PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 11


Panoz
17-03-06, 08:01
Ορίστε παρακαλώ...!

Fanatic
17-03-06, 08:09
Eγω παιδες διαπιστωσα σε αντιθεση με τους υπολοιπους οτι σχολειο δεν θα γουσταρα να ξαναπαω...αν πηγαινα μονο στο δημοτικο θα ηθελα να παω...εκει πραγματικα ειναι χωρις εννοιες....απο το Λυκειο και μετα...πηξημο...δεν λεω, καλες φασεις, πολυ γελιο, παρεουλες αλλα το πηξημο φροντηστηριο, διαβασμα, τεστ εξετασεις δεν θα γουσταρα να ξαναπερασω...

apostolos_m3
17-03-06, 08:15
Διαπιστωνω ακομα οτι η ανακουφηση που μπορει να παρει καποιος απο καποιον αλλο μεσα σε 2 δευτερολεπτα ειναι απιστευτη..ολη σου η ζωη πραγματικα αλλαζει και δεν σε ενοχλει πλεον τιποτα..απλα τιποτα..οση δουλεια και αν εχεις,οσες σπουδες και αν εχεις και οσα προβληματα εχεις απλα εκεινη την στιγμη και μετεπειτα(σχετικο γιατι παντα βρισκουμε κατι αλλο να ασχολουμαστε στο μυαλο μας) δεν ασχολεισαι με τιποτα..

manosbmw318ie30
17-03-06, 11:38
Διαπιστώνω ότι μου αρέσουν οι 2002 Targa!!! (ti)

http://www.bmwworld.com/images/cars/vintage/02_cabrios.jpg

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
17-03-06, 13:00
Διαπιστώνω ότι το de la guarda είναι από τα πιο απίστευτα σόου και είναι μια μεγάλη γιορτή απλά!

apostolos_m3
17-03-06, 14:20
Διαπιστωνω οτι το shoutbox το χρησιμοποιουνε συγκεκριμενα ατομα καθημερινα και αυτοι ειναι οι γνωστοι που μιλανε καθε μερα απο τις δουλειες μας..

makman
17-03-06, 14:46
διαπιστωνω για ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, πως εμεις οι ελληνες,και να δουμε καποιον να θελει βοηθεια,απλα του δινουμε μια κλωτσια να παει παρα περα,να μην μας κοβει και τον δρομο.καλυτερα να πληρωσεις τα κερατα σου, παρα να χρειαστεις βοηθεια.

manosm3
17-03-06, 19:45
Διαπιστωσα οτι δε βαριεμαι τους φιλους, το χαβαλε και τις ανωριμοτητες που κανουμε, αλλα το σχολειο ως θεσμο. Στην κυριολεξια γινεται ξεπατωμα. Οχι 7ημερη δε θα παμε, αλλα ουτε καν ημερησια. Σε μια ολοκληρη σχολικη χρονια εχουμε παει μονο 3 εκπαιδευτικες εκδρομες. Η δ/ντρια, χθες το πρωι, εκλεισε εξω απο το σχολειο ολους τους μαθητες που δεν προλαβαν να μπουν στο προαυλιο μεχρι την ωρα που χτυπησε το κουδουνι για μεσα. Βεβαια, οι καθηγητες που ειχαν αργησει μπηκαν μεσα, ο καθηγητης που μπαινει στην ταξη 10' αργοτερα απο την ωρα που πρεπει, δε θα στερηθει το ωρομισθιο του, αλλα ο μαθητης που θα αργησει 2' θα παρει απουσια. Μονο μην με πιασουν τα τρελα μου καμια ωρα και παρω 3ημερη αποβολη... Παρακαλαω να ειμαι ψυχραιμος γιατι θα γινει της πουτ@ν@ς καμια ωρα ετσι οπως το πανε...
Διαπιστωσα πως εχω ακομη 567 ημερες για την ενηλικιωση μου.
Διαπιστωσα πως χρειαζομαι καποιον στο σχολειο να μιλαω για αυτοκινητα. Φτανει πια το ποδοσφαιρο και το lineage.

Geo_3D
17-03-06, 19:54
Η δ/ντρια, χθες το πρωι, εκλεισε εξω απο το σχολειο ολους τους μαθητες που δεν προλαβαν να μπουν στο προαυλιο μεχρι την ωρα που χτυπησε το κουδουνι για μεσα. Βεβαια, οι καθηγητες που ειχαν αργησει μπηκαν μεσα, ο καθηγητης που μπαινει στην ταξη 10' αργοτερα απο την ωρα που πρεπει, δε θα στερηθει το ωρομισθιο του, αλλα ο μαθητης που θα αργησει 2' θα παρει απουσια. .
Γεια σου Μανο συνδικαλιστη!!!!

papajim
17-03-06, 20:27
Διαπιστώνω πως όσο περνάει ο καιρός, τόσο πήζει το μυαλό-πανέ που κουβαλάω...
Στα 18 μου ήθελα Ferrari
Στα 22 μου Porsche
Στα 25 μου M3
Τώρα θα είμαι ευχαριστημένος αν καταφέρω ποτέ να αποκτήσω ένα ωραίο μπεμπε,κυριλέ με τα όλα του στα 40-45.000 ευρώ.

Δε θέλω άλλη κατρακύλα... :bricks1:

Fanatic
17-03-06, 22:41
Διαπιστωσα οτι δε βαριεμαι τους φιλους, το χαβαλε και τις ανωριμοτητες που κανουμε, αλλα το σχολειο ως θεσμο. Στην κυριολεξια γινεται ξεπατωμα. Οχι 7ημερη δε θα παμε, αλλα ουτε καν ημερησια. Σε μια ολοκληρη σχολικη χρονια εχουμε παει μονο 3 εκπαιδευτικες εκδρομες. Η δ/ντρια, χθες το πρωι, εκλεισε εξω απο το σχολειο ολους τους μαθητες που δεν προλαβαν να μπουν στο προαυλιο μεχρι την ωρα που χτυπησε το κουδουνι για μεσα. Βεβαια, οι καθηγητες που ειχαν αργησει μπηκαν μεσα, ο καθηγητης που μπαινει στην ταξη 10' αργοτερα απο την ωρα που πρεπει, δε θα στερηθει το ωρομισθιο του, αλλα ο μαθητης που θα αργησει 2' θα παρει απουσια. Μονο μην με πιασουν τα τρελα μου καμια ωρα και παρω 3ημερη αποβολη...



Διαπιστωσα οτι καλα σας κανει η Διευθυντρια...και σε εμας το ιδιο γινοταν και κακα τα ψεμματα πρεπει να μαθαινουν ολοι τι παει να πει να εισαι παντα συνεπης...ειναι απο τις μεγαλυτερες αρετες ενος ανθρωπου και ο Ελληνας στην συνεπεια ειναι στον πατο...
Επισης διαπιστωνω οτι ακομα και τωρα που ειμαι 23 εχω μεγαλο χασμα με τη σημερινη γενια λυκειου...

Μανο 5ημερη θα πας στην τριτη Λυκειου (ποτε εγιναν 7ημερες δεν καταλαβα...)

bmw m3 girl
17-03-06, 23:24
Διαπιστωσα οτι δε βαριεμαι τους φιλους, το χαβαλε και τις ανωριμοτητες που κανουμε, αλλα το σχολειο ως θεσμο. Στην κυριολεξια γινεται ξεπατωμα. Οχι 7ημερη δε θα παμε, αλλα ουτε καν ημερησια. Σε μια ολοκληρη σχολικη χρονια εχουμε παει μονο 3 εκπαιδευτικες εκδρομες. Η δ/ντρια, χθες το πρωι, εκλεισε εξω απο το σχολειο ολους τους μαθητες που δεν προλαβαν να μπουν στο προαυλιο μεχρι την ωρα που χτυπησε το κουδουνι για μεσα. Βεβαια, οι καθηγητες που ειχαν αργησει μπηκαν μεσα, ο καθηγητης που μπαινει στην ταξη 10' αργοτερα απο την ωρα που πρεπει, δε θα στερηθει το ωρομισθιο του, αλλα ο μαθητης που θα αργησει 2' θα παρει απουσια. Μονο μην με πιασουν τα τρελα μου καμια ωρα και παρω 3ημερη αποβολη... Παρακαλαω να ειμαι ψυχραιμος γιατι θα γινει της πουτ@ν@ς καμια ωρα ετσι οπως το πανε...
Διαπιστωσα πως εχω ακομη 567 ημερες για την ενηλικιωση μου.
Διαπιστωσα πως χρειαζομαι καποιον στο σχολειο να μιλαω για αυτοκινητα. Φτανει πια το ποδοσφαιρο και το lineage.
Διαπιστώνω ότι έχουμε τις ίδιες ακριβώς απόψεις,όπως και το μεγαλύτερο ποσοστό μαθητών(αν όχι όλο)...Διαπίστωσα επίσης ότι δεν ξεχνάω καθημερινά να μετράω μια μέρα μείον μέχρι τη στιγμή των εξετάσεων 57(περίπου)και σήμερα,άντε και μετά η πίκρα των εξετάσεων...Αλλά το καλό είναι η 6ήμερη,23και σήμερα,λέω!!!!!!!!!!!!πω πω πω ούτε φαντάρος να ήμουν δεν θα έκανα έτσι...Παρεπιπτώντος (άσχετο) υπάρχει κάποιος από το club,που να ήταν ή να είναι φοιτητής του ΤΕΙ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?Για να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.

manosm3
17-03-06, 23:54
Γεια σου Μανο συνδικαλιστη!!!!
Ενταξει, εσυ κορόιδευε, αλλα και απο την τσεπη σου ειναι τα λεφτα που πληρωνονται αυτοι.
Στελιο, καποια πρακτορεια κανουν προτασεις ωστε να παει η 3η και 7ημερη στο εξωτερικο σε πολυ χαμηλες τιμες. Περυσι, πηγε η 2α 3ημερη και οχι η 3η. Ακομη και στο γυμνασιο πηγαινουν 5ημερες. Σε ενα αλλο εδω στα Βριλησσια πηγαν στο Πηλιο 5ημερη με εξοδα πληρωμενα απο το δημο αν δεν απατωμαι. Στο δημοτικο ειχα παει 2ημερη!!!
Αρα ρε Στελιο επρεπε να μεινουν και οι καθηγητες εξω, οχι μονο οι μαθητες που αργησαν. Τελος παντων, εγω τις φωνες μου τις εβαλα, την πορτα της ταξης τη βροντηξα και γυρισα την πλατη στην καθηγητρια εκεινης της ωρας που ειναι καρ...α.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
18-03-06, 00:38
ο Ελληνας στην συνεπεια ειναι στον πατο...

