PDA

Επιστροφή στο Forum : ΦΡΥΔΑΚΙΑ ΦΑΝΑΡΙΩΝ


GEORDIE
03-10-04, 13:29
Μάγκες κανόνισα με τον κολητό μου που έχει φανοποιοίο-βαφείο,για όποιον είναι μέλος του club φρυδάκια φαναριών(Ε30 - Ε36 - Ε46) αγορα+βαφή+τοποθέτηση= 50euro.(καλό εεεεεεεε!)
Υ.Σ
Όποιος ενδιαφέρεται ας στειλει pm.

DRIFTER
03-10-04, 15:36
ΧΜΜΜΜ..ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ.........

GEORDIE
03-10-04, 23:00
Thanks φίλε Drifter,εύχομαι όλοι να κάνουν κάτι ανάλογο, ο καθένας με τον τροπο του.

M3MAN
04-10-04, 08:09
Μάγκες κανόνισα με τον κολητό μου που έχει φανοποιοίο-βαφείο,για όποιον είναι μέλος του club φρυδάκια φαναριών(Ε30 - Ε36 - Ε46) αγορα+βαφή+τοποθέτηση= 50euro.(καλό εεεεεεεε!)
Υ.Σ
Όποιος ενδιαφέρεται ας στειλει pm.

Γεια σου Geordie,

Που είναι το αυτο το φανοποιείο; (να ξερω αν εξυπηρετεί).
Επισης, εχει και αλλα ειδη για BMW οπως αεροτομες;

Ευχαριστώ.

Octane
04-10-04, 13:34
Μάγκες κανόνισα με τον κολητό μου που έχει φανοποιοίο-βαφείο,για όποιον είναι μέλος του club φρυδάκια φαναριών(Ε30 - Ε36 - Ε46) αγορα+βαφή+τοποθέτηση= 50euro.(καλό εεεεεεεε!)
Υ.Σ
Όποιος ενδιαφέρεται ας στειλει pm.

Γεια σου Geordie!
Πες μου κατι.
"Μελος του club"=supporting member???
Γιατι αλλο το ενα αλλο το αλλο,καλως ή κακως...
+ οπως πολυ σωστα ρωτησε + ο M3MAN,που ειναι το μαγαζι + τι αλλα ειδη εχει?
Ευχαριστω,
Πανος.

bmw316i
04-10-04, 13:41
Μάγκες κανόνισα με τον κολητό μου που έχει φανοποιοίο-βαφείο,για όποιον είναι μέλος του club φρυδάκια φαναριών(Ε30 - Ε36 - Ε46) αγορα+βαφή+τοποθέτηση= 50euro.(καλό εεεεεεεε!)
Υ.Σ
Όποιος ενδιαφέρεται ας στειλει pm.

Φίλε χωρίς να θέλω να σε αμφισβητήσω όταν είχα βάλει
τα φρυδάκια τα είχα αγοράσει 12ευρώ (μαύρα πλαστικά) και αγόρασα
αστάρι και χρώμα μαύρο και τα δυο σε spray και μου πήγαν σύνολο
25 ευρώ!Βέβαια το βάψιμο και την τοποθέτηση (κόλλημα πάνω στα φανάρια) την έκανα μόνος μου!

DRIFTER
04-10-04, 13:58
Φίλε χωρίς να θέλω να σε αμφισβητήσω όταν είχα βάλει
τα φρυδάκια τα είχα αγοράσει 12ευρώ (μαύρα πλαστικά) και αγόρασα
αστάρι και χρώμα μαύρο και τα δυο σε spray και μου πήγαν σύνολο
25 ευρώ!Βέβαια το βάψιμο και την τοποθέτηση (κόλλημα πάνω στα φανάρια) την έκανα μόνος μου!


Μιας και είπες αυτό...για να γελάσουμεε....πήγα σε ένα κατάστημα εδώ να ρςτήσω για φρυδάκια για Ε30 και μου είπε 60ευρω!!!Γυρνααωω και τον κοιτάω με ένα υφος...ΩΠΠΑΑΑ ΡΕΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΙΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ??του λεω και γυρναω και φευγω :D :D

GEORDIE
04-10-04, 13:58
Χωρίς παρεξήγηση τα srey που πήρες φτάνουν να βάψεις και έναν προφυλακτήρα,γιατί λοιπόν κανείς δεν το κάνει(κόστος 13euro)και όλοι πληρώνουν περί τα 140euro για να τους βάψουν ένα κομάτι με αστάρι 2+1,υπόστρωμα πλαστικών 4+1 και χρώμα διπλής μέσα σε φούρνο??????????

antonio
04-10-04, 14:22
Φίλε χωρίς να θέλω να σε αμφισβητήσω όταν είχα βάλει
τα φρυδάκια τα είχα αγοράσει 12ευρώ (μαύρα πλαστικά) και αγόρασα
αστάρι και χρώμα μαύρο και τα δυο σε spray και μου πήγαν σύνολο
25 ευρώ!Βέβαια το βάψιμο και την τοποθέτηση (κόλλημα πάνω στα φανάρια) την έκανα μόνος μου!


