PDA

Επιστροφή στο Forum : My-BMW


DUKE
13-05-04, 22:15
Καλησπέρα.

Με χαρά διαπιστώνω πως ξεκίνησε ακόμα μια προσπάθεια στο χώρο του διαδικτίου που αφορά τα πολυαγαπημένα μας αυτοκίνητα. Τις Μπεμπες.
Πριν λίγο καιρό ξεκινήσαμε και εμείς την ίδια προσπάθεια μαζι με μερικά άλλα παιδιά να οργανωθούμε και να φτιάξουμε μια σελίδα ( www.my-bmw.gr )
Ένα μέλος μας μας πληροφόρισε ότι ξεκινήσατε και εσείς την λειτουργία.
Πιστεύω πως δεν θα πρεπει να υπάρξουν διαφορές μεταξύ μας, αλλά κοινή αγάπη και υποστήριξη.
Ήθελα λοιπόν να σας καλωσορίσω και να ευχηθώ ότι με την ανάπτυξη των κλάμπ μας όχι απλά δεν θα χωριστούμε, αλλά (γιατί όχι) οτι θα ενώσουμε και τα μέλη μας ώστε να κάνουμε ίσως κάποιες κοινές συναντήσεις-εκδηλώσεις.

Καλή επιτυχία εύχομαι,
Αλέξης Τριανταφυλλίδης
www.my-bmw.gr Administrator
www.bmw-motorsport.gr Member.

mpikounis
14-05-04, 08:36
Αλέξη,

Καλώς ήρθες στη παρέα μας! Σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου. Συμφωνώ μαζί σου οτι πάνω από όλα μας ενώνει το πάθος μας για τα αυτοκίνητα (ίσως και τα συγκεκριμένα αυτοκίνητα!) και όσο περισσότεροι είμαστε τόσο καλύτερα.

Καλή συνέχεια και ελπίζω σύντομα να τα πούμε και απο κοντά

Μιχάλης

MPOWER
14-05-04, 09:01
Καλωσόρισες και από μένα φίλε Αλέξη!
Σαφώς κα δεν επιτρέπεται αυτές οι αρχικά ανεξάρτητες κινήσεις δημιουργίας forum/club με αντικείμενο τα BMW να καταλήξει σε ανταγωνισμό!
Η κοινή υποστήρηξη θα αποβεί προς όφελος και ευχαρίστηση όλων των μελών μας, που άλλωστε αυτός είναι και ο στόχος μας!

Μιχάλης

Strax
14-05-04, 09:27
Καλως ήρθες στο φόρουμ!
Τα λόγια σου είναι αυτονόητα αν και τελικά ακόμα και αυτά πρέπει να λέγονται καμμιά φορά για επιβεβαίωση... :d

DUKE
19-05-04, 01:02
Χαίρομαι πολύ κύριοι για τις απαντήσεις σας.
Θα επανέλθω ξανά σύντομα για μια πρόταση που έχω στο μυαλό...
Αν στο μεταξύ κ εσεις σκεφτείται κάτι για κοινή συνάντηση, μπορείτε να μας ειδοποιήσετε είτε μέσω του φόρουμ σας ή του δικού μας.
Εγώ παρακολουθώ και τα δύο σχεδόν καθημερινά. Απλα δεν έχω πολύ χρόνο τελευταία...

Πιστεύω πως σαν οικογένεια θα πετύχουμε πολλα! :d

BMW Power
19-05-04, 10:11
Χαίρομαι για το συναινετικό πνεύμα και ελπίζω να βοηθήσει στις προσπάθειες όλων μας για τη δημιουργία ενός BMW club. ;)

cmos_ioan
19-05-04, 11:06
Πιστεύω πως σαν οικογένεια θα πετύχουμε πολλα! :d

Exei poli ousia kai megalis simasia auto pou les

DRIFTER
22-05-04, 11:22
Exei poli ousia kai megalis simasia auto pou les

Etsi einai cmos_ioan ;)

Ευλογητός
23-05-04, 14:22
Να αλλος ενας απο το my-bmw!!Χαιρετω και ελπιζω να βοηθησουμε ολοι ωστε να δημιουργηθει (μελλοντικα?) κατι καλο...

DRIFTER
23-05-04, 17:37
Το εύχομαι Ευλογητός :rolleyes:

cmos_ioan
24-05-04, 18:58
Evlogitos exw tin aisthisi oti to avatar pou xrisimopoieis kapou to exw janadei ;)

Ευλογητός
24-05-04, 19:22
cmos,ξερεις ποιο ειναι το αλλο μου nick ε?? ;) Σε πειραζει??Να το βγαλω??
sorry για το off-topic!

cmos_ioan
24-05-04, 21:09
No problem ;)

Ευλογητός
15-06-04, 12:14
Ξερει κανεις γιατι ειναι down το site του my-bmw?? :confused:

MPOWER
15-06-04, 12:19
Νομίζω οτι έγινε Hacked απο κάτι Αλβανούς

Daskalopoylos
15-06-04, 13:07
αλβανους???? πως ηρθε η πληροφορια?

MPOWER
15-06-04, 13:18
Λίγο πρίν κλείσει η σελίδα των παιδιών έβγαζε μια Αλβανική σημαία και έγραφε κατι του στιλ.."This site has been hacked by the Albanian Hack Team" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων!

Fanatic
15-06-04, 13:32
sto site ginetai anavathmisi giati teleftea ginetai panikos me tous hackers opote isos gi auto einai down.

MPOWER
15-06-04, 13:41
Μακάρι να λυθούν αυτά τα μικροπροβλήματα για να τους έχουμε σύντομα κοντά μας!

Daskalopoylos
15-06-04, 16:34
αλλα εξελιξεις!!! albanian hacker team
πως λεμε 120 ενωμενα εργοστασια....
29 κατασκευαστες συνυστουν...... κτλ
εεεεε τωρα θα λεμε albanian hacker team prodaction....................

Ευλογητός
15-06-04, 19:53
αλλα εξελιξεις!!! albanian hacker team
πως λεμε 120 ενωμενα εργοστασια....
29 κατασκευαστες συνυστουν...... κτλ
εεεεε τωρα θα λεμε albanian hacker team prodaction....................
Eδψ δημιουργηθηκε αλβανικη τραπεζα..Αυτο σε πειραξε?? :p

Daskalopoylos
16-06-04, 08:47
Eδω δημιουργηθηκε αλβανικη τραπεζα..Αυτο σε πειραξε?? :p

να αλλα αν ακουσατε ειναι αμερικανικων συμφεροντων..
προκειτε δηλαδη για μια τραπεζα που τα κεφαλαια προερχονται απο το αμερικανικο δημοσιο. αυτη η τραπεζα λειτουργει 6 χρονια και εχει πολυ μεγαλο ρυθμο αναπτυξης . ειναι τωρα 3η σε 16 συνολο στην Αλβανια.
Οι φιλοι μας οι αμερικανοι τωρα αποφασισαν να βοηθησουν τους αλβανους με δανειοδοτηση. Το ελληνικο υποκαταστημα ειναι στην Ομονια και ανοιξε νεο αναπτυξιακο κυκλο.. ξεκινησε με λεγομενα μεταναστοδανια
ραδιοφονικο spot..
-Εισαι εγραζομενος και δεν εχεις μεταφορικο μεσο??? ελα τωρα και παρε ποδηλατοδανιο και η δωρο η εκπτωτικη καρτα στα καταστηματα ποδηλατων GT.


και αλλα τετοια!!

saudi
05-08-04, 15:51
Tι έγινε με το My-bmw τελικά?

Strax
05-08-04, 16:45
Νομίζω ότι μετά τα προβλήματα που είχε αντιμετωπίσει, δεν μπόρεσε να επανέλθει πλήρως και η προσπάθεια εγκαταλείφθηκε. Δεν μπορώ να μιλήσω όμως με σιγουριά!

Fanatic
05-08-04, 17:16
το my-bmw ειχε ξεκινησει περιπου τετοια εποχη περυσι.Τα ατομα που το δημιουργησαν καποια στιγμη για αγνωστους λογους(ισως δουλεια γιατι δουλευουν στο αθηνα 2004) επαψαν εντελως να ασχολουνται.Η ιστοσελιδα δεν λειτουργει καθολου επειδη προφανως δεν εγινε ανανεωση,δλδ πληρωμη στην εταιρια web hosting,αν και δεν ξερω πως λειτουργουν ακριβως αυτα!

stef
05-08-04, 17:50
Φαίνεται ότι εγκαταλήφθηκε η πρσπάθεια?
Γιατί?
Κρίμα
Όσα περισσότερα club τόσο το καλύτερο για τον καταναλωτή

Ευλογητός
06-08-04, 19:23
Τελικα ειναι καλυτερο που ''εκλεισε'' το my-bmw καθως δεν ειχε ζωη...Δεν ηταν club,δεν ειχε γινει ουτε ενα meeting ...Απλα ημασταν λιγα ΠΑΙΔΙΑ που ειχαμε τρελα με τις μπεμπες.Αλλα δυστυχως απο τα ΠΑΙΔΙΑ λειπει η εμπειρια,η οργανωση και ισως η θεληση που ευτυχως υπαρχει εδω.
Παντως,πολλα παιδια απο εκει ειμαστε εδω και συνεχιζουμε!!!

Fanatic
06-08-04, 21:22
σαφως και ειμαστε εδω και χαιρομαστε και παρα πολυ που εδω υπαρχει πολυ ενδιαφερον!

compact
07-08-04, 10:31
makari na mporesi na anakampsi to my-bmw!!
kai an den mporesi toulaxiston na min xathoun ta meli na exontai stis sunantisis mas kai na ginoun ksana energei sto enternet meso tou site edo!!
oi albanoi hakers den exan na esxolithoun me tipota allo??

mia pou to efere i koubenta pote leme gia sunantisi?????? :)

Daskalopoylos
07-08-04, 10:33
makari na mporesi na anakampsi to my-bmw!!
kai an den mporesi toulaxiston na min xathoun ta meli na exontai stis sunantisis mas kai na ginoun ksana energei sto enternet meso tou site edo!!
oi albanoi hakers den exan na esxolithoun me tipota allo??

mia pou to efere i koubenta pote leme gia sunantisi?????? :)
πρεπει να κανονιστει συντομα!!!!

Strax
07-08-04, 11:48
Συνάντηση παιδιά βλέπω από αρχές Σεπτεμβρίου μια και λείπει πολύ κόσμος και προβλέται να ξεπορτίσουν ακόμα περισσότεροι (ελπίζω και εγώ να είμαι ανάμεσά τους). Πάντως από Σεπτέμβριο ετοιμάζονται πολλά πράγματα και θα περάσουμε πολύ καλά. Θα ήθελα να μιλήσω, αλλά υποσχέθηκα να μην το κάνω :cool:

teo_trikala
07-08-04, 18:47
ελπιζω να μπορεσω να ρθω και εγω σε αυτη τη συναντηση που θα γινει οταν γινει γιατι δεν εχω ερθει σε καμια μεχρι τωρα :eek: