PDA

Επιστροφή στο Forum : Συζήτηση για το ... πρωτάθλημα


BMW Power
19-05-04, 11:26
Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο!!!!!!!!!! Θα είχα πάρει πάρα πολλά σετ ελαστικών αν ήταν να πάρουμε καμιά πρώτη θέση, αλλά δεν το βλέπω για φέτος. :mad:

MPOWER
19-05-04, 11:48
Have faith my friends....Juan Pablo Montoya/Wall is coming :cool: . Το Monaco μπορεί να αποδειχθεί τυχερό!!! (Οχι για πρωτάθλημα βέβαια...)

Z3 Fat Bastard
19-05-04, 14:42
Have faith my friends....Juan Pablo Montoya/Wall is coming :cool: . Το Monaco μπορεί να αποδειχθεί τυχερό!!! (Οχι για πρωτάθλημα βέβαια...)

Just to remind you people!!!!!

Παρακαλω ΜΟΝΟ οι πρωταθλητες να μιλανε για τη FERRARI :cool:

Αντε και του χρονου δευτεροι !!!!!!!!

See ya.

mpikounis
19-05-04, 14:49
Have faith my friends....Juan Pablo Montoya/Wall is coming :cool: . Το Monaco μπορεί να αποδειχθεί τυχερό!!! (Οχι για πρωτάθλημα βέβαια...)
Παρακαλώ τις λέξεις "Montoya" και "πρωτάθλημα" ας μην τις βάζουμε στο ίδιο post μέχρι τουλάχιστον να αποχωρήσει ο Σούμι!

Strax
19-05-04, 14:58
Μα για τι πράγμα μιλάτε?? Δεν καταλαβαίνω... Ποιος ασχολείται ακόμα μ' αυτά?? :rolleyes:

BMW Power
19-05-04, 15:06
Παρακαλώ τις λέξεις "Montoya" και "πρωτάθλημα" ας μην τις βάζουμε στο ίδιο post μέχρι τουλάχιστον να αποχωρήσει ο Σούμι!

Μέχρι να αποχωρίσει η Ferrari θες να πείς…...... :D

Αν και όπως έχω δηλώσει και παλαιοτέρα εμένα με ενδιαφέρει η ομάδα να πηγαίνει καλά και αυτή υποστηρίζω είναι γεγονός ότι ακόμη και τέλεια να δουλεύει η ομάδα αν ο οδηγός δεν “τραβάει” δεν υπάρχει μέλλον βλέπε Barichelo.

Τουλάχιστον έχουμε το πιο δυνατό μοτέρ. :p

MPOWER
19-05-04, 15:07
Απο απλό User περίμενα τα πάντα!
Απο Administrator όμως...Το θεωρώ ντροπή τη στιγμή που δημιουργούμε ένα forum από και γιά λάτρεις της BMW να γράφονται τέτοιου είδους σχόλια!
Ο καθένας βέβαια είναι ελεύθερος να εκφράζει την γνώμη του -δεν σχολιάζω αυτό- αλλά απο ανθρώπους που θέλουν να θεωρούν την προσπάθεια της δημιουργίας ενός Forum και μελλοντικά iσως CLUB σοβαρή, θα περίμενα τουλάχιστον λιγότερη ειρωνεία! Γιατί στο κάτω-κάτω αυτά είναι τα αυτοκίνητα που περιμένετε να είναι όμορφα, γρήγορα και αξιόπιστα για να κάνετε του "οραίους" :cool: , τους γρήγορους και να γυρνάτε ασφαλείς στη ΜΑΜΑ σας.

mpikounis
19-05-04, 15:10
Αγαπητε MPOWER,

Θα συμφωνήσω μαζί σου οτι ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει και φυσικά να εκφράζει τη γνώμη του. Δεν νομίζω πως ο ρόλος μου σαν administrator πρέπει να μου στερεί αυτό το δικαίωμα.

Φιλικά,
Μιχάλης

BMW Power
19-05-04, 15:10
Χώστα άνθρωπέ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! (MPower) Μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Όχι άλλο Ferrari μωρέέέέέέέέέέέέ :mad:

Strax
19-05-04, 15:17
Μπορεί το θέμα να καίει κάποιους και να πονάει άλλους, αλλά την αγάπη μας, όπου και αν αυτή απευθείνεται, την δείχνουμε κυρίως στις δύσκολες στιγμές, όχι όταν είμαστε πολυπρωταθλητές! Θα έρθει το πλήρωμα του χρόνου...ρόδα είναι και γυρίζει...θα γυρίσει και ο τροχός...πάλι με χρόνια και καιρούς... :rolleyes:

MPOWER
19-05-04, 15:24
Αγαπητε MPOWER,

Θα συμφωνήσω μαζί σου οτι ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει και φυσικά να εκφράζει τη γνώμη του. Δεν νομίζω πως ο ρόλος μου σαν administrator πρέπει να μου στερεί αυτό το δικαίωμα.

Φιλικά,
Μιχάλης

Κάνεις σαν να μήν διάβασες τη συνέχεια!!!
Κανείς δεν μίλησε για την γνώμη και τα δικαιώματά σου, αλλά σαν Administrator ΝΑΙ νομίζω πως σου αφαιρείται το δικαίωμα του να ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ

Z3 Fat Bastard
19-05-04, 15:43
Παρακαλώ τις λέξεις "Montoya" και "πρωτάθλημα" ας μην τις βάζουμε στο ίδιο post μέχρι τουλάχιστον να αποχωρήσει ο Σούμι!

ΠΕΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.

Καλα Πρωταθλητη? Πως πανε οι δουλειες πρωταθλητη? Θα παμε για κανα καφε πρωταθλητη? Και γενικα οτι αλλο θελετε με ...... πρωταθλητη.

For all you BMW - Williams fans may I suggest praying! Sometimes it always works and it is your LAST resort. (Τουλαχιστον περνατε τα Mercedes, so it could be worse)

Γεια σου πρωταθλητη..... :)

Strax
19-05-04, 15:59
Αγαπητοί πρωταθλητές,
Σωστά αναφέρει ο Z3 Fat Bastard ότι τουλάχιστον περνάμε τα Mercedes. Αν και αυτό δεν λέει κάτι αυτή τη στιγμή (Και οι Sauber τα περνάνε). Θέλω απλώς να θυμίσω ότι κάποιοι ξεχνάνε πολύ εύκολα και κάποιοι ποτέ. Απλά το αναφέρω για την στραβή περίπτωση που γυρίσει ο τροχός. Πραγματικά το απέυχομαι :cool: :D :cool:

BMW Power
19-05-04, 16:06
ΠΕΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.

Καλα Πρωταθλητη? Πως πανε οι δουλειες πρωταθλητη? Θα παμε για κανα καφε πρωταθλητη? Και γενικα οτι αλλο θελετε με ...... πρωταθλητη.

For all you BMW - Williams fans may I suggest praying! Sometimes it always works and it is your LAST resort. (Τουλαχιστον περνατε τα Mercedes, so it could be worse)

Γεια σου πρωταθλητη..... :)

You Fat bastard καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς…σου μιλώ εκ’ πείρας αυτό κάνω τώρα. :D


Δεν ντρέπεστε όλοι εσείς οι κάτοχοι BMW να υποστηρίζετε Ferrari?????? Ντροπή!!!!!! :mad:

Z3 Fat Bastard
19-05-04, 16:40
You Fat bastard καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς…σου μιλώ εκ’ πείρας αυτό κάνω τώρα. :D


Δεν ντρέπεστε όλοι εσείς οι κάτοχοι BMW να υποστηρίζετε Ferrari?????? Ντροπή!!!!!! :mad:

Dear Members of the BMW forum,

I would like to express my deepest regrets for all my previous statements concerning the fine BMW formula 1 team which has many success stories in the past.

My statements were made "in the heat of the moment" mainly due to the attitude of some "fans" of BMW formula 1 that do not appreciate the sport and its winners as they should (example MPOWER)

In truth I would greatly anticipate the come back of BMW Williams in the forefront (as a BMW owner and enthusiast) in order to make the sport of formula 1 more interesting for all of us.

Ferrari is an institution and has kept formula 1 alive and deserves our respect. Ειμαι σιγουρος οτι ο θα γυρισεο ο τροχος αλλα μεχρι τοτε respect..
Thank you for your time ;)

cmos_ioan
19-05-04, 23:09
My statements were made "in the heat of the moment" mainly due to the attitude of some "fans" of BMW formula 1 that do not appreciate the sport and its winners as they should (example MPOWER)


Esy omws den mas eipes poia team ypostirizeis?

Allo Respect ki allo Support :mad:

MPOWER
20-05-04, 10:24
Dear Members of the BMW forum,
My statements were made "in the heat of the moment" mainly due to the attitude of some "fans" of BMW formula 1 that do not appreciate the sport and its winners as they should (example MPOWER)


Θα παρακαλούσα το αγαπητό μας μέλος Z3 Fat Bastard, μιας και ατυχώς θεωρώ αναφέρει το όνομά μου να μας πει σε ποιό ακριβώς σημείο αναφέρομαι σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα ,στο άθλημα, τους νικητές του, και που ακριβώς δεν δείχνω σεβασμό και εκτίμηση σε όλα αυτά;

Z3 Fat Bastard
20-05-04, 16:05
Esy omws den mas eipes poia team ypostirizeis?

Allo Respect ki allo Support :mad:

Αγαπητέ cmos joan,

Σε ενημερωνω οτι η ομαδα μου βεβαια ειναι Ferrari εδω και παρα πολλα χρονια. Απλα ειμαι βασικα φιλος του αθληματος καθ θα ηθελα να δω κατι σε ποιο ενδιαφερον.

Anyway, enough with formula 1....