PDA

Επιστροφή στο Forum : Πίστα κανείς???


Octane
23-02-06, 16:40
Οποιος ειναι για Μεγαρα αυτο το Σαββατο ας ριξει κανενα ποστ εδω :bullhorn: !!
Εχω κανονισει με τον κολλητο μου + οποιος αλλος θελει να ερθει ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτος!
Ελεγα να μπω με την compact αλλα επειδη δεν προλαβαινω να αλλαξω λαδια + επειδη εχουν γινει "νερο" αυτα που εχει θα βαλω το ibiza.
Συν ενα αγωνιστικο πεζακι 106 (το παλιο) + συνεχιζουμε.Δηλωστεεεε!!:dance:

Υ.Γ.Αραγε ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ τιμωρος του club θα μας τιμησει με την παρουσια του??? :deal:

manosm3
23-02-06, 19:59
Τι ωρα Πανο;

konc
24-02-06, 02:37
Φτου σου! Ψαχνω καιρο παρέα για πίστα, δεν πρόλαβα τη μέρα που πήγε το club και το σάββατο δουλεύω!

Action Man
24-02-06, 08:04
Οποιος ειναι για Μεγαρα αυτο το Σαββατο ας ριξει κανενα ποστ εδω :bullhorn: !!
Εχω κανονισει με τον κολλητο μου + οποιος αλλος θελει να ερθει ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτος!
Ελεγα να μπω με την compact αλλα επειδη δεν προλαβαινω να αλλαξω λαδια + επειδη εχουν γινει "νερο" αυτα που εχει θα βαλω το ibiza.
Συν ενα αγωνιστικο πεζακι 106 (το παλιο) + συνεχιζουμε.Δηλωστεεεε!!:dance:

Υ.Γ.Αραγε ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ τιμωρος του club θα μας τιμησει με την παρουσια του??? :deal:
Καλημερα Πανο!!
Δυστηχως το Σαββατο δουλευω....:lamer:

Strax
24-02-06, 08:43
Δυστυχώς ο "κροκόδειλος" είναι στον γιατρό...

Action Man
24-02-06, 08:52
Μην δοκιμασετε να πατε την Κυριακη............θα ειναι το "4τροχοι -forum" με τουλαχιστον 70 συμμετοχες....

Octane
25-02-06, 20:51
Σημερα στα μεγαρα ειχε πολλη φαση!!
Με το που πλησιαζω,βλεπω στο παρκιν 3-4 Alfa + μεσα αλλες 7-8!!
"Εδω ειμαστε" λεω + "αχ να ηταν εδω καποιοι καποιοι που εχουν μεγαλη αγαπη με τη συγκεκριμενη ομαδα + τους παιχτες της..."!!Χαχαχαχα :rofl2:
Α ρε Παντελη...κριμα...:love:
Παντως τα παιδια πηγαιναν πολυ καλα + ειχαν 2-3 πολυ δυνατα "οχηματα",
αλλα το τσα'ι' τσα'ι' :whip:

manosm3
25-02-06, 23:13
Το τσάι το ηπιες στα Βριλησσια;;; Ειδα ενα μαυρακι παρκαρισμενο πριν 3 τεταρτα! χεχεχ