PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΙΣΑΙ Ο/Η...ΚΑΙ ΛΕΓΕΣΑΙ


Σελίδες : [1] 2

paradisos9_mr2
05-05-04, 13:07
Γεια σας και απο μενα .....θελω να σας ευχηθω καλοριζικο και καλη επιτυχια στο forum σας

Με λενε Παναγιωτη και ειμαι εδω και σχεδον 2 χρονια κατοχος ενος MR2

To forum σας το εμαθα απο τον MPOWER (Mιχαλακηηη)!!!

Λοιπον και παλι καλοριζικοι και καλη επιτυχια!!!!!

ASTRAGS99
05-05-04, 13:35
ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΙΟΣ?

asyrigos
05-05-04, 13:48
Καλορίζικο και από μένα!!!

Καλή επιτυχία και φυσικά πολύ θέαμα εύχομαι.

Ανδρέας Συρίγος
Πρόεδρος Ελληνικού Συλλόγου MR2

BMW5S
05-05-04, 14:02
;) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ Site

cmos_ioan
10-05-04, 15:09
Επιτέλους ένα ελληνικό forum για BMW :D

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

DRIFTER
22-05-04, 11:25
Kalispera kai apo emena.Me lene Sotiri kai eimai 17 xronwn.eimai apo mikros fan twn bmw kai to kalokairi pithanon tha agorasw to car pou panta ithela.Ena bmw e30.

bmwfan
30-05-04, 19:16
Gia se olous.Kaloriziko to site.Sigxaritiria .
Me lene Vageli k den exw bmw.peirazi;pantws mou aresoun k asxoloume arketa me ta bmw k efxomai k egw kapoia stigmi na apoktisw ena M ;) :eek: :rolleyes:

BMW Power
01-06-04, 09:56
Gia se olous.Kaloriziko to site.Sigxaritiria .
Me lene Vageli k den exw bmw.peirazi;pantws mou aresoun k asxoloume arketa me ta bmw k efxomai k egw kapoia stigmi na apoktisw ena M


Βαγγέλη Σίγουρα δεν πειράζει!!!

Το πάθος τις περισσότερες φορές είναι πιο σημαντικό από την κτίση. :cool:

Όσο για το Μ λίγο πολύ όλοι αυτό θέλουμε. :D

Daskalopoylos
03-06-04, 09:54
Πολυ καλο site ! Επιτελους ! Ευχομαι να γινουμε μια μεγαλη,δυνατη και "γρηγορη" παρεα. Παντα με συνεση και προσοχη :)

Black5
03-06-04, 16:57
Με λένε Δημήτρη και οδηγώ μια 525 Ε34.....Επιτέλους ένα site για ΒΜW1

Ευλογητός
03-06-04, 17:54
Mε λένε Ευλογητό :D :D (Βαγγέλη) και δυστυχώς δεν οδηγώ ακόμη BMW...
Το όνειρο μου όμως εκπληρώνεται σε καμιά 10αριά μήνες όταν και θα αποκτήσω μια 320ci...(Πρώτα ο Θεός...)
Δεν χρειάζεται να πω ότι είμαι κολλημένος με τη Βαυαρία.. ;)

Fanatic
03-06-04, 21:45
stelios edo!!ego eimai kairo sto www.my-bmw.gr alla eipa na doso parousia kai edo...etsi kai allios mia megali oikogeneia eimaste....bmwdakides poromenoi!!ego exo ena kalodiatirimeno e21(to prosexo les kai einai kainourio) to opoio tha kratiso liga xronia akoma mexri na paro kapoio pio sugxrono ergaleio...mexri tote skeftomai merika pragmatakia gia to e21..kana moteraki pio kalo apo to 1600 carb pou exo :rolleyes:

Spyros
04-06-04, 21:14
Γειά σας παιδιά

Εγώ σε ένα μήνα θα αποκτήσω την 1η μου μπέμπα την 316 coupe exclusive.

Εχω τρελαθεί από την ώρα που την έκλεισα.

Το site σκίζει.

tasosbmwe30
09-06-04, 01:09
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Site!!!ΕΙΜΑΙ Ο ΤΑΣΟΣ,22 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ''ΔΥΝΑΜΙΚΗ''!!!

antonio
11-06-04, 11:49
Γεια σας και από μένα!
Είμαι ο Αντώνης, είμαι μηχανολόγος και αεροναυπυγός μηχανικός , και έχω στην κατοχή μου ενα BMW Ε30 323 εξακύλινδρο (που μόλις απέκτησα και προσπαθώ να συμαζέψω), ένα Αlfa romeo junior veloce 2.0lt του 1972 και ένα toyota corolla vvti G6 1.4 , το οποίο επειδή αντικαταστάθηκε από την μπέμπα είναι έτοιμο πρως πώληση!
Ελπίζω να μπορέσω να έρθω στην συνάντηση να σας γνωρίσω από κοντά!

MPOWER
11-06-04, 11:53
Καλωσόρισες Αντώνη και εμείς ελπίζουμε να έρθεις την Τρίτη να γνωριστούμε!

Strax
11-06-04, 12:44
Καλώς ήρθες στο φόρουμ. Ελπίζω την Τρίτη να μαζευτούμε όσοι πιο πολλοί γίνεται ώστε να αποκτήσουν τα usernames και πρόσωπα!

Daskalopoylos
11-06-04, 13:16
Aκριβος STRAX ειπες την μαγικη κουβεντα!!!!!!!
:cool:

tasosbmwe30
12-06-04, 22:45
γεια σου ρε antonio,με ''εφτιαξες'' τωρα με το e30 που εχεις!!!!ανησυχουσα πως θα ημουνα ο μονος με e30 την τριτη στη συναντηση που θα γινει!!!ελπιζω να σε δω απο κοντα,να δεις και το δικο μου το e30!!!!ελπιζω να ειμαστε πολλοι την τριτη παιδια!!!!!να 'στε ολοι καλα και να πηγαινετε ακομη γρηγοροτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M3 WIFE
16-06-04, 11:36
Γειά σας και από εμένα. Τυχαία ανακάλυψα στο internet το site σας και χάρηκα πολύ για αυτήν την αξιόλογη προσπάθεια. Είμαι σύζυγος κατόχου BMW Μ3 ο οποίος έιναι φανατικός οπαδός και λάτρης της BMW. Οτιδήποτε κινείται και έχει πάνω το σήμα της ΒMW αποτελεί αντικείμενο θαυμασμού και σχολιασμού και για τους δυό μας. Και πάλι συγχαρητήρια και καλή συνέχεια

Daskalopoylos
16-06-04, 13:18
Πολυ καλο και προτοτυπο username ! καλως ηρθες

M3 WIFE
17-06-04, 06:55
Ξέχασα να σας συστηθώ. Με λένε Παγώνα και είμαι υπάλληλος του υπουργείου Υγείας. Η Μπέμπα που έχουμε είναι Ε36 Ac Schnitzer. Σύντομα θα ζητήσω την γνώμη σας γιατί πρόκειται να αλλάξουμε ελαστικά. Χάρηκα που βρήκα μια παρέα.

MPOWER
17-06-04, 08:34
Καλωσόρισες Παγώνα! Θα χαρούμε να γνωρίσουμε και τον σύζηγό σου με του οποίου τις αντιλήψεις όπως καταλαβαίνεις ταυτιζόμαστε!
Για ό,τι άλλο θες ρώτα ελεύθερα!

tasosbmwe30
18-06-04, 09:38
καλωσορισες κι απο εμενα Παγωνα!!!!ac-schnitzer ακουω και 'τρελαινομαι' !!!την οδηγεις καθολου τη μπεμπα η απλως τη "θαυμαζεις" ???

Z3 Fat Bastard
18-06-04, 11:18
Αγαπητοι Κυριοι,

Οσο αφορα την M3 WIFE πρεπει να το πω ....

IF IT IS TOO GOOD TO BE TRUE .........

Οσοι καταλαβαν , καταλαβαν

Αντε Γεια :cool:

Daskalopoylos
18-06-04, 12:25
εγω το εποιασα το υπονουμενο και θα συμφωνησω απολυτα με τον προλαλυσαντα!!!!!!!!!! :cool: :D :cool:

antonio
18-06-04, 17:01
Και γω μαζί σας είμαι!!! ;)

MPOWER
18-06-04, 23:34
Επιτρέψτε μου να διαφωνίσω!!!

stef
19-06-04, 01:10
Θα παρακαλούσα να μην βιαζόμαστε για συμπεράσματα!
Βλέπουμε..

tasosbmwe30
19-06-04, 08:52
στο επομανο meeting ελπιζω να μαθουμε "ολη την αληθεια"!!!!!!!!!!ετσι δεν ειναι m3 wife?????????

Black5
19-06-04, 21:47
στο επομανο meeting ελπιζω να μαθουμε "ολη την αληθεια"!!!!!!!!!!ετσι δεν ειναι m3 wife?????????

Δεν ξέρω αν θα θέλουμε!!!!

InsaneDriver
21-06-04, 17:30
Γεια σας... :)
Είμαι ο Χάρης η αλλιώς InsaneDriver.
Μερικά μέλη της παρέας με γνωρίζουν ήδη. :D

Fanatic
21-06-04, 21:06
χαιρετω τον αρχοντα της πλατειας!! ;) προσεχε τα λαστιχα ρεεεεεεεεεεεεεεε :p :p

DRIFTER
21-06-04, 23:20
Kalos tonnnnn :)

Strax
22-06-04, 08:23
Καλως ήρθες!
Ελπίζω η ασθένειά σου να μην είναι μεταδοτική...μακριά από εμάς!! Ξου ξου ξου :eek: !

antonio
22-06-04, 12:06
Χαρούλη πάμε Ρέντη ?? :p

Octane
22-06-04, 14:13
Γεια σας + απο μενα!
Ειμαι ο Πανος + εχω μια Compact Ε46 1.8!Πριν 3 μηνες την πηρα!
Σε μιαμιση βδομαδα κατεβαινω Ελλαδα(καλοκαιρινες διακοπες-πανεπιστημιο κλειστο),οποτε στο επομενο meeting ειμαι μεσα + ελπιζω να τα πουμε απο κοντα!

NATASSA
23-06-04, 18:15
Loipon ,
Eimai H Natassa Apo B.athens
Latreis Ton Bmw , Poy Pada Eixan Oloi Sthn Oikogenia!
K Gw Mexri To Telos Tou Xronou Tha Apoktisw Thn M3cabrio!afta...... ;)

Fanatic
23-06-04, 21:10
mas douleveis etsi???? :eek: :eek:

Z3 Fat Bastard
24-06-04, 07:25
Loipon ,
Eimai H Natassa Apo B.athens
Latreis Ton Bmw , Poy Pada Eixan Oloi Sthn Oikogenia!
K Gw Mexri To Telos Tou Xronou Tha Apoktisw Thn M3cabrio!afta...... ;)

Natassa !

How U Doin ?????

My name is De Niro, Robert De Niro......

Not so FAT Anymore Bastard.

DRIFTER
24-06-04, 09:23
Pantos Edw Tha Se Exoume Sta Opa Opa :d

Daskalopoylos
24-06-04, 09:29
Loipon ,
Eimai H Natassa Apo B.athens
Latreis Ton Bmw , Poy Pada Eixan Oloi Sthn Oikogenia!
K Gw Mexri To Telos Tou Xronou Tha Apoktisw Thn M3cabrio!afta...... ;)
Μπορω να αυτοκτονισω μετα αυτο !!!!!!!!!!!
τουλαχιστον εχω περιθορια μεχρι το ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..........................
Καλοριζηκη να ειναι και καλοταξιδη! τουλαχιστον θα με παιρνεις μαζι σου στα meeting γιατι εγω μετα απο αυτες τις εξελιξης το δικο μου θα το αφηνω σπιτι και με κουκουλα!! :confused: :eek: :(
καλος ορισες στην παρεα μας.

Black5
24-06-04, 12:01
Ρε παιδιά επειδή η Νatassa είναι καινούρια ας της πει κάποιος να..........

γράφει με ελληνικούς χαρακτήρες!

tasosbmwe30
24-06-04, 14:02
natassa ακουσες τι ειπε ο black5???γρηγορα...μικρα ελληνικα!!!

BMW Power
26-06-04, 11:57
Πιστεύω ότι πρέπει να κανονίσουμε το επόμενο meeting σύντομα για ευνόητους καθαρά λόγους. Πρέπει να γνωρίσουμε τα νέα μέλη!!!!! :D

elsoshovis
26-06-04, 21:22
:rolleyes: XAIRETW OLOYS TOYS FANS KAI TOYS IDIOKTHTES MIAS BAYERISCH MOTOR WERKE.

EIMAI 26 XRONWN

EIMAI O PETROS

EIMAI KA8AROS

EIMAI O 316i MONTELO 1992 :D

dimitrisp
27-06-04, 21:14
Καλησπερα σε ολους!Λεγομαι Δημητρης και οδηγω ενα miata 1,6 mk2.5.Ειμαι λατρης των ωραιων αυτοκινητων ,οπως ειναι και οι bmw.Συγχαρητηρια για το site σας!

www.mx5.gr

Johny
28-06-04, 02:00
Hello!!Μόλις πρίν απο λίγο βρήκα το site!Δέν ήξερα οτι είχε δημιουργηθεί club για BMW!Επιτέλους!Εγώ έχω μια 318i E36 που έγινε 318is και σε λίγες μέρες θα γίνει 325!!Ελπίζω να ξανακάνεται σύντομα αλλη μία συνάντηση γιατί την πρώτη την έχασα!

Daskalopoylos
28-06-04, 08:03
Καλως ηρθατε!!
ελπιζουμε να σας γνωρισουμε ολους απο κοντα στην επομενη συναντηση μας... εχουμε γινει πλεων αρκετοι και συνεχιζουμε...

BMW Power
28-06-04, 12:57
Καλησπερα σε ολους!Λεγομαι Δημητρης και οδηγω ενα miata 1,6 mk2.5.Ειμαι λατρης των ωραιων αυτοκινητων ,οπως ειναι και οι bmw.Συγχαρητηρια για το site σας!

Για σου συνονόματε και καλώς ήρθες. Είχα και εγώ ένα miata 10th Anniversary για 4 χρόνια και το πούλησα τον Οκτώβριο του 2003. Πολύ καλό αυτοκίνητο. ;)

antonio
28-06-04, 17:33
Kαλωσορίσατε παιδιά! ;)

lefteris
29-06-04, 13:50
Χαιρετώ όλους τους θαμώνες!
Γνώρισα μερικούς από εσάς στην πρώτη συνάντηση και περιμένω τη δεύτερη...
Καλή συνέχεια στο site!

vour
30-06-04, 14:11
Σας χαιρετώ και εγώ. Ενημερώθηκα για το site, το οποίο μπορώ να πω πως είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο, από τον M3 estoril, στην πρώτη συνάντηση του club και σήμερα κατάφερα να βρω λίγο χρόνο για να κάνω το registration!!! Πήρα μέρος και στα polls και παρατήρησα πως είμαι το μοναδικό μέλος με 7series!!! Κάτι πρέπει να γίνει και να ανέβει λίγο το ποσοστό (μολίς 2.2%). Είναι κρίμα που δεν μπορώ να ψηφίσω δύο φορές!?! Ο Μ3 estoril πιστεύω πως καταλαβαίνει το λόγο!!!

Συγχαρητήρια και πάλι και καλό καλοκαίρι!!!

BMW Power
30-06-04, 14:41
Πήρα μέρος και στα polls και παρατήρησα πως είμαι το μοναδικό μέλος με 7series!!! Κάτι πρέπει να γίνει και να ανέβει λίγο το ποσοστό (μολίς 2.2%). Είναι κρίμα που δεν μπορώ να ψηφίσω δύο φορές!?! Ο Μ3 estoril πιστεύω πως καταλαβαίνει το λόγο!!!

Συγχαρητήρια και πάλι και καλό καλοκαίρι!!!


Αν θυμάμαι καλά έχεις δυο 7 άρες!!!! :eek:
Οπότε καταλαβαίνουμε τον λόγο ;)

MPOWER
30-06-04, 15:13
Ολοι κάτι θυμόμαστε!!! Δεν είναι και συχνό φαινόμενο δύο 7άρες!
Καλωσόρισες!!!

tasosbmwe30
30-06-04, 19:43
καλωσορισες κι απο εμενα!!!μη μου πεις οτι εχεις την τελευταια 7αρα????πρεπει οπωσδηποτε να ερθεις στο επομενο meeting να τη δουμε απο κοντα!!!!!εστω τη μια απο τις δυο!!!???

BMW Enthusiast
30-06-04, 20:08
Χαιρετιζω τους απανταχου φιλους της αγαπημενης μας εταιριας,την εκλεκτη παρεα,και αποτοιω φορο τιμης στους θιασωτες της σπορ οδηγησης,τους λατρεις της πισω κινησης και εν γενη της πλαγιολισθησης!

Strax
01-07-04, 08:55
Αν και δεν σε προδίδει το username σου, σε πρόδωσε η γραφή σου! Καλωσήρθατε όλοι παιδιά!!

MPOWER
01-07-04, 09:00
Να πώ και εγώ....καλωσόρισες Γιωργάρα!!!

BMW Power
01-07-04, 10:42
Χαιρετιζω τους απανταχου φιλους της αγαπημενης μας εταιριας,την εκλεκτη παρεα,και αποτοιω φορο τιμης στους θιασωτες της σπορ οδηγησης,τους λατρεις της πισω κινησης και εν γενη της πλαγιολισθησης!


Έλα άνθρωπέ μου!!! Επιτέλους σε βλέπω να γράφεις!!!

Για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι τι σημαίνει BMW Enthusiast πρέπει να σε βρούν στο meeting. ;)

Spyros
01-07-04, 19:24
Παιδιά σας είχα πεί ότι περιμένω την 316 ci coupe τελικά το ακύρωσα και πήρα με τα ίδια λεφτά, ήδη την 318 τη 2λιτρη coupe , του 2003.


Θα σας την δείξω στη συναντησή μας,

Ολοι Plaza!

BMW Power
02-07-04, 10:01
Παιδιά σας είχα πεί ότι περιμένω την 316 ci coupe τελικά το ακύρωσα και πήρα με τα ίδια λεφτά, ήδη την 318 τη 2λιτρη coupe , του 2003.
Θα σας την δείξω στη συναντησή μας,
Ολοι Plaza!


Σου εύχομαι καλοτάξιδο φίλε Σπύρο και δεν χρειάζεται κάν να σου πω ότι το δύλιτρο Valvetronic είναι καλύτερο από το 16. ;)

vour
02-07-04, 15:36
καλωσορισες κι απο εμενα!!!μη μου πεις οτι εχεις την τελευταια 7αρα????πρεπει οπωσδηποτε να ερθεις στο επομενο meeting να τη δουμε απο κοντα!!!!!εστω τη μια απο τις δυο!!!???

Φίλε μου, δεν έχω την νέα 7series E65, αλλά την προηγούμενη, την Ε38 (Αυτήν που είχε ο James Bond στο "Tomorrow Never Dies"). Για την ακρίβεια μάλιστα, έχω δύο! Μία Aspen Silber 728i και μία Cosmos black 740i, και είναι πολύ πιθανόν να δώσουν και οι δύο κυρίες το παρόν στην προσεχή συνάντηση! Χωρίς να θέλω να πώ αρνητικά σχόλια για την νέα 7series E65, θεωρώ πως η Ε38 είναι πιο κομψή!

thomas
07-07-04, 10:24
Γεια σας, είμαι ο Θωμάς και χαίρομαι που επιτέλους έγινε ένα BMW Club σην Ελλάδα. Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω στην συνάντηση λόγω δουλειάς, αλλά κάποια άλλη φορά θα γνωριστούμε.

MPOWER
07-07-04, 10:38
Καλωσήλθες στην παρέα μας Θωμά και ελπίζουμε να σε έχουμε κοντά μας σε ένα απο τα επόμενα meetings που θα γίνουν!

sakatis
07-07-04, 19:53
Καλησπερα παιδια,ειμαι ο κωστας απο Αργος,φοιτητης μηχανολογος και αεροναυπηγος μηχανικος στο πολ/νειο πατρας και ο αδερφος μου εχει μια Ε30 316 με Μ40 1600cc(προσφατα το εβαλε το μοτερ)...περιμενω να τελειωσει η εξεταστικη να την παρω και εγω λιγο.

sakatis
07-07-04, 20:11
Παιδια συγνωμη που ξαναποσταρα για το ποιος ειμαι,αλλα προερχομαι απο το my-bmw (το οποιο ειναι down αυτες τις μερες) και ειχα ξεχασει οτι ειχα ποσταρει παλι...
ελπιζς να τα λεμε παντως και εδω,τασο θα πιουμε κανα καφε στο ναυπλιο,τι λεει?

BMW Enthusiast
08-07-04, 01:25
Αποφορτισμενος απο την ψυχολογικη φορτιση των περασμενων ημερων, για την πορεια της εθνικης μας και οντας βαθυτατα συγκινημενος απο το αποτελεσμα,χαιρετω την εκλεκτη ομοιγηρη!
...Μετα απο μια ακομα ημερα, οπου διαπιστωσα το περιφημο διαφημιστικο σλογκαν"απολυτο μηχανημα οδηγησης" (και εφερα και ενα μεγαλοπρεπεστατο τετακε), θα ηθελα να ευχηθουμε σε εναν αγαπητο φιλο καλοταξιδο το καινουργιο του αποκτημα!Το αυτοκινητο αλλαξε,τα αλογα ομως παρεμειναν 321 κατα το προσονημοιο του ιδιοκτητη.Ενα πανεμορφο γνησιο M Roadster Estoril Blue!Να χαιρεσαι το καμαρι σου Δημητρακη και να το χαρεις ποικηλοτροπος!
Παρεπιπτοντος σε ολιγα λεπτα θα βρισκομαι στη συμβολη των οδων Χαριλαου Τρικουπη και Κοκκιναρα στην αριστερη στροφη της καταβασης απο Πολιτεια προς Κεφαλαρι προσπαθωντας να μυηθω στην τεχνη της πλαγιολησθησης!Καλη συνεχεια της νυχτας.

tasosbmwe30
08-07-04, 02:29
φιλε sakatis σε "εχασα" απο my-bmw.gr μαζι και το τηλ που μου ειχες στειλει αφου εδω και 2 εβδομαδες δεν μπορω να "μπω"!τη μια γινεται hacking,την αλλη δεν δεχεται το συνθηματικο μου,αστα να πανε σου λεω!!!!!απο εδω και περα θε μα βρισκεις μονο εδω!!!!βρηκα τον αδερφο σου προχθες μπροστα στο "πανθεον" και τον ρωταγα για εσενα(ποτε θα κατεβεις) αλλα δεν ηξερε να μου απαντησει!δεν ξερω αν στο ειπε!!!!ποτε τελειωνει αυτη η ρημαδοεξεταστικη?θα ερθεις στο meeting την δευτερα??????εγω με τα "4"

Johnie_be_good
08-07-04, 02:42
Καλησπέρα είμαι ο Γιάννης και έχω στην κατοχή μου ένα άσπρο Ε46 316.
Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε στην συνάντηση και να γνωριστούμε.

Φιλικά,
Johnie_Be_Good

Z3 Fat Bastard
08-07-04, 08:06
Παρεπιπτοντος σε ολιγα λεπτα θα βρισκομαι στη συμβολη των οδων Χαριλαου Τρικουπη και Κοκκιναρα στην αριστερη στροφη της καταβασης απο Πολιτεια προς Κεφαλαρι προσπαθωντας να μυηθω στην τεχνη της πλαγιολησθησης!

Αγαπητέ BMW Enthusiast,

Για πες πως πηγε τελικα το χθεσινο ? Μπηκες καλα στη Χαρ. Τρικουπη? :D Το σημειο ενδεικνυται αρκετα αλλα θελω να μου δωσεις περαιτερω πληροφοριες. Για παραδειγμα που ισιωσες? Πριν το επομενο φαναρι?

Ο νυσταγμενος Fat Bastard

Strax
08-07-04, 08:55
Όλη η διαδρομή αυτή από Βριλήσσια μέχρι Κεφαλάρι είναι στροφή και συγχώριο! Κάθε φορά που την κάνω μου φτιάχνει τη διάθεση! Με φτιάξατε πάλι πρωί πρωί!! :rolleyes:

BMW Power
08-07-04, 11:56
Ο φίλος BMW Enthusiast κατά κόσμων Γιώργος μου τα εξήγησε όλα αναλυτικά σήμερα το πρωί. Έχει πραγματικά λυσσάξει και μου εμφανίζει κάθε εβδομάδα καινούρια μέρη και ειδικές (όπως ονομάζει τις διαδρομές) για ατέλειωτο drift με κάθε λεπτομέρεια. ;)

aVog
08-07-04, 13:06
Αδελφια για να καταλαβεται αρρωστια που εχω για την πάντα, έχω πιασει τον εαυτο μου να κανει παντεσ και καλα, με το κλαρκ στο εργοστιο, μονο και μονο επειδι εχει πισο το τιμονι δινει τρελη αισθηση παντας...
Μιλαμε για βλακα μεγα βλακα

MPOWER
08-07-04, 13:26
aVog! ΦΙ-ΦΙ-ΦΙ είσαι Κορυφή! :D

DRIFTER
10-07-04, 23:57
Kalos itrhate osoi irthate:)....ti na pw kai egwww.to onoma mou ta leei OLLAAAAA!!! :p :D

tasosbmwe30
11-07-04, 02:34
Καλως ηρθες drifter!ε30 και τα μυαλα στα καγκελα!!!!!!!!!!

E30MANIAC
11-07-04, 23:23
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΜWΔΑΚΙΔΕΣ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ 325i.
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM AN KAI ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΚΑΛΑ ΓΚΑΖΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

MPOWER
12-07-04, 08:52
Απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί! (για τα γκάζια)

DRIFTER
13-07-04, 09:04
kalos tonn..MI TA LIPAASEE TA LASTIXXAAAAA!!! :D :D

tasosbmwe30
14-07-04, 22:49
e30maniac ωραιο χρωματακι εχεις!!!!ελπιζω να τελειωσεις γρηγορα τα "μερεμετια" και να το καμαρωνουμε!!!!να 'σαι καλα ρε φιλε!

DRIFTER
14-07-04, 23:06
Πες τα Τάααασοοοο!!!Καποτε πρεπει να βρει το μπροστινο spoiler......για βοηθα τη καταστασηη :D .Εμενα με πηγε βολταααα τα ειδα ολαα και μου ελεγε οτι δεν θελει να φαει το λαστιχοοοο :eek: .........παντος παει το κωλο τουυυ......και θελω να του πω συγχαρητηρια για τη δουλεια που εκανε και ελπιζω να φτιαχτουν γρηγορα τα μερεμετια και οσο μπορω βοηθαω.....(ψαχνω)...Τωρα για τα λαστιχαα στην ανγκη του βαζω μεταχειρισμενα αν θελει για να το λιωσουμεεεε :p (τη θα λεγατε να πηγαιναμε στο power για δυναμομετρησεις?)

mioumiouM5
15-07-04, 02:34
Καλησπέρα με λένε Φαίδρα.Συνάντησα τυχαία το site σας στο Internet και ικανοποιήθηκα βλέποντας ότι όλοι σας έχετε το ίδιο πάθος με εμένα, την αγάπη για τις μπέμπες.Κρίμα που σας βρήκα δύο μέρες αργότερα και δεν ήρθα στην συνάντησή σας μιας και με διευκόλυνε ο τόπος διότι από το χώρο εργασίας μου απείχε 10 λέπτα(αεροδρόμιο).Η πρώτη επίσημη επάφη μου με BMW ήταν το 1998 είχα την ευχαρίστηση να αποκτήσω ως δώρο ενηλικίωσης μια μεταχειρισμένη 318is E36 σε λευκό χρώμα.Τα επόμενα 4 χρόνια η δίψα για ιπποδύναμη με παρότρυνε σε διαφόρων ειδών μετατροπές οι οποίες δυστυχώς φτάνουν μέχρι ενός σημείου. Το 2002 αποφάσισα να κινηθώ σε εργοστασιακά επίπεδα και έτσι απέκτησα το μωρό μου μια Μ3 Ε46 Imola red.Εύχομαι καλή επιτυχία στο site και ανυπομονώ για την επόμενη συνάντησή σας ώστε να σας δω και να με δείτε.

Z3 Fat Bastard
15-07-04, 08:36
Αγαπητή Φαιδρα,

χαιρομαι ιδιαιτερα που βρηκες το forum μας για να μοιραστεις το παθος σου μαζι μας. Ελπιζω να σε δουμε συντομα σε ενα απο τα επομενα meeting. Μεχρι τοτε σου λεω με μεγαλη χαρα : "Mr. De Niro, we HAVE to get in"

M5-Matzos
15-07-04, 09:49
Φαίδρα χαιρόμαστε πολύ που σε έχουμε στην παρέα μας. Good choice (M3)

vour
15-07-04, 12:32
Καλησπέρα με λένε Φαίδρα.Συνάντησα τυχαία το site σας στο Internet και ικανοποιήθηκα βλέποντας ότι όλοι σας έχετε το ίδιο πάθος με εμένα, την αγάπη για τις μπέμπες.Κρίμα που σας βρήκα δύο μέρες αργότερα και δεν ήρθα στην συνάντησή σας μιας και με διευκόλυνε ο τόπος διότι από το χώρο εργασίας μου απείχε 10 λέπτα(αεροδρόμιο).Η πρώτη επίσημη επάφη μου με BMW ήταν το 1998 είχα την ευχαρίστηση να αποκτήσω ως δώρο ενηλικίωσης μια μεταχειρισμένη 318is E36 σε λευκό χρώμα.Τα επόμενα 4 χρόνια η δίψα για ιπποδύναμη με παρότρυνε σε διαφόρων ειδών μετατροπές οι οποίες δυστυχώς φτάνουν μέχρι ενός σημείου. Το 2002 αποφάσισα να κινηθώ σε εργοστασιακά επίπεδα και έτσι απέκτησα το μωρό μου μια Μ3 Ε46 Imola red.Εύχομαι καλή επιτυχία στο site και ανυπομονώ για την επόμενη συνάντησή σας ώστε να σας δω και να με δείτε.


Αγαπητή Φαίδρα,

Σε καλωσορίζω και εγώ με τη σειρά μου στο BMW club. Όπως λένε το πάθος εννώνει και ειδικά όταν πρόκειται για τις BMW! Ευελπιστώ να σε δω λοιπόν στο επόμενο meeting μαζι με το "πάθος" σου!

Πολύ καλή η επιλογή signature και ως logo και ως χρώμα!!!

tasosbmwe30
15-07-04, 12:37
καλως ηρθες κι απο εμενα φαιδρα(πολυ πρωτοτυπο ονομα)!!!!ελπιζω να μη μας βγεις κι εσυ "φαιδρος(ωραιο ονομα,υπαρχει?)" η να μην ερχεσαι στα meeting,οπως καποιοι αλλοι!!!!για το car σου,τι να πω κι εγω που οδηγαω ε30???!!!απλα τελειο!!!!!!!!

BMW Power
15-07-04, 14:12
Αγαπητή Φαιδρα,

χαιρομαι ιδιαιτερα που βρηκες το forum μας για να μοιραστεις το παθος σου μαζι μας. Ελπιζω να σε δουμε συντομα σε ενα απο τα επομενα meeting. Μεχρι τοτε σου λεω με μεγαλη χαρα : "Mr. De Niro, we HAVE to get in"


Από ότι βλέπω συνετίστηκες και δεν διώχνεις πια τις γυναίκες από το forum με τις αμφιβολίες σου. :D

Αν και πρέπει να πω ότι είμαι επιφυλακτικός. :cool:

Z3 Fat Bastard
15-07-04, 14:26
Αγαπητε BMW POWER

Αν ηξερες τι σημαινει η τελευταια ατακα με τον Mr. De Niro δεν θα με συγχαρουσες !!!!!

BMW Power
15-07-04, 15:55
Αγαπητε BMW POWER

Αν ηξερες τι σημαινει η τελευταια ατακα με τον Mr. De Niro δεν θα με συγχαρουσες !!!!!


Η γνώση είναι δύναμη!!!! Περιμένω να μάθω............. :confused:

lefteris
15-07-04, 17:53
Η γνώση είναι δύναμη!!!! Περιμένω να μάθω............. :confused:
...και η άγνοια είναι ευτυχία όμως!
Έτσι, για να κρατάμε τις ισορροπίες... :D :rolleyes:

---= Knowledge is power / Ignorance is bliss =---

PENDRAGON88
17-07-04, 11:12
Επιτέλους BMW CLUB και στην Ελλάδα! Καλορίζικο και εύχομαι να γίνει το μεγαλύτερο club στη χώρα μας. Με λένε Μάνο και οδηγώ Ε30 316i.

tasosbmwe30
17-07-04, 13:37
καλωσορισες μανο στη παρεα μας!ελπιζω να σε γνωρισουμε απο κοντα στο επομενο meeting μιας που εχω κι εγω τρελα με τα ε30!!!!

BmWakIaS
19-07-04, 00:29
KALHMERA SE OLOUS EIMAI KENOURGIOS STH SELIDA KAI XEROME POU HPARXEI MIA SELIDA GIA THS MPEMPES EIMAI APO 8ESSALONIKI KAI EIMAI 21 XRONON ME LENE GRIGORI KAI ODIGO MIA 518 TOU PATERA MOU KAI THN DIKIA MOU THN E46 318i sedam .ANTE KALH MOU ARXH :)

M5-Matzos
19-07-04, 08:12
Καλός ήλθατε νέα μέλοι του forum. :)

E30MANIAC
19-07-04, 19:30
ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ!!ΤΑΣΟ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!

teo_trikala
20-07-04, 16:37
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 14 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΕΣ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ SITE :cool:

tasosbmwe30
20-07-04, 18:57
καλως ηρθες Θωδορη!!!!ολοι εδω μεσα εχουν "τρελα" με τις μπεμπες,μολις εγινες ενας απο εμας!!!!!ευγε.....!!!!!!

think_-_positive
20-07-04, 20:06
Λοιπόν είμαι ο Λεωνίδας και μόλις ανακάλυψα το site ήταν το μόνο σίγουρο ότι θα έμπαινα στην παρέα σας....Τα συγχαρητήρια μου για το design :) και για τις επιλογές που δίνει στον χρήστη....καλή επιτυχία σε ότι κάνετε......

flatout
21-07-04, 16:27
Χαιρετώ όλα τα παιδιά του νέου club. Με λένε Δημοσθένη και οδηγώ μια Ε30 318. Ακόμα δεν την πήρα και έχω ήδη ξεκινήσει τις βελτιώσεις σε όλα τα επίπεδα. Bye, προς το παρόν, ελπίζω σύντομα να γίνει και καμία συναντισούλα για να τα πούμε απο κοντά.

laMePOWER
21-07-04, 16:38
:eek: Sigoura de 8elei kaneis kana Hyundai, Daewoo, Kia or other Korean Super Car twra pou ta exw eukaira, i eiste austira BMW ??
:eek:

watchd0g
21-07-04, 17:21
Καλησπέρα παιδιά, επιτέλους ένα αυστηρά βαυαρο-ελληνικό site ! Επιτέλους γιατί το χρειαζόμασταν και συγχαρητήρια για την κίνηση των ιδρυτών ! Καλή συνέχεια .. ! Είμαι ο Θοδωρής από Θεσσαλονίκη 22 χρονών, κάτοχος μιας ΒMW 316i Compact Ε36 και με γονίδιο αυστηρά βαυαρικο ;) οικογενειακά μια ΒMW Ε34 525ix ('94) και μία ακόμα 520 Ε12 ('75)

Ελπίζω να μπορέσω να παρεβρεθώ σε κάποιο από τα meeting που οργανώνετε και άντε σιγά σιγά ελάτε και προς τα βόρεια :D

BMW Power
22-07-04, 10:52
;) οικογενειακά μια ΒMW Ε34 525ix ('94)
Ελπίζω να μπορέσω να παρεβρεθώ σε κάποιο από τα meeting που οργανώνετε και άντε σιγά σιγά ελάτε και προς τα βόρεια :D

Καλώς μας ήρθες Θοδωρή. 525ix μιλάμε για ένα από τα σπανιότερα BMW στην Ελλάδα.............. ;)

Όσο για την εκδρομή στην Θεσσαλονίκη είναι σίγουρο ότι θα γίνει απλά δεν ξέρουμε πότε ακριβώς μιας και λόγο καλοκαιριού, αδειών κλπ. είναι λίγο δύσκολο να κανονιστεί τώρα.

STAIO-CI
22-07-04, 11:39
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΘΟΔΩΡΗ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ ΕΙΜΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ Ix ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ?

kacey
22-07-04, 16:54
Aloha και απο μενα παιδες, Κωνσταντινος λεγομαι, η BMW ερχεται σιγα σιγα (ευελπιστω δηλαδη), ελπιζω να σας γνωρισω απο κοντα σε καποιο meeting.

GIORGOS
22-07-04, 17:31
Για σας και απο μενα.Ειμαι 18 ετων δεν εχω BMW(προς το παρον ;) ) στο αμεσο μελλον σκοπευω για μια 320c του '99.Συγχαρητιρια για το site και καλη συνεχεια!!

STAIO-CI
22-07-04, 17:34
καλως ηρθες φιλε στην οικογενεια,θα γνωρισεις πολα πραγματα εδω για τα bmw.Οσο για το αυτοκινητο που θελεις ευχομαι να το αποκτησεις. :D

M5-Matzos
23-07-04, 07:25
Casey, welcome στο site μας !!! ;)

watchd0g
23-07-04, 14:59
to ix einai ena visini, kikloforei akoma ena visini ki ena galazio an den kano lathos kai ta 2 me thessalonikes pinakides.. ksexasa na anaferw ki ena saab 900SE turbo alla auto einai ektos tou forum :P ante ante na gnoristoume apo kontaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!! kai oso gia tous thessalonikeis.. tha pame mia volta aptin plateia tou carrefour na ta girisoume ligo ? :P

skandalis447
23-07-04, 15:31
Paidia kalispera kai kala na pernate...thelo apla na grapso oti pleon allaksa autokinito kai kikloforo me M roadster estorilblau. To nick name den allazei kathoti to moter einai kai auto 321 an kai mallon tha eprepe na to kano Skandalis335 kai vlepoume...the ta poume aurio sto nauplio.

m3power
23-07-04, 16:03
παλι το πειραξες μητσακο;;;βαλαμε και μπουκαλι μηπως;;;;

watchd0g
24-07-04, 02:23
Παίδες σήμερα Παρασκευή έκανα ψώνιστήρι 3 BMW ... τα παιδιά δυστυχώς δεν μπαίνουν internet και γενικότερα δεν ασχολούνται με υπολογιστές αλλά πήρα τηλέφωνα κτλ κτλ για να έρθουν μαζί στις βόλτες του bmw-motorsport.gr στη Θεσσαλονίκη ... τους είπα και για πλαίσια πινακίδων και είναι μέσα, οπότε θα χρειαστώ συνολικά 5... οπότε κύριε Ματζο, ελπίζω να έχουμε διαθέσιμα, έτσι ? :P

paularas
25-07-04, 21:47
Kalispera sas paides . Me lene paulo , eimai apo thessaloniki ( alla spoudazw serres ) ( asxeta pou eimai sinexeia stin thessaloniki ) eimai 22 etwn kai menw sto panorama tis thessalonikis.

Ton oktwmbrio tou 2002 apektisa ena asimi compact E46 M pack ( 316ti , 1800cc ) kai ton febrouario pou mas perase egina katoxos enos maurou z4 2.2 .

GIORGOS
25-07-04, 22:04
Για σου ρε παυλάρα!!!!

E30_318is
29-07-04, 14:37
Γειά σας παιδιά και από εμένα, μόλις τώρα έκανα register, με λένε Γιώργο και οδηγώ ένα E30 του 87 μετατροπή σε 318is

STAIO-CI
29-07-04, 14:55
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Bmw Club !!! :d

S38B38 Monsta
12-08-04, 16:00
Γεια σας και από μένα παιδιά, ονομάζομαι Κώστας. Χάρηκα πάρα πολύ όταν πληροφορήθηκα για το site σας και προσδοκώ να γίνω ενεργό μέλος.

