PDA

Επιστροφή στο Forum : 330i vs Aσπρούλα


Captain
09-08-06, 10:48
Διασχίζω πριν λίγες μέρες το δάσος των Κρουσσών (Βρίσκεται ανάμεσα στον Νομό Κιλκίς και στον Νομό Σερρών). Ο δρόμος είναι μικρός στενός και σπάνια πετυχαίνεις άλλο αμάξι να τον διασχίζει. Λέω λοιπόν ευκαιρία για παιχνίδι βγάζω το dtc off και αρχίζω την ανάβαση. Όπως μπαίνω σε μια αριστερή στροφή μετά από δεξιά φουρκέτα (δεν έχω πολλά μέσα ευτυχώς), αντικρίζω μπροστά μου την πρώτη ξαδέφλη της Κλάρας. Κορνάρω λοιπόν μήπως εμφανιστεί κανένας τσοπάνης αλλά τίποτα.
Με το κορνάρισμα η Ασπρούλα (έτσι την βάφτισα) βίδωσε και άρχισε να χτυπάει το πόδι. Λέω τώρα από μέσα μου πάει Captain έπαιξες και έχασες ο ιδρώτας με είχε λούσει. Άρχισα να της μιλάω ευγενικά κούκλα μου μωρό μου αλλά αυτή τίποτα. Για πέντε λεπτά δεν έλεγε να φύγει και όσο δεν έφευγε τόσα χρόνια έχανα από την ζωή μου.
Ευτυχώς για καλή μου τύχη η Ασπρουλα με λυπήθηκε και δεν έκανε chrash test έκανε στην άκρη και εγώ σε χρόνο ρεκόρ αφού ρούφηξα το τσάι μου εξαφανίσθηκα.

Πόρισμα μην τα βάζουμε με αγελάδες σίγουρα δεν μας παίρνει

http://img118.imageshack.us/img118/1386/img2758lr8.jpg

http://img118.imageshack.us/img118/4194/img2760re1.jpg

Snoopy
09-08-06, 10:54
Τύχη βουνό... Συνήθως αυτές οι επαφές είναι άσχημες... και για το ζώο και για το αυτοκίνητο...

S38B38 Monsta
09-08-06, 11:16
Από τις πιο ενδιαφέρουσες κόντρες με BMW που χω διαβάσει ποτέ!

Snoopy
09-08-06, 11:18
Από τις πιο ενδιαφέρουσες κόντρες με BMW που χω διαβάσει ποτέ!

δεν είναι τίμιο όμως. Η Ασπρούλα δουλεύει με μεθάνιο...

S38B38 Monsta
09-08-06, 11:41
δεν είναι τίμιο όμως. Η Ασπρούλα δουλεύει με μεθάνιο...


Και η δικιά σου με το κεκάκι, η πιο αστεία!

alexk
09-08-06, 11:49
Ωραίες οι αγελαδίτσες!!!
Πολύ μου αρέσουν!!!

STR
09-08-06, 11:50
Εγω τις προτιμω κοκκινηστες με τα μακαρονια μου,παρα μπροστα στο παρμπριζ μου...

alexk
09-08-06, 11:56
Εγω τις προτιμω κοκκινηστες με τα μακαρονια μου,παρα μπροστα στο παρμπριζ μου...

Φίλε, δεν πειράζουν οι αγελαδίτσες. Είναι πολύ αγαθά ζωάκια

Snoopy
09-08-06, 12:04
Εγω τις προτιμω κοκκινηστες με τα μακαρονια μου,παρα μπροστα στο παρμπριζ μου...


Εχεις γ...θεί με το κοκκινιστό. :angryfire΄

Την επόμενη φορά θα με βρείς σπίτι σου με το πηρούνι μου.
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ...

Dark_Niaou
09-08-06, 13:01
ειχε και παρέα η ξαδέρφη της Κλάρας.... ΕΕΕλλααααα ΑΑΑΑλέκοοοο

Geo_3D
09-08-06, 14:04
Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο αγελαδες που θελουν να "παιξουν"
Ημουν με το κλαρκ στο προαυλιο με καμια 20ρια αγελαδες και ξαφνικα τους πιανει μια μανια και αρχιζουν να κυνηγαει η μια την αλλη.Και ερχονται 2-3 και πεφτουνε πανω στο κλαρκ.Αφου δεν τουμπαρε παλι καλα.Εβαλα το κλαρκ σε μια γωνια και περιμενα κανα 5λεπτο να καλμαρουν τα ζα γιατι δεν με εβλεπα καλα.Ουτε εμενα,ουτε και το κλαρκ

alexk
09-08-06, 14:08
Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο αγελαδες που θελουν να "παιξουν"
Ημουν με το κλαρκ στο προαυλιο με καμια 20ρια αγελαδες και ξαφνικα τους πιανει μια μανια και αρχιζουν να κυνηγαει η μια την αλλη.Και ερχονται 2-3 και πεφτουνε πανω στο κλαρκ.Αφου δεν τουμπαρε παλι καλα.Εβαλα το κλαρκ σε μια γωνια και περιμενα κανα 5λεπτο να καλμαρουν τα ζα γιατι δεν με εβλεπα καλα.Ουτε εμενα,ουτε και το κλαρκ

Αυτό, ήθελα να το δω και να το βιντεοσκοπώ.
:rofl2:

Geo_3D
09-08-06, 14:26
Αυτό, ήθελα να το δω και να το βιντεοσκοπώ.
:rofl2:
Κωμικοτραγικη σκηνη:rofl2: