PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW M6 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ


kalpasM3
10-11-04, 16:17
Κοιτάξτε αυτό και μετά πείτε μου την γνώμη σας... www.carfreaks.net/gallery/m6_e63_spy

Fanis
10-11-04, 17:14
Ότι και να πω είναι λίγο....η Μ5 γα....ει, η Μ6 τί θα κάνει δηλαδή!?

Μου φαίνεται θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν η Porsche, Ferarri κλπ.

Μετά την σειρά 8 που δεν ήταν και πολύ επιτυχημένη επιτέλους βγήκε ένα μεγάλο, Supercar Coupe BMW. :)

Octane
10-11-04, 17:29
:idea: Τη νεα Μ6 την εχω σε φωτο σε περιοδικο!Αεροδυναμικο πακετο,ζαντες + μηχανη της Μ5!!Ετσι λενε τουλαχιστον!!
ΤΕΛΕΙΑ!!!

Fanatic
10-11-04, 17:37
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Strax
10-11-04, 18:07
Τα λόγια είναι περιττά την ώρα των υποκλίσεων!
:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Κάποιοι θα βρουν τον "μάστορά" τους :whip:

BMWER
10-11-04, 20:52
Καλοι φίλοι δεν λεω πολλά λόγια ο STRAX γνωρίζει ,το Μ6 θα μπεί στο γκαράζ μου να κάνει παρέα με την γριά μου...................Μου το χρωστάω .θα είναι όπλο πολλα άτια και γαμώ τη φινέτσα.

Fanatic
10-11-04, 20:55
Καλοι φίλοι δεν λεω πολλά λόγια ο STRAX γνωρίζει ,το Μ6 θα μπεί στο γκαράζ μου να κάνει παρέα με την γριά μου...................Μου το χρωστάω .θα είναι όπλο πολλα άτια και γαμώ τη φινέτσα.

Και βεβαια θα μας το φερνεις συνεχεια να το χαζευουμε και θα μας πηγαινεις βολτα συνεχεια σωστα??? :cheers:

kalpasM3
10-11-04, 21:00
BMWER σου εύχομαι να το αποκτήσεις! Σκέφτομαι μόλις βγει να βάλω 857 δόσεις και να το πάρω,θα χρειαστώ περίπου άλλα 60 χρόνια δουλειάς! Τίποτα δηλαδή!

konstantinos
10-11-04, 21:15
αν εχω δεν κανω λαθος η Μ6 θα εχει μεγαλυτερη ιπποδυναμη απο την Μ5

Ευλογητός
10-11-04, 21:41
Μπηκα την Κυριακη (μετα το test drive της 1) σε 6αρα cabrio και 735...Αχχχχχ!!

kalpasM3
10-11-04, 22:38
Ενώ ήμουν στην Αθήνα για το test drive της σειράς 1, το Σάββατο στις 23/10
με πήραν τηλ από την Δράμα και μου είπαν ότι η Αντιπροσωπειά της BMW έφερε test drive την 645 ci και την Χ3 αλλά όταν ανέβηκα ήταν ήδη αργά τα αυτοκίνητα είχαν ήδη φύγει και μου έμεινε μια μεγάλη πικράδα.ΚΡΙΜΑ

DoctorAbo
10-11-04, 22:51
Είναι απίστευτο αυτοκίνητο. Είναι μοναδικό. Είναι το SL 55 AMG killer. Και υποψιάζομαι ότι ο φίλος μας ο BMWER θα είναι ο πρώτος ιππότης που θα πάρει το αίμα μας πίσω.

Προτείνω, αμέσως μετά την απόκτηση του αυτοκινήτου από τον BMWER να προγραμματιστεί ειδική τελετή μυστικιστικού περιεχομένου στο garage του BMWER όπου θα παρευρεθούμε όλοι και εγώ (ως επίσημος πάστορας του club ) θα τον χρήσω First BMWER M6 EASTERN EUROPE KNIGHT με τη βοήθεια ειδικού σπαθιού Samurai που θα έχω εξασφαλίσει ειδικά για την περίσταση.

Δε μπορώ να φανταστώ τίποτα λιγότερο σαν υποδοχή ενός τέτοιου αυτοκινήτου και του ιππότη του στην Ελλάδα. :cheers:

kalpasM3
10-11-04, 23:00
Συμφωνώ με τον DoctorAbo, ένα αυτοκίνητο πραγματικά για λίγους και θα πρέπει να δοθεί μεγάλη λαμπρότητα στο γεγονός απόκτησης του αυτοκινήτου από ένα μέλος της μεγάλης αυτής παρέας.

alexk
10-11-04, 23:57
με τη βοήθεια ειδικού σπαθιού Samurai που θα έχω εξασφαλίσει ειδικά για την περίσταση.

Γιατρέ μου και με όλα το σεβασμό, αλλά αντί για σπαθί, προτείνω μπάρα θόλων αλουμινίου Schnitzer...

Panoz
11-11-04, 09:40
Για αυτό ο αυτοκίνητο θα μπορούσα να θυσιάσω πολλά....και μη με ρωτήσετε τι! Πάντως είναι ωραίο να έχεις όνειρα!

Ray
11-11-04, 12:46
Κρίμα που δεν είναι ιδιαίτερα όμορφο...καμιά σχέση με την 8άρα θεά....

manosbmw318ie30
11-11-04, 13:03
ΕΛΠΙΖΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΔΟΧΟ ΤΗΣ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗΣ Μ1... ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ :loser:

ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΜΕ ΤΗΝ Μ8, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (ΜΕ ΚΙΝΗΤΗΡΑ V12 ΚΑΙ 550 ΑΛΟΓΑ ΝΟΜΙΖΩ :banghead: ΚΑΠΟΥ ΣΤΙς ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '90 (1992-93)) ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΤΑ 20+ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SUPERCARS.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ Ζ8... ΚΑΙ Γ@μw ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΔΕ ΛΕΩ, ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΑΡΜΑΝΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SUPERCAR. :angryfire

Geo_3D
11-11-04, 14:00
ΕΛΠΙΖΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΔΟΧΟ ΤΗΣ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗΣ Μ1... ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ :loser:

ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΜΕ ΤΗΝ Μ8, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (ΜΕ ΚΙΝΗΤΗΡΑ V12 ΚΑΙ 550 ΑΛΟΓΑ ΝΟΜΙΖΩ :banghead: ΚΑΠΟΥ ΣΤΙς ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '90 (1992-93)) ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΤΑ 20+ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SUPERCARS.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ Ζ8... ΚΑΙ Γ@μw ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΔΕ ΛΕΩ, ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΑΡΜΑΝΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SUPERCAR. :angryfire
Aδερφε σε βρισκω λιγο ανενημερωτο.Φυσικα και εχουμε supercar,και ισως το γρηγοροτερο του πλανητη,απλως δεν το φωναζει οτι ειναι BMW.Το κρυβει κατω απο το καπο της.
McLAREN F1 :dance:

Fanatic
11-11-04, 14:04
Aδερφε σε βρισκω λιγο ανενημερωτο.Φυσικα και εχουμε supercar,και ισως το γρηγοροτερο του πλανητη,απλως δεν το φωναζει οτι ειναι BMW.Το κρυβει κατω απο το καπο της.
McLAREN F1 :dance:


Kαι επισης οτι το πιο εντυπωσιακο στην ολη κατασκευη συμφωνα με ολα τα εντυπα και αλλα ειναι το μοτερ.... ;)

manosbmw318ie30
11-11-04, 14:14
Aδερφε σε βρισκω λιγο ανενημερωτο.Φυσικα και εχουμε supercar,και ισως το γρηγοροτερο του πλανητη,απλως δεν το φωναζει οτι ειναι BMW.Το κρυβει κατω απο το καπο της.
McLAREN F1 :dance:


ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΝΗΜΕΡΩΤΟΣ. ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ McLAREN F1. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΤΟΥ. (QUIZ: ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΤΟΥ McLAREN F1 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΙ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΝΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΚΛΩΒΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ VENTURI ΚΑΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΗΜΑ; ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΤΟ-ΑΕΡΟΤΟΜΕΣ)

Ο Μ Ω Σ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ BMW SUPERCAR ΕΙΝΑΙ ΤΟ Μ1. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΘΕΤΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΤΟΤΥΠΑ NAZCA & NAZCA C2 ΤΗΣ ITALDESIGN ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ ~1000 ΕΒΑΖΑΝ ΤΑ ΓΙΑΛΙΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ SUPERCARS ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΛΟΓΑ. KAI ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ BMW.

