PDA

Επιστροφή στο Forum : Μέγαρα 08-01-2006


alexk
06-01-06, 19:42
Φίλες και φίλοι.

Ωραίες είναι οι συναντήσεις μας για καφέ, ποτάκι και φαγητό, αλλά επειδή ο νέος χρόνος μπήκε και αρκετά μέλη είναι "φουντωμένα", σκεφτόμαστε να κατέβουμε στην πίστα των Μεγάρων, την Κυριακή 08-01-2006 που θα είναι ανοιχτή για το κοινό.

Η συμμετοχή για την πίστα είναι 40 ευρώ για το κάθε αυτοκίνητο, τα οποία καταβάλλετε στην είσοδο. Καλό είναι να έχετε μαζί σας κράνος δικό σας, γιατί η πίστα διαθέτει ελάχιστα και είναι πολυφορεμένα. Άν δεν θέλετε να βάλετε το αυτοκίνητό σας στην πίστα, υπάρχει άφθονος χώρος για να κάνετε χάζι, παρέα και συζήτηση με τα άλλα μέλη του club.

Λέμε να συναντηθούμε στα διόδια της Ελευσίνας, στις 9:30 το πρωί. Στην συνέχεια θα επισκεφτούμε την πίστα και το μεσημέρι θα ακολουθήσει η πατροπαράδοτη επιδρομή σε ταβέρνα της περιοχής, πριν την επιστροφή.

Geo_3D
06-01-06, 19:57
Με βαρια καρδια.....οσο και αν με ποναει που το σκεφτομαι......και οσο και αν θα με τρωει ο κ@λος μου......δεν θα μπω........θα ερθω να σας βλεπω απτα pits

STR
06-01-06, 20:00
Μεσα λεμε με χιλια.Θα του πιω το αιμα, θα του βγαλω τ'αντερα ,θα λιωσω τα λαστιχα θα θα θα ...

apostolos_m3
06-01-06, 20:09
επειδη εχω κανονισει εξορμηση με γυναικα το σαββατοκυριακο και ειδα οτι ο καιρος σημερα μαμηθηκε πηγα και ειδα προγνωση καιρου και μεχρι δευτερα εχει ΒΡΟΧΑ ΤΡΕΛΗ.

Αρα και με γυναικα να μην παω,ουτε μεγαρα με βλεπω με βροχη..

Αμα ειναι να καναμε τετοιου ειδους κανιβαλισμους ας ητανε με καλη μερα

Geo_3D
06-01-06, 20:16
Εγω παλι ακουσα οτι ο καιρος το σουκου θα ειναι καλος.Τεσπα,παμε εκει και βλεποντας και κανοντας

makman
06-01-06, 20:16
επειδη εχω κανονισει εξορμηση με γυναικα το σαββατοκυριακο και ειδα οτι ο καιρος σημερα μαμηθηκε πηγα και ειδα προγνωση καιρου και μεχρι δευτερα εχει ΒΡΟΧΑ ΤΡΕΛΗ.

Αρα και με γυναικα να μην παω,ουτε μεγαρα με βλεπω με βροχη..

Αμα ειναι να καναμε τετοιου ειδους κανιβαλισμους ας ητανε με καλη μερα

εχεις δικιο αποστολε,αλλα εγω λεω..."εαν ειναι να κανουμε καννιβαλισμους,τοτε καλυτερα με βροχη".παμε πιο αργα και εχουμε και καλυτερο drift.δεν παμε για χρονο.εγω τουλαχιστον.:wub:

Geo_3D
06-01-06, 20:20
Παιδια μην γινει το θεμα μας αν θα βρεχει ή οχι.Οποιος θελει ερχεται και αν ερθει κανει οτι θελει.Ειτε βρεχει,ειτε οχι

sakkunen
06-01-06, 20:54
Μαλλον θα ερθω,χωρις ομως να ειναι τελειως σιγουρο!Μια επιφυλαξη ως προς την ωρα συναντησης.:105whistl

