PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 10


ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-02-06, 18:17
Η γνωστή συνέχεια...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-02-06, 18:21
Διαπιστώνω ότι είναι σπαστικό να ανακατεύονται στις υποχρεώσεις των άλλων όταν δεν ξέρουν τι παίζει.

Επίσης διαπιστώνω ότι αν περιμέναμε να ανοίξει άλλος τις διαπστώσεις θα αργούσαμε πολύυυυ!!!!

ioanna
28-02-06, 18:33
Διαπιστώνω ότι ίσως δεν έπρεπε να ανοιχτεί αυτό το thread ακόμα αφού το άλλο μόλις σήμερα κλειδώθηκε και για συγκεκριμένους λόγους.
Φιλικά πάντα
Αννίτα

apostolos_m3
28-02-06, 18:59
Νικο καλα εκανες και το ανοιξες.Μερικες φορες ειναι καλο καποιοι αξιολογοι ανθρωποι να προσπαθουν να κανουν κινισεις για ομαδικο οφελος..Μπραβο αγορι μου..Μπορει καποια μερα να γινεις ηγετης..

Κατσε να ριξω και μια διαπιστωση..Διαπιστωσα πως οταν πλενω και γυαλιζω το αμαξι μου το λατρευω ολο και περισσοτερο..

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-02-06, 19:04
Διαπιστώνω ότι ίσως δεν έπρεπε να ανοιχτεί αυτό το thread ακόμα αφού το άλλο μόλις σήμερα κλειδώθηκε και για συγκεκριμένους λόγους.
Φιλικά πάντα
Αννίτα

Εντάξει δεν πειράζει. Ούτως η άλλως χρειαζόταν μια αλλαγή!!!11 σελίδες είχε φτάσει το άλλο. Δεν τρέχει τίποτα. :cheers:

manosm3
28-02-06, 22:38
Διαπιστωσα οτι το ιδιο ειχα σκοπο να κανω κι εγω!
Μπραβο Νικο!!!:)

saikoE39
28-02-06, 22:44
Διαπιστώνω ότι ίσως δεν έπρεπε να ανοιχτεί αυτό το thread ακόμα αφού το άλλο μόλις σήμερα κλειδώθηκε και για συγκεκριμένους λόγους.
Φιλικά πάντα
Αννίτα
Eγω με την σειρα μου να διαπιστωσω πως σπαστηκα τρελα που το ειδα κλειδωμενο....
Οσο για τους συγκεκριμενους λογους...πολυ απλα δεν με ενδιαφερουν...οποιος τους εχει να τους λυσει με pm και δεν ξερω με τη αλλο....
Οχι για..ενα..δυο..τρεις που εχουν τους συγκεκριμενους λογους.... να την πληρωνουν και ολοι οι αλλοι....:shakehead
:mad:

Dark_Niaou
28-02-06, 23:07
Μα το θέμα ειναι ότι δεν λύνουν τα προβλήματά τους με πμ και @@δανε όλο το φορουμ!! Ναι και αυτό ειναι διαπίστωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geo_3D
28-02-06, 23:09
Μα το θέμα ειναι ότι δεν λύνουν τα προβλήματά τους με πμ και @@δανε όλο το φορουμ!! Ναι και αυτό ειναι διαπίστωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ακριβώς!!!!!!

megistanas
28-02-06, 23:24
Διαπιστωνω οτι ειναι καιρος να αλλαξει ονομα η συγκεκριμενη σειρα threat...

Ας γινει...Ανακατοσουρες 1..2..3..4..15..29..κλπ

Ας γινει...Ανακαλυψεις 1..2..3..4..1345..3592..κλπ

Υ.Γ. Οι μερες περνανε υπερβολικα γρηγορα οταν περνας καλα...!!!

Ναυτικοοοοο...

Σου ελειψααααα???

Ερχομαιαιαιαιαιαι!!!!!!!

manosbmw318ie30
28-02-06, 23:30
Διαπιστώνω (επιτέλους, καθώς ετοιμαζόμουν να το ανοίξω εγώ το 10) ότι ο τρισκατάρατος Φεβρουάριος του 2006 ήταν ο δεύτερος χειρότερος μήνας της ζωής μου. Να πάει στο ΔΙΑΟΛΟ.

Υ.Γ. Ο πρώτος, και με διαφορά, ήταν ο Ιανουάριος του 1990.

alexcsl
01-03-06, 10:11
σε περίπτωση που το παρόν thread καταντήσει όπως
και τα προηγούμενα θα κλειδωθεί δια παντός.

Στο χέρι μας είναι.

Action Man
01-03-06, 12:14
Διαπιστωσα...οτι εχω νευρα......... πληρωνω και δουλεια δεν γινεται......θα πεσουν κεφαλια......ο Παντελης αλλαξε.....

manosbmw318ie30
01-03-06, 17:04
Διαπιστώνω ότι θα βάλω αγγελία για την Ε30.... και δε μου αρέσει καθόλου αυτό!

sheriff
01-03-06, 23:47
Διαπιστωσα...οτι εχω νευρα......... πληρωνω και δουλεια δεν γινεται......θα πεσουν κεφαλια......ο Παντελης αλλαξε.....
να διαπιστωσω οτι ειχα δικιο η δεν μιλας για δουλεια?

Action Man
01-03-06, 23:52
να διαπιστωσω οτι ειχα δικιο η δεν μιλας για δουλεια?
Bεβαια.....ηταν αναμενομενο........

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
02-03-06, 00:46
σε περίπτωση που το παρόν thread καταντήσει όπως
και τα προηγούμενα θα κλειδωθεί δια παντός.

Στο χέρι μας είναι.

Όπως και στο χέρι σας είναι να ηρεμήσετε τα πνεύματα και να χαλαρώσετε τα νεύρα κάποιων.

Φιλικά!! :) :cheers:

Διαπιστώνω ότι όσο καλοκαιριάζει είναι ακόμα πιο ωραία να έχεις κάμπριο αυτοκίνητο!!!

Geo_3D
02-03-06, 02:00
Όπως και στο χέρι σας είναι να ηρεμήσετε τα πνεύματα και να χαλαρώσετε τα νεύρα κάποιων.

