PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 9


Panoz
27-01-06, 09:21
Η συνέχεια....

Action Man
27-01-06, 09:47
Διαπιστωσα οτι ενας μελλοντικος συγγενης μου ειναι πολυ σκραπας(:lamer: )..
Καποιος του ειπε(συνεργειο) οτι με ενα προγραμμα το αυτοκινητο του θα παρει 35ps.....τσσσσσ...:banned:
Και αυτος το πιστεψε....εγω φυσικα εβαλα τα γελια...:loser:
Και τελικα ΝΑΙ....παρεξηγηθηκε...(:countdown )

looooseeeeerrr

Υ.Γ.To αυτοκινητο ειναι 100ps 1600cc

apostolos_m3
27-01-06, 14:30
Εγω διαπιστωνω καθε μερα πως με για γυναικα που αγαπας πραγματικα στο πλαι σου θα καταφερεις πολλα..Διχως γυναικα στο πλαι καθε ανθρωπου δεν εχει και πολυ νοημα τελικα οτι κανεις

alexcsl
27-01-06, 14:52
Εγω διαπιστωνω καθε μερα πως με για γυναικα που αγαπας πραγματικα στο πλαι σου θα καταφερεις πολλα..Διχως γυναικα στο πλαι καθε ανθρωπου δεν εχει και πολυ νοημα τελικα οτι κανεις

Από τα 9 thread "Διαπιστώσεων" που έχουν ανοιχτεί μέχρι στιγμής,
έκανες μακράν την καλύτερη και ωραιότερη διαπίστωση.

M_dolce
27-01-06, 15:50
Διαπιστώνω πως όσα χρήματα και να έχεις δεν μπορεις να αγοράσεις ευτυχία!
Μπορείς όμως κάλλιστα να νοικιάσεις όση θέλεις...

God
27-01-06, 16:40
Συνεχιζοντας την πανω διαπιστωση...

Διαπιστωνω οτι οσοι λενε οτι τα λεφτα δεν αγοραζουν την ευτυχια, δεν ξερουν απο που να ψωνιζουν!!! :screwy:

apostolos_m3
27-01-06, 16:53
Από τα 9 thread "Διαπιστώσεων" που έχουν ανοιχτεί μέχρι στιγμής,
έκανες μακράν την καλύτερη και ωραιότερη διαπίστωση.

Hamann σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια..Μπορω να πω πως αυτο που προανεφερα ειναι προταση εμπειριας μετα απο πολλα χροννια και πιστευω ολοι οι ανθρωποι να το πιστεψουν καποια στιγμη αυτο που ειπα

megistanas
28-01-06, 02:31
Διαπιστωνω καθε μερα του νεου ετους οτι μου βαζει ολο και πιο βαθυτερα οτιδηποτε μπορει...λαρυγγι μου εφτασε...φτανει...!!!

Διαπιστωνω επισεις οτι δεν θα λυγισω με τη καμια...

Διαπιστωσα οτι εδω και 23 χρονια ολα μα ολα προσπαθω να τα δω με χιουμορ...
Διαπιστωσα οτι οσα χρονια ακομα και αν περασουν ετσι πρεπει και θελω να τα βλεπω...
Διαπιστωσα οτι μενουν 11+1 για να στρατευθω και να ησυχασω...
Διαπιστωσα πριν 3 χρονια αυτο που λεει ο Αποστολος στο #3 post και εξακολουθω να το διαπιστωνω...
Και οπως εχω ξαναγραψει:
Διπιστωνω καθε μερα οτι: ..."Μια γυναικα σε φερνει στη ζωη και μια γυναικα σε πεθαινει"... ...αλλα ΑΞΙΖΕΙ...

Fanatic
28-01-06, 21:48
Διαπιστωσα οτι κυκλοφορουν πολυ λιγες Ζ4 σε αντιθεση με slk που κυκλοφορουν πολλες....κριμα...εγω προτιμω το Ζ βεβαιως...

Αντιθετα διαπιστωσα οτι τελικα η σειρα 1 εχει πουλησει πολυ καλα στην Ελλαδα...δεν το περιμενα οτι θα γινοταν αυτο...

manosm3
28-01-06, 22:50
Διαπιστωσα οτι τα παθη δεν μπορεις να τα ελεγξεις, ουτε τα "φουντωματα"....Παντος ειδους.

papajim
29-01-06, 10:24
Διαπιστωσα οτι κυκλοφορουν πολυ λιγες Ζ4 σε αντιθεση με slk που κυκλοφορουν πολλες....κριμα...εγω προτιμω το Ζ βεβαιως...

Διαπιστώνω πως το Ζ4 είναι για πολύ "ψαγμένους" και οτι η SLK μάλλον εκμεταλλεύεται το πλεονέκτημα -για αρκετούς- της σκληρής οροφής.

Fad3In
29-01-06, 15:08
Εγω διαπιστωνω καθε μερα πως με για γυναικα που αγαπας πραγματικα στο πλαι σου θα καταφερεις πολλα..Διχως γυναικα στο πλαι καθε ανθρωπου δεν εχει και πολυ νοημα τελικα οτι κανεις
Αποστολε,οντως σωστη κουβεντα...:smokin:
Γενικα καλο ειναι να ασκεις ενα επαγγελμα που σε ικανοποιει,
αλλα αν τα προσωπικα σου πανε χαλια,τοτε μην το ψαχνεις...
...δεν θα χεις την απαραιτητη γαληνη/ηρεμια σε κανεναν
τομεα της ζωης σου...Τουλαχιστον κατα την γνωμη μου...

Διαπιστωνω οτι τα ΜΜΕ ειναι μεσα στην υπερβολη παντα!
Ν.

manosbmw318ie30
29-01-06, 18:18
Διαπιστώνω ότι είναι ότι χειρότερο να σε αφήσει η οθόνη του PC Σάββατο απόγευμα! :(

Διαπιστώνω ότι ήδη πέρασε ο πρώτος μήνας του 2006!

Διαπιστώνω ότι κυκλοφορούν πολλοί άσχετοι... (σσσσσσσσσς σιγά μεγάλε τη διαπίστωση)

Διαπιστώνω ότι το τελευταίο καιρό δε πολυμπαίνω στο site του κλαμπ... ( γιατί;;;; )

Διαπιστώνω ότι πρέπει να πάμε επιγόντως εκδρομή... ( ποιος περιμένει μέχρι τις 26/2;;; )

Διαπιστώνω ότι το χιόνι+πάγος καταστρέφει το μάρμαρο στην οικοδομή όταν είναι φρέσκο (2 μηνών). ΓΑΜΩΤΟ... :(

Διαπιστώνω ότι τα ΧΕΝΟΝ κάνουν τη διαφορά ΚΑΙ στη χιονοθύελλα! :)

Διαπιστώνω ότι μεγαλώνω! Και βεβαίως ο χρόνος περνά πιο γρήγορα. (?) Δεν είναι θέμα σχετικότητας, αλλά εγκεφαλικής λειτουργίας.

Διαπιστώνω ότι τελικά.... πολύ κακό για το τίποτα!

Αυτά!!!!!!!!

megistanas
30-01-06, 01:29
Διαπιστωνω -δυστυχως- καθε μερα οτι ειμαι πολυ αργος γι'αυτα που εχω κανει στο αμαξι μου!

Διαπιστωσα οτι στρατευομαι και τα εχω γραψει ολα μα ολα στ'αρ*beep*ια μου!!!

Διαπιστωσα οτι τελικα στο ναυτικο το bmw-motorsport θα ειναι δυναμικα παρον!!!

Διαπιστωσα οτι δεν θα ξανα-μανα-πανα-ασχοληθω με το 316 μου...οτι εκανα, εκανα, οσα μου εφαγε, μου εφαγε, οσο παει, παει...τερμα...ουτε τροπετα...ουτε μετατροπες...ουτε αναρτησεις...ουτε λαστιχα...ουτε κινητηρες...ουτε τιποτα...λαδακια...βενζινη και αυτο ειναι...ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ...οταν επαναπολιτευτω...παω για κατι καλο απ'τη μαμα του...

alexk
30-01-06, 10:37
Διαπίστωσα τελικά, ότι όλοι είμαστε για να λέμε μεγάλες κουβέντες...
Ναι, από τη μία "σεβόμαστε" την ανθρώπινη ζωή, σεβόμαστε τον άλλο που έχει τα παιδάκια του στο αυτοκίνητο και σεβόμαστε τον γνωστό μας που κυκλοφορεί με μηχανάκι, αλλά όταν βγούμε, πάντα πίνουμε πολύ, παρ'όλο που θα οδηγήσουμε και αυτό γιατί είμαστε πολύ άντρες, και ξέρουμε και το πάμε...
:banghead:

Ευτυχώς, τα φρένα είναι 320mm, οι δαγκάνες και η τρόμπα ακτινικές.