Action Man
06-01-06, 20:54
Oπως και να χει......στα Μεγαρα θα περασουμε φανταστικα!
Βαλτε τα αυτοκινητακια σας στην πιστα να τα χαρειτε χωρις αγχος!
Φυσικα στην αρχη θελει λιγο συνεση,δηλαδη 1-2 γυρους αναγνωριστικους,και μετα προσπαθηστε να μαθετε οσο πιο καλα μπορειτε την πιστα!
Το καλο με τα Μεγαρα ειναι οτι ειναι μεγαλυτερη πιστα απο τον Καρτοδρομο,και υπαρχουν περιθωρια λαθους!
Ας μαζευτουμε οσο πιο πολλοι γινεται και να δωσουμε βροντερο παρον,γιατι ειμαστε το μονο club που δεν επισκεπτεται συχνα τα Μεγαρα........:nono:
ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..:icon_kidr :icon_kidr

Action Man
06-01-06, 20:56
Μαλλον θα ερθω,χωρις ομως να ειναι τελειως σιγουρο!Μια επιφυλαξη ως προς την ωρα συναντησης.:105whistl
Κωστα θα ερθεις και θα βαλεις και το οχημα μεσα.....:icon42:

makman
06-01-06, 21:15
Oπως και να χει......στα Μεγαρα θα περασουμε φανταστικα!
Βαλτε τα αυτοκινητακια σας στην πιστα να τα χαρειτε χωρις αγχος!
Φυσικα στην αρχη θελει λιγο συνεση,δηλαδη 1-2 γυρους αναγνωριστικους,και μετα προσπαθηστε να μαθετε οσο πιο καλα μπορειτε την πιστα!
Το καλο με τα Μεγαρα ειναι οτι ειναι μεγαλυτερη πιστα απο τον Καρτοδρομο,και υπαρχουν περιθωρια λαθους!
Ας μαζευτουμε οσο πιο πολλοι γινεται και να δωσουμε βροντερο παρον,γιατι ειμαστε το μονο club που δεν επισκεπτεται συχνα τα Μεγαρα........:nono:
ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..:icon_kidr :icon_kidr

βρε σεις ???? θα με βαλετε να κανω καφριλες με τα 1665 κυβικα μου,τους 5 κυλινδρους μου , και τα 125 αλογα μου ???????

TheCondor
06-01-06, 23:35
Με βροχη θα ειναι χειροτερα γιατι αν φυγεις παει τοχασες το παιχνιδι :D

Εγω παντως ψηνομαι παρα πολυ, θα ψηφισω σιγουρα αυριο γιατι πρεπει να πληρωσω και το κινητο να κανω καμια καβαντζα με τα λεφτα.

megistanas
07-01-06, 00:40
Χαϊ ρε μαγκες!!!!!

Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος ελπιζω να ειμαι εκει την Κυριακη!!!

Δε ξερω αν θα το ριξω στη μαχη..........Οψομεθα........

makman
07-01-06, 11:36
Χαϊ ρε μαγκες!!!!!

Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος ελπιζω να ειμαι εκει την Κυριακη!!!

Δε ξερω αν θα το ριξω στη μαχη..........Οψομεθα........
να εισαι... και να εχεις και το DVD μαζι σου :dance:

Geo_3D
07-01-06, 11:51
Οσοι θα μπουν πρωτη φορα στην πιστα,μπορουμε να τους βοηθησουμε εμεις απτο δεξι τους καθισμα.Οχι οτι ειμαστε τιποτα ειδικοι,αλλά με καμια 70ρια γυρους που εχουμε κανει εκει,ολα και κατι θα εχουμε μαθει και εμεις.Μη διστασετε λοιπον να ζητησε και να παρετε μαζι σας καποιον που εχει ξαναμπει

E36M3ZF
07-01-06, 12:20
να εισαι... και να εχεις και το DVD μαζι σου :dance:


Σωστα σωστα....και ΤΑ dvd μαζι σου μέγα φίλε Μεγιστάνα. 1 για τον makman και 1 για την αφεντομουτζουνάρα μου. Ευχαριστώ εκ των προτερων....αν δεν τα φέρεις......:scratchch ....θα δουμε τι θα σου κανω....Θα σου ξεφουσκώσω την αλυσιδα και άλλα πολλά.

Τάδε έφη
Κώστας

manosbmw318ie30
07-01-06, 16:59
Μπορεί ναι μπορεί και όχι... Ψήνομαι να έρθω αλλά δε θα το βάλω μέσα, διότι θα αφήσω τα Bridgestone σε καμιά Κ-κάτι... Αλλά όσοι θέλουν εγώ τους προτείνω να μπουν χωρίς δεύτερη κουβέντα. Είναι σχολείο η πίστα. Με πολλή πίεση στα λάστιχα και βουρρρρρ... :clap: (Εγώ με νορμάλ πίεση που είχα μπει, έφαγα τα πλαϊνά... σχεδόν με τις ζάντες πήγαινα). Αν και με γαργαλάει να δω πως πάει με τη μπάρα… δε θα το βάλω. :ices_ange

megistanas
07-01-06, 17:01
Χαϊ αγκεν μαγκες!!!

