PDA

Επιστροφή στο Forum : φωτογραφιεσ


Sras
03-11-04, 13:15
Παιδια καλημερα
Σας στελνω φοτο της μπεμπας μου.Συγνωμη που ειναι απλυτη αλλα δεν προλαβαινω αυτο τον καιρο να την πλυνω.
Sras

Action Man
03-11-04, 13:20
Παιδια καλημερα
Σας στελνω φοτο της μπεμπας μου.Συγνωμη που ειναι απλυτη αλλα δεν προλαβαινω αυτο τον καιρο να την πλυνω.
Sras
Τα οργανακια στην κονσολα ειναι ολο το χαρτι!Βαση για τα οργανακια που βρηκες?Παντως το αμαξι ειναι πολυ προσεγμενο!

Sras
03-11-04, 13:26
Exω και αλλες αλλα δεν με αφινει το συστημα να τις στειλω.
Καμμια ιδεα κανεις?
Sras

Ray
03-11-04, 13:41
μεγάλε, χρυσή και άγια η κούκλα σου αλλά το γκαράζ γιαυτό το έχουμε...! κάνε μια επίσκεψη εκεί και βάλε τις 3 ομορφότερες φωτογραφίες της πολυαγαπημένης σου μπεμπούλας...:d

Sras
03-11-04, 14:06
Ουτε απο το Γκαραζ με αφινει
Sras

Geo_3D
03-11-04, 14:14
Ουτε απο το Γκαραζ με αφινει
Sras
Θα πρεπει να τις μικρυνεις για να σ'αφησει

Sras
04-11-04, 09:08
Τα οργανακια στην κονσολα ειναι ολο το χαρτι!Βαση για τα οργανακια που βρηκες?Παντως το αμαξι ειναι πολυ προσεγμενο!
Kαλημερα
Τα οργανακια τα πηρα απο εδω ειναι VDO ,ενα βολτομετρο,ενα θερμοκρασιας λαδιου και ενα πιεσης λαδιου.Η τοποθετηση εγινε την περιοδο της μετατροπης της μπεμπας σε 328 και ειναι πολυ επιστημονικη.Δεν φαινεται πουθενα κανενα καλωδιο.Την βαση την αγορασα απο Αμερικη μεσω ιντερνετ και εαν θυμαμαι καλα απο την UUC motorwerks αλλα μετα απο πολυ πιεση και παρακαλια γιατι το κοστος αποστολης ηταν πιο ψηλο απο την αγορα.Παντως η βαση ειναι αλουμινενια,(εγω την εχω βαψει μαυρη) και ερχεται κουτι στην θεση της θηκης.
Sras

MPOWER
04-11-04, 09:31
Η κονσόλα που ψάχνετε βρίσκετε στο http://www.bavauto.com/
Είναι λίγο λίγο δύσκολο να βρείς αυτό που ψάχνεις, αλλά υπάρχει....όπως και πολλά άλλα παργματάκια για BMW

Action Man
04-11-04, 09:43
ευχαριστω! :)

Dark_Niaou
04-11-04, 09:47
Η κονσόλα που ψάχνετε βρίσκετε στο http://www.bavauto.com/
Είναι λίγο λίγο δύσκολο να βρείς αυτό που ψάχνεις, αλλά υπάρχει....όπως και πολλά άλλα παργματάκια για BMW

Τι λες τώρα???? Αυτό είναι επίπεδο!! Εύγε michael

Sras
05-11-04, 16:12
Καλημερα
Εσβησα τις πρωτες και εβαλα μια αλλes
Sras