Φιλε Νικο ειναι στο χερι ολων μας!!!Και θα γινει (θελω να πιστευω:) )

Διαπιστώνω ότι όσο καλοκαιριάζει είναι ακόμα πιο ωραία να έχεις κάμπριο αυτοκίνητο!!!
Συμφωνω!!!!

Geo_3D
02-03-06, 02:12
Διαπιστώνω πώς:
-Ο κλέφτης και ο ψεύτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται!
και πώς:
-έχει πλάκα να ψάχνεις το τζόκερ!(Και άν σου κάτσει?)

Εχεις απολυτο δικιο;) ;) ;)

M-illusion
02-03-06, 08:34
Εχεις απολυτο δικιο;) ;) ;)


ΧΑΧαχαχΑχΑχΑχαχα!!Σου έκατσε το τζόκερ Γιώργο ή απλά χάρηκες? :pPppPpp

NICK_M3
02-03-06, 10:05
διαπιστώνω οτι δεν είμαι και τόσο καλός στο θέμα υπομονής!!!!
εχω το αμαξι λυμένο 2 βδομάδες και ακόμη δεν έχουν έρθει τα πράγματα....
θα έρθουν την τριτη τα μισά και την τετάρτη τα υπόλοιπα αρα θα βγει απο μέσα την παράλλη βδομάδα.....
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NICK_M3
02-03-06, 10:06
σε περίπτωση που το παρόν thread καταντήσει όπως
και τα προηγούμενα θα κλειδωθεί δια παντός.

Στο χέρι μας είναι.
επίσης διαπιστώνω οτι δεν έχω ιδέα για τι μιλάτε....

Geo_3D
02-03-06, 12:28
ΧΑΧαχαχΑχΑχΑχαχα!!Σου έκατσε το τζόκερ Γιώργο ή απλά χάρηκες? :pPppPpp
Οχι αλλά βρηκα αυτον που το επιασε:dblthumb2

alexcsl
02-03-06, 13:37
Οχι αλλά βρηκα αυτον που το επιασε:dblthumb2
αυτά είναι ρε φίλε! να δώσεις το πολύ... 5 ευρώ,
και να πάρεις 5.000.000ε! Πάντως Γιώργο, μιας και αυτός
που το έπιασε είναι πλέον πακέτος, να του προτείνεις
να σταματήσει από την δουλειά. Είναι κρίμα να έχεις
τόσα λεφτά και να συνεχίσεις να δουλεύεις σκληρά!
Τώρα ας γλεντήσει την ζωή του...

manosm3
02-03-06, 14:08
αυτά είναι ρε φίλε! να δώσεις το πολύ... 5 ευρώ,
και να πάρεις 5.000.000ε! Πάντως Γιώργο, μιας και αυτός
που το έπιασε είναι πλέον πακέτος, να του προτείνεις
να σταματήσει από την δουλειά. Είναι κρίμα να έχεις
τόσα λεφτά και να συνεχίσεις να δουλεύεις σκληρά!
Τώρα ας γλεντήσει την ζωή του...
Δε νομιζω βρε Αλεξη... Τα λεφτα οσο γρηγορα ερχονται, τοσο γρηγορα χανονται και χανονται μεσα σε μια στιγμη...:(:(

alexcsl
02-03-06, 14:40
Δε νομιζω βρε Αλεξη... Τα λεφτα οσο γρηγορα ερχονται, τοσο γρηγορα χανονται και χανονται μεσα σε μια στιγμη...:(:(
σε αυτό έχεις μεγάλο δίκιο μάνο.
ανεμομαζέματα, ανεμοσκορπίσματα, όπως λέει και μία παροιμία!
οπότε καλύτερα ο άνθρωπος να μην αφήσει την δουλειά του,
άσε που μπορεί να δημιουργήσει και πρόβλημα εκεί που εργάζεται.

megistanas
02-03-06, 16:49
Διαπιστωνω οτι τελειωνει η αδειαααααα!!!!!

Διαπιστωσα οτι πρεπει να το γυρισω στα Μ...!!!

Διαπιστωσα οτι τα καλυτερα χαπια για τη βαρεμαρα ειναι τα αντιπαλευιξ...!!!:):):)

("Δε τη παλευω"... κλπ εκφρασεις)

sakkunen
02-03-06, 18:32
Διαπιστωνω οτι η νεα mercedes s-class ειναι ενα πολυ ασχημο αυτοκινητο.
Διαπιστωνω οτι το πισω μερος της AR brera δεν μ αρεσει.Ο Bangle το σχεδιασε;:105whistl

Επισης οι μπαρες στην εθνικη ακομα δεν εχουν επιδιορθωθει:nixweiss:

Οταν πληρωνεις διοδια στις Αφιδνες 2 ευρω βγαινεις στην εξοδο για Καπανδριτι κανεις την δουλεια που θελεις κ ξαναβγαινεις στην εθνικη για Λαμια ξαναπληρωνεις 2 ευρω!!Γιατι ρε παιδια μας:gaysex:

Υ.Γ Υπαρχουν 2 emoticons που ειναι ακριβως τα ιδια με διαφορετικη ονομασια.

manosbmw318ie30
03-03-06, 17:41
Διαπιστώνω έλλειμα "ενθουσιασμού" στο κλαμπ! Τι γίνεται;

alexk
03-03-06, 20:20
Διαπίστωσα πως δεν έχω άλλη δύναμη να δώσω... Ξέρει αυτή...
Με γύφτο ρε γαμώτο???
Μόνο το R1 κατάφερε και έδωσε τρελή δύναμη! Προσκυνώ τις βαλβίδες τιτανίου, το 8πετάλουδο και τα 190 αλογάκια του.

