PDA

Επιστροφή στο Forum : Look M3


soulis
11-10-04, 14:54
Γειά σας,
αγόρασα ένα 316 coupe sport μοντέλο 2002 και θα ήθελα να το κάνω look M3..αν μπορώ βέβαια. Που μπορώ να απευθυνθώ για κάτι τέτοιο?

Eυχαριστώ.

STAIO-CI
11-10-04, 14:57
Πρωτα απ'ολα καλως ηρθες στην παρεα μας , απο που εισαι φιλε μου ?

soulis
11-10-04, 15:08
Πρωτα απ'ολα καλως ηρθες στην παρεα μας , απο που εισαι φιλε μου ?

Ένα γειά σε όλους όσους επισκέπτονται το forum. Πραγματικά πολύ καλή κίνηση η δημιουργία του.

Ονομάζομαι Σουλιμιώτης Γιώργος και είμαι από Αθήνα - Αγ. Δημήτριο

Dark_Niaou
11-10-04, 15:12
Γειά σας,
αγόρασα ένα 316 coupe sport μοντέλο 2002 και θα ήθελα να το κάνω look M3..αν μπορώ βέβαια. Που μπορώ να απευθυνθώ για κάτι τέτοιο?

Eυχαριστώ.

Θέλεις να το κάνεις look M3 ή M pack;

soulis
11-10-04, 15:14
Θέλεις να το κάνεις look M3 ή M pack;

Δεν ξέρω ποιά είναι η διαφορά τους...αυτό που έχω δεί είναι Μ3 και μου άρεσε πολύ

Dark_Niaou
11-10-04, 15:16
Δεν ξέρω ποιά είναι η διαφορά τους...αυτό που έχω δεί είναι Μ3 και μου άρεσε πολύ

Το Μ3 είναι και πιο φουσκωμένο αλλά έχει και άλλον προφυλακτήρα και άλλο καπό και άλλα φτερά και άλλα πολλ΄΄α΄΄α΄΄α!!!

soulis
11-10-04, 15:19
Το Μ3 είναι και πιο φουσκωμένο αλλά έχει και άλλον προφυλακτήρα και άλλο καπό και άλλα φτερά και άλλα πολλ΄΄α΄΄α΄΄α!!!

Kατάλαβα :) ...ναι Μ3 θέλω να το κάνω...

και κάτι που θέλω να κάνω άμεσα είναι να βάλω φιμέ τζάμια, έχεις να μου προτείνεις κάποιον?

Dark_Niaou
11-10-04, 15:26
Kατάλαβα :) ...ναι Μ3 θέλω να το κάνω...

και κάτι που θέλω να κάνω άμεσα είναι να βάλω φιμέ τζάμια, έχεις να μου προτείνεις κάποιον?


Φίλε θα σου πρότεινα να αρκεστεις στο Μpack και να μην κάνεις ζημιά (γιατί θέλει κόψε ράψε) στο τουτού σου!!
Φιμέ τζάμια βάζουν τα περισσότερα καταστήματα και καλά θα είναι να επιλέξεις σε ποιόν θα τα βάλεις από την δουλειά που έχει κάνει σε αλλους. Δική σου επιλογή!! Αυτό όμως που σου προτείνω είναι να βάλεις της 3Μ, που έχουν τα περισσότερα χρόνια εγγυηση!!

ΥΓ. Να ξέρεις επίσης πως απαγορεύονται τα φιμέ!!

soulis
11-10-04, 15:38
Φίλε θα σου πρότεινα να αρκεστεις στο Μpack και να μην κάνεις ζημιά (γιατί θέλει κόψε ράψε) στο τουτού σου!!
Φιμέ τζάμια βάζουν τα περισσότερα καταστήματα και καλά θα είναι να επιλέξεις σε ποιόν θα τα βάλεις από την δουλειά που έχει κάνει σε αλλους. Δική σου επιλογή!! Αυτό όμως που σου προτείνω είναι να βάλεις της 3Μ, που έχουν τα περισσότερα χρόνια εγγυηση!!

ΥΓ. Να ξέρεις επίσης πως απαγορεύονται τα φιμέ!!

Πόσο περίπου θα πάει για look M3 ξέρεις?

Dark_Niaou
11-10-04, 15:42
Πόσο περίπου θα πάει για look M3 ξέρεις?

Εξαρτάται από τον μάστορα. Τιμές και περισσότερες λεπτομέρειες ρώτα τον MPOWER. Θα σου πεί τις τιμές από τα "υλικα" και μετά πήγαινε σε ένα μάστορα που ξέρει να το κάνει (οπως η αντιπροσωπεία της BMW στην Χαλκίδα)....

Πιστεύω γύρω στα 2 μίρια (για όλα)...

Fanis
11-10-04, 16:19
και κάτι που θέλω να κάνω άμεσα είναι να βάλω φιμέ τζάμια, έχεις να μου προτείνεις κάποιον?

Επίσης εκτος απο την 3Μ, καλή είναι και η illumar...στο Golf μου τις έχω πάνω απο 8 χρόνια και δεν έχουν πάθει τίποτα.

kacey
11-10-04, 22:32
Τα φυμε δεν απαγορευονται καθως δεν υπαρχει καμμια διαταξη στον ΚΟΚ που να αναφερεται σε αυτα. Οταν γραφουν για φυμε, γραφουν με βαση το αρθρο 81 του ΚΟΚ που λεει οτι

...τα κρυσταλλα πρεπει να ειναι τετοιας κατασκευης ωστε να μπορει να φαινεται ο οδηγος και οι επιβαινοντες...

οπως καταλαβαινεις, οταν πανε να σε γραψουν για φυμε γιατι και καλα δεν φαινεσαι. Οποτε, αν εχεις βαλει τα Llumar Titanium η Alu Light, που φυσικα φαινονται ολοι μεσα, εκει θελει τσαμπουκα (ευγενικο αλλα σταθερο και εντονο υφος) και αναφορα στο αρθρο 81 κλπ κλπ για να δειξεις οτι εχουν λαθος και ξερεις τι σου γινεται...Το "τα φυμε απαγορευονται" ειναι μεγαλη μλκια και φυσικα δεν παιζει... ;)

BMWLUXUS
12-10-04, 01:31
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.ΛΑΣΠΕΣ/ΝΕΡΑ...κ.α.ΟΠΟΤΕ ΓΚΑΡΑΖ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ RANGE ROVER 4.6 KAI ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΒΟΛΑΝ ΜΕ SMG III.Η ΝΕΑ Μ4 ΘΑ ΕΙΝΑΙ 400hp???ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΜΕ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΕΣ ΣΑΣ ΚΑΠΟΥ? :cool: :cool: :cool: undefined

mtm-online
12-10-04, 02:28
Η 3Μ δινει εγγυηση εφορου ζωης και η τιμη ειναι γυρω στα 210 ευρω, τοσο μου ειχαν πει εμενα τουλαχιστον πριν 2 βδομαδες.Απο κει και περα αλλη λυση ειναι η Lumar.Αυτα :)