Μανο 5ημερη θα πας στην τριτη Λυκειου (ποτε εγιναν 7ημερες δεν καταλαβα...)

Χα χα χα!! Σωστός ο στέλιος..

Όσο για την 5ήμερη έχεις δίκιο. Απλά αν πάει κάποιο σχολείο 5ήμερη και πάνε με καράβι (μιλάω για εξωτερικό) τότε γίνεται 7ήμερη λόγω του καραβιού. Εαν πάλι πάει με αεροπλάνο παραμένει 5ήμερη. Στο λέω γιατί εμείς πήγαμε Ιταλία και έτσι το κάναμε. (7ήμερη)
1η λυκείου 3ήμερη δεν θυμάμαι δεν πήγα
2α λυκείου 5ήμερη Πήλιο δεν πήγα
3η λυκείου 7ήμερη Ιταλία. πήγα

sheriff
18-03-06, 01:14
διαπιστωνω οτι τα αυτοκινητα εχουν ξεφυγει κυριολεκτικα!πριν λιγο εγινε κοντρα Μ6 με εξατμισεις με φτιαγμενο evo 7 (χωρις αεροτομη)αγνωστων λοιπον στοιχειων στο κατεβασμα της εθνικης στο βασιλοπουλο και το bmw ηταν περιπου 4 αυτοκινητα μπροστα:bananasmi :bananasmi ρεπριζ απο δευτερες και μολις κουμπωσε τριτη του γυρισε μεσα στην εθνικη,το διορθωσε συνεχισε την κοντρα και τον περασε:dance: :dance: :

Geo_3D
18-03-06, 01:36
Μανο χιουμοριστικα το ειπα.Αν σε πειραξε συγνωμη

Geo_3D
18-03-06, 01:37
διαπιστωνω οτι τα αυτοκινητα εχουν ξεφυγει κυριολεκτικα!πριν λιγο εγινε κοντρα Μ6 με εξατμισεις με φτιαγμενο evo 7 (χωρις αεροτομη)αγνωστων λοιπον στοιχειων στο κατεβασμα της εθνικης στο βασιλοπουλο και το bmw ηταν περιπου 4 αυτοκινητα μπροστα:bananasmi :bananasmi ρεπριζ απο δευτερες και μολις κουμπωσε τριτη του γυρισε μεσα στην εθνικη,το διορθωσε συνεχισε την κοντρα και τον περασε
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?!?!?!?!?!?!?!:rockon: :rockon:

saikoE39
18-03-06, 02:25
Ενταξει, εσυ κορόιδευε, αλλα και απο την τσεπη σου ειναι τα λεφτα που πληρωνονται αυτοι.
Στελιο, καποια πρακτορεια κανουν προτασεις ωστε να παει η 3η και 7ημερη στο εξωτερικο σε πολυ χαμηλες τιμες. Περυσι, πηγε η 2α 3ημερη και οχι η 3η. Ακομη και στο γυμνασιο πηγαινουν 5ημερες. Σε ενα αλλο εδω στα Βριλησσια πηγαν στο Πηλιο 5ημερη με εξοδα πληρωμενα απο το δημο αν δεν απατωμαι. Στο δημοτικο ειχα παει 2ημερη!!!
Αρα ρε Στελιο επρεπε να μεινουν και οι καθηγητες εξω, οχι μονο οι μαθητες που αργησαν. Τελος παντων, εγω τις φωνες μου τις εβαλα, την πορτα της ταξης τη βροντηξα και γυρισα την πλατη στην καθηγητρια εκεινης της ωρας που ειναι καρ...α.
ΑΧ.....Μικρε Μανο.....
Διαβασα πριν πως δεν εχεις με καποιον να μιλησεις για αυτοκινητα....σου ελειψα ρε μπαγασα.....:kissass:
Διαπιστωσα πως μου εχει λειψει παρα πολυ το σχολειο...
Οι φιλοι μου(ακομα τους ιδους εχω)...που καθε πρωι ερχονταν με την τσιμπλα στο ματι....οι μαλ@κιες στους διαδρομους....τα κραξιματα στα κοριτσια...
οι τσακωμοι με τους καθηγητες....το γραφειο της διεθυντριας,περιεργος ανθρωπος επρεπε να ξερεις να την χειριστεις....
Ακομα και ο κερατας ο Μανος μου εχει ληψει....που καθε πρωι ερχοταν και μου ελεγε Χοντρε....πως εισαι ετσι παλι.....κλασικη ατακα Μανου...
Που του εκανα πλακα πως τον γουσταρε μια κολλητη μου......Αρε Μανο.....
Με εβλεπε με το σαντουιτσ στο χερι και ετρεχε σε ολο το προαυλιο για να εθει και καλα να δοκιμασει.....αφου πριν ειχε φαει αλλα δυο δικα του....:bs:
Και μετα μαζι κυνηγουσαμε να φαμε του Mpower5....
Και μετα χαλαρα κοπανα για να δουμε τα κοριτσια του βολευ να παιζουν..:bananasmi
Περασαν τα πιο γαματα χρονια......τωρα παω στην σχολη και το μονο που κανω ειναι να μιλαω για τις εργασιες.....ελεος

DaRk_AnGeL
18-03-06, 05:09
Διαπίστωσα οτι τα πάω μια χαρά με τα Cayenne S, ενώ αντιθέτως με τα Μ3 Ε46 αντιμετωπίζω ακόμα κάποια "προβληματάκια"......

Action Man
18-03-06, 07:50
Η δ/ντρια, χθες το πρωι, εκλεισε εξω απο το σχολειο ολους τους μαθητες που δεν προλαβαν να μπουν στο προαυλιο μεχρι την ωρα που χτυπησε το κουδουνι για μεσα. Βεβαια, οι καθηγητες που ειχαν αργησει μπηκαν μεσα, ο καθηγητης που μπαινει στην ταξη 10' αργοτερα απο την ωρα που πρεπει, δε θα στερηθει το ωρομισθιο του, αλλα ο μαθητης που θα αργησει 2' θα παρει απουσια.
Διαπιστωσα οτι η δ/ντρια δεν κανει σωστα την δουλεια της..............αν ηταν σωστη θα εκλεινε και τους καθηγητες εξω.......:nono:

papajim
18-03-06, 08:23
Διαπιστωσα οτι η δ/ντρια δεν κανει σωστα την δουλεια της..............αν ηταν σωστη θα εκλεινε και τους καθηγητες εξω.......:nono:

Διαπιστώνω πως τη μέρα που θα αργήσει η διευθύντρια, θα γίνει πανικός!! :screwy: :icon02:

Fanatic
18-03-06, 10:32
Αρα ρε Στελιο επρεπε να μεινουν και οι καθηγητες εξω, οχι μονο οι μαθητες που αργησαν. Τελος παντων, εγω τις φωνες μου τις εβαλα, την πορτα της ταξης τη βροντηξα και γυρισα την πλατη στην καθηγητρια εκεινης της ωρας που ειναι καρ...α.

Oι καθηγητες ωρες ωρες ειναι πιο ζωα και απο ζωα...αμα δεν καταλαβαινουν να δινουν το καλο παραδειγμα ειναι αχρηστοι για την θεση την οποια εχουν η οποια εχει ευθυνες...το γεγονος οτι τα ''ζωα'' αργουν δεν δικαιολογει να αργουν οι μαθητες....κ#%#^&παιδα!!:woowoo:

manosm3
18-03-06, 11:45
Oι καθηγητες ωρες ωρες ειναι πιο ζωα και απο ζωα...αμα δεν καταλαβαινουν να δινουν το καλο παραδειγμα ειναι αχρηστοι για την θεση την οποια εχουν η οποια εχει ευθυνες...το γεγονος οτι τα ''ζωα'' αργουν δεν δικαιολογει να αργουν οι μαθητες....κ#%#^&παιδα!!:woowoo:
Tελος παντων, εγω εχω λογο που αργω καθε πρωι. :gaysex:

kastorianos88
18-03-06, 22:25
και γω διαπιστωνω πως εχω μονο μονοωρες απουσιες πρωτης ωρας γιατι ξυπναω στις 8:10 και μπενουυμε 8:15 (βαλε και 5λεπτα να ζεσταθει η μπεμπεκα και μενω και 200μ απο το λυκειο:PpppPPppPPp)

m3power
19-03-06, 10:05
διαπιστωνω οτι τα αυτοκινητα εχουν ξεφυγει κυριολεκτικα!πριν λιγο εγινε κοντρα Μ6 με εξατμισεις με φτιαγμενο evo 7 (χωρις αεροτομη)αγνωστων λοιπον στοιχειων στο κατεβασμα της εθνικης στο βασιλοπουλο και το bmw ηταν περιπου 4 αυτοκινητα μπροστα:bananasmi :bananasmi ρεπριζ απο δευτερες και μολις κουμπωσε τριτη του γυρισε μεσα στην εθνικη,το διορθωσε συνεχισε την κοντρα και τον περασε:dance: :dance: :