Fad3In
03-03-06, 20:42
Εντάξει δεν πειράζει. Ούτως η άλλως χρειαζόταν μια αλλαγή!!!11 σελίδες είχε φτάσει το άλλο. Δεν τρέχει τίποτα. :cheers:
Ελα ντε! Εξ αλλου εχουμε καταντησει λιγο σαν χουντα εδω μεσα...
Διαπιστωση:Πολλες απειλες και πολλα κλειδωμενα Topics!
Αυτο για ενα φορουμ (και ειμαι πολλα χρονια μελος σε πολλα)
ειναι να ξερετε κακο μα πολυ κακο σημαδι...
Και για του λογου το αληθες,θυμιζω:
σε περίπτωση που το παρόν thread καταντήσει όπως
και τα προηγούμενα θα κλειδωθεί δια παντός.
Ν.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
03-03-06, 21:12
Ελα ντε! Εξ αλλου εχουμε καταντησει λιγο σαν χουντα εδω μεσα...
Διαπιστωση:Πολλες απειλες και πολλα κλειδωμενα Topics!
Αυτο για ενα φορουμ (και ειμαι πολλα χρονια μελος σε πολλα)
ειναι να ξερετε κακο μα πολυ κακο σημαδι...
Και για του λογου το αληθες,θυμιζω:

Ν.

Άραξε λίγο ρε Νικήτα. Όλα καλά είναι ρε φίλε...

Fad3In
03-03-06, 21:16
Άραξε λίγο ρε Νικήτα. Όλα καλά είναι ρε φίλε...
Μια ανουσια διαπιστωση ηταν μονο Νικο...
Δεν στεναχωριεμαι κιολας! :p:
Οτι ειναι να γινει θα γινει,οτι και να λεμε εμεις μεταξυ μας!
Το φορουμ ειναι ολοκληρη κοινοτητα,οχι εγω κ εσυ...
Ν.

manosm3
03-03-06, 22:08
Διαπιστωνω οτι η η φραση "οποιος κυνηγαει τα πολλα χανει και τα λιγα ισχυει" απολυτα.

apostolos_m3
03-03-06, 22:47
Διαπιστωσα πως βαριεμαι πλεον να διαβαζω τις διαπιστωσεις..

M535 E28
04-03-06, 00:07
πρώτη φορά διαβάζω τις διαπιστώσεις και διαπιστώνω πως έχουν κρύβουν μεγάλες αλήθειες...

DaRk_AnGeL
04-03-06, 06:32
Εγω διαπιστώνω οτι έχουμε εκτροχιαστεί γενικότερα (σε όλα τα επίπεδα) και αυτό δεν ξέρω που θα οδηγήσει.
Ή που όλα θα στρώσουν και θα ναι καλύτερα απο πρίν ή που θα γίνει η κατάσταση εντελώς "οίκος ανοχής".....

Επίσης διαπιστώνω οτι η "εμπόλεμη κατάσταση" που πλέον πλανάται επι μονίμου βάσεως (στο φόρουμ σαν κοινότητα και όχι απλά σαν σελίδα στο διαδίκτυο) ειναι μια κατάσταση τελείως διαφορετική απο αυτή που γνώρισα πριν περίπου έναν χρόνο που άρχισα να έχω επαφή με το club.... κρίμα.

manosm3
05-03-06, 00:47
Διαπιστωσα οτι πανω στα νευρα σου μπορεις να κανεις τρελα πραγματα γνωριζοντας οτι αυτα που πραττεις ειναι παραλογα, ομως, κυριευμενος απο την τρελα της στιγμης, δεν μπορεις να το σταματησεις.

manosm3
05-03-06, 01:35
Διαπιστωσα πως αν θελουμε να ξαφυγουμε απο τη μιζερια, πρεπει να σταματησουμε να λεμε οτι π.χ. καταντησαμε ετσι και αλλιως, και να αρχισουμε να κανουμε πιο χαρουμενες δημοσιευσεις χωρις να ειμαστε ετοιμοι για καυγα με το παραμικρο.

DaRk_AnGeL
05-03-06, 06:13
Διαπίστωσα πως η μόνη σταθερή αξία είναι η Ελ.ΑΣ. ΣΤΑΘΕΡΑ εκτός τόπου και χρόνου τα στρουφάκια μας.... Απίστευτοι είναι οι άνθρωποι. "Δεν περιγράφω άλλο" που λέει και ο Χελάκης.

Fad3In
05-03-06, 12:52
DaRk_AnGeL διεπιστωσα οτι εχεις και γαμω τα avatars!!!
Ν.

manosbmw318ie30
05-03-06, 16:45
Διαπιστώνω ότι μετά τα γεγονότα της 4ης Φεβρουαρίου, έχω γίνει κυκλοθυμικός!!!!!!

e30
05-03-06, 20:43
Διαπιστώνω πως ο σκέτος e30 σιγά σιγά επιστρέφει!!!....

Μετά την πώληση της μπουμπους και αφού ξαναξεκινήσαμε δουλειά, βρήκαμε άλλη αντικαταστάτρια...

http://www.autotriti.gr/Auto/Aggelies/SearchEngine/ResultForm/default_auto2.asp?table=USGA&id=12410224&foto_default=1&page=1&id_area=&marka=BMW&montelo=320+CABRIO&kyb_from=all&kyb_to=all&etos_from=1970&etos_to=1991&tekm_from=&tekm_to=&timh_from=&timh_to=&typ_plhr=M&prokatab=&doseis=6&CatgSmall=&CatgMicro=&CatgMicMed=&CatgMedium=&CatgMega=&CatgJeep=&CatgCoupe=&CatgMultiSh=&CatgPickup=&CatgEpaggelma

Σίγουρα δεν ειναι 90 μοντέλο όπως λεει ο τυπάς... την τρίτη πάω να τη δω!! Αν όντως είναι καλή θα γίνει και ο γάμος!

Η ζωή χωρίς Ε30 είναι σαν ουρανός χωρίς φεγγάρι... κάτι λειπει..

kastorianos88
05-03-06, 22:25
διαπιστωνω πως στο club μας δεν δινουμε προτερεοτητα στο αδυναμο φιλο...(δειτε στο προφιλ) τον(ην)κτλ..
γινετε λιγο τζεντλεμαν παρακαλω κυριοι αυτου του τοπου

e30
05-03-06, 22:37
axaxaxaxaxax αν μιλάς για το avatar μου πρέπει νε ξεκαθαρίσω ότι δεν ακουμπησα λαμαρίνα :P.... την φώτο την είδε η κοπελιά μου και πήγε να με σκοτώσει... μάντεψε πως ηρέμησε.. οπότε δε συζητάμε για προτεραιότητες! :)

manosm3
06-03-06, 00:46
Διαπιστωσα οτι το ντριφταρισμα σε ασφαλτο περασμενη με λιγη αμμο ειναι ΤΡΕΛΑ!!!

dimosbmw
06-03-06, 14:54
Διαπισωσα πως οι καβουρες περνουν και τζιπακια 3.0 λιτρα pajero και παρολο που
του ριξα 3 τσαγακια συνεχισε να τον τρωει ο @ολος του.αθανατη βουτα!!!

