PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΚΘΕΣΕΙΣ ...ΣΠΙΤΙΟΥ, ΕΙΔΗ ΚΥΝΗΓΙΟΥ κτλ....


S38B38 Monsta
13-10-04, 12:17
Θα ήθελα εδώ να ενημερώσω το κοινό για τις εκθέσεις που πρόκειται να πραγματοποιηθούν από την επόμενη εδβομάδα και σίγουρα ενδιαφέρουν όλους από εσάς.

Λοιπόν έχουμε και λέμε: Στις 23/10 το άλλο Σάββατο ξεκινάει η 'Έκθεση Σπιτιού' εεεεεεεε εννοούσα η 'ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ' που θα έχει παρεπιπτώντος και όλα τα νέα μοντέλα του 2005. Θα έχει άραγε τη νέα Μ5????

Καπάκι μόλις τελειώσει η 'ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ' (στις 31/10) ξεκινάει η 'AUTOEXELIXIS' στις 2/11 ημέρα Τρίτη και τελειώνει ουφ! στις 7/11 ημέρα Κυριακή.

Όπως θα καταλάβατε και από τις ημερομηνίες η μεν 1η έκθεση θα είναι ανοιχτή για 2 Σ/Κ, η δε 2η μόνο για 1 Σ/Κ (ευτυχώς για μας).

Φυσικά το NO-LIMITS θα δώσει (όπως πάντα) το παρών με ένα δυναμικό περίπτερο. Τις περισσότερες ώρες τα Σ/Κ θα βρίσκομαι εκεί οπότε περάστε να πείτε ένα γεια. :)

tasosbmwe30
13-10-04, 12:24
Θα ήθελα εδώ να ενημερώσω το κοινό για τις εκθέσεις που πρόκειται να πραγματοποιηθούν από την επόμενη εδβομάδα και σίγουρα ενδιαφέρουν όλους από εσάς.

Λοιπόν έχουμε και λέμε: Στις 23/10 το άλλο Σάββατο ξεκινάει η 'Έκθεση Σπιτιού' εεεεεεεε εννοούσα η 'ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ' που θα έχει παρεπιπτώντος και όλα τα νέα μοντέλα του 2005. Θα έχει άραγε τη νέα Μ5????

Καπάκι μόλις τελειώσει η 'ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗ' (στις 31/10) ξεκινάει η 'AUTOEXELIXIS' στις 2/11 ημέρα Τρίτη και τελειώνει ουφ! στις 7/11 ημέρα Κυριακή.

Όπως θα καταλάβατε και από τις ημερομηνίες η μεν 1η έκθεση θα είναι ανοιχτή για 2 Σ/Κ, η δε 2η μόνο για 1 Σ/Κ (ευτυχώς για μας).

Φυσικά το NO-LIMITS θα δώσει (όπως πάντα) το παρών με ένα δυναμικό περίπτερο. Τις περισσότερες ώρες τα Σ/Κ θα βρίσκομαι εκεί οπότε περάστε να πείτε ένα γεια. :)


ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΝ CLUB,ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕ!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ????ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ......!!!Κωστα θα μας φιλοξενισεις εεεεε??????

S38B38 Monsta
13-10-04, 12:29
Κωστα θα μας φιλοξενισεις εεεεε??????

Ναι ρε ελάτε εσείς όλοι μαζί έτσι μπούγιο και όποιος είναι εκείνη τη στιγμή στο περίπτερο θα τον πετάξω έξω με τις κλωτσιές μόνο και μόνο για να μπούνε τα μέλη του bmw-motorsport. Έτσι για τη πάρτυ σας, χαλάλι!

Πως ακούγεται?

Dark_Niaou
13-10-04, 12:37
Ναι ρε ελάτε εσείς όλοι μαζί έτσι μπούγιο και όποιος είναι εκείνη τη στιγμή στο περίπτερο θα τον πετάξω έξω με τις κλωτσιές μόνο και μόνο για να μπούνε τα μέλη του bmw-motorsport. Έτσι για τη πάρτυ σας, χαλάλι!

Πως ακούγεται?

Παιδία να φτιάξετε ένα νέο thread και να αναφέρεται το θέμα αυτό!!
Εγώ Κώστα ΜΕΣΑ!!!

Action Man
13-10-04, 12:49
Kαι εγω μεσα παιδια!

bimmerowner
13-10-04, 14:13
H BMW Hellas θα απουσιάζει από την αυτοκίνηση 2004 δυστυχώς!

S38B38 Monsta
13-10-04, 14:24
H BMW Hellas θα απουσιάζει από την αυτοκίνηση 2004 δυστυχώς!

Σοβαρά?!?! Τι λες τώρα ?!?!

Ω ρε πόρτα που τους έριξαν....

BMW Power
13-10-04, 14:28
H BMW Hellas θα απουσιάζει από την αυτοκίνηση 2004 δυστυχώς!

