PDA

Επιστροφή στο Forum : Lsd σε 2002


BMW2002tii
01-11-04, 20:13
Γνωριζει κανεις απο ποιο μοντελο της BMW ταιριαζει χωρις μετατροπες το μπλοκε διαφορικο σε BMW 2002? μου εχουν πει οτι μπαινει απο Ε21 αλλα ξερει κανεισ να μου πει με σιγουρια? :confused:

Fanatic
01-11-04, 21:53
Γνωριζει κανεις απο ποιο μοντελο της BMW ταιριαζει χωρις μετατροπες το μπλοκε διαφορικο σε BMW 2002? μου εχουν πει οτι μπαινει απο Ε21 αλλα ξερει κανεισ να μου πει με σιγουρια? :confused:


Aπο Ε21 σιγουρα ;) .....αν βρεις πες μου και εμενα να ξερω που εχουν.... :rolleyes:

AIMILIOS
26-11-04, 16:30
ΚΑΙ ΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΨΑΧΝΩ...ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0!ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΙΑ,ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΧΩΣΕΙΣ ΧΡΗΜΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΑΠ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Ε21 ... ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ...ΦΟΡΑΩ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΜΕ ΔΥΟ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΣ ΜΟΥ?ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ...ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ
ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΗΛ:6979729532 AIMILIOS
:drive2:

Strax
26-11-04, 18:37
Εννοείς ότι θες να μάθεις τα χαρακτηριστικά του εκκεντροφόρου σου. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι αν είναι μαμά ή τον έχεις αλλάξει? Αν είναι μαμά ίσως μπορούμε να βρούμε στα κιτάπια του Mpower. Πάντως σε κάθε περίπτωση μπορείς να μετρήσεις όλα τα χαρακτηριστικά (διάρκεια, βύθισμα, στις πόσες μοίρες ανοίγουν και κλείνουν οι βαλβίδες και ότι άλλο χρειάζεσαι) αλλά θα πρέπει να ανοιχτεί το καπάκι και να βγει μάλλον και έξω ο εκκεντροφόρος.

AIMILIOS
28-11-04, 19:04
Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 2002 tii!ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΦΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΕΙΝΑΙ: 291 03 A ή R 116 ή 118 ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΩΔΙΚΟ 0013!ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ή ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΚΗΣ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑΣ!ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ AWANS KAI ANAΛΟΓΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΕΙΓΜΑΤΑ(2 ΔΙΠΛΑ WEBER)ME ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΕΙΡΑΚΙΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ! :bowdown: