PDA

Επιστροφή στο Forum : MTH tuning τζαμπα πραγμα!!!


VIC
23-10-04, 21:50
ειδα σε ενα σαιτ πως η γερμανικη εταιρια mth ( www.mth-powerchip.de ) στλνει σε ε-μειλ προγραματα με περιπου 100 ευρω?!!! ξερει κανενας τιποτα για αυτη την εταιρια?

VIC
26-10-04, 20:51
καμια γνωμη ρε παιδιαααα!!!!! οι συναδερφοι του ΜΙΝΙ κλαμπ προχωρανε ομαδικα πανω στο θεμα. η τιμη ειναι πολυ δελεαστικη και το σκεφτομαι σοβαρα αλλα παραλληλα φοβαμαι κιολας οχι τοσο για το αποτελεσμα οσο για τυχον προβληματα.

Nick_compact
26-10-04, 21:38
Λοιπόν αυτό πρέπει να το ψάξουμε πολύ!!Αν η τιμή ισχύει νομίζω οτί μια ομαδική αγορά είναι σίγουρη!!

VIC
31-10-04, 12:10
+φωνω πως πρεπει να το ψαξουμε το θεμα αλλα εγω δεν ειμαι γνωστης και ετσι περιμενω την βοηθεια ολων σας. προς το παρον δεν εχουν στη λιστα τουσ τα δικα μας μοτερ, ΝΙck αλλα τους εστειλα μειλ και περιμενω απαντηση.

Nick_compact
04-11-04, 16:49
ναι το πρόσεξα και εγώ.όταν σου απαντήσουν ενημέρωσε μας!

stef
03-01-05, 16:10
Επειδή τυγχάνει να ξέρω πολύ καλά τα παιδιά από το MINI Club, και επειδή έχουν φορεθεί τέτοια προγραμματάκια σε ΜCS και έχουνε τεσταριστεί με αντίστοιχα μαμίσια αυτοκίνητα, θα σας πώ πως δεν άξιζει κύριοι !
Οι διαφορές είναι από μηδαμινές έως καμία απολύτως!
Δεν βλέπεις καμία διαφορά και για αυτό δεν κάνανε group buy!Δεν άξιζε τελικά το προγραμματάκι, ούτε στα χαμηλά ούτε στα ψηλα! :(

stef
04-01-05, 12:01
Μπροστά στα φιλικά ανοίγματα μεταξύ MCS & MCS MTH ήταν και ο santo με τον οποίο αναρωτιόμασταν τελικά για ποιον λόγο να βάλει κανείς κάτι τέτοιο!
Καμία διαφορά!Αλλά περί ορέξεως....
Με 100 ευρώ φυσικά και δεν μπορείς να κάνεις δουλειά... :idea:
Κακά τα ψέμματα παιδιά

VIC
05-01-05, 20:33
ontos etsi egine me ta mini ta cooper piran xamila kai exasan psila. ta s an kai ediksan beltiosi sto dinamometro sto dromo den ekanan diafora :confused: ap oti akousa toulaxiston.
sorry gia to greeklish