DaRk_AnGeL
30-01-06, 18:21
Διαπίστωσα οτι 2 μέρες χιόνι στην Αθήνα, επαρκούν για να μετατραπούν κεντρικότατοι δρόμοι σε χωράφια με τρύπες,λακούβες,χαλίκια, βότσαλα, χαμένες διαγραμμίσεις, ακόμα και ξηλωμένα κομμάτια άσφαλτο... και κανείς δεν ενδιαφέρεται. Όχι οτι πρίν δεν ήταν χάλια, αλλα τώρα το κακό παράγινε.
Ανέβαινα τώρα την Κατεχάκη και ένοιωθα σαν να τρέχω σε χωμάτινη ειδική διαδρομή...
Παρόλα αυτά, αυτό που απασχολεί τους ιθύνοντες είναι οι επικείμενες αυξήσεις σε τέλη κυκλόφορίας, διόδια και ότι έχει σχέση με την κυκλοφορία στους δρόμους. Μια χαρααααααα...

Μάλλον θέλουν να μας δείξουν οτι δεν πρέπει να παραπονιόμαστε για τους δρόμους μας, οπως και να ναι γιατί ... πάντα υπάρχει και χειρότερα.

Xeno-318is
30-01-06, 18:53
Διαπιστωσα οτι εχω να ποσταρω κοντα στον ενα μηνα!!Καταραμενες εξεταστικες!!Επεισης εχασα πολλα γενομενα τον τελευτεο μηνα,ελπιζω να βρω κανα γιατρο να μου δικιολογισει τις απουσιες!!(Dr.Abo..ακους? )
Διαπιστωσα οτι περνανε τα χρονια και δε περνεις μυρωδια που πανε...Γεννιεσε και πεθαινεις εχωντας ενα σωρο υποχρεωσεις,και τελικα απτα λιγα πραγματα που μας κανουνε να χαμογελαμε ειναι κατι μικροχαρες τις ζωης,οπως τα καλουδια που αγορασαμε για το καμαρι μας..μια εκδρομη...μικρο-στιγμες που μας κανουνε να νιωθουμε πιο καλα με τον ιδιο μας τον εαυτο!!Και για να μη το κουραζο αλο,γιατι αρχισα τις αμπελοφιλοσοφιες...Δεν αξιζει για κανενα λογο να χαλαμε την ζαχαρενια μας...
Ταδε εφη εγω!!(Μηπως αυτα τα χαπακια το πρωι δε πρεπει να τα ξαναπαρω??):dance:

saikoE39
30-01-06, 19:59
Διαπιστωσα πως τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπως τα σκεφτομουν.....
Τα πραγματα ειναι ολα μπερδεμενα....κανεις δεν ξερει τιποτα.....το μονο που μπορει να κανει ειναι να εχει παντα μαζι του τα καλυτερα εφοδια και οσα περισοτερα μπορει...
Ποια ειναι αυτα κανεις δεν ξερει....αλλα μακαρι αυτα που εχει να ειναι τα καλυτερα....τα αποτελεσματα θα φανουν στο μελλον στην πορεια....

Τελικα η 5αρα μου ειναι ναι αργο καραβι......εαν παρει ομως φορα και εχει πανω της τρελους πειρατες.....το αποτελεσμα ειναι ευχαριστο....:smokin:

papajim
30-01-06, 21:19
Διαπίστωσα οτι έχω μια βίδα καρφωμένη στο πίσω δεξί λάστιχο :banghead:
Ελπίζω να την βολέψω με απλό μπαλωματάκι!!:shakehead


Επίσης,μετά από σύντομο διάλογο με το φίλο santo, διαπίστωσα οτι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!:icon_kidr :dance:

santo
30-01-06, 22:00
Διαπίστωσα οτι έχω μια βίδα καρφωμένη στο πίσω δεξί λάστιχο :banghead: :banghead:
Ελπίζω να την βολέψω με απλό μπαλωματάκι!!:shakehead


Επίσης,μετά από σύντομο διάλογο με το φίλο santo, διαπίστωσα οτι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!

Ναι έτσι.. αλλά να ετοιμαζόμαστε και εμείς σιγά σιγά για επαναπατρισμούς λέμε...

αχχχ θα μου λέιψει η Fastweb.it Srl.!!

m3power
30-01-06, 23:10
εγω παλι διαπιστωσα οτι τωρα που δεν υπαρχει το thread "φημη" ολα ειναι μελι γαλα!!!!!!!ενω οταν υπηρχε και το βλεπανε ειμασταν σε κατασταση πολεμου!!!!!!!!!!!!!!!

papajim
30-01-06, 23:11
Διαπίστωσα οτι ανακάλυψα το ιδανικό όνομα για το προφίλ "δυνατό" του nokia μου...
Το ονόμασα "Ο Ε Ο !!":bullhorn:

Υ.Γ.Διαπιστώνω οτι είναι βραδιά διαπιστώσεων απόψε

megistanas
31-01-06, 02:25
Διαπιστωσα οτι αν υπαρχει:
1. Θεληση
2. Καλη παρεα
3. Μεγαλη παρεα
4. Χιουμορ
5. bmw-motorsport

Ολα μα ολα ειναι τελεια...

Διαπιστωσα οτι στην εκδρομη πρεπει να μαζεψουμε τουλαχιστον 60 ατομα...



Ηδη ο φιλος Αγγελος αναρωτιεται που θα βρει ταβερνα...ελα να τον τρελανουμε λεω...δωστε δυναμη.....!!!!

STR
31-01-06, 11:27
Διαπιστωνω οτι οι admins τελικα οχι μονο δεν βαρεθηκαν την ιδεα του club οπως καποιοι θα ειχαν αρχισει να σκεφτονται, αλλα αντιθετως με μια κινηση ματ το αναδιαμορφωσαν και το εκαναν πολυ καλυτερο.Αν αναλογιστει κανεις οτι αυτο ειναι απλα το χομπι τους και σπαταλανε τοσες ωρες γι'αυτο...

manosbmw318ie30
01-02-06, 00:11
Διαπίστωσα ότι έφαγα στέρηση βαθμού!!!! Από εκεί που είχα 4 αστέρια....... σήμερα διαπίστωσα ότι έχω 3.

Που είναι το τέταρτο αστέρι, ΟΕΟ; Πήγε βόλτα με τα 5,7 άλογα που έχασα στη δυναμομέτρηση;

Fad3In
01-02-06, 21:12
Διαπιστωνω οτι...η παρεα ηταν πολυ καλη προχτες!
Διαπιστωνω οτι...το γελιο του Παντελη (Action Man) ηταν ολα τα λεφτα! :rofl2:
Διαπιστωνω οτι...οι ιστοριες του Κωστα ηταν παλι θεικες! :D
Διαπιστωνω οτι και στη βολτα θα περασουμε απιστευτα! :dblthumb2
Ν.

manosm3
01-02-06, 23:11
Διαπιστωνω οτι τα "διαφορα θεματα" δεν εμφανιζονται στα νεα ποστς. :(

M-illusion
02-02-06, 06:09
Διαπιστωνω οτι τα "διαφορα θεματα" δεν εμφανιζονται στα νεα ποστς. :(
Διαπιστώνω οτι καλύτερα γιατί...είναι "διάφορα"!

Διαπιστώνω επίσης (ξανά) οτι τίποτα δεν πάει χαμένο,όλα ακούγονται και όλα λαμβάνονται υπόψην!Εύγε στα παιδιά εκεί ψηλά!

Elias_Z3
02-02-06, 09:54
Διαπιστωσα οτι αρχιζει να μου αρεσει το Ζ4 coupe, οχι ομως περισσοτερο απο το Ζ3 coupe!!!

Fanatic
02-02-06, 09:59
Διαπιστωσα οτι αρχιζει να μου αρεσει το Ζ4 coupe, οχι ομως περισσοτερο απο το Ζ3 coupe!!!

Mαζι σου φιλεεε!:wub:

CYDONIA
02-02-06, 12:04
Διαπίστωσα -οχι τωρα- αλλα κάθε μέρα επιβεβαιώνετε ότι όλοι θίγονται μόνο όταν θίγεται η πάρτυ τουσ,οτι όλοι φταίνε εκτοσ απο τουσ ίδιουσ,ότι κυκλοφορεί μεγάλη θέληση για εξουσία χωρίσ να υπάρχει ένδειξη αυτεξουσιασμού.Τα χω πάρει σήμερα....

manosm3
02-02-06, 22:10
Διαπιστωσα οτι νιωθω σαν να μιλαμε "υπογεια" εδω στα διαφορα θεματα. Κατι σα το κρυφο σχολειο. χαχαχ
Διαπιστωσα οτι οταν εχουν την αναγκη σου ολοι κανουν σαν κλαμμενα μ....@ ενω οταν τους βοηθησεις να βγουν απο το λακκο, προσπαθουν να σε ριξουν εκει μεσα προς οφελος τους.
Διαπιστωσα οτι μου αρεσει πολυ το κρυο! Σφιγγουν οι σχεσεις!!!!!

papajim
02-02-06, 23:01
Και μια και μιλάμε για λάκκους...

