PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΤΙΟ


Z3 Fat Bastard
27-10-04, 17:25
Αγαπητοι Κυριοι,

Με μεγαλη μου λυπη παρατηρησα οτι ο Admin καθως και λοιποι founding members ουτε λιγο ουτε πολυ δηλωσαν οτι καποια posts μου ριχνουν το επιπεδο του forum. Θεωρωντας τις δηλωσεις αυτες μεγιστη προσβολη προς το ατομο μου δηλωνω τα εξης :

1) Ζητω συγνωμη αν σε οποιαδηποτε στιγμη εθιξα ατομα , προσωπα ή και το forum με τις δηλωσεις μου και τα post μου.

2) ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ POST ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΔΙΑΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ.

3) Χαρηκα για ολα τα παιδια που γνωρισα στο forum και ελπιζω να τα ξανα πουμε καποια στιγμη στο μελλον.

Αντιο σας και να ειστε παντα καλα !

antonio
27-10-04, 17:33
Αγαπητοι Κυριοι,

Με μεγαλη μου λυπη παρατηρησα οτι ο Admin καθως και λοιποι founding members ουτε λιγο ουτε πολυ δηλωσαν οτι καποια posts μου ριχνουν το επιπεδο του forum. Θεωρωντας τις δηλωσεις αυτες μεγιστη προσβολη προς το ατομο μου δηλωνω τα εξης :

1) Ζητω συγνωμη αν σε οποιαδηποτε στιγμη εθιξα ατομα , προσωπα ή και το forum με τις δηλωσεις μου και τα post μου.

2) ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ POST ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΔΙΑΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ.

3) Χαρηκα για ολα τα παιδια που γνωρισα στο forum και ελπιζω να τα ξανα πουμε καποια στιγμη στο μελλον.

Αντιο σας και να ειστε παντα καλα !

Πιστεύω ότι αυτά είναι κουταμάρες ρε παιδιά!! Μην χαλάμε την παρέα με βρίσκοντας ανούσιες αφορμές. Πιστεύω ότι και ο Z3_fat_bastard έχει δίκιο, αλλά και οι modes επίσης! Δεν προσέβαλε βέβαια πουθενά και κανέναν, εγώ τουλάχιστον δεν είδα κάτι τέτοιο. Πρέπει να βρίσκουμε λύσεις όταν δημιουργούνται οποιαδήποτε προβλήματα και όχι να οδηγούμαστε σε αποχώρηση. Όσο για το post count θεωρώ ότι ήταν μια πλάκα ή οποία πήρε λάθος διαστάσεις και καλύτερο θα ήταν να επιπλήτονταν αυτοί που ποστάρουν μόνο για να ποστάρουν και όχι αυτοί που απλά διασκεδάζουν!!

PS Ζ3_fat_bastard μην αποχωρείς σαν νέος Μουρατίδης!! We love u man!!! :D ;)

DRIFTER
27-10-04, 17:52
Πιστεύω ότι αυτά είναι κουταμάρες ρε παιδιά!! Μην χαλάμε την παρέα με βρίσκοντας ανούσιες αφορμές. Πιστεύω ότι και ο Z3_fat_bastard έχει δίκιο, αλλά και οι modes επίσης! Δεν προσέβαλε βέβαια πουθενά και κανέναν, εγώ τουλάχιστον δεν είδα κάτι τέτοιο. Πρέπει να βρίσκουμε λύσεις όταν δημιουργούνται οποιαδήποτε προβλήματα και όχι να οδηγούμαστε σε αποχώρηση. Όσο για το post count θεωρώ ότι ήταν μια πλάκα ή οποία πήρε λάθος διαστάσεις και καλύτερο θα ήταν να επιπλήτονταν αυτοί που ποστάρουν μόνο για να ποστάρουν και όχι αυτοί που απλά διασκεδάζουν!!

PS Ζ3_fat_bastard μην αποχωρείς σαν νέος Μουρατίδης!! We love u man!!! :D ;)


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΑΝΤΟΝΙΟ! :cool:

STR
27-10-04, 18:05
Αν φυγεις απο το club θα σου καψουμε το αυτοκινητο

MPOWER
27-10-04, 18:38
Ποιόν μου θυμίζεις?........Ποιόν μου θυμίζεις?
ΑΑΑΑΑ Θυμήθηκα τον Βασιλάκη τον Καίλα μαζί με τον Ξανθόπουλο :D
Μήπως φεύγεις γιατι δεν υπάρχει λόγος ύπαρξής σου εδώ μιας και τελικά δεν θα κάνουμε "κόντρα" στα posts?

Ripper
27-10-04, 20:17
Αν φυγεις απο το club θα σου καψουμε το αυτοκινητο

MESA... alla ego leo na tou to klepsoume kai na to spasoume sta megara
!!!!!!!

Octane
27-10-04, 20:59
Η κατασταση με τα posts σε αυτο το forum (το δικο μας) εχει καταντησει γελοια.
Εγω προσωπικα δεν ειδα κανενα τετοιο περιστατικο (να γραφει κανεις ετσι για να γραψει).
Μια παρεα ειμαστε ολοι + μιλαμε.
Ποιος ειναι αυτος που θα κρινει + θα κατακρινει ο,τι γραφουμε (οσο αυτο δεν περιεχει υβριστικο περιεχομενο) + αν ειναι τετοιας σημασιας που αξιζει να αναφερθει;
Τωρα αν ο Z3 FB ανοιξε ενα ωραιο thread για να γινεται + λιγο πλακα , καλα εκανε κατα την ταπεινη μου γνωμη.
Λυπαμαι που αυτο καποιους τους ενοχλησε ΤΟΣΟ πολυ και ελαβαν ΤΟΣΟ δραστικα μετρα.
Πατε να "κρατησετε" το επιπεδο του forum εκει απ'οπου ξεκινησε αλλα το πιο πιθανο ειναι να καταληξει εκει ακριβως που ξεκινησε (στο/απ'το μηδεν).

Υ.Γ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ "ΧΑΘΕΙ" + ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ "ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ THREAD"

Strax
27-10-04, 23:58
Ο Ζ3FB και ο MPOWER είναι φίλοι πολλά χρόνια και τέτοιες κόντρες έχουν ξαναγίνει πολλές φορές. Μερικές φορές τους αρέσει να τραβούν τα πράγματα στα άκρα, κυρίως ειρωνικά ή στην πλάκα όπως θα ομολογήσουν αργότερα. Συνήθως τελειώνουν οι κόντρες με τον αλληλοχαρακτηρισμό του καραγκιόζη και πολύ γέλιου. Κάπως έτσι είναι και η κόντρα με το post count. Μην αγχώνεστε πολύ... :) Peace!!

e30
28-10-04, 01:04
Ομολογώ πως το ύφος σου είναι πολύ ψαρωτικό αλλά ...δυστυχώς ξέρεις καλά ότι την οικογένεια σου είναι δύσκολο να την αφήσεις..

δώσε τώρα ένα ωραίο φιλάκι στον mpower και επιτέλους μάθετε να λύνετε τις διαφορές σας στο δρόμο..!!!

Ευλογητός
28-10-04, 02:19
Ο Ζ3FB και ο MPOWER είναι φίλοι πολλά χρόνια και τέτοιες κόντρες έχουν ξαναγίνει πολλές φορές. Μερικές φορές τους αρέσει να τραβούν τα πράγματα στα άκρα, κυρίως ειρωνικά ή στην πλάκα όπως θα ομολογήσουν αργότερα. Συνήθως τελειώνουν οι κόντρες με τον αλληλοχαρακτηρισμό του καραγκιόζη και πολύ γέλιου. Κάπως έτσι είναι και η κόντρα με το post count. Μην αγχώνεστε πολύ... :) Peace!!
Δεν νομιζω οτι εκανε αυτο το ποστ για αστειο,δεν φαινεται κατι τετοιο δηλαδη.Τελοσπαντων,οπως και να εχει,θα δουμε στη συνεχεια αν αληθευουν τα γραφομενα του Ζ3.

Black5
28-10-04, 15:06
Θα πρέπει να πω ότι δεν είναι λογικό να λείπει το post count από τα προφίλ του καθενός. Δείχνει πόσο ενεργό μέλος είναι κάποιος! Θα μπορούσαν να μην μετράνε τα off-topic posts που θα γίνονται σε άλλη κατηγορία. Έτσι σε βοήθεια του Z3FB θα πώ ότι ακόμα και τώρα εγώ μπορώ να δω το post count και δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να εξαφανιστεί τελείως. Z3FB είμαι στη διάθεση σου να σου πω πως μπορείς να συνεχίσεις το έργο σου!!!!!!

Fanatic
28-10-04, 15:13
Παντως πρεπει να εχουμε κανει μια παγκοσμια πρωτια!Ειμαστε μαλλον παγκοσμιως το πρωτο φορουμ στο οποιο εγινε ανταγωνισμος και θεμα ο αριθμος των ποστ του καθε μελους και ''αναγκασε'' τους administrators να λαβουν δραστικα μετρα και να καταργηθει το post count.....τι να πω ρε παιδια...δεν ασχολουμαστε με κατι καλυτερο???Οπως τι θα γινει με εμενα???Με Ε21 θα κυκλοφορω πολυ ακομα??? :p Ας μου χαρησει επιτελους καποιος ενα Μ3!!!Δεχομαι και παλιοτερα μοντελα... ;)

DoctorAbo
28-10-04, 17:39
Ζ3 FB εγώ λέω να αυτομολήσουμε από αυτο το club και να προσχωρήσουμε στο club του φίλου μας του SAUDI είς ένδειξην εντόνου διαμαρτυρίας δια την ανάρμοστην και ανέσχυντην προσβολήν κατά της προσωπικότητος σου καθώς επίσης και κατά της ελεύθερης άσκησης των δικαιωμάτων σου άτινα προκύπτουν εκ της θέσεως σου, στην οποία δημόσια προέβη το υπόλοιπο administration αυτού του club :p

Το παραπάνω κείμενο έχει αποικλειστικό σκοπό να δείξει στη νέα γενιά τα Ελληνικά που έμαθε στο σχολείο η προηγούμενη. :eek:

Black5
28-10-04, 20:25
Το παραπάνω κείμενο έχει αποικλειστικό σκοπό να δείξει στη νέα γενιά τα Ελληνικά που έμαθε στο σχολείο η προ-προηγούμενη. :eek:

Eννοείς τα αρχαία Ελληνικά!!!!!! :D

STR
28-10-04, 20:40
Ατσα καθαρευουσα ο Doc.Eγω να ουμε προτιμω την αργκο μορτες

Strax
28-10-04, 22:05
Έντονες διαβουλεύσεις έλαβαν χώρα σήμερα 28/10 (συμβολικόν), μεταξύ 3 admins και του Ζ3FB! Η μυστική συνάντηση έγινε σε γνωστή χασαποταβέρνα και τα αποτελέσματα δεν είναι ακόμα γνωστά! Το μόνο σίγουρο είναι ότι υπέστη ανεπανόρθωτη ζημιά η πανίδα (κυρίως) της Αττικής και κανείς δεν είπε βροντερό ΟΧΙ σε καμμία από τις πιατέλες με τυροπιτάκια, κολοκυθάκια, πατατούλες, φιλετάκια και πολλά άλλα εδέσματα! Βαδίζουμε όμως σε καλό δρόμο. Βλέπετε η επιστροφή του Ζ3 Fat Bastard δεν θα μπορούσε να μην περνάει από το στομάχι!

Administrator
29-10-04, 09:06
Υ.Γ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ "ΧΑΘΕΙ" + ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ "ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ THREAD"Δεν θα σχολιασω τα υπολοιπα μηνυματα του συγκεκριμενου thrad, αλλα δεν μπορω να αφησω ασχολιαστο το παραπανω.

Δεν ξερω φιλε Octane πως σκεφτεσαι και δεν μπορω να σου υποδειξω πως θα επρεπε να σκεφτεσαι, αλλα βλεπω πως εκφραζεσαι και σιγουρα μπορω να σου υποδειξω τι ειναι σωστο και τι προσβλητικο.

Εισαι μελος σε ενα forum στο οποιο εκτος απο καποια posts δεν εχεις προσφερει τιποτα. Διαβαζεις αυτα που γραφουμε, λες ελευθερα τη γνωμη σου και απολαμβανεις μια υπηρεσια για την οποια καποιοι εχουν αφιερωσει εκατονταδες ωρες (και αρκετα χρηματα) για να μπορουν να στη προσφερουν.

Παρολα αυτα, δεν δισταζεις να αφησεις να εννοηθει οτι στο forum αυτο διαγραφονται posts χωρις λογο, με σκοπο να λογοκρινουμε το περιεχομενο, και με αυτο το τροπο να προσβαλεις εμενα προσωπικα, τους υπολοιπους δημιουργους του forum και οσους εχουν τη δυνατοτητα να κανουν moderation το οποιο στη τελικη ειναι απαραιτητο για τη καλη λειτουργια του forum!

Περιμενω τη δημοσια συγνωμη σου για το παραπανω σχολιο, το οποιο βασιζεται αποκλειστικα και μονο σε ενα "επεισοδιο" το οποιο προκληθηκε απο καθαρα τεχνικους παραγοντες και μαλιστα οταν το διαπιστωσα εγραψα ξεκαθαρα τους λογους που το προκαλεσαν.

Ειναι απαραιτητο για να μπορεσουμε να συνεχισουμε τη προσπαθεια αυτη, να αναγνωριζεται ο κοπος οσων εργαζονται και αφιερωνουν το λιγοστο ελευθερο χρονο τους.

Ray
29-10-04, 12:48
Σιγά τα ωά...όλα καλά ρε παίδες...μην χαλιόμαστε για ανύπαρκτα προβλήματα :d

Action Man
29-10-04, 13:23
Ελπιζω να λυθει η παρεξηγηση! :)

Octane
29-10-04, 21:57
Θα απαντησω σε ολα τα θεματα που μου τεθηκαν ανεξαιρετως (+ με τη σειρα,γιατι δε γνωριζω πως βαζουν πολλα "Quote" μαζι)

1)Δε νομιζω οτι εκφραστηκα ασχημα για καποιο προσωπο ποτε εδω μεσα,ουτε + στο παραπανω μου ποστ.Αν καποιος πιστεψε κατι τετοιο,απλα εχει αδικο.

2)Οπως ακριβως σκεφτομαι,ετσι ακριβως εκφραζομαι.
Επαναλλαμβανω οτι δεν σκεφτηκα (κατι που δεν ενδιαφερει + κανενα,αλλα το λεω γιατι προσωπικα δε γνωριζομαι παρα μονο με λιγους απ'το club + αυτο για λογους που δεν εξαρτωνται απο μενα) ουτε εκφραστηκα (που αφορα το θεμα αυτο) με υβριστικο τροπο ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ!!!Το τονιζω αυτο γιατι ειπες οτι εκτος του οτι προσεβαλα εσενα (κατι που δε θελησα ποτε να κανω) , προσβαλω + τους υπολοιπους δημιουργους του forum.Μονο να θαυμαζω μπορω εκεινους που αφιερωνουν μερος του λιγοστου ελευθερου χρονου τους για την οργανωση + τη σωστη λειτουργια του club.
Δεν "αφησα να εννοηθει οτι στο forum αυτο διαγραφονται posts χωρις λογο" αλλα μιλησα για ενα/εκεινο το "επεισοδιο" που ανεφερες.

3)Ναι,ειμαι μελος σε αυτο το forum (οπως + σε δυο αλλα) + δεν καταλαβαινω γιατι ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ γραφοντας οτι "εκτος απο καποια posts δεν εχω προσφερει τιποτα"!?!?!?
Τι ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ δηλαδη να εχω προσφερει (εφοσον η "δουλεια" μου δεν ειναι τετοια ωστε να μπορω να προσφερω καποια εκπτωση στα supporting members)???(Που αν μπορουσα να'σαι σιγουρος οτι θα το ειχα ηδη κανει)Μηπως εννοεις τα 30 ευρω???
Αν εννοεις αυτα,ο Μιχαλης (MPOWER) θα σου πει αν εχω μιλησει μαζι του για να βρω τροπο να του τα στειλω.

Το μερος του post μου που εκανες "Quote" ειχε να κανει (το επαναλαμβανω) με εκεινο το ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟ "επεισοδιο".
Εγραψες "χαθηκαν καποια posts" στην προσπαθεια σου να τα μεταφερεις σε αλλο thread αλλα δεν καταλαβα (ουτε ανεφερες) "σε ποιο" , "γιατι" , ...
Αναρωτηθηκα λοιπον (οπως ειμαι σιγουρος + πολλοι αλλοι απο εδω μεσα) ολα αυτα που δεν ανεφερες + κατα ποσο ειναι δυνατο ενας που λεγεται "Administrator" (που αναμφιβολα ξερει πολλα απο υπολογιστες) (+σε αντιθεση με εμενα) να χασει παντελως καποια posts , καθως δεν ηταν + ο,τι πιο ευχαριστα , σε καμμια περιπτωση ομως υβριστικα για κανεναν!!!

Αν μετα απ'ολα τα παραπανω εξακολουθεις 1)να πιστευεις οτι ειμαι τετοιος ανθρωπος οπως δειχνεις οτι πιστευεις + 2)να απαιτεις τη δημοσια συγγνωμη μου , πες το μου + θα την εχεις.

Administrator
01-11-04, 11:08
Octane,

Το μήνυμά σου άφηνε να εννοηθεί οτι σβήστηκαν posts επειδή δεν συμφωνούσα με το περιεχόμενό τους, και αμφισβητούσε την ειλικρίνεια μου σχετικά με την αιτία διαγραφής των posts.

Αυτό και μόνο αυτό είναι που θεωρώ προσβλητικό. Δεν σε κατηγορώ για τίποτα άλλο και δεν είπα ποτέ ότι μίλησες άσχημα. Δυστυχώς μπορείς να προσβάλλεις κάποιον χωρίς να τον βρίσεις, και αυτό είναι που έκανες.

Θα το επαναλάβω για τελευταία φορά, και δεν θα συνεχίσω αυτή τη συζήτηση: Δεν εχω ΠΟΤΕ διαγράψει post επειδή δεν συμφωνούσα με το περιεχόμενό, και δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να το κάνω. Τα μόνα posts που θα διαγράφονται είναι αυτά που δεν ακολουθούν τους κανόνες του forum (είναι εκτός θέματος, υβριστικά κλπ).

Αν όπως και τη προηγούμενη φορά, υπάρξει κάποιο τεχνικό πρόβλημα και χαθούν posts (όπως πχ μπορεί να έχει συμβεί με τη "μετακόμιση" του site) θα ενημερωθείτε και ελπίζω από εδώ και στο εξής να μη γυρίσει κάποιος να μου πεί οτι λέω ψέματα. Η συντήρηση του site δεν είναι καθόλου εύκολη υπόθεση και βασίζεται σε ένα αρκετά πολύπλοκο πρόγραμμα το οποίο όπως όλα τα προγράμματα δυστυχώς έχει και κάποια bugs. Δεν νομίζω πως χρειάζεται να "απολογούμαι" και να προσπαθώ να εξηγήσω τους ακριβείς λόγους που κάτι δεν πήγε καλά.

Δεν εχω δώσει σε ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο να αμφισβητεί την ειλικρίνεια μου.

Ray
01-11-04, 18:14
Δεν θέλω να εμπλακώ στην συζήτηση που άνοιξε (και που ελπίζω να έκλεισε), αλλά έχω μία απορία :
Ποιος είναι o administrator? Αντιπροσωπεύει το σύνολο των admins και founders του φόρουμ ή είναι κάποιο άλλο μέλος που ενίοτε μπαίνει και με διαφορετικό username και τον γνωρίζουμε όλοι μας?

