PDA

Επιστροφή στο Forum : Σε έχω ΔΕΙ κάπου κάπου σε ξέρω!!!


aVog
22-09-04, 16:04
Απο την στιγμή που κυκλοφορούμε στους αθηναικους και γενικά ελληνικους δρόμους όλο και κάπου βλέπομαστε κατα τύχη ή απλά βλεπόμαστε. Θα είχε ενδιαφέρον λοιπον να καταγράψουμε αυτές τις μικρές συναντίσεις!
Με προσοχή μόνο μην ρουφιανέψουμε τα αδέρφια μας!!!!

Για να κάνω λοιπόν εγώ την αρχή είδα χθές το απογευμα σε κάποιο απο τα εθνικά μας δύκτια ενα κίτρινο βέλος πάνω απο 340 αλόγια να φέυγει απο την αθήνα!!! :)

Geo_3D
22-09-04, 16:07
Για να κάνω λοιπόν εγώ την αρχή είδα χθές το απογευμα σε κάποιο απο τα εθνικά μας δύκτια ενα κίτρινο βέλος πάνω απο 340 αλόγια να φέυγει απο την αθήνα!!! :)
Μα δεν ειναι κρυφο.Το εγραψε κιολλας οτι θα εφευγε για Θεσ/κη.Ε τωρα μη θελετε να σας πω και ονομα.Κιτρινο βελος εγραψε ο aVog

Fanatic
22-09-04, 17:37
Avog εγω ειδα χθες ενα μαυρο Χ5 εξω απο ενα ατελιε.... ;)

aVog
23-09-04, 10:06
Avog εγω ειδα χθες ενα μαυρο Χ5 εξω απο ενα ατελιε.... ;)

Ποσα ξέρεις πόσα ξέρεις!!!!

Χθες βράδυ άφησα καρτα σε Ζ3 γαλαζιο στην κηφισια απεναντι απο το χοτελ στην πλάτια. Ελπίζω να μας κάνει την τιμή. Λες να το άφησα σε κανένα δικό μας??? :eek:

Z3 Fat Bastard
24-09-04, 07:30
Ειμαι ο Z3 Fat Bastard 2 και σας γραφω μεσω του διδυμου αδερφου μου διοτι δεν εχω προλαβει να ανοιξω δικο μου account.... Προσφατα ο Κος Avog μου αφησε καρτα για να επισκεφτω το site σας. Ειναι πολυ ωραιο και καλα οργανομενο, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.... Γιατι στη λιστα μελων ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ POST COUNT ?

ΡΕ AVOG, δεν γνωρισες το καταπληκτικο Ζ3 μου ..... :confused:

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΗΛΑΔΗ..... το πλαισιο δεν το ειδες .... :confused:

Ειμαι ΠΟΛΥ Στεναχωρημενος :o

aVog
24-09-04, 08:07
Μπερδέυτικα λιγάκι ρε γαμώτο γιατι είδα το ΥΧΤ-5... που είναι του αδερφου σου και λέω τωρα ποιος είναι Ζ3ΦΒ ο αδελφος του, στην τελική λέω μήπως είναι ρε ο Scoopman!!!

Fanatic
06-10-04, 10:15
Εθεαθη το συγκεκριμενο τερας εξω απο το υπουργειο συγκοινωνιων στο Αγ. Δημητριο!!Εχω μια υποψια για το ποιανου ειναι απο το γεγονος οτι ειναι ασπρο και πεντακαθαρο...

DoctorAbo
17-10-04, 17:21
Απο την στιγμή που κυκλοφορούμε στους αθηναικους και γενικά ελληνικους δρόμους όλο και κάπου βλέπομαστε κατα τύχη ή απλά βλεπόμαστε. Θα είχε ενδιαφέρον λοιπον να καταγράψουμε αυτές τις μικρές συναντίσεις!
Με προσοχή μόνο μην ρουφιανέψουμε τα αδέρφια μας!!!!

Για να κάνω λοιπόν εγώ την αρχή είδα χθές το απογευμα σε κάποιο απο τα εθνικά μας δύκτια ενα κίτρινο βέλος πάνω απο 340 αλόγια να φέυγει απο την αθήνα!!! :)

χεχε τώρα το είδα το post για πρώτη φορά. Μικρός ο κόσμος μας Αντώνη. Όλο και κάπου θα συναντιόμαστε. :cool:

DoctorAbo
17-10-04, 17:23
Μπερδέυτικα λιγάκι ρε γαμώτο γιατι είδα το ΥΧΤ-5... που είναι του αδερφου σου και λέω τωρα ποιος είναι Ζ3ΦΒ ο αδελφος του, στην τελική λέω μήπως είναι ρε ο Scoopman!!!

Πάααααρα πολύ ωραίο το Doctor's Link.
Νάχεις την ευχή μου παιδί μου. Και πούσε???? άλαζ'ε το μια φορά την εβδομάδα.

Nick_compact
21-10-04, 17:47
Το παραπάνω πανέμορφο Ε30 Μ3 έχει μπροστά ένα επίσης πολύ όμορφο intercooler .................

Fanatic
21-10-04, 18:37
Το παραπάνω πανέμορφο Ε30 Μ3 έχει μπροστά ένα επίσης πολύ όμορφο intercooler .................

Nικο αν οντως ειναι αυτο τελικα πρεπει να το ξερεις καλα αφου η αποσταση απο εκει που ειναι συνηθως εως το σπιτι σου θα'ναι δεν θα'ναι 500m ;)

Nick_compact
21-10-04, 18:43
είναι περίπου 200 μέτρα από το σπίτι μου και κάτι πρέπει να γίνεται με το συγκεκριμένο Μ3 Ε30 πρέπει να βρίσκεται εδώ λόγω του συνεργείου κάτι φτιάχνει...δεν ξέρω τι παίζει κάτω απ'το καπό το σίγουρο είναι οτί είναι δυνατό και κουκλί...

Fanatic
21-10-04, 18:46
ρωτα τον m3power που φτιαχνει το τερας του στο ιδιο συνεργειο...κατι εχω αουσει για αυτο το Μ3 ε30 για κατι αλογακια των οποιων ο αριθμος ειναι τριψηφιος με ενα 3 μπροστα... ;)

m_power_lunatic
21-10-04, 19:36
Φιλε Μ-power fanatic αν ξαναβαλεις φωτογραφια απο M3 E30 θα καταλαβω οτι το κανεις επιτηδες.....πλακα κανω προφανως!Δεν ειναι το γνωστο πεντακαθαρο λευκο US EDITION παντως αλλα και παλι ειναι ///Μ......ρα!!!!!!

Fanatic
21-10-04, 19:39
Exω την υποχρεωση ως bmwδακιας να καταγραφω τα πανεμορφα αυτα οχηματα!!!Θα συνεχισω ακαθεκτος!!!Αλλωστε φιλε lunatic μπορει να σου εχει ξεφυγει και καποιο και να μην ξερεις οτι υπαρχει ελλαδα... :p

stef
22-10-04, 02:31
Κοιτάξτε ό,τι είμαι να γράφετε εσώ θα τα λέτε τεκμηριωμένα και με αποδείξεις! Δηλ θα λέτε και πινακίδες, άντε τώρα μην σας βάλω test πινακίδας και τρέχετε και δεν φτάνετε...!!!Χιχι :p

e30
25-10-04, 23:54
Λοιπόν πριν ξεκινήσω να γράφω οτιδήποτε σχετικά με το thread θέλω να κάνω μια μικρή παρένθεση.. Επειδή λοιπόν λείπω κανα μήνα από το club λόγω του ότι μετακόμισα Πειραιά και δεν είχα γραμμή τηλεφώνου, θέλω να σας πω ότι στη συνάντηση στο Ναύπλιο πέρασα τέλεια και χάρηκα πραγματικά που σας γνώρισα όλους. Και πριν αρχίσουν να πέφτουν τα δάκρυα θέλω να ευχαριστήσω το Παναγιώτη με το 325 και τον Ηλία με το 316 που με κουβάλησαν λόγω του ότι το δικό μου το μωρό το στειλα ο λακαμάς πίσω στην Έδεσσα μιας και νόμισα ότι δε θα μπορούσα να το συντηρώ και άλλες τέτοιες δικαιολογίες...

anyways.. μετά απ αυτή τη μικρή παρένθεση πάμε στο θέμα μας...

Κάθομαι σήμερα σε ένα παγκάκι στο τει Πειραιά και περιμένω να περάσει η ώρα για να πάω στο επόμενο εργστήριο. Έτσι όπως χάζευα λοιπόν βλέπω στα 10 μέτρα bmw ε30 μάυρο. Λέω όπα.. εδώ είμαστε κάτσε να ενημερώσουμε το παιδί για το club με ένα σημειώμα. Και πάνω που πάω να το δω από πίσω βλέπω πλαισιάκι με το λογότυπο του club. Και φυσικά όπως αποδείχθηκε μετά από συνομιλία με τον bmw 316 στο κινητό ηταν o varwnos!!! ... Βαρώνε θέλω το λεβιεδάκι σου!!!!!!!...

V@rwnos
26-10-04, 00:51
Κάθομαι σήμερα σε ένα παγκάκι στο τει Πειραιά και περιμένω να περάσει η ώρα για να πάω στο επόμενο εργστήριο. Έτσι όπως χάζευα λοιπόν βλέπω στα 10 μέτρα bmw ε30 μάυρο. Λέω όπα.. εδώ είμαστε κάτσε να ενημερώσουμε το παιδί για το club με ένα σημειώμα. Και πάνω που πάω να το δω από πίσω βλέπω πλαισιάκι με το λογότυπο του club. Και φυσικά όπως αποδείχθηκε μετά από συνομιλία με τον bmw 316 στο κινητό ηταν o varwnos!!! ... Βαρώνε θέλω το λεβιεδάκι σου!!!!!!!...Και στη συνέχεια με παίρνει τηλέφωνο,με βγάζει από ενα εργαστήριο και μου λέει "Ωραια το έχεις το αμάξι σου,αλλά ποιό πολύ από το όλο σύνολο μου αρέσει το λεβιεδάκι σου" μετά τον σκοτώνεις ή οχι?! Πλάκα κάνω,μια χαρά είσαι φίλε Σίμο,όσο για το λεβιέ με 70 ευρουλάκια το παίρνεις καινούργιο!!! :cool: :cool: :cool:

volosgt
26-10-04, 07:53
Το ΠΣΚ κατέβηκα Αθήνα για δουλειές. Ημουνα Γλυφάδα για καφέ και έτυχε να είναι παρκαρισμένο ένα Ζ3 Μ. Το αυτοκίνητο ειναι μαύρο και ειναι σίγουρα γνήσιο.

Είναι πανέμορφο καθόμουνα και το χάζευα για κανενα 5λεπτο.

Ερώτηση: είναι κανενός απο το Club, γιατί θέλω να του δώσω συχγαρητήρια.

mpikounis
26-10-04, 08:06
Το ΠΣΚ κατέβηκα Αθήνα για δουλειές. Ημουνα Γλυφάδα για καφέ και έτυχε να είναι παρκαρισμένο ένα Ζ3 Μ. Το αυτοκίνητο ειναι μαύρο και ειναι σίγουρα γνήσιο.

Είναι πανέμορφο καθόμουνα και το χάζευα για κανενα 5λεπτο.

Ερώτηση: είναι κανενός απο το Club, γιατί θέλω να του δώσω συχγαρητήρια.
Αν θυμασαι πινακιδα.. μπορει να ειναι το προηγουμενο αυτοκινητο μου. Ηταν μαυρο, με κοκκινο/μαυρο δερμα και συνηθως ειναι βρωμικο (ο νεος ιδιοκτητης δεν προλαβαινει!). Αν ειναι αυτο σου εχω μια εκπληξη

volosgt
26-10-04, 08:18
Αν θυμασαι πινακιδα.. μπορει να ειναι το προηγουμενο αυτοκινητο μου. Ηταν μαυρο, με κοκκινο/μαυρο δερμα και συνηθως ειναι βρωμικο (ο νεος ιδιοκτητης δεν προλαβαινει!). Αν ειναι αυτο σου εχω μια εκπληξη

Ηταν όντως μαυρο με κοκκινο δέρμα και συγκεκριμμενα το τιμόνι ήτανε κοκκινο-μαύρο. Είχε τις εξατμίσεις στην μέση και εαν θυμάμαι καλά είχε Αθηναικές πινακίδες.

Σε βοήθησα καθόλου???

tasosbmwe30
26-10-04, 12:59
Και στη συνέχεια με παίρνει τηλέφωνο,με βγάζει από ενα εργαστήριο και μου λέει "Ωραια το έχεις το αμάξι σου,αλλά ποιό πολύ από το όλο σύνολο μου αρέσει το λεβιεδάκι σου" μετά τον σκοτώνεις ή οχι?! Πλάκα κάνω,μια χαρά είσαι φίλε Σίμο,όσο για το λεβιέ με 70 ευρουλάκια το παίρνεις καινούργιο!!! :cool: :cool: :cool:



τι το "περιεργο" εχει αυτο το λεβιεδακι ρε παιδια??????

Black5
26-10-04, 18:01
Εγώ νομίζω ότι είδα τον scoopman!! Ένα κάμπριο Ε36 έχει?