Ασχολούμαι με τις BMW από το 1986, και η πρώτη μου μπέμπα ήταν ένα γνήσιο Ε30 Μ3 όταν ζούσα στην Αμερική.

Σήμερα οδηγώ ένα Ε34 ///Μ5 του 95, 3.8L, 6-τάχυτο μιας και οι αναγκες της οικογένειας απαιτούν ....τέσσερις πόρτες

alexcsl
17-08-04, 08:48
Μπράβο παιδιά για τη δυναμική και ποιοτική αυτή προσπάθεια (δεν θα μπορούσε να ήταν και αλλιώς).

Ο Θεός να παίρνει άλογα από τους άλλους και να τα δίνει στους ''αγίους'' δημιουργούς του site. :D




BMW E46 318ci Cabrio.-

compact
17-08-04, 09:50
geia sas kai apo emena me lene konstantino kai exo ena compact m-pack 2002 16v.arketoi to kserete.
kalosorizo ta kainourgia meli ante na spasoume ta 200!!!
exoume sugkentrosi-party molis ta kseperasoume!!!!!

den antexo allo exo meinei stin athina kai prepei na kanonisti sunantisi toooooooooraaa!!!!

episis exo katastima montelismou sto elliniko kai oles tis bmw se klimaka!!!

www.racemodels.gr

ps.stin epomeni sunantisi tha ertho me mia M3 GTR 4WD 1/10!!!!

Brown
17-08-04, 10:35
den antexo allo exo meinei stin athina kai prepei na kanonisti sunantisi toooooooooraaa!!!!

episis exo katastima montelismou sto elliniko kai oles tis bmw se klimaka!!!
Και εγώ εδώ είμαι, αλλά πήγα διακοπές τον Ιούλιο :D
Αααμαααν, με βλέπω να ξαναπιάνω το παλιό χόμπυ (μοντελισμός). :)

ronnie
27-08-04, 08:31
Γεια σας παιδια. Με λενε Γιον και εχω μια 2002 μετατροπη σε tii, μοντελο `73. Ειναι ανακατασκευασμενη σε πολυ καλη κατασταση, σιελ μεταλικη, με τα τετραγωνα πισω φαναρια.
Χαρηκα για την δημιουργια του Club, και ευχομαι τα καλυτερα.

BMW5S
27-08-04, 08:32
Καλως ηρθες στην παρεα μας

STAIO-CI
27-08-04, 08:39
Καλως ηρθες στην παρεα φιλε Γιον.

tasosbmwe30
27-08-04, 10:29
καλωσορισες φιλαρακι!!!!νομιζω εχεις το πιο "παλιο" αμαξι ηλικιακα στο club και "πρεπει" να σε σεβομαστε!!!!!!ελπιζω να ειναι σε τελεια κατασταση το 2002.......θελω να το δω απο κοντα στο επομενο meeting.....!!!!!

Brown
27-08-04, 12:10
Καλώς ήρθες φίλε Γιόν

BMW Power
27-08-04, 17:35
Μπράβο παιδιά για τη δυναμική και ποιοτική αυτή προσπάθεια (δεν θα μπορούσε να ήταν και αλλιώς).

Ο Θεός να παίρνει άλογα από τους άλλους και να τα δίνει στους ''αγίους'' δημιουργούς του site. :D

BMW E46 318ci Cabrio.-

Μου άρεσε πολύ αυτό!!!!!!!!!! :D

Σε ευχαριστούμε πολύ. ;)

Z3 Fat Bastard
28-08-04, 08:28
Μπράβο παιδιά για τη δυναμική και ποιοτική αυτή προσπάθεια (δεν θα μπορούσε να ήταν και αλλιώς). Ο Θεός να παίρνει άλογα από τους άλλους και να τα δίνει στους ''αγίους'' δημιουργούς του site. :D

BMW E46 318ci Cabrio.-

Εκτος του οτι θα συμφωνησω και παλι με τον BMW POWER θα πρεπει να κανω και μια ενσταση !!!!!

Θελουμε και οι SUPPORTING MEMBERS αλογα απο τους αλλους ..... Γιατι μονο οι δημιουργοι ??? :confused:

nikos325
02-09-04, 11:07
Γειά σας και απο μένα! Έχω ένα 316 coupe που έγινε πρόσφατα (μετατροπή) 325 Vanos αλλά δεν μου έφταναν τα Hp και πάω για :confused: Μ3 Ε46 :D , οπότε λείαν συντόμως αποχωρίζομαι την 325μου.

Υ.γ. Υπάρχει και σχετικό post στις αγγελίες για την 316-325

STAIO-CI
02-09-04, 11:10
Καλως ηρθες Νικο στην παρεα μας !!!

Οσο για τον Z3 Fat Bastard συμφωνω και επαυξανω !!! :D

Z3 Fat Bastard
08-09-04, 11:21
Hello Vasilis,

Καλωσηρθες στη παρεα μας ......

Παρακαλω πολυ (μα παρα πολυ) οχι Greenglish .... :o

Brown
09-09-04, 06:51
Καλώς ήρθες Vasilis-E36

santo
09-09-04, 09:43
Geia se olous.
Eimai o Spyros kai exw ena E34 M5 3.8l
Kalws sas vrika!

merika pics
my M5 (http://santoe36m3.fotopic.net/c220998.html)

MPOWER
09-09-04, 10:51
Καλωσήλθες στην παρέα μας, και....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ το Μ5 σου (το είδα από το link σου)

santo
09-09-04, 11:55
Thanks,
Ελπίζω να τα πούμε το βράδυ στη μίνι συνάντηση.

DRIFTER
09-09-04, 12:10
ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟΟ!!??ΩΡΑΙΟ ΤΟ Μ5 ΣΟΥ....ΞΕΡΕΙΣ ΕΕ...ΑΦΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΤΣΙ :D ...ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ :cool:

Ευλογητός
09-09-04, 12:17
Santo, το κανονικο nick ειναι santoe36m3.... :o

BMW Power
09-09-04, 12:18
Geia se olous.
Eimai o Spyros kai exw ena E34 M5 3.8l
Kalws sas vrika!

merika pics
my M5 (http://santoe36m3.fotopic.net/c220998.html)


Καλώς ήρθες Σπύρο

Πολύ όμορφο Μ5 να ρωτήσω όμως κάτι, τι είναι αυτό ανάμεσα στον διακόπτη των φώτων και στο dimmer?

Z3 Fat Bastard
09-09-04, 14:01
Καλως ηρθες και απο εμενα .....

Very nice car και ελπιζω να σε δουμε απο κοντα συντομα !!

Brown
09-09-04, 14:14
Να καλοσωρίσω και εγώ τον συνονόματο Σπύρο.
Βλέπω τα κατάφερες να υλοποιήσεις την επιθυμία σου.
Το 325 τι έγινε?

bimmerowner
09-09-04, 14:46
Καλώς όρισες!
Όσο για το τουτού εκπληκτικό και φαίνεται πολύ καλοσυντηρημένο.

STAIO-CI
09-09-04, 15:04
Καλωσηρθες Santo στην παρεα , κορυφη το Μ5 !!!

santo
10-09-04, 15:38
Να καλοσωρίσω και εγώ τον συνονόματο Σπύρο.
Βλέπω τα κατάφερες να υλοποιήσεις την επιθυμία σου.
Το 325 τι έγινε?

brown, ναι τελικά απέκτησα ενα Μ και εγω.
Το 325 το εδωσα ανταλλαγή και πήρα το Μ5, με μία μικρή διαφορά.
Είναι μεν παλαιότερο αλλά πάει!

Εσυ δεν ήσουν εχθές στην συνάντηση που είχαμε στα νότια.

Σε επόμενη συνάντηση να πούμε οπωδήποτε από κοντά. :)

Ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσορισμα!

S38B38 Monsta
10-09-04, 16:12
Καλώς ήρθες Santos, όπως φαίνεται έχουμε το ίδιο γούστο άρα και το ίδιο τουτού.

Ανυπομονώ να τα πούμε σε επόμενο meet και να ανοίξουμε μαζί τα θηρία. Του χεις κάνει καμιά βελτίωση?

Ripper
10-09-04, 16:50
brown, ναι τελικά απέκτησα ενα Μ και εγω.
Το 325 το εδωσα ανταλλαγή και πήρα το Μ5, με μία μικρή διαφορά.
Είναι μεν παλαιότερο αλλά πάει!

Εσυ δεν ήσουν εχθές στην συνάντηση που είχαμε στα νότια.

Σε επόμενη συνάντηση να πούμε οπωδήποτε από κοντά. :)

Ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσορισμα!

Hello kai apo mena, an kai ta ipame extes! :)

To M5 ine afthentiko h metatropi? tou pote ine?
Extes pantos ekapse poli lastixo...edose resta...

STR
10-09-04, 22:10
γεια σας παιδια.με λενε Στρατο και ακομα δεν εχω γνωρισει κανεναν σας.ευχομαι γρηγορα να μπω στην παρεα σας

tasosbmwe30
10-09-04, 22:16
γεια σας παιδια.με λενε Στρατο και ακομα δεν εχω γνωρισει κανεναν σας.ευχομαι γρηγορα να μπω στην παρεα σας


ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ!!!!!!μην ανησυχεις φιλαρακι....απλα θα πρεπει να περιμενεις μεχρι το επομενο meeting,το οποιο θα γινει πολυ συντομα,για να μας γνωρισεις απο κοντα!!!!και παλι καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!

santo
10-09-04, 22:16
Hello kai apo mena, an kai ta ipame extes! :)

To M5 ine afthentiko h metatropi? tou pote ine?
Extes pantos ekapse poli lastixo...edose resta...

To aftokinito einai metatropi tou 1999, kai etos kataskeuhs 1991.
twra kai gia ligo kairo tha meinei ektos events giati exthes opws gyrizame me ton Dr.Abo sta diodia ths att.odou ekane kraou to moter :( kai tha paei sto giatro apo deftera. elpizw se kanena mina, na vgei pali etoimopolemo!!
mexri tote vevaia tha erxomai sta meetings kanonika. Den tha xathoume!! :rolleyes:

Ripper
11-09-04, 02:42
Ti epathe to moter?????? mipos tpt diaforiko-gearbox den antekse tis siginisis?

perastika!

Strax
11-09-04, 09:20
Στην Αττική οδό, πλάκα πλάκα, ξέρω πολλά αμάξια που έχουν σπάσει. Γνωρίζω 4 σασμάν που έχουν παραδώσει το πνεύμα και 3 μοτέρ, εκτός από το δικό σου santoe34m5. Λέτε να φταίει η καλή άσφαλτο, που δεν ξεσπάνε τα δυνατά αμάξια σε σπινιάρισμα (ως συνήθως) και ζορίζονται περισσότερο μοτέρ και μηχανικά?? :( ! Καλή επισκευή και άμα χρειαστείς κάτι ξέρεις που θα μας βρεις! Αλήθεια, σε ποιον θα το πας?

antonio
11-09-04, 09:27
Καλωσήρθατε παιδιά και περαστικά στον Σπύρο! Ελπίζω μετά το κράου να βγουν και περισσότερα άλογα!!! ;)

santo
11-09-04, 10:13
Apo thn posothta tou lefkou kapnou pou evgaze apo thn exatmish to vlepw gia pistonaki-a!! alla mallon tha tou kanw ena geniko rebuild sto moter giati to exw peripou dyo mhnes kai den xerw akrivws ti exei travhxei pio prin. Se peripou ena-mhna tha einai pali etoimopolemo.
Ti na kaneis... afta exoun ta gazia! oloi to xeroume oti an to liwneis - to plhrwneis! ;) ;)

santo
11-09-04, 10:37
Για συνεργείο, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το στείλω Γιάννενα στην BMW Κατσιούλης, την οποία την έχει ο πατέρας ενός πολύ καλού φίλου και συναδέλφου, και θα μου το προσέξει. Το κακό είναι ότι είναι μακρυα και δεν θα μπορώ να το επισκέπτομαι συχνά το "μωρό" μου αλλά θα είναι σε καλά χέρια. Οσο βέβαια μου το επιτρέπει η δουλειά μου θα ανεβαίνω για να το βλέπω.

Θα ήθελα να έχω και την αποψή σας στο αν θα πρέπει να βαλώ καποιο μεταχειρησμένο μοτέρ αν η δαπάνη της επισκευής είναι μεγαλύτερη από την αγορά και τοποθέτηση μετχ. μοτέρ. Τι λέτε?? :( :confused:

antonio
11-09-04, 13:03
Σίγουρα η δαπάνη για την επισκευή του μοτέρ είναι πολύ μεγαλύτερη από την αγορά κάποιου μεταχειρισμένου μοτέρ! Έχε όμως υπόψη σου πως μετά την επισκευή θα έχεις ένα «καινούριο» μοτέρ, το οποίο θα το στρώσεις εσύ και θα είναι σαν να έχει 0 km! Aυτό βέβαια προυποθέτει και την ανάλογια εμπειρία απο τον μηχανικό και από τον ειδικό που θα κάνει το ρεκτιφιέ!
Η αγορά ενος μεταχειρισμένου μοτέρ σίγουρα είναι μια πιο οικονομική λύση αλλά δεν θα μπορείς να ξέρεις σε τι κατάσταση θα είναι αν δεν το βάλεις πάνω στο αμάξι και αν δεν κάνεις κάποια km! Kαι αν βέβαια δεν σου βγει καλό μην περιμένεις να σου δώσει κανεις τα λεφτά σου πίσω! Μην ξεχνάς επίσης ότι το μοντέλο είναι παλιό, οπότε και τα km του μεταχειρισμένου μοτέρ θα είναι πολλά και βέβαια....ΔΥΣΚΟΛΑ!!!