Ρε geo παμε να μπουμε παρεα (καθοτι ψαρακας), δεν το εχω ξαναβαλει μεγαρα..........να δω κι εγω (και να δεις) τα γαμωfulda τι ρολο βαρανε σε εξτριμ πισταδικες σιτσιουεϊσονς.......!!!!!

Λες να θελω λαστιχα τη Δευτερα? οεο?

Το cd copiαρεται τη στιγμη που postαρω.......θα ειναι οκ τη Κυριακη.......!!!!

J.MULLER
07-01-06, 18:44
Κάτι τέτοιο δεν το χάνω με τίποτα!!!
Εχω πολύ καιρό να το βάλω στην πίστα των μεγάρων και ανυπομονώ!:yippee:
Θα είμαι εκεί από της 10:00, φουλαρισμένος. :dance:
Μπράβο στον alexk για την φοβερή του ιδέα!:bananasmi

makman
07-01-06, 20:27
λογω του οτι εχω την εννοια μην τυχων και οι 5 κυλινδροι γινουν 4, αποφασισα να ερθω μεν,αλλα να μην μπω δε...:banned:

manosbmw318ie30
08-01-06, 12:04
ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ στα Μέγαρα... Κρίμα που έπρεπε να φύγω, αλλά έχω δουλειά στο !@#$% PC... Την άλλη φορά, ελπίζω να ξαναμπώ και εγώ και να υπάρχουν όπως σήμερα 3-4 Ε30... Όπως επέστρεφα από εθνική κατά τις 11:30 είδα να πηγαίνει ένα μαύρο Μ3 Ε30... Πρέπει να ήταν αυτό με τον Μ5 κινητήρα...

konstantinos
08-01-06, 12:23
Ελπιζω να υπαρξουν φωτογραφιες και λοιπο υλικο οπτικοακουστικο.

Geo_3D
08-01-06, 13:11
Δυστυχως με ετρωγε περισσοτερο ο κ@λος μου,αποτι περιμενα και τελικα μπηκα.

Oι καλυτερες στιγμες.

-O ΣΤR με ενα βλεμμα απογοητευσης-κ@υλας οταν του εδειξε ο Πλουμιστος πως παει το αμαξι του με το νεο το μοτερ.
-Ο ιδιος ο Πλουμιστος βεβαιως που απλα ΔΙΔΑΞΕ.
-Η κοντρα (χ2) που εκανα με τον Megistana μεσα στην πιστα στην ευθεια,που και τις 2 φορες,μια απο 1η και μια απο 2α,με ενα ατομο ακομα σ'εμενα και τις 2 φορες ημουν μπροστα.(The Legend of 316 continues!!!!:flipa: :ylsuper: )

Τα υπολοιπα οπως τα ξερετε,μια απτα ιδια

Action Man
08-01-06, 13:36
Ωραια περασαμε....επρεπε να ερθετε ολοι!

STR
08-01-06, 13:45
Απο που να αρχισει κανεις οταν βιωνει τετοια εμπειρια
Η τεχνη του drift.Ειναι φοβερη η απλοτητα που εχει αυτος ο ανθρωπος στις κινησης του.Μαλιστα μπορω να πω οτι δεν φοβηθηκα σε κανενα σημειο , ουτε οταν εκανε και 360 μοιρες στροφη και ολα αυτα με ενα αυτοκινητο που εγερνε σαν καραβι.Δεν λεω αρκετη η διαφορα στο στησιμο του αυτοκινητου μου στο δρομο αλλα στην πιστα οι κανονες αλλαζουν.
Δεν ξερω τι αλλο να πω, περιμενω με αγωνια καποιο dvd να δω κι εγω λιγο απ'εξω απλα ειμαι πολυ χαρουμενως για το μοτερακι που εβαλα.Η ροπη ειναι αρκετη ακομα και γι'αυτην την πιστα , δεν κρεμαγε καθολου.Και για οσους το σκεφτηκαν ΟΧΙ δεν μετανοιωσα καθολου που εδωσα το αυτοκινητο μου στον Πλουμιστο να το μεταχειριστει ετσι.Ηταν τα καλυτερα 40ευρω που εχω δωσει μεχρι τωρα.
Πλακα ειχε οταν μου ειπε να το παρω εγω με αυτον συνοδηγο για να μου πει 5 πραγματακια.Αντεξε μονο 3 γυρους και μετα μου λεει κατσε διπλα και βλεπε...
Αλλα για να μην λεω μονο για μενα , ο φιλος μας ο Γιωργος απεδειξε για αλλη μια φορα τα πολυ καλα χερακια που εχει κι οτι οταν με το καλo θα παρει και το Μ3 θα ασχοληθουμε αρκετα με αυτο το ατομο. Γιωργο δεν ειναι υπερβoλη το κατεχεις αγορι μου...