"Διάπιστωσα οτι όλοι μέσα στο λάκκο με τα κ*λοδάχτυλα είμαστε.Και κουνιούνται κιόλας..."
Ατάκα ενός καλού φίλου!!

apostolos_m3
03-02-06, 12:23
Διαπιστωσα οτι ειναι πολλα τα υποβρυχια και δεν θυμαμαι και πολλα(απλα οτι γελαγα ολη την ωρα και ενας φιλος με χτυπαγε στο κεφαλι ωστε να γελαει αλλα τοσο(που θα παει-τροχος ειναι και γυρναει)

Ωραιο το ρολο κοτοπουλο αλλα δεν εκατσε πολυ μεσα.χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μια ειναι η μεγαλη ατακα παιδια μου: ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
03-02-06, 12:53
Έτσι έτσι...
Διαπίστωσα ότι τα κυβικά αντέχουν και μεγαλύτερες ποσότητες από τους τσιλιβίθρες.. Έτσι τ...??? Επίσης διαπίστωσα ότι βρώμαγε..Επίσης διαπίστωσα ότι έκανα τον σοφέρ σήμερα. επίσης διαπίστωσα ότι δεν έχω κοιμηθεί. Και μια ακόμα διαπίστωση. Όταν είσαι άϋπνος και γυρνάς από κάπου με το κουβαδοτουτού σου και σε χτυπάει ο ήλιος φάτσα κάρτα και δεν φοράς γυαλιά είναι μεγάλη πίκρα...

apostolos_m3
03-02-06, 15:53
Εγω διαπιστωσα πως αμα ξυπνας μετα απο βραδυνο ποτισμα και δεν εχει τιποτα το σπιτι να φας ξενερωνεις πολυ ασχημα και σου χαλαει η διαθεση..ακομα και τωρα που γυρισα να φαω σπιτι,παλι δεν ειχε τιποτα και λεω δεν γινεται να χαλιεμαι τοσο..

Τελος διαπιστωσα πως καποιο κοιμουνται ακομα απο εχθες...

m3power
03-02-06, 16:53
Διαπιστωσα οτι νιωθω σαν να μιλαμε "υπογεια" εδω στα διαφορα θεματα. Κατι σα το κρυφο σχολειο. χαχαχ
Διαπιστωσα οτι οταν εχουν την αναγκη σου ολοι κανουν σαν κλαμμενα μ....@ ενω οταν τους βοηθησεις να βγουν απο το λακκο, προσπαθουν να σε ριξουν εκει μεσα προς οφελος τους.
Διαπιστωσα οτι μου αρεσει πολυ το κρυο! Σφιγγουν οι σχεσεις!!!!!


μπορω να πω οτι και εμενα με εκνευριζει αυτο το πραγμα!!!!:thumbsdow

νοιωθω οτι εμεις που γραφουμε στα "διαφορα θεματα" ειμαστε Β' κατηγοριας ετσι οπως εγινε!!!!!!!!!:deal:

και οι "αλλοι" που διαβαζουν και γραφουν για μηχανολογικα κλπ ειναι HIGH SOCIETY!!!!!!!!!!!!!

manosm3
03-02-06, 18:21
Διαπιστωσα οτι ο Νικητας ειχε ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ σε ενα ποστ του!!!

makman
03-02-06, 18:34
διαπιστωσα οτι το νεο μου μοτερακι ειναι ΠΟΛΥ ησυχο..... ε melodic ???? κατι πρεπει να κανω για να ακουγεται λιγακι.

manosm3
03-02-06, 18:38
διαπιστωσα οτι το νεο μου μοτερακι ειναι ΠΟΛΥ ησυχο..... ε melodic ???? κατι πρεπει να κανω για να ακουγεται λιγακι.
Περιεργο...Εμενα σηκωνει τον κοσμο με τη μαμα εξατμιση.

Fad3In
03-02-06, 20:45
Διαπιστωσα οτι οταν εχουν την αναγκη σου ολοι κανουν σαν κλαμμενα μ....@ ενω οταν τους βοηθησεις να βγουν απο το λακκο, προσπαθουν να σε ριξουν εκει μεσα προς οφελος τους.

Βασικα,κι αυτο συμβαινει συχνοτερα θα λεγα,κανουν μετα τους αδιαφορους!
(αφου φυσικα τους βοηθησεις-και θελουν να λεγονται και φιλοι!)

Διαπιστωσα οτι ο Νικητας ειχε ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ σε ενα ποστ του!!!
Σε ΕΝΑ ΜΟΝΟ; χαχαχα Με αδικεις! :p:

Με την σειρα μου διαπιστωνω οτι μισω την ιδεα της στρατευσης...:peepwall:
Ν.

MZ3
04-02-06, 02:33
διαπιστοσα οτι θελω αυτον τον καθρεπτη !!
http://www.beastpower.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=AI-BE39M-V1LM-AD&Category_Code=&Store_Code=BMI

papajim
05-02-06, 15:39
Διαπίστωσα οτι κάποιοι εδωμέσα είναι πολύ ψαγμένοι όσον αφορά τα μηχανικά μέρη και συνεχίζουν ακάθεκτα να πλουτίζουν τις γνώσεις τους.Αποτελούν,έτσι, πολύτιμη βοήθεια για εμάς τους "αδαείς" :scratchch και είναι αξιοθαύμαστο το - πέρα από την οδηγική απόλαυση- πάθος τους για τα αυτοκίνητα!!
:nod:

InsaneDriver
05-02-06, 15:42
Eγώ διαπίστωσα ότι χθες που είχα πάει στο village να δω το Undreworld Evolution, οι αριθμημένες θέσεις μας(εγώ και μια φίλη) ήταν οι Μ5 και Μ6...Τώρα αυτό είναι τυχαίο δηλαδή;;;:icon11: :jester:

Fad3In
05-02-06, 15:59
Eγώ διαπίστωσα ότι χθες που είχα πάει στο village να δω το Undreworld Evolution, οι αριθμημένες θέσεις μας(εγώ και μια φίλη) ήταν οι Μ5 και Μ6...Τώρα αυτό είναι τυχαίο δηλαδή;;;:icon11: :jester:
Οχι,με τιποτα! Σημαδι ηταν!!!
Xαχαχαχαχ,ΕλεοC! Καλο! :rofl2:
Ν.

DaRk_AnGeL
06-02-06, 20:47
Διαπίστωσα οτι είναι καιρός να σταματήσω να ασχολούμαι με πράγματα που δεν είναι τόσο σημαντικα και σαφέστατα να μή χαλιέμαι.
Επίσης διαπίστωσα οτι ήρθε η ώρα να κάνω μερικά δωράκια στο μωρό μου για να με καυ*beep*λώνει περισσότερο. Μια εξατμισούλα Μ απο χταπόδι μέχρι τελικό, ποιό ελέυθερη εισαγωγή, άκρα με φρένα απο Μ3 321, κεντρικός άξονα και μπλοκέ απο 321 και 2 δερμάτινα bucket απο Μ3 cabrio είναι μια καλή αρχή πιστεύω...
Και επίσης διαπίστωσα οτι επιτέλους ήρθε η ωρα να βάλω το M-Look (προφυλακτήρες και μαρσπιέδες).
Τέλος διαπίστωσα πόσο σημαντικό είναι να έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο που σε αγαπάει και σε βοηθάει να δείς τις πραγματικές προταιρεότητες της ζωής.

manosm3
06-02-06, 22:27
Διαπιστωσα οτι ειμαι πολυ ατυχος.
Διαπιστωσα οτι καθε χειμωνα πρεπει να παιρνω μεταγραφη για σχολεια βορειοτερων προαστιων. ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ!!!!!

Dark_Niaou
07-02-06, 07:31
μπορω να πω οτι και εμενα με εκνευριζει αυτο το πραγμα!!!!:thumbsdow

νοιωθω οτι εμεις που γραφουμε στα "διαφορα θεματα" ειμαστε Β' κατηγοριας ετσι οπως εγινε!!!!!!!!!:deal:

και οι "αλλοι" που διαβαζουν και γραφουν για μηχανολογικα κλπ ειναι HIGH SOCIETY!!!!!!!!!!!!!

