι ειναι η ωρα να γινω ο παλιος κακος μου εαυτος (ο Θεος να τον φυλαει) αυριο το πρωι μετα απο πολυ καιρο.

Στην τελικη διαπιστωνω οτι ανασανα τωρα που τα ειπα και λεω να πεσω να κλεισω ματι γιατι αυριο εχουμε ΑΓΩΝΑ...κηδειες παραμονη πρωτοχρονιας γινονται?

Καληνυχτα στους τελευταιους (η τη καλημερα μου τους πρωτους).



Συνεχιζω να διαπιστωνω επι του θεματος.

Επι ακριβειας διαπιστωσα οτι μολις σου παρει λεφτα ο μαστορας, κανει την παπια κανονικα. Δεν φτανει που εκανε κανονικα ΖΗΜΙΑ στο αμαξι και τωρα θελει τα υπερδιπλασια να επισκευαστει, μου το επαιζε και "εγω δεν ξερω τιποτα". Κλασσικη ατακα, "Ελα απο βδομαδα να το δουμε".

Επισης διαπιστωσα οτι και μιλωντας του στον πληθυντικο τον 'προσεβαλα' και αφηνιασε και μου χυμηξε να μας δειρει κιολας.

Επισης διαπιστωσα οτι στα (παραλογα) νευρα του καποιος μπορει να ξεχασει οτι ειναι 50-60 κιλα και παει να χυμηξει σε εναν που ειναι 110...(ΠΟΛΥ επικινδυνο, καλο θα ηταν να το προσεξει οποιος εχει το ιδιο χουσουρι!)

Επισης διαπιστωσα οτι αφου κουβαλουσα πανω μου 2 12αρια μαχαιρια και δεν τον εσφαξα στο γονατο, δεν θα σκοτωσω ποτε ανθρωπο εν ψυχρω η απλα ειμαι πολυ εξυπνος που απεφυγα το αυτοφωρο. Εχω φιλους του κακου και τις δουλειες μου κανω...

Επιπλεον διαπιστωνω οτι καλα κανουμε εμεις οι κρητικοι και το κραταμε 40 χρονια. Θα με βρει μπροστα του παλι καποια μερα...εχουμε καιρο μπολικο. Δεν ξεχναω ποτε, το εχουν διαπιστωσει καμποσοι τετοιοι μηνες και χρονια μετα...




Τελος διαπιστωνω οτι σημερα ειναι αλλη μια υπεροχη μερα! :D Γιατι να χαλιομαστε!?

TheCondor
31-12-05, 13:27
6. Τέλος διαπίστωσα την πηγή του προβλήματος των γυναικών.
Έχουν generic kernel, unconfigurable και static compiled.


Χαχαχα και χωρις symmetric multiprocessor thinking οπως επισης χωρις preemptive tasking!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εγραψες :cheers:

manosm3
31-12-05, 16:55
Διαπιστωσα πως οι γυναικες οδηγοι εχουν τρελο κομπλεξ.
Διαπιστωσα πως αν ημουν χτες με τη μητερα μου οταν γυριζε απο τη δουλεια, τωρα θα ημουν στο αυτοφωρο εγω και στο νοσοκομειο αυτο το πουτ@νακι.
Διαπιστωσα πως με ενοχλει τα μαλα οταν βλεπω γυναικα να οδηγει ανδρικα "εργαλεια" οπως Μ3, 350Ζ κλπ.
Διαπιστωσα οτι νευριαζω πανευκολα τον τελευταιο καιρο και σε τετοιες φασεις μπορω να ξεχασω τους τροπους μου και να γινω "λιμενεργατης". Ευτυχως δεν εχει συμβει ΑΚΟΜΑ.

TheCondor
31-12-05, 18:03
Διαπιστωσα πως οι γυναικες οδηγοι εχουν τρελο κομπλεξ.
Διαπιστωσα πως αν ημουν χτες με τη μητερα μου οταν γυριζε απο τη δουλεια, τωρα θα ημουν στο αυτοφωρο εγω και στο νοσοκομειο αυτο το πουτ@νακι.
Διαπιστωσα πως με ενοχλει τα μαλα οταν βλεπω γυναικα να οδηγει ανδρικα "εργαλεια" οπως Μ3, 350Ζ κλπ.
Διαπιστωσα οτι νευριαζω πανευκολα τον τελευταιο καιρο και σε τετοιες φασεις μπορω να ξεχασω τους τροπους μου και να γινω "λιμενεργατης". Ευτυχως δεν εχει συμβει ΑΚΟΜΑ.

Ρε σπορε βγαλε διπλωμα πρωτα και μετα λεγε οτι θες. :newbie: :bigthumb:

Εμενα πιο πολυ μου τη σπαει να βλεπω φλωρους και αρχοντοχωριατες να οδηγουν αυτα τα εργαλεια που λες παρα γυναικες. Ισα ισα, οταν το οδηγαει γυναικα παει να πει οτι το πηρε επειδη πραγματικα γουσταρε, οχι για να ανεβει το status της και να ειναι μουρη οπως οι περισσοτεροι που παιρνουν αυτα τα αμαξια ( εμφαση στο περισσοτεροι, και οχι ολοι )

megistanas
31-12-05, 19:10
ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ:

1. Παει ο παλιος ο χρονος......κλπ!!!

2. Πρεπει απαραιτητα τα κανονισουμε εξορμηση μεσα στο πρωτο 15μερο του 2006!

3. Οι γυναικες τις γιορτες ομορφαινουν επικινδυνα!!!!

4. Οσο....μα οσο κι αλλο τοσο να προσπαθω........δε σπαει ο Μ43......με ολες βαραω κοφτη απο 1η μεχρι (ναι) και 5η....τιποτα!!!!

5. Παλι πηρα κιλα στις γιορτες!!!!

6. Παλι δε θα τα χασω!!!

7. Α, 39 και σημερα για να παρουσιαστω.........:):)

8. Πρεπει να δινουμε περισσοτερη δυναμη στις συναντησεις μας!

9. Υποστηριξη ορε!!!!!!:)

DaRk_AnGeL
31-12-05, 19:50
4. Διαπίστωσα ότι ο Dark_Angel έχει σηκώσει τρελή πίεση. Σπύρο, ηρέμησε φίλε. Να σκέφτεσαι θετικά. Και όταν βρεθούμε έχω να σου δείξω κάτι (να ακούσεις κάτι μάλλον) να σε φτιάξω λίγο.

Πίεση σήκωσα χάρην προθέρμανσης.. θέλω ρε παιδί μου να δώ αν μου πάει.. χεχεχε..
Κανόνισε οταν τα πούμε να με αρρωστήσεις όπως νομίζω... να δείς για πότε γυρνάς σπίτι με ταξί και γώ πάω βόλτα 2τροχος :wub:


6. Τέλος διαπίστωσα την πηγή του προβλήματος των γυναικών.
Έχουν generic kernel, unconfigurable και static compiled.
:bowdown::bowdown: <---- δεν μπορώ παρα να υποκλιθώ

Fad3In
31-12-05, 20:10
7. Α, 39 και σημερα για να παρουσιαστω.........:):)


Παρομοιως,οπως εξ αλλου και ο melodic,ε; :bullhorn:
Ν.

alexk
01-01-06, 12:23
Η χρονιά άλλαξε, αλλά οι κάποιες διαπιστώσεις δεν αλλάζουν.

Διαπιστώνω εδώ και καιρό ότι στο forum "συζητείται" πολύ το θέμα αλκοόλ.
Και συνεχίζω δυνατά...
Αυτές τις ημέρες ειδικά, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πολλοί πρέπει να πίνουν πολύ και να γίνονται λιάρδα. Και καλά μέχρι εδώ. Δεν μας πέφτει λόγος, από τη στιγμή που κάποιος κάνει κάτι και δεν μας επηρεάζει. Όμως, όταν πίνει και οδηγεί, αυτό μας επηρεάζει.

Αλήθεια, εσείς πόσα ποτά πίνετε όταν είναι να οδηγήσετε? Ένα, δύο, ή περισσότερα? Και αυτό γιατί? Μήπως έχουμε πάρει λίγο στα αστεία το θέμα οδήγηση? Γιατί νομίζω οι περισσότεροί μας είμαστε φαν της οδήγησης και πολλοί δε, της γρήγορης.

Εσείς πως θα νιώθατε αν σας την έσκαγε ένας που είναι πίττα. Και μετά μάλιστα σηκωνόταν και έφευγε? Και εντάξει, δεν έγινε και κανένας τραυματισμός. Άν γίνει όμως? Πως θα νιώθατε.

Μπορεί κάποιοι να θεωρούν μαγκιά να πίνουν πολύ και μετά να είναι περήφανοι "που κατάφεραν να φθάσουν στο σπίτι". Εγώ αυτό το θεωρώ mlk-ία υπέρτατου βαθμού. Γιατί δεν φταίει κανείς να σκοτωθεί από κάποιον ασυνείδητο που μεθάει και οδηγεί μετά :screwy:.

Φυσικά, και εγώ δεν είμαι αναμάρτητος. Όταν θα βγω, και οδηγώ, θα πιω ένα ποτάκι. Ένα όμως... Και επίσης, δηλώνω πολύ φουντωμένος νέος με δίτροχο πύραυλο, που παρασκευή και σάββατο βράδυ το κλειδώνω στο γκαράζ για να αποφύγω τον/την χ πιωμένη που θα μου την σκάσει.

:chair:

doria
01-01-06, 18:46
Διαπιστωσα οτι οσο bmwfan και αν ειμαι,οσο και αντιjapan και να ειμαι,οσο και αν οπαδος της ατμοσφαιρας και αν ειμαι,ολα αυτα θα τα ξεχνουσα στη στιγμη για μια Toyota Supra.Για μενα ισως το κορυφαιο αμαξι σε σχεδιαση και εξελιξημοτητα.Απλα προσκυνω!!!
καλά μην σοθ πω εγώ τι θα έκανα για ένα supra..δεν κάνει,διαβάζουν και μικρά παιδιά!

apostolos_m3
01-01-06, 19:08
καλά μην σοθ πω εγώ τι θα έκανα για ένα supra..δεν κάνει,διαβάζουν και μικρά παιδιά!

ελα ρε παιδια..αμαξια ειναι στο κατω κατω και πανω απο ολα λαμαρινες σχεδιασμενες για να χτυπανε στο ματι του απληστου ανθρωπου που παντα θελει και αλλο και αλλο και αλλο......

ας εχουμε τα πιο σημαντικα πραγματα στην ζωη και ας μην ξεχνιομαστε με ανουσια..:offtopic:

sakkunen
01-01-06, 19:48
Διαπιστωνω οτι το Subaru sti βγαζει και γ@μω τους ηχους.Μιλαμε για ΠΩΡΩΣΗ!

Επισης διαπιστωνω οτι αν γουσταρεις μια γυναικα γινεσαι πολυ καραγκιοζης!Ξεφτιλας τελειως.

