PDA

Επιστροφή στο Forum : Εξάτμιση


Dark_Niaou
21-10-04, 13:54
Μετά από 12 χρόνια :eek: που έχω στην κατοχή μου το Ε36 μου, ήρθε δυστυχώς η ώρα να του αλλάξω..... εξάτμιση...!!!!
Μιάς και εσείς κ. Μιχάλη (μας) που είσαστε μέσα στα πράγματα (βλέπε πιο πάνω...) έχεις να μας πεις πληροφορίες για το τι να επιλέξω???? και πόσο στοιχίζει για το Ε36 μου;;; (318i 4 door)

MPOWER
21-10-04, 14:11
Μιας και δεν ασχολείσαι με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο πλέον, θα σου έλεγα να βάλεις το "μαμά" με 176,24€ περίπου!
Τα φθηνά aftermarket δεν είναι αρκετά φθηνότερα νομίζω!

Dark_Niaou
21-10-04, 14:13
Μιας και δεν ασχολείσαι με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο πλέον, θα σου έλεγα να βάλεις το "μαμά" με 176,24€ περίπου!
Τα φθηνά aftermarket δεν είναι αρκετά φθηνότερα νομίζω!

thanks,
ούτως η άλλως δεν ηθελα κατι after market μόνο ΜΑΜΜΑΑΑΑΑΑ

Fanis
21-10-04, 14:21
......με 176,24€ περίπου!

Δηλαδή μπορεί να είναι και ,25 ή ,23!?! :p

Αμα δεν ξέρεις ακριβώς....... :D

BMW Power
21-10-04, 14:30
Δηλαδή μπορεί να είναι και ,25 ή ,23!?! :p

Αμα δεν ξέρεις ακριβώς....... :D


Δεν έχει καλή πληροφόρηση το forum. :mad:

Θα φύγω και θα ρίξω μαύρη πέτρα πίσω μου!!! :D

Τί είναι αυτά τα περίπου???

Fanis
21-10-04, 14:52
BMW Power αυτό λέω και εγώ...ήρθα για να μάθω και τώρα μου λένε περίπου!! :p

DoctorAbo
21-10-04, 16:25
Μιας και δεν ασχολείσαι με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο πλέον, θα σου έλεγα να βάλεις το "μαμά" με 176,24€ περίπου!
Τα φθηνά aftermarket δεν είναι αρκετά φθηνότερα νομίζω!

Μr. administrator, Sir, μου θυμίζεις κάτι τύπους που κυκλοφορούσαν σε καφετέριες και ταβέρνες τα παλιά χρόνια, τα βράδια, και είχαν την εξαιρετική δυνατότητα να κάνουν ιδιαίτερα πολύπλοκες μαθηματικές πράξεις από το μιαλό τους.Έβγαζαν αρκετά χρήματα από αυτό. Μήπως ήρθε η ώρα να μετατρέψεις αυτή σου τη δυνατότητα σε βιοποριστική δραστηριότητα? :p

Z3 Fat Bastard
22-10-04, 08:22
Μιας και δεν ασχολείσαι με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο πλέον, θα σου έλεγα να βάλεις το "μαμά" με 176,24€ περίπου!
Τα φθηνά aftermarket δεν είναι αρκετά φθηνότερα νομίζω!

Τωρα αυτη η τιμη τι ειναι?

+ ΦΠΑ ?

- ΦΠΑ ? :confused:

* ΦΠΑ ? :confused:

Πληροφορηση ειναι αυτη ????

Ray
22-10-04, 08:51
Και εκτός του Φ.Π.Α, το "περίπου" των εργατικών που φτάνει???:p

MPOWER
22-10-04, 09:06
Η τιμή είναι με ΦΠΑ και τα εργατικά εξαρτώνται από τον "μάστορα"
Εγώ πάντως θα την αγόραζα από την Bmw και θα την έβαζα σε κάποιον εξατμισά.
Τώρα για τις τιμές εργατικών θα σας κάνω μια αναλυτική ενημέρωση κάποια στιγμή γιατι όπως καταλαβένετε υπάρχει και επίσημος τιμοκατάλογος.
Για αρχή να ξέρετε οτι η Bmw χρεώνει "εργατώρες" τώρα η τιμή της κάθε εργατώρας μπορεί να διαφέρει απο συνεργείο σε συνεργείο.

Κάποια στιγμή θα επανέλθω....