Ρε Σταμάτη, όταν είχες κάθε μέρα 120 νέα πόστ και το 99% αυτών ήταν από τις διαπιστώσεις και δεν είχαν καμία σχέση με εσένα, με εμένα με τον καθένα, απλά ο καθένας έγραφε μόνο και μόνο για να περνάει την ώρα του, ήταν καλύτερα από το να κάνεις όποτε εσυ θελήσεις ένα κλίκ στα "Διαφορα Θέματα" και να χαζέψεις όσο θέλεις;;;;

manosbmw318ie30
08-02-06, 10:13
Διαπιστώνω ότι μου αφήνει μια γλυκόπικρη γεύση κάθε επίσκεψή μου στο site του κλάμπ...

manosm3
08-02-06, 23:19
Διαπιστωσα οτι γεννηθηκα κουρασμενος.
Διαπιστωσα οτι οσες ωρες και να κοιμηθω μια μερα, θα νοιωθω κουρασμενος τουλαχιστον στο πρωτο μισαωρο μετα το ξυπνημα μου....:(:(:(

apostolos_m3
08-02-06, 23:44
Διαπιστωσα μολις σημερα οτι αν καποιο ατομο το οποιο αγαπας και σεβεσαι σε κανει να νιωσεις πως μεχρι τωρα πιστευες οτι εισαι καποιος αλλος αλλα τελικα δεν εισαι και εισαι κατι χειροτερο απο αυτο που πιστευες νιωθεις σκουπιδι ετοιμο για πεταμα...

alexk
09-02-06, 08:40
Διαπιστωσα μολις σημερα οτι αν καποιο ατομο το οποιο αγαπας και σεβεσαι σε κανει να νιωσεις πως μεχρι τωρα πιστευες οτι εισαι καποιος αλλος αλλα τελικα δεν εισαι και εισαι κατι χειροτερο απο αυτο που πιστευες νιωθεις σκουπιδι ετοιμο για πεταμα...
:+1:

Και επιπλέον, περιμένω μια αγωγή από φίλο που του αρέσουν οι καραμέλες...

InsaneDriver
10-02-06, 01:32
Διαπίστωσα ότι οι χρήστες του forum δεν ασχολούνται πια όπως παλιά με τα διάφορα θέματα και πιο συγκεκριμένα με τις ''Διαπιστώσεις''...Χωρίς απαραίτητα να είναι αυτό κακό.:p:

Τι έγινε ρε παιδιά;;; Σας ''υποβαθμίσαν'' το topic;;;:lamer:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-02-06, 08:48
Διαπιστώνω πως θέλω να πετάω φλόγες αλλά δεν ξέρω τον τρόπο και πως πρέπει να βγάλω μερικά λεφτά. επιγόντως!!!

saikoE39
12-02-06, 01:38
Διαπιστωσα πως ειμαι για αλλη μια φορα μεγαλος γκαντεμης.........
Μια βολτα πηγα σαν νομιμος και αυτη μου βγηκε ξινη......
αυτα τα λαστηχα γιατι ειναι τοσο ευαισθητα........:smokin:

Geo_3D
12-02-06, 11:09
Διαπιστώνω πως θέλω να πετάω φλόγες αλλά δεν ξέρω τον τρόπο
Φιλε Νικο,μην στεναχωριεσαι.Υπαρχει λυση στο προβλημα σου.Ριξε μια ματια εδω και θα δεις οτι υπαρχει φιλος απο Θεσ/νικη που το εχει κανει (μαζι με αλλα πραγματα βεβαιως).Το ποστ που σε ενδιαφερει ειδικοτερα ειναι το #5 του Panoz,αλλά καλο θα ηταν να διαβασεις ολο το thread.Αξιζει!!!:D:D

manosm3
12-02-06, 16:00
Διαπιστωσα οτι η οδηγηση καρτ στη βροζη με σλικ λαστιχα ειναι τρελη εμπειρια. Ατελειωτα παντηλικια και πολλα τετακε!!!
Διαπιστωσα οτι απο μια τετοια εμπειρια μαθαινεις πολλα για την οδηγηση στη βροχη.
Διαπιστωσα οτι οταν ξαναβρεξει θελω να ξαναπαω για καρτ!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
12-02-06, 18:42
Φιλε Νικο,μην στεναχωριεσαι.Υπαρχει λυση στο προβλημα σου.Ριξε μια ματια εδω και θα δεις οτι υπαρχει φιλος απο Θεσ/νικη που το εχει κανει (μαζι με αλλα πραγματα βεβαιως).Το ποστ που σε ενδιαφερει ειδικοτερα ειναι το #5 του Panoz,αλλά καλο θα ηταν να διαβασεις ολο το thread.Αξιζει!!!:D:D
Γιώργο πολύ ευχαρίστως να κοιτάξω τα ποστ που μου είπες αλλά δεν έχεις πουθενά να δω κάτι. μια βοήθεια παρακαλώ..!!:nixweiss:
Διαπιστώνω πως θέλω να πάρω ένα rc μόνστερ και να το κάνω όσο πιο τούμπανο γίνεται αλλά δεν ξέρω από που και πώς. και εδώ θα ήθελα μια βοήθεια αν γίνεται!!

Geo_3D
12-02-06, 23:32
Δεν εχεις παρα να μαθεις ποιος ειναι αυτος ο τυπος με το εν λογω θεικο Ζ4 και να τον ρωτησεις!!!:p:

papajim
13-02-06, 00:04
Εγώ πάλι διαπίστωσα για χιλιοστή φορά οτι κάνετε ένα σωρό ωραία πράγματα σαν παρέα (βόλτα,rc,καφέ αύριο) και μια χαρά περνάτε...

Γ*ΜΩ ΤΗ ΞΕΝΙΤΙΑ ΜΟΥ!!!:angryfire :soapbox:

Santo ακούει???:feedback:

MAC Z4
13-02-06, 02:42
Εγω διαπιστωνω καθε μερα πως με για γυναικα που αγαπας πραγματικα στο πλαι σου θα καταφερεις πολλα..Διχως γυναικα στο πλαι καθε ανθρωπου δεν εχει και πολυ νοημα τελικα οτι κανεις


Έχεις χωρίσει πρόσφατα....?

DRIFTER
13-02-06, 07:53
Διαπίστωσα πως εδώ και καιρό η ψυχολογία μου είναι γ....η και δεν νομίζω να φτιάξει γρήγορα...

alexk
13-02-06, 08:20
Νίκο, υπάρχει λύση για τις φλόγες... Παίρνεις ένα R1, βάζεις και 2 φλογοβόλα τιτανίου της Termignoni, και οι μπλε φλόγες μήκους 20-30cm είναι εγγυημένες...:yipee:

Υπάρχει λύση και για το monster truck. Στέλνεις ένα pm στον compact (Κώστας) και σε βοηθά. Έχει κατάστημα στο Ελληνικό και είναι εξαιρετικός στη δουλειά του.

apostolos_m3
13-02-06, 10:48
Έχεις χωρίσει πρόσφατα....?

Οχι φιλε MAC..Απλα τυχενει να εχω εναν ανθρωπο διπλα μου τοσο ξεχωριστο που να με κανει να λεω τοσο ωραια πραγματα και αληθινα..

manosbmw318ie30
13-02-06, 14:11
Διαπιστώνω ότι χρειάζομαι ακόμα χρόνο...

Επίσης διαπιστώνω ότι πλήττω.

sakkunen
13-02-06, 17:29
Διαπιστώνω οτι οι αρμόδιοι πρεπει να επιδιορθωσουν τις λυγισμενες μπάρες στην εθνική οδό καθώς κ το διαλυμενο, τον τελευταιο καιρο, οδόστρωμα!
Μ'ακουει κανείς εκει στο Υ.Π.Ε.Χ.Ω.Δ.Ε;;;:sleeping:

Τελευταια η Αττική οδός μποτιλιαρει επικινδυνα.Μηπως πρεπει να γινει κατι;:mad: :angryfire Μαλλον μονο αν πανε τα διοδια στα 10 ευρω!!

manosm3
14-02-06, 23:14
Διαπιστωσα οτι αυριο στις 12:00 θα παρω ελεγχο προοδου Α' τετραμηνου!
Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια, καναμε καλη παρεα, περασα καλα μαζι σας με χαβαλε κλπ.
Εχετε γεια βρυσουλες...:gaysex: :bricks1: :banghead:

manosbmw318ie30
15-02-06, 11:35
Διαπίστωσα πως εδώ και καιρό η ψυχολογία μου είναι γ....η και δεν νομίζω να φτιάξει γρήγορα...