DaRk_AnGeL
06-03-06, 15:18
Διαπιστώνω οτι μέρος της υπογραφής του Σίμου (Ε30) είναι ΟΛΑ τα ευρώ.

"Μαύρο Μ3 φέρτε μου στο τάφο να με πάτε και με μπαντιλίκια στις στροφές να με μοιρολογάτε. "

Η μόνη μου ένσταση είναι στο χρώμα. :pth:

e30
06-03-06, 15:22
hahahahaha για σενα το κάνω και άσπρο.... είναι λιγο "βαρια" γιατί την έβγαλα τις μέρες που πουλησα το Ε30... οπότε καταλαβαίνεις...

manosm3
06-03-06, 22:45
Διαπιστωσα οτι οταν ο ανθρωπος γερναει αρχιζει και τα χανει. Τ' ακουσα σημερα οτι μοιαζω και με το Ρουβα!!!!
Διαπιστωσα πως το καθε μελος εχει το δικαιωμα να γραφει σε ΟΠΟΙΑ κατηγορια φορουμ θελει και κανενας "εξυπνος" δε θα του κανει κριτικη.

ioanna
07-03-06, 19:27
Διαπίστωσα πως τελικά η πολλή δουλειά δεν τρώει τον αφέντη αλλά τον εργαζόμενο, αφού το αφεντικό μου είναι ακμαιώτατο ενώ εγώ στα πρόθυρα της κατάρρευσης!!!

InsaneDriver
07-03-06, 22:11
Διαπίστωσα ότι υπάρχει στην Αθήνα νεκροφόρα Bmw e-36...:icon11:

Για αυτά που κορόιδευα την Mercedead, τα είδα μπροστά μου...:screwy:

manosm3
07-03-06, 22:59
Διαπίστωσα ότι υπάρχει στην Αθήνα νεκροφόρα Bmw e-36...:icon11:

Για αυτά που κορόιδευα την Mercedead, τα είδα μπροστά μου...:screwy:
χεχεχε δες εδω (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=1675)

Fad3In
09-03-06, 20:08
Διεπιστωσα οτι στον στρατο ολα ξεκινουν μ ενα απλο:
'Ε! Εσυ; Ναι,εσενα λεω!!! Για ελα δω!!!΄:rofl2: :jester: :p:
Ν.

manosm3
09-03-06, 23:31
Διαπιστωσα οτι υπαρχουν καποιες που το παιζουν Michelle Mouton με τον ματρακα τους (saxo 1.1), χωρις να υπολογιζουν τιποτα και κανουν σφηνες για ενα μετρο με αποτελεσμα να κινδυνευουμε να πεσουμε πανω τους. Αντε μη ριξω καμια ξερογκαζια και σου ριξω 5 κολωνες...ΚΟΤΑΑΑΑ!!!

ioanna
10-03-06, 16:33
Διαπίστωσα ότι όταν έγραφαν το "ασ' τον τρελό στην τρέλα του" κάτι ήξεραν οι χριστιανοί, αν και άργησα να το συνειδητοποιήσω!!! Τελικά, φλάτζες δεν καίνε μόνο τα αυτοκίνητα...:banghead:

Xeno-318is
10-03-06, 17:10
Διαπιστωσα πως θελειν αρετην και τολμην η ελευθερια..
Μετραω 7μηνο στο γ#$%νησο και δεν την παλευω αλλο!!!

Fanatic
10-03-06, 17:28
Διαπιστωσα πως θελειν αρετην και τολμην η ελευθερια..
Μετραω 7μηνο στο γ#$%νησο και δεν την παλευω αλλο!!!


Διαπιστωσα οτι αλλοι θελουν να φυγουν απο Αγγλια και αλλοι να πανε....ναι για εμενα μιλαω!

DaRk_AnGeL
10-03-06, 17:30
Διαπιστώνω οτι με καλή διάθεση και ορεξη για συζήτηση σχεδόν όλα διευθετούνται.....

DaRk_AnGeL
10-03-06, 17:32
Διαπιστωσα οτι αλλοι θελουν να φυγουν απο Αγγλια και αλλοι να πανε....ναι για εμενα μιλαω!

Στέλλιο χρίς να θέλω να σε απογοητέυσω.. όσοι φίλοι και γνωστοί πήγαν στην Αγγλία.. δεν έβλεπαν την ώρα να γυρίσουν πίσω. Όλοι έλεγαν ακριβώς αυτό που λέει ο Xeno...

manosm3
11-03-06, 00:32
Διαπιστωσα οτι μπορω να παρω γερμανικο αυτοκινητο με γερμανικες πινακιδες!!!!

Fad3In
11-03-06, 02:22
Διαπιστώνω οτι είναι πολύ εύκολο να κάνουμε την μ@λ@κία και να κατηγορήσουμε κάποιον άδικα. Και βέβαια το κάνουμε με ύφος πολλών καρδιναλίων γιατι είμαστε σίγουροι....και γενικά γιατι θέλουμε να δείξουμε οτι έχουμε μεγάλα "φρύδια".
Όταν όμως φανεί οτι κάναμε λάθος... τότε ξεχνάμε να δείξουμε τα "μεγάλα μας φρύδια" και να ζητήσουμε μια "τιμημένη" συγγνώμη. Απλά κάνουμε την πάπια....

Επίσης διαπιστώνω οτι μια άλλη τακτικη, είναι αντί να ρίξουμε τα μούτρα μας και να πούμε "αδερφέ έκανα λάθος για σένα...", προτιμάμε να σηκώσουμε τουπε και να το παίζουμε σκληροί άντρες.