Έτσι γίνεται συνήθως. Η BMW πάντα πήγαινε μόνο στο σαλόνι αυτοκινήτου. Οπότε θα πρέπει να περιμένουμε ένα χρόνο ακόμη. ;)

aVog
13-10-04, 14:32
Επειδή τωρα μου ήρθε η μαλακία θα την πω πλάκα θα είχε βάζαμαι όλοι ρεφενέ τα ΕΥΡΑ ΜΑΣ και να πιάναμε 20τ.μ στην έκθεση AUTOEXELIXIS με θέμα τι άλλο BMW-MOTORSPORT και με συνοπτικά και μικρά έξοδα καναμε γνωστό σε όλο το κόσμο το κλάμπ μας!!! χι χι.
Ισως τωρα να είναι αργά αλλά ακόμα είνάι μόνο η αρχή!!! :eek:

S38B38 Monsta
13-10-04, 14:38
Επειδή τωρα μου ήρθε η μαλακία θα την πω πλάκα θα είχε βάζαμαι όλοι ρεφενέ τα ΕΥΡΑ ΜΑΣ και να πιάναμε 20τ.μ στην έκθεση AUTOEXELIXIS με θέμα τι άλλο BMW-MOTORSPORT και με συνοπτικά και μικρά έξοδα καναμε γνωστό σε όλο το κόσμο το κλάμπ μας!!! χι χι.
Ισως τωρα να είναι αργά αλλά ακόμα είνάι μόνο η αρχή!!! :eek:


Κοίτα αργά δεν είναι, ας κάνουμε λοιπόν μερικούς γρήγορους υπολογισμούς:

Το μαλλί πάει 137 ευρά / τμ Χ 20τμ μας κάνει 2,740 ευρά / 357 περίπου μέλη που έχει το club = ΜΟΝΟ 7.67 ευρά ο καθένας μας

Τώρα αν πάρουμε τα supporting members τα πράγματα αλλάζουν και θέλουμε περίπου 80κάτι ευρά ο καθένας...

stef
13-10-04, 21:58
Δυστυχώς δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και το ξέρετε πολύ καλά!
Όλοι εδώ τουα αρέσει να γράφουν αλλά εαν τους ζητηθούν χρήματα εξαφανίζονται με ελαφρά πηδηματάκια!
Αvog επειδή το έχουμε συζητήσει κατοιδίαν, γνωρίζεις πολύ καλά ότι όλα σχεδόν τα club θα παραβρεθούν στην Autoexelixis και ότι εμείς απλά δεν ενδιαφερθήκαμε!
Εξάλλου όλα τα club θα κατέβουν χωρίς να πληρώσουν για το χώρο, πλην ενός που και μεγαλύτερο χώρο ήθελε και "πρώτο τραπέζι πίστα"...! ;)

Geo_3D
13-10-04, 23:35
Δυστυχώς δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα και το ξέρετε πολύ καλά!
Όλοι εδώ τουα αρέσει να γράφουν αλλά εαν τους ζητηθούν χρήματα εξαφανίζονται με ελαφρά πηδηματάκια!
Αvog επειδή το έχουμε συζητήσει κατοιδίαν, γνωρίζεις πολύ καλά ότι όλα σχεδόν τα club θα παραβρεθούν στην Autoexelixis και ότι εμείς απλά δεν ενδιαφερθήκαμε!
Εξάλλου όλα τα club θα κατέβουν χωρίς να πληρώσουν για το χώρο, πλην ενός που και μεγαλύτερο χώρο ήθελε και "πρώτο τραπέζι πίστα"...! ;)
Aφου τα λες που τα λες,γιατι δεν λες και ονοματα για εμας που δεν ξερουμε??
Και οσο για τα χρηματα που λες,για εμενα προσωπικα δεν παιζει τοσο σπουδαιο ρολο.Για εμενα προσωπικα μετραει περισσοτερο να μου αρεσει ο χαρακτηρας και η συμπεριφορα των μελων οταν βρισκομαστε απο κοντα και οχι μεσα στο φορουμ για τα ματια του κοσμου.Μπορει το ποσο των 30 ευρω να ειναι ενα αρκετα μικρο ποσο το χρονο,αλλα ποτε δεν ξερεις για πιο λογο δεν τα εχει δωσει ακομα καποιος.Επειδη οδηγει ενα bmw δεν σημαινει οτι οποιαδηποτε στιγμη μπορει να του περισσευουν και καποια χρηματα για να τα δωσει.Ενα σεναριο ειναι αυτο,και οχι οτι ισχυει αυτο καθε αυτο για ολους.Απλως μην κατηγορεις καποιους για καποια πραγματα στα οποια δεν εχεις και προσωπικη αποψη επι του θεματος.Αλλωτε σε εχω δει σε αλλο thread να υποστηριζεις οτι καλο ειναι να μην προδικαζουμε καποια πραγματα αν δεν τα δουμε με τα ματια μας.Αλλα και παλι αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη..... :)
Φιλικα

