PDA

Επιστροφή στο Forum : M5 VS SUBARU IMPREZA


dmskosbmw
22-12-05, 16:46
Αν και τέτοιες μέρες γιορτινές δεν συνηθίζω να τσαγιάζω αλλα κυριολεκτικά ο τύπος με το SUBARU με εκνευρισε.

Συγκεκριμένα κατέβαινα απο επαρχιακό δρόμο δίχως κίνηση χαλαρά γύρω στα 140 , ώσπου ξαφνικά εμφανίζεται απο πίσω μου το subaru impreza αγνώστων στοιχέιων μάλλον το 2,0 ήταν κάθεται απο πίσω μου και υποθέτοντας ότι θα με τσαγιάσει μου αναβοσβήνει τα φώτα.

Καπου εκει αρχίζει το παιχνίδι τον αφήνω να περάσει και κατεβάζω τρίτη και μόλις κουμπώνω τετάρτη ο τύπος τρώει 3 καρότσες.

Κόβω ταχύτητα και τον αφήνω πάλι να πλησιάσει μόλις κολάει απο πίσω μου γύρω στα 190 του ανοίγω την ηλιοροφή έτσι για να τον τρελάνω λίγο , πάει να με περάσει και τρώει 4 καρότσες για πλάκα.

Κάποια στιγμή βαρέθηκα γιατί δεν είχε ουσία και έκοψα τελείως γύρω στα 80 ο τύπος όμως ούτε που τόλμησε να ξαναέρθει κοντά.

Οπως και να έχει πιστεύω ο τύπος να μην ξανατολμήσει να τα βάλει με bmw και να χαλαρώσει τρόγωντας καμία γαλοπούλα μέρες που είναι κιόλας:rofl2:

Fad3In
22-12-05, 19:33
Αν και τέτοιες μέρες γιορτινές δεν συνηθίζω να τσαγιάζω αλλα κυριολεκτικά ο τύπος με το SUBARU με εκνευρισε.

Συγκεκριμένα κατέβαινα απο επαρχιακό δρόμο δίχως κίνηση χαλαρά γύρω στα 140 , ώσπου ξαφνικά εμφανίζεται απο πίσω μου το subaru impreza αγνώστων στοιχέιων μάλλον το 2,0 ήταν κάθεται απο πίσω μου και υποθέτοντας ότι θα με τσαγιάσει μου αναβοσβήνει τα φώτα.

Καπου εκει αρχίζει το παιχνίδι τον αφήνω να περάσει και κατεβάζω τρίτη και μόλις κουμπώνω τετάρτη ο τύπος τρώει 3 καρότσες.

Κόβω ταχύτητα και τον αφήνω πάλι να πλησιάσει μόλις κολάει απο πίσω μου γύρω στα 190 του ανοίγω την ηλιοροφή έτσι για να τον τρελάνω λίγο , πάει να με περάσει και τρώει 4 καρότσες για πλάκα.

Κάποια στιγμή βαρέθηκα γιατί δεν είχε ουσία και έκοψα τελείως γύρω στα 80 ο τύπος όμως ούτε που τόλμησε να ξαναέρθει κοντά.

Οπως και να έχει πιστεύω ο τύπος να μην ξανατολμήσει να τα βάλει με bmw και να χαλαρώσει τρόγωντας καμία γαλοπούλα μέρες που είναι κιόλας:rofl2:


Χαχαχαχ,καποιος πηρε το μαθημα του,ετσι; :rofl2:
Ν.

M3MAN
23-12-05, 09:30
Μπράβο, μπράβο...πάντα τέτοια,
καλά στον ανοιχτό δρόμο πήγε να παίξει φώτα σε Μ5???

Κάθε είδος στο χώρο του και τα μικρά ψάρια στον ύφαλο, γιατί στον ωκεανό κυκλοφορούν και καρχαρίες.

makman
23-12-05, 10:08
μπραβο βρε δημητρη. ευγε.τι ηθελε να μπλεξει ο ανθρωπος?? δεν ηξερε, δεν ρωταγε τουλαχιστον ???

DaRk_AnGeL
23-12-05, 18:24
...... γύρω στα 190 του ανοίγω την ηλιοροφή έτσι για να τον τρελάνω λίγο , πάει να με περάσει και τρώει 4 καρότσες για πλάκα.


Χααχαχαχαχα.. τα υπόλοιπα ήταν καθαρά διαδικαστικό θέμα.. αυτή η λεπτομέρεια όμως είναι όλα τα λευτά.. Χαχαχαχαχα.. Νά σαι καλά.. με έκανες και γέλασα.

Εννοείται οτι καλά του κανες... Όταν δεν υπάρχει σεβασμός, η τιμωρία είναι φυσικό επακόλουθο.

dmskosbmw
23-12-05, 18:25
Μακη μάλλον δεν ήξερε...............:nono:

Λές να πήρε το μάθημα του............:twak:

M535 E28
23-12-05, 19:45
εύγε!!!
αγοράζουν όλοι πατίνια με τούρμπο και νομίζουν πως ότι κινείται το πατάνε :nono:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
24-12-05, 03:39
Μπράβο, μπράβο...πάντα τέτοια,

Κάθε είδος στο χώρο του και τα μικρά ψάρια στον ύφαλο, γιατί στον ωκεανό κυκλοφορούν και καρχαρίες.

Ψάχνοντας τον Νέμο?? χαχα

dmskosbmw
24-12-05, 09:17
εύγε!!!
αγοράζουν όλοι πατίνια με τούρμπο και νομίζουν πως ότι κινείται το πατάνε :nono:


Το σίγουρο είναι ότι κάτι τέτοια πατίνια πρέπει να πέρνουν το μάθημα τους , έτσι για να μάθουν για τις μπέμπες κάποια πράγματα και ίσως στο μέλλον να αγοράσουν και αυτοί καμία μπεμπούλα να χαρούν.......;)

NICK_M3
24-12-05, 09:39
μπραβο και πάλι μπράβο.....
όμως απο την άλλη ντροπή σου!!!!!!!
χρονιάρες μέρες και θα βάλεις τον χριστιανό σε έξοδα.....
πάνε τα δωράκια στα παιδΙΆ του στην γυναίκα του στην γκομενά του....
τώρα το μόνο που θα βλέπει στον ύπνο του είναι ο santa να του φέρνει τα κλειδιά απο ένα Μ......!!!!
και επειδή santa δεν υπάρχει θα μπεί σε έξοδα μπάς και πάρει το Μ
ντροπή σου........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dmskosbmw
24-12-05, 18:25
μπραβο και πάλι μπράβο.....
όμως απο την άλλη ντροπή σου!!!!!!!
χρονιάρες μέρες και θα βάλεις τον χριστιανό σε έξοδα.....
πάνε τα δωράκια στα παιδΙΆ του στην γυναίκα του στην γκομενά του....
τώρα το μόνο που θα βλέπει στον ύπνο του είναι ο santa να του φέρνει τα κλειδιά απο ένα Μ......!!!!
και επειδή santa δεν υπάρχει θα μπεί σε έξοδα μπάς και πάρει το Μ
ντροπή σου........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις δίκιο Nick_Μ3 ντροπή μου , διότι όχι μόνο θα βάλω σε έξοδα αυτόν αλλά και τον φίλο του με ΑUDI TT που ετοιμάζεται να πάρει ρεβανς για τον φίλο του.

Θα έχει πολύ πλάκα:yippee: