PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΙΣΧΟΣ


Z3 Fat Bastard
22-09-04, 17:14
Αγαπητα Μελη,

Μολις επεσε στην αντιληψη μου οτι το καθεστος των Admins κανει οτι θελει σε αυτο το forum ......

Κατα την εγγραφη μου στο forum αυτο υπεθεσα οτι οι υπηρεσιες οι οποιες παρεχονταν τη στιγμη της εγγραφης θα συνεχιζονταν στο μελλον και ισως να βελτιωνονταν ! Οι Admins ομως εχουν αντιθετη αποψη.

ΚΑΤΗΓΟΡΩ λοιπον την καταργηση της αριθμησης των post στη Λιστα Μελων. Δεν μπορουμε ετσι να παρακολουθησουμε πιο απο τα μελη ειναι ενεργο σε μεγαλο βαθμο και πιο σε λιγοτερο.

ΘΕΩΡΩ απαραδεκτη τη κινηση αυτη απο τους ADMINS και ζητω και τη δικη σας ψηφο ωστε να επανελθει η αριθμηση των post στη λιστα μελων.

Με εκτιμηση,
Για τον Z3 Fat Bastard
Το δικηγορικο του γραφειο "Power to the People You Moth*&$%%^ers"

Geo_3D
22-09-04, 17:19
Απλως να υπενθιμισω οτι μπορεις να βλεπεις καθε φορα που γραφει καποιος ενα ποστ στη δεξια μερια τον συνολικο αριθμο των posts που εχει μεχρι στιγμης ο συγκεκριμενος user.
Αυτα για να εχετε την πληρη εικονα των πραγματων πριν ψηφισετε
Με εκτιμηση
geo_2_2003
Δεν εχω δικηγορικο γραφειο

Administrator
22-09-04, 17:25
Ο λόγος για τον οποίο αφαιρέθηκε ο αριθμός των συνολικών posts από τη λίστα μελών είναι οτι δυστυχώς κάποιοι θεωρούσαν σημαντικό να είναι ψηλά στη λίστα των post counts με αποτέλεσμα να κάνουν post μόνο και μόνο για να ανεβούν στη λίστα.

Αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη μια και γεμίζει το forum με ανούσια posts χωρίς λόγο. Πιστεύω πως η αφαίρεση του post count δεν είναι τόσο σημαντικό πρόβλημα, εκτός φυσικά για αυτούς που τους λείπει το ...καρότο.

Z3 Fat Bastard
22-09-04, 17:45
Πιστεύω πως η αφαίρεση του post count δεν είναι τόσο σημαντικό πρόβλημα, εκτός φυσικά για αυτούς που τους λείπει το ...καρότο.

Καλα ειναι δυνατον να μιλανε ετσι οι Admins.... ????

Τι να πω ? Η επιτυχια και τα λεφτα αλλαζουν τους ανθρωπους και τα forum !!!

Απλως να υπενθιμισω οτι μπορεις να βλεπεις καθε φορα που γραφει καποιος ενα ποστ στη δεξια μερια τον συνολικο αριθμο των posts που εχει μεχρι στιγμης ο συγκεκριμενος user.
Αυτα για να εχετε την πληρη εικονα των πραγματων πριν ψηφισετε

Αγαπητε φιλε Geo, γνωριζουμε οτι τα posts φαινονται πανω δεξια αλλα ενα ξερο νουμερο χωρις συγκριτικα δε λεει τιποτα..... Μπορει καποιος να δει του Scoopman τα posts και να πει "Μπραβο το παιδι ...." ενω στην πραγματικοτητα το 3χρονο ξαδερφακι μου που το εχω βαλει να μπαινει στο forum εχει γραψει παραπανω ! :eek:

Geo_3D
22-09-04, 17:48
Αγαπητε φιλε Geo, γνωριζουμε οτι τα posts φαινονται πανω δεξια αλλα ενα ξερω νουμερο χωρις συγκριτικα δε λεει τιποτα..... Μπορει καποιος να δει του Scoopman τα posts και να πει "Μπραβο το παιδι ...." ενω στην πραγματικοτητα το 3χρονο ξαδερφακι μου που το εχω βαλει να μπαινει στο forum εχει γραψει παραπανω ! :eek:
Ωραια.Τοτε να παρακαλεσω και εγω με τη σειρα μου οι Admins να επαναφερουν τον αριθμο των posts στο members list για να μπορουν ολοι να βλεπουν οτι ο Scoopman εχει πολυ λιγα posts σε σχεση με τον Z3 Fat Bastard που εχει σπασει τα κοντερ

