PDA

Επιστροφή στο Forum : Καταστροφή Ελαστικού


santo
15-10-04, 13:35
Λοιπόν φίλοι μου να σας εκμυστηρευτώ ότι εκτός από λιώσιμο μοτέρ ασχολούμαι και με "κατακερματισμό"-ξέσκισμα ελαστικών... όπως φαίνεται στις παρακάτω φωτογραφίες :d

Fanatic
15-10-04, 13:42
:eek: :eek: :eek: :eek:

S38B38 Monsta
15-10-04, 13:43
Τι είπες τώρα ρε Σπύρο??? :eek:

Αυτό είναι μετά από λιώσιμο στο parking του Olympus??? Γιατί αν είναι η κάθε συνάντηση να σου κοστίζει από ένα 500σάρικο τότε ναι, πάρε καλύτερα 316...

Αχ αχ αχ αναμνήσεις αναμνήσεις εε?

santo
15-10-04, 13:45
Φίλε Κώστα αυτό έγινε μία ανύποπτη μέρα γυρίζοντας από παραλία, πηγαίνοντας να συναντήσω μία φίλη. ;)

stef
15-10-04, 13:48
Φίλε Σπύρο είσαι τρελλοκομείο!Το Μ5 το έλιωνες κανονικά!
Ετοιμάσου σε λίγες μέρες για το καφεδάκι που λέγαμε..!

S38B38 Monsta
15-10-04, 13:54
πηγαίνοντας να συναντήσω μία φίλη. ;)

Χμμμ δηλαδή φτάνοντας έξω από το σπίτι της είπες: ''Κάτσε να ζεστάνω λίγο τα λάστιχά μου και συνάμα να δείξω στους γονείς της πως οδηγώ όταν βάζω μέσα τη κόρη τους''.

:D :D :D

STAIO-CI
15-10-04, 14:00
:eek: :eek: :eek: Τι εκανε το ατομο ρε παιδια ...

M3EST
15-10-04, 14:16
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

S38B38 Monsta
15-10-04, 14:21
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ


Χμμμ εσένα κάπου σε ξέρω, κάπου σε ξέρω... :D

antonio
15-10-04, 14:34
Να πας γρήγορα να κάνεις τα παράπονά σου στην κατασκευάστρια εταιρεία του ελαστικού!!!! :D :eek: :D

Dark_Niaou
15-10-04, 15:14
Να πας γρήγορα να κάνεις τα παράπονά σου στην κατασκευάστρια εταιρεία του ελαστικού!!!! :D :eek: :D

Σπύρο, να πας και να ζητήσεις αποζημίωση!!!!
"Εξαιτίας του σκασμένου ελαστικού, εσπασε το μοτέρ"..... Λες να το χαψουν; :confused:

Fanatic
15-10-04, 15:16
Σπύρο, να πας και να ζητήσεις αποζημίωση!!!!
"Εξαιτίας του σκασμένου ελαστικού, εσπασε το μοτέρ"..... Λες να το χαψουν; :confused:

χαχααχχαχα θεικο!!!Και μονο που σκεφτομαι να παιζοταν τετοια φαση λιωνω!!!Θα εμεναν με το στομα ανοιχτο!! :eek:

DoctorAbo
15-10-04, 16:57
Σπυράκο, παρατηρώ τα πράγματα εξελίσσονται με απόλυτη φυσικότητα. Δεν καταλαβαίνω γιατί εξεπλάξη ο κόσμος εδώ μέσα.

Πρώτα (από ότι καταλαβαίνω) μάσησες λάστοιχο
Μετά πέρασες σε πιο σκληρά υλικά.... μάσησες μέταλλα.
Άντε !!! Μετά έχουμε:
- Γρανίτη
- Τζάμι
- Κεραμικό
κάπου εκεί τελειώνουν τα γήινα υλικά. Όμως, από κάποιον κοτινό μας πλανήτες υπάρχει ένα πολύ ιδιαίτερο υλικο. Ο Κρυπτωνίτης. Είχε πέσει κάποτε ένας μτεωρίτης από ένα ιδιαίτερα σκληρό υλικό που το ονόμασαν κρυπτωνίτη. Πρόσεξε φίλε μου... τα όρια του πλανήτη μας τελειώνουν για σένα σύντομα.

