PDA

Επιστροφή στο Forum : Paidia tin gnwmi sas????


MAGNUS
07-10-04, 13:20
Skeftomai na agorasw ayto to aytokinito:

http://uk.mobile.de/SIDJ8ZTNZoEntcjPU8Jn8ZtRA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB10LsearchPublicJ10971512 70A2LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C232%81P-t-vCaMkMoSmVb_X_Y_x_ycldcsO~BSRA6D1100D3500C325C325H inPublicA2A0A0A0FsilberA2A0/cgi-bin/da.pl?sprache=2&bereich=pkw&top=19&id=11111111144818241&


Den thelw M3 E46 giati skopevw argotera na kanw kati trello me tin mixani alla apo look kai mono ayto mou aresei! Ti lete?

MAGNUS
07-10-04, 13:21
Den thelw M3 E46 giati skopevw argotera na kanw kati trello me tin mixani alla apo look kai mono ayto mou aresei! Ti lete?[/QUOTE]

Sorry ennow M3 E36

Fanatic
07-10-04, 13:52
Εσυ δεν θα ερχοσουν Ελλαδα??Αν το παρεις πως θα το φερεις εδω??Δεν πιστευω να μην ξερεις για το θεμα το εκτελωνισμου?? :rolleyes:

S38B38 Monsta
07-10-04, 14:13
Πολύ ωραίο χρώμα και ζάντα ΟΖ αλλά και υπερβολικά φαρδιά (μπρος-πίσω).

Εκτός αν έχεις μόνιμη κατοικία Γερμανία και πηγαινο-έρχεσαι κάθε 6-μηνο δεν έχεις πρόβλημα, ειδάλως αυτό το αμάξι δεν μπορείς καν να το εκτελωνίσεις λόγω παλαιότητας.

MAGNUS
07-10-04, 19:43
Εσυ δεν θα ερχοσουν Ελλαδα??Αν το παρεις πως θα το φερεις εδω??Δεν πιστευω να μην ξερεις για το θεμα το εκτελωνισμου?? :rolleyes:


H gynaika mou einai xenh! Kai yparxoun tropoi na min xreiazete na bgaineis exw! Apla pros to paron skeftomai ti na kanw!

DoctorAbo
07-10-04, 20:35
Μεγάλε είναι πολύ παλιό αυτοκίνητο. Μιλάμε 12 ετών κατασκευή. Οι ζάντες είναι όντως πολύ φαρδιές = επιβαρυμένες μπροστινές πλύμνες. Δε ξέρω αν έχει Tuv στη Γερμανία πλέον το αυτοκίνητο αυτό όπως είναι στημένο. Η τιμή του αν και συζητήσημη απότι λέει μου φένεται μεγάλη. Εξι χιλιαρικάκια και πολλά είναι. Προσωπικά δε θάμπλεκα πάντως με τόσο παλιό αυτοκίνητο.

M3MAN
07-10-04, 21:28
Ώπως λένε οι Αμερικάνοι That is one sick puppy.

Βλέποντας την φωτο δεν βλέπω πως ειναι δυνατον να μην το αγοράσεις.
Όσο για την 12ετία μην προβληματίζεσαι, το σκαρί είναι γερό και διαχρονικό (το δικό μου είναι 10ετίας και πατάει καλύτερα απο το 90% των αυτ/των εκει έξω). Επίσης, πιο άλλο αυτ/το αυτης της ηλικίας φαινεται τόσο φρέσκο ακόμα και σήμερα;(καμια 911 μάλλον)..μη ψάχνεις δεν προκειτε να βρεις.

Εκείνο που θα με προβλημάτιζε εμένα είναι τα χλμ αλλα αφου αλλάξεις μηχανή who cares. Αν το αποφασίσεις φέρτο να το δούμε.

Fanatic
07-10-04, 21:50
Τα χρονια σε μια μπεμπα δεν σημαινουν τπτ!!Αμα το σκαρι ειναι καλο (προσεξε μην εχει φαγωθει απο τα αλατια που ριχνουν στο δρομο στην γερμανια) τοτε δεν εχεις να φοβηθεις τπτ!Τα μοτερ ας ειναι καλα και τα ρεκτιφιε ειναι παντα αναζωογοννησημα(με το καταλληλο αντιτιμο βεβαια)!Εγω ειμαι υπερ των μεταχειρισμενων και ειδικα σε αυτοκινητα υψηλου επιπεδου!Αν γινει σωστος ελεγχος ποτε δεν προκειται να βγει κανεις χαμενος!Και στα λεφτα αυτα και κανα δυο πραγματακια να εχεις να φτιαξεις παλι κερδισμενος βγαινεις ;)

MAGNUS
07-10-04, 22:44
den eimai sigouros oti tha einai ayto to sygkekrimeno! Alla kainourgio den prokete na parw giati kata tin gnwmi mou einai petamena lefta afou meta apo 3-4 xronia tha xasei poly se timi. Oso afora katastasi, sto look thelw to legomeno Euro Look (san to sygkekrimeno) alla tha prosthesw kati dika mou ( carbon fibre kapo kai kati alla) . Oso gia tin mixani den me peirazaei katholou arkei na me kinisei gia kana xrono kai kati. Exw idi pistonia pollaples intercooler flantzes kai ta loipa gia na to kanw 3.0 turbato. To mono pou tha xreiastw einai ECU (thelw to Motec ;) ) kai kati psilo pragmata! to mono pou thelw winai na einai katharo kai stimeno!!! allwste an kai symfwnw gia tin timi (einai akrivoutsiko) skepsou posa glitwnw apo coilovers-zantes kai loipa!

Geo_3D
08-10-04, 00:18
Επίσης, πιο άλλο αυτ/το αυτης της ηλικίας φαινεται τόσο φρέσκο ακόμα και σήμερα;
Και επισης να συμπληρωσω οτι μπορεις με 2-3 εξωτερικες αλλαγες να φαινεται σαν να βγηκε εχτες απο το εργοστασιο.Φαντασια να εχεις.....

MPOWER
08-10-04, 09:06
Δεν θα σταθώ στην παλαιότητά του γιατί όντως μπορεί να μήν παίζει ρόλο εαν είναι καλοδιατηρημένο. Αυτοκίνητο όμως που έχει τόσες και έντονες αισθητικές παρεμβάσεις, ομολογεί και αμαρτωλό παρελθόν :(
Επειδή είμαι και λίγο περίεργος απο τα πράγματα που με ενοχλούν περισσότερο όταν έχουν "πειραχτεί" είναι η καλωδίωση του αυτοκινήτου που όπως δείχνει η φώτο απο το πορτ μπαγκάζ είναι λιγο "βιασμένη"
Γνώμη μου....βρες κάτι οσο πιο "μαμά" γίνεται και κάντο εσύ ΩΡΑΙΟ!!!

antonio
08-10-04, 09:25
Όμορφο φαίνεται, αλλά αν είναι γνήσιο 325 δεν θα πρέπει να είχε και αερόσακο? Μήπως αυτό μαρτυρά πιθανή στούκα?
Εκτος αν είχαν βγει και 325 χωρίς αερόσακο.....διορθώστε με αν κάνω λάθος!

BMWER
08-10-04, 13:24
οτι είναι ωραίο σίγουρα και πουλάει και πολύ μούρη αλλα το Euro 2 σου τα χαλάει όλα.Σε τελική ανάλυση αν το κάνεις κέφι και νομίζεις οτι μαζί του θα
την βρείς.......... πάρτο να ξεχαρμανιάσεις.Ομώς ο Mpower έχει δίκιο για τις καλωδιώσεις.............