PDA

Επιστροφή στο Forum : ΓΙΑ KART ΕΙΣΤE.....???


ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
03-03-06, 16:45
Τώρα που ο καιρός είναι καλός και γίνεται όλο και καλύτερος τη θα λέγατε όσοι έχουν KART αγωνιστικό να κανονίσουμε να βρισκόμαστε στη πίστα η του Ασπροπύργου η των Αφιδνών κάποιες μέρες που θα το ξέρουμε όλοι παρέα σαν bmwδακιδες θα είναι καλύτερα από ότι μόνοι μας ο καθένας και το θέαμα πολύ και το καλαμπούρι πολύ και το παντιληκη πολύ.:icon11:
Εγώ πήγα την Τετάρτη στη πίστα των Αφιδνών με έναν φίλο που και αυτός έχει kart και ήταν υπέροχα αλλά θα ήταν καλύτερα να ξέρω πότε πάει ο καθένας για να βρισκόμαστε όσοι πιο πολύ γίνεται και να έρχονται και φιλαράκια από έξω του club για καφέ και μάτι που λένε !!!!!!!:screwy:

santo
03-03-06, 17:02
Ανδρέα Καλή ιδέα...
εγώ το δικό μου το έχω σε box στις αφίδνες, και οταν με το καλό γυρίσω απο Ιταλία αρχές Απριλίου να κανονίσουμε να πηγαίνουμε...
Έχουμε κανέναν άλλον 6τάχυτο στην παρέα??
Και μου έχει λείψει πολύ το καρτάκι...:cheers:

m_power_lunatic
03-03-06, 21:30
Ετοιμος και μαχιμος και ετοιμοπολεμος.....το-τα- σε λιγο καιρο καρτακια μου ειναι σε κλουβακι στις Αφιδνες,ελα να αρχισουν τα 46αρια και τα 47αρια να πεφτουν συννεφο λεμε.......μεγαλη αρρωστια!!!!!:icon42: :icon42:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
04-03-06, 01:04
Μέσα και γω με το καρτάκι μου!!!΄Μου κόλλησε το πιστόνι και το είχα στείλει εδώ και καιρό στις αφίδνες και πρέπει να παω να το πάρω αλλά θα είμαι παρών όποτε ψήνεστε!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
04-05-06, 03:31
Θα κανονίσουμε καμιά μέρα για καρτ??

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
26-05-06, 15:36
Tη μέρες βουλεύου τον καθένα για να κάνουμε καμία συνάντηση στη Αφιδνες παρέα όλοι οι μάχιμοι του KART?????:cheers: :smiley_ab

m_power_lunatic
26-05-06, 18:33
Απο εβδομαδα ελπιζω να εχουν ερθει και τα πραγματακια απο Ιταλια μερια, καντε ενα poll να δουμε ποιοι ειναι μεσα.:bigthumb:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-05-06, 14:06
Εγώ αν μπορώ είναι χαρά μου!!!