Octane
01-11-04, 20:00
Δεκτα ολα οσα εγραψες Administrator.
Δεν ηθελα να σε προσβαλλω.
Σεβομαι οτι θελεις να σταματησει εδω η συζητηση αλλα αν δε σου κανει κοπο απαντησε μου σε καποιες ερωτησεις που θετω στο τριτο θεμα του τελευταιου μου post.(Απλα επειδη μου εμεινε η απορια)
Πολυ θα'θελα να ειμαι σε θεση να προσφερω + γω κατι σ'αυτη την ομορφη παρεα + λυπηθηκα πραγματικα διαβαζοντας αυτο που μου εγραψες.

Με ειλικρινεια,
Πανος

Administrator
02-11-04, 10:36
Δεκτα ολα οσα εγραψες Administrator.
Δεν ηθελα να σε προσβαλλω.
Σεβομαι οτι θελεις να σταματησει εδω η συζητηση αλλα αν δε σου κανει κοπο απαντησε μου σε καποιες ερωτησεις που θετω στο τριτο θεμα του τελευταιου μου post.(Απλα επειδη μου εμεινε η απορια)
Πολυ θα'θελα να ειμαι σε θεση να προσφερω + γω κατι σ'αυτη την ομορφη παρεα + λυπηθηκα πραγματικα διαβαζοντας αυτο που μου εγραψες.
Με ειλικρινεια,
Πανος
Πάνο, δεν σε κατηγόρησα οτι δεν προσφέρεις, ήθελα μόνο να τονίσω οτι κάποιοι άλλοι έχουν αφιερώσει πολλές ώρες και αρκετά χρήματα στη προσπάθεια αυτή, και δεν είναι σωστό να παραβλέπεις αυτή τους τη συνεισφορά. Αν σε ενοχλεί κάτι στραβό εσένα, εμένα με ενοχλεί 100 φορές και πίστεψε με θέλω το site αυτό να είναι παράδειγμα προς μίμηση.

Octane
02-11-04, 15:30
Πάνο, δεν σε κατηγόρησα οτι δεν προσφέρεις, ήθελα μόνο να τονίσω οτι κάποιοι άλλοι έχουν αφιερώσει πολλές ώρες και αρκετά χρήματα στη προσπάθεια αυτή, και δεν είναι σωστό να παραβλέπεις αυτή τους τη συνεισφορά. Αν σε ενοχλεί κάτι στραβό εσένα, εμένα με ενοχλεί 100 φορές και πίστεψε με θέλω το site αυτό να είναι παράδειγμα προς μίμηση.

Να'σαι καλα.
Συνεχισε την καλη δουλεια.
Αληθεια,οπως εγραψε + ο φιλος Ray,ποιος εισαι?'Η δεν πρεπει να ξερουμε?
Ελπιζω η θεση που λαμβανουν τα μελη (+ η αποψη που εχουν) σε καποια θεματα του forum να ειναι σημαντικη για ολους τους Admins.Πραγματικα το θεμα του post count δε μου φανηκε να τους ενοχλει.Αποψη μου,χρειαζεται,+ οι λογοι εχουν αναφερθει απο πολλους.Γενικα,δε νομιζω οτι ηταν κανενα απο τα μελη "κατα".Δε θα ηταν πιο σωστο να γινονταν καποιες παρατηρησεις σ'εκεινους που εστελναν ετσι για να στειλουν?(εγω δεν ειδα κανενα παντως,αλλα δεν ελεγχω το site οσο εσυ). + αν ηταν αναγκαιο ενα poll?(Απλα επειδη μου φαινεται καπως πιο δημοκρατικο)

Με εκτιμηση,
Πανος

mpikounis
02-11-04, 15:45
+ αν ηταν αναγκαιο ενα poll?(Απλα επειδη μου φαινεται καπως πιο δημοκρατικο)

Υπήρξε poll όταν βγήκαν τα post counts και το αποτέλεσμα ήταν υπέρ του να μην τα επαναφέρουμε:

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=370&highlight=post+count

Octane
02-11-04, 23:47
Πολυ σωστος mpikounis!Το ειχα ξεχασει τελειως! :o
Κριμα παντως που ψηφισαν μονο 25!