Διαπιστώνω οτι με τέτοια μυαλά.. δεν θα πάμε μπροστά :(

A,καλα εισαι...και λιγα λες!!! :whip:
Ν.

papajim
11-03-06, 21:02
Διαπιστώνω πως τελευταία δεν έχω καμία διαπίστωση να κάνω!
Πρέπει,ακόμα,να διαπιστώσω αν αυτό είναι καλό ή κακό...:screwy:

DaRk_AnGeL
12-03-06, 05:03
Διαπιστώνω οτι έκανα την πιο άχρηστη διαπίστωση όλων των εποχών... αλλα θα την γράψω :p
Διαπίστωσα λοιπόν οτι οι κάλτσες nautica έχουν το σηματάκι στο πλάι ΜΟΝΟ απ τη μία πλευρά (αυτή που φοριέται απ έξω) ώστε ποτέ να μη μπερδεύεις την αριστερή με τη δεξιά κάλτσα.....
:chair:

kastorianos88
12-03-06, 11:02
διαπιστωσα πως δεν υπαρχει τιποτα καλητερο απο το να βγενεις με τους φιλους σου (αρκει παντα να κανεις πλακα και να μη μηλας για σοβαρα θεματα)σαββατο βραδυ και να γινεσε πιτα και να πιραζεις οτι κοπελιες βρεις στο δρομο :PpppppPPp

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
13-03-06, 03:22
Διαπιστώνω ότι μετεταφέρθηκε.

Διαπιστώνω ότι σήμερα δεν ήμουν σε πίστα αλλά σε παιδική χαρά.

Διαπιστώνω ότι οι αποκριές πέρασαν

και τέλος διαπιστώνω ότι Είμαι πολύυυ τυχερός!!!

M-illusion
13-03-06, 05:30
Διαπιστώνω οτι η ζωή είναι σαν το στοίχημα....αλλάζεις γνώμη και κατα την διάρκεια του αγώνα.Απρόσμενα κέρδη,εκπλήξεις,στημένοι αγώνες και κουβάς.'Ολα παίζουν...

Διαπιστώνω οτι ήμουν πολύ τυχερή γιατί έπαιξα μικρό δελτίο.

InsaneDriver
13-03-06, 16:29
Διαπίστωσα ότι αν έχεις καλούς φίλους τότε σου ''δανείζουν'' λίγη από τη χαρά τους...:D

Επίσης διαπίστωσα ότι ο Γιάννης ο Ζούκας φτιάχνει τις καλύτερες γέφυρες και δημιουργεί παράνοια στα πλήθη:bigthumb:

Fad3In
13-03-06, 17:26
Διαπιστωνω οτι ειναι κριμα,ετσι;!; :owned:
http://img.photobucket.com/albums/v493/Fad3In/DSC00002.jpg
Ν.

DaRk_AnGeL
13-03-06, 17:29
Διαπίστωσα οτι ριβάλντο, ζιντάν, ρονάλντο, ροναλντίνιο, ετό κλπ.. δεν πιάνουν μία μπροστά σε αυτόν που μας κάνει στατιστική... Ώρες ώρες την ώρα που παραδίδει.. κοιτάς γύρω γύρω και βλέπεις ένα κάρο βλέματα πνιγμένα στην απογοήτευση. Εκει κατανοείς ΠΛΗΡΩΣ τι σημαίνει "χάνεται η μπάλα......."

Xeno-318is
13-03-06, 20:18
Αμαρτια απτο θεο ειναι....Ας κανουμε εναν ερανο ρε παιδια να του βγαλει πινακιδες ο ανθρωπος...Σκεψου μαραζι που θαχει να το βλεπει καθε μερα ετσι...Εκτος κιαν δεν ξερει περι τινος προκειτε...Οποτε αλλαζει το πραγμα..Μηπως ναρχισουμε τον ερανο??!?!?!?

kastorianos88
13-03-06, 22:48
Διαπιστωνω πως δεν αξιζουν τα τετραπορτα αυτοκινητα γιατι θα θελουν οι φιλοι σου ολη μερα να τους κανεις βολτα...

Fad3In
13-03-06, 23:16
Αμαρτια απτο θεο ειναι....Ας κανουμε εναν ερανο ρε παιδια να του βγαλει πινακιδες ο ανθρωπος...Σκεψου μαραζι που θαχει να το βλεπει καθε μερα ετσι...Εκτος κιαν δεν ξερει περι τινος προκειτε...Οποτε αλλαζει το πραγμα..Μηπως ναρχισουμε τον ερανο??!?!?!?
Ναι ρε! Εντελως ομως! Ας αρχισει λοιπον ο ερανος στον φτωχο κατοχο της Μ3!
Χεχεχε,χωρις πλακα παντως ειναι κριμα να την τρωει η βροχη και η σκονη...
Ν.

santo
14-03-06, 01:00
Ναι ρε! Εντελως ομως! Ας αρχισει λοιπον ο ερανος στον φτωχο κατοχο της Μ3!
Χεχεχε,χωρις πλακα παντως ειναι κριμα να την τρωει η βροχη και η σκονη...
Ν.

Που είναι αυτό?? Το πουλάει??

DaRk_AnGeL
14-03-06, 02:26
Aυτό σας χάλασε? Το οτι το έχει με μεταλικές ζάντες που πιθανότατα περίσεψαν απο κάποιο άλλο αμάξι?
Ο τύπος είναι απλά ιερόσυλος................

Xeno-318is
14-03-06, 02:30
Aυτό σας χάλασε? Το οτι το έχει με μεταλικές ζάντες που πιθανότατα περίσεψαν απο κάποιο άλλο αμάξι?
Ο τύπος είναι απλά ιερόσυλος................

Απο ολα αυτα εσενα οι ζαντες σε πειραξανε...Λες και οι δικες σου ειναι καλυτερες! :thefinger
Ας μας το χαριζανε και να δεις ζανταρα που θα τουβαζα!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-03-06, 02:55
Διαπιστώνω ότι είμαι δεύτερος στην μαύρη!!!

