PDA

Επιστροφή στο Forum : Καρτόδρομο 17/7/2006 - "Αρμονία & Χαρά"!!


Strax
16-06-06, 10:05
Ήρθε η ώρα για άλλη μια εξόρμηση σε πίστα. Αυτή τη φορά το μέρος συνάντησης θα είναι το Καρτόδρομο με σκοπό το θέαμα και την προπόνηση σε ένα ασφαλές και απαιτητικό περιβάλλον.

Έχουμε αυτή τη στιγμή βρει διαθεσιμότητα για το απόγευμα της Δευτέρας 17 Ιουλίου, από 18:30 - 20:30. Το κόστος για κάθε αυτοκίνητο θα είναι 20€ και ο μέγιστος αριθμός αυτοκινήτων θα είναι 20-25.

Όσοι είστε σίγουροι για τη συμμετοχή σας παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή εδώ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/calendar.php?do=getinfo&e=18&day=2006-7-17&c=1)!

Ελπίζουμε να σας δούμε όλους εκεί!

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Η ημερομηνία άλλαξε για τις 17/7/2006!!!

Octane
16-06-06, 11:17
Στρατο μια ερωτηση:
Θελω να δηλωσω συμετοχη,θα πρεπει να μπω με την compact ή μπορω να βαλω το ibiza?(επειδη δεν ειμαι σιγουρος απο τωρα αν η compact θα ειναι διαθεσιμη τη συγκεκριμενη μερα + ωρα :embarassm )

Panoz
16-06-06, 11:27
Να βάλεις ότι θες!

Octane
16-06-06, 11:43
Να βάλεις ότι θες!
:yippee:
Thanx Πανο!!
Οντως + μενα πολυ μου αρεσε το αρθρο σου στο Evo :nod:
Πρωτη επιλογη παντως θα ειναι η compact.Αν οχι -+μονο τοτε- θα μπει το τουρμπακι,δυστυχως χωρις λαστιχα -με αυτα που εχει τωρα δηλαδη- (που ειναι πλεον σχεδον σλικακια) ,γιατι τα καινουρια θα τα κρατησω για τα Μεγαρα + το GTCC του Σεπτεμβριου ;)

Geo_3D
16-06-06, 13:09
Οπου γαμος και χαρα.....
Μεσα και εγω!!!!!

santo
16-06-06, 13:54
Μπράβο για την πρόταση Strax αλλά δυστηχώς δεν μπορώ να συμμετάσχω.. αν και θα ήθελα πολύ..
Θα είμαι στον Καναδά για δουλειά εκείνο το διαστημα.

Καλά να περάσετε και να βγάλετε πολλές φώτος!!!
:(

melodic
16-06-06, 14:26
Mεσα και εγω !!!!:icon_kidr

Octane
16-06-06, 14:49
Mεσα και εγω !!!!:icon_kidr
+ γω μεσα,ΦΙΛΕ MELODIC!!:whip:

InsaneDriver
16-06-06, 14:49
Μπράβο για την πρόταση Strax αλλά δυστηχώς δεν μπορώ να συμμετάσχω.. αν και θα ήθελα πολύ..
Θα είμαι στον Καναδά για δουλειά εκείνο το διαστημα.

Καλά να περάσετε και να βγάλετε πολλές φώτος!!!
:(
Να πάρω εγώ το estoril και να πάω;;;:ban:

saikoE39
16-06-06, 15:11
Mεσα και εγω !!!!:icon_kidr
Kαι εγω μεσα με Rover power.....
Mελωδικο αγορι...φερε το starlet να τα οργωσουμε ολα...:drive2:

santo
16-06-06, 15:41
Να πάρω εγώ το estoril και να πάω;;;:ban:

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις!!!:party: :drive2:

InsaneDriver
16-06-06, 15:59
Το ξέρω...απλά ήθελα να πω και εγώ ένα ανέκδοτο...:icon02:

melodic
17-06-06, 08:10
Kαι εγω μεσα με Rover power.....
Mελωδικο αγορι...φερε το starlet να τα οργωσουμε ολα...:drive2:
ΗΑΗΑΗΑΗΑ Αμα το φερω θα γινουν τα αισχη της λουτσας παλι(δεν εμεινε χωραφι που δεν αγορασαμε):drive2: ... την επομενη φορα!! Τωρα θελω να δω τι λεει η μπαρα και το x-brace αν και δεν εχω λαστιχα σε καλη κατασταση....

octane θελω βολτα με τον Ισπανο!!!