Επισης πρεπει ν ηρεμησω λιγακι!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
01-01-06, 20:04
Διαπίστωσα ότι μερικοί άνθρωποι έχουν κόμπλεξ και γίνονται κακοί.
Επίσης διαπίστωσα ότι χαίρομαι με την χαρά των άλλων και μου αρέσει όταν χαίρονται και αυτοί με την χαρά την δική μου και δεν ζηλεύουν.
Άλλη μια διαπίστωση που έκανα είναι ότι με εκνευρίζουν οι τύποι που δεν είναι καλοί και θέλουν να δείχνονται. Και εκτός αυτού ότι τους λείπει το γέλιο από την ζωή τους. :icon42: :countdown
Α και μια ακόμα διαπίστωση που έκανα είναι ότι έχω γαμώ τα αυτοκίνητα!!!:drive2:

alexk
02-01-06, 00:06
Διαπίστωσα ότι τα παιδιά είναι πολύ μπροστά σήμερα. Πριν λίγο είδα σε μια γιορτή τον γιο κάποιων φίλων. Το παιδάκι είναι 1η δημοτικού και μου έλεγε ότι παίζει NFS και ξέρει τα νίτρα και τα τούρμπο. Παναγία μου! Τι άλλο θα ακούσουμε. Έτοιμος για την Βούτα ο μικρός.

megistanas
02-01-06, 01:03
Διαπιστωσα οτι τα Χριστουγεννα ειναι η πιο Trendy γιορτη της χρονιας!
Ποοοοοοολυ καλαμι βρε παιδι μου........και μαλιστα καβαλημενο!!!!
Τι ειναι ετουτες ρεεεεεεεεε!!!!!
Οξωωωωωω!!!!!!!

makman
02-01-06, 01:13
Διαπίστωσα ότι τα παιδιά είναι πολύ μπροστά σήμερα. Πριν λίγο είδα σε μια γιορτή τον γιο κάποιων φίλων. Το παιδάκι είναι 1η δημοτικού και μου έλεγε ότι παίζει NFS και ξέρει τα νίτρα και τα τούρμπο. Παναγία μου! Τι άλλο θα ακούσουμε. Έτοιμος για την Βούτα ο μικρός.

εγω διαπιστωσα οτι ενω ειναι στην τριτη δημ.καταφερνει και "βγαζει"καλυτερα αυτοκινητα απο εμενα στο NFS:smashtard

doria
02-01-06, 02:17
ελα ρε παιδια..αμαξια ειναι στο κατω κατω και πανω απο ολα λαμαρινες σχεδιασμενες για να χτυπανε στο ματι του απληστου ανθρωπου που παντα θελει και αλλο και αλλο και αλλο......

ας εχουμε τα πιο σημαντικα πραγματα στην ζωη και ας μην ξεχνιομαστε με ανουσια..:offtopic:
εγώ με αυτό το αυτοκίνητο θα έκανα και sex..ένα σε ασιμή παρακαλώ!

ioanna
02-01-06, 07:00
Αγαπητοί φίλοι μου του κλαμπ, ξεκινώντας σήμερα την πρώτη εβδομάδα του χρόνου, διαπίστωσα το εξης:
Είναι πολύ όμορφο να ξυπνάς το πρωί και να έχεις μια πολύ καλή διάθεση και θετική σκέψη!Αυτό μπορεί να πηγάζει από διαφορους παράγοντες που μπορεί να μην τους γνωρίζετε κιόλας!Αλλά απο κει ξεκινούν όλα...Ακόμα κι αν πρεπει να πας στη δουλειά, η σε υποχρεωσεις ή ακόμα να πρέπει να πληρώσεις λογαριασμούς...σκεφτείτε ότι ένα χομόγελο και μια καλή σκέψη δεν κοστίζουν τίποτα. Εξάλλου ένα ρητό λέει πως: "Αν δεν μπορείς να αποφύγεις κάτι, τουλάχιστον απολαυσε το!" Είναι πολύ ωραίο λοιπόν να ξεκινάς τη μέρα σου μην γνωρίζοντας πως θα εξελιχθεί, να εχεις αγωνία και λαχτάρα να ζήσεις κι ακόμα κι αν πάει κάτι στραβα, να σκέφτεσαι ότι μερά την μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο. Ισως ακούγομαι ρομαντική και κυνική, αλλά δοκιμάστε το και θα δείτε! Τα μόνα που θα χρειαστέιτε; Καλή διάθεση, χαμόγελο, ένα καλό τραγούδι να ψιθυρίζετε στα χείλη και θέληση για το καλύτερο αυριο! Ευχαριστώ τον δικό μου "παράγοντα" που με κάνει να σκέφτομαι έτσι! Καλημέρα σας!!!

manosm3
02-01-06, 11:44
Διαπιστωσα οτι εχει καιρο να γινει καμια επισημη συναντηση...Καντε κινηση παιδια!:bullhorn:
Διαπιστωσα οτι οποιον μας εξαπατα πρεπει να τον κανουμε ρομπα. :smashtard
Διαπιστωσα οτι υπαρχουν και χειροτερα διαγραμματα απο το δικο μου. (βλ. faster - nsx's dyno)

manosm3
02-01-06, 11:51
Ρε σπορε βγαλε διπλωμα πρωτα και μετα λεγε οτι θες. :newbie: :bigthumb:

Εμενα πιο πολυ μου τη σπαει να βλεπω φλωρους και αρχοντοχωριατες να οδηγουν αυτα τα εργαλεια που λες παρα γυναικες. Ισα ισα, οταν το οδηγαει γυναικα παει να πει οτι το πηρε επειδη πραγματικα γουσταρε, οχι για να ανεβει το status της και να ειναι μουρη οπως οι περισσοτεροι που παιρνουν αυτα τα αμαξια ( εμφαση στο περισσοτεροι, και οχι ολοι )
Φιλτατε νεοπα και γκαζοφονια,
Ειναι καποια πραγματα που ειναι φτιαγμενα για αντρες. (οπως λεει και η διαφημιση:" Γιατι οι αντρικες στιγμες ειναι τοσο σημαντικες για τους αντρες;")
Μας εχουν παρει τα παντελονια, τα μποξερακια, τις μπλουζες, τα πουκαμισα, τα παπουτσια, τα ρολογια και σχεδον ολα τα αλλα.
Εμεις ομως δε τους πηραμε τα στριγκ, τις ζαρτιερες, τα καλσον, τις γοβες, τις φουστες, τα σουτιεν (:D ), τη μασκαρα, τις τουαλετες (τα φοιρεματα εννοω).
Ας μας αφησουν τιποτα κι εμας να χαιρομαστε....

Nick_compact
02-01-06, 12:22
Mας εχουν παρει τα παντελονια, τα μποξερακια, τις μπλουζες, τα πουκαμισα, τα παπουτσια, τα ρολογια και σχεδον ολα τα αλλα.
Εμεις ομως δε τους πηραμε τα στριγκ, τις ζαρτιερες, τα καλσον, τις γοβες, τις φουστες, τα σουτιεν (:D ), τη μασκαρα, τις τουαλετες (τα φοιρεματα εννοω).
Ας μας αφησουν τιποτα κι εμας να χαιρομαστε....

Eλπίζω να μην έχεις τέτοιες τάσεις!!!:rofl2:

E36M3ZF
02-01-06, 14:00
Και επειδή τύνει να ξεχαστεί η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ του τελευταίου καιρού.....Σας την υπενθυμίζω.........

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΑΛΑ ? ΟΕΟ ?

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΑΛΑ ? ΟΕΟ ?

Μην ξεχνιόμαστε κιόλας.


Συν το ......

ΠΑΕΙ Η ΜΠΙΕΛΑ .... ΟΕΟ

ΠΑΕΙ Η ΜΠΙΕΛΑ .... ΟΕΟ.

ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ .... ΟΕΟ.

Τάδε έφη
Κώστας

alexk
02-01-06, 19:11
:+1: για τον Μάνο!
Μάνο, έγραψες

Fad3In
02-01-06, 19:49
Αλήθεια, εσείς πόσα ποτά πίνετε όταν είναι να οδηγήσετε?
Ενα ποτο γιατι για οτιδηποτε παραπανω,παιζει προστιμο πλεον...:deal:
Ν.

TheCondor
03-01-06, 19:40
Φιλτατε νεοπα και γκαζοφονια,
Ειναι καποια πραγματα που ειναι φτιαγμενα για αντρες. (οπως λεει και η διαφημιση:" Γιατι οι αντρικες στιγμες ειναι τοσο σημαντικες για τους αντρες;")
Μας εχουν παρει τα παντελονια, τα μποξερακια, τις μπλουζες, τα πουκαμισα, τα παπουτσια, τα ρολογια και σχεδον ολα τα αλλα.
Εμεις ομως δε τους πηραμε τα στριγκ, τις ζαρτιερες, τα καλσον, τις γοβες, τις φουστες, τα σουτιεν (:D ), τη μασκαρα, τις τουαλετες (τα φοιρεματα εννοω).
Ας μας αφησουν τιποτα κι εμας να χαιρομαστε....


Mανο αυτα τα κανουν γιατι τις εχουμε αφησει εμεις και τα κανουν, για κανεναν αλλο λογο. Οποτε δυστυχως, φταινε αυτοι που λεω στο προηγουμενο μου ποστ, τα καβουρια με τις ξανθιες ανταυγειες που βγαζουν τα φρυδακια τους που και που, και αυτοι οι αθλιοι τυποι που παιρνουν ενα οποιοδηποτε γρηγορο αμαξι για να το παιξουν μουρη και ισα που ξερουν να οδηγουν.

Εγω θα συνεχισω να γουσταρω να βλεπω γυναικες πισω απο τιμονια καλων αμαξιων και αν τα πηγαινουνε και τερμα ακομα καλυτερα.

manosbmw318ie30
03-01-06, 21:19
Διαπιστώνω ότι η Lancia πάει από το κακό στο χειρότερο... :(

Και είναι κρίμα για την ιστορική φίρμα, την οποία παρεπιπτόντως θεωρώ (ιστορικά και αγωνιστικά) πιο σημαντική για την ιταλική αυτοκινητοβιομηχανία από την Alfa Romeo.

@#$%^ FIAT...

Fanatic
03-01-06, 23:07
Διαπιστωσα οτι ο BMW POWER ειναι και moderator και administrator!!Που ειναι ο Μιτσος οεο???

manosm3
03-01-06, 23:19
Διαπιστωσα οτι πρεπει να παμε να παιξουμε μπαλα σε ενα 7χ7 στα Βριλησσια που γλυστραει τρελα και τρως θεαματικες τουμπες.:thinkerg: ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΩ!!!!!
Ψηνεται κανενας ή ποκ ποκ ποκ;:D

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
04-01-06, 11:52
Διαπιστώνω ότι τον τελευταίο καιρό σε κάποια threads γίνονται συζητήσεις πολύ έντονες και υπάρχει έντονος εκνευρισμός.. Ρε παιδειά γιατί τέτοια κακία και ζήλεια? Θεωρώ ότι είμαστε εδώ λόγω του ότι έχουμε κάτι κοινό που μας ενώνει.Και από την μία βλέπω συναντήσεις και από την άλλη βλέπω τσακωμούς.. ξενερώνω με κάτι τέτοια. μια παρέα είμαστε όλοι. Άλλοι με καλύτερα αμάξια και άλλοι με λίγο χειρότερα..Ο καθένας έχει και από κάποιες γνώσεις. Εντάξει δεν λέω ανταλλάζουμε απόψεις αλλά όχι με τέτοι τρόπο. Χαλαρώστε λίγο.