Διαπιστώνω ότι μια από τα ίδια!!! :icon_toil

manosm3
15-02-06, 23:36
Διαπιστωσα οτι αυριο στις 12:00 θα παρω ελεγχο προοδου Α' τετραμηνου!
Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια, καναμε καλη παρεα, περασα καλα μαζι σας με χαβαλε κλπ.
Εχετε γεια βρυσουλες...:gaysex: :
Και ειμαστε ακομα ζωντανοι....:yippee: :bananasmi

Elias_Z3
16-02-06, 10:12
Διαπιστωσα οτι σημερα εκλεισα ενα χρονο στο forum.:party:
:icon_kidr

DaRk_AnGeL
18-02-06, 15:31
Διαπιστώνω οτι έχω καιρό να διαπιστώσω (ξέρω ξέρω.. σκοτιστίκατε)
Λοιπόν έχουμε και λέμε :
Διαπιστώνω οτι απο τότε που "υποβαθμίστηκαν" οι Διαπιστώσεις και δεν φαίνονται στα "new posts" ελάχιστοι γράφουν. Κοινώς.... οι περισσότεροι (ποσοστό κοντά στο 99%) που έγραφαν πρίν, το έκαναν για το "θεαθήναι" ή απλά για να δηλώσουν το παρόν...και όχι επειδη πραγματικά είχαν να γράψουν κάτι ουσιώδες. Δεν ειναι κακο αυτό......

Επίσης, διαπιστώνω οτι στους δρόμους επικρατεί ένας χαμός(σιγά το νέο). Ο καθένας κάνει οτι θέλει, οπότε θέλει και χωρίς να σκέφτεται οτι παιζει να προκαλέσει τρελή καραμπόλα. Αυτό έχει ως επακόλουθο να είναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ φορές που εντοπίζω οδηγό που έχει σωστή συμπεριφορά στο δρόμο, δηλαδή που :
- βγάζει φλάς ή αλάρμ εγκαίρως, και δεν κοκαλώνει οποτε το θυμηθεί...
- μένει στη λωρίδα του και δεν χαροπαλεύει ανάμεσα σε 2-3 λωρίδες,
- όταν είναι να αλλάξει λωρίδα/κατεύθυνση ελέγχει και το κάνει με τρόπο που να μην δημιουργεί χάος,
- που κάθεται στο σωστό σημείο του δρόμου και όχι π.χ. στην αριστερή λωρίδα ενώ σκοπεύει σε 5 μέτρα να στρίψει στο στενό δεξιά ,

Μιλάμε για ανθρώπους που τηρούν τα τυπικά της οδήγησης και όχι κάτι το περίεργο. Και όμως... αυτοί οι άνθρωποι σπανίζουν στον δρόμο. Όταν λοιπόν συναντήσω κανέναν τέτοιο, ειλικρινά θέλω να κατέβω και να πάω να του σφίξω το χέρι και να του πώ οτι χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα κάποιοι που καταλαβαίνουν τα στοιχειώδη...

MZ3
18-02-06, 18:29
Μιλάμε για ανθρώπους που τηρούν τα τυπικά της οδήγησης και όχι κάτι το περίεργο. Και όμως... αυτοί οι άνθρωποι σπανίζουν στον δρόμο. Όταν λοιπόν συναντήσω κανέναν τέτοιο, ειλικρινά θέλω να κατέβω και να πάω να του σφίξω το χέρι και να του πώ οτι χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα κάποιοι που καταλαβαίνουν τα στοιχειώδη...[/QUOTE]


και μονο οτι το εγραψες εδο φιλε μου ειναι σαν να το εχεις κανει :yipee: :embarassm

DaRk_AnGeL
18-02-06, 19:44
To θεμα είναι οτι δυστυχώς στους δρόμους μας δεν κυκλοφορούν πολλοί που να το αξίζουν.Βλέπω π.χ. κάθε μέρα ένα κάρο βλάκες να περνάνε με κόκκινο........ τι να πεί κανείς? Αδιαφορία στο μάξιμουμ και πάνε...

manosbmw318ie30
19-02-06, 00:50
Λοιπόν, διαπιστώνω ότι για πρώτη φορά στην ενήλικη ζωή μου δεν έχω αυτοκίνητο! Και καμμία σκοτούρα!

Ούτε βενζίνες με ενδιαφέρουν, ούτε διόδια, ούτε ασφάλειες, τίποτε μιλάμε!

Μια απο-αυτοκινητο-BMW-τοξίνωση μπορεί και να μου κάνει καλό! Αλλά όχι για πολύ!

Επίσης διαπιστώνω ότι έχω κολλήσει στα 408 posts.

saikoE39
19-02-06, 00:56
Διαπιστωσα για αλλη μια φορα πως ειμαι γκαντεμης..........:pth:
Ακομα πως η 5αρα καιει τα αντερα της..νομιζει πως η βενζηνη ειναι τσαμπα.....
.....Απο εδω και περα τερμα τα 100οct απλη 95αρα απο την Εκο στην Δουκ.Πλακ....80 λεπτα το λιτρο....
Ολο αυτο λεω οταν παω στο βανζιναδικο και δινω τα 50 ευρα σαν χαρτακια...αλλα δεν μου παει η καρδια.....τοσα χρονια δεν ειχε πιει ποτε 95αρα να της δωσω τωρα...??????:screwy:ΟΧΙ.......
Ακομα διαπιστωσα πως το ροβερ μετα το ρεκτιφιε πεταει.....φερτε μου ιβιζακια 1.4 με 101 αλογακια.......:king:

apostolos_m3
19-02-06, 09:53
Διαπιστωσα πως το να κανεις 17 λεπτα γλυφαδα-σουνιο ειναι αυτοκτονια αλλα αμα εισαι με καλη παρεα και γρηγορα αμαξια ξεχνιεσαι και τελικα ειναι θαυμα το ολο σκηνικο..ο dj αντουαν για οσους καταλαβενουν θα πω πως ειναι των οριων(για πρωτη φορα που γνωριστικαμε αυτο εχω να πω) και τελικα το z3 του νικου οντως σε κανει και αφερεισαι στην χροια τις εξατμισης..

Geo_3D
20-02-06, 10:38
Απο τον Οκτωβρη του 2000 που περασα στη σχολη,μπορω να πω οτι ειχα τα καλυτερα φοιτητικα χρονια που θα μπορουσε ενας φοιτητης να εχει.Να τα μπουζουκια,να οι γυναικες,να τα ξενυχτια,να και κανα βιβλιο καμια φορα.Ολα ηταν πολυ καλα.Αυτο ειχε σαν συνεπεια τα μαθηματα να μεινουν πισω για λιγο.Ετσι λοιπον διαπιστωσα το καλοκαιρι που μας περασε οτι επρεπε να σοβαρευτω λιγο,και να περασω κανα μαθημα απτα 24 (!!!) που μου ειχαν απομεινει.Στην εξεταστικη του καλοκαιριου λοιπον εστρωσα κωλο και 14 μαθηματα περαστηκαν με ρυθμους Μ5 Ε60.Το αποτελεσμα αυτης της εξεταστικης που τελειωσε την Παρασκευη που μας περασε,μολις εμαθα οτι ηταν 7 στα 10.Αρα μας εμειναν 3 μαθηματακια ακομα για να τελειωσω και να παρω το πολυποθητο χαρτι που λεγεται πτυχιο.

Η διαπιστωση λοιπον,ειναι οτι οταν θες κατι πραγματικα και το βαλεις στοχο,θα γινει,οσο δυσκολο και αν φαινεται.Υπομονη,επιμονη και σκληρη δουλεια χρειαζεται.

Αυτα

E36 RULES!!
20-02-06, 11:37
Διαπιστώνω πως έρχεται η άνοιξη!!! Και οτι η μπουμπού μου επιτέλους ΠΕΤΑΕΙ!!!!!!!! Γεια σου ρε πατέρα με τα ανοίγματά σου!!!!!!!!

manosbmw318ie30
20-02-06, 14:04
Απο τον Οκτωβρη του 2000 που περασα στη σχολη,μπορω να πω οτι ειχα τα καλυτερα φοιτητικα χρονια που θα μπορουσε ενας φοιτητης να εχει.Να τα μπουζουκια,να οι γυναικες,να τα ξενυχτια,να και κανα βιβλιο καμια φορα.Ολα ηταν πολυ καλα.Αυτο ειχε σαν συνεπεια τα μαθηματα να μεινουν πισω για λιγο.Ετσι λοιπον διαπιστωσα το καλοκαιρι που μας περασε οτι επρεπε να σοβαρευτω λιγο,και να περασω κανα μαθημα απτα 24 (!!!) που μου ειχαν απομεινει.Στην εξεταστικη του καλοκαιριου λοιπον εστρωσα κωλο και 14 μαθηματα περαστηκαν με ρυθμους Μ5 Ε60.Το αποτελεσμα αυτης της εξεταστικης που τελειωσε την Παρασκευη που μας περασε,μολις εμαθα οτι ηταν 7 στα 10.Αρα μας εμειναν 3 μαθηματακια ακομα για να τελειωσω και να παρω το πολυποθητο χαρτι που λεγεται πτυχιο.

Η διαπιστωση λοιπον,ειναι οτι οταν θες κατι πραγματικα και το βαλεις στοχο,θα γινει,οσο δυσκολο και αν φαινεται.Υπομονη,επιμονη και σκληρη δουλεια χρειαζεται.

