PDA

Επιστροφή στο Forum : "Magnum" (by Techart)


Octane
14-06-06, 23:19
Παιδια δεν ξερω ποσοι απο σας το εχουν δει το θηριο (κατι σαν τη διαφημιση του νεου Leon,...στη λιμνη κλπ :jester: ) αλλα εγω ετυχε να το δω 2 φορες την προηγουμενη βδομαδα (δεν το ειχα ξαναδει απο κοντα) + πραγματικα επαθα την πλακα μου.
Την πρωτη φορα ηταν ενα χρυσαφι.Εμφανιστηκε στον δεξια καθρεφτη μου σα χρυσομυγα + το επομενο δευτερολεπτο...ηταν διπλα μου!:icon11:
Τη δευτερη το ειδα παρκαρισμενο (ενα μαυρο) + στο μεγεθος ειναι λιγο μικροτερο (στενοτερο,χαμηλοτερο) απο Η3!

Μερικα στοιχεια:
-Αναλογα με την εκδοση στην οποια βασιζεται μεχρι + 600 αλογατα.
-Μπροστα 8πιστονα (380mm),πισω 4πιστονα (330mm).
-22αρες ζαντες.
Σκετο τερας!!:wub:
Για τον ηχο που βγαινει απ'τις εξατμισεις......δε μιλαω καλυτερα...:lockie:

Να + ενα link
http://www.techart.de/homee_gesamt.htm

Υ.Γ.Μου θυμισε ενα χρυσαφι X5 της Hartge που ειχα δει πριν μερικα χρονια στην Κατεχακη...

Fairytale
15-06-06, 09:32
Μου θυμισε ενα χρυσαφι X5 της Hartge που ειχα δει πριν μερικα χρονια στην Κατεχακη...
... το είδα και εγώ πέρσι στην Κατεχάκη στο ύψος της Καισαριανής και... τρόμαξα!!!
Αλλά αυτό είναι το κάτι αλλο, σχεδόν απόκοσμο (χαρακτηριστικό περισσότερων δημιουργημάτων αυτής της εταιρείας-βελτιωτή "TechArt").
C U out there

Fanatic
15-06-06, 10:25
Kαλα περα απο το magnum το οποιο ειναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλα το θεωρω καπως αχρηστο, τι ΤΕΡΑΤΑ 997 ειναι αυτα!!!Ειμαι ερωτευμενος!!!Αλλα γμτ μου πεφτει πολυ...ειναι σαν να λεω οτι θελω την Jolie για γκομενα...yeah right!!!

Octane
15-06-06, 11:40
Kαλα περα απο το magnum το οποιο ειναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλα το θεωρω καπως αχρηστο, τι ΤΕΡΑΤΑ 997 ειναι αυτα!!!Ειμαι ερωτευμενος!!!Αλλα γμτ μου πεφτει πολυ...ειναι σαν να λεω οτι θελω την Jolie για γκομενα...yeah right!!!
Εννοειται οτι ειναι ΑΧΡΗΣΤΟ!!

Αλλα απ'την αλλη μια Εnzo,Gallardo,Viper κλπ ειναι περισσοτερο χρησιμες?(Καλα το παραχοντρινα τωρα :bricks1: ) (Αχ αυτη η νεα GT3 RS που στοιχειωνει τα ονειρα μου...!Ειναι + στο "σωστο" χρωμα η ατιμη...)
http://www.rsportscars.com/eng/cars/911_gt3rs.asp

Οι 997 ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!!

Ναι,εχεις δικιο για την Jolie Στελιο...,ειναι μονο επειδη ειναι πιασμενη.Βεβαια εχει + τα καλα του αυτο,αφου στην αντιθετη περιπτωση θα τσακωνομασταν σιγουρα...:D (Με την Kate Beckinsale :bigthumb: ομως την αφηνω δικια σου την Αγγελικη)

alexk
15-06-06, 12:08
(Αχ αυτη η νεα GT3 RS που στοιχειωνει τα ονειρα μου...!Ειναι + στο "σωστο" χρωμα η ατιμη...)
http://www.rsportscars.com/eng/cars/911_gt3rs.asp


Σε μισώ! Η καρδιά μου πάει, πέταξε. Πάει στην Στουτκάρδη
:banhim::thread:

Octane
15-06-06, 12:23
Σε μισώ! Η καρδιά μου πάει, πέταξε. Πάει στην Στουτκάρδη

Ε οχι!!Αν ειναι ετσι κανω edit το post!!Χεχε!!Συνεχισε σα να μην το ειδες ;) !!Ξεχνα το!!

:GrowUp: + συ πια!Ενταξει,να τσακωθω με το Στελιο για γυναικα,το δεχομαι:D ,αλλα + μαζι + μαλιστα για ενα κιτς αυτοκινητο με σιδερωστρα αεροτομη,αχρηστο κλουβι,απελπιστικα φρενα,ασχετο στησιμο + χαλια χρωμα?Ε ΟΧΙ!!:rofl2:

Dark_Niaou
15-06-06, 13:57
Εγώ θέλω ένα Μ3 Ε46 Laguna S και ας ειναι και κάμπριο δεν με πειράζει....

sakkunen
15-06-06, 14:52
Με την Kate Beckinsale :bigthumb:


Πω πω εγραψες τωρα!!!Ειναι κ γ@@$ τα μωρα!:jumpgirl: :rockon:

Για τα πορσακια εγω κ με μια Cayman θ ημουν ευχαριστημενος [ εννοειται Techart]

Panoz
15-06-06, 15:07
Το κάνατε το thread σαλάτα....Για σοβαρευτείτε λέω!

alexk
15-06-06, 15:36
Το κάνατε το thread σαλάτα....Για σοβαρευτείτε λέω!

Αγαπητέ φίλε, σε έχω με το περτικαλί πορσικό...:smashtard

:lockie:

Action Man
15-06-06, 15:42
Eιστε γαμπροί.....θα έρθω με την FERRARI 360 CS....και θα σας τσακίσω!!!!!!

edit:σας έχω ολους...

Octane
15-06-06, 16:18
Eιστε γαμπροί.....θα έρθω με την FERRARI 360 CS....και θα σας τσακίσω!!!!!!

edit:σας έχω ολους...
Μπααα...
Ασ'τη στο γκαραζ Παντελη!
Το κοκκινο ειναι πιο γρηγορο απ'ολα!!(Ακομα + απ'την CS την "κοντή":rofl2: ) (Ειδα ολα τα "παρα 5" αυτη τη βδομαδα -για πρωτη φορα-. Φαινεται?)

Υ.Γ.Ο Πανος εχει δικιο!!Μου κανατε το thread...μην το πω καλυτερα!!!:peepwall:
Κυριε super moderator μου να ανοιξω αλλο ενα ιδιο?:scratchch

InsaneDriver
15-06-06, 23:26
Ο γιος του Παπαδόπουλου στη Θεσσαλονίκη είχε ένα αντίστοιχο της Gemballa χωρίς το bodykit. Πάνω από 600 άλογα και αντίστοιχα μεγάλες ζάντες, φρένα κτλπ...Είχε πάει και στο dustball με αυτό αν θυμάμαι καλά.

alexk
16-06-06, 07:10
edit:σας έχω ολους...
Φίλε, θα μπάξω στο GT2 μου τουρμπινούλες, εξατμισάκια και ένα τίγκα αγωνιάρικο προγραμματάκι και σε έχω λέμε μια 4η. Καλό το "μπρίκι" σου αλλά το GT2 είναι αλλού. Άν έχεις αμφιβολίες, να γίνει η μέτρηση στην Κερατέα :owned:

PANOSAG
16-06-06, 07:37
Ρε θα με κάνετε να πουλήσω όλα τα αυτοκίνητά μου και να πάρω ένα τούμπανο!!!! Δεν σας ακούω άλλο. :screwy: :icon02:

Action Man
16-06-06, 11:57
Φίλε, θα μπάξω στο GT2 μου τουρμπινούλες, εξατμισάκια και ένα τίγκα αγωνιάρικο προγραμματάκι και σε έχω λέμε μια 4η. Καλό το "μπρίκι" σου αλλά το GT2 είναι αλλού. Άν έχεις αμφιβολίες, να γίνει η μέτρηση στην Κερατέα :owned:
Σας έχω όλους!!!!!!!!!!!!!!!!:chair:
Ελατε 18 Ιουλίου να βάλετε κόντρα με το αμαξάκι μου............F430!!!!!!:chair:

PANOSAG
16-06-06, 12:09
:bullhorn: Σας έχω όλους!!!!!!!!!!!!!!!!:chair:
Ελατε 18 Ιουλίου να βάλετε κόντρα με το αμαξάκι μου............F430!!!!!!:chair:



Θέλω βόλτααααα!!!!!!:bullhorn:

Octane
17-06-06, 13:24
Ο γιος του Παπαδόπουλου στη Θεσσαλονίκη είχε ένα αντίστοιχο της Gemballa χωρίς το bodykit. Πάνω από 600 άλογα και αντίστοιχα μεγάλες ζάντες, φρένα κτλπ...Είχε πάει και στο dustball με αυτό αν θυμάμαι καλά.
Σε εκπομπη στην tv εκαναν τεστ σε ενα Magnum με 750+ αλογα!!:love:
Τιμη νομιζω καπου στα 300.000 ευρω...

NICK_M3
19-06-06, 08:07
Εννοειται οτι ειναι ΑΧΡΗΣΤΟ!!

Αλλα απ'την αλλη μια Εnzo,Gallardo,Viper κλπ ειναι περισσοτερο χρησιμες?(Καλα το παραχοντρινα τωρα :bricks1: ) (Αχ αυτη η νεα GT3 RS που στοιχειωνει τα ονειρα μου...!Ειναι + στο "σωστο" χρωμα η ατιμη...)
http://www.rsportscars.com/eng/cars/911_gt3rs.asp

Οι 997 ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!!

Ναι,εχεις δικιο για την Jolie Στελιο...,ειναι μονο επειδη ειναι πιασμενη.Βεβαια εχει + τα καλα του αυτο,αφου στην αντιθετη περιπτωση θα τσακωνομασταν σιγουρα...:D (Με την Kate Beckinsale :bigthumb: ομως την αφηνω δικια σου την Αγγελικη)
http://www.hollywoodtuna.com/images/kate_beckinsale_smoke_2_small.jpg
και η συγκεκριμενη προτιμαει και τα bmw.....
οσο για το cayene χιλιες φορες gembala....