PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΩΛΕΙΤΑΙ Bmw 318


CLIO
27-10-04, 12:21
Πουλάω BMW 318 μοντέλο 1989, λευκό, με ήλιοροφή, κοτσαδόρο, ηχοσύστημα pioneer, ηλεκτρικούς καθρέφτες, προβολείς, προβολείς ομίχλης.

Είναι ελαφρά τρακαρισμένο στο καπό. Αλλά το αμάξι είναι "σκυλί". Δεν καταλαβαίνει τίποτα...

Ευχαριστώ :)

MPOWER
27-10-04, 13:17
Δεν θα ήταν άσχημο να χαιρετίσεις τον κόσμο του forum μιας και είσαι σημερινό μέλος πρίν αρχίσεις να ...."πουλάς"

DoctorAbo
27-10-04, 16:10
χιχιχιχιχιχιχιχιχ ρίχτου κιάλλες αφεντικό !!! Ρίχτου κιάλλες !!!!!!!! :d

antonio
27-10-04, 17:00
Δεν θα ήταν άσχημο να χαιρετίσεις τον κόσμο του forum μιας και είσαι σημερινό μέλος πρίν αρχίσεις να ...."πουλάς"


'Εχει απόλυτο δίκιο ο Μpower. Δεν μπορεί να μπαίνει ο καθένας στο forum, μόνο και μόνο για να βάζει την αγγελία του, διαφορετικά θα το κάνουμε χρυσή ευκαιρία! ;)

CLIO
28-10-04, 12:19
Καλά βρε παιδιά!! Μη με αποπέρνετε τόσο!!!
Λοιπόν...Χαιρετίζω εγκάρδια όλα τα μέλη!! ;)

BMW523i
28-10-04, 13:16
Φίλε μου πες μας μια τιμή, είναι 4πορτο ή 2πορτο; Το μοτέρ είναι το Μ40 το καταλυτικό; Χιλιόμετρα; αυτά προς το παρών;

Ευλογητός
29-10-04, 00:30
'Εχει απόλυτο δίκιο ο Μpower. Δεν μπορεί να μπαίνει ο καθένας στο forum, μόνο και μόνο για να βάζει την αγγελία του, διαφορετικά θα το κάνουμε χρυσή ευκαιρία! ;)
Nομιζω οτι ο σκοπος του φορουμ ''Πωλησεις και Ανταλλαγες>Ψαχνετε κατι?'' ειναι ακριβως αυτος.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχληθηκατε. :confused:

CLIO
29-10-04, 19:29
Nομιζω οτι ο σκοπος του φορουμ ''Πωλησεις και Ανταλλαγες>Ψαχνετε κατι?'' ειναι ακριβως αυτος.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχληθηκατε. :confused:


Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση φίλε μου....

CLIO
29-10-04, 19:35
Φίλε μου πες μας μια τιμή, είναι 4πορτο ή 2πορτο; Το μοτέρ είναι το Μ40 το καταλυτικό; Χιλιόμετρα; αυτά προς το παρών;

Είναι 4θυρο, με κινητήρα Μ40, μπορεί να πάρει και αμόλυβδη αλλά δεν έχει καταλύτη. Έχει 125.000 χλμ. Ελπίζω να σε κάλυψα τουλάχιστον προς το παρόν...
Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :)

MPOWER
29-10-04, 19:56
Κατ' αρχήν έσβησα κατα λάθος το ακόλουθο μήνυμα του Brown, θέλοντας να σβήσω post του μέλους CLIO γιατι υπήρχε δύο φορές
Ζητώ λοιπόν συγγνώμη απο τον Brown.

Nομιζω οτι ο σκοπος του φορουμ ''Πωλησεις και Ανταλλαγες>Ψαχνετε κατι?'' ειναι ακριβως αυτος.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχληθηκατε. :confused:
Είναι ακριβός αυτός, για τα μέλη του Forum. Αν μπαίνει κάποιος και απλά βάζει μία αγγελία, τότε θα γίνουμε Χρυσή Ευκαιρία. ;)

Κατα τα υπόλοιπα δεν υπάρχει καμμία κακή πρόθεση ούτε από εμάς, αλλα ούτε από τον CLIO νομίζω.

Όσο για το σχόλιο του ευλογητού θέλω απλά να πώ οτι όσοι βλέπουν αυτό το forum σαν μία πραγματική και ζωντανή παρέα, και όχι ώς μία ψυχρή σελίδα του internet είναι λογικό να πειράχτηκαν λίγο!

Υ.Γ CLIO....no hard feelings...καλωσήλθες στην παρέα μας!

antonio
29-10-04, 21:04
Και βέβαια καλώς ήρθες φίλε clio, απλά η ένστασή μου ήταν γιατί ως νέοπας στο forum θα έπρεπε να πεις και 2 λογάκια, και μετά αγγελίες κλπ!!
Καλή διαμονή και ελπίζουμε να σε δούμε σε μελλοντική συνάντηση! ;)