STR
04-01-06, 11:56
Με λυπη διαπιστωνω οτι κατι δεν παει καλα με το forum μας.Διαβαζωντας 2 thread που ηθελα να μαθω κατι (το 1 μαλιστα το ανοιξα εγω) ειδα οτι η κουβεντα καταληγει παντα σε <τσακωμο>.Γιατι ρε παιδια γινεται αυτο? Γιατι τρωγεστε συνεχεια? Γιατι δεν μπορει ο ενας να δεχθει την αποψη του αλλου κι ας ειναι και λαθος κατα την γνωμη του? Σε συζητηση που ειχα με αλλα μελη του club το ειχαμε προσεξει αυτο και ψαχναμε να βρουμε την αιτια. Οσο κι αν ενοχλει καποιους νομιζω οτι θα πρεπει να φευγουν ατομα απο μεσα κι επισης αυτοι που θα μπαινουν να περνανε απο ελεγχο καλης συμπεριφορας για το πρωτο διαστημα στο forum.Η αγνη και δημοκρατικη προσπαθεια των παιδιων που εφτιαξαν το club ετσι ωστε οποιος θελει να γραφεται χωρις συνδρομη και να λεει οτι θελει μεσα , επεσε θημα της γενικα τσαμπουκαλεμενης νεολεας της εποχης μας.Τελος θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη γι'αυτους που εθιξα ομως νομιζω οτι το forum εχει γινει σχεδον αποκρουστικο και θελω να το προστατεψω:bullhorn:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
04-01-06, 12:03
Με λυπη διαπιστωνω οτι κατι δεν παει καλα με το forum μας.Διαβαζωντας 2 thread που ηθελα να μαθω κατι (το 1 μαλιστα το ανοιξα εγω) ειδα οτι η κουβεντα καταληγει παντα σε <τσακωμο>.Γιατι ρε παιδια γινεται αυτο? Γιατι τρωγεστε συνεχεια? Γιατι δεν μπορει ο ενας να δεχθει την αποψη του αλλου κι ας ειναι και λαθος κατα την γνωμη του? Σε συζητηση που ειχα με αλλα μελη του club το ειχαμε προσεξει αυτο και ψαχναμε να βρουμε την αιτια. Οσο κι αν ενοχλει καποιους νομιζω οτι θα πρεπει να φευγουν ατομα απο μεσα κι επισης αυτοι που θα μπαινουν να περνανε απο ελεγχο καλης συμπεριφορας για το πρωτο διαστημα στο forum.Η αγνη και δημοκρατικη προσπαθεια των παιδιων που εφτιαξαν το club ετσι ωστε οποιος θελει να γραφεται χωρις συνδρομη και να λεει οτι θελει μεσα , επεσε θημα της γενικα τσαμπουκαλεμενης νεολεας της εποχης μας.Τελος θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη γι'αυτους που εθιξα ομως νομιζω οτι το forum εχει γινει σχεδον αποκρουστικο και θελω να το προστατεψω:bullhorn:

Πες τα ρε αδερφέ! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και αυτό είπα και εγώ πριν λίγο!

Διαπιστώνω ότι τον τελευταίο καιρό σε κάποια threads γίνονται συζητήσεις πολύ έντονες και υπάρχει έντονος εκνευρισμός.. Ρε παιδειά γιατί τέτοια κακία και ζήλεια? Θεωρώ ότι είμαστε εδώ λόγω του ότι έχουμε κάτι κοινό που μας ενώνει.Και από την μία βλέπω συναντήσεις και από την άλλη βλέπω τσακωμούς.. ξενερώνω με κάτι τέτοια. μια παρέα είμαστε όλοι. Άλλοι με καλύτερα αμάξια και άλλοι με λίγο χειρότερα..Ο καθένας έχει και από κάποιες γνώσεις. Εντάξει δεν λέω ανταλλάζουμε απόψεις αλλά όχι με τέτοι τρόπο. Χαλαρώστε λίγο.

alexk
04-01-06, 12:16
Στράτο συμφωνώ μαζί σου. Πρέπει να δούμε τι θα κάνουμε, γιατί η κατάσταση ξεφεύγει λίγο. Βέβαια, είναι και λίγο δύσκολος ο χειρισμός όταν κάποιος θεωρεί ότι αυτός ξέρει το πιο σωστό. Τι θα του πείς? "μεγάλε λες λαλακίες και μην μιλάς"? Αν μη τι άλλο, όλοι μας πρέπει να έχουμε στάση "άκου για να μάθεις" ώστε να κερδίζουμε νέες γνώσεις.

Επίσης διαπιστώνω εδώ και καιρό ότι έχουμε πολλές περιπτώσεις, μελών που έχουν γραφτεί προσφάτως στο forum και post-άρουν σαν τρελοί, πολλές φορές άνευ λόγου και ουσίας.

alexk
04-01-06, 12:31
Διάβασα με προσοχή το thread που άνοιξε ο str-320i για το μοτερ Μ50 2500cc χωρίς vanos και διαπίστωσα ότι άν εξαιρέσεις 2-3 posts (ένα του strax και ένα του manosm3) όλα τα άλλα είναι άσχετα εντελώς. Ο άνθρωπος ρώτησε τι ξέρετε γι'αυτό το μοτέρ (φαντάζομαι, άν είναι αξιόπιστο, άν καίει πολύ καύσιμο, άν τραβάει καλά) και όλοι πλακώθηκαν να το συγκρίνουν με το 28άρι, με το 23άρι, με το 22άρι, με το διπλό vanos, φτιαγμένο, άφτιαχτο και ότι άλλη πί*beep*πα μπορείς να φανταστείς.

Παρακαλώ να μου εξηγήσει κάποιος τι σχέση είχαν όλα αυτά με αυτά που ρώτησε ο Στράτος. Δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω! Τι σχέση έχει η συζήτηση για το πότε βγήκε και τοποθετήθηκε το κάθε μοτέρ, ποιο έχει το καλύτερο ποσοστό βελτίωσης. Ποια βελτίωση??? Ο άνθρωπος μοτέρ αλλάζει, δεν ψάχνεται να κατέβει για κόντρες.

Περιμένω απαντήσεις. :icon02:

saikoE39
04-01-06, 12:33
Διαπιστωσα πως συμφωνω και με τους τρεις σας....
Ελειψα ακριβως μια βδομαδα και κατι και εχω 6 σελιδες απο threads.....απο τα οποια στα περισοτερα γινετε ο χαμος...ειτε απο τσακωμους.....ειτε απο off topic...ετσι οπως ειναι τα thread και να θελω να τα παρακολουθησω δεν μπορω,με πιανει πονοκεφαλος....το να ποσταρω ουτε που το σκεφτομ...:tapedshut
Αλεξη την τελευταια σου διαπιστωση την εχω κανει εδω και πολυ καιρο και αναρωτιομουν αν την εχει κανει και κανεις αλλος εκτος απο εμενα....

STR
04-01-06, 12:41
Βεβαιως και θελουμε να ακουμε πολλες αποψεις ωστε να μαθαινουμε για κατι που δεν γνωριζουμε.Αν δειτε τον αριθμο των post μου ειναι αρκετα μικρος συγκριτικα με τον χρονο που ειμαι γραμμενος.Αυτο γιατι δεν ημουν σιγουρος για να πω την γνωμη μου για ενα θεμα. Αυτο ειναι θεμα νοοτροπιας και δεν μπορεις να το περασεις στον αλλο.

saikoE39
04-01-06, 12:55
Βεβαιως και θελουμε να ακουμε πολλες αποψεις ωστε να μαθαινουμε για κατι που δεν γνωριζουμε.Αν δειτε τον αριθμο των post μου ειναι αρκετα μικρος συγκριτικα με τον χρονο που ειμαι γραμμενος.Αυτο γιατι δεν ημουν σιγουρος για να πω την γνωμη μου για ενα θεμα. Αυτο ειναι θεμα νοοτροπιας και δεν μπορεις να το περασεις στον αλλο.
Διαπιστωσα πως ακριβως το ιδιο ηθελα να γραψω λιγο πιο πριν και με προλαβες.....δν ειναι κακο αν δεν ξερουμε κατι να μην απαντησουμε.....δεν θα μας πει κανενας ασχετους η κατι αλλο.....
ακομα διαπιστωσα πως εχουμε ακριβως τον ιδιο αριθμο στα ποστς στρατο.......:thinkerg:

Action Man
04-01-06, 13:21
Εχω διαπιστωσει εδω και καιρο ολα τα παραπανω.........
Οπως ελεγα εχει χαθει η μαγεια......... σε καθε thread γινεται ξεκατινιασμα.Εχουμε γινει χειροτεροι και απο αλλα forum που κατηγορουσα εδω και καιρο!
Το "bmw-motorsport" καποτε ειχε ψυχαγωγικο-αυτοκινητιστικο χαρακτηρα .... τωρα εχει γινει αρενα.....

alexcsl
04-01-06, 13:29
Εχω διαπιστωσει εδω και καιρο ολα τα παραπανω.........
Οπως ελεγα εχει χαθει η μαγεια......... σε καθε thread γινεται ξεκατινιασμα.Εχουμε γινει χειροτεροι και απο αλλα forum που κατηγορουσα εδω και καιρο!
Το "bmw-motorsport" καποτε ειχε ψυχαγωγικο-αυτοκινητιστικο χαρακτηρα .... τωρα εχει γινει αρενα.....

δεν χάθηκε η μαγεία, απλώς περίσσεψε η βλακεία!
Για να το δούμε πιο ζεστά το θέμα, όλοι μας!

Fad3In
04-01-06, 15:24
Ναι,οκ,δεν εχετε αδικο και συγγνωμη και εκ μερους μου για το οτι ανεβασα τους τονους
με τον DOC με τον οποιο δεν εχουμε και τιποτα κτηματα να μοιρασουμε...
Τεσπα,ενα ολοισθημα καθε 1000 ποστ συγχωρειται θελω να πιστευω...:)
Απο κει και περα ας συνεισφερουμε ολοι σ ενα φορουμ οπως ηταν αρχικα...;)
Ν.

God
04-01-06, 17:01
δεν χάθηκε η μαγεία, απλώς περίσσεψε η βλακεία!


Διαπιστωσα οτι πρεπει να σου πω 'γεια στο στομα σου'...

manosbmw318ie30
04-01-06, 21:52
Εγώ λοιπόν να διαπιστώσω ότι το κλαμπ (ως φόρουμ) περνά μια μεταβατική περίοδο. Ίσως είναι η εποχή που θα γίνει η αυτοκάθαρση (χα χα χα, μου αρέσει ο όρος, είναι και in αυτή την εποχή) και θα δείξει ποιοι πραγματικά είναι εδώ γιατί αγαπούν αυτό που λέγεται αυτοκίνηση & BMW και ποιοι είναι εδώ απλά για να γράφουν ότι γουστάρουν, όπου γουστάρουν και όταν γουστάρουν και οι οποίοι θα τη κάνουν σιγά σιγά, αφού οι πρώτοι (περί της αυτοκίνησης) θα τους εκτοπίσουν, όχι βιαίως, αλλά έμμεσα... Εξάλλου ποιοι είναι αυτοί που πάνε στις συναντήσεις; Εγώ όταν μπορώ να πάω και δε με εμποδίζει η εργασία μου, βλέπω τα ίδια πρόσωπα, πλαισιωμένα από κάποιους νέους.

Θα ξεκαθαρίσει το πράγμα από μόνο του. Για το λόγο αυτό δε χαλιέμαι με τις κακόηχες κόντρες που αναπτύσσονται. Περιμένω και παραμένω σιωπηλός. Εξάλλου (αν το θυμάμαι σωστά ορθογραφικά) το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν ή διαφορετικά τα πολλά λόγια είναι φτώχια...