Ray
22-09-04, 17:55
Αγαπητοί φίλοι ίσως να είμαι λιγάκι γκάου (ίσως να φταίει και η δουλειά, η γκόμενα και η μπέμπα), αλλα μου είναι αδύνατο να καταλάβω σε ποιο αριθμό posts αναφέρεστε??? :confused:

Geo_3D
22-09-04, 17:59
Αγαπητοί φίλοι ίσως να είμαι λιγάκι γκάου (ίσως να φταίει και η δουλειά, η γκόμενα και η μπέμπα), αλλα μου είναι αδύνατο να καταλάβω σε ποιο αριθμό posts αναφέρεστε??? :confused:
Στο members list εγραφε δεξια της οθονης και τον συνολικο αριθμο των posts του καθε μελους,πραγμα το οποιο τωρα δεν υπαρχει

Black5
23-09-04, 00:38
Αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη μια και γεμίζει το forum με ανούσια posts χωρίς λόγο.

Για αυτό το λόγο πιστεύω και ότι όταν μπαίνει κάποιο νέο μέλος είναι αρμοδιότητα των admins να το καλωσορίσουν και δεν χρειάζεται όλοι μας να του λέμε καλως ήρθες.... Νομίζω εννοείται!

Octane
23-09-04, 00:46
Τιποτα δεν εννοειται.
Αλλη αισθηση ειναι αυτη πιστευω που εισπραττουν τα νεα μελη οταν τους καλωσοριζει οποιος θελει + οχι 3-4 ατομα που το κανουν "αυτοματα" , "γιατι ετσι πρεπει".
Οποιος γραφει κατι,ετσι για να γραψει + να αυξηθει ο αριθμος του + το κανει συστηματικα,ειναι μονος του "θυμα" + καταβαθος το ξερει + ο ιδιος.(Εννοειται οτι δε μιλαω για καποιον συγκεκριμενα , αλλα επειδη τιποτα δεν εννοειται , το γραφω + αυτο).

antonio
23-09-04, 00:51
Καλά ρε παιδιά αλλά αυτά είναι παιδιάστικα πράγματα και συμπεριφορές!
Αντί να κάνουμε καμιά κόντρα σε κάνα στροφηλίκι, κάνετε κόντρες ποιός θα ποστάρει περισσότερο?? :mad: :p :confused:
Συγνώμη δηλαδή αλλά τέτοιες συμπεριφορές δεν αρμόζουν σε άτομα ενήλικα και το μόνο που κάνουν είναι να βλάπτουν το club και την εικόνα του προς τα έξω!

Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας ασχοληθούμε με πιο σοβαρά πράγματα!
Thanks!

MPOWER
23-09-04, 10:29
Εύγε Antonio...απο τις πιο σωστές κινήσεις των admins (ποιός να το σκέφτηκε άραγε?)
Θέλαμε να δούμε ποιός θα πέσει στην παγίδα...να ενοχληθεί από την αφαίρεση του post count :D
Τώρα σε λίγο θα εξαφανιστεί και απο την πάνω δεξιά γωνία των posts γιατι κάποιος "γάτος" το "κάρφωσε" :mad:

BMW-Lover
23-09-04, 11:11
Αφού αν δει κανείς το Member List, και κάνει κλικ επάνω σε κάποιο Member για να δει λεπτομέρειες, θα δει πόσα posts έχει το συγκεκριμένο Member συνολικά και per day, στο frame "Forum Info"!Δεν έχουμε πρόβλημα λοιπόν!

Panoz
23-09-04, 11:31
Καλά ρε παιδιά αλλά αυτά είναι παιδιάστικα πράγματα και συμπεριφορές!
Αντί να κάνουμε καμιά κόντρα σε κάνα στροφηλίκι, κάνετε κόντρες ποιός θα ποστάρει περισσότερο?? :mad: :p :confused:
Συγνώμη δηλαδή αλλά τέτοιες συμπεριφορές δεν αρμόζουν σε άτομα ενήλικα και το μόνο που κάνουν είναι να βλάπτουν το club και την εικόνα του προς τα έξω!

Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας ασχοληθούμε με πιο σοβαρά πράγματα!
Thanks!

Συμφωνώ απόλυτα....

tasosbmwe30
23-09-04, 15:08
Ο λόγος για τον οποίο αφαιρέθηκε ο αριθμός των συνολικών posts από τη λίστα μελών είναι οτι δυστυχώς κάποιοι θεωρούσαν σημαντικό να είναι ψηλά στη λίστα των post counts με αποτέλεσμα να κάνουν post μόνο και μόνο για να ανεβούν στη λίστα.

Αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη μια και γεμίζει το forum με ανούσια posts χωρίς λόγο. Πιστεύω πως η αφαίρεση του post count δεν είναι τόσο σημαντικό πρόβλημα, εκτός φυσικά για αυτούς που τους λείπει το ...καρότο.



εισαι "ΑΙΣΧΡΟΣ"!!!!

tasosbmwe30
23-09-04, 15:09
Για αυτό το λόγο πιστεύω και ότι όταν μπαίνει κάποιο νέο μέλος είναι αρμοδιότητα των admins να το καλωσορίσουν και δεν χρειάζεται όλοι μας να του λέμε καλως ήρθες.... Νομίζω εννοείται!


ΑΑΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!!!

Z3 Fat Bastard
24-09-04, 12:51
Θελω το post count πισω ΤΩΡΑ !!!!

You have been warned ..... :D

aVog
24-09-04, 13:46
Είμαι διατεθιμένος συντροφε να φτιαξουμε ενα thread στο οποιο θα μετραω με το ματι τα ποστ του καθενος, ενα προς ενα και να δημοσιευουμε τον αριθμό!!! Ειμαι έτοιμος για όλα, μου αρέσουν τα επαναστατικά!!! Άλλωστες το έχω ξαναπεί,
ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗΣ ΕΓΩ :eek:

Z3 Fat Bastard
24-09-04, 14:02
Είμαι διατεθιμένος συντροφε να φτιαξουμε ενα thread στο οποιο θα μετραω με το ματι τα ποστ του καθενος, ενα προς ενα και να δημοσιευουμε τον αριθμό!!! Ειμαι έτοιμος για όλα, μου αρέσουν τα επαναστατικά!!! Άλλωστες το έχω ξαναπεί,
ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗΣ ΕΓΩ :eek:

POWER TO THE PEOPLE !!!!

Συντροφε Avog..... ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ !
ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΠΑΝΟ !

ΖΗΤΩ ΤΟ ΚΚΕ !!!!

Z3 Fat Bastard
24-09-04, 14:10
μια και γεμίζει το forum με ανούσια posts χωρίς λόγο. .

You want ανουσια posts ?

Ι will give you ανουσια posts you motherbitches ....

stef
24-09-04, 18:25
Α βέβαια!Πολύ μεγάλη απουσία!Και έλεγα γιατί δεν με έπερνε ο ύπνος χτες το βράδυ!
Avog πρόσεχε γιατι αν κανεις τέτοιο thread θα σε στείλουνε στη Γιάρο με τους ομοιδεάτες σου!!!!! :D :D :D :D

laMePOWER
24-09-04, 19:41
Tasomai yper tis katapiezomenis meiopsifias... sto pleuro tou epanastati Z3FB... pou mia imera 8a ginei e8nikos irwas opws o Que, o Mao, o Thodoros (oxi o zagorakis), kai tosoi alloi....
Mporei na ton e3orisoun, na ton ektelesoun alla i istoria 8a ton dikaiwsei...

Fight the Power.... comrade :cool:

laMePOWER
24-09-04, 19:44
mia xara exoume k emeis, :( , na vlepoume ton ari8mo twn posts na anevainei kai mas ti stereite... :( giati re gamwto? ti ftai3ame? eeee??

laMePOWER
24-09-04, 19:45
wraio paidi eimai telika, poly petihimeni photo :cool:

laMePOWER
24-09-04, 19:45
na min kanw 50 posts?? toso konta eimai.... ;)

Z3 Fat Bastard
25-09-04, 08:24
LaMepower ΕΙΣΑΙ ο ανθρωπος μου.

Μαζι με τον Avog θα ΡΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΩΝ ADMINS !!!!

aVog
27-09-04, 16:55
LaMepower ΕΙΣΑΙ ο ανθρωπος μου.

Μαζι με τον Avog θα ΡΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΤΩΝ ADMINS !!!!

Ρε αδελφέ Ζ3 πόσα ποστ έχεις ρε γαμώτο είναι σωστά αυτα που γράφει!!!
εμένα μου δείχνει οτι εχω καμια 150αρα και είχα την αίσθηση οτι είχα πολύ παραπάνω!!! Ρε λες να μας τα σβήνουν
Δεν πάει αλλο με το κατεστημένο. Ψάχνω να βρω τα ποστ μου και δεν τα βρήσκω ΕΛΕΟΣ :eek: