PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδάκι στην ΕΛΕΥΣΙΝΑ!!!


giannis316
07-01-06, 23:11
Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2006 και ωρα 12μμ
θα χαιρόμουν ως νέο μέλος του Club να σας γνωρίσω και από κοντα με έναν καφέ στην πόλη μου την Ελευσίνα...
Στο cafe IRIS στην παραλία Ελευσίνος,
είναι ενα παραλλιάκο μαγαζί με τεράστιο παρκινγκ, ιδανικό για club αυτοκινήτων!!!

doria
07-01-06, 23:15
χμ.....γκουχου γκουχου!

λυπάμαι που θα στην χαλάσω...αλλα την ιδια μέρα έχει εκεί meeting το vwclub...απλα σε ενημερώνω γιατί θα είναι γύρο στα 80 αυτοκίνητα παρκαρισμένα εκεί και καμια 120αριά άτομα σύγουρα..
Θα είμαι κι εγώ εκεί γιατί είμαι παλιό μέλος του club..απλά ενημερώνω

E36M3ZF
08-01-06, 16:37
χμ.....γκουχου γκουχου!

λυπάμαι που θα στην χαλάσω...αλλα την ιδια μέρα έχει εκεί meeting το vwclub...απλα σε ενημερώνω γιατί θα είναι γύρο στα 80 αυτοκίνητα παρκαρισμένα εκεί και καμια 120αριά άτομα σύγουρα..
Θα είμαι κι εγώ εκεί γιατί είμαι παλιό μέλος του club..απλά ενημερώνω


Ωραια.....προτείνω λοιπόν να παρευρεθούμε και εμείς στην συνάντηση του vwclub με τα λοστάρια μας , τους σουγιάδες και τις σφεντόνες μας . Δεν θα μείνει ούτε ενα VW ασπαστο.......ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ DORIA ΤΩΡΑ ? Να πάρεις το πρώην κλάμπ σου και να πάτε αλλού άντε γιατί θα έχουμε άλλα...Αντε γιατί άντε. Φίλε Ελευσινέε κανόνισέ σε μια άλλη καφετέρια αν είναι τόσο πρόβλημα λοιπόν να συνευρεθούν δύο κλάμπ σε μια καφετέρια. Μήπως βρωμάμε και δεν μας θέλουν τα παιδιά....όχι τίποτε άλλο.
Πάντως πλάκα πλάκα θα ήταν ενα πολύ καλο ενα τετοιο κοινό meeting και με άλλους Γερμανοαυτοκινητόφιλους....λέω εγώ τώρα.

Τάδε έφη
Κώστας

Υ.Γ Άκου 80 αυτοκίνητα. Μήπως είναι και αυτό αλλο ένα σαν το Μ3 με 170€ απο Αμερική ? Ο νοών......κατάλαβε.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
08-01-06, 16:41
Ωραια.....προτείνω λοιπόν να παρευρεθούμε και εμείς στην συνάντηση του vwclub με τα λοστάρια μας , τους σουγιάδες και τις σφεντόνες μας . Δεν θα μείνει ούτε ενα VW ασπαστο.......ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ DORIA ΤΩΡΑ ? Να πάρεις το πρώην κλάμπ σου και να πάτε αλλού άντε γιατί θα έχουμε άλλα...Αντε γιατί άντε. Φίλε Ελευσινέε κανόνισέ σε μια άλλη καφετέρια αν είναι τόσο πρόβλημα λοιπόν να συνευρεθούν δύο κλάμπ σε μια καφετέρια. Μήπως βρωμάμε και δεν μας θέλουν τα παιδιά....όχι τίποτε άλλο.
Πάντως πλάκα πλάκα θα ήταν ενα πολύ καλο ενα τετοιο κοινό meeting και με άλλους Γερμανοαυτοκινητόφιλους....λέω εγώ τώρα.

Τάδε έφη
Κώστας

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα!! Και επαυξάνω!

God
08-01-06, 16:43
Mια κοινη συναντηση θα ηταν οντως ωραια μαλλον. Αρκει να χωραμε!

Δεν καλουμε και το Audi και το Mercedes club? :loser:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
08-01-06, 16:45
Ναι Ναι. Μπας και βρω καμιά slk55 να μου λυθεί η απορία. (σοβαρά και όχι με την έννοια της κόντρας)

tasosbmwe30
08-01-06, 16:47
Ναι Ναι. Μπας και βρω καμιά slk55 να μου λυθεί η απορία. (σοβαρά και όχι με την έννοια της κόντρας)


:offtopic: Νικο.....ηταν μια σημερα στα Μεγαρα!!!......κριμα που δεν ηρθες....θα λυνατε και τις διαφορες σας στην πιστα.....!!!!

giannis316
08-01-06, 16:49
:jumpgirl: ξεχασες τη Scoda

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
08-01-06, 16:52
:offtopic: Νικο.....ηταν μια σημερα στα Μεγαρα!!!......κριμα που δεν ηρθες....θα λυνατε και τις διαφορες σας στην πιστα.....!!!!

Παιδιά σήμερα δεν μπορούσα αν και θα ήθελα... Μακάρι να μπορούσα να έρθω αλλά και πάλι θα ήταν δύσκολο. Λόγω του ότι δεν θα έχω την μικρή μέχρι την Τρίτη-Τετάρτη

God
08-01-06, 17:01
:jumpgirl: ξεχασες τη Scoda


Kαι την Opel και την Ford 'ξεχασα'.....;)

manosbmw318ie30
08-01-06, 17:10
Χε χε χε... να σας τη μπερδέψω πάλι τη συνάντηση... :twak:

Αντί για Ελευσίνα, τι θα λέγατε για τη παραλία της Νέας Περάμου; :idea:

Έχει ωραίες ταβερνούλες εκεί και άπλετο χώρο στο λιμάνι για τις μπουμπούκες. :love:

Θα είναι ωραία ευκαιρία για φωτογράφιση, που δεν έχουμε κάνει by the seaside!!!! :jumpgirl:

Η φωτογραφία είναι από το βράδυ της Παρασκευής πριν τα Χριστούγεννα... Το κόκκινο αυτοκίνητο που φαίνεται είναι το δικό μου!

giannis316
08-01-06, 17:57
Δεν ειναι κακη η ιδεα σου στη Νεα Περαμο αρκει να συμφωνουν και οι υπολοιποι. Γιατι δεν κανουμε μια ψηφοφορια?:idea:

doria
08-01-06, 23:34
Λοιπόν..να απαντήσω σε όλους μαζί.

Κώστα,80 αυτοκίνητα μαζευόμαστε συνήθος.Είμαστε αρκετά μέλη και σε κάθε συνάντιση γίνετε πανικός.Εγώ απλός το ανέφερα γιατί δεν νομίζω οτι η περιοχή προσφέρει τόσο μεγάλο parking,ούτε καν για 50 αυτοκίνητα..οπότε θα ταν δύσκολο για μερικούς να τα αφήσουν μέσα στην μέση.

Όσο για το "German Maded" metting που προτείνατε έχει γίνει στο παρελθόν με όλο το goup VAG και μάλιστα με αρκετές συμετοχές απο όλα τα club.

Όποιος επιθυμεί κάτι τέτιο δεν έχει παρά να το προτείνει και επίσημα στο vwclub με ένα απλό reply στο topic μας!

megistanas
09-01-06, 00:21
Δηλωνω παρον κι εδω.....

Σεβασμος στα γερμανοφερτα clubs.....

Να'μαστε καλα πιστευω οτι megistanas, TaToS, senna, ntemis θα δωσουν παρον!

Καλο θα ηταν βεβαια μεχρι την Τεταρτη - Πεμπτη να εχουμε βρει ακριβως το τοπο και να κανονιζουμε ωρες........ε? οεο?

Οσο ζω ελπιζω.........βεβαια!!!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
11-01-06, 09:00
Εγώ μπορώ να προτείνω μέρος? Λοιπόν είναι μια καφετέρια στην Αθήνα που έχει θέα την Ακρόπολη. Αν δεν κάνω λάθος λέγεται Διόνυσος. Έχει και πολύ μεγάλο πάρκινγκ.

apostolos_m3
11-01-06, 11:19
Ρε παιδια μην πεταγεται ο ενας και χαλαει την ιδεα του αλλου...:bricks1:

Ειπε το παιδι αρχικα να παμε ελευσινα να μας γνωρισει και αμα μπορουμε παμε..ειδαλως οχι και το αφηνουμε για αλλη μερα..

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
11-01-06, 11:57
Εγώ το είπα απλά επειδή την συγκεκριμένη μέρα στο συγκεκριμένο μέρος θα είναι άλλο κλαμπ και επειδή απ'ότι μάθαμε θα γίνεται κοσμοσυρροή γι'αυτό πρότεινα κάτι άλλο.

giannis316
11-01-06, 13:45
Λοιπον προτεινω καφε στο χαιδαρι στο ΘΕΑΘΗΝΑΙ. ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 12.00.
ΠΟΙΟΣ ΔΕΧΕΤΕ?
ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΗ ΚΑΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ?

alexcsl
11-01-06, 13:49
Το θέμα έκλεισε. Οποιαδήποτε νέα πρόταση να γίνει με νέο thread.-