Geo_3D
12-09-04, 07:08
Κριμα ρε Σπυρο.Δεν σου βγηκε σε καλο η πρωτη σου παρουσια με το Μ5 στο meeting.Ισως ηταν αναμενομενο να γινει,αφου οπως γραφεις δεν ηξερες τι χρηση του ειχε κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης,αλλα και παλι ειναι κριμα που εγινε τη συγκεκριμενη στιγμη.Σου ευχομαι,ετσι για να ρεφαρεις,την επομενη φορα που θα βρεθεις σε καποιο meeting μας,να σου ερθουν ουρανοκατεβατα τα κλειδια μιας Μ5 με τα 400 ατια. :D (Μαγκες ξερω οτι πολυ θα ζηλεψουνε και θα ηθελαν να ειναι αυτοι οι τυχεροι,και μεσα σ'αυτους και εγω, :o αλλα ο Σπυρος νομιζω το δικαιουται περισσοτερο απο ολους μας) :rolleyes:

BMW Power
12-09-04, 13:39
Apo thn posothta tou lefkou kapnou pou evgaze apo thn exatmish to vlepw gia pistonaki-a!! alla mallon tha tou kanw ena geniko rebuild sto moter giati to exw peripou dyo mhnes kai den xerw akrivws ti exei travhxei pio prin. Ti na kaneis... afta exoun ta gazia! oloi to xeroume oti an to liwneis - to plhrwneis! ;) ;)


Φίλε Σπύρο λυπάμαι πολύ για την κατάληξη του μοτέρ αλλά μπράβο σου που το παίρνεις χαλαρά. Νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι τόσο βλαμμένος γιατί όταν έσπασα το δικό μου μοτέρ στο Μ3 Ε30 είχα γα***εί στα γέλια και η συνοδηγός μου πήγε να κλάψει……………….. :D

Brown
13-09-04, 07:14
...Εσυ δεν ήσουν εχθές στην συνάντηση που είχαμε στα νότια.

Σε επόμενη συνάντηση να πούμε οπωδήποτε από κοντά. :)

Ήθελα πολύ να έρθω, αλλά η ώρα του ραντεβού ήταν λιγάκι απαγορευτική, μιά και ξεκινάω την ημέρα μου λίγο νωρίς και έχω και ταξίδι για να κατέβω από εκεί.
Αν το επόμενο γίνει πιό λογική ώρα, θα εμφανιστώ.

giogio
13-09-04, 19:29
Με λενε Γιωργο και ειμε ενας ευτυχης κατοχος ενος Ε30 320ιs.Το site το βρηκα κατα τυχη μεσω αναζητησης στο Google.Eκτος απροοπτου(βλεπε δουλεια) θα ερθω στο Plaza καθως και το μερος που δουλευω ειναι στην εξοδο της Αττικης για Κορωπι.Φιλε Τασο πιστευω να τα πουμε

Fanatic
13-09-04, 19:54
Πολυ καλο το μοτερακι σου!!Ανυπομονουμε να το δουμε απο κοντα!!Ποτε δεν ξερεις που μπορει να βρεθει ενα παρομοιο μοτερακι... ;)

BMW Power
13-09-04, 21:46
Πολυ καλο το μοτερακι σου!!Ανυπομονουμε να το δουμε απο κοντα!!Ποτε δεν ξερεις που μπορει να βρεθει ενα παρομοιο μοτερακι... ;)

Οχ οχ οχ βλέπω το Ε21 να βγάζει φτερά………. :rolleyes:

santo
13-09-04, 22:30
Τελικά το άφησα το αυτοκίνητο στον Μήτση στον Αγ. Δημήτριο. Μου είπαν ότι ειναι καλός μάστωρας. Θα δείξει :confused: :confused:

Οταν φτιάχνεις μοτέρ είναι και λίγο θέμα τύχης. Θα τα πούμε και στη συνάντηση κιόλας την πέμπτη.

Καλωσήρθες και από εμένα giogio και να χαίρεσαι το μωρό σου!!

geo thanks! Θα εξασκήσω την αρετή της υπομονής.

tasosbmwe30
13-09-04, 23:36
Με λενε Γιωργο και ειμε ενας ευτυχης κατοχος ενος Ε30 320ιs.Το site το βρηκα κατα τυχη μεσω αναζητησης στο Google.Eκτος απροοπτου(βλεπε δουλεια) θα ερθω στο Plaza καθως και το μερος που δουλευω ειναι στην εξοδο της Αττικης για Κορωπι.Φιλε Τασο πιστευω να τα πουμε

giogio οπωσδηποτε!!!!!!!ανυπομονω να καμαρωσω το μοτερακι σου(ειπαμε....εχω χοντρο κολημα με δαυτο)!!!!!

BMW-Racing
14-09-04, 10:52
Γεια σας και από εμένα! Με λένε Θωμά και παρακολουθώ το φορουμ εδώ και καίρο και αποφασίσα να μπω στην παρέα σας. Θα σας δω και απο κοντά στην συναντηση.

MPOWER
14-09-04, 11:12
Καλως όρισες Θωμά και ελπίζω να σε δούμε απο κοντά την Πέμπτη!

compact
14-09-04, 11:19
ΣΠΥΡΟ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!δεν μπορεις να πεις το λυσσαξες και μοτερ και λαστιχα!!
τωρα θα βγει και πιο δυνατο!!!!!
το μητση τον ξερω.κανει πολυ καλη δουλεια.

γιατι πεμπτη ρε παιδια???????????και 19.30????????
θα ερθω αλλα στις 9.00

MPOWER
14-09-04, 11:22
θα είμαστε εκεί μόνο για σένα ρε compact...σου έχουμε αδυναμία βλέπεις!

Dark_Niaou
14-09-04, 11:24
Καλημέρα και από την Χαλκίδα,
Με λένε Αγγελο και θα είμαι και εγώ στο meeting της Πέμπτης....
χιχιχιχιχι

S38B38 Monsta
14-09-04, 17:50
Τελικά το άφησα το αυτοκίνητο στον Μήτση στον Αγ. Δημήτριο. Μου είπαν ότι ειναι καλός μάστωρας. Θα δείξει :confused: :confused:

Οταν φτιάχνεις μοτέρ είναι και λίγο θέμα τύχης. Θα τα πούμε και στη συνάντηση κιόλας την πέμπτη.

Καλωσήρθες και από εμένα giogio και να χαίρεσαι το μωρό σου!!

geo thanks! Θα εξασκήσω την αρετή της υπομονής.


Λυπάμαι για το μοτεράκι σου Santo, πάντως αν δε βρεις άκρη με το Μήτση ή έστω έχεις και την ελάχιστη αμφιβολία, έχω 'δικό' μου συνεργείο με πείρα στα δικά μας μοτέρ και είναι επίσης στον Αγ. Δημήτριο.

Θα τα πούμε και στη συνάντηση...

santo
15-09-04, 08:50
Thanks monsta, να τα πούμε και στην συνάντηση. Να ανταλλάξουμε απόψεις για τα Μ... μας. Σήμερα θα έχω νέα για τη ζημειά :confused: :o
Καλήμέρα!!

tupac
15-09-04, 10:30
Για σας και από εμένα. Επιτέλους βρήκα ένα ωραίο και καλό- οργανωμένο forum για την bmw και χαίρομαι ιδιαίτερα για αυτό. Είμαι από την Θεσσαλονίκη και ελπίζω σύντομα να τα πούμε και από κοντά ;)

BMW Power
15-09-04, 19:43
Καλώς μας ήρθες tupac και σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Τους χαιρετισμούς μου στην πανέμορφη Θεσσαλονίκη. Ελπίζω να είδες σε άλλο Thread ότι ετοιμάζουμε εκδρομή στην πόλη σου.

Fanis
16-09-04, 09:26
Γεια σας ξανά! Συστήθηκα και σε καινούργιο ποστ, αλλά αφού μαζευόμαστε όλοι, ας τα πω άλλη μια φορά. ;)

Το βιογραφικά μου στοιχεία τα βλεπετε.....αυτοκίνητο, μία 318ι Ε36, 4-πορτη, του 1992 με 103.000χλμ....ααα και είναι αυτόματη, αλλά μου αρέσει.

Σύντομα ελπίζω να γνωριστούμε και απο κοντά.

alexk
16-09-04, 16:17
Kalispera se olous.
Me lene alexi, usernames: alexk/r1akias.
Merikoi filoi me 3eroun, mias kai tous apogoiteysa ypo8etw me to forum pou eixa (my-bmw.gr).

Ek' twn proterwn, zitw syggnwmi, alla merikes fores i douleia mpainei panw apo alla pragmata kai den mporeis na kaneis alliws. Osoi douleyoun polles wres, 8a katalavoun.

Z3 Fat Bastard
16-09-04, 16:21
Kalispera se olous.
Me lene alexi, usernames: alexk/r1akias.
Merikoi filoi me 3eroun, mias kai tous apogoiteysa ypo8etw me to forum pou eixa (my-bmw.gr).

Ek' twn proterwn, zitw syggnwmi, alla merikes fores i douleia mpainei panw apo alla pragmata kai den mporeis na kaneis alliws. Osoi douleyoun polles wres, 8a katalavoun.

Αγαπητε AlexK,

Καλωσηλθες και εσυ σε αυτο το υπεροχο forum. Δεν νομιζω να απογοητευσες κοσμο αφου οπως παντα λεμε Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ....

Για αυτο σε παρακαλω πολυ πολυ προσπαθησε να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες διοτι ειμαι σε ηλικια επικινδυνη και κουραζουμαι πολυ με τα greenglish και θα παθω τιποτα (οπως λεω συνεχεια)

Thanks

DRIFTER
16-09-04, 16:47
ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ Αlexk.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΚΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ Compact?ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ......ΤΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΥΣΕΙΣ?ΕΤΥΧΕ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.......ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ...... ;)

Brown
17-09-04, 07:16
Καλώς ήρθες και από εμένα. Ελπίζω το Compact, να το έχεις ακόμα και να μην το έχεις αντικαταστήσει με το R1.

DeNnNiS
17-09-04, 12:24
Φίλοι μου καλοί, καλοί μου φίλοι γεια σας!

Είμαι ο Διονύσης και δεν έχω BMW :p

Οδηγώ την pamela (ΜΒ SLK200) και όταν μεγαλώσω θέλω να κόψω το "K" και να οδηγώ μία SL!

Ελπίζω να τα λέμε καλά από εδώ και γιατί όχι; να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμη :)

Fanatic
17-09-04, 12:32
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ τι περιεργο σκηνικο!!!Καλως ηρθες φιλε!!!Πρεπει να διορθωσει καποια πραγματα και το slk να γινει Μ και το 200 να γινει 3..... ;)

DeNnNiS
17-09-04, 12:34
Thanx για το καλοσώρισμα φίλε :)

Λέω όμως αντί για τέτοια αλλαγή, να του κοτσάρω εκεί ένα AMG... καλό δε θα είναι και πάλι; :p

Ray
17-09-04, 12:46
Thanx για το καλοσώρισμα φίλε :)

Λέω όμως αντί για τέτοια αλλαγή, να του κοτσάρω εκεί ένα AMG... καλό δε θα είναι και πάλι; :pΜωρέ έλα εσύ στα meetings μας και το επανεξετάζουμε το θέμα αυτό:D
Θα ήτανε μεγάλη μας χαρά να γινόσουν μέλος της οικογενείας μας με ένα Μ3 στην κατοχή σου! (την SLK μπλε και στη θάλασσα)
(πλάκα κάνω φίλε...καλωσόρισες:))

BMW Power
17-09-04, 14:28
Kalispera se olous.
Me lene alexi, usernames: alexk/r1akias.
Merikoi filoi me 3eroun, mias kai tous apogoiteysa ypo8etw me to forum pou eixa (my-bmw.gr).

Ek' twn proterwn, zitw syggnwmi, alla merikes fores i douleia mpainei panw apo alla pragmata kai den mporeis na kaneis alliws. Osoi douleyoun polles wres, 8a katalavoun.


alexk χαίρομαι που ήρθες στην παρέα μας και ελπίζω να προσπαθήσεις εξίσου και σε αυτό το forum μιας και χρειαζόμαστε την βοήθεια όλων.