S38B38 Monsta
15-10-04, 18:31
Καλά Γιατρέ μου, τελικά είσαι Γ Ι Α Τ Ρ Ο Σ με όλη τη σημασία της λέξης. In fact, you re UN-PAIXTABLE!!!!!!

Να σαι καλά που μ έκανες να γελάω τόσο δυνατά στο γραφείο, αφού ΟΛΟΙ οι υπάλληλοί μου με ρωτάγανε αν είμαι καλά έτσι που είχα διπλώσει στα δύο κάτω στο πάτωμα.

Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!

DoctorAbo
15-10-04, 18:46
Καλά Γιατρέ μου, τελικά είσαι Γ Ι Α Τ Ρ Ο Σ με όλη τη σημασία της λέξης. In fact, you re UN-PAIXTABLE!!!!!!

Να σαι καλά που μ έκανες να γελάω τόσο δυνατά στο γραφείο, αφού ΟΛΟΙ οι υπάλληλοί μου με ρωτάγανε αν είμαι καλά έτσι που είχα διπλώσει στα δύο κάτω στο πάτωμα.

Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!

Και γω που νόμιζα ότι θα μούλεγες......... Γιατρέ μου σε ένδειξη αναγνώρισης που με έκανες να γελάσω τόσο πολύ, κέρδισες ένα μακό μπλουζάκι BMW WILIAMS (μπλέ΄με άσπρα μανίκια) σαν αυτό που φοράει ο GEO και σου αρέσει τόσο πολύ.

Δε πειράζει όμως. Νάσε καλά κολλητέ.

Εδώ είμαστε/ Και πούσε? Large παρακαλώ :p

S38B38 Monsta
15-10-04, 18:56
Και γω που νόμιζα ότι θα μούλεγες......... Γιατρέ μου σε ένδειξη αναγνώρισης που με έκανες να γελάσω τόσο πολύ, κέρδισες ένα μακό μπλουζάκι BMW WILIAMS (μπλέ΄με άσπρα μανίκια) σαν αυτό που φοράει ο GEO και σου αρέσει τόσο πολύ.

Δε πειράζει όμως. Νάσε καλά κολλητέ.

Εδώ είμαστε/ Και πούσε? Large παρακαλώ :p

Ναι ναι το πιασα το υπονοούμενο..

Χμμμ αλλά μπλε με άσπρο είναι όλα τα μπλουζάκια....πες μου ποιο θες και θα σε φτιάξω εγώ που θα πάει :)

Fanatic
15-10-04, 18:58
εεεεεεεεπ σας τσακωσα!!!Ας παψουν παρακαλω τα παραεμπορια!Τι σχεση εχουν τα ξεσκισμενα λαστιχα του Σπυρου με το μπλουζακι εε???χαχαχαχαχαχχαχα :p

santo
15-10-04, 19:23
Καλά Dr. πραγματικά έγραψες με αυτό που κατέβασες !!!!
Εμένα να φανταστείς με ξύπνισε ο Κώστας (Monsta) έχωντας δακρύσει από το γέλιο να μου πει ότι ο γιατρός έχει κάνει ανεπανάληπτο ποστ. :D :D
Μπράβο δοκτορ με το πηγαίο σου χιούμορ!!!!

Υ.Σ. Κρυπτονίτη που πουλάνε??? :confused: :eek:

DoctorAbo
15-10-04, 20:13
Καλά Dr. πραγματικά έγραψες με αυτό που κατέβασες !!!!
Εμένα να φανταστείς με ξύπνισε ο Κώστας (Monsta) έχωντας δακρύσει από το γέλιο να μου πει ότι ο γιατρός έχει κάνει ανεπανάληπτο ποστ. :D :D
Μπράβο δοκτορ με το πηγαίο σου χιούμορ!!!!

Υ.Σ. Κρυπτονίτη που πουλάνε???

Δηλαδή σα να λέμε.... εμείς δουλεύουμε και συ κοιμάσαι. τσ τσ τσ. τέσπα.