Διαπιστώνω ότι θέλω άλλο αμάξι. Το πουλάω

Διαπιστώνω ότι όταν βρέχει είναι ωραία

Και τελευτεία διαπίστωση: Διαπιστώνω ότι είναι ωραία να μοιράζεσαι την χαρά σου με άλλους και ας μου το έχει πάρει ο μπαμπάς το αμάξι...

Fanatic
14-03-06, 08:26
Aυτό σας χάλασε? Το οτι το έχει με μεταλικές ζάντες που πιθανότατα περίσεψαν απο κάποιο άλλο αμάξι?
Ο τύπος είναι απλά ιερόσυλος................


Διαπιστωσα οτι μαλλον δεν διαπιστωσατε οτι ο τυπος ισως το εφερε απο εξω ή το ειχε εξω και ηρθε εδω με την ελπιδα να εκτελωνιστει...δυστιχως τα 25.000(νομιζω) τελωνειο ειναι χοντρο...οσο για τις ζαντες μπορει σε αντιθεση με το αμαξι να τις λυπηθηκε και να της εβαλε σε καμια αποθηκη...ή απλα τις πουλησε....:105whistl

DaRk_AnGeL
14-03-06, 11:32
Διαπιστώνω οτι απλά ο τύπος το χει παρατημένο στη μοίρα του........
Και διαπιστώνω οτι απλά είναι κρίμα ένα τέτοιο αυτοκίνητο να το έχεις παρατημένο έτσι...

Διαπιστώνω ότι είμαι δεύτερος στην μαύρη!!!
Διαπιστώνω οτι δεν κατάλαβα τι εννοείς.....

Και τελευτεία διαπίστωση: Διαπιστώνω ότι είναι ωραία να μοιράζεσαι την χαρά σου με άλλους και ας μου το έχει πάρει ο μπαμπάς το αμάξι...

Διαπιστώνω οτι δεν έχεις καθόλου άδικο. Ειλικρινά μακάρι να μου χε πάρει και μένα ο father μου το αμάξι.... και ας το σχολίαζε οποιος ήθελε. Δηλαδή τώρα που το πήρα μόνος μου και ιδρώνω για να το συντηρήσω και να του κάνω 2 πραγματάκια που θέλω... τί κέρδισα??

E36 RULES!!
14-03-06, 12:11
ΔΙαπιστώνω οτι τώρα τελευταία το μωρό μου έχει πάρει άλογα... Τί γίνεται ρε παιδιά?????

apostolos_m3
14-03-06, 12:16
Εγω διαπιστωνω διαρκως στον εργασιακο χωρο οτι οι περισσοτεροι πλεον δουλευουν για την δοξα και τον τιτλο παρα τα λεφτα στην τσεπη..Α ρε Ελλαδα..Παντελη εγω στα λεω αλλα δεν με ακους...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-03-06, 12:36
Διαπιστώνω ότι πέρασα τον Insane Driver στα μηνύματα και είμαι τον μισό καιρό γραμμένος απ'ότι ο ίδιος!!! χαχαχα

Action Man
14-03-06, 17:12
Εγω διαπιστωνω διαρκως στον εργασιακο χωρο οτι οι περισσοτεροι πλεον δουλευουν για την δοξα και τον τιτλο παρα τα λεφτα στην τσεπη..Α ρε Ελλαδα..Παντελη εγω στα λεω αλλα δεν με ακους...

Διαπιστωσα οτι τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα φιλε μου......τι σχεση εχουν αυτα που λες με αυτα που σου ειπα εγω??
Φιλε μου..........εισαι πολυ απαισιοδοξος..............

Fad3In
14-03-06, 18:16
Που είναι αυτό?? Το πουλάει??
Ειναι καπου μεταξυ Ανω Λιοσιων και Αγ.Αναργυρων σ ενα στενο...
Δε θυμαμαι ακριβως,αλλα αν ψηνεσαι αληθινα να ξαναπερασω!

Διαπιστωνω οτι στο ΠΝ οπως και γενικα υπαρχουν απιστευτα
γραφικοι τυποι που παραμενουν 15 χρονια στον ιδιο βαθμο
(30αρηδες οχι καραβαναδες 50+),
χωνουν με το παραμικρο ποινολογια σε συναδερφους,ειναι
απιστευτα μαγκες εκει που τους παιρνει και δουλευουν και πορτα
σε μεγαλο club (κατι το οποιο ειπε με περηφανεια!).
Παιδια,η αμορφωσια και η χοντροκοπια σε ολο το μεγαλειο της!

Επισης διαπιστωνω οτι το ΝΝΣ στη Σαλαμινα ειναι κολλεγιο! :bullhorn:
(ακουτε Τακη και Ιακωβε;!; Τακη πες που που εισαι κιολας...)
Ν.

kastorianos88
14-03-06, 20:45
διαπιστωνω πως σημερα κλεινω 1χρονο στο club και μαρεσειιιιιιιι ΠΟΛΥ!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

manosm3
14-03-06, 20:49
Διαπιστωσα οτι το διαστημα που μεσολαβει για να αποκτησω διπλωμα, ειναι εξαιρετικα μεγαλο και περναει βασανιστικα αργα. Μονος τροπος για να ξεχαστεις ειναι να περνας ωραια με φιλους και να κοιμασαι.
Διαπιστωσα οτι ειμαι πολυ τυχερος αφου σημερα ηταν να γραψω διαγωνισμα αλλα κοπηκε το ρευμα και η δασκαλα δεν μπορουσε να βγαλει φωτοτυπιες!!!
Μετα απο τη 2η διαπιστωση, διαπιστωσα οτι ο Νικητας ειναι τρομερα γουρλης!!! :D Ευχησου μου να πεσει μπροστα μου ενα Μ3 μια μερα που θα περπαταω στο δρομο. :D:D:D
Διαπιστωσα οτι νιωθω μια καταθλιψη αυτες τις μερες αλλα που θα παει, θα περασει...

sheriff
14-03-06, 22:12
διαπιστωνω πως σημερα κλεινω 1χρονο στο club και μαρεσειιιιιιιι ΠΟΛΥ!!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ωραιοοος!!!!ας διαπιστωσω και εγω οτι σημερα κλεινω και εγω ενα χρονο στο club μας!!!!!!!!:ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