ΘΕΛΩ BMW BMW, ME TON ΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΚΑΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΡΟΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!

Μ1 FOR EVER :ices_ange

Fanatic
11-11-04, 14:19
Το Μ1 φτιαχτικε σε συνεργασια με την lamborghini οποτε ειναι παρομοια κατασκευη με την mclaren f1(μοτερ bmw σασσι σχεδιαση απο αλλη εταιρια) :deal:

manosbmw318ie30
11-11-04, 14:37
Το Μ1 φτιαχτικε σε συνεργασια με την lamborghini οποτε ειναι παρομοια κατασκευη με την mclaren f1(μοτερ bmw σασσι σχεδιαση απο αλλη εταιρια) :deal:


ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ lamborghini, ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΜΕ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΧΑΜΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΚΑΝ ΟΙ Μ1 ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.

manosbmw318ie30
11-11-04, 14:50
:calm: ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΟΥ, ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, Ή ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΩΣ ΟΧΗΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΡΔΙΑ BMW. ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑ SUPERCAR ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ 100% ΑΠΟ ΤΗΝ BMW. ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΙΣΕΙ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ (ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΠΑΝΤΑ) ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Μ6. ΑΝ ΑΝΑΤΡΕΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, Η Μ635CSi ΤΟΥ 1983 ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΤΟΥ Μ1 ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟ, ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ. ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ SUPERCAR.

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ Μ6 ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΒΓΕΙ GT... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 1000000% ΥΠΕΡΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ :)

manosbmw318ie30
11-11-04, 19:24
http://www.bmwworld.com/artcars/70_warhol.jpg

ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ!:bowdown:

manosbmw318ie30
11-11-04, 19:29
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΚΟΥΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ, ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΡΟΓΟΝΟ ΤΗΣ. :deal:

http://www.bmwworld.com/pics/6er/m6/dsc02910.jpg

kalpasM3
11-11-04, 20:59
Πραγματικά πολύ ωραίες οι φωτογραφίες που μας δείχνεις manowbmw318ie30.
Aναρωτιέμαι αν κάποιος ήθελε να αποκτήσει ένα από τα αυτοκίνητα που θα μπορούσε να τα βρει γιατί πραγματικά κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι υπέρσυλεκτικά και τα δύο.

manosbmw318ie30
11-11-04, 21:46
ΓΙΑ ΤΟ Μ1 ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ! ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΗΧΘΗΣΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 450 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΠΡΟΣ ΑΓΟΡΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ 6αρα ΤΗ ΠΑΛΙΑ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΗ 328 ΚΑΙ ΤΗΝ 507 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΕΣ BMW ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΧΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. Η Μ635CSi, ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΤΟ 1988 ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΕΡΙΟΠΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ BMW ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ Μ6.

ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ 6αρα ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΜΟΝΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, Ή ΑΓΓΛΙΑ, Ή ΗΠΑ.

manosbmw318ie30
11-11-04, 21:53
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ:

BMW 328 (http://www.bmwworld.com/pics/vintage/3328_832.jpg)
http://www.bmwworld.com/pics/vintage/3328_832.jpg


KAI


BMW 507 (http://www.bmwworld.com/pics/vintage/0301_832.jpg)
http://www.bmwworld.com/pics/vintage/0301_832.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAX! :bowdown:

Fanis
12-11-04, 09:03
Μάνο, συμφωνούμε σε πολλά!!

Η 636Csi (και Μ6) πιστεύω και εγώ οτι είναι απο τις πιο ωραίες BMW, και το όνειρό μου είναι μια Μ635Csi.....κάποια στιγμη!

Για την Μ1, το λόγια είναι περιττά, αλλά σίγουρα βρίσκεις αν θες και έχεις πολλάααα λεφτά....τις πουλάνε οι συλλέκτες, αλλά πανάκριβα.