Action Man
14-10-04, 00:14
Έτσι γίνεται συνήθως. Η BMW πάντα πήγαινε μόνο στο σαλόνι αυτοκινήτου. Οπότε θα πρέπει να περιμένουμε ένα χρόνο ακόμη. ;)
υπομονη μεχρι του χρονου!!!

stef
14-10-04, 02:38
GEO δεν αναφέρομαι σε εσένα οπότε δεν υπαρχει διάθεση για διάλογο επί προσωπικού.
Το ζήτημα των χρημάτων τέθηκε απο τον S38B38 Monsta και πολύ σωστά μιας και μόνο λόγια είμαστε και όχι έργα!
Εγώ το σχολίασα και προσέθεσα ότι κάποιο club θα πληρώσει για μεγαλύτερο χώρο.Κάποιο μέλος που έκανε quote τα λεγόμενά μου, μπορεί να νομίζει ο,τιδήποτε , αλλά καλό είναι να μην προδικάζουμε κάποια πράγματα με την φαντασία μας αρκεί να τα δει με τα μάτια του για να καταλάβει πόσο μακρυά από αυτό που νομίζει βρίσκεται..! Ας προσέξει καλύτερα τα λεγόμενά του γιατί ούτε γνωριζόμαστε ούτε την ηλικία του έχω.

Geo_3D
14-10-04, 02:48
GEO δεν αναφέρομαι σε εσένα οπότε δεν υπαρχει λόγος για διάλογο επί προσωπικού.
Το ζήτημα των χρημάτων τέθηκε απο τον S38B38 Monsta και πολύ σωστά μιας και μόνο λόγια είμαστε και όχι έργα!
Εγώ το σχολίασα και προσέθεσα ότι κάποιο club θα πληρώσει για μεγαλύτερο χώρο.Κάποιο μέλος που έκανε quote τα λεγόμενά μου, μπορεί να νομίζει ο,τιδήποτε , αλλά καλό είναι να μην προδικάζουμε κάποια πράγματα με την φαντασία μας αρκεί να τα δει με τα μάτια του για να καταλάβει πόσο μακρυά από αυτό που νομίζει βρίσκεται..! Ας προσέξει καλύτερα τα λεγόμενά του γιατί ούτε γνωριζόμαστε ούτε την ηλικία του έχω.
Μα ουτε και εγω αναφερομουν στον εαυτο μου.Τωρα για το μελος που λες οτι εκανε quote τα λεγομενα σου,υποθετω οτι δεν αναφερεσαι σε εμενα,(βασικα δεν το πολυκαταλαβαινω,προφανως εχω χασει καποιο επισοδειο) και οτι αναφερεσαι για καποιον αλλον?????

Action Man
03-11-04, 10:05
πηγε κανεις Autoexelixis για να μας πει εντυπωσεις?

S38B38 Monsta
03-11-04, 11:26
τελικά είναι πολύ μούφα φέτος. αν η περυσινή έπαιρνε με άριστα το 10 ένα 5, η φετινή δεν φτάνει καν τον άσσο.

οι εκθέτες είναι λιγότεροι από τους μισούς και την έκθεση τη φέρνεις βόλτα σε λιγότερο από 20 λεπτά.

Fanis
03-11-04, 13:33
πηγε κανεις Autoexelixis για να μας πει εντυπωσεις?

Χάλια ήταν....λείπανε αρκετές εταιρίες.

Το μόνο που άξιζε ήταν η BMW σε χώρο δίπλα, που παρουσίασε την σειρά 1...άσχετο φυσικά με την έκθεση αλλά αφού ήταν στον ίδιο χώρο, πήγα και την είδα. ;)

S38B38 Monsta
03-11-04, 13:36
Χάλια ήταν....λείπανε αρκετές εταιρίες.

Το μόνο που άξιζε ήταν η BMW σε χώρο δίπλα, που παρουσίασε την σειρά 1...άσχετο φυσικά με την έκθεση αλλά αφού ήταν στον ίδιο χώρο, πήγα και την είδα. ;)

Φανή, ρώτησαν για την AUTOEXELIXIS που άρχησε χθες, όχι για την AYTOKINHSH που λες εσύ.

Action Man
04-11-04, 09:56
Πηγα ΑUTOEXELIXIS xθες και ηταν ΧΑΛΙΑ! :mad:Μεσα σε 30 λεπτα ειχα φυγει!

Fanis
04-11-04, 10:34
Φανή, ρώτησαν για την AUTOEXELIXIS που άρχησε χθες, όχι για την AYTOKINHSH που λες εσύ.

Ούπσσσ....γράψε λάθος :o Η πολύ δουλειά με έχει χαζέψει!

Black5
05-11-04, 07:48
Πηγα ΑUTOEXELIXIS xθες και ηταν ΧΑΛΙΑ! :mad:Μεσα σε 30 λεπτα ειχα φυγει!

Εκεί που την πήγαν χάλασε!