το Μ6 ειναι του σταυρου που ειχε παρουσιαστει στο περιοδικο XL ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 528 αλογακια,το evo το λεγανε για 500αρι!!!!και οι διαφορα απο οτι εμαθα ηταν μεγαλυτερη κωστα!!και μαλιστα εκανε δηλωση στον σταυρο οτι θα το φτιαξει και αλλο και θα τον ξαναπαει!!και ο σταυρος του απαντησε οτι τοτε σου εχουμε αλλο αμαξι να πας...ενα bmw turbo..και ειπε ο αφελης...φερτο και αυτο!!!δεν ηξερες ...δεν ρωταγες;;;;;;

santo
19-03-06, 12:27
..ενα bmw turbo..και ειπε ο αφελης...φερτο και αυτο!!!δεν ηξερες ...δεν ρωταγες;;;;;;

Μπράβο βρε Σταμάτη!! ΧΑΧΑΧΑΧ.. Να γίνουν τα ανοίγματα.. :bananasmi

Fanatic
19-03-06, 13:30
Διαπιστωνω οτι ενα πραγμα ειχε η Ελλαδα και πλεονεκτουσε σε σχεση με πολλες χωρες της Ε.Ε., τον καιρο....και μας τα εχει χαλασει ΚΑΙ εκει τελευταια....

papajim
19-03-06, 13:53
Διαπιστώνω πως το "διαπιστώσεις" έχει και πάλι πάρει φωτιά,ιδίως από το #9 και μετά.Τελικά ήταν θέμα χρόνου να συνηθίσουμε το γεγονός πως δεν εμφανίζεται στα νέα posts.

Xeno-318is
19-03-06, 19:02
Αφου τοχουμε στο αιμα μας να διαπιστονουμε...ζωη ναχουμε!!
Σταματη...Κατσε καλα ρε...Ειναι 4κινητο:dance: ...Ο ταλαιπωρος εχει ιδεα για ποιο BMW turbo αναφεροντουσαν?? "We will have mothers crying..."

papajim
19-03-06, 19:17
Αφου τοχουμε στο αιμα μας να διαπιστονουμε...ζωη ναχουμε!!

Διαπιστώνω πως πρέπει να εκδόσουμε ΔΙΑΠΙΣΤΕΥΤΗΡΙΑ!!! :rockon: :rofl2:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
19-03-06, 19:42
το Μ6 ειναι του σταυρου που ειχε παρουσιαστει στο περιοδικο XL ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 528 αλογακια,το evo το λεγανε για 500αρι!!!!και οι διαφορα απο οτι εμαθα ηταν μεγαλυτερη κωστα!!και μαλιστα εκανε δηλωση στον σταυρο οτι θα το φτιαξει και αλλο και θα τον ξαναπαει!!και ο σταυρος του απαντησε οτι τοτε σου εχουμε αλλο αμαξι να πας...ενα bmw turbo..και ειπε ο αφελης...φερτο και αυτο!!!δεν ηξερες ...δεν ρωταγες;;;;;;

Ένα όμορφο αμάξι με 2 άλογα να το φέρετε τ'αμάξι του σαν χάσει!!!!:icon_kidr :clap:

DaRk_AnGeL
20-03-06, 03:16
(ξανα)διαπιστώνω οτι το αυτοκίνητο μου ΔΕΝ συμπαθεί με τίποτα την βενζίνη ΒΡ.Τού βάλα πάλι γιατί κόντευα να μείνω και... σέρνεται :(
Επίσης διαπιστώνω οτι υπο κάποιες (σχεδόν απροσδιόριστες) συνθήκες, συμπεριφέρεται καλύτερα με απλή αμόλυβδη, απ ότι με 98άρα ή και 100άρα...
Ρε είναι πολλά τα ναρκωτικά λέμεεεεεεεεεεε....

apostolos_m3
20-03-06, 07:44
(ξανα)διαπιστώνω οτι το αυτοκίνητο μου ΔΕΝ συμπαθεί με τίποτα την βενζίνη ΒΡ.Τού βάλα πάλι γιατί κόντευα να μείνω και... σέρνεται :(
Επίσης διαπιστώνω οτι υπο κάποιες (σχεδόν απροσδιόριστες) συνθήκες, συμπεριφέρεται καλύτερα με απλή αμόλυβδη, απ ότι με 98άρα ή και 100άρα...
Ρε είναι πολλά τα ναρκωτικά λέμεεεεεεεεεεε....

Σπυρο αν σκεφτεις το αμαξι σου ειναι U.S SPEC..Αυτο σημαινει πως η βενζινη που δουλευει τελεια ειναι 96(απλη δηλαδη) γιατι οι αμερικανοι δεν εχουν και καλυτερης ποιοτητας..αρα μηπως με καλυτερη το αμαξι μπερδευεται και αντι να δινει σου κοβει?

μια απλη δικαιολογηση εκανα..:pimp:

DaRk_AnGeL
20-03-06, 09:39
Κατα τις ταπεινές μου γνώσεις, άδικο δεν έχεις... και γώ κατα βάσην το ίδιο σκέφτηκα αλλα... δεν ξέρω.
Όπως και να χει.. μια διαπίστωση έκανα... :)

apostolos_m3
20-03-06, 11:01
Διαπιστωσα πως η ζωη δεν ειναι δικαιη καθολου..αμα ειναι να ερθει η ωρα σου θα ερθει και δεν θα καταλαβει κανεις τιποτα..ουτε εσυ ουτε κανεις αλλος..ολα γινονται τοσο γρηγορα..(ειχα προσφατο χαμο δικου μου ανθρωπου ηλικιας 24)

alexcsl
20-03-06, 11:15
Διαπιστωσα πως η ζωη δεν ειναι δικαιη καθολου..αμα ειναι να ερθει η ωρα σου θα ερθει και δεν θα καταλαβει κανεις τιποτα..ουτε εσυ ουτε κανεις αλλος..ολα γινονται τοσο γρηγορα..(ειχα προσφατο χαμο δικου μου ανθρωπου ηλικιας 24)
κατά την γνώμη μου, καλό θα είναι να κοιτάς να είσαι πάντα
(όσο γίνεται αυτό) εντάξει με τον εαυτό σου, αλλά
κυρίως με τους άλλους. Μπορεί να μην σου δοθεί η ευκαιρία
(επειδή ποτέ δεν ξέρεις πότε θα έρθει εκείνη η ώρα)
για να μετανοιώσεις και να αλληλοσυγχωρεθείς με κάποιον.

Fad3In
20-03-06, 14:58
κατά την γνώμη μου, καλό θα είναι να κοιτάς να είσαι πάντα
(όσο γίνεται αυτό) εντάξει με τον εαυτό σου, αλλά
κυρίως με τους άλλους. Μπορεί να μην σου δοθεί η ευκαιρία
(επειδή ποτέ δεν ξέρεις πότε θα έρθει εκείνη η ώρα)
για να μετανοιώσεις και να αλληλοσυγχωρεθείς με κάποιον.

Μια παροιμια μου ρχεται στο μυαλο για εναν δασκαλο που διδασκε και κατι αλλα ακαταληπτα!!! χεχε :tapedshut

Μανο,ρε συ πως και ειμαι γουρλης; :smokin:

Διεπιστωσα οτι ο στρατος ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ τελικα!!! :p:
(Και εκανα και την πρωτη μου εφημερία ως οδοντιατρος (και οχι ως ιερεας! :Ρ ) το ΣΚ!) :rockon:
Ν.

ioanna
20-03-06, 19:55
κατά την γνώμη μου, καλό θα είναι να κοιτάς να είσαι πάντα
(όσο γίνεται αυτό) εντάξει με τον εαυτό σου, αλλά
κυρίως με τους άλλους. Μπορεί να μην σου δοθεί η ευκαιρία
(επειδή ποτέ δεν ξέρεις πότε θα έρθει εκείνη η ώρα)
για να μετανοιώσεις και να αλληλοσυγχωρεθείς με κάποιον.


Διαπιστώνω ότι συμφώνω στο μέγιστο με τον Αλέξη. Αυτό που είπε το έχω ως τακτική ζωής. Προσπαθώ τουλάχιστον!

manosm3
20-03-06, 22:25
[B
Μανο,ρε συ πως και ειμαι γουρλης; :smokin:


Ν.
Ρε δε σου κανω πλακα!!! Θα εγραφα διαγωνισμα (θυμασαι που σου ελεγα οτι δεν ειχα διαβασει και μου ειπες καλη ΤΥΧΗ; ) και κοπηκε το ρευμα με αποτελεσμα αυτη να μην μπορει να βγαλει φωτοτυπιες!!!!!

Fad3In
21-03-06, 01:14
Ρε δε σου κανω πλακα!!! Θα εγραφα διαγωνισμα (θυμασαι που σου ελεγα οτι δεν ειχα διαβασει και μου ειπες καλη ΤΥΧΗ; ) και κοπηκε το ρευμα με αποτελεσμα αυτη να μην μπορει να βγαλει φωτοτυπιες!!!!!

Αρα δεν ευνοησα εσενα,αλλα γκαντεμιασα την καθηγητρια!
Ειδες; Αλλαζει αναλογα την οπτικη γωνια! :banned:
Ν.

apostolos_m3
21-03-06, 07:45
Διαπίστωσα πως το αμάξι μου παέι πάρα πολύ καλα και οτι το είχα υποτιμήσει.

Απο σήμερα και στο εξής το κοιτάω με άλλο ματι..

manosm3
21-03-06, 12:17
Αρα δεν ευνοησα εσενα,αλλα γκαντεμιασα την καθηγητρια!
Ειδες; Αλλαζει αναλογα την οπτικη γωνια! :banned:
Ν.
Απο τη γκαντεμια της καθηγητριας ευνοηθηκα ρε... :screwy:

apostolos_m3
21-03-06, 14:07
Διαπιστωνω οτι μετα το μεσημεριανο φαγητο στην δουλεια δεν εχω καμια μα καμια ορεξη να συνεχιζω να δουλευω

manosm3
21-03-06, 22:46
Διαπιστωνω οτι απο αυριο μαλλον θα μενω κοντα στον Κωστα Ζ4 3.0 για καποιο χρονικο διαστημα.

papajim
21-03-06, 22:52
Είχα καιρό να παίξω gran turismo 4 και διαπιστώνω πως μου έλειψε...Έχω τρέξει σχεδόν 2000χλμ σε 2 μέρες!! :rockon: :chair:

sheriff
21-03-06, 23:39
Διαπιστωνω οτι απο αυριο μαλλον θα μενω κοντα στον Κωστα Ζ4 3.0 για καποιο χρονικο διαστημα.
διαπιστωνω οτι πρεπει να με παρεις τηλεφωνο:clap: :clap: :clap:

manosm3
21-03-06, 23:47
διαπιστωνω οτι πρεπει να με παρεις τηλεφωνο:clap: :clap: :clap:
Διαπιστωνω οτι αν κατσω μερες εκει περα θα σε παρω. (αν παω αυριο θα παω μετα τις 22.00 και θα φυγω 7.45)

DaRk_AnGeL
22-03-06, 06:25
Διαπιστώνω οτι αρχίσαμε να ξαναδίνουμε δύναμη και αυτό είναι καλό.

Επίσης, διαπίστωσα οτι κάποιοι άνθρωποι ξέρουν πότε χρειάζεται να κάνουν "reset" στο προφίλ τους (προς τα έξω) και αυτό κατα την ταπεινή μου άποψη είναι δείγμα εφυίας.

Διαπιστώνω οτι του ΝίκουΖ3ΣνιτσεΛ.... ΤΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ (μας το χει πει τοσες φορές που πλέον το εμπέδωσα. Νικολάκη άν το ξαναπείς θα σε :chair: )

Και τέλος διαπιστώνω οτι το Σάββατο στο BBQ του Αποστόλη θα περάσουμε ωραία και θα φάμε το ψάρι του Νίκου (και άς του το πήρε ο μπαμπάς) :flipa:

apostolos_m3
22-03-06, 08:05
Νικο διαπιστωνω οτι πρεπει λιγο να χαλαρωσεις..θα σου κανει καλο..

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-03-06, 08:08
Διαπιστώνω ότι κάνεις λάθος!!!! :rofl2: :banned: :banhim:

Action Man
22-03-06, 09:13
Θα σου έλεγα κάτι για το αμάξι σου αλλά έχε χάρη που δεν στο πήρε ο μπαμπάς σου.

Διαπιστώνω ότι δεν ξέρω τι θέλω. Και να πω ότι να πάρω ένα μηχανάκι να κάνω τη δουλειά μου? μπουρδ3λ@ είναι και αυτά. Από παπί μέχρι και R1. :drive2:
Διαπιστωνω οτι καλα ξηγιεσαι!
Ενα πραγμα να ξερεις μονο...........μερικα πραγματα μπορεις να τα κανεις μονο στα 18.........δωσε δυναμη λοιπον,και παρε οσα αυτοκινητα μπορεις......και ας ειναι με τα χρηματα του πατερα σου...........αρκει να δουλευεις και λιγο στην εταιρια..:rockon:
Εγω ηθελα να το παιξω αυτονομος- επαναστατης-εργατοπατερας......και τελικα μου πηρε το πρωτο αυτοκινητο ο πατερας μου......και τα υπολοιπα τα πηρα μονος μου...:lamer:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-03-06, 09:17
Διαπιστωνω οτι καλα ξηγιεσαι!
Ενα πραγμα να ξερεις μονο...........μερικα πραγματα μπορεις να τα κανεις μονο στα 18.........δωσε δυναμη λοιπον,και παρε οσα αυτοκινητα μπορεις......και ας ειναι με τα χρηματα του πατερα σου...........αρκει να δουλευεις και λιγο στην εταιρια..:rockon:
Εγω ηθελα να το παιξω αυτονομος- επαναστατης-εργατοπατερας......και τελικα μου πηρε το πρωτο αυτοκινητο ο πατερας μου......και τα υπολοιπα τα πηρα μονος μου...:lamer:

Εννοείται για την δουλειά! Δεν γίνεται να το παίξεις τσε. Μόνο αυτός μπορούσε και στην κούβα. όχι εδώ!!!

Σε ευχαριστώ Παντελή!!! cheers man!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-03-06, 09:40
Για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις
διορθώνω την διαπίστωσή μου.
Διαπιστώνω ότι δεν ξέρω τι θέλω. Και να πω ότι να πάρω ένα μηχανάκι να κάνω τη δουλειά μου?Η γνώμη μου είναι ότι τα μηχανάκια είναι μπουρδ3λ@ και το λέω από μπροσωπική εμειρία. Δεν προσβάλω κανέναν δεν πάει σε κανέναν και δεν έχει σκοπό να θίξει κανέναν. Οποιασδήποτε κατηγορίας και αν είναι

DRIFTER
22-03-06, 18:31
Διαπίστωσα ότι το βράδυ του Σαββάτου αν με έπιανε ο μπάτσος θα με κράταγαν για κάμποσο μέσα.....Μπήκα με ανάποδα σε μια στροφή και με πήρε απο πίσω αλλά κρύφτηκα......και τη γλύτωσα...

Xeno-318is
23-03-06, 08:24
Διαπιστωσα οτι πριν απο ενα ακριβως χρονο τετοια μερα εκλεισα το μοτερ του is μετα το rebuilt.
Επεισης διαπιστωσα οτι εδω και 2-3 μερες εχει καλο καιρο στη Gay-Land, οπως επεισης οτι το καλοκαιρακι δεν θαργησει να φανει!!!
Κουραγιο παιδια...!!Ε-Ε-Ερχεται!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
23-03-06, 10:46
Μόλις διαπίστωσα ότι μερικά άτομα με εκνευρίζουν αφάνταστα και ακόμα περισσότερο με εκνευρίζουν όταν λένε κάτι υποθέτοντας ότι δεν θα το μάθω και το παίζουν και κύριοι. Όλα μαθαίνονται. Και παλιά και καινούρια.

konc
23-03-06, 14:17
Διαπιστώνω ότι
1) Συμφωνώ στη διαγραφή άχρηστων και προκλητικών posts
2) Με εκνευρίζει όταν αυτό δεν γίνεται με σταθερά κριτήρια
3) Δεν μου πέφτει και λόγος
4) Αυτό το post μπορεί και να διαγραφεί :)

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
23-03-06, 14:34
Διαπιστώνω ότι σβήνω δικά μου ποστ!!!

DaRk_AnGeL
23-03-06, 14:45
Διαπιστώνω οτι στον ΟΤΕ είναι ΠΟΛΥ κοπρόσκυλα..... άν χρειάζονται πάνω απο 20 μέρες για να ενεργοποιήσουν μια dsl τί να πω?
Δέν περιγράφω άλλο..........

saikoE39
23-03-06, 17:04
Διαπιστωσα πως το ροβερ μου εχει τασεις πισωκινητου....
Παει πιο διπλωμενο απο την 5αρα...
Ακομα διαπιστωσα πως απο δω και περα ξεκινανε τα γλεντια.....

Fanatic
23-03-06, 23:13
Διαπιστωσα οτι εχω κοψει την μαγιονεζα (λογω ωμου αυγου-κοτοπουλα και αυγα μαγειρεμενα τρωω) και μου εχει λειψει πολυ!!!!

Mpower5
23-03-06, 23:22
Διαπιστώνω οτι στον ΟΤΕ είναι ΠΟΛΥ κοπρόσκυλα..... άν χρειάζονται πάνω απο 20 μέρες για να ενεργοποιήσουν μια dsl τί να πω?
Δέν περιγράφω άλλο..........


και εγω περιμενω 20 μερες φιλε dark,και ακομα να με παρουν τηλ. οπως μου ειχαν πει...:mad: :banghead:

DaRk_AnGeL
24-03-06, 05:31
και εγω περιμενω 20 μερες φιλε dark,και ακομα να με παρουν τηλ. οπως μου ειχαν πει...:mad: :banghead:

Eίναι στ απλαίσια της διεξαγωγής του προγράμματος σύμφωνα με το οποίο "θα γίνει σε ΟΛΟΥΣ ευκολότερη η πρόσβαση και πιο προσιτό το γρήγορο ίντερνετ"
Τρομάρα τους..... Θέλουν πολύ κράξιμο τα κοπρόσκυλα. Χτές που επικοινώνησα με τον ΟΤΕ της περιοχής μου, με ενημέρωσαν περιχαρώς οτι "έχουμε επεξεργαστεί επιτυχώς ΟΛΑ τα ατήματα που καταχωρήθηκαν ως τις 22/2".
Δηλαδή μου είπαν στο απ-έξω απ-έξω οτι θα περιμένω κι άλλο..... Κρατάτε μεεεεε

manosm3
24-03-06, 11:40
Διαπιστωνω οτι δεν υπαρχει φαγητο στο πσιτι ουτε για δειγμα.
Διαπιστωνω οτι αν δεν ειχα φαει το σαντουιτς στο φουρνο, θα πεινουσα.
Διαπιστωνω οτι ΒΑΡΙΕΜΑΙ.
Διαπιστωνω οτι ειμαι κουρασμενος χωρις να ξερω το γιατι. Διαπιστωνω οτι θα την κοπανησω μαλλον απο το μαθημα της εκθαμβωτικης καθηγητριας σημερα, για να κερδισω 2 ωρες υπνου.

Fanatic
24-03-06, 13:00
Διαπιστωνω οτι ειναι ασχημο μερικοι να γκρινιαζουν συνεχεια...υπαρχουν και σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη απ΄το να ασχολουμαστε συνεχεια με αντιδικιες...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
24-03-06, 13:24
Διαπιστώνω ότι ΓΤΠ

Διαπιστώνω ότι Μάρτιο μήνα και άλλοι πάνε για σκι!!!