Action Man
08-01-06, 14:35
Aν δεν σας αρεσουν οι φωτογραφιες.....ο Τasosbmwe30 φταιει.......ηταν ο φωτογραφος....:twak: :D

Action Man
08-01-06, 14:39
Ακομα λιγες!
Θα παρακαλουσα αν μπορει καποιος να τις βαλει στη gallery!

Geo_3D
08-01-06, 14:44
Action Man και geo σε twin drift.xixixixixixixixxi
Αλλά ο π@π@ρ@ς ο Τασος την τραβηξε νωρις

E36M3ZF
08-01-06, 16:42
Με βαρια καρδια.....οσο και αν με ποναει που το σκεφτομαι......και οσο και αν θα με τρωει ο κ@λος μου......δεν θα μπω........θα ερθω να σας βλεπω απτα pits


και συνεχίζω............:icon18: :icon18: :rofl2: :rofl2:

tasosbmwe30
08-01-06, 16:44
ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΡΕΕΕΕΕΕ.......η φοτογραφικη μηχανη του axion-man ....... τραβαει με "καθυστερηση"..........!!!!

manosbmw318ie30
08-01-06, 17:13
Aν δεν σας αρεσουν οι φωτογραφιες.....ο Τasosbmwe30 φταιει.......ηταν ο φωτογραφος....

Γκουχ γκουχ..... manosbmw318ie30 παρακαλώ.... :nono: Όχι να μου φάει άλλος τη δόξα.... και τα γιαούρτια!!!!!!! :jumpgirl: :105whistl :icon_kidr

Έχω και εγώ μερίδιο στη τέχνη!!!! Ειδικά στα Ε30!

makman
08-01-06, 18:23
εγω δεν μπηκα και ζηλευωωωωωωω.παντως τα παιδια (κωστας,ηλιας,πανος,ιακωβος και αλλοι)εκαναν φιλοτιμες προσπαθεις να με πεισουν,αλλα φοβηθηκα μηπως με εγκαταλειψει και αλλος κυλινδρος :icon11: μπραβο στα παιδια που μπηκαν και διασκεδασαν και εμας τους "απ εξω".:dblthumb2

M535 E28
08-01-06, 18:29
τελευταία στιγμή δεν καταφερα να έρθω λόγω ανωτέρας βίας...
έχασα καλή φάση απ'ό,τι φαίνεται :(

manosbmw318ie30
08-01-06, 18:44
Μάκη την άλλη φορά θα μπούμε και εμείς!

megistanas
09-01-06, 00:17
Καταγγελια:

Η κοντρα με το geo ηταν στημενη.........Στο πρωτο ανοιγμα ηθελα καμια 200αρια μετρα ακομα.....τον ειχα λεμε....

Για το δευτερο ενα μονο θα πω.....ηταν καραστημενο.......νομιζα οτι στα pits ο geo με τον muller λεγανε για τα μοτερ αλλα......

Οι τυποι συνενοηθηκαν και πανω που μαζευα τον φιλοτιμο geo με το λευκο 316 να'σου στο πουθενα ο muller με το τουρμπακι του να βγαινει απο παραδρομο.........

Απαιτω δικαιοσυνη........Αδικιες και σικε παιχνιδια ειναι συνεχεια αυτο το club....

Παντως ρε συ geo κατι πρεπει να τρεχει με το μοτορι μου........κατι πρεπει να κανω........μου δημιουργησες αποριες και οχι τιποτα αλλο στρατευομαι και σε 29+1 απο σημερα!!!!!!