PS δεν νομίζω ότι απογοήτευσες κάποιον. ;)

Fanatic
17-09-04, 14:33
Οντως δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος καποιος να ειχε απογοητευτει,εγω το ειχα καταλαβει οτι θα ειχατε πνιγει στην δολεια με τον σπυρο.Απο εκει και περα θα με απογοητευσεις αν παρεις R1 και δεν βαλεις πλωρη να βαλεις ενα Μ5 μοτερ στο compact σου... ;)

Sras
07-10-04, 16:00
Παιδια γεια σας
Μολις προχθες εγινα μελος και εγω.Μεχρι το 2000 οδηγουσα μονο Α.Romeo
αλλα επειδη βαρεθηκα να τρεχω συνεχεια στα συνεργεια αγορασα την μπεμπα
μου και δεν εχω μετανοιωσει.Μολις την πουλησω (ηδη εχω βαλει αγγελια)
παλι μπεμπα θα παρω την Χ3.
Το ονομα μου ειναι Στεφανος και μαλλον θα πρεπει να ειμαι ο παπους της παρεας.
Sras

Fanatic
07-10-04, 16:39
Welcome φιλε!!Με το καλο το Χ3!!Παρτο ομως με βαμμενους προφυλακτηρες!!Δειχνει πολυ πιο ομορφο! ;)

DRIFTER
07-10-04, 17:09
Kαλωσήρθες φίλε....έχω ακούσει ότι το Χ3 έχει πολλή καλά κρατήματα....αληθεύει? ;)

Sras
08-10-04, 12:14
Δεν θα το παρω με βαμενους προφυλακτηρες γιατι εχω σκοπο εκτος των αλλων να οργωσω τα βουνα της πατριδος μας που ειναι τρελλα.Πηγα με ενα Yaris που εχω στα Αγραφα ακολουθωντας την διαδρομη απο την λιμνη Κρεμαστων ακολουθωντας την κοιτη του Αγραφιωτη και επαθα την πλακα μου.
Τετοια μερη υπαρχουν παμπολλα στην πατριδα μας αλλα μονο με αυτοκινητο εκτος δρομου.Τωρα θα μου πεις γιατι με BMW και οχι με καποιο αλλο πιο φτηνο πχ ενα RAV4.Because once a BMW driver always a BMW driver οπως λενε και οι φιλοι μας οι Αγγλοι.
Sras

BMW Power
10-10-04, 22:40
Because once a BMW driver always a BMW driver οπως λενε και οι φιλοι μας οι Αγγλοι.
Sras

That’s the spirit!!!!!!!

Καλώς μας ήρθες Sras, ελπίζω να τα πούμε και από κοντά στην επόμενη συνάντησή μας.

Geo_3D
10-10-04, 23:32
Πλακα πλακα ο μονος που δεν ειχε γραψει σε αυτο το thread ειμαι εγω.Εστω και μετα απο 260 φευγα post ας το κανω τωρα (καλιο αργα παρα ποτε)
Λοιπον με λενε Γιωργο,για οσους δεν με ξερουν,ειμαι 23 χρονων και οδηγω ενα 316 e36.Αντε να γνωριστουμε και απο κοντα βρε!!!!!!!!!!!!! :p :p

DRIFTER
11-10-04, 07:56
Σε γνωρίσαμε βρε!!! :d

KOSTAS M3
11-10-04, 16:07
Χαιρετώ την παρέα

Είμαι ο Κώστας και έγινα μόλις σήμερα μέλος. Μετά από 6 χρόνια με ένα Slk, απέκτησα τελικά το σωστό αυτοκίνητο, το οποίο είναι μια Ε46 Μ3 SMGII. Το αυτοκίνητο είναι αστέρι και έχω πάθει πλάκα. Και με το Slk νόμιζα ότι ήμουν γρήγορος…
Kostas M3

BMW Power
11-10-04, 16:17
Καλώς ήρθες Κώστα με το Μ3 σου.

Αυτά θέλω να βλέπω!!! Αλλαγή πλεύσης προς το καλλίτερο πάντα.

Και ο strax slk είχε πριν το Μ3. Λες να πάρω και εγώ ένα, μπας και καταφέρω να πάρω μετά Μ3?????? :confused: :D

Μπα. . . . . . :eek:

Action Man
13-10-04, 12:41
Eνα μηνα ειμαι στο club και ακομα να συστηθω.Ειμαι ο Παντελης απο Πετρουπολη και ειμαι οπαδος του ελικα!

DRIFTER
13-10-04, 14:02
Καλωσήρθατε παίδες.....

Joe
26-10-04, 20:14
Χαιρετω τους κατοχους του πιο κ@υλι@ρικου αυτοκινητου που κυκλοφορει !!

Ειμαι ο Ιωσηφ, αρρωστος σεντανακιας, αυτον τον καιρο με φορντ.Οσο και να βρισετε το φοκους που εχω πρεπει να ξερεις να περνας καλα με οτι εχεις... :cool:

Σε αναμονη λοιπον της πολυποθητης 5αρας μολις πιασουμε και κανα φραγκουλετο της προκοπης...

Τα λεμε στην auto&moto exelixis.

compomotive
27-10-04, 09:03
Kαλημερα!ειμαι καινουργιος και εχω γραφτει εδω και λιγες μερες.σαν καινουργιος ειπα να δωσω και μια ιδεα.αυριο να κανουμε την δικη μας παρελαση στον δρομο!λεγομαι νικος και εχω ενα 1602 κιτρινο!περιμενω πως και πως σε μια συναντηση για να γνωρισω ολους τους τρελαρες του club

sotos m3
29-10-04, 22:28
kalispera paidia molis graftika.me lene sotiri.exo mia E30 2.0L M3!ante kai na gnoristoyme grigora! :eek:

Action Man
29-10-04, 22:34
Καλοςηρθατε παιδια! :)

sotos m3
29-10-04, 22:38
exete kanonisei tipota shmera?

ΓΙΩΡΓΟΣ
30-10-04, 00:10
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΟΥ ΕΛΙΚΑ , ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΟΔΗΓΩ ΜΙΑ 318 Ε46 1.9 ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΛΠΙΖΩ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ ΜΙΑ Μ3 Csl!!!

ΦΙΛΤΑΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

antonio
30-10-04, 08:58
Γιώργο καλωσόρησες!! Αν ο πεθερός σου σου πάρει για προίκα μια Csl και η γυναίκα σου έχει και αδερφή, δεν με νοιάζει ηλικία και εμφάνιση, στείλε κανά μήνυμα!!!! :D ;)

Elen
30-10-04, 17:21
Γειά σας παιδιά.Το site είναι κ-α-τ-α-π-λη-κ-τ-ι-κ-ό !!!! Με λένε Ελένη(ναι είμαι κορίτσι)και έχω κόλλημα με τα αυτοκίνητα.Δυστυχώς είμαι 15 και δεν μπορώ να οδηγάω νόμιμα.Αλλά οδηγάω που και που διάφορα όπως του πατέρα μου ή του θείου και γενικώς πάντα με τραβούσαν τα αυτοκίνητα.Στα 14 έμαθα να οδηγώ...θα πάρω(όταν με το καλό)το ...τα bmw λίγο ακριβούτσικα αλλά οι αγάπες πληρώνονται!.τέλος πάντων το βλέπω κάτι σε μεταχειρισμένο και πολύ φτιάξιμο σταδιακά.. θα δείξει......και ποια καινούρια μοντέλα θα βγουν!!!

ks50:50
31-10-04, 13:03
Χαίρομαι αγαπητή Ελένη που αραιά και που τυχαίνει να μάθω ότι κάποια κοπέλα αγαπάει την ταχύτητα. Μέχρι όμως να πάρεις δίπλωμα προσοχή στα μπλόκα.

Elen
31-10-04, 14:57
Χαίρομαι αγαπητή Ελένη που αραιά και που τυχαίνει να μάθω ότι κάποια κοπέλα αγαπάει την ταχύτητα. Μέχρι όμως να πάρεις δίπλωμα προσοχή στα μπλόκα.

Ενοείται πώς προσέχω!Γιατί μετά την έχει βαμμένη και ο πατέρας μου που κάθεται συνοδηγός τις περισσότερες.....

telisBMW
02-11-04, 22:05
Γεια σας παιδια.Ειμαι ο Τελης και συντομα θα γινω οδηγος και κατοχος μαλλον μιας ΒΜW.Καταπληκτικο το site! :)

DoctorAbo
02-11-04, 23:31
Καλησπέρα και από μένα. Με λένε Μιτσο και είμαι 11 χονών. Μόλις ανακάλυψα το site σας και δε κρατήθηκα. Γράφτηκα αμέσως. Βέβαια, δεν έχω BMW. Όμως όταν μεγαλώσω λίγο θα αποκτήσω μια. Είμαι σίγουρος για αυτό. Οι στόχοι μου είναι τρεις.
Να γίνω γιατρός (για να με θαυμάζουν)
Να αποκτήσω μια Μ3 (για να με κοιτάνε)
Να τα φτιάκω με μια πολύ όμορφη κοπέλλα (για να με ζηλεύουν)

Προς το παρόν όμως, έχω πάρα πολλές BMW σε φωτογραφίες, video καθώς και σε διάφορα μεταλλικά και πλαστικά μοντελάκια. Ο μπαμπάς μου όμως έχει μια BMW και μου λεχει βιδώσει ένα δεύτερο τιμόνι στη θέση του συνοδηγού για να οδηγάω και εγώ. Πετάλια δε μου βίδωσε γιατί και να μου βίδωνε δε θάφταναν τα πόδια μου (είμαι κοντούλης).

Αυτά προς το παρόν, και θα ζητήσω από το μπαμπά μου να με φέρει σε κανένα από τα meetings σας να γνωριστούμε. Ετσι θα αποκτήσω κι αλλες BMW σε φωτογραφίες που θα τραβήξω με το μπαμπά μου. Αντε τώρα σας αφήνω. Με φωνάζει η μαμά μου να πιω το γάλα μου και να πάω για νάνι. Εξάλλου... δείτε τι ώρα είναι. Δωδεκάμισι το βράδυ. :rolleyes:

DRIFTER
03-11-04, 17:05
καλώσηρθατε όσοι ήρθατε :)

nick the greek
28-12-04, 00:20
geia sas paidia to site einai kataplhktiko epitelous na pw ton pono mou
eimai 20 xronwn kai me bia agorasa ena 518i e-34
ena brady meta ta mpouzoukia kai apo x mpoukalakia olh h parea
sto dromo arxisame tis kontres kai apofashsa na to ksempoukwsw.
gia 1800cc kai 1,5 tono amaksoma phge ws ta 215 kai paei h mhxanh.
an kai palio to autokinhto htan ena apo ta pio kala cara peite sxolia
egw pantos den ksana ksempoukwnw autokinhta

alexk
28-12-04, 08:14
ena brady meta ta mpouzoukia kai apo x mpoukalakia olh h parea
sto dromo arxisame tis kontres kai apofashsa na to ksempoukwsw.
gia 1800cc kai 1,5 tono amaksoma phge ws ta 215 kai paei h mhxanh.

Φίλε καλώς ήρθες κατ'αρχάς.
Κατά δεύτερον. Συγγνώμη, αλλά κατεβάζετε μπουκαλάκια και μετά βάζετε και κόντρες??? :chair: Είστε σε θέση δηλαδή να βάζετε και κόντρες? Το λέω αυτό γιατί εγώ, η κοπέλα μου, οι φίλοι μου, δεν φταίμε τίποτα να φάμε ένα αυτοκίνητο στη μάπα, όταν βγαίνουμε βολτίτσα για να διασκεδάσουμε, επειδή κάποιοι έχουν πιει και έχουν όρεξη για mlk-ιες!!! Ντροπή! Οι άλλοι που κινούνται στο δρόμο δεν φταίνε σε τίποτα.

Nick_compact
28-12-04, 10:32
Πες τα alexk γιατί και εμένα κάτι τέτοια με βγάζουν απ'τα ρούχα μου.Ανευθυνότητα.

peter79
28-12-04, 14:30
kalispera se ola ta meli kai apo emena!
eimai katoxos mias E36 316 Coupe.
tha xaro polina gnoristoume me ola ta oipoloipa meli apo konta.
petros!

Xeno-318is
28-12-04, 15:46
Kalws sas vrika loipon kiegw me tin seira mou..Eimai kai egw enas pou pisteui akoma pws o odigos kanei to autokinito, kai h bebes ti diafora!!Na mas zisoune loipon oles oi stroumpoulo-vavarezes mas kai na tis prosexoume sa ta matia mas!!

BMW Power
28-12-04, 15:46
kalispera se ola ta meli kai apo emena!
eimai katoxos mias E36 316 Coupe.
tha xaro polina gnoristoume me ola ta oipoloipa meli apo konta.
petros!


Καλώς ήρθες Πέτρο στην παρέα μας.

Σίγουρα θα γνωριστούμε από κοντά με την πρώτη ευκαιρία σε κάποιο official ή unofficial meeting.
:hello:

E36 M3 USA
28-12-04, 16:53
καλησπερα με λενε πανο και εχω μια Μ3 Ε36(USA) 4dors

Brown
29-12-04, 08:26
καλησπερα με λενε πανο και εχω μια Μ3 Ε36(USA) 4dors
:bowdown: Το αγαπημένο μου, :wub: αυτοκίνητο. Είναι γνήσιο ή από μετατροπή?
Καλώς ήρθατε όλοι.

Dionysis
29-12-04, 11:44
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΚΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ SITE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΥΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΜΠΕΜΠΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ TON ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2005 ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΗΝ ΝΕΑ 320iSE(E90)

kermit
29-12-04, 17:45
Γειά σας και από εμένα..
για μένα είναι η τρίτη μπέμπα που έχω ..πρώτα μία 318is Ε30Μ40 του 89 μετά μία Ε36 Μ3 (321) του 96 και τώρα έχω μιά Ε39 520 του 2000.. λίγο μαούνα βέβαια αλλά έκανα μεγάλη οικογένεια-έχω 3 μωρά.. κλαίω το προηγούμενό μου ! ήταν το μόνο αυτοκίνητο που δεν έβγαλε καμία ζημιά και μου έκανε όλα τα κέφια !

το site είναι εκπληκτικό - συγχαρητήρια σε αυτούς που κατάφεραν να υλοποιήσουν την ανάγκη πολλών χρόνων.

με την ευκαιρία των ημερών ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους - πάντα με υγεία

Παύλος ή kermit

Xs-man
29-12-04, 21:30
" ήταν το μόνο αυτοκίνητο που δεν έβγαλε καμία ζημιά και μου έκανε όλα τα κέφια ! "

Αλλη μια αποδειξη οτι οι Μ3 και Μ5 βρισκονται σε αλλη κλαση...
Αντε μετα απο αυτο να με πεισει ο αλλος να μην παρω Μ3 Ε36 ή Μ5 Ε34 εστω και του 1991 και να παρω καμια ιαπωνικη "φτερουγα"...


THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT.

kermit
30-12-04, 11:50
[QUOTE=Xs-man]" ήταν το μόνο αυτοκίνητο που δεν έβγαλε καμία ζημιά και μου έκανε όλα τα κέφια ! "

Αντε μετα απο αυτο να με πεισει ο αλλος να μην παρω Μ3 Ε36 ή Μ5 Ε34

Φιλε xs-man καλύτερα Ε36 ..είναι πιό ευκίνητο , πιό τρένο και πιό συνηθισμένο..βρίσκεις ανταλλακτικά πολύ εύκολα...άσε που το μοτερ (και 321 αλλά περισσότερο το 286) ΔΕΝ ΣΠΑΕΙ-ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ !!

Aristotelis
31-12-04, 17:18
Sygxarhthria gia to site kai forum!

Eimai o... Aristotelis, menw monima Italia (brescia) kai erxomai ellada giortes kai diakopes.

sto psaxno twra...
apokthsa prin apo ena mhna thn prwth mou M3, e36 321cv.... kai exw ksefygei!!! apisteuto autokinhto...pragmatiko supercar.
Eixa panta grhgora autokinhta turbo kyriws (apo 5gtturbo se 21turbo, se delta integrale, se alfa gtv v6 tb, klp...) alla auto den exei apla kamia sxesh. allh klash kai teleiwse.

Eimai a8hna toulaxiston mexri 10 ianouariou, kai psaxnomai gia anarthsh kai... blabla. Elpizw na mporesw na synanti8w me kapoion apo sas na ta poume!

ciaooo!

Fanatic
31-12-04, 17:26
Καλωσηρθες φιλε Αριστοτελη!!!Να χαιρεσαι το μωρο σου!!!Ειναι ο μεγαλος μου ερωτας :bowdown: ! 6 ιανουαριου λεμε να κανουμε μια ανεπισημη συναντηση!Ελπιζω να τα καταφερεις να τα πουμε απο κοντα και να ανταλαξουμε αποψεις!! :ices_ange

Λεπτομερειες μπορεις να δεις εδω...http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=804

Aristotelis
31-12-04, 17:30
Καλωσηρθες φιλε Αριστοτελη!!!Να χαιρεσαι το μωρο σου!!!Ειναι ο μεγαλος μου ερωτας :bowdown: ! 6 ιανουαριου λεμε να κανουμε μια ανεπισημη συναντηση μαλλον στο village park!Ελπιζω να τα καταφερεις να τα πουμε απο κοντα και να ανταλαξουμε αποψεις!! :ices_ange


sigouratata!! ektos aprooptou 8a eimai ekei. dwste mou plhrofories gia pou akribws kai pote kai 8a er8w den ta xanw tetoia!

p.s. village park sto marousi? an nai den prolabainw oute ton kinhthra na zestanw :D :D

Fanatic
31-12-04, 18:05
εχε το νου σου στο thread περι συναντησεων και θα εχεις οσες πληροφοριες χρειαζεσαι! ;)

p.s To village park ειναι στην περιοχη Ρεντη το village στο Μαρουσι λεγεται village center! :deal:

moutraklas
03-01-05, 14:24
KALOS IRTHA!!!

KALOS SAS VRIKA!!!!

Eimai o Tasos (i moutraklas) kai isos kapoioi na me thymountai apo to my-bmw!!!

Paidia, poli hairomai pou xanadimiourgithike ena forum/club!!!

Apo ti hara mou (molis prin liga lepta to anakalipsa meta apo ena search sto google - giati den stalthikan mail stis dieythinseis twn melwn tou my-bmw?:( ) kai akoma den eho dei akrivos pos leitourgoume edo k poia posts yparhoun. Gi ayto esteila minima kai se alli katigoria (sorry...).

Anyway!!

Kali mas Hronia!!!!!

BMW Power
03-01-05, 14:30
Καλός τον!!!!

Είσαι το πεντακοσιοστό μέλος του Forum!!!!

Καλή χρονιά να έχουμε. :cheers:

alexk
03-01-05, 15:03
giati den stalthikan mail stis dieythinseis twn melwn tou my-bmw?:( )
Αυτό θα το φροντίσω εγώ. Κακώς που δεν το είχα σκεφτεί τόσο καιρό τώρα. Θεωρώ ότι όσοι ήταν μέλη του my-bmw.gr, σίγουρα θα θέλουν να είναι μέλη του bmw-motorsport.gr

Κύριοι, επιφυλάσσομαι για τα e-mails.

moutraklas
03-01-05, 15:05
to noumero 500, e?? !!! m' aresei!

ante, makari na haroume kai ton noumero 1000 kapoia stigmi!

mporo na rotiso kapoia pragmata?

1) tha diamorfothoun katigories gia posts? ennoo gia kathe seira, gia agones, mihanologika, classics... etsi itan sto my-bmw kai etsi einai kai se polla alla forums tou exoterikou pou eho episkefthei, dieykolinei poli tis sizitiseis.

2) to thema me tin sindromi pos akrivos douleyei? poli sosti i skepsi giati hreiazontai kai hrimata gia na sintirithei kai na prohorisei i prospatheia. alla pos akrivos ginetai? ennoo yparhei episimo club me nomiki morfi opoy dinontai ta hrimata? allios pos ginetai?

den xero poios mporei na mou tis lisei tis apories aytes, alla rotao giati eho agonia na paei oso kalitera ginetai i prospatheia ayti!!!

Tasos

moutraklas
03-01-05, 15:12
[QUOTE=alexk]Θεωρώ ότι όσοι ήταν μέλη του my-bmw.gr, σίγουρα θα θέλουν να είναι μέλη του bmw-motorsport.gr [QUOTE]

You Bet!!!

Bravo Alexk (alexis an thymamai kala,e ?)

sygharitiria gia ti nea prospatheia, eyhomai na ehei poli kaliteri sineheia apo tin proti. alitheia, ti egine me to my-bmw? giati epese? pano pou ginontousan sizitiseis gia na prohorisoume se kati perisotero... edo se ti epipedo vrisketai i prospatheia? (sorry pou rotao tosa polla toso syntoma alla, opos eipa k prin, thelo pragmatika na vgei kati kalo...)

Tasos

alexk
03-01-05, 15:35
alitheia, ti egine me to my-bmw? giati epese? Φίλε Τάσο,
1. Στο bmw-motorsport.gr είμαι ένα απλό μέλος, αυτής της μεγάλης, τρελής παρέας και το χαίρομαι πάρα πολύ.
2. Το site είναι παιδί των admins (κλικ εδώ για να δεις ποιοι είναι (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showgroups.php?)), οι οποίοι είναι άξιοι συγχαρητηρίων από όλους μας για την τεράστια και συνάμα επιτυχημένη προσπάθεια που έχουν κάνει και συνεχίζουν ακλώνητοι να κάνουν.
3. Το my-bmw.gr ήταν ένα απλό forum, ενώ το bmw-motorsport.gr είναι club. Η διαφορά είναι πολύ μεγάλη. Ένα club περιλαμβάνει πολλά περισσότερα, καθώς και είναι πιο δύσκολη η σύνθεσή και διαχείρισή του.
4. Τέλος, το my-bmw έπεσε, γιατί οι επαγγελματικές υποχρεώσεις δεν μας επέτρεψαν να συνεχίσουμε. Λυπάμαι γι'αυτό, και ταυτόχρονα χαίρομαι πάρα πολύ που επιτέλους, έχουμε το δικό μας club εδώ.

Ξέχασα να σημειώσω, ότι για τις υπόλοιπες απορείες σου, είμαι σίγουρος ότι θα σου απαντήσουν οι admins.

C200 KOMPRESSOR
08-01-05, 18:47
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με λένε C200 KOMPRESSOR και είμαι τρελλά ερωτευμένος με τα Γερμανικά αυτοκίνητα και περισσότερο με το τιμημένο το άστρο της Στουτγκάρδης. Γράφτηκα στο forum σας γιατί δεν υπάρχει εξειδικευμένο για το δικό μου αυτοκίνητο. Φαντάζομαι πως δε σας πειράζει να έχετε και ένα μέλος που δεν έχει ΒMW (για να μη σας κατηγορήσουν κιόλας).Βλέπω ότι κάνετε και κοινές δράσεις σε πίστες κλπ. Θα χαιρόμουν πολύ να έρθω και γω.
Καλή χρονιά σε όλους, και να είμαστε καλά. Ο Θέός έχει για όλους μας.

ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
08-01-05, 18:50
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με λένε C200 KOMPRESSOR και είμαι τρελλά ερωτευμένος με τα Γερμανικά αυτοκίνητα και περισσότερο με το τιμημένο το άστρο της Στουτγκάρδης. Γράφτηκα στο forum σας γιατί δεν υπάρχει εξειδικευμένο για το δικό μου αυτοκίνητο. Φαντάζομαι πως δε σας πειράζει να έχετε και ένα μέλος που δεν έχει ΒMW (για να μη σας κατηγορήσουν κιόλας).Βλέπω ότι κάνετε και κοινές δράσεις σε πίστες κλπ. Θα χαιρόμουν πολύ να έρθω και γω.
Καλή χρονιά σε όλους, και να είμαστε καλά. Ο Θέός έχει για όλους μας.
χοχοχοχο!!! :smashtard

C200 KOMPRESSOR
08-01-05, 19:02
Αγιε μου Βασίλη, χοχοχοχοχοχοχο επίσης. Εύχομαι του χρόνου να κάνεις τις παραδόσεις σου με ML 320 AMG. :drive2:

ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
08-01-05, 19:07
Αγιε μου Βασίλη, χοχοχοχοχοχοχο επίσης. Εύχομαι του χρόνου να κάνεις τις παραδόσεις σου με ML 320 AMG. :drive2:
ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!!!!! !!!!!!!!!
Θυμισε μου του χρονου να σου παρω δωρο ενα σωστο (ΒΜW)αυτοκινητο!!!
XOXOXOXO!!

Geo_3D
08-01-05, 19:22
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Με λένε C200 KOMPRESSOR και είμαι τρελλά ερωτευμένος με τα Γερμανικά αυτοκίνητα και περισσότερο με το τιμημένο το άστρο της Στουτγκάρδης. Γράφτηκα στο forum σας γιατί δεν υπάρχει εξειδικευμένο για το δικό μου αυτοκίνητο. Φαντάζομαι πως δε σας πειράζει να έχετε και ένα μέλος που δεν έχει ΒMW (για να μη σας κατηγορήσουν κιόλας).Βλέπω ότι κάνετε και κοινές δράσεις σε πίστες κλπ. Θα χαιρόμουν πολύ να έρθω και γω.
Καλή χρονιά σε όλους, και να είμαστε καλά. Ο Θέός έχει για όλους μας.
Ρε μπαρμπα αντε στην ευχη της παναγιας να πουμε,για να μην ακουσεις τιποτα χειροτερο.Τι ηρθες τωρα εδω,να μας το παιξεις αρχοντας??
"Αστρο λαμπρο μας οδηγει???"
Παρε το καρο σου,το αστρο σου και τη Στουντγκαρδη ολοκληρη και αντε και ........
Μα καλα οι administrators που ειναι?Α ξεχασα.Ειναι Σαββατο και τα Σαββατοκυριακα δεν μπαινουν,ετσι εχει το ελευθερο ο καθε μπαγλαμας να μπαινει και να λεει τη μαλ*** του

tasosbmwe30
08-01-05, 19:29
Ρε μπαρμπα αντε στην ευχη της παναγιας να πουμε,για να μην ακουσεις τιποτα χειροτερο.Τι ηρθες τωρα εδω,να μας το παιξεις αρχοντας??
"Αστρο λαμπρο μας οδηγει???"
Παρε το καρο σου,το αστρο σου και τη Στουντγκαρδη ολοκληρη και αντε και ........
Μα καλα οι administrators που ειναι?Α ξεχασα.Ειναι Σαββατο και τα Σαββατοκυριακα δεν μπαινουν,ετσι εχει το ελευθερο ο καθε μπαγλαμας να μπαινει και να λεει τη μαλ*** του



ΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε τον τρελο τον geo....εχασε την ψυχραιμια του!!!!ωραια του τα ειπες ρε φιλε!!!!


Υ.Γ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ADMIN ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ!!!!

Υ.Γ 2 ρε μηπως ειναι ο ιδιος που ειχε ξαναμπει στο forum και ειχε ford focus sedan????ΚΡΕΜΑΣΤΕ ΤΟΝ..(μετα την πισσα και τα πουπουλα)!!!!!!!!!!!

C200 KOMPRESSOR
08-01-05, 19:33
Ρε μπαρμπα αντε στην ευχη της παναγιας να πουμε,για να μην ακουσεις τιποτα χειροτερο.Τι ηρθες τωρα εδω,να μας το παιξεις αρχοντας??
"Αστρο λαμπρο μας οδηγει???"
Παρε το καρο σου,το αστρο σου και τη Στουντγκαρδη ολοκληρη και αντε και ........
Μα καλα οι administrators που ειναι?Α ξεχασα.Ειναι Σαββατο και τα Σαββατοκυριακα δεν μπαινουν,ετσι εχει το ελευθερο ο καθε μπαγλαμας να μπαινει και να λεει τη μαλ*** του

Φίλε με πρόσβαλλες βαριά. Νόμιζα πως δεν έχετε τόσο έντονα κόμπλεξ εδω μέσα. Τα αυτοκίνητα της Στουτγκάρδης είναι πρωτοξάδελφα με αυτά του Μονάχου. Τι συμπεριφορά είναι αυτή σε ένα ξάδελφο?

tasosbmwe30
08-01-05, 19:40
Φίλε με πρόσβαλλες βαριά. Νόμιζα πως δεν έχετε τόσο έντονα κόμπλεξ εδω μέσα. Τα αυτοκίνητα της Στουτγκάρδης είναι πρωτοξάδελφα με αυτά του Μονάχου. Τι συμπεριφορά είναι αυτή σε ένα ξάδελφο?



