PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΟΛΟΙ ΜΑΣ


YYB
11-10-04, 09:30
Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα ύστερα από ένα μήνα «διακριτικής παρακολούθησης» του σαίτ και όλων των εμπλεκομένων στην ηλεκτρονική αλληλογραφία (έμπαινα σαν μέλος αλλά χωρίς να συμμετέχω σε τίποτα) πρέπει να ομολογήσω ότι η προσφορά σας είναι κορυφαία.
Ήρθε στιγμή που μέσα στην μοναξιά ενός γραφείου η συντροφιά σας ήταν τόσο καταλυτική που χαλάλι σας οι ώρες που αφιέρωσα το αξίζατε όλοι σας.
Είμαι κάτοχος μιας 316 compact (E36) που δυστυχώς σέρνεται στο δρόμο και θα ήθελα κάποιες πρώτες συμβουλές για κάποιες βελτιώσεις από μέλη που έχουν το ίδιο μοντέλο με έμενα.
Θέλω έπίσης σαν μέλος να ασχοληθώ με το σάιτ μας σαν κορυφαία δύναμη συντροφικότητας και παρέας για όσο διάστημα θα κάνουμε να συναντιόμαστε.
Έτσι έχω να κάνω μια πρόταση που ελπίζω να βρει συμπαραστάτες όλα τα μέλη. Να φροντίσουμε να ακολουθήσομε το παράδειγμα κάποιων φίλων που εκτός από την φωτογραφία της BMW τους δημοσιεύουν και την δική τους.
Ειλικρινά δεν φαντάζεστε για τα νέα μέλη πόσο ωραίο είναι να κλικάρει στο View Public Profile και να βλέπει την (πρόσφατη έτσι) εικόνα αυτού που «μιλάει».
Αυτά για αρχή και έπεται συνέχεια…

MPOWER
11-10-04, 09:33
Η ιδέα σου είναι πολύ καλή......αν και πρέπει να χάσω κάποια κιλά πρώτα :)

Ray
11-10-04, 09:58
Συμφωνώ απόλυτα, είναι κάτι που το έχω εφαρμώσει άλλωστε :d

tasosbmwe30
11-10-04, 10:02
παω να κουρευτω......να πλυνω και τα δοντια και ειμαι μεσα!!!!!!

leftmats
11-10-04, 11:07
Συμφωνω απολυτα, αλλα συμφωνω και με τον φίλο MPower για τη διαιτα που ειπε!!!!!

Dark_Niaou
11-10-04, 11:52
Εάν είναι έτσι ρε παιδιά, να περάσω από τον θείο μου τον Ασλάνη, να μου ράψει ένα συνολάκι, να κάνω μανικιούρ, πετικούρ να πάω κομωτήριο και μετάάάάά....
ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ;;;;; ;)

Ray
11-10-04, 12:15
Εάν είναι έτσι ρε παιδιά, να περάσω από τον θείο μου τον Ασλάνη, να μου ράψει ένα συνολάκι, να κάνω μανικιούρ, πετικούρ να πάω κομωτήριο και μετάάάάά....
ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ;;;;; ;)
Μη ξεχάσεις και κανένα καπελάκι F1-Williams BMW να σπάσεις λίγο το κυριλέ στυλάκι ;)

Z3 Fat Bastard
11-10-04, 12:17
Ειμαι ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ο που&^&*στης.....

DoctorAbo
11-10-04, 12:29
Φίλε ΥΥΒ,

η αφεντομουτσουνάρα μου είναι στο profile μου. Όπως και του φίλου μου του Fat Bastard. What you see is what you get. Με αυτό τον τρόπο μπορεί κανείς να μας φακελώσει καλύτερα. Δε βρίσκεις Νίκο?

MPOWER
11-10-04, 12:48
Ειμαι ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ο που&^&*στης.....

Για το πρώτο δεν ξέρω,....αλλά για το δεύτερο... :D

nikos_E34
13-10-04, 19:10
pio einai to moter sou?M40 i M43?? An exeis to proto congratulations exeis to pio defected moter tis bmw an exeis to deftero eisai cool...to moter afto einai born dead kata ti gnomi mou...an thes polla allagi moter oposdipote...chipakia,eksatmiseis kai malakies einai gia allous pou nomizoun oti kati kanoun alla stin ousia spatalan ta lefta tous gia +1 ipo apo pano...grapse ti thes kai pes