Ευγε σε ολα τα παιδια που ηταν εκει....που τα ελιωσαν και που το δαγκωσαν απο το κρυο.......

Περιμενω περισσοτερη δυναμη την αλλη φορα!!!!

Μπραβο αστερια μου!!!!!

Ο μονιμος πια ανιματερ μας ο ΤαΤοΣ θα εχει ακομα ενα dvd για εσας......το ποτε? θα το μαθετε συντομα!!!!

Αντε και καλα γκαζια σε ολους!!!!!

Elias_Z3
09-01-06, 07:19
Να πω και εγω με τη σειρα μου οτι η πρωτη μου φορα στην πιστα ηταν παρα πολυ ωραια:bananasmi . Οντως μεσα στην πιστα μπαινεις χωρις φοβο, ξεροντας οτι σε περιπτωση λαθους δεν θα εχεις προβληματα. Το διασκεδασα αρκετα. Περιμενω την επομενη φορα αλλα και με καινουργια αμορτισερ!

bmw316i
09-01-06, 08:26
Πέρασα πολύ καλά!Πρώτη μου φορά σε πίστα, αλλά δε φοβήθηκα καθόλου!
Παρόλ αυτά δεν νομίζω να τα πήγα και τόσο καλά!Εγώ προσωπικά θέλω να ευχαριστήσω τον Σταμάτη (m3power) για τον δανεισμό του κράνους του...
Την επόμενη φορά θα μπω με το σωστό διαφορικό πλέον...

manosbmw318ie30
09-01-06, 12:18
Άντε τα Ε30 να δείξουν το δρόμο!!! Την άλλη φορά θα είμαι και εγώ. ΤΕΛΟΣ. Πήγα σήμερα και ρώτησα για ρουλεμάν τροχών, 105€ έκαστο. Θα τα αλλάξω και θα μπω!!! :) ;) :)

Geo_3D
09-01-06, 12:22
Άντε τα Ε30 να δείξουν το δρόμο!!! Την άλλη φορά θα είμαι και εγώ. ΤΕΛΟΣ. Πήγα σήμερα και ρώτησα για ρουλεμάν τροχών, 105€ έκαστο. Θα τα αλλάξω και θα μπω!!! :) ;) :)
Μανο,να σου προτεινω να φτιαξεις και λιγο τις αναρτησεις σου,αν δεν το εχεις ηδη κανει,γιατι απ'εξω οπως σε βλεπαμε,αν και θεαματικο,ηταν και λιγο επικινδυνο.Θα δεις και εσυ μετα ποσο θα το ευχαριστιεσαι περισσοτερο

manosbmw318ie30
09-01-06, 12:41
Χαμήλωμα; Δε μου αρέσει σαν ιδέα. Απλά θα βάλω αντιστρεπτική πίσω που δεν έχει καθόλου. Από μέσα δεν αισθάνθηκα κάποια στιγμή ότι ξεπερνούσα τα όρια και ότι υπήρχε κίνδυνος.

alexk
09-01-06, 13:17
Από μέσα δεν αισθάνθηκα κάποια στιγμή ότι ξεπερνούσα τα όρια και ότι υπήρχε κίνδυνος.

Από μέσα μπορεί να έχεις αυτή την αίσθηση. Από έξω, όταν βλέπεις ένα αμάξι να στρίβει με τις 2 ρόδες στον αέρα και ταυτόχρονα, να έχει πάρει κλίση... μηχανής, δεν ξέρω το κατά πόσο ασφαλές είναι.

Fad3In
09-01-06, 15:59
Από μέσα μπορεί να έχεις αυτή την αίσθηση. Από έξω, όταν βλέπεις ένα αμάξι να στρίβει με τις 2 ρόδες στον αέρα και ταυτόχρονα, να έχει πάρει κλίση... μηχανής, δεν ξέρω το κατά πόσο ασφαλές είναι.
Εχει πλακα ομως! :bullhorn:
Ν.

TheCondor
09-01-06, 16:06
Εχει πλακα ομως! :bullhorn:
Ν.

