PDA

Επιστροφή στο Forum : μηπως εχει κανενας σας μαγαζι με τροπετα???


tasosbmwe30
30-09-04, 10:27
μηπως εχει κανενας απο εσας(ειτε μελος του club ειτε καποιος γνωστος του πχ πατερας του,φιλος του) μαγαζι που να πουλαει τροπετα????ψαχνω ενα μοτερακι(Μ40-Μ42) που να ειναι οσο το δυνατον σε καλυτερη κατασταση!!!!βοηθατε ρε γιατι το αμαξι ειναι απο εχθες στο συνεργειο και θα μεινει εκει μεχρι να βρω κατι αξιολογο!!!απαντηστε αμεσα.....αυριο ανεβαινω αθηνα!!!!

tasosbmwe30
30-09-04, 10:29
"ΜΟΝΟ" το μοτερ θελω!!!η κατασταση της καφαλης δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ,μιας και την ειχα αλλαξει πριν 1 βδομαδα(ολα καινουρια)!!!ευχαριστω!!!

M3MAN
30-09-04, 10:35
"ΜΟΝΟ" το μοτερ θελω!!!η κατασταση της καφαλης δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ,μιας και την ειχα αλλαξει πριν 1 βδομαδα(ολα καινουρια)!!!ευχαριστω!!!

Αφού ξέρεις ρε Τάσο. Τσαβός στη Λυσιμαχίας 210-92-18-966
210-92-18-277

Thunder M3
30-09-04, 12:24
"ΜΟΝΟ" το μοτερ θελω!!!η κατασταση της καφαλης δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ,μιας και την ειχα αλλαξει πριν 1 βδομαδα(ολα καινουρια)!!!ευχαριστω!!!

Τασσο, εχω τρεις καλες ακρες. Δυο στην Αθηνα και μια στον Πειραια. Αν δεν εχεις βρει κατι στειλε μου ενα ΡΜ με το τηλεφωνο σου για να συνενοηθουμε. Ιακωβος.

tasosbmwe30
30-09-04, 14:10
τωρα γυρισα απο τον Αλεκο τον Καρρα(το μηχανικο) και η αυτοψια εδειξε 2 "βαρεμενες"(οχι πολυ περισσοτερο απο τον ιδιοκτητη τους) μπιελες!!!!και να φανταστειτε το εφερα "ετσι" απο τα Γιαννενα.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


και μετα μου λετε(οχι εσεις) μαλακ..ες για ιταλικα και γαλλικα αυτοκινητα που για να αλλαξουν συμπλεκτη πρεπει να κατεβασουν το μοτερ(λιγο ασχετο...δεν πειραζει ομως!)