PDA

Επιστροφή στο Forum : Ισως το ομορφοτερο Μ3 που εχω δει.....


melos86
19-10-04, 01:36
Τελικα παιδες οποιος εχει λεφτα μπορει να κανει οργια...!!!
Δειτε σας παρακαλω πολυ στο παρακατω λινκ ενα απο τα πιο περιεργα, ομορφα, απαιχτα Μ3 που εχω δει μεχρι στιγμης... Το αυτοκινητο ηταν μια "απλη" και "σεμνη" Ε46 Μ3 και χρωματος Alpine White τωρα ομως....εγινε καθρευτης!!! :eek: :eek: :eek: :eek:
http://www.bmwquebec.com/viewtopic.php?topic=137&forum=4

BMW Power
19-10-04, 01:42
Τελικα παιδες οποιος εχει λεφτα μπορει να κανει οργια...!!!
Δειτε σας παρακαλω πολυ στο παρακατω λινκ ενα απο τα πιο περιεργα, ομορφα, απαιχτα Μ3 που εχω δει μεχρι στιγμης... Το αυτοκινητο ηταν μια "απλη" και "σεμνη" Ε46 Μ3 και χρωματος Alpine White τωρα ομως....εγινε καθρευτης!!! :eek: :eek:
http://www.bmwquebec.com/viewtopic.php?topic=137&forum=4

Εκτός του ότι έγινε καθρέπτης όπως λές, απέκτησε και φτερά τύπου M3 GTR!!!!! :eek:

kacey
19-10-04, 02:17
Συγνωμη αλλα δεν μου αρεσει. Τρομερη δουλεια, δεκτον, αλλα:
α) δεν μου αρεσει το ολοκληρωτικο χρωμιωμα. Too much
β) τα φτερα ειναι παντελως αποτυχημενα, κοιταξτε ειδικα τις μπροστινες (αλλα και πισω) ροδες σε τι ασχετη θεση βρισκονται σε σχεση με το φτερο που φυσικα ειναι προβλημα στην σχεδιαση του φτερου και οχι λαθος θεση της ροδας).

volosgt
19-10-04, 07:29
Συμφώνω και εγώ, όταν έχεις ενά τετοιο αυτοκίνητο είναι απο μόνο του ένα έργο τέχνης.

Δεν χρειάζεται να το "στολίσεις" για να ξεχωρίζεις.

M3EST
19-10-04, 08:43
Συγχαρητηρια στον τυπο. Το κατεστρεψε εντελως.

Strax
19-10-04, 08:49
Ενδιαφέρουσα άποψη, αλλά θα προτιμήσω ένα έργοστασιακό χρώμα!

STAIO-CI
19-10-04, 09:13
ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ !!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ !!!! :confused:

aVog
19-10-04, 10:37
Εγω εγκλημα πιστέυω ειναι η οποιαδήποτε αλλαγή σε Μ3 ακόμα και να έχεις εργοστασιακές 19¨ και να τις αλλάζεις για οτιδήποτε άλλο!!!!!!!!!! :eek:

Dark_Niaou
19-10-04, 11:28
Παιδιά εμένα μου αρέσει αρκετά το χρώμα! Δεν μου αρέσουν τα φτερά αλλά το χρώμα είναι κάτι διαφορετικό.... innovative..... individual....you know what i mean....

Ripper
19-10-04, 11:30
Εγω εγκλημα πιστέυω ειναι η οποιαδήποτε αλλαγή σε Μ3 ακόμα και να έχεις εργοστασιακές 19¨ και να τις αλλάζεις για οτιδήποτε άλλο!!!!!!!!!! :eek:

Krive logia... tha se kinigane meriki... onomata den leme - M# den thigoume :D ;)

antonio
19-10-04, 11:59
Eμένα το μόνο που μου άρεσε είναι το καπό από την F40 που φαίνεται στο βάθος!! Ελπίζω ο κάγκουρας να μην το προσαρμόσει στην μπέμπα!!!! :D :p

Thunder M3
19-10-04, 12:35
Γνωμη μου ειναι πως το εκανε τουλαχιστον απαραδεκτο, κριμα!
Μα, βαζουν τοοοσο χερι σε τετοια αυτοκινητα;; ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ.

Fanatic
19-10-04, 14:14
Βασικα θελει ενα καλο χαμηλωμα...απο εκει και περα μου θυμηζει τον τυπο απο το TERMINATOR 2!!!!!Τοσος κοπος για να φτιαξουν αυτο και να χαιρονται????Ελεοοοοοοος!!!! :eek:

Ray
19-10-04, 14:16
Όποιος μπαίνει στο E46fanatics θα έχει συνηθίσει τις γνωστές αυτές "αμερικανιές"...Ο τύπος πάντως όντως έχει λεφτά. Τις φερράρι και πόρσε του δεν τις έχει σκίσει όμως σε τόσο μεγάλο βαθμό όπως την Μ3 του...γούστα...

Black5
19-10-04, 14:22
Αν το εβλεπες στο δρομο standar θα το χαζευες!!!

melos86
19-10-04, 14:23
Το χρωμα εμενα προσωπικα με εχει ξετρελανει... Αν μη τι αλλο ειναι αντυπωσιακο και δεν το βλεπεις καθε μερα!! Δεν μου αρεσαν ιδιαιτερα τα φτερα τυπου Gtr και οι ζαντες!! Κατα τ' αλλα ενα καλο χαμηλωματακι ιδιαιτερα στους μπροστινους τροχουν και θα δειχνει εντυπωσιακο...

Ray
19-10-04, 14:37
Το χρωμα εμενα προσωπικα με εχει ξετρελανει... Αν μη τι αλλο ειναι αντυπωσιακο και δεν το βλεπεις καθε μερα!! Δεν μου αρεσαν ιδιαιτερα τα φτερα τυπου Gtr και οι ζαντες!! Κατα τ' αλλα ενα καλο χαμηλωματακι ιδιαιτερα στους μπροστινους τροχουν και θα δειχνει εντυπωσιακο...
To χρώμα αυτό νομίζω θεωρείται νο.1 κίνδυνος θάνατος για ατυχήματα καθότι εμφανίζει ιδιότητες χαμελέοντα καθιστώντας το δυσδιάκριτο. Εκτός απτις στιγμές που θα αντανακλά τον ήλιο και θα σε τυφλώνει, με παρόμοιες επιπτώσεις τελικά :p

DoctorAbo
19-10-04, 14:40
Τελικα παιδες οποιος εχει λεφτα μπορει να κανει οργια...!!!
Δειτε σας παρακαλω πολυ στο παρακατω λινκ ενα απο τα πιο περιεργα, ομορφα, απαιχτα Μ3 που εχω δει μεχρι στιγμης... Το αυτοκινητο ηταν μια "απλη" και "σεμνη" Ε46 Μ3 και χρωματος Alpine White τωρα ομως....εγινε καθρευτης!!! :eek: :eek: :eek: :eek:
http://www.bmwquebec.com/viewtopic.php?topic=137&forum=4

Φίλε μου καλημέρα και από μένα. Ήθελα να σε ενημερώσω ότι το πιο όμορφο Μ3 το έχουμε ήδη βρει !!!!!! Είναι αυτό του Doctor Abo, μαζί με αυτό του E46 M3 και κολλητά με αυτό του Strax.

Το συγκεκριμένο είναι

- αποτέλεσμα ψυχωτικής προσωπικότητας
(πιθανά μικροτσ_΄_τσουνος ιδιοκτήτης)
- στο δρόμο με ηλιοφάνεια θα στραβώνει τα μάτια οποιουδήποτε οδηγού
- Όντως οι τροχοί φένονται κάπως "μπασμένοι"

Αν σκεφτώ και κάνα άλλο μειωτικό σχόλιο θα το υποβάλλω συμπληρτωματικά.

Α ! ναι..... το αυτοκίνητυο αυτό πρέπει να συμπεριληφθεί στο ΒΜW nightmare

Action Man
19-10-04, 15:24
Κατα την γνωμη μου αυτο το Μ3 ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Geo_3D
19-10-04, 15:28
Κατα την γνωμη μου αυτο το Μ3 ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!
Το κοκκινο ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυ καλυτερο,ετσι Παντελη????

S38B38 Monsta
19-10-04, 15:40
Το συγκεκριμένο είναι

- αποτέλεσμα ψυχωτικής προσωπικότητας
(πιθανά μικροτσ_΄_τσουνος ιδιοκτήτης)
- στο δρόμο με ηλιοφάνεια θα στραβώνει τα μάτια οποιουδήποτε οδηγού
- Όντως οι τροχοί φένονται κάπως "μπασμένοι"

Αν σκεφτώ και κάνα άλλο μειωτικό σχόλιο θα το υποβάλλω συμπληρτωματικά.

Α ! ναι..... το αυτοκίνητυο αυτό πρέπει να συμπεριληφθεί στο ΒΜW nightmare

Τι να πω, ο Γιατρός με κάλυψε απόλυτα!

ΑΙΣΧΟΣ!!!

Action Man
19-10-04, 15:40
:( Το κοκκινο ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυ καλυτερο,ετσι Παντελη????
Ειδικα τωρα που το συνηθησα!

Tasos
19-10-04, 16:29
Το αυτοκινητο προοριζεται για showcar και οχι για χρηση στο δρομο, καθως το χρωμα του ειναι κομματακι παρανομο. Προφανως οι θολοι φαινονται εκτος θεσης λογω του υψους του αυτοκινητου. Στις φωτογραφιες δεν φοραει κινητηρα και η αναρτηση του ειναι τερματισμενη πανω.
Το γουστο ειναι καθαρα υποκειμενικο, αλλα το συγκεκριμενο σκοπευει να γυριζει κεφαλια στα shows. Ειναι ηδη παγκοσμιως γνωστο, χωρις να εχει καν τελειοποιηθει. Προοριζεται να λαβει μερος στο αμερικανικο SEMA και προβλεπεται να σαρωσει.
Αν ειχα τα λεφτα να κανω κατι τετοιο, μαλλον θα αγοραζα 3 Porsche, αλλα περι ορεξεως που λενε....

M3MAN
19-10-04, 17:21
Μου θυμίζει κάτι αυτοκινητάκια που παίρνω στο γιο μου απο το Jumbo για 2 Ευρώ. Απίστευτο πως ένα μεταλλικό χρώμα κάνει το αμάξι να μοιάζει με πλαστικό.

Αααχχχ! γιατι το χρημα να πηγαινει σε λαθος ατομα;

stef
21-10-04, 17:21
Το αμάξι είναι κακάσχημο έτσι όπως τα μούτρα του ιδιοκτήτη του!
Ελεινό!
Χάθηκε ο κόσμος για κάτι προς individual μεριά?
Πάντως avog κάτι σε custom ζάντα δεν θα με χάλαγε καθόλου!
Υπάρχουν μερικές πολύ καλές....

DoctorAbo
21-10-04, 17:32
Εγώ πάντως έχω βρει το μοναδικό χρώμα με το οποίο θα αντάλασσα το δικό μου χρώμα. Δείτε το.

Ripper
21-10-04, 21:30
Εγώ πάντως έχω βρει το μοναδικό χρώμα με το οποίο θα αντάλασσα το δικό μου χρώμα. Δείτε το.

Thelis meta na antalaksis kai to diko sou me to diko mou?!?!?! :) xexe

santo
21-10-04, 23:23
Εγώ πάντως έχω βρει το μοναδικό χρώμα με το οποίο θα αντάλασσα το δικό μου χρώμα. Δείτε το.

Γιατρέ μου αυτό είναι αντε για το χρώμα.. αν ξέρει κάποιος να μας πει το όνομα του!! :eek:

stef
22-10-04, 02:28
Eπειδή δεν το ξεχωρίζω καλά μήπως είναι avus ή montreal blue?

MPOWER
22-10-04, 09:39
Νομίζω οτι δεν είναι κανένα από τα δύο! Βασικά είναι individual έως kara-individual δηλ. μπορεί να είναι και έμπνευση κάποιου βαφέα οπότε δύσκολα θα βρούμε το όνομά του!

DoctorAbo
22-10-04, 11:19
Εγώ πάντως το έχω ονομάσει "Blue Velvet" . Κοιτώντας το θυμήθηκα την Isabella Roselini στο ομώνυμο έργο με κείνον τον ψυχανόμαλο τον Dennis Hppper (για τους παλιούς βεβαίως βεβαίως). Το χρώμα είναι όντως φεύγα κατα πως λέει και ο φίλος μου ο Σπύρος. Και υπερθεματίζω.... όχι απλώς φεύγα, αλλά .... γκντάουουουουουουουου

BMW Power
22-10-04, 13:37
Νομίζω οτι δεν είναι κανένα από τα δύο! Βασικά είναι individual έως kara-individual δηλ. μπορεί να είναι και έμπνευση κάποιου βαφέα οπότε δύσκολα θα βρούμε το όνομά του!


Με το που διάβασα αυτό το Post θυμήθηκα τον Κροκίδη και τα τρελά χρώματα που έβαφε τα Μ3 Ε30 που έφτιαχνε.

Μπορεί βέβαια να είναι κάποιο individual χρώμα μιάς και η μαμά εταιρία έχει ένα τρελό κατάλογο με individual χρώματα. Για παράδειγμα Santorini Blue!!!!!!!!!!! :eek:

MPOWER
22-10-04, 14:05
Γι' αυτό άλλωστε είπα...individual (original) έως kara-individual (έμπνευση βαφέα)! :cool:

vour
22-10-04, 15:14
Ο άνθρωπος είναι επιεικώς καθυστερημένος!!!

Τι άλλο να πώ; Ηλίθιος τελίως!

stef
22-10-04, 16:09
Για παράδειγμα Santorini Blue!!!!!!!!!!! :eek:

Όπως και aegean blue mettalic...!
Α ρε Ελλαδάρα με τα ωραία σου και τα απίστευτα χρώματά σου!
Πού να τα δουν αυτά οι ξενέρωτοι οι ξένοι!