PDA

Επιστροφή στο Forum : A fairytale hello


Fairytale
15-03-06, 03:38
Το να σας χαιρετίζει :hello: κάποιο μέλος μήνες μετά το registration του μάλλον δεν είναι συνηθισμένο. Αλλά και η ανταπόκριση σας στο thread ‘μια διαφορετική βελτίωση’, υπήρξε ανέλπιστη και συγκινητική. Τόσο που σας νιώθω ‘εν δυνάμει’ φίλους. Και επειδή οι φίλοι πρέπει να λένε και ένα γεια εκτός από το να ποστάρουν επί διαφόρων θεμάτων που γεννιούνται καθημερινά στο site, να ΄μαι!!!
Δυστυχώς, λόγω των ελάχιστων συμμετοχών μου σε εκδηλώσεις του κλαμπ αλλά και των συχνά μεγάλων χρονικά απουσιών μου από το Forum, δεν έχω γνωρίσει από κοντά παρά ελάχιστους από εσάς, στην εκδρομή της Θεσσαλονίκης (όπου ήρθα ως επισκέπτης κατόπιν παρότρυνσης του -ιδιαίτερα αγαπητού :clap: σας από ότι κατάλαβα- προέδρου) και στην φετινή κοπή της πίτας. Αλλά πιστεύω (με μεγάλη βεβαιότητα) ότι αυτό θα αλλάξει στο μέλλον...
C U out there

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-03-06, 03:43
Όταν μπορούμε να βοηθήσουμε σε τέτοιου είδους θέμετα εκτός από χαρά μας είναι και υποχρέωση να το κάνουμε΄Εγώ δυστυχώς δεν μοπρώ να σε βοηθήσω σε κάτι λόγω του ότι δεν γνωρίζω κάτι και από το να σου πω κάτι απλά για να στο πω προτίμησα να μην μιλήσω καθόλου. Πάντως εύχοιμαι τα καλύτερα... Ειλικρινά!! Γεια και από μένα!

Xeno-318is
15-03-06, 03:49
Ισως να ειμαι το πιο παλιο μελος με σχεδον μιδενικες επαφες σε εκδηλωσεις του club...Καταραμενη ξενιτια....Ερχεται το καλοκερι λεμεεεε!!!
Οποτε Fairytale μη μασας...Υπαρχουν και χειροτερα..Αντε και με το καλο να βρεθουμε ολοι απο κοντα...!! :)

papajim
15-03-06, 10:14
Ένα καλωσόρισμα και από εμένα,ξενιτεμένο με μηδενική συμμετοχή στα events του club....Κατανόηση πλήρης λοιπόν!!;)

Geo_3D
15-03-06, 10:22
Καλως ηρθες λοιπον αδερφε!!!

Panoz
15-03-06, 10:48
Καλή διαμονή και επισήμως. Προσωπικά χαίρομαι που γράφονται στο forum άτομα επιπέσου σαν και εσένα. Μακάρι να έχουμε και στο μέλλον πολλές τέτοιες συμμετοχές.:)

STR
15-03-06, 11:25
Καλως ηρθες κι απο μενα.Σε λιγο καποιοι φιλοι μου θα με παρεξηγησουν που τους τα εχω πρηξει για τον ομορφο τροπο που ποσταρεις.Θα τα πουμε κι απο κοντα στην επομενη συναντηση ,που ελπιζω να ερθεις.see you...

Panmilios
15-03-06, 11:26
Καλως ηρθες αδερφε Γαλατη Fairytalix!:D
Ειλικρινα θα ηθελα να σε γνωρισω απο κοντα,διοτι εχεις παρα πολλες γνωσεις επι πολλων θεματων,οι οποιες μαλιστα ειναι αληθινες και διαπιστευμενες!
Ελπιζω το nickname να ειναι μονο παραπλανηση!;)

Φιλικα,
Παντελης

makman
15-03-06, 12:23
Το να σας χαιρετίζει :hello: κάποιο μέλος μήνες μετά το registration του μάλλον δεν είναι συνηθισμένο. Αλλά και η ανταπόκριση σας στο thread ‘μια διαφορετική βελτίωση’, υπήρξε ανέλπιστη και συγκινητική. Τόσο που σας νιώθω ‘εν δυνάμει’ φίλους. Και επειδή οι φίλοι πρέπει να λένε και ένα γεια εκτός από το να ποστάρουν επί διαφόρων θεμάτων που γεννιούνται καθημερινά στο site, να ΄μαι!!!
Δυστυχώς, λόγω των ελάχιστων συμμετοχών μου σε εκδηλώσεις του κλαμπ αλλά και των συχνά μεγάλων χρονικά απουσιών μου από το Forum, δεν έχω γνωρίσει από κοντά παρά ελάχιστους από εσάς, στην εκδρομή της Θεσσαλονίκης (όπου ήρθα ως επισκέπτης κατόπιν παρότρυνσης του -ιδιαίτερα αγαπητού :clap: σας από ότι κατάλαβα- προέδρου) και στην φετινή κοπή της πίτας. Αλλά πιστεύω (με μεγάλη βεβαιότητα) ότι αυτό θα αλλάξει στο μέλλον...
C U out there


καλως σε βρικαμε λοιπον....εδω μεσα "πλαναται" ενα ειδος φιλιας.ζωντανο και πραγματικο θα ελεγα.γι αυτο ειμαστε οοοοολοι αυτοι μαζεμενοι εδω,για να τα λεμε,να μοιραζομαστε αποψεις,γνωμες,και ιδεες.και προπαντων να βοηθαμε ο ενας τον αλλον (και ολοι μαζι καποιον που το εχει αναγκη).
συγχαρητηρια για τον τροπο σκεψης σου και τον τροπο που ποσταρεις.

Υ.Γ. θα τα πουμε και απο κοντα.

Dark_Niaou
15-03-06, 12:56
ολοι εδω μέσα ειμαστε μια ομαδα με κοινα στοιχεια "τρέλλας" για τα αυτοκίνητά μας αλλά και μια μεγάλη παρέα!!

ioanna
15-03-06, 13:51
Καλώς όρισες κι από μένα!

Christos 330i ///M
15-03-06, 13:53
Καποιες φορες καλη συγουρα και η συναντηση αλλα και το GHAT στο κλαμπ τον BMWδακιδων δεν νομιζω οτι παει και πισω σωστα???καλως ηρθες λοιπον και καλη διαμονη....!!!

Fairytale
16-03-06, 01:30
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια (παρότι κλισέ, το εννοώ).
Η αλήθεια είναι ότι βρίσκομαι μαζί σας για να μαθαίνω και όχι να πληροφορώ. Και συμβαίνει, (χτενίζω το forum προς τα πίσω, επιβραβεύοντας ότι μου δίνει γνώση αλλά και ότι είναι καλογραμμένο). Η γνώση είναι για να διαχέεται!!! Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν ανάμεσά σας πολλοί που γνωρίζουν πολλά περισσότερα, (και μόνο στατιστικά να το πάρεις...). I call upon U guys!!!
Όσο για το nickname, όντως βγαίνει από κάπου (θα λιώσεις στο γέλιο Παντελή μόλις το μάθεις, αλλά από κοντά...)
C U out there