PDA

Επιστροφή στο Forum : e36 coupe


jianno 318is
02-11-06, 15:37
Πωλουνται ανταλακτικα φανοποιιας και μηχανικα.Φτερα πορτες καπω φαναρια φλας προφυλακτηρες τιμονι 4ακτινο δερματινο με αεροσακο ζαντες Μ 16αρες σαλονι υφασματινο τεμπελης κονσολα ταμπλο οργανα ακρα πισω κλιματισμος ηλεκτρικη οροφη.

konc
02-11-06, 16:00
Στείλε μου ενα pm με μια τιμή για τον τεμπέλη σε παρακαλώ και ένα τηλέφωνο να σε βρω.
Παιδιά επειδή δεν έχω ιδέα πως ακριβώς στηρίζεται και που μπαίνει, ξέρει κανείς αν ταιριάζει σε compact που δεν είχε ποτέ τεμπέλη (και θέλει να βάλει)?

Όπως και να'χει το pm στείλτο, αν δεν κάνει σε εμένα υπάρχει και άλλος υποψήφιος.

Johnyb
03-11-06, 11:17
Είναι εύκολο να μου δώσεις μιά τιμή για τα πίσω άκρα μαζί με δισκόφρενα-δαγκάνες?

jonmedic
03-11-06, 15:18
κιεγω ενδιαφερομαι για τεμπέλη....ποσο τον δινεις με την βάση...ε36 έχω coupe

konc
03-11-06, 18:05
Στην ουρα!
Παιδιά δεν ξέρει κανείς αν ταιριάζει η βάση και ο τεμπέλης σε compact? Δεν έχω πρόσβαση σε κάποιο coupe να δω αν έχουν διαφορές σε εκείνο το σημείο.

Αλλά πρώτα απ'όλα πρέπει να μας απαντήσει ο φίλος που τον πουλάει.

Akaliptos
03-11-06, 22:47
εγω ενδιαφερομαι για ζαμφορ και το λεβιε ταχυτητων...

jonmedic
04-11-06, 00:37
εχω ζαμφορ πισω εγω αν θες ...15μμ απο is...50euro

Nick_compact
04-11-06, 15:49
Πωλουνται ανταλακτικα φανοποιιας και μηχανικα.Φτερα πορτες καπω φαναρια φλας προφυλακτηρες τιμονι 4ακτινο δερματινο με αεροσακο ζαντες Μ 16αρες σαλονι υφασματινο τεμπελης κονσολα ταμπλο οργανα ακρα πισω κλιματισμος ηλεκτρικη οροφη.

Το αυτοκίνητο από το οποίο βγαίνουν τα ανταλακτικά τι μοντέλο είναι; Ενδιαφέρομαι για τον εμπρός προφυλατήρα, αν είναι ο facelift.

konc
04-11-06, 16:44
Σορυ που σας τα (ξανα)πρίζω, αλλά ξέρει κάποιος αν ταιριάζει ο τεμπέλης σε compact? Θέλω να τον πάρω αλλά μην τον βάλω στο σαλόνι να ακουμπάω... Έχει ήδη στείλει τιμή ο άνθρωπος και θέλω να του απαντήσω γιατί τον θέλει και άλλος.

biltas
05-11-06, 09:03
φιλε μου καλημερα.ενδιαφερομαι για την οροφη.καταρχην ειναι ηλεκτρικη?την εχει κομπλε με μοτερ-κασετινα?τα ε36 φορανε δυο τυπους μοτερ.και μια τιμουλα εαν γινεται?ευχαριστω

Akaliptos
05-11-06, 18:14
εχω ζαμφορ πισω εγω αν θες ...15μμ απο is...50euro

βασικα ενδιαφερομαι για τις ζαμφορ που ειναι 18μμ απο 318is
σε ευχαριστω παντως θα σε εχω στα υπ'οψιν

jonmedic
07-11-06, 02:09
πουλήθηκε ο τεμπέλης?

konc
07-11-06, 18:47
Από εμένα ο τεμπέλης είναι ελεύθερος, δυστυχώς δεν κάνει στο compact μου. Μου φαίνεται δεν θα βρω ποτέ, μόνο καινούργιο...

tsilis
07-11-06, 20:08
Φίλε μου αν θέλεις γράψε μια τιμή και για τις ζάντες,και περιέγραψε ποιο σχέδιο είναι (αλλιώς φωτό!)...

Τις δίνεις με λάστιχα?
Αν ναι,σε τί διάσταση και σε τί κατάσταση είναι?

jonmedic
07-11-06, 22:42
φίλε αν θες στείλε με πμ μια τιμή ενδιαφέρομαι για τον τεμπέλη αν δεν πουλήθηκε...και ενα τηλ

senso
08-11-06, 00:36
Πες μου μια τιμη σε παρακαλω για τα παρακατω:
φτερο δεξι =>
Φλασακια για τα φτερα αν εχεις =>
Τεμπελη =>
Και για την οροφη =>

Lil
22-12-06, 16:53
καλησπερα ενδιαφερομαι κ εγω για οροφη...
ειναι ηλεκτρικη???
ποσο παει το μαλλι????
η τοποθετηση πω γινεται????

autodream
23-12-06, 11:46
Στην ουρα!
Παιδιά δεν ξέρει κανείς αν ταιριάζει η βάση και ο τεμπέλης σε compact? Δεν έχω πρόσβαση σε κάποιο coupe να δω αν έχουν διαφορές σε εκείνο το σημείο.

Αλλά πρώτα απ'όλα πρέπει να μας απαντήσει ο φίλος που τον πουλάει.

Γεια σου φιλε μου,ταιραιζει ολος ο τεμπελης εκτος απο το κατω κομματι το οποιο πρεπει να παρεις το γνησιο το δικο σου .
Φιλικα
Νικος