God
04-01-06, 23:38
Απο το πρωι...

Διαπιστωσα οτι ειναι η πρωτη φορα τα τελευταια 5-6 χρονια που σηκωθηκα με νευρα.
Διαπιστωσα οτι οσο καλη και να ειναι μια παρεα, παντα υπαρχει αυτος που θελει να σου βγαλει το ματι.
Διαπιστωσα οτι παντα καποιος που θελει να στο παιξει καποιος νομιζει οτι ειναι πιο εξυπνος απο σενα, και εσυ μπορει να τον αγοραζεις και να τον πουλας χωρις να το παρει χαμπαρι.
Διαπιστωσα οτι ο παραπανω καποιος εχει σχεδον παντα εναν δευτερο διπροσωπο 'φιλο σου' να του κανει τον ρουφιανο/δικηγορο.
Επισης διαπιστωνω οτι οντως τυχαιως ο παραπανω θελει να λεγεται και 'φιλος σου'.
Αλλη καλη διαπιστωση ειναι οτι δεν μπορεις να σπασεις τα γονατα του 'φιλου' σου γιατι γινεσαι εσυ ο κακος.
Οποτε διαπιστωνω οτι απλα δεν μιλας και σε νομιζουν...μ@λ@κ@.
Και ολες οι παραπανω καλες...αλλα φυσικα ωραια ηταν η διαπιστωση οτι μου συνεβει το ακριβως παραπανω και στις 3 παρεες μου ταυτοχρονα.
Οποτε τελικα διαπιστωνω οτι μου αρεσει η ζωη μου ηρεμη και με αποστασεις οπως εχω μαθει τοσα χρονια.

Αυτα μεχρι το βραδακι φυσικα, εως οτου ειδα τον χαρο με τα ματια μου κανονικα στον δρομο, οποτε μετα απο αρκετη ταχυκαρδια και μια γερη δοση σοκ διαπιστωσα οτι εδω μονο η κακια μενει. Αρα τα γραφω ολα στα **beep** μου και απλα κανω ηρεμα την ζωουλα μου, και σε οποιον αρεσουμε στο κατω κατω...διαπιστωνοντας οτι μου περασαν τα νευρα και νιωθω υπεροχα.


Επισης μολις διαπιστωσα οτι η ζωη ειναι ωραια, και ας τα εχει με αλλον!:friday:

Geo_3D
05-01-06, 00:56
το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν ή διαφορετικά τα πολλά λόγια είναι φτώχια...

Παιρνοντας πασα απτα λεγομενα σου εχω να πω πως βαρεθηκα να διαβαζω κραξιματα παντος ειδους,αδικως ή δικαιολογημενα.Ρε παιδια,γιατι τοση μιζερια?Μη λετε τιποτα,αδιαφορειστε,κρατειστε τα για την παρτη σας ή πεστε το προσωπικα σε αυτον με τον οποιον τα εχετε.Προσωπικα βλεπω οτι εχει παρει αλλη διασταση το "διαπιστωσεις" απο αυτην που ξεκινησε.Πρεπει να το ονομασουμε το thread "Κραξιματα-Βγαλτε το αχτι σας".:thumbsdow .Δεν μιλαω για καποιον συγκεκριμενα,μιας και πολλοι ειμαστε αυτοι που το κανουμε.

Και στην τελικη,ας θυμηθουμε λιγο ολοι μας που βρισκομαστε και τι ειδους φορουμ ειναι αυτο.

sakkunen
05-01-06, 01:29
Διαπιστωνω οτι πρεπει να βαλω αναρτηση στο ε46 ταχιστα.:shakehead

Καποιοι αλητες εδω μεσα μου φαινεται πως στο τελος θα με πεισουν να βαλω το 2.5λτ.

Διαπιστωνω επισης πως δυστυχως τα ευρω δεν ειναι πετσετακια:nutkick:



Υ.Γ παιδια υπαρχει και ο Μικρουτσικος για να λυσετε τις διαφορες σας!

TheCondor
05-01-06, 03:58
Εγω αυτο που βλεπω παντως, περα απο τα του φορουμ γιατι ειλικρινα δεν με πολυενδιαφερουν οι e-διαμαχες ( αν και εχω εμπλακει σε αυτες αρκετες φορες, κατι για το οποιο δεν προκειται να ζητησω και συγγνωμη σε κανεναν ) ειναι οτι υπαρχουν παρα πολλοι βλακες οι οποιοι σνομπαρουν τρελα, δεν δινουν σημασια και το παιζουν ξερολες για το οτιδηποτε.

Δεν με ενδιαφερει ουτε για αυτους ετσι κι αλλιως γιατι αναγκη απο φιλους δεν ειχα ποτε για να αποκτησω τωρα, ασε που ειναι ατομα που εγω τους αποκαλω 'εκ γενετης βλαμμενους'.

Το θεμα ( για μενα παντα ) ειναι οτι πολλα ατομα εχουν παρει πολυ σοβαρα την εννοια του site ΩΣ SITE και οχι ως εναν τροπο να κανουν κατι κοινο με αλλα ατομα που εχουν τα ιδια αμαξια και την ιδια τρελα. Και ετσι χανεται η ουσια, αρχιζουν οι βλακειες του στιλ 'αυτος ειπε αυτο' κτλ κτλ και γινεται χαμος.

DaRk_AnGeL
05-01-06, 10:42
Διαπιστώνω οτι ειπώθηκαν πολλά σωστά πράγματα.
Διαπιστώνω οτι τα περισσότερα απο αυτά έχουν ξαναδιαπιστωθεί στο πρόσφατο παρελθόν αλλα.. τότε αυτοί που τα διαπίστωσαν ήταν "κακοί" 'ή "περιεργοι".
Διαπιστώνω οτι είχα πεί παλιότερα οτι πρέπει να φύγουν άτομα απο το φόρουμ για να στρώσει η κατάσταση, όπως επίσης ο Στρατος (str) είχε διαγνώσει πρώτος την επερχόμενη ξενέρα.
Διαπιστώνω οτι τελευταίως έχω ξενερώσει τόσο με την κατάσταση, και δεν πολυμπαίνω.. και ακόμα και όταν μπαίνω δεν έχω διάθεση να ποστάρω.
Διαπιστώνω όμως, οτι αποφεύγοντας να απαντήσω σε threads που γράφονται κουλαμάρες..... παραμένω πιο ήρεμος.
Διαπιστώνω οτι καλό είναι να μήν ασχολούμαστε με κάθε μ@λ@κισμένο ή κομπλεξικό παιδάκι που μπαίνει στο φόρουμ για βρεί διέξοδο απο τα προβλήματα του και για να αναζητήσει απεγνωσμένα κάποιον φίλο. Είναι άτομα απόβλητα απο την ζωή που χρειάζονται βοήθεια και όχι κράξιμο.
Διαπιστώνω οτι ο Γιώργος (geo) έχει δίκιο. Κάποιες διαφορές πρέπει να λύνονται επι προσωπικού επιπέδου ή έστω εκτός φόρουμ. Πιθανότατα να κάνω εγώ την αρχή σε κάποια προσεχή συνάντηση με αρκετές συμμετοχές.
Τέλος, με αφορμή κάποια sms με ευχές που έλαβα, διαπιστώνω οτι :
1. υγεία να χουμε και όλα τα άλλα έρχονται
2. καλό είναι να κρατάμε κοντά μας μόνο αυτούς που αξίζουν και να γράφουμε τους υπόλοιπους στα.... you know μας.

Υ.Γ. διαπιστώνω οτι θα ήταν τρομερά χρήσιμο να κάτσουν οι mods και να σβσουν ΟΛΑ τα άσχετα ποστς απο σοβαρά threads, π.χ τεχνικού περιεχομένου κλπ κλπ, οπου κάποιος ψάχνει μια λύση και αντ αυτής λαμβάνει ένα κάρο άσχετα πόστς.
Αντίθετα, σε άλλα threads τύπου κόντρας ή χαβαλέ ή συνάντησης κλπ... δεν θεωρώ κακό να λέμε και κανα άσχετο. Απλά να διαχωρίσουμε λίγο τα πράγματα.

Nick_compact
05-01-06, 11:03
Εγώ λέω οι διαπιστώσεις να γίνουν πράξεις. Στα λόγια όλοι καλοί είναι,ειδικά στο forum.

Και ποιοί είναι αυτοί που λένε οτί πρέπει να αρχίσουν να φεύγουν άτομα;; Ότι και αν έκαναν-έγραψαν. Δεν το κατάλαβα αυτό;; Σε όποιους δεν αρέσει το club να μην μπαίνουν , αντί να λένε οτί πρέπει να φύγουν άτομα, ειδάλως αν το αγαπάνε και ενδιαφέρονται απλά να προσπαθήσουν να το κάνουν καλύτερο.

Panoz
05-01-06, 11:16
Ας διαπιστώσω και εγώ κάτι μία φορά....Όσο δε κοιτάμε τα καλύτερέψουμε τους εαυτούς μας (και τους άλλους) μέσα απο αυτό το site, χάνουμε το νόημα της ύπαρξής του.

Προσωπικά διαπίστωσα πως μέσα απο το bmw-motorsport.gr έκανα πολύ καλές φιλίες και έμαθα πράγματα σημαντικά για τη BMW και την αυτοκίνηση γενικότερα. Αυτό για μένα είναι ανεκτίμητο. Θέλω να πιστεύω πως όλοι γι'αυτό είμαστε εδω μέσα. Είναι βέβαια λογικό, στα 1300 ενεργά μέλη, να υπάρχουν και κάποιοι που θέλουν να δημιουργούν θέματα ή και κάποιοι που είναι ανώριμοι ή τέλως πάντων κάποιοι που δε ταιριάζουν στην ιδιοσυγκρασία του καθενός. Στο κάτω κάτω όλοι είμαστε διαφορετικοί. Θα θεωρήσω επιτυχία, να καταφέρουμε να δημιουργήσουμε ένα παρείστικο και ζεστό κλίμα που θα καταφέρει να αγκαλιάσει τους πάντες και να αναδείξει τη καλή πλευρά του καθενός και ακόμα και να βελτιώσει τη "κακιά" ή διαφορετική πλευρά του
Αυτός για μένα είναι και ο λόγος ύπαρξης αυτού και οποιοδήποτε άλλου forum.

Nick_compact
05-01-06, 11:29
Απόλυτα σωστός.

bmw_E21
05-01-06, 12:14
Διαπιστωνω οτι το 2006 μπηκε τοσο ασχημα οσο δεν φανταζομουν.
εκτος οτι με βρηκε στο νοσοκομειο μετα απο ενα προβλημα υγειας,ο γιατρος μου απαγορεψε το ξενυχτι,το αλκοολ και ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ για 3-4 μηνες!
να αυτοκτονησω?:scratchch

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
05-01-06, 12:32
Τελικά υπάρχουν και χειρότερα... Περαστικά αδερφέ!!!!

manosm3
05-01-06, 12:59
Dιαπιστωσα οτι το Μ5 του Πανου εβγαλε 371 αλογα αντι για 400.
Welcome to the club :cheers: :owned:

Xeno-318is
05-01-06, 20:24
Σημερα διαπιστωσα οτι:
α) εχο να ποσταρω πανω απο 2 βδομαδες...Ντροπη μου ο τεμπελης..(Εχο καλι δικιολογια..και καλα διαβαζα για την εξεταστικη!!)
και
β)Πως γινεται ρε γμτ, ΟΛΑ μα ΟΛΑ τα ε90 που βλεπω στο δρομο να ειναι 320d???Δε φτανει που πηρανε ε90, την πηρανε και σε ντιζελο (ξεσικωθητε ολοι οι οικολογοι του forum στον απανθρωπο βενζινοκινητο!!)

Fad3In
05-01-06, 22:18
Παιρνοντας πασα απτα λεγομενα σου εχω να πω πως βαρεθηκα να διαβαζω κραξιματα παντος ειδους,αδικως ή δικαιολογημενα.Ρε παιδια,γιατι τοση μιζερια?Μη λετε τιποτα,αδιαφορειστε,κρατειστε τα για την παρτη σας ή πεστε το προσωπικα σε αυτον με τον οποιον τα εχετε.Προσωπικα βλεπω οτι εχει παρει αλλη διασταση το "διαπιστωσεις" απο αυτην που ξεκινησε.Πρεπει να το ονομασουμε το thread "Κραξιματα-Βγαλτε το αχτι σας".:thumbsdow .Δεν μιλαω για καποιον συγκεκριμενα,μιας και πολλοι ειμαστε αυτοι που το κανουμε.

Και στην τελικη,ας θυμηθουμε λιγο ολοι μας που βρισκομαστε και τι ειδους φορουμ ειναι αυτο.

Ακριβως και ολα τ αλλα ειναι ***** που κι εγω αλλα και αλλοι τις ακουμε εδω μεσα βερεσε...Τοσο καιρο καποιοι πχ τα χαν με τον Μανο και ΚΑΝΕΙΣ μα κανεις δεν τον κατονομασε μεχρι που εθιξα καθαρα το θεμα...και στην τελικη σε λιγο θ αρχισουμε μεταξυ μας να ρωταμε 'Μα καλα ποιον εννοει ο ταδε ή ο δεινα; Μηπως εισαι εσυ ρε χχχχ;' κτλ κτλ
Αυτο που οδηγει σε τελικη αναλυση;
ΘΑ το διαλυσουμε μια ωρα αρχιτερα το μαγαζι παιδες...:nixweiss:
Διαπιστωνω οτι το 2006 μπηκε τοσο ασχημα οσο δεν φανταζομουν.
εκτος οτι με βρηκε στο νοσοκομειο μετα απο ενα προβλημα υγειας,ο γιατρος μου απαγορεψε το ξενυχτι,το αλκοολ και ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ για 3-4 μηνες!
να αυτοκτονησω?:scratchch
Περαστικα και καλη επανοδο στους δρομους/κανονικη ζωη...

Ν.

megistanas
06-01-06, 16:32
Διαπιστωσα οτι δε πρεπει να παρασυρεσαι απο ανωμαλους δυστυχως bmwδακιδες που τσαρουχωνουν γκαζια και φρενα υπο βροχη.....

Τσαρουχοενος τυπας στο ψυχικο με μια Z3, (εξωκλαμπικος) ευτυχως ξεκιναει σε μια πλατεια μπαντιλικια.......λεω ομορφα...........αφου δεν εφυγε του φλωρου παμε κι εμεις στην επομενη......

Χωνεται.......χωνομαι κι εγω καθοτι βεβαια 316 ξεκιναω με πρωτη κι αρχιζει να δινει..........αλλαζω δευτερα μηπως και ηρεμησει αλλα τιποτα.........δινει ακομα...........και ξαφνικα ερχεται του αρχιμλκ να τσαρουχιασει φρενο....????
Πλακωνομαι........γλυτωνω το τετ α κε και πως δε μαντρωθηκαμε κι οι δυο να κοιταμε τα πευκα τις πλατειας απο ψηλα ουτε κι εγω δε ξερω....???οεο???

Τελικα κυκλοφορουν πολλοι μα πααααρα πολλοι μλκς στους δρομους που οταν βρεζει........περνουν και προαγωγη........Φταιω κι εγω βεβαια ο καραγκιοζης που ψηθηκα με δρομους γυαλια και βροχη να γυρισω το μαραφετι μου, αλλα τι να κανω που μονο ετσι γυρναει? οεο?

apostolos_m3
06-01-06, 17:02
Ας μιλησω και εγω μια φορα και εδω μιας και διαπιστωσα κατι που το εχω εδω και χροννια..:angryfire

Καθομαι πολλες μα πολλες φορες μονος μου στο σπιτι και σκεφτομαι υποθετικα πραγματα που δεν εχουν γινει και μπορουνε να γινουνε και τους δινω και καταλαβενουνε τοσο πολυ στην σκεψη που τελικως με βρισκω σε μια φαση που η καρδια μου χτυπαει δυνατα απο το ανχος διχως λογο που καμια φορα τυχενει να φοβαμαι να βγω εξω απο το σπιτι μου..

Τελικως μετα απο τοσα χροννια(περασα το δυσκολοτερο καλοκαιρι της ζωης μου που συνεχιστηκε μεχρι και τελη του χρονου)καταλαβα πως οτι ειναι να ερθει θα ερθει και δεν θα καταλαβεις απο που θα σου ερθει αφου θα σου εχει κοψει τα ποδια και θα εχεις χτυπησει πατω πολυ γρηγορα

Αρα το συμπερασμα ειναι να μην τρελενομαστε και τοσο για το που θα παμε για καφε και με ποιον θα βγουμε αλλα να ειμαστε χαλαροι και ωραιο διχως πολυ σκεψη και οτι ειναι να ερθει ας ερθει και να το αντιμετοπισουμε και να βγουμε και καλυτεροι ανθρωποι απο αυτο..

manosm3
06-01-06, 17:16
Διαπιστωσα κατι σημαντικο:
Που ειναι το μοτερ μου; ΟΕΟ

alexk
06-01-06, 20:13
Νέα μέρα, νέες διαπιστώσεις.

Διαπίστωσα ότι ο Τάσος έχει αλλάξει κινητό και κατέβηκα στο Ναύπλιο και έφυγα, γιατί δεν τον βρήκα...
Διαπίστωσα ότι έχω συγκλονιστεί από τον ήχο...
Διαπίστωσα ότι η Αθηνά είναι φανταστικό πλάσμα, αλλά μας έχει κάνει link με το /dev/null

Επίσης, διαπίστωσα ότι στην επόμενη ταινία του θρυλικού σκαραβαίου "Χέρμπι", θα πάρει το πρωτάθλημα F1 με νίκη στο Μονακό (τοϊνγκ...) με προσπέρασμα μέσα στο τούνελ, από πάνω... Τόσο ψέμα σε ταινία δεν έχω ξαναδεί.:bullhorn:

DaRk_AnGeL
06-01-06, 23:15
Διαπιστώνω οτι η σοκολατόπιτα τρώγεται καλύτερα με τον τρόπο του κάφρου... απο ένα κουταλάκι στο χέρι και ορμάς κατα βούληση...

megistanas
07-01-06, 00:50
Ξαναμαναεπαναδιαπιστωσα οτι το sex κανει καλοοοοοο στην υγεια.....!!!!

Εξακριβωμενα και Καρατσεκαρισμενα: Τα ατυχηματα μετα απο sex (στο σπιτι ε?) μειονονται κατα πολυ!!!

Ρε μπας και οι bmwδακιδες ειναι..........μορφονιοι???? οεο?

Fanatic
07-01-06, 10:15
Η χρονιά άλλαξε, αλλά οι κάποιες διαπιστώσεις δεν αλλάζουν.

Διαπιστώνω εδώ και καιρό ότι στο forum "συζητείται" πολύ το θέμα αλκοόλ.
Και συνεχίζω δυνατά...
Αυτές τις ημέρες ειδικά, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πολλοί πρέπει να πίνουν πολύ και να γίνονται λιάρδα. Και καλά μέχρι εδώ. Δεν μας πέφτει λόγος, από τη στιγμή που κάποιος κάνει κάτι και δεν μας επηρεάζει. Όμως, όταν πίνει και οδηγεί, αυτό μας επηρεάζει.

Αλήθεια, εσείς πόσα ποτά πίνετε όταν είναι να οδηγήσετε? Ένα, δύο, ή περισσότερα? Και αυτό γιατί? Μήπως έχουμε πάρει λίγο στα αστεία το θέμα οδήγηση? Γιατί νομίζω οι περισσότεροί μας είμαστε φαν της οδήγησης και πολλοί δε, της γρήγορης.

Εσείς πως θα νιώθατε αν σας την έσκαγε ένας που είναι πίττα. Και μετά μάλιστα σηκωνόταν και έφευγε? Και εντάξει, δεν έγινε και κανένας τραυματισμός. Άν γίνει όμως? Πως θα νιώθατε.

Μπορεί κάποιοι να θεωρούν μαγκιά να πίνουν πολύ και μετά να είναι περήφανοι "που κατάφεραν να φθάσουν στο σπίτι". Εγώ αυτό το θεωρώ mlk-ία υπέρτατου βαθμού. Γιατί δεν φταίει κανείς να σκοτωθεί από κάποιον ασυνείδητο που μεθάει και οδηγεί μετά :screwy:.

Φυσικά, και εγώ δεν είμαι αναμάρτητος. Όταν θα βγω, και οδηγώ, θα πιω ένα ποτάκι. Ένα όμως... Και επίσης, δηλώνω πολύ φουντωμένος νέος με δίτροχο πύραυλο, που παρασκευή και σάββατο βράδυ το κλειδώνω στο γκαράζ για να αποφύγω τον/την χ πιωμένη που θα μου την σκάσει.

:chair:

Δωστε λιγο βαση στο παραπανω γιατι απο οτι διαπιστωνω διαβαζοντας μερικα thread τελευταια εδω μεσα πολλοι το εχετε ξεφτυλισει το θεμα......

alexk
07-01-06, 12:39
Δωστε λιγο βαση στο παραπανω γιατι απο οτι διαπιστωνω διαβαζοντας μερικα thread τελευταια εδω μεσα πολλοι το εχετε ξεφτυλισει το θεμα......

Φίλε Στέλιο, έχω διαπιστώσει ότι ο άνθρωπος εκ'φύσεως αποκλείει να συμβεί κάτι σε αυτόν. Έτσι, δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να πάει κάτι στραβά.
Επίσης, διαπιστώνω ότι όλοι (οι πιο πολλοί) κλαίγονται ότι δεν έχουν χρήμματα και από την άλλη έχουν μαμηθεί στις αγορές.

manosm3
07-01-06, 14:27
Διαπιστωσα οτι ειμαι πολυ γκαντεμης.
Χαλασε το χρεπι, πηγα να το φτιαξω και...ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΚΑΡΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!
Φτανω στον Καρλο, ανεβαινει η θερμοκρασια στα 3/4. Μετα βιας εφτασα εξω απο το σπιτι του MPOWER και το παρατησα για λιγες ωρες...

bmw m3 girl
07-01-06, 14:45
Διαπιστωσα πως συμφωνω και με τους τρεις σας....
Ελειψα ακριβως μια βδομαδα και κατι και εχω 6 σελιδες απο threads.....απο τα οποια στα περισοτερα γινετε ο χαμος...ειτε απο τσακωμους.....ειτε απο off topic...ετσι οπως ειναι τα thread και να θελω να τα παρακολουθησω δεν μπορω,με πιανει πονοκεφαλος....το να ποσταρω ουτε που το σκεφτομ...:tapedshut
Διαπιστώνω ότι συμφωνώ απόλυτα.Ενώ πρώτα έμπαινα κάθε μέρα και ενημερονώμουν για όλα και τώρα τελευταία δεν το πολύ κάνω αυτό "έχω χάσει την μπάλα","έχω χάσει επισόδια"και όπως προείπε και ο saikoE39 "έτσι όπως είναι τα thread και να θέλω να παρακολουθήσω δεν μπορω",γιατί τόσοι τσακωμοί?δεν βρίσκω το λόγο,άλλωστε γίναμε μέλη εδώ γιατί έχουμε το ίδιο κόλλημα,όχι για να λέμε κακίες,να ειρωνευόμαστε και να τσακονώμαστε,αυτό δεν οδηγεί ποτέ σε κάτι καλό.Και νομίζω πως η ιστοσελίδα που μπαίνω τώρα δεν είναι η ίδια με αυτή που γνώρισα όταν πρωτομπήκα και είχα ενθουσιαστεί υπερβοληκά.'Ολα όσα προείπατε είναι σωστά κατά την άποψή μου,αλλά καλά να τα λέμε,όμως το σημαντικό είναι να προσπαθήσουμε όλοι να τα κάνουμε και στην πράξη,ώστε όλα να καλυτερέψουν.;)

manosbmw318ie30
07-01-06, 16:48
Διαπιστώνω ότι με 2-3 απλές κινήσεις, μπορεί κάποιος να βελτιώσει σημαντικά τη δυναμική συμπεριφορά-ασφάλεια του αυτοκινήτου του, χωρίς να φτάσει σε ακρότητες...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
08-01-06, 13:02
Μόλις διαπίστωσα ότι πριν λίγο έγινε σεισμός!!! Και ήταν 6,4 R

alexk
08-01-06, 15:12
Διαπίστωσα ότι μια διαπίστωση που είχα κάνει, προκάλεσε παρεξήγηση σε ένα φίλο μου. mlk-ία μου :takecover

Διαπίστωσα ότι ο σεισμός μου έριξε μια κορνίζα του Ραλφ Σουμάχερ.
Διαπίστωσα ότι στα Μέγαρα κάνει πιο πολύ κρύο από τις Αφίδνες.

m3power
08-01-06, 15:44
διαπιστωσα οτι ο σεισμος μας βρηκε να ειμαστε κοπια με τον αλεξη με καμια 240 χιλιομετρα!!!!!

επισης διαπιστωσα οτι τις μηχανες τις αγνοουν μερικοι γ@μ%^&@* οδηγοι και οταν τους παιζω τα φωτα να μπουν δεξια με γραφουν στα @ζρχ!%@ τους και συναχιζουν ακαθεκτοι!!!!!αμα θα πεασω κανεναν απο μεσα θα του πω εγω....

διαπιστωσα οτι το μπουφανακι της μηχανης που αγορασα αξιζε τα λεφτα του!

E36M3ZF
08-01-06, 16:27
Διαπίστωσα πως ο άνθρωπος σε μια βόλτα στην πίστα των Μεγάρων όταν ειδικά κάποιος άλλος οδηγεί το αυτοκίνητό του μπορεί να αλλάξει 17,832 χρώματα ..... από τον πρώτο γύρο κιόλας. Εεεε Στράτο?....
Επίσης διαπιστώνω πως ο Μάκης παρόλο που ήταν αγχωμένος λόγω σεισμού και βιαζόταν να γυρίσουμε σπίτι απο το Λουτράκι που καταλήξαμε μετά την πίστα Μεγάρων...... :screwy: ( είμαστε μουρλοί τι να κάνουμε ) αλλά και πιο πρίν που κατεβαίναμε πρός Αλεποχώρι με το 5κύλινδρο BMW του και δεν ήταν αγχωμένος , είναι ένας απο τους ελάχιστους οδηγούς που εμπιστευομαι και άνετα θα ξαναέμπαινα στα αυτοκίνητό του και δεν άνοιξα τρύπα στα πόδια του συνοδηγού καθώς δεν φρέναρα πουθενά.
Και τέλος διαπιστώνω πως το dvd του τατου και του Μεγιστου Μεγιστάνα είναι κορυφαίο. Βέβαια αν κατάλαβα καλα έχει βάλει και το χεράκι του και ο φίλος Αποστόλης.Μπράβο στους συντελεστές παιδιά , χάνει όποιος δεν το έχει.....( μου το έδωσαν τσάμπα...μπορώ να σας το κοπιάρω στην προνομιακή τιμή των 255€ το κομμάτι....400 τα δύο και δώρο η Barbie και ο μαγεμένος πήγασος.)

Τάδε έφη
Κώστας

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
08-01-06, 16:30
Διαπίστωσα πως θέλω και εγώ ένα ντβντ!!!

TheCondor
08-01-06, 16:51
Διαπιστωσα πως οσο και να θες να πας στην πιστα, οταν πεφτεις για υπνο στις 6:30 το πρωι και βαζεις ξυπνητηρι στις 8 να δεις εναν φιλο σου που φευγει για Αγγλια, ( και μετα να δεις αν τελικα θα εχεις αρκετη ενεργεια να οδηγησεις να πας Μεγαρα ) καταληγεις να ξυπνας στη 1, στις 2 κτλ κτλ και να νομιζεις οτι ειναι 8 και λες απο μεσα σου παλι καλα που ξυπνησα. :D

manosbmw318ie30
08-01-06, 17:38
Διαπιστώνω εδώ και λίγο καιρό ότι κάτι μου λείπει από τη ζωή μου για να πω ότι είμαι ευχαριστημένος και δε ξέρω πως να το αντιμετωπίσω... Αλλά μου έχω εμπιστοσύνη ότι θα ακολουθήσω (πάλι) τον δρόμο της λογικής....

(Τι σας τα ζαλίζω τώρα... Απλά είναι μια διαπίστωση εξωκλαμπική-εξωαυτοκινητιστική που θα ήθελα να εκφράσω)

makman
08-01-06, 18:18
ΜΕΓΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ....

Οι 5 κυλινδροι μου, τα 1665 κυβικα μου και τα 125(σχεδον) αλογα μου μου δινουν μολις.....220 κοντερισια τελικη:icon11: :nixweiss:

M535 E28
08-01-06, 18:33
μόλις διαπίστωσα πως τα κοντέρ της bmw χάνουν πολύ :D

makman
08-01-06, 18:38
μόλις διαπίστωσα πως τα κοντέρ της bmw χάνουν πολύ :D
αν το λες για μενα φιλε στεφανε :friday: τοτε να σου πω οτι το obc εδειχνε 216 km και το κοντερ 220.ποιο απο τα δυο χανει ???οεο ???
(ειχα και μαρτυρα μεσα )

M535 E28
08-01-06, 18:42
αν το λες για μενα φιλε στεφανε :friday: τοτε να σου πω οτι το obc εδειχνε 216 km και το κοντερ 220.ποιο απο τα δυο χανει ???οεο ???
(ειχα και μαρτυρα μεσα )

και τα δύο :pimp:
το obc παίρνει σήμα ταχύτητας από το ταχύμετρο :D

Nick_compact
08-01-06, 22:42
Διαπιστώνω πως το έχω παραγ@μήσει το θέμα με το κάπνισμα.Κάτι πρέπει να κάνω.Όχι χωρίς λόγο πάντως...πάντα εκεί ξεσπάω.Ο λόγος;;;;;; ......

megistanas
09-01-06, 00:34
Διαπιστωσα οτι οντως του geo το ασπρουλιαρικο παει καλα......

Διαπιστωσα οτι τα Μεγαρα ειναι οντως μεγαλο σχολειο.......

Διαπιστωσα οτι κατι τρεχει με το ΦΠΕ 316 μοτερι μου και δε παει βημα.....

Τελευταια διαπιστωσα οτι μενουν 29+1 για το στρατευμα......

Αντε και καλες σκοπιες λεμε.......!!!!!!!

Elias_Z3
09-01-06, 07:23
Διαπιστωσα οτι η οδηγηση στην πιστα ειναι αλλο πραγμα!!!

alexk
09-01-06, 09:08
διαπιστωσα οτι ο σεισμος μας βρηκε να ειμαστε κοπια με τον αλεξη με καμια 240 χιλιομετρα!!!!!


Διαπιστώνω και εγώ ότι ο φίλος Σταμάτης έχει δίκιο. Και λέω και εγώ σε κάποια φάση γιατί κουνάει το μηχανάκι, αέρα δεν έχει... Α ρε R1, σε προσκυνώ... :bowdown:

Action Man
09-01-06, 11:07
Διαπιστωσα οτι οι Μ6-Μ5..............ειναι τερατα!!
Τρια περιστατικα με αναστατωσαν τον τελευταιο μηνα......
Στο υπογειο γκαραζ στο "The Mall"....σε διαφορετικη χρονικη στιγμη...εθεαθησαν τα δυο τερατα!
Ο οδηγος του ενος τερατος εδινε δυναμη:icon_kidr ......και το γκαραζ γεμισε με τον εκπληκτικο ηχο του V10!
Τα ιδια ακριβως εκανε και ο αλλος.......
Προχτες στο Κολωνακι,εθεαθη Μ6 να δινει τρελη δυναμη μεσα στα στενα.......ελεος........οταν βρηκε "ανοιχτο" δρομο...εδωσε τρελη ///Μ δυναμη.........και χαθηκε η μπαλα...:icon_kidr :rockon:
Εχω ηδη ξεχασει οτι δεν μου αρεσε εμφανισιακα oi Μ6-Μ5...:tapedshut

Επισης διαπιστωσα οτι η 325 ε90.....μπορει να μας τα χαλαει εμφανισιακα,οδηγικα ομως ειναι πραγματικη BMW!!

Geo_3D
09-01-06, 11:14
Διαπιστωσα οτι κατι εγινε στην Εδεσσα και απο τοτε ο Hamannidis καιει τρελλα G-power(???) λαδια 0-40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alexk
09-01-06, 11:50
Διαπιστωσα οτι κατι εγινε στην Εδεσσα και απο τοτε ο Hamannidis καιει τρελλα G-power(???) λαδια 0-40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Διαπίστωσα ότι δεν κατάλαβα γρι από την τελευταία διαπίστωση του φίλτατου, συμπολεμιστή της πίσω κίνησης, geo_me_to_plai.
:feedback:

Geo_3D
09-01-06, 11:52
Ουτε και εγω εχω καταλαβει,αλλά ο φιλτατος Hamann κατι θα ξερει παραπανω.....

Geo_3D
09-01-06, 12:05
οκ,αντεληφθην......

Fad3In
09-01-06, 15:33
Διαπιστωσα οτι παλι ο σεισμος με βρηκε με κατεβασμενα τα παντελονια!
(Μη ρωτατε...το Νο2 ηταν!) :D
Ν.

TheCondor
09-01-06, 15:38
Διαπιστωσα οτι παλι ο σεισμος με βρηκε με κατεβασμενα τα παντελονια!
(Μη ρωτατε...το Νο2 ηταν!) :D
Ν.