Αυτα

Διαπιστώνω ακριβώς τα ίδια (20 μαθήματα στο τέλος του 4ου έτους!!! :nutkick: :twak: ). Μέσα σε ένα χρόνο φύγανε και τα 20! :greenboun :ylsuper:

M-illusion
23-02-06, 02:17
Διαπιστώνω πώς:
-Ο κλέφτης και ο ψεύτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται!
και πώς:
-έχει πλάκα να ψάχνεις το τζόκερ!(Και άν σου κάτσει?)

Διαπιστώνω πως (ξανα)χρειάζομαι επειγόντως διακοπές!

alexk
23-02-06, 10:13
Εγώ διαπιστώνω ότι υπάρχουν μερικοί που πίσω από ένα παραβάν μεταμφίεσης δηλώνουν πολύ μοιραίοι, έως δολοφονικοί. Καλά θα κάνουν να προσέχουν μην σκίσουν κανένα καλτσόν. Βέβαια, άν είχαν λίγο σεβασμό της προσωπικότητάς τους, τουλάχιστον θα είχαν τα απαραίτητα συστατικά για να το κάνουν επώνυμα.:smokin:

Και επειδή κάποιοι ανέφεραν κάτι περί ξύλου (ω ναι), παρακαλώ να πάρουν ένα κόντρα πλακέ 3x3, να έρθουν γρήγορα και να μου κάνουν αέρα...

Strax
23-02-06, 11:04
Εγώ διαπιστώνω ότι υπάρχουν μερικοί που πίσω από ένα παραβάν μεταμφίεσης δηλώνουν πολύ μοιραίοι, έως δολοφονικοί. Καλά θα κάνουν να προσέχουν μην σκίσουν κανένα καλτσόν. Βέβαια, άν είχαν λίγο σεβασμό της προσωπικότητάς τους, τουλάχιστον θα είχαν τα απαραίτητα συστατικά για να το κάνουν επώνυμα.:smokin:

Και επειδή κάποιοι ανέφεραν κάτι περί ξύλου (ω ναι), παρακαλώ να πάρουν ένα κόντρα πλακέ 3x3, να έρθουν γρήγορα και να μου κάνουν αέρα...

Όσοι σκάβουν λάκκους είναι συνήθως οι πρώτοι που πέφτουν μέσα!!! Θα πέσει τρελό γέλιο!! Πλύνε τα ημιπόπιά σου Αλέξη...:kissass:

konc
23-02-06, 12:46
Εγώ διαπιστώνω πως... όλοι γκρινιάζετε για κάτι!
Αφήστε τα να πάνε...

M-illusion
23-02-06, 13:31
Διαπίστωσα μόλις σήμερα οτι τις μεσημεριανές εκπομπές τις παρακολουθεί κόσμος με -ο Θεός να τους έδινε- εγκέφαλο!!Μετά την Έλλη και τον Μάκη έρχεται η Τατιάνα και το fame story!Άν είναι δυνατόν!

Και το χειρότερο?Αυτή η νοοτροπία έχει εισβάλλει στην ζωή μας για τα καλά...όλοι λειτουργούν,σκέφτονται και πράτουν με βάση το σύνδρομο Τατιάνα...το πάνελ,οι τσακωμοί και τα καυτά videos...τί να πώ...Απογοητεύομαι...

:GrowUp: <----Ποιόοοοοοοοοοο είναι αυτό το pokemon?

manosbmw318ie30
23-02-06, 18:39
Διαπιστώνω ότι μου λείπει η Ε30 μου.
Διαπιστώνω ότι πρέπει να "ξεφορτωθώ" ότι απέμεινε από την Ε30 μου.
Διαπιστώνω ότι πρέπει να αντικαταστήσω την Ε30 μου.
Διαπιστώνω ότι τα ΜΜΜ της Αθήνας έχουν βελτιωθεί πολύ σε σχέση με 3-4 χρόνια πριν που έπαψα να τα χρησιμοποιώ.
Διαπιστώνω ότι τα ΜΜΜ τα χρησιμοποιούν πολλοί "ανάπηροι". Τα ασανσέρ σε τραίνο-ΜΕΤΡΟ ανεβοκατεβαίνουν διαρκώς γεμάτα. Σιγά μη κατεβείτε κανένα σκαλοπάτι και σας φύγει ο πόντος.
Διαπιστώνω ότι ο Προαστιακός βολεύει πολύ για Χαλάνδρι.
Διαπιστώνω ότι τα δρομολόγια του Προαστιακού είναι μπέρδεμα.
Διαπιστώνω ότι Ηράκλειο-Χαλάνδρι με Προαστιακό 9 λεπτά, ενώ Ηράκλειο-Χαλάνδρι με Μετρό-Ηλεκτρικό 1,5 ώρες!!!!
Διαπιστώνω ότι το κόκκινο στις νέες BMW είναι χάλια.
Διαπιστώνω ότι καιρό είχα να κάνω τόσες διαπιστώσεις.
ΤΕΛΟΣ

DaRk_AnGeL
23-02-06, 20:47
Και επειδή κάποιοι ανέφεραν κάτι περί ξύλου (ω ναι), παρακαλώ να πάρουν ένα κόντρα πλακέ 3x3, να έρθουν γρήγορα και να μου κάνουν αέρα...

Xαχαχαχαχα... ρε Αλέξη, αν και δεν ξέρω ποιόν λές, πρέπει να ομολογήσω οτι έλιωσα στο γέλιο. Γαμάτη ατάκα.Νά σαι καλά φίλε και μη σκάς για αυτά που δεν αξίζουν(γιατι απ ότι ψυλιάζομαι, με κατι τέτοιο έχεισ μπριζωθεί). :)

manosm3
23-02-06, 22:38
Διαπιστώνω ότι μου λείπει η Ε30 μου.
Διαπιστώνω ότι πρέπει να "ξεφορτωθώ" ότι απέμεινε από την Ε30 μου.
Διαπιστώνω ότι πρέπει να αντικαταστήσω την Ε30 μου.
Διαπιστώνω ότι τα ΜΜΜ της Αθήνας έχουν βελτιωθεί πολύ σε σχέση με 3-4 χρόνια πριν που έπαψα να τα χρησιμοποιώ.
Διαπιστώνω ότι τα ΜΜΜ τα χρησιμοποιούν πολλοί "ανάπηροι". Τα ασανσέρ σε τραίνο-ΜΕΤΡΟ ανεβοκατεβαίνουν διαρκώς γεμάτα. Σιγά μη κατεβείτε κανένα σκαλοπάτι και σας φύγει ο πόντος.
Διαπιστώνω ότι ο Προαστιακός βολεύει πολύ για Χαλάνδρι.
Διαπιστώνω ότι τα δρομολόγια του Προαστιακού είναι μπέρδεμα.
Διαπιστώνω ότι Ηράκλειο-Χαλάνδρι με Προαστιακό 9 λεπτά, ενώ Ηράκλειο-Χαλάνδρι με Μετρό-Ηλεκτρικό 1,5 ώρες!!!!
Διαπιστώνω ότι το κόκκινο στις νέες BMW είναι χάλια.
Διαπιστώνω ότι καιρό είχα να κάνω τόσες διαπιστώσεις.ΤΕΛΟΣ


Διαπιστωνω επισης οτι ο Προαστιακος ειναι ανοργανωτος. Τα δρομολογια γινονται οποτε τους καθισει (συνηθως ανα 15 λεπτα αλλα υπαρχουν και ανα ΜΙΣΑΩΡΟ) και τελειωνουν στις 19.50 προς Αεροδρομιο και 20.38 προς Αθηνα λογω μετατροπης της γραμμης σε ηλεκτρικη!!! Οι χαρτες των διαδρομων δεν εχουν αναβαθμιστει ωστε να δειχνουν και τα νεα δρομολογια. Μπραβο μας...

DRIFTER
24-02-06, 07:41
Διαπίστωσα ότι η ψυχολογία μου έχει γίνει σαν το χρηματιστήριο.....τη μία ανεβαίνει λίγο και την άλλη πάει στο δ...ο.!!Μάνο έχεις τπτ για μένα?

Fad3In
24-02-06, 20:04
Εγώ διαπιστώνω ότι υπάρχουν μερικοί που πίσω από ένα παραβάν μεταμφίεσης δηλώνουν πολύ μοιραίοι, έως δολοφονικοί. Καλά θα κάνουν να προσέχουν μην σκίσουν κανένα καλτσόν. Βέβαια, άν είχαν λίγο σεβασμό της προσωπικότητάς τους, τουλάχιστον θα είχαν τα απαραίτητα συστατικά για να το κάνουν επώνυμα.:smokin:

Και επειδή κάποιοι ανέφεραν κάτι περί ξύλου (ω ναι), παρακαλώ να πάρουν ένα κόντρα πλακέ 3x3, να έρθουν γρήγορα και να μου κάνουν αέρα...