Ripper
17-06-06, 12:46
Και εγο μεσα ειμαι....

Octane
17-06-06, 12:55
octane θελω βολτα με τον Ισπανο!!!
Τακη θα σε απογοητευσω...ισπανιδα χορευτρια ειναι ;)
Να γινουν οι βολτες!!!(+γω θελω γιατι την αλλη φορα δεν μπηκα σε κανεναν,ως χε_ _ης που ειμαι)
Το κακο ειναι οτι δεν πιανει το χειροφρενο (α ρε να ειχα τα αθανατα ταμπουρα των προηγουμενων vw μου...)
Το πολυ πολυ να πηγαινω με γραμμες + να ειμαι :offtopic: στο ολο σκηνικο :loser:

Geo_3D
17-06-06, 12:56
H πιστα θα ειναι αποκλειστικα για τα μελη του bmw-motorsport και με ως επι το πλειστον bmw.Καποιες εξαιρεσεις θα μπορεσουν να γινουν για τα μελη που δεν θα μπορουν να παρεβρεθουν με το bmw τους,και να ερθουν με καποιο αλλο αμαξι.
Απλως η πιστα θα ειναι για εμας και μονο και δεν θα γινει οπως την προηγουμενη φορα που ηρθαν και αλλα αμαξια ασχετα με το bmw-motorsport.gr

Octane
17-06-06, 13:15
H πιστα θα ειναι αποκλειστικα για τα μελη του bmw-motorsport και με ως επι το πλειστον bmw.Καποιες εξαιρεσεις θα μπορεσουν να γινουν για τα μελη που δεν θα μπορουν να παρεβρεθουν με το bmw τους,και να ερθουν με καποιο αλλο αμαξι.
Απλως η πιστα θα ειναι για εμας και μονο και δεν θα γινει οπως την προηγουμενη φορα που ηρθαν και αλλα αμαξια ασχετα με το bmw-motorsport.gr
Να ευχαριστησω για μια ακομα φορα που μπορω να ανοικω σ'αυτα τα μελη + να ξαναπω (τουλαχιστον ως ενδειξη της υποχρεωσης μου γιατι η συμπεριφορα αυτη απ'τους admins + moderators πραγματικα με σκλαβωνει) οτι θα κανω τα παντα για να καταφερω να ερθω με την bmw.(ωστε να διατηρησω + το event οσο πιο bmw-διστικο γινεται :cheers: )


Η αληθεια ειναι οτι λυσσαω απ'τη χαρα μου (+ απ'τη στεναχωρια μου οταν ειμαι μακρια) οταν κανονιζονται τετοιες καταστασεις με ολα τα καλα παιδια του forum + οποτε μπορω κανω τα παντα για να ειμαι παρων.

Οσες φορες εχω ακολουθησει εχω περασει φανταστικα + επειτα απο 2+
χρονια λειτουργιας του bmw-motorsport θεωρω καποια ατομα πολυ φιλους μου. (Σταματαω εδω γιατι πολυς συναισθηματισμος :wub: επεσε + θα με παρουν τα ζουμια :icon_pai: )

Ευχαριστω,
:bigthumb:
Πανος

manosm3
18-06-06, 13:34
Μεσα κι εγω!!!!!!
Ο φοβερος και τρομερος συνοδηγος των saikoe39, melodic & octane!!!
ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ!!!

danis
19-06-06, 12:54
Ψήνομαι και γω,αλλά με επιφύλαξη αν θα μπορέσω να είμαι ελεύθερος εκείνη τη μέρα.

Dark_Niaou
19-06-06, 13:41
Μεσα και εγώ!!!!!

millionairesteam
19-06-06, 14:12
προφανως θα ειμαι και εγω...

civilen
19-06-06, 14:55
παλικαρια νέος στο κλαμπ και νεος οδηγος οποτε πειτε μου που ειναι το καρτοδρομιο μηπως περασω να σας δω και μαθω και κατι, γιατι ακομα δε τα παω και πολυ καλα με το driftαρισμα.