"κακο" σπυρι στον κωλο του Μοναχου ειναι τα αυτοκινητα της Στουτγκαρδης!!!!!

Geo_3D
08-01-05, 19:46
Φίλε με πρόσβαλλες βαριά. Νόμιζα πως δεν έχετε τόσο έντονα κόμπλεξ εδω μέσα. Τα αυτοκίνητα της Στουτγκάρδης είναι πρωτοξάδελφα με αυτά του Μονάχου. Τι συμπεριφορά είναι αυτή σε ένα ξάδελφο?
Ρε "ξαδερφε" οπως θες να το λες,μια ζωη μπορουχα θα ειναι το καρο σου.Δεν εχεις καμια συγγενεια με εμας,γιατι πολυ απλα εμεις δεν εχουμε κάρα και μπουρουχες,αλλα πραγματικα αυτοκινητα με ολη τη σημασια της λεξεως,πραγμα που στο λεξιλογειο της ΜΒ δεν υπαρχει!!!!!!

C200 KOMPRESSOR
08-01-05, 19:50
Ρε "ξαδερφε" οπως θες να το λες,μια ζωη μπορουχα θα ειναι το καρο σου.Δεν εχεις καμια συγγενεια με εμας,γιατι πολυ απλα εμεις δεν εχουμε κάρα και μπουρουχες,αλλα πραγματικα αυτοκινητα με ολη τη σημασια της λεξεως,πραγμα που στο λεξιλογειο της ΜΒ δεν υπαρχει!!!!!!

Φιλαράκι δε θα σε πετύχω σε κάνα φανάρι σα το άλλο το φλωρί με το κόμπαχτ ? Θα σε πάω μαμώντας φανάρι φανάρι. Θα το κάψεις το κουρδιστίρι σου. Θα το πετάξεις. Θα σου ξεκουρδιστεί ρε ..... :p

Αλλά τι κάθομαι και ασχολούμε ? Μπας και είσε τίποτα 22 23 χρονό ρε ?

Geo_3D
08-01-05, 20:02
Φιλαράκι δε θα σε πετύχω σε κάνα φανάρι σα το άλλο το φλωρί με το κόμπαχτ ? Θα σε πάω μαμώντας φανάρι φανάρι. Θα το κάψεις το κουρδιστίρι σου. Θα το πετάξεις. Θα σου ξεκουρδιστεί ρε ..... :p

Αλλά τι κάθομαι και ασχολούμε ? Μπας και είσε τίποτα 22 23 χρονό ρε ?
Τουλαχιστον οταν ο Θεος μοιραζε μυαλο εγω φροντισα να το παρω και να οδηγω τωρα σωστο αμαξι.Και οσο για τα φαναρια που λες,οποτε θες,οτι ωρα θες.Αλλα με μια προυποθεση.Θα φερεις και αλλους τυπους σαν και σενα(βλ. μπαρμπαδες) για να δουν πως θα σε ξεφτυλισει ενα 316.Και ναι.22-23 ειμαι!

m3power
08-01-05, 20:03
Αμα σε πετυχω εγω να δεις γελια!!παρε και το τηλεσκοπιο απο το πλανηταριο για να βλεπεις! :kissass:

mpikounis
08-01-05, 20:04
Φιλε C200 Kompressor, ξεκινησες καλα αλλα απο οτι διαβαζω και στα υπολοιπα threads που εχεις γραψει γινεσαι συνεχως πιο προκλητικος. Αν οντως εισαι εδω για να συμμετεχεις θετικα καλως, αν ομως συνεχισεις με το ιδιο προκλητικο στυλ θα φερεις τους admins στη πολυ δυσκολη θεση να σου απαγορεψουν την εισοδο στο club.

Ειμαστε μια παρεα με κοινο παθος για τα αυτοκινητα και συγκεκριμενα τα BMW. Οποιοσδηποτε φιλος της αυτοκινησης ειναι ευπροσδεκτος αρκει να μη προκαλει. Σιγουρα θα διαβασεις αρνητικα σχολια για τα mercedes και ειναι λογικο αφου εισαι σε club bmw, αυτο ειναι κατι που θα πρεπει να δεχτεις χωρις αντιδρασεις. Αν μπορεις να ζησεις με αυτο ειμαι σιγουρος οτι θα δεις πως ειμαστε μια πολυ μεγαλη και αγαπημενη παρεα.

alpinakias
08-01-05, 21:18
File Mpikouni,
na to dioksoume to palikari??
krimas einai to kaimeno. eheis dei esi kamia istioselida me filous tis Mercedes?
eheis dei kamia sinantisi me mercedes?aston afisoume stin parea mas ton ehei fai i monaksia. hreiazomaste kai ena na gelame na ksehname kai tis skotoures mas sosta???

Me filikous hairetismous se ola ta palikaria me BMW ..Alpinakias

Administrator
09-01-05, 00:05
Το θεμα παρακαλω να τελειωσει εδω. Σημερα το απογευμα αναγκαστηκαμε να κλεισουμε 2 threads για να αποφυγουμε ανουσιες συζητησεις χαμηλου επιπεδου, σας παρακαλω ολους να μη με αναγκασετε να κλεισω και αυτο το thread που εχει ξεκινησει απο την αρχη του club μας. Δεν υπαρχει λογος να γινομαστε προκλητικοι.

ΠΑΙΠΕΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
11-01-05, 11:21
Γειά σας. Ονομάζομαι Παιπέτης Νικηφόρος είμαι 30 ετών, μένω Α. Κυψέλη και είμαι Υπ. Δημ. Σχέσεων σε Α.Ε.
Κατ αρχάς συγχαρητηρια για την όλη προσπάθεια οργάνωσης και συντήρησης του club. Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να διαβάσω όλα τα post αλλά θα προσπαθήσω να επιλέξω τα πιο ενδιαφέροντα.
Οδηγώ ένα AUDI S3 βελτιωμένο σε 260 περίπου άλογα τα τελευταία 2 χρόνια και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένα Μ3 μεταχειρισμένο απο Γερμανία μοντέλο 6ου 2003 και μετά.

Γνωρίζω πως ελοχεύουν αρκετοί κίνδυνοι με μια τέτοια αγορά κυρίως λόγω των προβλημάτων που έχει παρουσιάσει το συγκεκριμένο μοτέρ.

Θα εκτιμούσα αν κάποιοι ιδιοκτήτες Μ3 μου έλεγαν την άποψή τους για αυτή την αγορά, και μου εξέφραζαν τη γνώμη τους για την διαφορά απο το ένα αμάξι στο άλλο. Δεν είχα την τύχη να οδηγήσω Μ3 και δεν έχω άποψη.
Δεν με νοιάζει το πόσο πιο γρήγορο είναι το ένα η το άλλο στο φανάρι αλλά η overall διαφορά των αυτοκινήτων.

Το διαταύτα είναι: Αξίζει να εκταμιεύσω εκτός απο την πώληση του S3 άλλες 30+ χιλιάδες ευρώ για την απόκτηση ενος Μ3 ???

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Geo_3D
11-01-05, 13:51
Γειά σας. Ονομάζομαι Παιπέτης Νικηφόρος είμαι 30 ετών, μένω Α. Κυψέλη και είμαι Υπ. Δημ. Σχέσεων σε Α.Ε.
Κατ αρχάς συγχαρητηρια για την όλη προσπάθεια οργάνωσης και συντήρησης του club. Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να διαβάσω όλα τα post αλλά θα προσπαθήσω να επιλέξω τα πιο ενδιαφέροντα.
Οδηγώ ένα AUDI S3 βελτιωμένο σε 260 περίπου άλογα τα τελευταία 2 χρόνια και σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με ένα Μ3 μεταχειρισμένο απο Γερμανία μοντέλο 6ου 2003 και μετά.

Γνωρίζω πως ελοχεύουν αρκετοί κίνδυνοι με μια τέτοια αγορά κυρίως λόγω των προβλημάτων που έχει παρουσιάσει το συγκεκριμένο μοτέρ.

Θα εκτιμούσα αν κάποιοι ιδιοκτήτες Μ3 μου έλεγαν την άποψή τους για αυτή την αγορά, και μου εξέφραζαν τη γνώμη τους για την διαφορά απο το ένα αμάξι στο άλλο. Δεν είχα την τύχη να οδηγήσω Μ3 και δεν έχω άποψη.
Δεν με νοιάζει το πόσο πιο γρήγορο είναι το ένα η το άλλο στο φανάρι αλλά η overall διαφορά των αυτοκινήτων.

Το διαταύτα είναι: Αξίζει να εκταμιεύσω εκτός απο την πώληση του S3 άλλες 30+ χιλιάδες ευρώ για την απόκτηση ενος Μ3 ???

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Kαλησπερα φιλε μου και καλως ηρθες στην παρεα μας.Ιδιοκτητης Μ3 δεν ειμαι για να σου απαντησω,αλλα επειδη λιγο πολυ εχουν συζητηθει αυτα τα θεματα,ειμαι σε μια θεση να μπορω να σου δωσω μια περιλιπτικη απαντηση και οχι αναλυτικη.Φυσικα και να την αγορασεις τη Μ3.Προβλημα δεν εχει παρουσιασει το συγκεκριμενο αυτοκινητο,πλην των μεταλλων το οποιο ομως το καλυπτει η BMW και εκτος εγγυησης καθοτι εκλαμβανεται σαν κατασκευαστικο λαθος.Κατα τα αλλα μιλαμε για ενα εξαιρετικο αυτοκινητο overall και πιστευω και πολυ ανωτερο απο το S3.Δεν ξερω για τα 30.000 που εγραψες αλλα πιστεψε με αυτο το αυτοκινητο αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω.Με το καλο λοιπον για την αγορα του νεου σου αυτοκινητου

Strax
12-01-05, 09:47
Καλως ήρθες στην παρέα μας! Το συγκεκριμένο θέμα έχει συζητηθεί αρκετά και σχετικά με τα μέταλλα μπιελών, αλλά και για τις δυνατότητες του Μ3. Χρησιμοποιήσε την λειτουργία της αναζήτησης και θα βρεις αρκετές πληροφορίες. Σαν κάτοχος Μ3 μπορώ να σου πω ανεπιφύλακτα ότι δεν έχω συναντήσει άλλο αυτοκίνητο που μπορεί να κάνει τόσα πολλά πράγματα σε τόσο υψηλό επίπεδο! Αξίζει και το τελευταίο ευρώ! Και το λέω αυτό παρά το γεγονός ότι το πρώτο μοτέρ μας άφησε χρόνους αρχές Οκτώβρη. Βέβαια αντικαταστήθηκε με άλλο ολοκαινούριο χωρίς καμμιά χρέωση, αν και εκτός εγγύησης στο εξουσιοδοτημένο Αφοί Κορφιάτη! Μην διστάσεις ούτε λεπτό!

aVog
12-01-05, 10:01
Γειά σας. Ονομάζομαι Παιπέτης Νικηφόρος είμαι 30 ετών......

Καλώς ήλθες στα μέρη μας Νικηφόρε, είμαι ο Αντώνης ο φίλος του STEF και του BRAX με το Ζ4. Ελπίζω να σου αρέσει η παρέα μας και να περνάς καλά!!!
Φιλιά πολλα και άντε να τα πούμε και σε κανένα ΜΕΕΤ του BMW και οχι μόνο του S3.

WELCOME

stef
12-01-05, 10:30
Νικηφόρε welcome to the club....!
Επειδή επί προσωπικού το έχουμε συζητήσει πολλές φορές το θέμα και επειδή έχεις τα 2 αδέρφια που τα ψειρίζουνε και ψάχνονται για το αν θα πάρουν Μ3 (ξέρεις εσύ...), εγώ ένα θα σου πω!
Εαν δεν πάρει Μ3 με αυτά τα λεφτά που λές τι άλλο μπορείς να πάρεις σε αυτή την κατηγορία ? Τα υπόλοιπα από κοντά το βράδυ..
Το 996 πάει πολύ ακριβότερα και όπως ξέρεις δεν νομίζω να και τόοοοσο πιο γρήγορο να μην σου πω πως είναι πιο αργό... :nod:

ΠΑΙΠΕΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
12-01-05, 10:37
Παιδιά ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τις απόψεις σας. Θα ψάξω λίγο μέσα στο forum για αυτά που μου λέτε αν και έχω ψάξει και σε ξένα forum για το συγκεκριμένο πρόβλημα. Ειλικρινά δεν γνώριζα πως και μετά τη λήξη της εγγύησης η BMW αναγνωρίζει το πρόβλημα ως κατασκευαστικό σφάλμα και το καλύπτει.

Αντώνη, χαίρομαι που σε βρίσκω. θα τα πούμε σύντομα. :hello:
Γεια σου Στεφανάκο... see you tonight... :hello:

DRIFTER
12-01-05, 11:11
Kαλωσήρθες :cheers:

BRAX
12-01-05, 16:40
Kαλώς ήρθες φιλε Νικηφόρε!

Με εχει αποσχολήσει και εμένα το θέμα.....