Xωρίς να θέλεις να τον αμφισβητήσεις είπες ε?
Και γιατί το λες τότε? Για να δημιουργούνται εντάσεις άνευ λόγου?
Το παιδί έκανε μια προσφορά η οποία και εγω πιστεύω ότι είναι και καλή οικονομικά και πολύ καλή σαν κίνηση και μακάρι να το κάναμε όλοι αυτό!
Να μπορούσαμε δηλαδή να έχουμε κάποιες άκρες και έτσι να επωφελούνται και οι υπόλοιποι!
Συγγνώμη δηλ αλλά αυτο ήταν προσβλητικό, έστω και εμμέσως, για το παληκάρι που απλά έκανε μια πρόταση!
Φιλικά πάντα!!!

tasosbmwe30
04-10-04, 14:24
Φίλε χωρίς να θέλω να σε αμφισβητήσω όταν είχα βάλει
τα φρυδάκια τα είχα αγοράσει 12ευρώ (μαύρα πλαστικά) και αγόρασα
αστάρι και χρώμα μαύρο και τα δυο σε spray και μου πήγαν σύνολο
25 ευρώ!Βέβαια το βάψιμο και την τοποθέτηση (κόλλημα πάνω στα φανάρια) την έκανα μόνος μου!




για τι φρυδακια λετε ρε μαγκες????εγω τα εχω αγορασει(φρυδακια και "καρδια") 80000 δρχ(πριν καιρο)!!!!!!

antonio
04-10-04, 14:26
για τι φρυδακια λετε ρε μαγκες????εγω τα εχω αγορασει(φρυδακια και "καρδια") 80000 δρχ(πριν καιρο)!!!!!!


O Τάσος έδωσε την απάντηση!!!
NO MORE COMMENTS!!!

E30MANIAC
04-10-04, 17:04
ΤΑΣΟ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΡΥΔΑΚΙΑ! :d

Υ.Γ.ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Pm.ΤΟ ΠΗΡΕΣ;

tasosbmwe30
04-10-04, 17:17
ΤΑΣΟ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΡΥΔΑΚΙΑ! :d

Υ.Γ.ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ Pm.ΤΟ ΠΗΡΕΣ;



ναι ρε φιλε!!!!οκ!σε περιμενω ναυπλιο εεεε!!!!!?????

bmw316i
05-10-04, 14:11
Xωρίς να θέλεις να τον αμφισβητήσεις είπες ε?
Και γιατί το λες τότε? Για να δημιουργούνται εντάσεις άνευ λόγου?
Το παιδί έκανε μια προσφορά η οποία και εγω πιστεύω ότι είναι και καλή οικονομικά και πολύ καλή σαν κίνηση και μακάρι να το κάναμε όλοι αυτό!
Να μπορούσαμε δηλαδή να έχουμε κάποιες άκρες και έτσι να επωφελούνται και οι υπόλοιποι!
Συγγνώμη δηλ αλλά αυτο ήταν προσβλητικό, έστω και εμμέσως, για το παληκάρι που απλά έκανε μια πρόταση!
Φιλικά πάντα!!!

Δεν ήθελα σε καμμιά περίπτωση να προσβάλω κανέναν!
Εγώ απλώς το είπα γιατι τα λεφτά μου φάνηκαν αρκετά για 2 πλαστικά
φρυδάκια!Και αν παρεξηγήθηκε κανείς επιτρέψτε μου να πάρω πίσω αυτό που είπα και τέλος να ζητήσω συγνώμη...

DRIFTER
05-10-04, 15:34
ναι ρε φιλε!!!!οκ!σε περιμενω ναυπλιο εεεε!!!!!?????


TASOOOO ΤΙΙ ΣΟΥΥ ΕΙΠΕΕ???ΘΑΑ ΕΡΘΟΥΜΕ???? :p :p

tasosbmwe30
05-10-04, 16:19
TASOOOO ΤΙΙ ΣΟΥΥ ΕΙΠΕΕ???ΘΑΑ ΕΡΘΟΥΜΕ???? :p :p




μαλλον ρε φιλε!!!!!δεν ξερει ακομα....τελευταια στιγμη θα μαθει!!!!!

DRIFTER
05-10-04, 16:22
ΑΑΑ..Κατι αλλο...πότε θα γίνει??ελπίζω νωρίς εε!απο το πρωί...οπως θα πηγαίναμε μέγαρα....οχι μεσημέρι...τι λέτε?