Xeno-318is
15-03-06, 02:39
Διαπιστωσα οτι το διαστημα που μεσολαβει για να αποκτησω διπλωμα, ειναι εξαιρετικα μεγαλο και περναει βασανιστικα αργα. Μονος τροπος για να ξεχαστεις ειναι να περνας ωραια με φιλους και να κοιμασαι.
Σκεψου ομως να εχεις διπλωμα μπολικα χρονακια...να εχεις αυτοκινητο...και να μη μπορεις να το κυκλοφορισεις...
Διαπιστωνω λοιπον οτι ειναι μεγαλη πικρα να εχεις το κουκλι σου στο γκαραζ και να μη μπορεις να το βγαλεις μια ατα...Καταραμενο φοιτιτιλικι......!!:banghead:

apostolos_m3
15-03-06, 08:27
Διαπιστωσα οτι τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα φιλε μου......τι σχεση εχουν αυτα που λες με αυτα που σου ειπα εγω??
Φιλε μου..........εισαι πολυ απαισιοδοξος..............

Παντελο αισιοδοξος ειμαι για αυτο και θα φυγω..απλα μπερδεψες τα λεγομενα μας πανω στην πολιτεια με τους τιτλους και τις θεσεις που ελεγα..δεν κανω καμια συγκριση,απλα σου λεω την προταση:εγω στα λεω αλλα δεν με ακους ενοωντας οτι θα φυγω και εσυ νομιζεις οτι κανω πλακα

alexk
15-03-06, 12:25
Εγώ διαπιστώνω ότι είμαστε στα μισά του Μαρτίου και ο καιρός δεν λέει με τίποτα να φτιάξει. Και έχω βαρεθεί το κρύο και τις βροχές.

Πότε θα έρθει η ζέστη? Πότε θα έρθει το καλοκαίρι?
Ζέστη!!! Με άκους??? Σε περιμένω! :GrowUp:

m_power_lunatic
15-03-06, 12:42
Διαπιστωνω οτι η MINICHAMPS και η AUTOART δεν εχουν σκοπο να σταματησουν να βγαζουν μινιατουρες Μ3 Ε30 και διαπιστωνω οτι δεν εχω σκοπο να σταματησω να τα αγοραζω ο βλαμμενος!Επισης διαπιστωνω οτι δεν εχω που να τα βαλω, καθως και οτι η AUTOART αν και νεοτερη εταιρεια εχει καλυτερες μινιατουρες απο την MINICHAMPS στην κλιμακα 1/18 μονο!Μεγαλη διαπιστωση επισης ειναι το γεγονος οτι ειμαι καμμενος με το Μ3 Ε30-μην μου πειτε που ειναι το κοκκινο-αλλα εγω θα σας πω οτι υπαρχει σε αναλογη κατασταση παρατημενο EVO SPORT 2.5 κοκκινο:rockon: !!!!!!!!

bmw316i
15-03-06, 13:01
υπαρχει σε αναλογη κατασταση παρατημενο EVO SPORT 2.5 κοκκινο:rockon: !!!!!!!!

Τέτοια ακούω και αρρωσταίνω ακόμα πιο πολύ!!
Γιατί Θεέ?????:icon42: :calm:

M-illusion
15-03-06, 15:50
Εγώ διαπιστώνω ότι είμαστε στα μισά του Μαρτίου και ο καιρός δεν λέει με τίποτα να φτιάξει. Και έχω βαρεθεί το κρύο και τις βροχές.

Πότε θα έρθει η ζέστη? Πότε θα έρθει το καλοκαίρι?
Ζέστη!!! Με άκους??? Σε περιμένω! :GrowUp:

Διαπιστώνω ότι πρόλαβες και έγραψες πρώτος αυτό που σκεφτόμουν όλη μέρα!!!

ioanna
15-03-06, 19:17
Διαπίστωσα ότι τελικά σπουδές και δουλειά...μάλλον δεν πάνε μαζί...

Fanatic
15-03-06, 19:50
Διαπιστωσα οτι το Top Gear ειναι μεγαααααααααλη εγκυκλοπαιδεια...

kastorianos88
15-03-06, 21:47
διαπιστωνω πως ο καιρος περναει πολυ γρηγορα και ερχοντε πανελλαδικες...

Action Man
15-03-06, 23:19
Διαπιστωνω οτι η MINICHAMPS και η AUTOART δεν εχουν σκοπο να σταματησουν να βγαζουν μινιατουρες Μ3 Ε30
Διαπιστωνω οτι δεν θα σταματησουν ποτε,και εμεις θα συνεχιζουμε τις καταθεσεις..........:nixweiss: :rockon:

Επισης διαπιστωνω οτι εχω ξεπερασει τις 1000 μινιατουρες και δεν βλεπω να σταματαω....συνεχιζω ακαθεκτος...........:banned: :nixweiss:

Xeno-318is
15-03-06, 23:52
Διαπίστωσα ότι τελικά σπουδές και δουλειά...μάλλον δεν πάνε μαζί...
Ποσο μαλλον να δουλευεις να σπουδαζεις και να θες ναχεις και ΒΜW!!!:bricks1:
"Ατιμη κοινωνια που αλλους ανεβαζεις και αλλους τους πετας στα ξενα χερια..."

papajim
16-03-06, 00:16
Διαπιστώνω πως τελευταία η γειτονιά δίνει δύναμη στα bmw...
Mετά τα Ζ4 2.2, 530xi, 330cd, προχθές έσκασε M3 e46 και από χθες 130i!!

Διαπιστώνω πως ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΔΥΝΑΜΗ!!:drive2:

DaRk_AnGeL
16-03-06, 06:20
Διαπιστώνω οτι άρχισε να ξημερώνει ΑΙΣΘΗΤΑ νωρίτερα (περίπου 6.25).
Διαπιστώνω οτι για να κάνω την προηγούμενη διαπίστωση.. σημαίνει οτι αργω ΠΟΛΥ να κοιμηθώ και όχι οτι ξυπνάω νωρίς....
Διαπιστώνω οτι κάτι μου λείπει και δεν έχει σχέση με αυτοκίνητο...
Τέλος, διαπιστώνω οτι ήταν σωστό αυτό που έλεγε μια παλιά διαφήμιση της πυροσβεστικής "μια σπίθα αρκεί για να φέρει την καταστροφή"...