Spyros
24-03-06, 15:42
Διαπιστώνω ότι ειμαι στο γραφειο και βαριεμε αφανταστα :banghead:

ioanna
24-03-06, 16:45
Διαπιστώνω ότι ειμαι στο γραφειο και βαριεμε αφανταστα :banghead:


Διαπίστωσα....ότι...κι εγώ...αλλά από την δουλεια...δεν προλαβαίνω να βαρεθώ...!!!

Geo_3D
25-03-06, 13:38
Διαπιστώνω ότι
1) Συμφωνώ στη διαγραφή άχρηστων και προκλητικών posts
2) Με εκνευρίζει όταν αυτό δεν γίνεται με σταθερά κριτήρια
3) Δεν μου πέφτει και λόγος
4) Αυτό το post μπορεί και να διαγραφεί :)
Και απαντω
1)Χαιρομαι που συμφωνεις και οντως ετσι γινεται
2)Μιλας για ποστ γενικα ή για τα προκλητικα?Γιατι τα προκλητικα διαγραφονται αμεσα,ενω στα διαφορα χιουμοριστικα-χαβαλεδιαρικα posts υπαρχει μια ανοχη,αλλά ως ενα σημειο βεβαια
3)Αν θελουμε να ειμαστε αλλά και να φαινομαστε καλυτεροι,σε ολους μας πεφτει λογος,με το να προσπαθουμε να ειμαστε σωστοι εδω μεσα
4)Και οχι,δεν διαγραφηκε το post σου.Δεν βλεπω και τον λογο αλλωστε για να διαγραφει
Φιλικα
:cheers:

Υ.Γ.-Ακομα περιμενω να σε κερασω καφε....

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
25-03-06, 19:42
Διαπιστώνω ότι με τον Γιώργο (geo) έχουμε ανοιχτούς λογαριασμούς... Ξέρεις εσύ.. Όποτε θες και όπου θες φιλαράκι...Εγώ περιμένω...

Fad3In
25-03-06, 21:04
Και απαντω
1)Χαιρομαι που συμφωνεις και οντως ετσι γινεται
2)Μιλας για ποστ γενικα ή για τα προκλητικα?Γιατι τα προκλητικα διαγραφονται αμεσα,ενω στα διαφορα χιουμοριστικα-χαβαλεδιαρικα posts υπαρχει μια ανοχη,αλλά ως ενα σημειο βεβαια
3)Αν θελουμε να ειμαστε αλλά και να φαινομαστε καλυτεροι,σε ολους μας πεφτει λογος,με το να προσπαθουμε να ειμαστε σωστοι εδω μεσα
4)Και οχι,δεν διαγραφηκε το post σου.Δεν βλεπω και τον λογο αλλωστε για να διαγραφει
Φιλικα
:cheers:

Υ.Γ.-Ακομα περιμενω να σε κερασω καφε....

Ας κοψει καποιος να σβηνει posts γιατι αρχιζει και μου τη δινει ασχημα...
Αρχιζει να μην εχει καθολου πλακα η τακτικη ορισμενων...
Ν.

alexk
25-03-06, 22:27
Geo και Fad3In παρακαλώ να μην ξεφεύγουμε από το θέμα του thread.

Ευχαριστώ,
alexk

ΥΓ : faq (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php)

Fanatic
25-03-06, 23:39
Διαπιστωσα....ωπ υπαρχουν και κανονες...http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php

manosm3
26-03-06, 00:46
Διαπιστωνω οτι ζουμε σε μια ζουγκλα.

makman
26-03-06, 03:52
διαπιστωνω οτι πλησιαζει η μερα που θα πρεπει να αλλαξω σπιτι.....και θα πρεπει να αρχισω απο τωρα να μαζευω αυτο το πραγμα που λεγεται "γραφειο".
διαπιστωνω επεισης οτι θα μεινω πολυ καιρο χωρις ιντερνετ....

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
26-03-06, 04:13
Γιώργο ακόμα???? Περιμένω απάντηση στην πρόκλησή μου!!! Δεν απαντάς εεε??? χα χα χα. Έτσι έτσι!!! Διαπιστώνω πως ο Γιώργος φοβάται να αποδεχτεί την πρόκλησή μου...

mpikounis
26-03-06, 11:20
Διαπιστωνω πως η συμμετοχη στο site δεν ειναι υποχρεωτικη - οχι να καταπιζεομαστε κιολας αν κατι δεν μας αρεσει!

Geo_3D
26-03-06, 15:53
Γιώργο ακόμα???? Περιμένω απάντηση στην πρόκλησή μου!!! Δεν απαντάς εεε??? χα χα χα. Έτσι έτσι!!! Διαπιστώνω πως ο Γιώργος φοβάται να αποδεχτεί την πρόκλησή μου...
Οποτε κανονιστει μπαλιτσα,παρε και ενα διχτυ για να το βαλεις αναμεσα στα ποδια σου και ελα!!!!:p:

M-illusion
26-03-06, 16:00
Διαπιστώνω πως ο άνθρωπος είναι όν που δεν μπορεί να ζήσει μόνος του-και το ξέρει-αλλα δεν μπορεί να συνυπάρξει ειρηνικά και με άλλους ανθρώπους.
Διακατέχεται απο την μανία της απόλυτης εξουσίας,μπαίνει στον χορό του "τώρα θα στην πώ καλύτερα","είμαι εξυπνότερος και καλύτερος",αρχίζει να κρίνει τους υπόλοιπους με άπλετο εγωισμό χωρίς στιγμή να κρίνει και τον εαυτό του,δεν ξέρει να ζητάει συγνώμη,δεν υποχωρεί εύκολα,λειτουργεί σαν καταστροφική μηχανή,με αποτέλεσμα να χάνεται η μαγεία της συνύπαρξης και να περνάει συνεχώς στην φάση του ανταγωνισμού και των προκλήσεων.
Μικροί ή μεγαλύτεροι πολεμοι,μικροί ή μεγαλύτεροι τσακωμοί και μια μόνιμη φαγωμάρα.Βαρέθηκα να τα βλέπω σε κοινωνίες μεγάλες όπως ο κόσμος και η ζωή.Βαρέθηκα να τα βλέπω και σε μικρογραφίες κοινωνιών όπως αυτό το forum.

:( :( :(

Επίσης διαπιστώνω οτι ευχαρίστως εχθές το βράδυ θα προσπερνούσα τα όσα γράφω παραπάνω και θα έκανα μαύρο στο ξύλο τον δολοφόνο που πέρασε με κόκκινο το φανάρι και λίγο έλειψε να είμασταν παρέα (στα πλαίσια της συνύπαρξης) σε μια μάζα απο σίδερα.Όσα και άν άκουσε του ήταν πολύ λίγα...σε όλη μου την ζωή ήταν η πρώτη φορά που θέλησα να λιώσω κεφάλι ανθρώπου και απλά να το απομακρύνω απο το οδόστρωμα και να συνεχίσω την πορεία μου...:icon02:

Fad3In
26-03-06, 16:24
Επίσης διαπιστώνω οτι ευχαρίστως εχθές το βράδυ θα προσπερνούσα τα όσα γράφω παραπάνω και θα έκανα μαύρο στο ξύλο τον δολοφόνο που πέρασε με κόκκινο το φανάρι και λίγο έλειψε να είμασταν παρέα (στα πλαίσια της συνύπαρξης) σε μια μάζα απο σίδερα.Όσα και άν άκουσε του ήταν πολύ λίγα...σε όλη μου την ζωή ήταν η πρώτη φορά που θέλησα να λιώσω κεφάλι ανθρώπου και απλά να το απομακρύνω απο το οδόστρωμα και να συνεχίσω την πορεία μου...:icon02:

Εφη,ενα ειναι σιγουρο! Οταν τον πλαγιοκοπησαμε ενθεν και ενθεν,
μαλλον θα του κοπηκε ο τσαμπουκας,ε; χεχεχε :whip:
Παντως ναι,φτηνα γλυτωσαμε τα χειροτερα...
Ν.

M-illusion
26-03-06, 16:51
Εφη,ενα ειναι σιγουρο! Οταν τον πλαγιοκοπησαμε ενθεν και ενθεν,
μαλλον θα του κοπηκε ο τσαμπουκας,ε; χεχεχε :whip:
Παντως ναι,φτηνα γλυτωσαμε τα χειροτερα...
Ν.

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ...άνοιξε το παράθυρο και κάτι πήγε να πεί αλλα μόλις είδε πολλούς να τον γιουχάρουν,του κόπηκε(και ότι παρακαλούσα να πεί οτιδήποτε για να του ταίσω το χειρόφρενο).Σκεφτόμουν οτι σας συναντήσαμε την κατάλληλη ώρα,στο κατάλληλο σημείο...στο πεδίο μάχης !χεχε!

Ε μα τον ασυνείδητο...όσο το σκέφτομαι τρέμω απο τα νεύρα μου!Βούρ το φανάρι και πάνω στον Saxoula ωρέ άνθρωπα???ΑΓΚΡΓΚΡΓΡΚΓΡΚΡΓΚΡΓΡ!ΑΧΜΦ!

Παρά το ατυχές γεγονός που μας έκοψε την φόρα...στην πορεία διαπιστώνω οτι ζορίστηκε το Fad3Inοκίνητο ή ήταν ιδέα μου???? (sha-la-la-la-laaaaaaaa :PpPPPpPp )

manosm3
26-03-06, 17:57
Διαπιστωνω οτι ενα καλο μερος για να γνωρισω νυφες θα ειναι στο μπαρμπεκιου του Αποστολη. Κριμα που θα το χασω...

