PDA

Επιστροφή στο Forum : Erotisi gia ton MPOWER


idravlis
12-10-04, 12:45
Se poio sinergeio pas ?

aVog
12-10-04, 12:53
Παιδιά είναι προτιμότερο προσωπικές συζητήσεις να γίνονται σε επίπεδο Προσωπικών μυνημάτων. Οταν ανοίγουμε ενα thread δημιουργούμε ενα σημείο συζητήσεων για πολλούς.
Σημαντικό επίσης είναι να εκμεταλευόμαστε τα υπάρχοντα thread σε περίπτοση που ταιριάζει το θέμα.
Πάντα Φιλικά

MPOWER
12-10-04, 13:09
Θα συμφωνίσω με τον aVog, δεν θέλουμε να νομίζει κανείς οτι κάνουμε διαφήμιση!
Αλλά παρ' όλα αυτά θα σου πώ οτι κατα καιρούς έχω πάει σε πολλούς (αν όχι όλους) και δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά για κανέναν!

idravlis
12-10-04, 13:14
sviste to thread, parasirthika, sorry

antonio
12-10-04, 13:37
Δίκιο έχει ο avog !! Εγώ τώρα ετοιμαζόμουν να ρωτήσω σε ποιό κομμωτήριο πηγαίνει ο Ζ3_fat_bastard!!! :D :D
Πλάκα κάνω!!! χεχεχε!! :D

aVog
12-10-04, 13:54
Δίκιο έχει ο avog !! Εγώ τώρα ετοιμαζόμουν να ρωτήσω σε ποιό κομμωτήριο πηγαίνει ο Ζ3_fat_bastard!!! :D :D
Πλάκα κάνω!!! χεχεχε!! :D

Antonio ΗΜΑΡΤΟΝ κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσουμε την πλάκα σε αυτο το φορουμ και να σοβαρευτούμε. ΕΛΕΟΣ
Αλήθεια μηπως ξέρεισ σε ποιο πάει γιατι με ενδιαφέρει!!! :eek:

Z3 Fat Bastard
12-10-04, 16:39
Δίκιο έχει ο avog !! Εγώ τώρα ετοιμαζόμουν να ρωτήσω σε ποιό κομμωτήριο πηγαίνει ο Ζ3_fat_bastard!!!
Πλάκα κάνω!!! χεχεχε!!

Κυριοι,

Θα σας στεναχωρησω αλλα με κουρευει σπιτι μου ο Τρυφωνας "Gillete" Σαμαρας με προσωπικο ραντεβου μια φορα την εβδομαδα.

Το κουρεμα ειναι προσφορα του bmw-motorsport.gr αφου ειμαι μοντελο για ολα τα smilies -- :D :) ;) :cool: κτλ κτλ

Οποιος ενδιαφερεται να γινει μοντελο για smilies να μου στειλει PM.

Ripper
12-10-04, 16:48
xaxaxaxaxxaxax

pethana sta gelia... tha to po ston patera mou na min stenoxoriete!!! :D :D

antonio
12-10-04, 18:02
Κυριοι,

Θα σας στεναχωρησω αλλα με κουρευει σπιτι μου ο Τρυφωνας "Gillete" Σαμαρας με προσωπικο ραντεβου μια φορα την εβδομαδα.

Το κουρεμα ειναι προσφορα του bmw-motorsport.gr αφου ειμαι μοντελο για ολα τα smilies -- :D :) ;) :cool: κτλ κτλ

Οποιος ενδιαφερεται να γινει μοντελο για smilies να μου στειλει PM.



χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!! ΝΟ COMMENTS!!!!!

BMW Power
13-10-04, 13:48
Βρηκα τον Scoopman

O BMW Power που ειναι ?


Μιάς και το κάψαμε το Tread πρέπει να αναφέρω ότι δεν μου αρέσει καθόλου το καινούριο σου Signature. :mad: Χοντρομπάσταρδε με το Ζ3 σου!!! Άντε κάνε καμιά δίαιτα. :eek:

Z3 Fat Bastard
13-10-04, 15:24
Βρηκα τον Scoopman

O BMW Power που ειναι ?


Μιάς και το κάψαμε το Tread πρέπει να αναφέρω ότι δεν μου αρέσει καθόλου το καινούριο σου Signature. :mad: Χοντρομπάσταρδε με το Ζ3 σου!!! Άντε κάνε καμιά δίαιτα. :eek:

Αληθεια το tread τι ειναι ??? (που θα με πεις εμενα χοντρομπασταρδε, βρωμο αδυνατε !!!)

idravlis
13-10-04, 16:19
Αληθεια το tread τι ειναι ??? (που θα με πεις εμενα χοντρομπασταρδε, βρωμο αδυνατε !!!)

Koita... na sto eksigiso

Thread ine to gnosto se olous, TREAD tora, ine otan kapoios rotaei malakies mesa se ena thread, opos ekana ego p.x