PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλείται R/C θερμικό


InsaneDriver
28-03-06, 22:27
Πωλείται R/C θερμικό της Thunder Tiger με κλίμακα 1/10, πισωκίνητο, μοτέρ Thunder Tiger GP-15BX(P), με κλασσική(όχι ''πιστόλι'') δικάναλη τηλεκατεύθυνση της Hitec, 1 έξτρα μπουζί, 2 μπουζόπιπες(μεγάλη-μικρή) κτλπ.

Έχει καύσει το πολύ 1,5 λίτρο ''βενζίνη'' και είναι σε ΤΕΛΕΙΑ κατάσταση κατά την προσωπική μου πάντα άποψη.
Το καπάκι είναι η κλασσική λευκή Μ3 e-36 με τα αυτοκόλλητα Warsteiner(δεν παίρνει και βραβείο βαψίματος/κοψίματος).

Τιμή 200 Ευρώ
Πληροφορίες μέσω p.m(καλύτερα) ή στο 6974884838

Ευχαριστώ

Χάρης

bmwdakiaspower
31-03-06, 00:48
Συγνωμη κ δεν μου πεφτει κ λογος αλλα με 300 ευρω παιρνει καποιος καινουριο... μιπος θα επρεπε να το δοσεις λιγο φθηνοτερα??? Κατα την προσωπικη μου αποψη φυσικα. Φιλικα παντα.

InsaneDriver
31-03-06, 12:51
Συγνωμη κ δεν μου πεφτει κ λογος αλλα με 300 ευρω παιρνει καποιος καινουριο... μιπος θα επρεπε να το δοσεις λιγο φθηνοτερα??? Κατα την προσωπικη μου αποψη φυσικα. Φιλικα παντα.
Το είχα αγοράσει καινούργιο με όλα όσα χρειάζεται για να δουλέψει κανονικά περίπου 390 ευρώ.
Είναι σαν καινούργιο και ελάχιστα χρησιμοποιημένο.
Εγώ έθεσα μια τιμή ως βάση. Από εκεί και πέρα όποιος ενδιαφέρεται κάνει μια αντιπρόταση και την συζητάμε.
Νομίζω έτσι λειτουργεί η αγορά και δόξα το θεό έχω κάνει πολλές πωλήσεις μέσω internet και ποτέ δεν είχα κάποιο παράπονο ως προς την αξιοπιστία αυτών που πουλάω ούτε ως προς την συμπεριφορά μου.