Διαπιστωνω (μετα απο κατι που μου ειπε ενα πουλακι) οτι ειναι σαν να μιλας για τον εαυτο σου τον ιδιο Αλεξη...Θα πεσει πολυ...γελιο συντομα! :jester:
Ν.

saikoE39
25-02-06, 02:59
Διαπιστωσα πως μερικες γυναικες οδηγοι ειναι πολυ Ζωα...για να μην τις χαρακτηρισω αλλιως.....:shakehead
Εκανα μια σφινα σε μια με ενα κουβα....οκ δεν ηταν τρελη σφινα..ειχαμε τρελη αποσταση καθως δεν ειμαι κανενας τρελος που να μην θελω την ζωη μου.....
Ετσι λοιπον η κυρια μου κανει μια με τα φωτα...οκ λεω θα φοβηθηκε....μετα απο κανα 4 χλμ μας πιανει φαναρι βλεπω να με περναει και να μου κανει την γνωστη κινηση με το μεσαιο δαχτυλο.....Σαν κυριος της λεω ευχαριστω...κανοντας και υποκλιση με το χερι μου......αυτη ομως δεν σταματα μου λεει...εισαι μ@λ@κας...ξανα λεω ευχαριστω....και αρχιζει να λεει και αλλα.........:icon11:
Και λεω εγω τωρα..αν ημουν κανας τρελος και την επιανα και την τραβαγα δυο μπατσες τι θα ελεγε μετα.....
Μωρη ελεος σου λεω ευχαριστω και με βριζεις και αλλο....Ολα αυτα μου ειχαν κανει το μυαλο τρελο...αλλα εκεινη την ωρα ειχα κοσμο μεσα στο car και δεν ελεγε να γινει τσακωμος.......
Και το κερασακι στην τουρτα...αρχιζει μετα και κανει σφινες μπροστα μου...κατι ακυρες χωρις λογο(εγω ειχα λογο επαιζα με ενα celica)..Οποτε λεω να την περασω και να την χεσω την μουλαρα η να κανω κανω το μαλακα.......εκανα το δευτερο..........:banghead:
Την επομενη φορα ομως...θα πεσει τρελο:gaysex:

alexk
25-02-06, 07:57
Διαπιστωνω (μετα απο κατι που μου ειπε ενα πουλακι) οτι ειναι σαν να μιλας για τον εαυτο σου τον ιδιο Αλεξη...Θα πεσει πολυ...γελιο συντομα! :jester:
Ν.
Πολλές φορές, το πουλάκι συμπίπτει με αυτόν που το χρησιμοποιεί σαν πηγή πληροφόρησης. Και φυσικά, ισχύουν τα όσα ανέφερα για το πουλάκι.
Συμφωνώ μαζί σας Κύριε, αλλά είμαι σίγουρος ότι άλλος θα γελάει. Ο υπογραφών και η παρέα του...

Και σας παρακαλώ αγαπητέ Κύριε, να επισκεφτείτε το ξυλουργείο της γειτονιάς σας ή το Praktiker, να προμηθευτείτε το κόντρα πλακέ.

manosm3
25-02-06, 23:27
Διαπιστωσα πως μερικες γυναικες οδηγοι ειναι πολυ Ζωα...για να μην τις χαρακτηρισω αλλιως.....:shakehead
Εκανα μια σφινα σε μια με ενα κουβα....οκ δεν ηταν τρελη σφινα..ειχαμε τρελη αποσταση καθως δεν ειμαι κανενας τρελος που να μην θελω την ζωη μου.....
Ετσι λοιπον η κυρια μου κανει μια με τα φωτα...οκ λεω θα φοβηθηκε....μετα απο κανα 4 χλμ μας πιανει φαναρι βλεπω να με περναει και να μου κανει την γνωστη κινηση με το μεσαιο δαχτυλο.....Σαν κυριος της λεω ευχαριστω...κανοντας και υποκλιση με το χερι μου......αυτη ομως δεν σταματα μου λεει...εισαι μ@λ@κας...ξανα λεω ευχαριστω....και αρχιζει να λεει και αλλα.........:icon11:
Και λεω εγω τωρα..αν ημουν κανας τρελος και την επιανα και την τραβαγα δυο μπατσες τι θα ελεγε μετα.....
Μωρη ελεος σου λεω ευχαριστω και με βριζεις και αλλο....Ολα αυτα μου ειχαν κανει το μυαλο τρελο...αλλα εκεινη την ωρα ειχα κοσμο μεσα στο car και δεν ελεγε να γινει τσακωμος.......
Και το κερασακι στην τουρτα...αρχιζει μετα και κανει σφινες μπροστα μου...κατι ακυρες χωρις λογο(εγω ειχα λογο επαιζα με ενα celica)..Οποτε λεω να την περασω και να την χεσω την μουλαρα η να κανω κανω το μαλακα.......εκανα το δευτερο..........:banghead:
Την επομενη φορα ομως...θα πεσει τρελο:gaysex:

Διαπιστωσα οτι εισαι αρκετα ηλιθιος.... Με τη μια η μουτζα και τα καντηλια στην κοτα!

manosbmw318ie30
26-02-06, 00:21
Διαπιστώνω ότι μυρίζει μπαρούτι!

Fad3In
26-02-06, 19:42
Διαπιστωση-απορια εβδομαδας:
Απορω απο ποτε οι κοντρες ειναι θεμα τελικης!
Δηλαδη αν φαω απ τον αλλον 2 στρεμματα και εχω ενα βημα 3.15
και περασω μετα απο 2-3 χωρια μπροστα θα μαι νικητης;!; :nixweiss:
Ν.

ΥΓ.
Πολλές φορές, το πουλάκι συμπίπτει με αυτόν που το χρησιμοποιεί σαν πηγή πληροφόρησης. Και φυσικά, ισχύουν τα όσα ανέφερα για το πουλάκι.
Συμφωνώ μαζί σας Κύριε, αλλά είμαι σίγουρος ότι άλλος θα γελάει. Ο υπογραφών και η παρέα του...

Και σας παρακαλώ αγαπητέ Κύριε, να επισκεφτείτε το ξυλουργείο της γειτονιάς σας ή το Praktiker, να προμηθευτείτε το κόντρα πλακέ.
Ο υπογραφων ειδικα δεν θα πρεπε να μιλαει!
Για μενα εισαι ανυπαρκτος (τουλαχιστον) χωρις το θαρρος της γνωμης σου καν...
Ποσες φορες εχεις ξεφυγει κι αμεσως μετα εσβησες βιαστικα οτι ειπες μην σε παρουν χαμπαρι οι admins οι υπολοιποι αληθεια;!;
Οσο για το αν ειμαι εγω αυτο το πουλακι,εχω να πω οτι απλα εχετε (ευτυχως) ατομα με συνειδηση μεσα στους admins και σας εδωσαν στεγνα!

Geo_3D
26-02-06, 21:57
Διαπιστωση-απορια εβδομαδας:
Απορω απο ποτε οι κοντρες ειναι θεμα τελικης!
Δηλαδη αν φαω απ τον αλλον 2 στρεμματα και εχω ενα βημα 3.15
και περασω μετα απο 2-3 χωρια μπροστα θα μαι νικητης;!; :nixweiss:
Ν.
Ααααααααα πολυ ευκολο.Να σου απαντησω.

Οταν κινησαι στην εθνικη οδο και συγκεκριμενα σε μεγαλες ευθειες που δοξα το θεο εχουμε αρκετες τετοιες,με ταχυτητες απο 160 και πανω,ειναι λογικο να κανεις και κοντρα τελικης.Αλλά για να το κανεις αυτο,θα πρεπει να τα πιανεις βεβαια αυτα τα χλμ,αλλιως δεν θα εισαι 2-3 χωρια μπροστα,αλλά 2 νομούς πισω!!!

manosbmw318ie30
26-02-06, 23:02
Διαπιστώνω ότι στη Λατινική Αμερική συντελείται μια "μικρή" επανάσταση ενάντια στη Παγκόσμια Αυτοκρατορία! Ελπίζω να έχει γερές βάσεις (ο λαός τη στηρίζει) και στομάχι.... και αντιστάσεις, ώστε να αντέξει τις υπόγειες επιθέσεις της Αυτού Μεγαλιότητος Γεωργίου του Θάμνου του νεότερου!!!! (George Bush Jr.)

Ήδη το "παιχνίδι" έχει ξεκινήσει:
http://www.commondreams.org/views04/0813-09.htm
http://www.commondreams.org/headlines05/0507-06.htm
http://www.wsws.org/articles/2003/oct2003/vene-o08.shtml

manosm3
26-02-06, 23:05
Διαπιστωσα οτι λιγοι ειναι οι αντρες στις μερες μας.
Διαπιστωσα οτι πολλοι μπροστα στο χρημα δεν υπολογιζουν ΤΙΠΟΤΑ!