Μη ξεχνάς ότι πηγή έμπνευσης υπήρξες εσύ. Εσύ τάκανε όλα. Εγώ απλά τα μετέφρασα.

Κρυπτωνίτη? Ααααααα ναι ! Δε πουλάνε. Το έχουν κάπου εκεί στη Nasa και το κοιτάνε. Όμως, κάποιος έξυπνος Αμερικάνος επιχειρηματίας επινόησε το "Cryptonite" (προφανώς εμπνεόμενος από το υλικό αυτό και έτσι μας προκύψαν τα λουκέτα της δεκαετίας του 80 για τις μοτοσυκλέτες. :cool:

konstantinos
15-10-04, 22:30
Αναρωτιεμαι πως πηγες σπιτι σου!Την αλλη φορα βγαλε φωτογραφιες την ωρα που κανεις το λιωσιμο αλλα και μεσα στο κοντερ να βλεπουμε τη βελονα στους κοφτες η ακομα καλυτερα τραβα το σε βιντεο.

Geo_3D
15-10-04, 23:00
Χμμμ αλλά μπλε με άσπρο είναι όλα τα μπλουζάκια....πες μου ποιο θες και θα σε φτιάξω εγώ που θα πάει :)
Παρακαλω επετρεψε μου να σε διαφωτισω για τις προτιμησεις του Ντοκτορα!!!
Απο το μαγαζι σου την ειχα παρει και εγω αλλα ειναι η πρωτη που βασικος χορηγος ηταν η COMPAQ.Τωρα πρεπει να ειναι η ΗΡ και να εχει αυτην μπροστα με μεγαλα γραμματα

alexk
16-10-04, 07:38
Σπύρο βάλε και τα άλλα λάστιχα!!!
Έχει λιώσει και άλλα, αλλά δεν το λέει... ;)

Πάντως, θα είναι λίγο δύσκολο να χρησιμοποιήσει αυτό το παιδί το M Mobility kit, μιας και δεν μένει τίποτα από το λάστιχο για να επισκευάσει. Η Μ πρέπει να βγάλει ειδικές ζάντες, που στα άκρα των στεφανιών, να έχει προσαρμοσμένα, δαχτυλίδια (2) από χοντρό καουτσούκ. Ώστε, όταν μένεις με τις ζάντες, να μπορείς να κυκλοφορήσεις (και να κάνει ακόμη burnout το ρημάδι).

Santo the tire killer

compact
16-10-04, 08:32
τελικα δεν θα παω να παρω "run flat"!!
γιατι οταν ειναι flat δεν μπορω να run!!!!!!

μπραβο Σπυρο με ξεμπερδεψες απο μια "δυσκολη" επιλογη!!!!!

εχω 2 λαστιχα 255/35/18 σε ημιslic κατασταση!!
σε εσενα, θα στα δωσω ΤΖΑΜΠΑ , μια που ειναι και καινουρια για τα δικα σου προτυπα!!!!!

αντεχουν ενα δεκαλεπτο σβουρισμα σιγουρα!!!!!!!!!!!!

DoctorAbo
16-10-04, 18:16
Παρακαλω επετρεψε μου να σε διαφωτισω για τις προτιμησεις του Ντοκτορα!!!
Απο το μαγαζι σου την ειχα παρει και εγω αλλα ειναι η πρωτη που βασικος χορηγος ηταν η COMPAQ.Τωρα πρεπει να ειναι η ΗΡ και να εχει αυτην μπροστα με μεγαλα γραμματα

Φίλε Κώστα, το τοπίο έχει ξεκαθαρίσει πλήρως με τη βοήθεια του προσωπικού μου φίλου Geo :p .

Το επόμενο βήμα είναι : κάνε μας μια καλή προσφορά να πάρουμε ένα με τον βασικό χορηγό στη μόστρα και ένα χωρίς. Και τα 2 είναι άπαιχτα.

Φιλιά στα μούτρα - Doctor

JiMk
16-10-04, 21:13
Ψεύτικα τα κάνουν τα λάστιχα ρε γμτ. :d

Geo_3D
17-10-04, 01:35
Φίλε Κώστα, το τοπίο έχει ξεκαθαρίσει πλήρως με τη βοήθεια του προσωπικού μου φίλου Geo :p .

Το επόμενο βήμα είναι : κάνε μας μια καλή προσφορά να πάρουμε ένα με τον βασικό χορηγό στη μόστρα και ένα χωρίς. Και τα 2 είναι άπαιχτα.

Φιλιά στα μούτρα - Doctor
Eeeeeeeeee What's up doc????????
Doctor απο κρασακι σηκωθηκες την ωρα που ειδες τις φωτο και τις βλεπεις για 2 ξεχωριστες?Μια ειναι η μπλουζα.Απλως οι δυο φωτο δειχνουν το μπρος και πισω μερος :D :D :D

BMW Power
17-10-04, 02:03
Eeeeeeeeee What's up doc????????
Doctor απο κρασακι σηκωθηκες την ωρα που ειδες τις φωτο και τις βλεπεις για 2 ξεχωριστες?Μια ειναι η μπλουζα.Απλως οι δυο φωτο δειχνουν το μπρος και πισω μερος :D :D :D

Ναι και το ολοκαίνουριο πάπλωμα του Γιώργου!!!!! :D

Geo_3D
17-10-04, 02:09
Ναι και το ολοκαίνουριο πάπλωμα του Γιώργου!!!!! :D
Καλα σε λεω εγω γεροντοπαλικαρο.Ουτε καν μπορεις να ξεχωρισεις ενα παπλωμα απο μια κουβερτα.Και οχι δεν ειναι καινουργιο.
Παππουυυυυυυυυυυυυυυ θες γυαλιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

BMW Power
17-10-04, 02:15
Καλα σε λεω εγω γεροντοπαλικαρο.Ουτε καν μπορεις να ξεχωρισεις ενα παπλωμα απο μια κουβερτα.Και οχι δεν ειναι καινουργιο.
Παππουυυυυυυυυυυυυυυ θες γυαλιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα‘ρθεις.

Έχω ίστρο απόψε!!!! Μάλλον θα φταίει το 3ωρο Taboo. . . . . . . :o

Geo_3D
17-10-04, 02:19
Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα‘ρθεις.

Έχω ίστρο απόψε!!!! Μάλλον θα φταίει το 3ωρο Taboo. . . . . . . :o
ΧΑΧΑΧΑΧΑ :D
Ασπρα μαλια στην κεφαλή,κακα μαντατα στη......
Τωρα αν οντως εχεις οιστρο οπως λες,θα ξερεις να μου πεις και το επομενο διστιχο

BMW Power
17-10-04, 02:29
ΧΑΧΑΧΑΧΑ :D
Ασπρα μαλια στην κεφαλή,κακα μαντατα στη......
Τωρα αν οντως εχεις οιστρο οπως λες,θα ξερεις να μου πεις και το επομενο διστιχο

Δεν έχω φτάσει ακόμη σε σημείο να έχω άσπρα μαλλιά. Οπότε μια χαρά δουλεύει το μηχάνημα. :D :D :D

alexk
17-10-04, 14:10
Σπύρο!!!

Που είναι τα άλλα λάστιχα??? Περιμένουμε! :)

DoctorAbo
17-10-04, 16:46
Eeeeeeeeee What's up doc????????
Doctor απο κρασακι σηκωθηκες την ωρα που ειδες τις φωτο και τις βλεπεις για 2 ξεχωριστες?Μια ειναι η μπλουζα.Απλως οι δυο φωτο δειχνουν το μπρος και πισω μερος :D :D :D

xexe μάλλον ήπια λίγο παραπάνω. Χίκ. Εννούσα βρε, μια με χορηγό την Compac και μια με την HP. :p

DRIFTER
17-10-04, 21:28
Ενα ποτηράκιι την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα...


PS. Sαnto με ποιό θα με πας βόλτα?

Geo_3D
18-10-04, 00:53
xexe μάλλον ήπια λίγο παραπάνω. Χίκ. Εννούσα βρε, μια με χορηγό την Compac και μια με την HP. :p
Δεν νομιζω να βγαινει πια με την COMPAQ μπροστα :(