PDA

Επιστροφή στο Forum : Apostolos_m3 Vs STR Vs E36m3zf


apostolos_m3
21-03-06, 08:04
Ο καιρος ανοιξε,οι δρομοι καθαρισαν απο τα νερα και το Bmw μου ηρθε ορεξατο στον παραδρομο..Παιδια η αληθεια ειναι οτι εχω παρα πολυ καιρο να στηθω ετσι σε παραδρομο με κοσμο να ζητωκραυγαζει και τα συναφη.

Ανοιξαμε με τον Κωστα με παρουσια του Νικου και μπορω να πω πως περιμενα τον Κωστα να μου ξεκολησει λογω κυβικων(παραπανω απο εμενα) αλλα τελικα η διαφορα ηταν υπερ μου.Ανοιξαμε αλλη μια φορα για επιβεβαιωση και το αποτελεσμα παλι υπερ μου.

Στην συνεχια στηθηκαμε με στρατο(που ειχα ακουσει για το αμαξι οτι φυσαει) και με την εκκινηση του νικου πηρα ενα αμαξι διαφορα και στην συνεχια η διαφορα αυξηθηκε στα 2 με 2.5 αμαξια οπου και καπου σταματησαμε γιατι ηταν ανωφελο να ανοιγουμε και 5τες..

Οπως και να εχει παιδια χαρηκα που ανοιξαμε γιατι ειχα καιρο να νιωσω ετσι και αντε την επομενη βδομαδα(θα ειναι και ο κωστας ετοιμος) να ξανανοιξουμε..Κοιτα τωρα που θα κολησω με τον παραδρομο:flipa:

E36M3ZF
21-03-06, 09:00
Ο καιρος ανοιξε,οι δρομοι καθαρισαν απο τα νερα και το Bmw μου ηρθε ορεξατο στον παραδρομο..Παιδια η αληθεια ειναι οτι εχω παρα πολυ καιρο να στηθω ετσι σε παραδρομο με κοσμο να ζητωκραυγαζει και τα συναφη.

Ανοιξαμε με τον Κωστα με παρουσια του Νικου και μπορω να πω πως περιμενα τον Κωστα να μου ξεκολησει λογω κυβικων(παραπανω απο εμενα) αλλα τελικα η διαφορα ηταν υπερ μου.Ανοιξαμε αλλη μια φορα για επιβεβαιωση και το αποτελεσμα παλι υπερ μου.

Στην συνεχια στηθηκαμε με στρατο(που ειχα ακουσει για το αμαξι οτι φυσαει) και με την εκκινηση του νικου πηρα ενα αμαξι διαφορα και στην συνεχια η διαφορα αυξηθηκε στα 2 με 2.5 αμαξια οπου και καπου σταματησαμε γιατι ηταν ανωφελο να ανοιγουμε και 5τες..

Οπως και να εχει παιδια χαρηκα που ανοιξαμε γιατι ειχα καιρο να νιωσω ετσι και αντε την επομενη βδομαδα(θα ειναι και ο κωστας ετοιμος) να ξανανοιξουμε..Κοιτα τωρα που θα κολησω με τον παραδρομο:flipa:


Απο μεριάς μου να παραδεχτώ την δικαιη ήττα μου απο τους 2 κυρίους ( Στρατο και Αποστόλη ) ........ ΒΕΒΑΙΑ....Σημερα Τριτη μπαίνουν οι καταλύτες γιατι ώς γνωστόν , και χωρίς να ψάχνω δικαιολογίες για την ήττα, ο ένας είναι τελιωμένος έως μπουκωμένος εως αηδίας. Οπότε.....ΦΥΛΑΧΤΗΤΕ......ερχομαι.....θα ξαναγίνεις πελάτης Αποστόλη. Όχι να μου κουνιέσαι ενώ εσυ εχεις 205 hp και εγώ μαμά μαμά και 193. Θα σε λιώσω φιλε.....Στρατο...η δίκη θα συνεχιστεί προσεχώς....Οχι να μου κουνιέστε και οι δυο με τα προγραμματα σας.....Παντως παραδεχομαι την ηττα μου και πως τα αυτοκίνητα των 2 συναγωνιστών.....ξυριζουν και με θορυβο τρελλο......ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ.

apostolos_m3
21-03-06, 09:32
Kωστα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το αμαξι μου(η αλλιως μπορντω σιφουνας) και επισης να σου πω οτι δεν τιθεται θεμα οτι σου κουνιεμαι η οχι..απλα και φιλικα ανοιγματα καναμε να δουμε τις διαφορες..
Δεν κανουμε κοντρες για να ξεφτιλιζουμε ο ενας τον αλλον..

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
21-03-06, 09:38
Οι κόντρες έγιναν τα αποτελέσματα βγήκαν και??? αυτάααα. Άντε πάλι απ'την αρχή!!! Την άλλη Δευτέρα πάλι τα ίδια.. Θέλω τζάμπο τώωωραα!!

STR
21-03-06, 10:20
Αληθεια Νο1.Το λαθος.
Με το σημα του Νικου, ή ο Αποστολης εφυγε νωριτερα η εγω αργοτερα.
Αληθεια Νο2.Η μ@λ@κι@.
Με το αγχος που εφυγα αργοτερα δεν σηκωσα τις σωστες στροφες και μου κρεμασε.Γι'αυτο και η μεγαλη διαφορα μεχρι την δευτερη ταχυτητα.
Αληθεια Νο3.Η ανωτεροτητα.
Παρα ταυτα το αυτοκινητο του Αποστολη μου φανηκε πιο γρηγορο.Οσο κι αν προσπαθησα στην τριτη και τεταρτη να μειωσω την διαφορα ,δεν τα καταφερα αλλα εμεινε σταθερη.Welldone φιλε Αποστολη, το αυτοκινητακι σου γαζωνει.
Φιλικα Στρατος.:dblthumb2

apostolos_m3
21-03-06, 10:27
Ευχαριστω πολυ σε εσενα στρατο για τα καλα σου σχολια για τον μπορντω σιφουνα μου(εχω κολησει με την λεξη αυτη).

Ελπιζω να συνεχιστουν οι μοντιφες στα αμαξια μας ετσι ωστε καποια στιγμη να ξανανοιξουμε να δουμε μεχρι τοτε τι εχουμε κανει..