Μεχρι να αρχισεις τις τουμπες :D

manosbmw318ie30
10-01-06, 09:34
Τέλος πάντων... για εκείνη τη κατάσταση με τη "χαμηλή πτήση", μπορώ να πω ότι δεν είναι κάτι που κάνω κάθε μέρα!!! Και είναι προφανές ότι χρειάζεται μεγαλύτερη ταχύτητα από αυτή που μπορεί να καταφέρει το αυτοκίνητό μου στο συγκεκριμένο σημείο για να προκληθεί ανατροπή. Τότε, τί να πει και ένα Autobianci που ήταν μπροστά μου και ήταν μονίμως με 1,5 τροχό στον αέρα σε κάθε στροφή. :drive2:

Εκείνη τη στιγμή πάτησα στο κέρμπ, περισσότερο από όσο ήθελα, διότι πήγα πιο αργά από ότι στα προηγούμενα περάσματα και έκλεισε η τροχιά παραπάνω από ότι είχα υπολογίσει. Ούτε εμένα, να πω την αλήθεια, μου άρεσε η φάση στις 2 ρόδες, για λόγους καταπόνησης του αυτοκινήτου. :lamer:

Αλλά επιμένω ότι μπορεί από έξω να ήταν "ακραίο" και θεαματικό, από μέσα όμως η αίσθηση ήταν ότι δεν είχε φτάσει οριακά η κατάσταση για ανατροπή αφού επανήλθε αμέσως και στους 4 τροχούς. :yipee:

Τα Ε30 που μπήκαν αυτή τη φορά, έχουν κάτι ιδιαίτερο στην ανάρτησή τους; Την επόμενη φορά που θα μπω θα αποφεύγω το κερμπ, δηλαδή θα αλλάξω τις γραμμές μου και θα μπαίνω πιο γρήγορα :screwy: με πιο ανοιχτή τροχιά και με το πλάι!!!

Και μη με μαλώνετε!!! Δε θα το ξανακάνω...

bmw316i
10-01-06, 10:17
Τι γίνετε με φωτογραφίες και βιντεάκια?Υπάρχουν άλλα?

Action Man
22-01-06, 13:27
Πρωι-πρωι επεσαν τα τηλεφωνα και μαζευτηκαμε με μερικους φιλους για λιγους γυρους στα Μεγαρα!
Φτασαμε εκει κατα τις 9+ και ηταν αδεια η πιστα!
Αρχισε και το ψιλοβροχο και εγινε πανηγυρι.......:drive2:
Κατα τις 11.30 πηραμε τον δρομο της επιστροφης,γιατι πλακωσε πολυ λαος.

Η διλιτρη c4 δεν μπορεσε(ειναι κανουργιο) να κανει γυρους...στην επομενη εξορμηση ομως θα συμμετασχει!

Action Man
22-01-06, 19:39
Πρωι-πρωι επεσαν τα τηλεφωνα και μαζευτηκαμε με μερικους φιλους για λιγους γυρους στα Μεγαρα!
Φτασαμε εκει κατα τις 9+ και ηταν αδεια η πιστα!
Αρχισε και το ψιλοβροχο και εγινε πανηγυρι.......:drive2:
Κατα τις 11.30 πηραμε τον δρομο της επιστροφης,γιατι πλακωσε πολυ λαος.

Η διλιτρη c4 δεν μπορεσε(ειναι κανουργιο) να κανει γυρους...στην επομενη εξορμηση ομως θα συμμετασχει!

Ακομα μερικες φωτο!

MTB
27-01-06, 02:17
Αξίζει να βάλω κι εγώ το δικό μου στα μέγαρα?
316ι Μ40 απείραχτο...
Οι αλλαγές που έχει είναι μόνο ένα χαμήλωμα και ελπίζω και σύντομα μια πίσω αντιστρεπτική...
ΥΓ:Έχω βάλει πίσω δισκόφρενα και μπροστά αεριζόμενους δίσκους...

Elias_Z3
27-01-06, 07:08
Αξίζει να βάλω κι εγώ το δικό μου στα μέγαρα?
316ι Μ40 απείραχτο...
Οι αλλαγές που έχει είναι μόνο ένα χαμήλωμα και ελπίζω και σύντομα μια πίσω αντιστρεπτική...
ΥΓ:Έχω βάλει πίσω δισκόφρενα και μπροστά αεριζόμενους δίσκους...
Να το βαλεις. Θα δεις οτι οχι μονο θα σου αρεσει, αλλα θα θες να ξαναπας συντομα. Εγω με το 316 Ε30 παω στα μεγαρα.

DRIFTER
27-01-06, 08:29
Στην επόμενη θα φέρω και το δικό μου για τη πίστα.......