Δευτερη στα καπακια?? Εσυ δεν παιζεσαι!!! :D:shakehead:rofl2:

Strax
09-01-06, 15:42
Διαπίστωσα ότι το Πήλιο είναι μάλλον καλύτερο το χειμώνα (ή απλά το έχω συνηθίσει το καλοκαίρι)!!
Επίσης, διαπίστωσα ότι το πιο σημαντικό για οδήγηση στο χιόνι είναι να ξέρει ο οδηγός τι του γίνεται άντε και κάνα δυο κολπάκια! Έτσι μπορείς να περάσεις με το χειρότερο αμάξι για τα χιόνια εκεί που σταματούν πολύ καλύτερα αυτοκίνητα! Σίγουρα πάντως ο πιο αδύναμος κρίκος είναι οι άλλοι οδηγοί, οι οποίοι με το πρώτο χιόνι δίνουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ρεσιτάλ! Δικαίως βέβαια, αφού ούτε αυτοκινιτιστική παιδεία έχουμε, αλλά ούτε και χιόνι συνήθως!

E36 RULES!!
10-01-06, 11:52
Διαπίστωσα οτι με το καινούριο μοτέρ η μπέμπα πάει πολλλλλλλλλύύύύύύύ καλύτερα!!!!!!!!

PANOSAG
10-01-06, 13:56
Διαπίστωσα, με χαρά φυσικά, ότι ο κινητήρας μου εχει αρχίσει να στρώνει και να ανοίγει, διχνοντας τις αρετές του.
Όσο παει και καλύτερα.

saikoE39
10-01-06, 17:50
Διαπιστωσα πως εχω τρελο αγχος αυτην την βδομαδα.....
αλλα σιγα σιγα...τα πραγματα πανε οπως τα θελω....η τελευταια δοκιμη ειναι αυριο....
Ακομα διαπιστωσα πως απο χθες το μπουμπουκι μου φοραει ενα ωραιο φιλτρακι.....Ευχαριστω παρα μα παρα πολυ Γιαννη(Κοwalski) .....:yippee:

konstantinos
10-01-06, 18:08
Διαπιστωνω με ιδιαιτερη θλιψη οτι στους ελληνικους δρομους επικρατει ο νομος της ζουγκλας,ο καθενας ,πεζοι και οχηματα,κανει ο,τι θελει και οποτε θελει λες και βρισκεται σε ιδιωτικους δρομους χωρις αλλους διπλα του.Τραγικο και εξαιρετικα επικινδυνο.

DaRk_AnGeL
10-01-06, 19:58
Διαπιστωνω με ιδιαιτερη θλιψη οτι στους ελληνικους δρομους επικρατει ο νομος της ζουγκλας,ο καθενας ,πεζοι και οχηματα,κανει ο,τι θελει και οποτε θελει λες και βρισκεται σε ιδιωτικους δρομους χωρις αλλους διπλα του.Τραγικο και εξαιρετικα επικινδυνο.

Kαλωσήλθες στο κλάμπ των απογοητευμένων... Πραγματικά δεν αντέχω πλέον να κράζω στο δρόμο τους άπειρους ασυνείδητους. Το μόνο που εύχομαι είναι "όταν κάνουν τη μ@λ@κεία τους .... να μην ειναι κοντά σε μένα ή σε δικό μου άνθρωπο".
Κατα τ' άλλα διαπίστωσα οτι πλέον το να βγείς μια βόλτα με το αυτοκίνητο σου, χωρίς συγκεκριμένο προορισμό, απλά για τη χαρά της οδήγησης, προυποθέτει οτι θα ναι αργά το βράδυ (3-5) και οτι ΔΕΝ 8α είναι κοντά σε σημεία που δεν θεωρούνται "στέκια" γκαζοφονιάδων.
Π.Χ. απολαμβάνω βραδινές βόλτες στην Α.Ο. και στην Ε.Ο. Άθηνών-Λαμίας, καθώς και τη διαδρομή μετα τη Βάρκιζα.

Fanatic
10-01-06, 20:34
Διαπιστωσα οτι φορτηγακι vw pickup στριβει ποοοολυ καλυτερα απο εταιρικο fiat seicento.....μιλαμε εφαγα τρελλο τσαι στα λιμανακια και δεν νομιζω οτι το sei παει παρα πανω....

P.S Δεν εκανα κοντρα βεβαιως με το μπρικακι που ειχα αλλα τον ειδα να κινηται μονος του σβελτα και δεν μπορουσα να ακολουθησω μα τον Δια!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-01-06, 21:01
Διαπιστωσα οτι φορτηγακι vw pickup στριβει ποοοολυ καλυτερα απο εταιρικο fiat seicento.....μιλαμε εφαγα τρελλο τσαι στα λιμανακια και δεν νομιζω οτι το sei παει παρα πανω....

P.S Δεν εκανα κοντρα βεβαιως με το μπρικακι που ειχα αλλα τον ειδα να κινηται μονος του σβελτα και δεν μπορουσα να ακολουθησω μα τον Δια!
Με πόσα μπήκες πέταλλο??

Fanatic
10-01-06, 21:05
Διαπιστωσα οτι δεν εχω ιδεα....δεν κοιταω ταχυμετρο γενικα οταν στριβω.Να διορθωσω οτι δεν νομιζω να παει παραπανω το συγκεκριμενο seicento...τωρα για αλλα δεν ξερω...και παλι πισω θα ειναι τα καρουλακια παντως..χεχε

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-01-06, 21:10
Διαπίστωσα πως αν ξέρεις καλά ένα φίατ σειτσέντο σπόρτινγκ μπορείς να μπαίνεις κομμάτια και να βγαίνεις γραμμή!!!

Fanatic
10-01-06, 21:12
Διαπιστωσα οτι σιγουρα δεν ειναι sporting....εταιρικο sporting ή περιποιημενο δυσκολα να βρεθει....:drive2:

Geo_3D
10-01-06, 21:17
Διαπίστωσα πως αν ξέρεις καλά ένα φίατ σειτσέντο σπόρτινγκ μπορείς να μπαίνεις κομμάτια και να βγαίνεις γραμμή!!!
Tα κομματια απτις κωλοτουμπες τα χωριζει μια λεπτη γραμμη σε αυτο το αμαξι.Δεν ειναι για τετοια

DaRk_AnGeL
10-01-06, 21:23
Kαλά ηρεμίστε.. όταν λέμε "μπαίνω κομμάτια" με το sei... εννούμε : μπαίνω στη στροφή με 50 χλμ και βγαίνω με 51.7 :scratchch

Fanatic
10-01-06, 22:18
Διαπιστωνω οτι πολυ ασχοληθηκαμε με το sei και δεν ηταν προθεση μου...για χαβαλε το εγραψα σαν χαζοδιαπιστωσουλα...

Διαπιστωνω οτι υπαρχει ενα τραγουδι που παει '' two more years, only to more years, two more years to hooooold oooon'' και μου ταιριαζει απολυτα(νταξει ας βαλουμε και ενα εξαμηνακι ακομα..)!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-01-06, 23:01
διαπίστωσα πως δεν ξέρετε ότι το σει έχει ακολουθήσει το μίνι κούπερ στη γεωμετρία και στο γνωστό πέταλο έχω μπει με 80+ και όποιος δεν με πιστεύει του το αποδεικνύω!!!! lol

Action Man
10-01-06, 23:06
Διαπιστωσα σε φιλικη "κοντρα" που εγινε με φιλικο 325ti εκ Γερμανιας(μονιμος κατοικος) οτι ειμαι παντου μπροστα....με πρωτες...δευτερες...τριτες....τεταρτες....πεμπτες. ..εκτη δεν εχω...αυτος ειχε!
Απο σταση,μεχρι τα 220 ειμαι μπροστα 2 καροτσες σταθερα!!!!!
Το ανοιγμα που κανει το οχημα μου στην εκκινηση ειναι εξωπραγματικο!
Η Γερμανικη ti(64000km)εχει 17αρες και γω 18αρες!
Απο ρεπριζ ημουν παλι παντου μπροστα...ολοφανερα!
Μετα εγινε ανταλλαγη οχηματων και τα αποτελεσματα ηταν παρομοια!!
Η κοκκινη compact δεν εχει προγραμμα κτλ........

χμμμμμμμμ............:bugeye:

megistanas
11-01-06, 00:59
Διαπιστωσα οτι τελικα τα κλειδια ειναι πολλα!

Ενα απο τα επιφανη μελη αυτης εδω της συμμοριας (ονοματε δε λεμε) ξερει αυτο......

Καταφερε σημερα να μου ριξει στ'αυτια μ'αυτο που εκανε......

Ολη η προικα του (κλειδια αυτοκινητου (κλασσικα) κλειδια σπιτιου, λεφτα, κινητο, τσαντακι, κλπ πολλα αλλα) εμειναν μεσα στο αμαξι.....γιατι αυτη η ατιμη πορτα (του συνοδηγου παρακαλω) (ζογκλερ το επαιζε) αποφασισε (ακουστε) να κλεισει μονη της!!!!!!!!!

Καποιος βιαζοταν να πιει καφε.......εκβιαστικο και βεβαια ο καλος Θεουλης τουτου εδω του club τον τιμωρισε δεοντως!!!!

Και επαναλαμβάνω: "ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ? Ο Ε Ο ????"

doria
11-01-06, 01:19
Ιάκωβε μήπως είναι κολητικό?!μήπως όποιος κάνει παρέα μαζί σου ξεχνάει τα κλειδιά του?!να σε προσέχουμε απο δω και πέρα!

megistanas
11-01-06, 01:21
Και ως ο πρωτος και καλυτερος διδαξας:

Ξαναμαναπαναεπαναλαμβανω (με την αρτια ελληνικια γραμματικια μου):

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ? Ο Ε Ο ? ? ?

Fad3In
11-01-06, 21:43
Διαπιστωνω οτι κι εγω δεν βλεπω σχεδον ποτε
ταχυμετρο σε στροφες που μπαινω με πολλα χλμ!
Προχτες ομως μπηκα στη στροφη της Εθνικης Οδου εξω
απ τον Ρεντη (η δεξια με τις πινακιδες σε ολη την καμπη!)
με 130κατι αλλα αυτο εξ αιτιας ενος
GOLF στη μεσαια που μ αναγκασε να πατησω
ελαφρως φρενακι στην εισοδο...:mad:
Ημουν αριστερη λωριδα...
Ετσι απο περιεργεια εχει προσεξει κανεις
την ταχυτητα του εκει; :)
Ν.

M-illusion
12-01-06, 02:40
Προχτες ομως μπηκα στη στροφη της Εθνικης Οδου εξω
απ τον Ρεντη (η δεξια με τις πινακιδες σε ολη την καμπη!)
με 130κατι ...Ημουν αριστερη λωριδα...
Ετσι απο περιεργεια εχει προσεξει κανεις
την ταχυτητα του εκει; :)
Ν.