Dark_Niaou
19-06-06, 15:00
βγαίνεις στην εθνική προς Λαμία, στην έξοδο του Αγίου Στεφάνου κάνεις δεξιά. Στο φανάρι κάνεις δεξιά και στα 20 μετρα στρίβεις αριστερά. Ακολουθεις τον παράδρομο της εθνικής προς Λαμία και με το που περνάς διπλα απο τα διόδια, έχει δεξιά την είσοδο του Καρτοδρομίου

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
19-06-06, 20:57
Επιβάλλεται τέτοια γεγονότα δεν πρέπει να τα χάνουμε....... μέσα και εγώ, μπορεί να έρθει και ένα φιλαράκι που δεν είναι γραμμένος στο club????? να μπει μέσα και αυτος με τη bmwδαρα του !!!!:bullhorn:
ε..ε...φανταστικέ πισταδόρε!!!!:hello:

Strax
20-06-06, 09:11
ΠΡΟΣΟΧΗ!! Η ημερομηνία άλλαξε για τις 17/7/2006!!!

Strax
20-06-06, 09:13
Επιβάλλεται τέτοια γεγονότα δεν πρέπει να τα χάνουμε....... μέσα και εγώ, μπορεί να έρθει και ένα φιλαράκι που δεν είναι γραμμένος στο club????? να μπει μέσα και αυτος με τη bmwδαρα του !!!!:bullhorn:
ε..ε...φανταστικέ πισταδόρε!!!!:hello:

Ανδρέα, προτεραιότητα έχουν τα μέλη! Αν υπάρξει διαθέσιμη θέση ευχαρίστως!

santo
20-06-06, 13:07
ΠΡΟΣΟΧΗ!! Η ημερομηνία άλλαξε για τις 17/7/2006!!!

Ε Λοιπόν.. αφού άλλαξε θα κάνω μία δοκιμή.... μέσα με τα χίλια.. άντε να δούμε εάν γυρίζει εκει μέσα!!!!!

Δέν ξέρω βέβαια εάν μπορέσω λόγω jet-lag???:drive2: :ban:

Strax
20-06-06, 14:04
Θα ήθελα να διευκρινήσω ότι δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή στο ειδικό thread συμμετοχών στο ημερολόγιο, δηλαδή ΕΔΩ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/calendar.php?do=getinfo&e=18&day=2006-7-17&c=1)

NICK_M3
20-06-06, 14:11
Θα ήθελα να διευκρινήσω ότι δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή στο ειδικό thread συμμετοχών στο ημερολόγιο, δηλαδή ΕΔΩ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/calendar.php?do=getinfo&e=18&day=2006-7-17&c=1)
το θέμα με μένα είναι οτι ημερομηνιακά είναι πολύ μακριά και μόλις είδα οτι πήγε μακρύτερα το θέμα και λόγω πολύ αυξυμένου φόρτου εργασίας δεν ξέρω αν μπορώ να προγραματίσω συμετοχή....
αν μπορέσω θα έρθω και αν υπάρχει και περίπτωση θα το βάλω αλλά όλα είναι στο αν....πολύ κρίμα μια ακόμη φορά...

biltas
22-06-06, 23:51
μεσα παιδια ωραια εμπειρια.αλλες λεπτομερειες? η συναντηση στις 17.?

PANOSAG
23-06-06, 12:21
Καρτόδρομο 17/7/2006 - "Ισορροπία & Χαρά"!! :drive2:

Action Man
25-06-06, 18:44
17/7/2006....???.............δέν προλαβαίνω......:D :jester: :jester: :icon18:

xristoskef
29-06-06, 12:16
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ CLUB.΄ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ,ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΩ?ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ Η ΕΞΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ?

bmw316i
29-06-06, 12:51
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ CLUB.΄ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ,ΓΙΝΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΩ?ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ Η ΕΞΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ?

Δεν είναι απαραίτητο να το βάλεις στη πίστα!
Πας, βλέπεις, γνωρίζεις άλλα μέλη και αν θες την επόμενη το βάζεις κι εσύ μέσα...Και υπάρχει και πάρκιν

xristoskef
29-06-06, 13:46
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

alexk
29-06-06, 14:45
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Καλορίζικο κατ'αρχάς το αυτοκίνητο και καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Στην πίστα έχει άφθονο χώρο όπου μπορείς να παρκάρεις το αυτοκίνητό σου, άν δεν θέλεις να το βάλεις μέσα.

Θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις με κεφαλαία, ευχαριστώ. Ρίξε και μια ματιά στους κανόνες του forum http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php

Strax
13-07-06, 14:21
Να θυμήσω σε όλους ότι τη Δευτέρα 17/7/2006 έχουμε την εκδήλωση στο Καρτόδρομο. Παρακαλώ να είμαστε εκεί 18:00 το πολύ έτσι ώστε να μπορέσουμε να ξεκινήσουμε στις 18:30, μια και πληρώνουμε πια με την ώρα και έχουμε την πίστα μέχρι τις 20:30.

Να είστε όλοι εκεί!!!

Ripper
16-07-06, 20:52
Sorry gia ta gnosta greeklish.Eimai ektos spitiou.

Avrio telika to EMP me giose kai tha doso dialeksi stis 17:00 (anti gia 10:00) opote den tha parevretho sto event.Pistevo na gini kati analogo sintome meta apo tis diakopes.

Thnx
Tasos

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
17-07-06, 08:32
Χμμμ... Αν και λίγο αργά προλαβαίνω???? Μόλις τώρα γύρισα γι'αυτό...!!!

Strax
17-07-06, 09:13
Νίκο μπορείς να έρθεις. Κάτι θα κανονίσουμε!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
17-07-06, 10:53
Θα έρθω κατα 99,9%. Το μόνο που μπορεί να με κάνει να μην έρθω είναι το αμάξι αν μείνει...

Nick_compact
17-07-06, 12:53
Και εγώ θα έρθω. Γίνεται να πληρώσω εκείνη τη στιγμή και να βάλω το αυτοκίνητο στην πίστα εφόσον δεν έχω δηλώσει συμμετοχή από πριν; Απλά δεν έχω ξαναέρθει και θα ήθελα να δω την πίστα πριν πω οτί μπαίνω μέσα

Strax
17-07-06, 12:57
Όλα μπορούν να γίνουν. Καλη διάθεση υπάρχει. Το μόνο που δεν θέλουμε είναι να ξεπεράσουμε τις 20-25 συμμετοχές για να μπορέσουν όσοι συμμετέχουν να το ευχαριστηθούν!

veduza
17-07-06, 15:00
Tελικα λογω φορτου εργασιας δεν θα ερθω , δυστυχως .:nixweiss: !!
Θα τα πουμε καποια αλλη φορα

Nick_compact
17-07-06, 22:05
Και γαμώ τις φάσεις ήταν! Συγχαρητήρια σε όλους όσους συνέβαλαν στην διοργάνωση! Και σε όλους εκείνουν που έδωσαν το παρών φυσικά :) Μιχαλάκηηη ακούς;;;;; Η τρίχα ακόμα σηκωμένη κάγκελο είναι....!!!

Geo_3D
17-07-06, 22:34
Και γαμώ τις φάσεις ήταν! Συγχαρητήρια σε όλους όσους συνέβαλαν στην διοργάνωση! Και σε όλους εκείνουν που έδωσαν το παρών φυσικά :) Μιχαλάκηηη ακούς;;;;; Η τρίχα ακόμα σηκωμένη κάγκελο είναι....!!!
Νικο συγνωμη ρε φιλε,αλλά σε εχασα μετα και δεν καναμε την βολτα.Επιφυλασσομαι την επομενη φορα

Geo_3D
17-07-06, 23:01
Ευχαριστουμε παρα πολυ ολους οσους παρεβρεθησαν στο καρτοδρομο.Ελπιζω να το απολαυσαν ειτε σαν θεατες ειτε σαν οδηγοι.
Συγχαρητηρια σε ολους για την προσπαθεια που εκαναν!!!!

NICK_M3
17-07-06, 23:07
ακόμη μια φορα που λόγω δουλειάς δεν μπορεσα να έρθω....
λες και το ήξερα απο την αρχη και το είχα πει ρε π#$!#$!#!$ μου!!!
ελπίζω όλοι μα όλοι να περάσατε υπέροχα ρε παιδιά...
τι να πω...τα νεύρα μου λέμε με έχουν πιάσει....

Dark_Niaou
17-07-06, 23:16
Για άλλη μια φορά ένα ΕΥΓΕ στους διοργανωτές που κατάφεραν και μας έφτιαξαν το απόγευμα με τις ωραίες ιδέες τους!! Τελειο και το φαγωπότι που έγινε μετά (κάνω δίαιτα λέμε.... Ελενα δεν έφαγα τιποτα εγώ.... Ολα τα φάγανε οι άλλοι...)

Panoz
18-07-06, 08:11
Πολύ καλή οργάνωση και πολύ θέαμα. Μπράβο σε όλους!

Strax
18-07-06, 08:44
Καλά κύλισε τελικά το χθεσινό απόγευμα, αν και έφαγα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΑΣΤΙΧΟ!! Έβγαζα πολύ ώρα μαυρίλα!! Και οι 2 ώρες αποδείχτηκαν τελικά ιδανικές, όπως και οι συμμετοχές που ήταν σε πολύ σωστό αριθμό και είχαν την ευκαιρία να κάνουν αρκετά περάσματα.

Εγώ θα ήθελα να πω ένα μπράβο όχι μόνο στους γνωστούς άγνωστους που μας ξεσηκώνουν κάθε φορά, αλλά κυρίως σε όσους τόλμησαν να μπουν και να προσπαθήσουν αν και δεν έχουν ούτε το καταλληλότερο αμάξι, ούτε μεγάλη εμπειρία σε πίστα!!

alexk
18-07-06, 09:00
Εκπληκτικά εχθές...
Θα ήθελα να πω ένα μπράβο στους διοργανωτές και τους συμμετέχοντες, για το υπέροχο θέαμα που μας χάρισαν!

ΟΛΕ

Panoz
18-07-06, 09:06
Μια φωτό ισον χίλιες λέξεις!

PANOSAG
18-07-06, 09:17
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους συμμετέχοντες και μη αλλά και στους διοργανωτές !
Μετά το μπάξιμο στις Σέρρες τώρα και ο καρτόδρομος. Το ευχαριστηθήκαμε εκτονωθήκαμε επεράσαμε όμορφα. Σε σχέση με τας Σέρρας αρκετά πιο στενή αλλά και περισσότερο τεχνική πίστα. Το κακό της υπόθεσης είναι ότι σε ορισμένα σημεία στα όρια της πίστας δεξιά και αριστερά, είχε χαντάκια και σκαλοπάτια με κίνδυνο, σε μια πιθανή έξοδο να είχαμε σοβαρές ζημιές στο κάρο, οπότε και γι’ αυτό το λόγω ήμουνα συγκρατημένος. Τελικά το Ε90 έχει φοβερά φρένα, με έσωσαν κανά δύο φορές από βέβαιη έξοδο. Τώρα μένει να το βάλουμε και Μέγαρα για να ολοκληρωθούμε!!!!
ΑΑΑ μια παρατήρηση ακόμα. Ο Geo εδειξε πραγματικά και αλλη μία διάσταση των BMW, δεν πηγαίνουν μόνο με το πλαί αλλά και προς τα πάνω 3D!!!:bugeye:

Geo_3D
18-07-06, 09:19
Συγνωμη...Για motocross δεν ειχαμε παει???:rofl2:
Σουζα καντηλι με αμαξι πρωτη φορα βλεπω!!!!

Strax
18-07-06, 09:20
Προτείνω την αλλαγή του user name από geo_2_2003 σε geo_3D_2003!!

alexk
18-07-06, 09:30
Σουζα καντηλι με αμαξι πρωτη φορα βλεπω!!!!
Με αυτό το παιδί, θα πετάξω το μηχανάκι μου...:nixweiss:
Μα να με περνάει στις σούζες?:bugeye:

Νομίζω ότι πρέπει να πάμε μια Μέγαρα. Εκεί παίζει έδρα ο geo_3d
Άσε που θα φέρω το ασημένιο βέλος...

InsaneDriver
18-07-06, 13:33
Πρέπει να περάσατε πολύ καλά...Εγώ δέχτηκα πιέσεις για να έρθω αλλά αντιστάθηκα. Αν έμπαινα δεν θα είχα τουτούνι για διακοπές :-)

Μα καλά...τόσο χάλια στήσιμο είχαν αυτά τα e-36;;; Πέρα από το χαβαλέ αυτό το setup είναι επικίνδυνο...

Geo_3D
18-07-06, 13:38
Αυτο το setup ειναι οντως επικινδυνο τωρα που τα αμορτισερ ειναι στα τελευταια τους και τα ελατηρια παραμαλακωσαν.Λιγο καιρο πιο πριν ηταν μια χαρα.Ωρα για αλλαγες λοιπον

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
18-07-06, 15:35
Μπράβο!!! Ήταν πολύ ωραία και το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ. Και την πίστα και μετά το φαί.... Πέρασα άψογα. Απόστολε ευχαριστώ!!! Άγγελε επίσης.. Και όλους τους άλλους...

Υ.Γ. Καμιά φωτογραφία έπαιξε???

Geo_3D
18-07-06, 15:43
Τα λαστιχα μου (τα 15αρια βεβαιως βεβαιως) μετα την πιστα

alexk
18-07-06, 15:50
Τα λαστιχα μου (τα 15αρια βεβαιως βεβαιως) μετα την πιστα

Δεν τα κλάταρες...:smashtard

:GrowUp:

Geo_3D
18-07-06, 15:57
Να γινει το κλαταρισμα την επομενη φορα!!!!

Nick_compact
18-07-06, 17:48
Τα μπροστινά σου σε τι κατάσταση είναι;;;;

Octane
18-07-06, 21:41
+ γω περασα φανταστικα!!:icon_kidr
Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες που παλι μας πορωσαν!!:clap:
Τελος τα λαστιχακια μου :(
Μια φορα τη γλιτωσα πολυ φτηνα (εκει,μπροστα στην κερκιδα) αφου δεν παταγε καθολου κατω στο τελος το μπροστινο συστημα... + αλλες 2 που θα ηταν χοντρες με λιιιιγα παραπανω στην εισοδο!Ευτυχως στο "μπες" ημουν παντα συντηρητικος!Τελικα καλα κρατησαν τα "σλικακια" μου :friday:
Αντε συντομα παλι παιδια εξορμηση σε πιστα!! (Εγω παντως θα μπω με τα ιδια λαστιχακια γιατι μαλλι δεν παιζει...)

Υ.Γ.Φωτογραφιες + βιντεακια θα παιξουν?

Οποιος εχει υλικο θα τον παρακαλουσα να μου κανει καμια κοπια γιατι δεν εχω σχεδον τιποτα!!Κλαψ...

alexcsl
18-07-06, 22:54
Να γινει το κλαταρισμα την επομενη φορα!!!!

Στην τρίτη και φαρμακερή είσοδο του Λευκού
Καλικάντζαρου, ήμουνα συνοδηγός.

Πονάω παντού! Τα γονατάκια μου, οι αγκώνες μου,
τσακίστηκα εκεί μέσα, μιας και προσπαθούσα να
τραβήξω και βίντεο.

Φίλε santo όταν δεις την κασέτα σου,
πες μας αν τραβήξαμε τίποτα καλό εκεί μέσα.

ΥΓ Μπράβο Γιώργο, βάζεις γυαλιά σε πολλούς
"μεγαλύτερους", και ολόψυχα να αποκτήσεις
και εσύ το τούμπανο που ονειρεύεσαι!

Elias_Z3
19-07-06, 06:56
Οντως περασαμε πολυ καλα. Ειχαμε θεαμα, αυτος ο λευκος τιγρης ειναι αλλο πραγμα. Αντε να γινει συντομα και αλλη πιστα.

Action Man
19-07-06, 07:23
Na ksanaginei!!!

PANOSAG
19-07-06, 09:20
Παρακαλούνται όσοι έχουν φωτογραφίες να τις βάλουν......τώρα !!!:smashtard :boink: :D

santo
19-07-06, 09:22
Παρακαλούνται όσοι έχουν φωτογραφίες να τις βάλουν......τώρα !!!:smashtard :boink: :D

Να ανοίξει μία νέα κατηγορία στο Gallery παρακαλώ!
:lockie:

Strax
19-07-06, 09:26
Όποιος έχει φωτογραφίες, μπορεί να τις βάλει στις "Φωτογραφίες" στην κατηγορία Καρτόδρομο 17/7/2006! (http://www.bmw-motorsport.gr/4images/categories.php?cat_id=33&) που μόλις ανοίχτηκε!

InsaneDriver
19-07-06, 12:51
Eίδα μερικές φωτογραφίες στην gallery.

Μου αρέσουν οι καλλιτεχνικές ανησυχίες του Panoz.

Επίσης βλέπω ότι ο scoopman σιγά σιγά ''λύνεται'' στη πίστα αυτή.

manosm3
19-07-06, 20:20
χεχεε Γελασα πολυ!!!
Να ευχαριστησω τον Πανο που με εβαλε μεσα στο πισωκινητο cupra του και το Νικο που μου εδωσε την ντουντουκα για να σας πρηζω ολους!!!
Προτεινω να γινει μετονομασια του saikoe39-->saikoTT
Και, επισης, θελω να πω κατι που ελεγα και με τη ντουντουκα::bullhorn: ΘΕΛΩ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΛΕΩΩΩ!!! :bullhorn:

apostolos_m3
22-07-06, 01:46
Νικο μην το συζητας..οποτε θες εδω ειμαι...μια χαρα τα πηγες παντως...εγω σε θαυμασα καποια στιγμη απο το κοινο και ειδα οτι εμπαινες καλα...το πολυ καλα θα ερθει αργοτερα...