PDA

Επιστροφή στο Forum : M3-ΤURBOvsSUPRA-TURBO


mowner
19-02-06, 21:34
Την κοντρουλα:smiley_ab(400m) την συγκεκριμενη δεν την ειδα απο κοντα και δεν εγινε Ελλαδα μου την εστειλε το βιντετακι ενας φιλος που σπουδαζει Γερμανια!

Μια απο τις καλυτερες κοντρες που ειδα ποτε,τα αλογα ειναι αρκετα και απο τα δυο αμαξια το ακριβες νουμερο δεν το ξερω(απο οτι καταλαβα 500hp το καθενα σιγουρα) γιατι οι σωστοι κοντρακιδες δεν το λενε ποτε!Με την εκκινηση και τα δυο αμαξια να γραφουνε(εντυπωση μου εκανα η Μ3 που πραγματικα καθως προχωρησε 30μετρα νομιζες οτι θα του εφευγε μιλαμε για πολυ δυναμη,ο ηχος κραβγαλεος,πραγματικα το supra εδειχνε τιποτενιο)καθως λοιπον ξεκινανε και οι δυο σχεδον μαζι με μικρη διαφορα του Μ3,στα 200m αφου καρφωσει την τριτη το Μ3 αστα κλαφτα μια καροτσα πισω καθως τελειωνουν ο σωστος πισοκινητος τι κανει.....καει τα λαστιχα!:drive2:

m3power
20-02-06, 16:35
εγω τα λεω!!!! 680 ιπποι στους τροχους + 150 ιπποι νιτρο!!!!και οποιος θελει ας ερθει!!!

EVANGELOS
20-02-06, 19:37
εγω τα λεω!!!! 680 ιπποι στους τροχους + 150 ιπποι νιτρο!!!!και οποιος θελει ας ερθει!!!

Μην ακούσεις γιαπώνι θηρίο πριν καλά καλά προλάβει να γραφεί το Post έχεις ήδη απαντήσει....

Η κόντρα έγινε λέει ο φίλος Γερμανία , προς το παρόν εσύ lipton στο Γασπαράτο να του περνάει ο πονόλαιμος...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
21-02-06, 01:31
Δώσε και σε μας τους αργούς κανένα άλογο ρε Σταμάτη!!! Όλα δικά σου τα θέλεις!!!