Διαπιστώνω οτι άν εννοείς την δεξιά ΠΑΝΩ στον Κηφισό στο ύψος του Ρέντη,σε μεσαία λωρίδα έχω μπεί με το σκατό τον saxoυλα με 150+...δέν είδα με πόσα βγήκα (?) και θεωρώ οτι ήταν χαλαρή και σχετικά ανοιχτή.Άν λέμε αυτή πάντα.

manosbmw318ie30
12-01-06, 10:19
Διαπίστωσα ότι στα polls, έχω ξεκινήσει τα περισσότερα threads!!! Και ετοιμάζω και άλλο! Πρέπει να είμαι πολύ δημοκρατικός τύπος ;) ;) ;) ;)

TheCondor
12-01-06, 14:58
Διαπίστωσα ότι στα polls, έχω ξεκινήσει τα περισσότερα threads!!! Και ετοιμάζω και άλλο! Πρέπει να είμαι πολύ δημοκρατικός τύπος ;)

Πολυ περιεργος θα ελεγα :D :owned:

E36M3ZF
12-01-06, 15:15
Kαλά ηρεμίστε.. όταν λέμε "μπαίνω κομμάτια" με το sei... εννούμε : μπαίνω στη στροφή με 50 χλμ και βγαίνω με 51.7 :scratchch


Γουαααααααααου....εισαι πολυ σουπερ οδηγός μεγάλε φιλαράκο...Αυτο μολις διαπίστωσα

aVog
12-01-06, 15:30
εγώ πάλι θα ήθελα να διαπιστώσω οτι είμαστε πραγματικά ενα πολυ νοικοκυρεμένο και υγειές κλάμπ φόρουμ ή όπως θέλετε όνομάστε το. Έυγε σε όλους απο τον νεότερο μέλος μέχρι το πρώτο. :)

Action Man
12-01-06, 15:46
Μεχρι το 1999 ειχα μπει περιπου 40 φορες σε αεροπλανο...η τελευταια πτηση ηταν ΜΟΝΑΧΟ η ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ(δεν θυμαμαι)-ΑΘΗΝΑ....
Απο τοτε δεν ξαναμπηκα.....η πτηση ηταν εφιαλτης....
Διαπιστωσαοτι απο το 1999 εχω χασει τα εξης εππαγγελματικα και ψυχαγωγικα ταξιδια....

7 φορες Γερμανια....επαγγελματικα
7 φορες Κινα.... επαγγελματικα
7 φορες Ιταλια...επαγγελματικα + μια για τουρισμο
7 φορες Γαλλια....επαγγελματικα + μια για τουρισμο
1 φορα Τσεχια...τουρισμος
1 φορα Αγγλια...τουρισμος

:help: :help: :help: :help:

melodic
12-01-06, 15:49
Διαπιστώνω οτι άν εννοείς την δεξιά ΠΑΝΩ στον Κηφισό στο ύψος του Ρέντη,σε μεσαία λωρίδα έχω μπεί με το σκατό τον saxoυλα με 150+...δέν είδα με πόσα βγήκα (?) και θεωρώ οτι ήταν χαλαρή και σχετικά ανοιχτή.Άν λέμε αυτή πάντα.

αυτη που ειναι απο πανο οι γραμμες του τρενου???

sorry για το :offtopic:

alexk
12-01-06, 16:25
Διαπιστώνω οτι άν εννοείς την δεξιά ΠΑΝΩ στον Κηφισό στο ύψος του Ρέντη,σε μεσαία λωρίδα έχω μπεί με το σκατό τον saxoυλα με 150+...δέν είδα με πόσα βγήκα (?) και θεωρώ οτι ήταν χαλαρή και σχετικά ανοιχτή.Άν λέμε αυτή πάντα.

Σε αυτή τη στροφή, πάντα τέρμα αριστερή λωρίδα, χωρίς μέσα-έξω εννοείται, 160 με το compact. Με το R1 δεν έχω δει το κοντέρ.

alexk
12-01-06, 20:51
Μετά έκπληξής μου, διαπίστωσα διαβάζοντας το τελευταίο faster ότι το γνωστό M roadster (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=1020 και http://www.da-motorsport.com/projeler/mz3/mz3_en.htm ) δεν βελτιώθηκε από τον DA-Motorsport, αλλά από έλληνες βελτιωτές... σύμφωνα με τον ιδιοκτήτη και το περιοδικό (φαντάζομαι).
:dblthumb2
Καλόοοοοο...

manosm3
12-01-06, 22:43
Διαπιστωσα οτι ολη μας τη ζωη θα αγωνιζομαστε για κατι που δε θα μποριυμε να απολαυσουμε οσο θελουμε αλλα παντα θα μας κυνηγουν οι υποχρεωσεις.
Ζουμε για να δουλευουμε...

bmw m3 girl
12-01-06, 22:55
Να και η διαπίστωση μετά από έρευνα ενός γερμανικού περιοδικού:Όσοι οδηγούν BMW, έχουν σε σχέση με οδηγούς άλλων αυτοκινήτων μεγαλύτερη σεξουαλική διάθεση. Αυτό τουλάχιστον υποστηρίζει το γερμανικό περιοδικό "Men s Car" μετά από έρευνα που έκανε σε 2.253 οδηγούς ΙΧ. Όπως χαρακτηριστικά αναφέρει, οι άνδρες οδηγοί BMW κάνουν σεξ κατά μέσο όρο 2.2 φορές την εβδομάδα ενώ η αντίστοιχη συχνότητα για τους οδηγούς των πολυτελών Porsche δεν ξεπερνά τις 1.4 φορές την εβδομάδα. Εξίσου αποκαλυπτικά ήταν τα συμπεράσματα της έρευνας και για τις γυναίκες οδηγούς. Σύμφωνα με αυτά, φαίνεται ότι οι γυναίκες που οδηγούν γαλλικά αυτοκίνητα έχουν και την πιο ανεβασμένη λίμπιντο. Με πεσμένη λίμπιντο οι οδηγοί των κορεάτικων ΙΧ.Στο ερωτηματολόγιο του γερμανικού περιοδικού απάντησαν 2.253 οδηγοί, ηλικίας 20-50 ετών.
Πέρα από τους οδηγούς των BMW, μεγάλη σεξουαλική διάθεση εμφανίζουν επίσης οι οδηγοί των Audi (κάνουν σεξ 2.1 φορές τη βδομάδα), των ιταλικών αυτοκινήτων (2.0 φορές τη βδομάδα) και των Volkswagen (1.9 φορές τη βδομάδα).
Ακολουθούν, οι οδηγοί γαλλικών αυτοκινήτων (1.9 φορές τη βδομάδα) και των Ford (1.7 φορές τη βδομάδα)
Στις χαμηλότερες θέσεις…βρίσκονται οι οδηγοί σουηδικών αυτοκινήτων (1,6 φορές τη βδομάδα) και κορεατικών αυτοκινήτων (1.5 φορές τη βδομάδα).
Ανεβασμένη η διάθεση στις οδηγούς γαλλικών ΙΧ.Όσον αφορά στις γυναίκες, στην κορυφή βρίσκονται οι οδηγοί γαλλικών ΙΧ (κάνουν σεξ 2.1 φορές τη βδομάδα) και ακολουθούν οι ιδιοκτήτριες Audi και ιταλικών αυτοκινήτων με ποσοστό 2.0 φορές τη βδομάδα.

sakkunen
12-01-06, 23:57
Διαπιστωνω οτι το 520 ε39 με το 2λιτρο κινητηρα καθως κ το 320 ε90 ειναι πολυυυυυυ αργα αυτοκινητα για τα λεφτα που κοστιζουν.Ο ανταγωνισμος φιλοι μου ειναι πιο μπροστα!:pimp:

Geo_3D
12-01-06, 23:58
Διαπιστωνω οτι το 520 ε39 με το 2λιτρο κινητηρα καθως κ το 320 ε90 ειναι πολυυυυυυ αργα αυτοκινητα για τα λεφτα που κοστιζουν.Ο ανταγωνισμος φιλοι μου ειναι πιο μπροστα!:pimp:
Βασικα η 320 ειναι πιο γρηγορη σε ολα απτην αντιστοιχη 159 AR.

sakkunen
13-01-06, 00:12
Απο την 2.2 ειναι πιο γρηγορο το bmw;Γιατι στα 35000 ευρω το 2.2 με τα 185ps ειναι αντιπαλος της bmw.:greenboun

Geo_3D
13-01-06, 00:17
Ετσι τουλαχιστον εγραφε στην στηλη με τα γραμματα το προηγουμενο EVO σε εναν αγανακτησμενο Alfisti

Action Man
13-01-06, 00:43
H AR 2.2 ειναι μεγαλο ξορκι-οχημα....ακομα και οι alfisti την κραζουν.....

TheCondor
13-01-06, 01:04
Διαπιστωσα οτι ολη μας τη ζωη θα αγωνιζομαστε για κατι που δε θα μποριυμε να απολαυσουμε οσο θελουμε αλλα παντα θα μας κυνηγουν οι υποχρεωσεις.
Ζουμε για να δουλευουμε...

Aν το πιστεψεις αυτο, ετσι θα γινει. Απλα. :pth:

megistanas
13-01-06, 01:31
Διαπιστωσα οτι στο Πειραια το βραδυ παιζει καλο φαϊ.....προς στιγμην.....γιατι πιο μετα δε ξερω αν θα προλαβαινω......

Θα το εχω διαπιστωσω αυριο....οποτε αναμεινατε εντυπωσεις......για το "φαϊ στο λιμανι"........

saikoE39
13-01-06, 01:40
Διαπιστωνω οτι το 520 ε39 με το 2λιτρο κινητηρα καθως κ το 320 ε90 ειναι πολυυυυυυ αργα αυτοκινητα για τα λεφτα που κοστιζουν.Ο ανταγωνισμος φιλοι μου ειναι πιο μπροστα!:pimp:
Διαπιστωνω πως εχεις τρελο αδικο.....
δεν νομιζω οτι το 520 ειναι πολυ αργο...μετριο ειναι...μια χαρα παει
το ο-100 σε καθαρο 10αρι δεν ειναι ασχημο..στο δρομο πουθενα το αυτοκινητο δεν σε αφηνει ξεκρεμαστο...
ασε που πανω απο ολα δεν ειναι αυτοκινητο επιδοσεων....αλλα ταξιδιων και οδηγηκης απολαυσης...
οι επιδοσεις δεν πανε πακετο με τα λεφτα...
και το 316ti ειναι πανακριβο αλλα μπορω να πω οτι ειναι πιο αργο απο το 5αρι η το 3αρι...παροτι μπορεις να το βαλεις και στην κατηγορια των spotrs car...
ps.αυτα δεν τα λεω με κακια η με καποια αλλη ενοια....απλα στο αναφερω για να δεις λιγο πιο σφαιρικα το θεμα...αν εχω αδικο καπου μπορεις να με διορθωσεις...:love:

M-illusion
13-01-06, 01:57
Διαπιστώνω οτι πρίν και μετά την άδεια μου...χρειάζομαι επειγόντως μια άδεια...WTF???

megistanas
13-01-06, 02:07
Διαπιστωσα οτι οι διαπιστωσεις που κανω ειναι διαπιστωμενο οτι εχουν διαπιστευτει απο εγκυρα διαπιστωμενες πηγες που διαπιστωθηκε οτι ειχαν παντα τις καταλληλες διαπιστευσεις ωστε να λεβουν και τα δικα μου διαπιστευτηρια!!!!

Διαπιστωσα επισεις οτι τελικα ουτε FICTION ουτε VINILIO εχει το ΣουΚου.....πολλοι ειπαν πολλα και εκατσε και η Γερμανια......παει το γλεντι....αλλα πιστευω οι υπαιτιοι θα επανορθωσουν δρυμητεροι....ε? οεο?

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
13-01-06, 03:55
Εγώ διαπίστωσα ότι το σουβλάκι με τυρί ΈΚΑΙΓΕ!! Επίσης διαπίστωσα ότι μερικοί λ@λ@κες "ιδιοκτήτες" μαγαζιών που πουλάνε έτοιμα τρόφιμα όταν βλέπουν μια παρέα να μιλάει τρώγοντας πιστεύουν ότι μπορούν να τους πάρουν παραπάνω χρήματα. Αλλά μασάει η κατσίκα μπρόκολα? οεο?

Panoz
13-01-06, 07:48
Συνέχεια εδώ....

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=52109#post52109