PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ


kalpasM3
25-09-04, 16:28
Καλησπέρα στο πιο δυναμικό και πιο όμορφο Club στην ΕΛΛΑΔΑ!Συγχαρητήρια για την μεγάλη αυτή προσπάθεια!Εύχομαι ότι καλύτερο και να γίνουμε μια μεγάλη και δυναμική παρέα. Καλό Σαββατοκύριακο!
Υ.Γ: Με προσοχή όμως!

Octane
25-09-04, 16:31
Καλωσορισες στην παρεα μας kalpasM3!!!

kalpasM3
25-09-04, 16:48
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε να είσαι καλά!

Dark_Niaou
25-09-04, 16:48
Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε!! :cool:

kalpasM3
25-09-04, 17:02
Τώρα που εξερευνώ το site σίγουρα πρέπει να συμβάλω και εγώ από την πλευρά μου με το να γίνω ενεργό μέλος (supporting member) και πιστεύω κατα την γνώμη μου πως πρέπει να το κάνουμε όλοι μας!Το ποσό δεν είναι μεγάλο. Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα octane και Dark Niaou!

giogio
26-09-04, 20:45
Να σε καλοσορισω και εγω στην παρεα εδω και να σου πω πως εχετε πολυ ωραια πολη.Καποια στιγμη θα ανεβω παλι γιατι μου αρεσε

sakatis
26-09-04, 22:51
καλως ήρθες φιλε βορειε...ελπιζω να ευχαριστηθεις αυτο το ωραιο bmw club...

kalpasM3
30-09-04, 19:07
Σας ευχαρίστω πολύ sakatis και giogio για το καλοσώρισμα. Τα μυνήματα σας τα είδα τώρα γιατί τις τρεις τελευταίες μέρες είχα πρόβλημα υγείας και δεν μπορούσα να μπω στο site, να είστε καλά και σας περιμένω όλα τα μέλη του BMW-Μοtorsport.gr το χειμώνα για ένα αξέχαστο Σαββατοκύριακο στο Φαλακρό Δράμας,για να δείτε και να γνωρίσετε από κοντά μια άλλη φύση. Καλό απόγευμα!

Strax
01-10-04, 08:30
Καλοσώρισες kalpasM3 στην παρέα μας! Η εκδρομή στη Β. Ελλάδα θα γίνει οπωσδήποτε! Είναι ευκαιρία να γνωρίσουμε λίγες από τις ομορφιές της, αλλά και να γνωριστούμε από κοντά με τα μέλη μας από τη Β. Ελλάδα που αμέσως αγκάλιασαν την προσπάθειά μας! Ευχαριστούμε :) !