PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΑ FORMULA 1


GS1821
22-02-06, 15:36
Επειδή σε όλους αρέσει ο μηχανοκίνητος αθλητισμός σας έχω μία πρόταση για όσους επιθυμούν να βρεθούν κοντά σε έναν αγώνα Formula 1 ..
To λοιπόν όποιος επιθυμεί να δει απο κοντά τον αγώνα της Μοnza μπορει να τον προγραμματίσει απο τώρα και να γλιτώσει πάρα πολλά χρήματα .
Η παρακάτω πρόταση αφορα τριήμερο αεροπορικό ταξίδι απο 8/9 - 11/9
με εισητήρια πίστας και διαμονή σε ξενοδοχειο 3*στο Μιλανο σε δικλινο δωμάτιο με πρωινό (είναι το πακέτο που έχω φτιάξει εγω ) κοστίζει 360 ευρώ
και αναλυέται ως εξης :
Aεροπορικά εισητηρια 80 ευρω με επιστροφή EASYJET
www.easyjet.com

Εισητήρια Αγώνα : Γενική είσοδο Αγώνα 3ημερου 80 ευρώ (αφορά θέση στο βουνό ) ή 100 ευρώ το ποιο οικονομικό σε κερκίδα (προτιμότερο )

www.monzanet.it

Διαμονή
Μέσω internet διάφορες τιμές απο 50 ευρω το ατομο με πρωινό (εχω επιλεξει με 60 ευρώ το ατομο) .
Υπαρχουν και οικονομικότερα δωματια με 30 ευρω ...αλλά χαμηλης ποιοτητας....

Το παραπάνω πακετο μπορει να βγει πιο οικονομικο αν κάποιος το κάνει διήμερο οπότε γλιτώνει μία διανυκτέρευση...

Και όλα αυτα..... γιατι πέρυσι γι'αυτο το ταξίδι πλήρωσα 800 ευρω :banghead: σε πρακτορείο...

Τέλος το μόνο που πρέπει να κάνει όποιος ενδιαφερεται ...............να κλείσει άμεσα τα αεροπορικά εισητηρια .....(οσο περνάει ο καιρος λιγοστεύουν..και ακριβαίνουν)

GS1821
22-02-06, 15:40
http://www.sport-fm.gr/various/excursions-F1/monza.jsp;jsessionid=77B7A8C03A1D9BF37ACA1134A360C 046

.........τα σχολια δικά σας....

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-02-06, 16:16
Και γιατί δεν πάμε οδικώς?? εε?? οεο? Καλά μη βαράτε!!!

splitapsou
22-02-06, 20:02
Νομιζω πως η Κωνσταντινουπολη ειναι πιο εφικτο...και για οδικως πρωτη μαζοξη αθηνα μαζοξη μελων καθ'οδον κλπ....

GS1821
22-02-06, 20:41
Παιδια εγω έκανα μία προταση για να δείτε οτι τελικά μία εκδρομή πουπαρουσιαζεται με κόστος 900+ ευρω μπορεί να γίνει με το 1/3 των χρημάτων χωρίς να χάσεις απο ανέσεις ....
Ακόμα και τα 360 ευρώ δεν είναι λίγα χρήματα .Απλά ανοιξα αυτό το thread περισσότερο για να ενημερώσω παρά να οργανώσω ..βέβαια όποιος θέλει να έρθει καλοδεχουμενος......
Οδικώς ούτε Μοnza συμφέρει (τα ακτοπλοικα είναι 118 ευρώ καταστρωμα,απλη μεταβαση -68 το αυτοκινητο+50 καταστρωμα!!!!) ούτε κωνσταντινούπολη μιάς και οι Τουρκοι έχουν ξυπνησει και οι φετινες τιμες έχουν αλλάξει κατα πολύ.....

Alf_116i
24-02-06, 13:09
Αν κανονιστεί κάτι με αυτήν την τιμή ή παραπλήσια, είμαι μέσα.
Τί να κάνουμε, μου αρέσουν οι Ιταλίδες.

mowner
11-03-06, 15:26
Παιδια αν η τιμη ειναι καλη εγω ασυζητητη ειμαι ΜΕΣΑ.Τι να κανω F1 fun!!!!!!!