E36 RULES!!
16-03-06, 08:24
Εγώ διαπιστώνω οτι βαριέέέέέέέέέέμαι........ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!

alexcsl
16-03-06, 08:39
Επισης διαπιστωνω οτι εχω ξεπερασει τις 1000 μινιατουρες και δεν βλεπω να σταματαω....συνεχιζω ακαθεκτος...........:banned: :nixweiss:

Παραγγελία σε 1:18 :

1) BMW E39 M5
2) Aston Martin Vanquish
3) McLaren F1 (και το LM δεν με χαλάει)

Αν μπορέσεις να τα βρεις Παντέλο, call me!

apostolos_m3
16-03-06, 11:21
Διαπιστωσα οτι αμα περνας καλα ο καιρος περναει πολυ γρηγορα και ξεγνοιαστα..

bmw316i
16-03-06, 11:35
Διαπίστωσα ότι μου μπήκαν πάλι σοβαρές σκέψεις για αλλαγή μοτέρ.
Αυτή τη φορά πολύ δυνατό...:rockon:

Elias_Z3
16-03-06, 13:03
Διαπίστωσα ότι μου μπήκαν πάλι σοβαρές σκέψεις για αλλαγή μοτέρ.
Αυτή τη φορά πολύ δυνατό...:rockon:
Διαπιστωσα οτι εχεις ξεφυγει:screwy:

bmw316i
16-03-06, 13:25
Διαπιστωσα οτι εχεις ξεφυγει:screwy:

Μπορεί να συμβαίνει κι αυτό...Θα το δείξει ο χρόνος:rockon:

apostolos_m3
16-03-06, 14:55
Διαπιστωνω οτι τα πεδια που εχουνε φορτηγα και φορτωνουνε-ξεφορτονουνε παλετες με παλετοφους τραβανε πολυ γερο μανικι..ειμουνα τοση ωρα κατω σημερα και βοηθουσα ενα τυπο επειδη δεν του εστειλε η εταιρια του καποιον να τον βοηθησει..

M-illusion
16-03-06, 15:19
Διαπίστωσα πως άμα είσαι ξανθιά και χαμογελάς ξαφνικά σου παραχωρούν προτεραιότητα σε στενά,χαλασμένα φανάρια και σε τρελό μποτιλιάρισμα...τέτοιος φόβος πιά? :bricks1: ή η ευγένεια....ανοίγει δρόμους (+πορτες)?

ps:15 λεπτά Λυκόβρυση-Ηλιούπολη σε ώρα αιχμής!

saikoE39
16-03-06, 15:36
Διαπιστωσα πως σιγα,σιγα πρεπει να αρχισω το ψαξιμο για κανα τουτου...
Πρεπει να βαλω μια ξαδερφουλα διπλα στην 5αρα...
Καλη η 5αρα αλλα δεν ειναι για τα μουτρα μου.....:takecover
Θα τη σπασω και θα κλαιω....:friday:

m_power_lunatic
16-03-06, 19:07
Διαπιστωνω οτι υπαρχουν και αλλοι καμμενοι με τις μινιατουρες-βλεπε Action Man-και διαπιστωνω οτι το Μ3 Ε30 που μου λειπει σε λιγο θα το εχω πληρωσει σε μινιατουρες και μαλλον ο Action Man το εχει ηδη πληρωσει σε μινιατουρες!!!!!:rockon:

manosm3
16-03-06, 22:44
Διαπιστωσα οτι εχω βαρεθει πια το σχολειο και ολη αυτην την κατασταση.
Διαπιστωσα οτι δεν μου αρεσει να ξυπναω στις 7.30.
Διαπιστωσα οτι εχω βαρεθει τη ζωη μου με αυτη την καθημερινη ρουτινα.
Διαπιστωσα οτι βαρεθηκα τα φροντιστηρια, τους μ@λ@κες τους καθηγητες (ειδικα αυτην π...ανα που δεν με αφησε να μπω στην ταξη πρωτη ωρα, οπως εγινε και με τα μισα παιδια του σχολειου), το διαβασμα και οτι θελω λιγη δραση στην καθημερινοτητα μου.
Διαπιστωσα οτι νιωθω καλυτερα που δεν εχει καλο καιρο γιατι θα ψηνομουνα για κοπανες...

Xeno-318is
17-03-06, 00:50
Mανο μετα απο μπολικα χρονακια αν υπαρχει αυτο το post ακομα...Θα γραψεις οτι διαπιστωσα οτι στο "Διαπιστωσεις 10" ελεγα λαλακιες..Και τι καλα που ηταν τοτε στο σχολειο....Το ξερω ακουγετε ηλιθιο γιατι οταν μου τα λεγανε κιεμενα τους κοροιδευα...Ελα πουχαν δικιο!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
17-03-06, 02:26
Συμφωνώ με τον Χενο και επαυξάνω. Όχι πως είμαι μεγάλος ηλικιακά αλλά μου έχει λήψει το σχολείο. Πολύ.. Πιστεύω πως είναι τα καλύτερά μου χρόνια. Και ειδικά σαν την 7ήμερη δεν πρόκειται να ξαναζήσω. Όταν γύρισα είχα πέσει σε μελαγχολία. Η πιο αγνή, ευχάριστη και ευτυχισμένη εβδομάδα της ζωής μου. Δεν πρόκειτα να το ξεχάσω ποτέ όσο ζω. Φίλε σαν το σχολείο δεν είναι τίποτα. Λένε ότι ένα παιδί χάνει την παιδική του αθωότητα όταν συνιδητοποιεί τι είναι ο θάνατος. Μεγάλη κουβέντα και σωστή.

Διαπιστώνω λοιπόν ότι ότι προείπα είναι αλήθεια και από καρδιάς...

apostolos_m3
17-03-06, 07:59
Εγω διαπιστωσα εχθες κιολας οτι 2 δευτερολεπτων κουβεντα ισοβαθμει με ενος μηνα βαριας σκεψης..ο νοων νοητω...

Panoz
17-03-06, 08:02
Συνεχίστε εδώ:

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=60517#post60517