PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΕΟΟΟΟΟΣ


Vinci
13-10-04, 20:16
Γεια σε όλους σας.
Μόλις γράφηκα στο site και είπα να γράψω κάτι.
Δεν έχω BMW ακόμη,αλλά έχει δέκα μέρες που την έχω παραγγείλει :)
Περιμένω λοιπόν μαύρη 320 2.2 Κουπέ με πακέτο M-Pack και ηλιοροφή. Το κακό (αλλά μιλάμε για πολύ κακό) είναι ότι έρχεται αρχές Φεβρουάρη!!!
Περιμένω λοιπόν (ως χαρμάνης) και ήρθα εδώ στην παρέα σας για να μπω στο κλίμα.

Fanatic
13-10-04, 21:02
Καλωσηρθες φιλε!!!Αριστη επιλογη απο καθε αποψη!!!Αντε με το καλο η μαυρη μπεμπα στο γαραζ!! ;)

M3MAN
13-10-04, 22:03
Γεια σε όλους σας.
Μόλις γράφηκα στο site και είπα να γράψω κάτι.
Δεν έχω BMW ακόμη,αλλά έχει δέκα μέρες που την έχω παραγγείλει :)
Περιμένω λοιπόν μαύρη 320 2.2 Κουπέ με πακέτο M-Pack και ηλιοροφή. Το κακό (αλλά μιλάμε για πολύ κακό) είναι ότι έρχεται αρχές Φεβρουάρη!!!
Περιμένω λοιπόν (ως χαρμάνης) και ήρθα εδώ στην παρέα σας για να μπω στο κλίμα.

Φίλε γεια χαρά.
Μου αρέσει πολύ το M-Pack στα Ε46 coupe. Βλέπω ένα μαύρο σε μια μάντρα κάθε πρωί όπως πηγαίνω δουλειά και δεν χορταίνω να το κοιτάζω. Τι να πω, το μαύρο αν και είναι βραχνάς, είναι η αδυναμία μου σαν χρώμα. Καλορίζικο.

Fanatic
14-10-04, 09:22
Φίλε γεια χαρά.
Μου αρέσει πολύ το M-Pack στα Ε46 coupe. Βλέπω ένα μαύρο σε μια μάντρα κάθε πρωί όπως πηγαίνω δουλειά και δεν χορταίνω να το κοιτάζω. Τι να πω, το μαύρο αν και είναι βραχνάς, είναι η αδυναμία μου σαν χρώμα. Καλορίζικο.

Ενα στην βουλιαγμενης λες??Ειναι οντως θεικο αλλα ο τυπος το εχει παρα πολυ καιρο εκει!Συν της αλλης ειχε 15αρες μαμισιες ζαντες!Τωρα εβαλε ο μαντρας κατι ωραιες 17αρες μπας και πουλησει!Ειναι κουκλα αλλα το μυστηριο υπαρχει...

Fanis
14-10-04, 10:09
Καλώς ήρθες Vinci και καλορίζικη η BMW, όταν με το καλό έρθει.

Είναι δύσκολη η αναμονή, αλλά χαλάλι μόλις την πάρεις στα χέρια σου! ;)

ΥΓ. πολύ ωραίο τα μαύρο στην κουπέ. Εγώ βέβαια μετά απο 3 μαύρα αυτοκίνητα, Δεν ξαναπαίρνω μαύρο!

S38B38 Monsta
14-10-04, 10:10
Καλώς ήρθες και από μένα και άριστη η επιλογή σου! Καλή υπομονή μέχρι το Φλεβάρη...

Μιας που θες λοιπόν να μπεις στο κλίμα, κάτσε να σε προετοιμάσω:

Να είσαι λοιπόν έτοιμος ότι κάθε φορά που ανοίγεις κάποιο θέμα, πχ όπως εδώ λόγου χάρη πήγες να μας συστηθείς, το θέμα σου μπορεί ν' αλλάξει και x10 φορές ενδιάμεσα, όπως παραπάνω, που μόλις στη 3η απάντηση φτάσαμε να μιλάμε για τα μεταχειρισμένα του μαντρά στη Βουλιαγμένης...

Αν μπορέσεις να το αντέξεις αυτό, κατά τ' άλλα θα βρεις μια όμορφη και ζεστή παρέα.

compact
14-10-04, 10:32
λιγο υπομονη ακομα!!!!
η μυρωδια του, οταν ειναι ακομα καινουργιο δεν "παιζεται"!!!!!

φανταστικο το μαυρο αλλα θα πρεπει να το πλενεις καθε μερα!!!!!!!!
αντε και καλοταξιδο!!!
το πρωτο του ταξιδι θα ειναι και εκρδομη του club !!να εισαι ετοιμος!!!!

Fanatic
14-10-04, 15:27
Καλώς ήρθες και από μένα και άριστη η επιλογή σου! Καλή υπομονή μέχρι το Φλεβάρη...

Μιας που θες λοιπόν να μπεις στο κλίμα, κάτσε να σε προετοιμάσω:

Να είσαι λοιπόν έτοιμος ότι κάθε φορά που ανοίγεις κάποιο θέμα, πχ όπως εδώ λόγου χάρη πήγες να μας συστηθείς, το θέμα σου μπορεί ν' αλλάξει και x10 φορές ενδιάμεσα, όπως παραπάνω, που μόλις στη 3η απάντηση φτάσαμε να μιλάμε για τα μεταχειρισμένα του μαντρά στη Βουλιαγμένης...

Αν μπορέσεις να το αντέξεις αυτό, κατά τ' άλλα θα βρεις μια όμορφη και ζεστή παρέα.

χεχεχε σωστος ο Κωστας!Εννοειται οτι αυτο γινεται αθελα μας αφου οπως μια συζητηση μπορει να αρχισει και να καταληξει αλλου ετσι και εδω! :rolleyes:

Geo_3D
14-10-04, 16:41
Καλοριζικο και καλοταξιδο να ειναι το εργαλειο σου φιλαρακο :) :)

DoctorAbo
15-10-04, 10:09
Καλώς μας ήρθες Da - Vinci.
Ζήτα του Premium σε κάποια συνάντηση να σου δείξει πως πάει το 320 ci (λαϊκιστί .... 322) . Είναι πολύ καλό αυτοκίνητο. Αν δε θες να πάρεις γεύση από cabrio τέτοιο, ζήτα του Dark Niaou. :)

STAIO-CI
15-10-04, 10:45
Καλως ηρθες Vinci , αψογη επιλογη το ci black M-pack . Κουραγιο για την αναμονη , ειναι πολυ δυσκολο το περασα και εγω !! :)

Vinci
15-10-04, 14:53
Σας ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα.
Βλέπω πως όλοι μου λέτε για το χρώμα. Κι εγώ μόλις πούλησα μαύρο αυτοκίνητο...οπότε είμαι παθόν. Δε με πολυέννοιαζε εξωτερικά να ναι καθαρό αφού ήταν το HRV ('99-'04)...με τη BMW δε ξέρω...αλλά βλέπω να με πιάνει το σύνδρομο καθαριότητας που είχα με το Vti ('92-'99).
Τα θέματα γνωρίζω ότι αλλάζουν 10 φορές (τουλάχιστο), αφού έχω δικό μου forum (ονόματα δε λέμε γιατί είναι spam)...οπότε γνωρίζω και τους κανόνες "ομαλής συμβίωσης".
Και μια που λέμε ότι τα θέματα αλλάζουν (και για να μην ανοίγω άλλο thread) από επιδόσεις πως πάει η 320; Οι 4Τ που αγοράζω δεν την έχουν τεστάρει.
Κατά τα άλλα...118 και σήμερα :cool:

Fanatic
15-10-04, 15:09
Aπο χοντακιας εγινες bmwδακιας?Περιεργο φαινομενο!!!Ευγε!!!χεχε :p

Vinci
15-10-04, 15:24
Αυτές ήταν, είναι και θα είναι μάλλον οι δυο αγαπημένες μου εταιρείες, η καθεμιά για τους λόγους της.

Fanis
15-10-04, 16:12
Αυτές ήταν, είναι και θα είναι μάλλον οι δυο αγαπημένες μου εταιρείες, η καθεμιά για τους λόγους της.

Οι καλύτεροι κινητήρες μαζικής παραγωγής!! ;)

Octane
15-10-04, 16:37
λιγο υπομονη ακομα!!!!
η μυρωδια του, οταν ειναι ακομα καινουργιο δεν "παιζεται"!!!!!

φανταστικο το μαυρο αλλα θα πρεπει να το πλενεις καθε μερα!!!!!!!!
αντε και καλοταξιδο!!!
το πρωτο του ταξιδι θα ειναι και εκρδομη του club !!να εισαι ετοιμος!!!!

Καλωσορισες Vinci!!Η επιλογη σου ειναι κορυφη!!!

Τι , η εκδρομη κανονιζεται για Φεβρουαριο!?!?!?!?!Κωστη απο που τις εχεις αυτες τις απορρητες πληροφοριες??? :p
Αντε , μακαρι γιατι θα ειμαι + γω κατω!!!
Μυριζομαι εκδρομουλα!!!

Υ.Γ.Νομιζω οτι επαληθευσα τον S38B38Monsta για τις συχνες αλλαγες θεματος!! ;)

Premium
15-10-04, 18:08
Καλώς μας ήρθες Da - Vinci.
Ζήτα του Premium σε κάποια συνάντηση να σου δείξει πως πάει το 320 ci (λαϊκιστί .... 322)

Καλώς μας ήρθες και από μένα, καλοριζικο και καλοταξιδο το εργαλειο. Όσον αφορά το συγκεκριμένο αμάξι, ΚΑΛΟ είναι, αλλά τώρα που στήσαμε καλά τις αναρτήσεις ... του λείπουν τα άλογα!!!

Ποτέ δεν τελειώνουν αυτές οι αναζητήσεις ρε γμτο μου

M3MAN
15-10-04, 21:45
Ενα στην βουλιαγμενης λες??Ειναι οντως θεικο αλλα ο τυπος το εχει παρα πολυ καιρο εκει!Συν της αλλης ειχε 15αρες μαμισιες ζαντες!Τωρα εβαλε ο μαντρας κατι ωραιες 17αρες μπας και πουλησει!Ειναι κουκλα αλλα το μυστηριο υπαρχει...

Ναι M-POWERfanatic αυτη πρεπει να είναι.....τι το πουλησε :eek: ; φτού και μου ειχε γινει συνηθεια να το χαζευω.