Geo_3D
26-02-06, 23:16
Διαπιστωσα οτι λιγοι ειναι οι αντρες στις μερες μας.
Διαπιστωσα οτι πολλοι μπροστα στο χρημα δεν υπολογιζουν ΤΙΠΟΤΑ!
Ε που'σαι?Αμα εχεις να πεις κατι,πεστο ανοιχτα.Αν ανηκεις φυσικα στους λιγους...

manosm3
26-02-06, 23:21
Ε που'σαι?Αμα εχεις να πεις κατι,πεστο ανοιχτα.Αν ανηκεις φυσικα στους λιγους...
Πρεπει να διαπιστωσεις οτι δε μιλαω για σενα.
Επισης πρεπει να διαπιστωσεις οτι δε γυριζει ο κοσμος γυρω σου.
->>- δε θα κολωσω να σου πω κατι στα ισια, ειτε πισω απο υπολογιστη ειτε καταφατσα
Και τελος, οτι δε θα τσακωθω με σενα στο φορουμ. Πμ οσα θελεις. ;)

Geo_3D
26-02-06, 23:24
Και ποιος σου ειπε οτι το πηρα προσωπικα?
Μαλλον στους πολλους πρεπει να ανηκεις,γιατι οι διαπιστωσεις σου ορισμενες φορες ειναι πολυ "απροσωπες"

saikoE39
26-02-06, 23:29
Διαπιστωσα οτι εισαι αρκετα ηλιθιος.... Με τη μια η μουτζα και τα καντηλια στην κοτα!
Δεν ειμαι ηλιθιος ρε.....απλα σε καμια περιπτωση δεν περιμενα πως θα ελεγε τοσα.....αλλα ναι...ειμαι κυριος...χεχεχεχεχεχεε:rockon:
Βασικα ειμαι λιγο κατα σε τσακωμους με γυναικες οδηγους...ηταν και ομορφη περα απο την ολη φασαρια η κυρια...οποτε ημουν γλυκουλης...:p:
ps.τωρα τα λεω αυτα..εκεινη την ωρα δεν ξερω πως κρατηθηκα....:banghead:

apostolos_m3
27-02-06, 09:41
Διαπιστωσα οτι στις Διαπιστωσεις διαβαζεις οτι πιο τρελο και κουφο μπορει να φανταστει καποιος..

Δαπιστωσα πως ειμαι 24 ωρες ξυπνιος αυτην την στιγμη που γραφω το ποστ και ακομα συνεχιζω ακαθεκτος

Διαπιστωσαν και εχω διαπιστωσει εδω και καιρο πως εχω τρελα χερια στο τιμονι,εχω γερη βαση για παντες και πανω απο ολα εχω και γυναικα που με αγαπαει...

DaRk_AnGeL
27-02-06, 11:39
Διαπιστώνω ότι μυρίζει μπαρούτι!

Διαπιστώνω οτι έχιες απόλυτο δίκιο.
Επίσης διαπιστώνω οτι χαίρομαι που εγώ δεν έχω μπλεχτεί σε αυτά που λέγονται γιατι πάλι εμένα θα κατηγορούσανε οτι γκρινιάζω κλπ κλπ :)

mpikounis
27-02-06, 12:06
Διαπιστώνω οτι θα διαγραφονται απο εδω και στο εξης ΟΛΑ τα μηνυματα που εχουν την υποψια προσβολης, ή ακομα και αν ειναι του στυλ "θα στην πω".

ΑΡΚΕΤΑ!

E36M3ZF
27-02-06, 12:18
Διαπιστώνω πως τώρα με την νόσο των πτηνών....Πολλά πουλάκια αρχισαν να κελαηδάνε και μάλλον είναι προς όφελος μερικών.Διαπιστώνω επίσης πως όταν τα πουλάκια κελαηδάνε κάποιοι που ακούνε και ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ τα τιτιβίσματα τους.....ξενερώνουν ή εξαγριώνονται....Δεν έχω καταλάβει ακόμη....είμαι εξαγριωμένος ή ξενέρωσα με πολλών τα λογάκια ? Θα το εξακριβώσω και θα δούμε.

ΤΑΔΕ ΕΦΗ
ΚΩΣΤΑΣ ή αλλιώς ΝΟΜΠΕΛΙΣΤΑΣ απο τα λεγόμενα μερικών.....

Υ.Γ Λυπάμαι καμμια φορά που μερικοί σου ζητάνε και χάρες ενώ απο πίσω σε θαβουν. Μα τόσο ξεφτιλισμένος κόσμος είναι γύρω μας και δεν ντρέπονται κιόλας ? Λυπάμαι ακόμη περισσότερο που όταν βλέπεις οτι σε ανακάλυψαν το παίζεις και μαγκας αντί να πείς μια συγνώμη και να προσπαθήσεις να μπαλώσεις τα πράγματα. Ήμαρτον....ήμαρτον....Σαν τα παιδάκια του δημοτικού...." θα σου πώ κάτι για τον Νικολάκη αλλα μην το πεις στην κυρια και με κάνει νταντα " και " δεν σου λέω συγνώμη γιατι ο μπαμπας μου μου είπε να είμαι μάγκας και έχω και μεγάλα γκογκόβια "

Υ.Γ 2 Διαπιστώνω επίσης πως αν σπάσεις τα μούτρα κάποιου που αξίζει θα βρείς και τον μπελά σου αλλά απο την άλλη θα σε πούνε και κότα αν δεν το κάνεις. Οπότε τι κάνεις ?

apostolos_m3
27-02-06, 18:00
Διαπιστωνω πως ειμαι 33 ωρες ξυπνιος και δεν μασαω μια.χαχαχα

Fad3In
27-02-06, 20:26
Οταν κινησαι στην εθνικη οδο και συγκεκριμενα σε μεγαλες ευθειες που δοξα το θεο εχουμε αρκετες τετοιες,με ταχυτητες απο 160 και πανω,ειναι λογικο να κανεις και κοντρα τελικης.Αλλά για να το κανεις αυτο,θα πρεπει να τα πιανεις βεβαια αυτα τα χλμ,αλλιως δεν θα εισαι 2-3 χωρια μπροστα,αλλά 2 νομούς πισω!!!

Γιωργακη,ασε! Το θεμα ειναι να μην κανεις κανα αιωνα να τα πιασεις! ;)
Και που σαι; Προσεχε μη φερω το Jeep του πατερα μου,ε; χαχαχα :rofl2:

Α,και οσον αφορα το:
Ε που'σαι?Αμα εχεις να πεις κατι,πεστο ανοιχτα.Αν ανηκεις φυσικα στους λιγους...
...εχω να πω το εξης! Οποιος εχει την μυγα,μυγιαζεται!
Ειδικα αν μιλαει σε 16χρονο,εεεεεεεεεεεεεεετσιιιιιιιιιιιιιιιιιι;!; :rolleyes:

Κατα τ αλλα διεπιστωσα χτες οτι 1ες & 2ες ειμαι διπλα σε Rallye 8v 1300αρι!
Με τις τριτες αρχισαν ν αλλαζουν τα πραγματα,αλλα μας κοψανε! :p:
Ν.

kastorianos88
27-02-06, 21:56
Διαπιστωνω πως το club μας ερχετε νεολαια και μ'αρεσει...
ιδιως οταν κανουν βουτια με το γκαζι....

Originally Posted byFad3In
Κατα τ αλλα διεπιστωσα χτες οτι 1ες & 2ες ειμαι διπλα σε Rallye 8v 1300αρι!
Με τις τριτες αρχισαν ν αλλαζουν τα πραγματα,αλλα μας κοψανε!

Fad3In
27-02-06, 22:18
Originally Posted byFad3In
Κατα τ αλλα διεπιστωσα χτες οτι 1ες & 2ες ειμαι διπλα σε Rallye 8v 1300αρι!
Με τις τριτες αρχισαν ν αλλαζουν τα πραγματα,αλλα μας κοψανε!

Ναι! Εννοουσα οτι ηδη εχανα εδαφος σιγα σιγα! 800 κιλα ειναι! :bricks1:
Ν.

ΥΓ.

ΤΑΔΕ ΕΦΗ
ΚΩΣΤΑΣ ή αλλιώς ΝΟΜΠΕΛΙΣΤΑΣ απο τα λεγόμενα μερικών.....

Χαχαχαχ,για ποιο ακριβως νομπελ μιλαμε Κωστα;!; :rofl2:

alexk
27-02-06, 23:56
Διαπιστώνω ότι το thread διαπιστώσεις έχει καταντήσει ρινγκ, για διαμάχες και εμπλοκές.

Το thread κλειδώνεται λοιπόν μέχρι νεωτέρας...:banned: