PDA

Επιστροφή στο Forum : επιτελους εγινα καινουριος κατοχος του αυτοκινητου μου!!!


compact
11-08-06, 08:29
απο την τριτη το πρωι, μετα την ευθυγραμμιση πηρα ενα εντελως αλλο αυτοκινητο!!!!!!
εβγαλα τα νιτρα και πηρα τρια λιτρα!!!!(κανει και ριμα)
θα ανεβασω και φωτο σε λιγες μερες.
330 μοτερ, φρενα,ακρα,γεφυρες,κεντρικο,ημιαξονια,εξαταχυτο,δι αφορικο,εγκεφαλο και οτι αλλο χρειαστηκε για να γινει κομπλε 330!!
το αυτοκινητο ειναι αλλου φαν παρκ!!
πολυ δυναμη απο το ρελαντι!!
τωρα εγινε σωστο, ετσι επρεπε να ηταν απο την αρχη και το στησιμο και τα φρενα και το βαρος ολα σωστα!!α και το γκαζι!!
ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!!

με την σειρα μου θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους συντελεσαν σε αυτη την δημιουργια,την οικογενεια μου, τους συνεργατες μου,το δασκαλο μου στο δημοτικο,και τον παραγωγο που με διαλεξε να παιξω σε αυτην την ταινια!!

ωχ! λαθος παραγραφος!

χωρις πλακα θελω να ευχαριστησω θερμα τον κ.mpower και speed and style!

το αμαξι ειναι αλλου!!

Snoopy
11-08-06, 08:45
Καλοτάξιδο και καλοπάντητο.

Επειδή είμαι έτοιμος για την μετατροπή, πόσο σου πήγε το μαλλί τελικά?

Εμένα σε 320 μου έρχεται 4.500 κομπλέ με τοποθέτηση (δίνω τα δικά μου πράγματα στον μηχανικό) μόνο τα μηχανικά.

S38B38 Monsta
11-08-06, 09:01
Ωραίο ακούγεται το εργαλείο. Πολύ σωστή η κίνηση με το 6-τάχυτο!

Καλά και απολαυστικά χλμ!

compact
11-08-06, 09:13
10000 περιπου με σερβις μπαρα θολων και λεβιε εξαταχυτο!

santo
11-08-06, 09:16
Να το χαίρεσαι το πράμα Κώστα!!!
Το μοτεράκι αυτό στην καρότσα σου κάνει θαύματα!!!
Καλά χιλιόμετρα!!! Πολύ καλή φάση.

Nick_compact
11-08-06, 09:30
Κώστα θέλω βόλτα επιγόντως :) Να το χαίρεσαι το εργαλείο!! Πολύ ωραία μετατροπή για την compact!!!
Βάλε πλώρη και για ένα μπλοκέ για να το τελειοποιήσεις!!

Geo_3D
11-08-06, 09:55
Αμααααααααααααααααν
Μεγαλε μου τι κινηση ματ ηταν αυτη????
Καλοταξιδο να'ναι Κωστη και να το χαρεις δεοντως!!!!

STR
11-08-06, 10:19
Ολα τα λεφτα μωρο μου,ολα τα λεφτα.Θα γαζωνει το εργαλειο...
Μπραβο να το χαιρεσαι!!!

DoctorAbo
11-08-06, 10:33
Κωστή,

πολύ καλή κίνηση. Νομίζω πως από τώρα και μετά, όταν σε συναντώ στο δρόμο θα σφυρίζω αδιάφορα .....

Action Man
11-08-06, 10:38
απο την τριτη το πρωι, μετα την ευθυγραμμιση πηρα ενα εντελως αλλο αυτοκινητο!!!!!!
εβγαλα τα νιτρα και πηρα τρια λιτρα!!!!(κανει και ριμα)
θα ανεβασω και φωτο σε λιγες μερες.
330 μοτερ, φρενα,ακρα,γεφυρες,κεντρικο,ημιαξονια,εξαταχυτο,δι αφορικο,εγκεφαλο και οτι αλλο χρειαστηκε για να γινει κομπλε 330!!
το αυτοκινητο ειναι αλλου φαν παρκ!!
πολυ δυναμη απο το ρελαντι!!
τωρα εγινε σωστο, ετσι επρεπε να ηταν απο την αρχη και το στησιμο και τα φρενα και το βαρος ολα σωστα!!α και το γκαζι!!
ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!!

με την σειρα μου θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους συντελεσαν σε αυτη την δημιουργια,την οικογενεια μου, τους συνεργατες μου,το δασκαλο μου στο δημοτικο,και τον παραγωγο που με διαλεξε να παιξω σε αυτην την ταινια!!

ωχ! λαθος παραγραφος!

χωρις πλακα θελω να ευχαριστησω θερμα τον κ.mpower και speed and style!

το αμαξι ειναι αλλου!!
Καλοταξιδooooo!!!!!!!]
Τερας θα εγινεεεεεεεε!!!

Geo_3D
11-08-06, 10:44
330 μοτερ, φρενα,ακρα,γεφυρες,κεντρικο,ημιαξονια,εξαταχυτο,δι αφορικο,εγκεφαλο και οτι αλλο χρειαστηκε για να γινει κομπλε 330!!

Εννοεις διαφορικο του 330 ή εκανες καμια μαγικη κινηση που ακουει στο ονομα μπλοκε???

compact
11-08-06, 12:22
οχι ακομα αλλα θα γινει και αυτο!!!

Snoopy
11-08-06, 12:24
οχι ακομα αλλα θα γινει και αυτο!!!

Μπάξε το να ακούμε εντυπώσεις... (και κόστος βέβαια)...

Αντε με το καλό...:ylsuper: και στα δικά μας οι ανύπαντρες

alexk
11-08-06, 12:49
Κωστή καλορίζικο το εργαλείο!
Είμαι σίγουρος ότι θα τρελαθείς εντελώς μαζί του!

Να το χαίρεσαι και καλές πάντες, κόντρες, τελικές κτλ κτλ

Strax
11-08-06, 14:44
Καλοτάξιδο Κώστα! Νομίζω ότι έκανες πολύ καλή κίνηση! Αυτό το μοτέρ με αυτή την καρότσα θα είναι απόλαυση!!

sakkunen
11-08-06, 22:52
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!:yippee: :yippee:

Σκιστο!Λιωστο!

Ο ιδανικος κινητηρας γι αυτο το αμαξωμα.
Ποσα χλμ εχει;

compact
12-08-06, 08:41
να σου πω την αληθεια δεν ξερω!αλλα θα το βρω καποια στιγμη.
αλλα δεν εχω χρονο να σκεφτω τετοια πραγματα γιατι με εχει τρελανει ο ηχος του! απο την ωρα που γυρναω την μιζα μεχρι να το ξανασβησω δεν "μετραω" χλμ αλλα μονο εμπειριες!!!

compact
12-08-06, 13:34
μπορειτε να καταλαβετε τι επαθα!! οταν ειδα την πρωτη μερα ετσι το αμαξακι μου!!!!!

InsaneDriver
12-08-06, 13:37
Ωχ...αρρώστησα τώρα...!!!

5555
12-08-06, 14:12
Που την εκανες την μετατροπη μας ενδιαφερει
φιλικα

jimbo
15-08-06, 19:00
φιλε μου καλορίζικο και καλοτάξιδο με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα...

compact
16-08-06, 08:37
την μετατροπη ανελαβε η speed & style, και το συνεργειο ειναι ο σιττας φλασκης στην θησεως , κοντα στην παραλια.πολυ καλη δουλεια και γνωστες!!
τωρα που γυρισα απο ταξιδι τα ειδα ολα!! δηλαδη 250 κοντερ με πεμπτη και το απιστευτο οτι "ανοιγει" με πεμπτη 200-240, οπως "ανοιγε" το 1600 με τριτη τα 90-130!!!
και δεν το πιεσα να πιασω κοφτες γιατι ειχε λιγο κινηση!ουτε που προσπαθησα να βαλω εκτη!!και καταναλωση 13.2λτ/100χλμ!!!!

S38B38 Monsta
16-08-06, 10:52
Αν και προσωπικά δεν γνωρίζω τα παιδιά, οι Σιττας-Φλασκης είναι πολύ σοβαρό συνεργείο και κάνει πολύ σωστή δουλειά.

Έχω δει δουλειές τους από πολλους πελάτες μου και τα άτομα δε παίζονται.

compact
19-08-06, 08:35
συγνωμη δηλαδη φταιω ?προσπαθουσε στην καβουριου επανω να με φτασει ενα σαξο εχθες το βραδυ,ολα καλα, εκανα μερικα ανοιγματα για την παρτη μου πιο πολυ (βεβαια το ευχαριστηθηκα με το σαξο) αλλα ημουνα και με δευτερο αμαξι παρεα και επειδη εχει μπλε ανθρωπακια τις τελευταιες μερες πριν το λιμανακια κοβω.
εκει θεωρησε ο υπερτατος χερας με το σαξο να με πιεσει!!!!!
εγω πηγαινα σχετικα νορμαλ αλλα ειδα οτι δεν ειχε μπλε στο εβγα, στο πεταλο προς βαρκιζα προσπερναω απο την εξωτερικη εναν ταριφα και με ακολουθει με χειροφρενο και ξερογκαζιες ο καγκουρας με αποτελεσμα να του διπλωσει 2 φορες και να βγει εκτος στο χωμα, και δεν ξερω τι αλλες συνεπιες ,γιατι συνεχισα προς την πορεια μου.ειναι η' δεν ειναι μαλα ας?

alexk
19-08-06, 09:21
Κωστή, να πω στους υπόλοιπους φίλους (για να ζηλέψουν χαχαχα) ότι με πήγες βόλτα με το εργαλείο, στην πίστα της Βουλιαγμένης.
Παιδιά, το compact του φίλου compact είναι τρελό εργαλείο. Πολύ δεμένο πλέον, με ήχο γαμάτο και όπως ήταν αναμενόμενο ράβει.

Έχεις να ρίξεις πολύ γέλιο με το νέο σου όχημα!!!:greenboun

Panoz
20-08-06, 07:54
Συγχαρητήρια Κώστα. Έκανες κίνηση ματ! Να το χαίρεσαι το εργαλείο!

compact
21-08-06, 09:54
επιτελους τα καταφερω να βγαλω φωτο.
σε διαδρομη εχθες απο λουτσα προς μαρκοπουλο,την τριτη την "εγραφε" παντου και για μια στιγμη αρχισε και η πεμπτη!!!!!!
παντος το αμαξι ειναι λιγο επικινδυνο(χωρις το asc) και θελω ακομα πολυυυυυ εκπαιδευση!!αααα δειτε και τα φρενακια τι ωραια που γεμιζουν τις ζαντες!!

Geo_3D
21-08-06, 10:23
Πω πω το τουμπανο το ιδιο λεω!!!!!!!!!!!!!!

Πανε τα 3 μετρα......εγιναν 3 χλμ!!!!!!!!!!

peristeriE30
23-08-06, 14:10
10 τεμαχια ολη η μετατροπη μαζι με τα εργατικα?? Κ τι μηχανικα κρατησε?

EVANGELOS
23-08-06, 16:39
Είναι που είναι έγκ@υλο το compact έβαλες και το 3.0lt και θα έγινε άντε γειά...:clap: :clap:
Καλοτάξιδο.

Fanis
23-08-06, 17:56
Καλοτάξιδο!!!:dance:

Εύγε για την απόφαση και την υλοποίηση:clap: ....τώρα μου έβαλες ιδέες για το δικό μου Compact...καλό το μαμά 2.5αρι, αλλά το 3άρι είναι αλλού!:bowdown:

melodic
23-08-06, 20:05
καλορίζικο και καλοτάξιδο και απροβληματιστο και παντα να το χαιρεσε οσο μπορεις!!!!!!!!!! :yippee: :dblthumb2 :clap: :jumpgirl:

DoctorAbo
24-08-06, 09:14
επιτελους τα καταφερω να βγαλω φωτο.
σε διαδρομη εχθες απο λουτσα προς μαρκοπουλο,την τριτη την "εγραφε" παντου και για μια στιγμη αρχισε και η πεμπτη!!!!!!
παντος το αμαξι ειναι λιγο επικινδυνο(χωρις το asc) και θελω ακομα πολυυυυυ εκπαιδευση!!αααα δειτε και τα φρενακια τι ωραια που γεμιζουν τις ζαντες!!

Κώστα για το αν χρειάζεσε εκπαίδευση δε ξέρω. Το μόνο που θα σου πρότεινα να σκεφτείς, μια και τόκανες το έξοδο, θα ήταν ένα διαφορικάκι.
Εκεί θα δέσει το γλυκό !!!!!!

Fairytale
24-08-06, 13:20
Εγώ πάλι θα σου πρότεινα με διαφορικό ή χωρίς να ανέβεις στις Σέρρες στα τέλη Σεπτέμβρη. Και εμείς (εγώ τουλάχιστον) να σε γνωρίσουμε πέραν των κειμένων σου εδώ μέσα και εσύ να δεις στον απόλυτο χώρο δοκιμών (επί Ελληνικού εδάφους) τι αυτοκίνητο έφτιαξες.
Καλορίζικα τα αλογάκια, καλοτάξιδο (βλέπε παραπάνω... χιχιχι) και εις ανώτερα :clap:
C U out there

Dark_Niaou
25-08-06, 17:53
Κωστα να σου ευχηθώ και εγω με την σειρά μου καλά και πολλά και ξένοιαστα χιλιόμετρα!! Καλοταξιδο φιλε μου!

bmwlover
25-08-06, 18:23
:dblthumb2 Φιλε compact καλοπιζικο καλοταξιδο και ευχομαι πολλα και ασφαλη μπαντιλοταξιδα.Σαν τιμη 10000 κομπλε ειναι αρκετα καλη και μενα καπου εκει μου εχουν πει για μια τετοια μετατροπη σε 3αρα ομως.Μια ερωτηση το δηλωσες και αν ναι πως;:scratchch

Christos 330i ///M
26-08-06, 09:38
συγνωμη δηλαδη φταιω ?προσπαθουσε στην καβουριου επανω να με φτασει ενα σαξο εχθες το βραδυ,ολα καλα, εκανα μερικα ανοιγματα για την παρτη μου πιο πολυ (βεβαια το ευχαριστηθηκα με το σαξο) αλλα ημουνα και με δευτερο αμαξι παρεα και επειδη εχει μπλε ανθρωπακια τις τελευταιες μερες πριν το λιμανακια κοβω.
εκει θεωρησε ο υπερτατος χερας με το σαξο να με πιεσει!!!!!
εγω πηγαινα σχετικα νορμαλ αλλα ειδα οτι δεν ειχε μπλε στο εβγα, στο πεταλο προς βαρκιζα προσπερναω απο την εξωτερικη εναν ταριφα και με ακολουθει με χειροφρενο και ξερογκαζιες ο καγκουρας με αποτελεσμα να του διπλωσει 2 φορες και να βγει εκτος στο χωμα, και δεν ξερω τι αλλες συνεπιες ,γιατι συνεχισα προς την πορεια μου.ειναι η' δεν ειναι μαλα ας?


Αχ ρε φιλε τι μου θυμησες τωρα??Ετσι ακριβως ημουνα και εγω μολις το εβαλα σε καταλαβαινω . . .
Αφου σε 5 μηνες ελιωσα τα 255 μου εχει εχει πολυ δυναμη το ατιμο . .
Να το χαιρεσαι και να το προσεχεις . . .

millionairesteam
28-08-06, 08:18
καλοριζικο το γκαζι φιλε!θελω να επισημανω οτι στον σιττα φτιαχτηκε και το πρωην 530 μου το οποιο εραβε κανονοκα με 250 τελικη.....ο στρατος δεν παιζετε σε μετατροπες,...απλα θεωρησα χωρις να κανουμε διαφημιση,οτι το καλο πρεπει να λεγεται για να γνωριζουμε ολοι...:icon11:

compact
01-09-06, 17:23
εχθες το καναμε "λουνα παρκ" το αμαξι!!!!
καναμε διεξοδικο test drive με πεντε γυρους στην αρενα του ικεα!!!!
πιστευω ολα τα παιδια να το ευχαριστηθηκαν!

Geo_3D
01-09-06, 19:50
εχθες το καναμε "λουνα παρκ" το αμαξι!!!!
καναμε διεξοδικο test drive με πεντε γυρους στην αρενα του ικεα!!!!
πιστευω ολα τα παιδια να το ευχαριστηθηκαν!
Εγω οχι......:pth:
(γιατι ξενερωσα με το δικο μου εννοω)

compact
08-09-06, 08:32
αααααα,μπηκε και φιλτρο αερα green (ευχαριστω τον speed & style).
ειδα διαφορα στα χαμηλα σε μια μικρη βολτα που εκανα εχθες!!!

compact
11-09-06, 10:54
Ψαχνομαι για το μπλοκε(πλοκε) τωρα!!ααα και προγραμμα.
οτι ξερετε το λετε,ενα απο τα δυο θα μπει αυτον τον μηνα!!!!!!!

compact
16-09-06, 09:43
το προγραμμα θα μπει Δευτερα μεσημερι!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!:clap:
μου ειπαν οτι΄θα καταργηθει ο κοφτης τελικης,1-2 κιλα ροπη,και περιπου 10 αλογα,και ολα αυτα πανω στο δυναμομετρο.θα γινει μια δυναμομετρηση πριν για να δουμε τι εβγαζε και που πασχει,και μια μετα το προγραμμα για να δουμε τι πηρε παραπανω και να βελτιωση τα σημεια που πασχει περισσοτερο.
μου ειπε 500 για ολα μαζι.ειναι καλα?για πειτε γνωμες.

InsaneDriver
16-09-06, 14:41
Σάλιας; Δημητριάδης; Που; Η τιμή είναι εντάξει αν επαληθευτούν τα αποτελέσματα.

DjBac
16-09-06, 14:52
Ψαχνομαι για το μπλοκε(πλοκε) τωρα!!ααα και προγραμμα.
οτι ξερετε το λετε,ενα απο τα δυο θα μπει αυτον τον μηνα!!!!!!!
Μπλοκέ μπορείς να στραφείς στη δοκιμασμένη πλέον λύση της Quaife ATB (γραναζάτο torrsen)... Ή αν αντέχει η τσέπη σου το μπλοκέ της //M, μαζί με ημιαξόνια κτλ (δισκάτο μέχρι 100% επιτάχυνση/επιβράδυνση)

compact
18-09-06, 09:42
Σάλιας; Δημητριάδης; Που; Η τιμή είναι εντάξει αν επαληθευτούν τα αποτελέσματα.
στην VAMAG στον νεο κοσμο (μενεκρατους και υβριου 12).
τι εχεις ακουσει για τον σαλια?

InsaneDriver
18-09-06, 14:20
Άλλοι τον κράζουν και άλλοι τον θεωρούν μάγκα...Κλασσικά πράγματα.

Εγώ πάντως σε Bmw μόνο Superchips αν έβαζα μιας και είναι δοκιμασμένο σε 2 αυτοκίνητα οικογενειακά και ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα.

compact
19-09-06, 08:36
το τηλ του Σαλια το εχεις κανεις?
εχθες τελικα δεν μπηκε το προγραμμα,επειδη αλλος εκλεισε το ραντεβου και ο αλλος δεν ηξερε τιποτα!και ετσι χασανε 580 ευρω ,500 δικα μου και 80 μια δυναμομετρηση του φιλου μου με σουμπι!
εχθες μου ειπαν απο μια αλλη εταιρια για 15 αλογα και 4-5 κιλα ροπη!!!πως τα ακουτε αυτο?και 400ευρω?

Dark_Niaou
19-09-06, 08:59
ρε κωστή, αφού την έχεις την λύση στα χέρια σου..... Τι ειχες στο δικό σου το μοτεράκι και ήσουν happy?

Strax
19-09-06, 09:56
Κώστα, το έχω εγώ. Θα στο στείλω PM!

compact
26-09-06, 10:23
τελικα ακομα δεν εχω κανει τιποτα!
με εχουν διχασει οι γνωμες.
μεχρι το τελευταιο που ακουσα απο τριτο,που ρωτησε στον καρρα[για εμενα 3λιτρο] ,και του ειπε οτι ''με το προγραμμα θα κοψουν τις βενζινες ,θα παρει μερικα αλογα,αλλα ανεβαινει επικινδυνα η θερμοκρασια στον θαλαμο καυσης και ειναι στο οριο ασφαλειας''
και αλλη μια γνωμη του κ. MPOWER ειναι να μην πειραξω τιποτα!
βεβαια ολοι οσοι βαζουν προγραμματα δεν εχουν πει τιποτα τετοιο.και μονο σκεφτονται τα 500!
τι να κανω????????????

Strax
26-09-06, 10:42
Η λογική λέει ότι αν δεν κάνεις άλλες βελτιώσεις για να βάλεις περισσότερο αέρα στον κύλινδρο, δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια βελτίωσης με το πρόγραμμα εκτός και αν το μαμά δεν είναι πολύ καλά φτιαγμένο. Αυτό μάλλον πρέπει να το αποκλείσουμε!

Το μόνο που μπορείς να πετύχεις είναι μάλλον μικρές βελτιώσεις που θα γίνουν από μικρές επεμβάσεις και βελτιστοποίηση του προγράμματος για χρήση μόνο με 100άρα βενζίνη. Το αν αξίζει είναι ευθέως ανάλογο με τα λεφτά που θα δώσεις.

Σχετικά με το πόσο θα φτωχύνει και αν θα φτάσει σε επίπεδα επικίνδυνα με τη θερμοκρασία του κυλίνδρου, αυτό είναι κάτι που μπορείς να το δεις και να το ζητήσεις από τον εκάστοτε προγραμματιστή. Δυναμομέτρηση μαζί με το λόγο Αέρα/Βενζίνης πριν το πρόγραμμα και μετά το πρόγραμμα. Έτσι μπορείς να δεις αν και πόσο έχει φτωχύνει το αμάξι. Γενικά πάντως αν ξέρεις τον "μαμά" λόγο και μείνεις κοντά σε αυτόν δεν θα έχεις πρόβλημα.

Nikos M5
28-09-06, 14:35
Κωστη καλημερα και απο εμενα,
εαν δεν εχεις κανει κατι ακομα (που ελπιζω να μην εχεις) θα σου ελεγα να κατσεις στ'αυγα σου και ν'αφησεις και τα 500 στην τσεπη.
Πρωτα απ'ολα σκεψου τι θελεις πιο πολυ, δηλαδη θελεις να στηνεις το αυτοκινητο και να το οδηγεις σε ευθειες η να οδηγεις γρηγορα σε στροφηλικι και οχι μονο.
Διοτι αναλογα με το τι θες ετσι θα πρεπει και να κινηθεις.
Ισως να ειναι καλυτερα να σχοληθεις με φρενα , αναρτηση, δεσιμο κλπ αντι για παραπανω γκαζια.
Κανεις δεν κερδισε Μ.Ω.Τ απο γκαζια μονο.
Εγω νομιζω οτι το αυτοκινητο σου ειναι μια χαρα αυτη τη στιγμη.
Προσπαθησε να το μαθεις οσο πιο καλα μπορεις προς το παρον ετσι ωστε να αισθανεσαι ανετα σε ολες τις συνθηκες και μετα δες αν θελεις τι και που.
Απο παραμυθια για αλογα και προβατινες θα δεις και θα ακουσεις πολλα και παντα πριν κανεις την δουλεια.
Μολις την κανεις και δεν δεις τα αποτελεσματα που νομιζες η σου υποσχεθηκαν συμβαινουν τα εξης.....1. κλαις τα λεφτα σου.....2.σπαζεσαι χοντρα....3.ο κυριος που σου υποσχεθηκε τις 500 φοραδες κανει τον αδιαφορο και θα σου πει ενα σωρο βλακειες σαν δικαιολογιες, ωπου για ολα θα φταις εσυ, το αμαξι σου, η ελλαδα, οι δρομοι, οι βενζινες , ο αερας κλπ κλπ , αλλα σιγουρα οχι αυτος.
Το χειροτερο ειναι οτι μπορει να παθεις και ζημια με τους πειραματισμους αυτους και οπως γνωριζεις στο Ελλαδισταν ολα εχουν 200 χρονια εγγυηση μεχρις οτου τα αγορασεις αλλα ως δια μαγειας αν χρειαστεις καλυψη απο την εγγυηση παιρνεις παντα το ιδιο πραγμα......δηλαδη ενα ...........
Το αυτοκινητο ειναι αστερι.
Μαθε το λιγο και τα ξαναλεμε.

compact
06-10-06, 11:23
http://www.infinitas-gmbh.de το παλιο σαιτ μου εχει παρει τα μυαλα!!!!

compact
31-10-06, 11:41
εμπαξα και δαχτυλιδια στην γλυκια μου!!!με 45ευρω!!!

Geo_3D
31-10-06, 11:44
Μου'φαγες ολα τα δαχτυλιδιααααααααααααα..................

compact
03-11-06, 10:25
εμπαξα και δαχτυλιδια στην γλυκια μου!!!με 45ευρω!!!

σορρυ για το off topic αλλα ψαχνω και για ενα φιλο αλλο ενα σετ!

compact
19-12-06, 09:06
βρεθηκε και το αλλο σετ απο τον κ.Νικο (speed & style)!!
τωρα παμε για δερματινα!!

Christos 330i ///M
19-12-06, 20:32
βρεθηκε και το αλλο σετ απο τον κ.Νικο (speed & style)!!
τωρα παμε για δερματινα!!

Ποτε θα ησυχασεις εσυ μου λες ; ; ;

giannis
28-02-07, 19:36
Φίλε καλοτάξιδο το τέρας σου.
Άντε και καλές πάντες!!!!!


325ti

argyriskr
01-03-07, 16:09
Φιλε κωστα κατ'αρχην καλοριζικο το εργαλειο σου.... Πραγματικα ειναι σα να εχεις αλλο αυτικινητο! Ετσι πρεπει... να αποδειξουμε τι θα πει BMW σε κατι κουβαδακια που μας κανουν τους γρηγορους... 3 λιτρα μοτερ με αυθονη ροπη, επικυνδινα γκαζια και πανω απ'ολα πισω κινηση.....!!!! να το χαιρεσαι φιλε.. οσο για την τιμουλα αν επαληθευτουν τα λεγομενα για την επιδοση ειναι πολυ καλη... ποιος θα σου βαλει το προγραμμα??