Fad3In
26-03-06, 18:46
Παρά το ατυχές γεγονός που μας έκοψε την φόρα...στην πορεία διαπιστώνω οτι ζορίστηκε το Fad3Inοκίνητο ή ήταν ιδέα μου???? (sha-la-la-la-laaaaaaaa :PpPPPpPp )

Eιναι αληθεια οτι οταν εχανα φορα,ηθελα 3ες για να προλαβω (και να περασω εστω και με αργο ρυθμο! ) :p: :rockon: χεχεχεχε
Respect :+1: απο μενα παντως!!!
Ν.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
26-03-06, 19:34
Οποτε κανονιστει μπαλιτσα,παρε και ενα διχτυ για να το βαλεις αναμεσα στα ποδια σου και ελα!!!!:p:

Διαπιστώνω πως έχουμε θέμα λοιπόν!!! Ο γιώργος αποδέχτηκε την πρόκλησή μου μετά από πολλές πιέσεις και βασανηστήρια και θα γίνει η διαμάχη στήθος με στήθος... Οπότε οι αρμόδιοι να κανονίσουν την μονομαχία!!!

saikoE39
26-03-06, 20:12
Διαπιστωσα πως η 5αρα..:gaysex:
Παρακαλω τα ΜB..σειρας c και Ε(των 163ps)οταν με βλεπουν να ξακριζουν..
Γιατι αν δεν το κανουν τα περιμενει πολυ....:nutkick:
Ακομα διαπιστωσα πως η Αρχ.Ολυμπια αν εχεις ορεξη ειναι πολυ κοντα...:p:

NICK_M3
26-03-06, 23:15
μετα απο ενα μηνα διαπίστωσα το πόσο πολύ μου είχε λείψει το αμαξάκι μου!!!
επίσης διαπίστωσα οτι πάει πολύ καλά...:) :)

DaRk_AnGeL
27-03-06, 00:20
Διαπίστωσα οτι ... χώραγε !!!!!!
Δέυτερον, διαπίστωσα πόσο λάθος είναι να λέμε "κουλάδι" π.χ. εμένα που βγάζω μόνο τη μισή πλατεία με το πλάι καί όχι ολόκληρη, και αυτόν που μπαίνει στην στροφή με λιγότερα χιλιόμετρα απ ότι ο άλλος...
Τα πραγματικά κουλάδια είναι αυτά που οδηγούν με τρόπο επικίνδυνο προς τους άλλους οδηγούς...π.χ οι δύο καλοί άνθρωποι που είχαν όλη την καλή διάθεση το βράδυ του Σαββάτου να μας στείλουν αδιάβαστους (και οι δύο "οδηγάρες" είχαν περάσει κόκκινα φανάρια περίπου 5-6 δετερόλεπτα μετά το κοκκίνισμα και ενώ έβλεπαν οτι το άλλο ρεύμα είχε ξεκινήσει να κινείται κανονικά)
Τρίτον, διαπίστωσα οτι προκειμένου να γυρίσεις σπίτι σου σώος,κυρίως βράδια που προσφέρονται για βόλτα (Παρασκευές, Σάββατα, γιορτές, αργίες κλπ) καλό είναι να παραχωρείς προτεραιότητα εκεί που βάση νόμου την έχεις εσύ, όταν είσαι πρώτος στο φανάρι και γίνεται πράσινο, να ξεκινάς με καθυστέρηση 10+ δευτερολέπτων, και να είσαι 10 φορές πιο προσεκτικός απ ότι τη μέρα γιατι ποτέ δεν ξέρεις απο πού θα σου πεταχτεί το (βλαμένο/μεθυσμένο/μισοκοιμισμένο/μ@λ@κισμενο) κουλάδι....

Υ.Γ. Και για να μήν ξεχνιόμαστε.... αν και δεν την πόσταρα στις ενδοκλαμπικές καθότι ήμασταν με τον Saxoula.... Διαπιστώνω ότι κάποιος συν-φορουμιστής το ήπιε το ζεστό του ρόφημα και κάνει τον κινέζο... χεχεχε

alexk
27-03-06, 10:47
Διαπίστωσα ότι είναι άκρως εκνευριστικό να βλέπεις στο απέναντι τραπέζι, 24χρονο ξανθό μωρό, να είναι για φαγητό μαζί με την μάνα της (περίπου 45-50) και να σκάει γλωσσόφιλα στον 60χρονο γκόμενό της και ενώ τον φιλάει να σε κοιτάει και μετά να γελάει.:angryfire

Και μετά σου λένε οι απανταχού $(@$($($@ ότι δεν υπάρχουν άντρες. Ναι, δεν υπάρχουν άντρες....φορτωμένοι ευρώ, είναι λίγοι δυστυχώς.

Έτσι λοιπόν, δώστε δύναμη κορίτσια!!! Η αγορά σας περιμένει, καργ*beep*ιόλες του κερατά!!!

alexcsl
27-03-06, 10:56
24χρονο ξανθό μωρό, να είναι για φαγητό μαζί με την μάνα της (περίπου 45-50) και να σκάει γλωσσόφιλα στον 60χρονο γκόμενό της και ενώ τον φιλάει να σε κοιτάει και μετά να γελάει.:angryfire

το θλιβερό της υπόθεσης είναι η ανοχή των γονιών.
είτε γιατί επικροτούν τέτοιου είδους σχέσεις,
είτε γιατί λόγω της οικονομικής τους κατάστασης,
δεν μπορούν να προσφέρουν περισσότερα υλικά
αγαθά στα παιδιά τους, και κάνουν τους κινέζους.

alexk
27-03-06, 11:06
το θλιβερό της υπόθεσης είναι η ανοχή των γονιών.
είτε γιατί επικροτούν τέτοιου είδους σχέσεις,
είτε γιατί λόγω της οικονομικής τους κατάστασης,
δεν μπορούν να προσφέρουν περισσότερα υλικά
αγαθά στα παιδιά τους, και κάνουν τους κινέζους.

Αλέξη, πες μου σε παρακαλώ ποιος γονιός καμαρώνει να βλέπει την κόρη του, μέσα στο άνθος της ηλικίας της να την απαυτώνει ο 60χρονος. Πάμε καλά???:chair:

Και στο κάτω-κάτω της γραφής, αν είναι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση, να την στείλει για δουλειά, και άμα λάχει και 2η, part-time.
Αλλά όχι, όλες είναι του εύκολου τρόπου πλέον. Α ρε βρεγμένη σανίδα, στον μούσκιο μια βδομάδα, που τους χρειάζετε.

ioanna
27-03-06, 11:19
Διαπίστωσα ότι είναι άκρως εκνευριστικό να βλέπεις στο απέναντι τραπέζι, 24χρονο ξανθό μωρό, να είναι για φαγητό μαζί με την μάνα της (περίπου 45-50) και να σκάει γλωσσόφιλα στον 60χρονο γκόμενό της και ενώ τον φιλάει να σε κοιτάει και μετά να γελάει.:angryfire

Και μετά σου λένε οι απανταχού $(@$($($@ ότι δεν υπάρχουν άντρες. Ναι, δεν υπάρχουν άντρες....φορτωμένοι ευρώ, είναι λίγοι δυστυχώς.

Έτσι λοιπόν, δώστε δύναμη κορίτσια!!! Η αγορά σας περιμένει, καργ*beep*ιόλες του κερατά!!!

Ας μην γενικεύουμε καταστάσεις όμως...σίγουρα υπάρχουν κι αυτά στην κοινωνία μας και ειδικά τώρα βρίσκονται σε έξαρση αφού έχει ισοπεδωθεί σε ένα βαθμό κάθε είδους ηθική και αξία! Αν και γυναίκα, πίστεψε με, αν αντίκρυζα το ίδιο, μόνο την λύπηση μου θα μπορούσε να κερδίσει...ίσως και τον οίκτο μου!

alexk
27-03-06, 11:25
Ας μην γενικεύουμε καταστάσεις όμως...σίγουρα υπάρχουν κι αυτά στην κοινωνία μας και ειδικά τώρα βρίσκονται σε έξαρση αφού έχει ισοπεδωθεί σε ένα βαθμό κάθε είδους ηθική και αξία! Αν και γυναίκα, πίστεψε με, αν αντίκρυζα το ίδιο, μόνο την λύπηση μου θα μπορούσε να κερδίσει...ίσως και τον οίκτο μου!

Ιωάννα συγγνώμη κι'όλας, αλλά δεν γενικεύω καθόλου. Εκτός άν εννοείς ότι το 85-90% των γυναικών σήμερα που έχουν συμπεριφορά $)@$)$ τα, ότι είναι λάθος δική μου γενίκευση. Τότε ναι, θα συμφωνήσω μαζί σου ότι έχω άδικο. Άν θέλεις, το συζητάμε και από κοντά μια μέρα, να δεις πόσα παραδείγματα έχω. Γενίκευση?

ioanna
27-03-06, 11:30
Ιωάννα συγγνώμη κι'όλας, αλλά δεν γενικεύω καθόλου. Εκτός άν εννοείς ότι το 85-90% των γυναικών σήμερα που έχουν συμπεριφορά $)@$)$ τα, ότι είναι λάθος δική μου γενίκευση. Τότε ναι, θα συμφωνήσω μαζί σου ότι έχω άδικο. Άν θέλεις, το συζητάμε και από κοντά μια μέρα, να δεις πόσα παραδείγματα έχω. Γενίκευση?

Όχι δεν είναι καθόλου λάθος γενίκευση, απλά λέω ότι και πάλι δεν πρέπει να τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι. συμφωνώ μαζί σου σε ότι προείπες γιατί δυστυχώς τα πράγματα έτσι κυλούν πλέον. Αλλά αυτό δεν πρέπει να σημαίνει ότι έχουν ξεφύγει όλες οι γυναίκες κι ότι δεν υπάρχουν καθόλου σταθερές κι αξίες. Εξάλλου, όποια ή όποιος λειτουργεί έτσι όπως ανέφερες...είναι απλά άξιος της μοίρας του!

DaRk_AnGeL
27-03-06, 11:37
Θα έλεγα να μήν ισοπεδώνουμε τα πάντα.... Οκ ... υπάρχουν πολλές δηλωμένες "ιερόδουλες" και πολύ περισσότερες αδήλωτες.. Αυτές που λέτε παραπάνω. Όπως υπάρχουν και πολλοί άντρες ομοφυλόφυλοι (τόσο στις σεξουαλικές προτιμήσεις όσο και στη συμπεριφορά). Μιλάμε για ΠΟΛΛΟΥΣ. Τί σημαίνει αυτό? Οτι ΟΛΟΙ οι άνδρες είναι "ομοφυλόφιλοι"???? Δε νομίζω....
Τέλος για να μήν είμαστε τελείως off-topic.. βαση των προαναφερθέντων απλά ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ οτι ο κόσμος πάει πλέον απ το κακό στο χειρότερο με ρυθμούς εκθετικούς και η νεολαία όσο περνάει ο καιρός, διατείθεται να κάνει όλο και περισσότερα για το εύκολο χρήμα.
Κοίτα να δείς που εγώ θεωρούσα ξεφτίλα το να πάς σε reality show....

manosbmw318ie30
27-03-06, 13:10
Διαπιστώνω ότι πάω για παραγγελία ΧΕΝΟΝ (το χαβά μου εγώ... ) Όποιος πιστός (ενδιαφερόμενος) ας επικοινωνίσει με pm.

Διαπιστώνω ότι δε μπαίνω στη διαδικασία να ανοίξω καινούριο thread για ΧΕΝΟΝ, διότι θα το γ@......με πάλι.

sakkunen
27-03-06, 20:11
Διαπιστωσα οτι δεν αντεχω να βλεπω κι αλλη FERRARI by apergis στους δρομους...

manosm3
27-03-06, 21:17
Διαπίστωσα ότι είναι άκρως εκνευριστικό να βλέπεις στο απέναντι τραπέζι, 24χρονο ξανθό μωρό, να είναι για φαγητό μαζί με την μάνα της (περίπου 45-50) και να σκάει γλωσσόφιλα στον 60χρονο γκόμενό της και ενώ τον φιλάει να σε κοιτάει και μετά να γελάει.:angryfire

Και μετά σου λένε οι απανταχού $(@$($($@ ότι δεν υπάρχουν άντρες. Ναι, δεν υπάρχουν άντρες....φορτωμένοι ευρώ, είναι λίγοι δυστυχώς.

Έτσι λοιπόν, δώστε δύναμη κορίτσια!!! Η αγορά σας περιμένει, καργ*beep*ιόλες του κερατά!!!
Η μανα βλεπει στο μακρινο μελλον. Οταν πεθανει το τζοβενο και θα κανει χρυση ζωη με την κορη της, που με τα λεφτα τους θα γαμ*beep*ιεται και η αφεντια τους. :clap:

Geo_3D
28-03-06, 01:12
Διαπιστωνω με λυπη,οτι η κακια ορισμενων ανθρωπων,δεν εχει ορια.Ξεχυλιζει απο παντου.Πραγματικα τα λυπαμαι αυτα τα ατομα.Δεν πειραζει ομως.
Να'σαι καλα "αδερφε".

DaRk_AnGeL
28-03-06, 07:17
Διαπίστωσα οτι κάποιο άνθρωποι στην προσπάθια τους να πετύχουν κάτι(που πιθανότατα μόνο αυτοί καταλαβαίνουν).. γίνονται πολύ κακοί, ελεεινοί και τιποτένιοι. Απο ρουφιάνοι μέχρι γλοιώδεις... και δεν συμμαζεύεται.. Τι να πεί κανείς? Αυτό που επίσης δεν καταλαβαίνουν.. είναι οτι σκάβοντας άκους άλλων.. πέφτουν οι ίδιοι μέσα.

Να διευκρινίσω οτι η παραπάνω διαπίστωση δεν σχετίζεται σε καμία περίπτωση με μέλη του φόρουμ αλλα προέρχεται απο εμπειρίες με "καλοθελητές" απο την καθημερινή ζωή.

Επίσης,διαπιστώνω οτι θα αλλάξω υπογραφή για να μήν παρεξηγηθώ απο κανέναν στην προσπάθεια μου να κάνω humor.....

Και τέλος διαπιστώνω οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτοι οι πολύ εργατικοί κύριοι στον πΟΤΕ... μου ενεργοποίησαν τη dsl.... Λίγο ακόμα και πίστευα οτι θα μου στέλνανε απευθείας δορυφόρο :p

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν πρέπει να ληφθεί ως διαπίστωση ή παράπονο αλλα .. κάποιοι ψάχνουν αφορμή για να "παρεξηγηθούν". Τί να πω? αν τη βρίσκουν έτσι.. καλά να περνάνε και no bad feelings.

alexcsl
28-03-06, 08:47
Ορθά είχα διαπιστώσει πως οι Eisenmann έχουνε μακράν
τον καλύτερο ήχο. Επίσης το M3 του Nick_M3 είναι ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΙΣ!

alexk
28-03-06, 10:08
Λοιπόν, έχω διαπιστώσει εδώ και καιρό ότι έχουμε κάνει το thread διαπιστώσεις πλατφόρμα για κλαψούρισμα, ειρωνεία και χώσιμο προς άλλα μέλη.

Διαπιστώνω επίσης ότι τα έχω πάρει στο κρανίο με αυτή την κατάσταση.

Ο καθένας τα ψυχολογικά του να τα κρατήσει για την πάρτυ του, τους φίλους του ή και ακόμη τον ψυχολόγο του.

Οποιοδήποτε νέο post τέτοιου χαρακτήρα, θα διαγράφεται αμέσως.

Ευχαριστώ,
ο κακός moderator

apostolos_m3
28-03-06, 10:45
Διαπιστωνω οτι ειμαι σε εναν διαρκη σκεπτικισμο με το τι θα κανω στο μελλον..Απο την μια λεω θα φυγω και απο την αλλη εχω τον Παντελη να κλοτσοβαραει για να μην παω..Απο την παραλλη εχω γυναικα που μπορει καποια στιμγη να μην υπαρχει(δεν ξερεις τι σου ξημερωνει)

ηθελα να βαψω το αμαξι,λεω αστο θα φυγω τσαμπα λεφτα

δεν μπορω αλλα να διχαζομαι..θα φυγω εστω και μονος...

Fanatic
28-03-06, 11:24
Διαπιστωνω οτι Αποστολε εχοντας συζητησει με τον Παντελη η αποψη του δεν ειναι να μην φυγει καποιος απο Ελλαδα αλλα εχει αποψεις οσον αφορα την χωρα που θα παει ο καθενας...Αγγλια Παντελο ειναι καλα??χεχεχεχε

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-03-06, 11:43
Διαπιστώνω πως τα πράγματα ομορφαίνουν!!!!!

apostolos_m3
28-03-06, 12:51
Διαπιστωνω πως εξω εχει τρελη μερα και εμεις δουλευουμε....γκρρρρ....

Επισιης διαπιστωνω πως ενω περσι το καλοκαιρι ειμουνα σε καθημερινη βαση για μπανιο τωρα πλεον θα εχω μονο σαβατοκυριακα...γκρρρρρ

Και μετα εχουμε τον Νικο να λεει πως τα πραγματα ομορφαινουν..Ασε ρε

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-03-06, 12:56
Χαχαχαχαχαχα!!! Όλα καλά όλα ανθηρά!!! Α διαπιστώνω πως μερικές φορές καλό είναι να πέρνεις γνώμες και άλλων για να έχεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη... Συγνώμη.

alexk
28-03-06, 13:20
Διαπιστωνω πως εξω εχει τρελη μερα και εμεις δουλευουμε....γκρρρρ....

Διαπιστώνω ότι από το πρωί έχεις πήξει το φωναχτόκουτο. Αχχχ, καταραμένη δουλειά... Πήζει αυτό το παιδί! ;)

Πες στα ροζ γοβάκια να σου κάνουν παρέα!

apostolos_m3
28-03-06, 13:23
Διαπιστωσα πως σημερα ολες φορανε απο τα καλυτερα συνολακια για το φετινο καλοκαιρι

Εχουμε και λεμε..Α ρε Αλεξη σε φταιχνω....
1)κολλητο τζιν με μαυρες ψηλες μποτες και απο πανω ενα ασπρο μπουστακι
2)ενα μαυρο κολλητο σατεν παντελονι με ενα κυππαρισι ντεκολτε
3)καφε κολλητο καπρι με κατι καφε ροζ γοβες και ενα σακακι απο πανω..

Νικο μπορει να εχει ωραια μερα εξω αλλα προτιμω να μεινω μεσα..

alexk
28-03-06, 13:25
Διαπιστωσα πως σημερα ολες φορανε απο τα καλυτερα συνολακια για το φετινο καλοκαιρι

Εχουμε και λεμε..Α ρε Αλεξη σε φταιχνω....
1)κολλητο τζιν με μαυρες ψηλες μποτες και απο πανω ενα ασπρο μπουστακι
2)ενα μαυρο κολλητο σατεν παντελονι με ενα κυππαρισι ντεκολτε
3)καφε κολλητο καπρι με κατι καφε ροζ γοβες και ενα σακακι απο πανω..

Νικο μπορει να εχει ωραια μερα εξω αλλα προτιμω να μεινω μεσα..

