PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ Bmw


SUZANA
04-10-04, 10:03
2 METAXIRISMENOUS PROFILAKTIRES APO E30 M40 MPROS PISO MAYRI ME FLAS

TIMH : 400 EURO
--------------------------------------------------------------------------
4 METAXIRISMENES ZANTES KOSEI RACING ANTHRAKI 17'' ME PROSTHIKES 4 MPOULONES XORIS LASTIXO

TIMH : 1400 EURO
--------------------------------------------------------------------------
2 METAXIRISMENES ZANTES BMW POLIAKTINES TIPOU OZ ASIMI 15'' 4 MPOULONES ME LASTIXO ( oxi kalo lastixo )

TIMH : 200 EURO
--------------------------------------------------------------------------
1 METAXIRISMENO TELIKO KAZANAKI APO 2 SE 2 TO FOROUSE BMW 325 MANISIO

TIMH : 200 EURO
--------------------------------------------------------------------------
4 METAXIRISMENA ELATIRIA MPLE HR TA FOROUSE BMW 325

TIMH : 500 EURO
--------------------------------------------------------------------------
1 METAXIRISMENOS PROFILAKTIRAS METALIKOS APO M3 PALIOU TIPOU USA ME DEKSIA KAI ARISTERA SOUSTA MAYRI

TIMH : 400 EURO
--------------------------------------------------------------------------
GIA TIS ZANTES KAI TIN MPOUKA EXO KAI FOTO AN SAS ENDIAFERI KATI STILETE MOU APANTISI ME TO HOTMAIL SAS GIA NA SAS STILO FOTO ... TA LEYTA EINAI METRITIS KAI I TIMI DEN KATEBENI.

EPISIS ANAZITO BMW E30 M40 2PORTO XROMA KAI MOTER DEN ME ENDIAFERI ...

Ray
05-10-04, 12:37
Πανάκριβα! :eek:

antonio
05-10-04, 12:45
2 METAXIRISMENES ZANTES BMW POLIAKTINES TIPOU OZ ASIMI 15'' 4 MPOULONES ME LASTIXO ( oxi kalo lastixo )

TIMH : 200 EURO
--------------------------------------------------------------------------
1 METAXIRISMENO TELIKO KAZANAKI APO 2 SE 2 TO FOROUSE BMW 325 MANISIO

TIMH : 200 EURO
--------------------------------------------------------------------------
4 METAXIRISMENA ELATIRIA MPLE HR TA FOROUSE BMW 325

TIMH : 500 EURO
--------------------------------------------------------------------------
1 METAXIRISMENOS PROFILAKTIRAS METALIKOS APO M3 PALIOU TIPOU USA ME DEKSIA KAI ARISTERA SOUSTA MAYRI

TIMH : 400 EURO
--------------------------------------------------------------------------




ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΑ!! :D :p

Black5
05-10-04, 12:59
1 METAXIRISMENO TELIKO KAZANAKI APO 2 SE 2 TO FOROUSE BMW 325 MANISIO

TIMH : 200 EURΟ
ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΑ!! :D :p

Με 200 Ευρώ φτιάχνεις ένα καινούριο χειροποίητο. Δεν νομίζω ότι υπάρχει και μαγάλη αγορά για μεταχειρισμένα καζανάκια οπότε δεν νομίζω να είναι και αμαρτία!!!!

DRIFTER
05-10-04, 13:15
epizi ksero kai asxoloume me bmw ksero poso diskolo einia na bris pragmata idika gia e30 m40

Eνα χρόνο ψάχνω αντ/κτικά διάφορα......και έχω βρεί τα πάντα...βέβαια απο εξωτερικό αλλα προσωπικά δεν με χαλάει να τα παραγγείλω απο έξω.....Αν μιλάς για Ελλάδα είναι ποιό δύσκολο αλλα μέσα σε μια χρυσή ευκαιρία βρίσκεις οτι θές...

PS.filika... ;)

antonio
05-10-04, 13:29
Με 200 Ευρώ φτιάχνεις ένα καινούριο χειροποίητο. Δεν νομίζω ότι υπάρχει και μαγάλη αγορά για μεταχειρισμένα καζανάκια οπότε δεν νομίζω να είναι και αμαρτία!!!!


Καλά εσύ το πήρες στα σοβαρά αυτό που είπα??!!! :D
Just kidding!! ;)

antonio
05-10-04, 13:31
pedia gia tis times rotisa edo se magazi me antalaktika autos mou edose tis times ... oso gia to kazanaki den einai oloi kafri san emas na bazoun tis xiropiites alloi theloun manisies kai tis manisies distixos tis xrisoplironoun ego etixe na exo kapia gia autyo kai tin dino an theli kanis oso gia ta ipolipa exo pari times apo polous gia na ftaso na ta doso edo mesa dioti poloi den ta ektimane kai kati pou to dinis 100 meta to poulane 300 kai den goustaro kiolas ... epizi ksero kai asxoloume me bmw ksero poso diskolo einia na bris pragmata idika gia e30 m40


Suzana κανείς δεν σε είπε άσχετη, απλά και εμείς σχετικοί είμαστε και πιστεύουμε ότι οι τιμές σου είναι απλησίαστες!!! Γνώμη μας!


PS Επίσης αν θες μην γράφεις grenglish, είναι ένας κανόνας που όπως βλέπεις τον σεβόμαστε όλοι!
Ευχαριστώ! ;)

SUZANA
05-10-04, 13:41
ok. Δεν το πηρα στα σοβαρα αλλα ρωτησα πολυ για να βαλω σε μια τετοια σελιδα τετοιες τιμες . πραγματικα σεβομαι τις γνωμης σας και τις αποψεις σας ... πες μου εσυ για αυτα τα πραγματα κατα τη γνωμη σου ποσο θα τα εδινες ..

Fanatic
05-10-04, 14:01
--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------
4 Metaxirismena Elatiria Mple Hr Ta Forouse Bmw 325

Timh : 500 Euro
------------------------------------------------------------------------


τα ελατηρια κανουν το πολυ 200 ευρα!Μηπως ειναι και με αναρτηση??Αλλιως κανεις λαθος!!!

antonio
05-10-04, 21:01
ok. Δεν το πηρα στα σοβαρα αλλα ρωτησα πολυ για να βαλω σε μια τετοια σελιδα τετοιες τιμες . πραγματικα σεβομαι τις γνωμης σας και τις αποψεις σας ... πες μου εσυ για αυτα τα πραγματα κατα τη γνωμη σου ποσο θα τα εδινες ..


Suzana δεν θα κάτσω να σου λέω για κάθε ένα πόσα θα έδινα, αυτό θα το κάνει κάποιος που ενδιαφέρεται για κάτι συγεκριμμένο!