Τις θέλω όλες λέμε!!! :GrowUp:

Action Man
28-03-06, 13:32
Διαπιστωνω οτι πρεπει να ερθετε μια τσαρκα απο το "Mall"........θα σας βγουν τα ματια!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
28-03-06, 13:40
Διαπιστώνω πως έρχομαι mall!! Τα λέμε μέσααααααα. μείνε εγώ θα βγω!!! χα χαχ αχαχα

ioanna
28-03-06, 20:28
Διαπίστωσα ότι δουλεύω συνέχεια πλέον!!! Μήπως να κάνω ένα διάλειμμα? Μήπως δεν γίνεται? Άπονη ζωή...μας έριξες στου δρόμου την άκρη...

manosm3
28-03-06, 22:47
Διαπιστωσα πως σημερα ολες φορανε απο τα καλυτερα συνολακια για το φετινο καλοκαιρι

Εχουμε και λεμε..Α ρε Αλεξη σε φταιχνω....
1)κολλητο τζιν με μαυρες ψηλες μποτες και απο πανω ενα ασπρο μπουστακι
2)ενα μαυρο κολλητο σατεν παντελονι με ενα κυππαρισι ντεκολτε
3)καφε κολλητο καπρι με κατι καφε ροζ γοβες και ενα σακακι απο πανω..

Νικο μπορει να εχει ωραια μερα εξω αλλα προτιμω να μεινω μεσα..

Να αρχισω κι εγω;
1. Κολλητο τζιν με μπουστακι.
2. Κολλητο τζιν με πουλοβερακι
3. Κολλητο τζιν με μπλουζα και μπουφανακι.
4. ΑΣΠΡΗ φορμα με ΜΑΥΡΟ εσωρουχο που μετα ψιλοβραχηκε η φορμα.
Το πακετο ολοκληρωνεται απο κορμαρες και ωραια προσωπα.
Οποια κρυωνε τη ζεσταινε η κορμαρα μου. :clap: :clap: :clap:
Παρολα αυτα, προτιμω να τα βγαλω εξω.

Geo_3D
28-03-06, 23:42
Διαπίστωσα ότι δουλεύω συνέχεια πλέον!!! Μήπως να κάνω ένα διάλειμμα? Μήπως δεν γίνεται? Άπονη ζωή...μας έριξες στου δρόμου την άκρη...
Κανε ενα Kit-Kat

DaRk_AnGeL
29-03-06, 06:01
Λοιπόν, έχω διαπιστώσει εδώ και καιρό ότι έχουμε κάνει το thread διαπιστώσεις πλατφόρμα για κλαψούρισμα, ειρωνεία και χώσιμο προς άλλα μέλη.

Διαπιστώνω επίσης ότι τα έχω πάρει στο κρανίο με αυτή την κατάσταση.

Ο καθένας τα ψυχολογικά του να τα κρατήσει για την πάρτυ του, τους φίλους του ή και ακόμη τον ψυχολόγο του.

Οποιοδήποτε νέο post τέτοιου χαρακτήρα, θα διαγράφεται αμέσως.

Ευχαριστώ,
ο κακός moderator

Διαπιστωνω πως η συμμετοχη στο site δεν ειναι υποχρεωτικη - οχι να καταπιζεομαστε κιολας αν κατι δεν μας αρεσει!

Διαπιστώνω οτι το ένα πόστ απαντάει στο άλλο.

Διαπιστώνω οτι έχω την εξής απορία : εφόσον το thread "Διαπιστώσεις" καθώς και ότι ανήκει στα γενικά θέματα, ΔΕΝ εμφανίζεται στην κεντρική σελίδα, τα πόστς που γίνονται σε αυτές τις θεματικές εννότητες ΔΕΝ προσμετρώνται στα συνολικά πόστς του κάθε user... γιατί πρέπει να είναι "πλήρως Moderated"??

Διαπιστώνω οτι κατα την ταπεινή μου άποψη, θα έπρεπε αυτα τα "υποβαθμισμένα threads" να υπόκεινται σε Moderation ΜΟΝΟ σε περιπτώσεις που κάποιος βρίζει/προσβάλει/θίγει ή που τέλος πάντων ξεφέυγει απ τα "Politically correct".

Διαπιστώνω οτι είναι : "τό πάρτυ" και "ή πάρτη".

Τέλος διαπιστώνω οτι ακόμα και άν δε συμφωνώ με κάποια πράγματα (αυτά που αναφέρω παραπάνω και τίποτα περισσότερο)... θα κάνω οτι με αφήνουν παγερά αδιάφορο προσπαθώντας να μή θίξω κανέναν.... :)
Η συνέχεια εδώ : http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=62149#post62149

alexk
29-03-06, 10:49
Διαπιστώνω οτι είναι : "τό πάρτυ" και "ή πάρτη".


Διαπιστώνω ότι ευτυχώς υπάρχουν και μέλη που έχουν όλη την καλή διάθεση να μας κάνουν καλύτερους!

Ευχαριστούμε πολύ! :dblthumb2

apostolos_m3
29-03-06, 11:04
Διαπιστωσα πως το εταιρικο αμαξι που οδηγω(fiat punto 06') καιει μολις 4.0 λιτρα τα 100 χλμ..Αχ ρε μπεμπα τι εξοδα μου ζητας....

Fad3In
29-03-06, 12:13
...καλό είναι να παραχωρείς προτεραιότητα εκεί που βάση νόμου την έχεις εσύ, όταν είσαι πρώτος στο φανάρι και γίνεται πράσινο, να ξεκινάς με καθυστέρηση 10+ δευτερολέπτων, και να είσαι 10 φορές πιο προσεκτικός απ ότι τη μέρα γιατι ποτέ δεν ξέρεις απο πού θα σου πεταχτεί το (βλαμένο/μεθυσμένο/μισοκοιμισμένο/μ@λ@κισμενο) κουλάδι....

Αυτο ειναι κανονας! Οταν εισαι μπροστα κοιτας 2 φορες! :+1:

Υ.Γ. Και για να μήν ξεχνιόμαστε.... αν και δεν την πόσταρα στις ενδοκλαμπικές καθότι ήμασταν με τον Saxoula.... Διαπιστώνω ότι κάποιος συν-φορουμιστής το ήπιε το ζεστό του ρόφημα και κάνει τον κινέζο... χεχεχε

Πλακα κανεις,ετσιιιιιιιιιιιιιιιιιι; :pth:
Εκτος αν εννοεις ενα φαναρι που ξεκινησα με 2α! χαχαχ :flipa:

Διαπιστωνω με λυπη,οτι η κακια ορισμενων ανθρωπων,δεν εχει ορια.Ξεχυλιζει απο παντου.
Ενω η βλακεια μερικων-μερικων νομιζεις δεν εκπλησσει; χεχε

Oσο για τον alexk εχω μια απορια:
ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΦΕΡΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΕ MOD;!;
Συγκεντρωσου λιγακι πριν τα χωνεις για οσα εχεις κανει ηδη!
Εδω ηθελες να με πεταξεις εξω με poll,νομιζεις οτι επειδη
τα σβησες νυχτα τα ξεχασαμε ολοι εδω μεσα;!; Ακου εχει και νευρα...


Ν.

Geo_3D
29-03-06, 12:15
Διαπιστώνω οτι είναι : "τό πάρτυ" και "ή πάρτη".

Διαπιστώνω ότι ευτυχώς υπάρχουν και μέλη που έχουν όλη την καλή διάθεση να μας κάνουν καλύτερους!

Ευχαριστούμε πολύ! :dblthumb2

Βρε τι μου θυμιζει,τι μου θυμιζει,τι μου θυμιζει:banghead:
Α ναι το θυμηθηκα.
Το παρτι ειναι ακλιτη λεξη και προερχεται απτην αγγλικη λεξη party,και υπαρχει στο ελληνικο λεξιλογιο και γραφεται με "ι" και οχι με "υ"

Η λεξη "παρτη",πχ."για παρτη μου",δεν υπαρχει στο ελληνικο λεξιλογιο,αλλά ειναι λεξη της λεγομενης σημερινης αργκο.Αρα δεν υπαρχει και κανονας στο πως θα πρεπει να γραφεται ορθογραφικα.

Παρ'ολα αυτα εχω ακομα τις αμφιβολιες μου.Αυτο μου θυμιζε ή κατι αλλο????????

STR
29-03-06, 12:25
Κι εγω διαπιστωνω οτι thread διαπιστωσεις πρεπει να κλεισει γιατι το καθε ανωριμο παιδακι με ψυχολογικα προβληματα βγαζει το αχτι του εδω μεσα

Πουλακι
29-03-06, 12:34
Εγω διαπιστωνω οτι παρα τις οποιες διαφωνιες των μελων, βρισκω το forum πολυ ενδιαφερον. :bananasmi :kissass:

apostolos_m3
29-03-06, 12:40
Ρε θα κατσετε ηρεμα?

Μπαινω λιγακι να χαλαρωσω και βλεπω συνεχεια ΔΙΧΟΝΕΙΕΣ απο μερικους

Fad3In
29-03-06, 12:51
Ρε θα κατσετε ηρεμα?

Μπαινω λιγακι να χαλαρωσω και βλεπω συνεχεια ΔΙΧΟΝΕΙΕΣ απο μερικους

Ξερεις κατι; Ασχολουμαι πλεον ελαχιστα και ποσταρω ακομα λιγοτερο...
Αλλα οχι να μας πουνε και μ@λακες ορισμενοι εδω μεσα
επειδη κραταμε σιγη ασυρματου...Με πιανεις;
Επομενως,αν θελετε να διαμαρτυρηθειτε και εχετε @@
ξερετε καλα ολοι σας σε ποιον να πειτε τι!
Ομοιως και για τον Στελιο εδω μεσα...

Ν.

Strax
29-03-06, 12:54
Αρκετά!

Αυτό το φόρουμ είναι αυτοκινητιστικό!! Οτιδήποτε άλλο που ξεφεύγει από τους κανόνες ευπρέπειας, ευγένειας και ώριμης συμπεριφοράς νοήμοντων ανθρώπων δεν θα έχει θέση εδώ μέσα!