Όσο για την νέα Μ6, αν περιμένεις Supercar, μάλλον θα απογοητευτείς....θα είναι Supercar GT, κάτι σαν Maranello 550, 911, κλπ....δεν πιστεύω οτι θα έχει καμία σχέση με Lambo κλπ. Πα΄ραυτα θα είναι υπερ-γρήγορη και κατα την γνώμη μου είναι και κούκλα ;)

M3EST
12-11-04, 10:13
OI ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ NORDSCHLEIFE ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ
ΤΟ ΒΜW M TESTING CENTER ΣΤΟ NIRBURGRING. ΠΗΓΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟ
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.ΑΡΩΣΤΕΙΑΑΑ :smashtard

manosbmw318ie30
12-11-04, 22:55
Η ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ 328 ΕΙΝΑΙ -ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ- ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Mille Miglia ΤΟΥ 1938, ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ 1000 ΜΙΛΙΩΝ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ BRECIA, ΣΤΗ ΡΩΜΗ.

:bowdown:ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ, ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ & ΟΔΗΓΟΥΣ - ΗΡΩΕΣ!:bowdown:


ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ FORUM CLASSIC (ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΛΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ). ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΑΦΙΣΑ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ LINK:

http://www.bmwworld.com/pics/vintage/3542_1024.jpg

kalpasM3
12-11-04, 23:37
Προτείνω κάποια στηγμή όσα μέλη έχουν την ευκαιρία να πάμε στο Μόναχο για περιήγηση στο εργοστάσιο και στις υπόλοιπες εγκαταστάσεις της BMW, γιατί πήγε ο M3 ESTORIL στο M TESTING CENTER και ήδη άρχισα να ζηλεύω! Ένα όνειρο που το έχω εδώ και πολλά χρόνια!

manosbmw318ie30
13-11-04, 22:05
Προτείνω κάποια στηγμή όσα μέλη έχουν την ευκαιρία να πάμε στο Μόναχο για περιήγηση στο εργοστάσιο και στις υπόλοιπες εγκαταστάσεις της BMW, γιατί πήγε ο M3 ESTORIL στο M TESTING CENTER και ήδη άρχισα να ζηλεύω! Ένα όνειρο που το έχω εδώ και πολλά χρόνια! :D ΠΡΕΠΕΙ!!!!:yippee:

Nick_compact
15-11-04, 14:29
Πιο πάνω κάποιο μίλησαν για supercar BMW!Για τους γνώστες,εγώ θα υπενμθυμίσω το BMW Nazca C2................o νοων νοήτω για αυτό το κτήνος που αμάρτησαν να μην το βγάλουν έστω σε περιορισμένη παραγωγή.

manosbmw318ie30
17-11-04, 21:47
c2Πιο πάνω κάποιο μίλησαν για supercar BMW!Για τους γνώστες,εγώ θα υπενμθυμίσω το BMW Nazca C2................o νοων νοήτω για αυτό το κτήνος που αμάρτησαν να μην το βγάλουν έστω σε περιορισμένη παραγωγή.

ΓΙΑ ΤΟ C2 (TO NAZCA ΤΗΣ ITALDESIGN KAI OXI TO..... CITROEN :D ) ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ. ΕΙΧΑΙ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΤΗΣ ALPINA 850 ΜΕ 350 ΑΛΟΓΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ 1000 ΚΙΛΑ ΒΑΡΟΣ. ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΟ 1991. ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΣΤ ΓΝΩΣΕΩΝ ΕΔΩ. ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΗΣ BMW ΠΟΥ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΝ ΓΙΑ SUPERCARS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΤΕ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

http://www.fast-autos.net/italdesign/nazcac2.jpg

manosbmw318ie30
20-11-04, 17:12
http://auta5p.car.cz/katalog/ascari/kz1_01.jpg

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΠΟ... ΠΕΖΩ :p ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΠΟ Μ5 ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟ ΣΤΑ 500-520 ΑΛΟΓΑ. 0-60 ΜΙΛΙΑ ΣΕ 3,7SEC KAI ΤΕΛΙΚΗ 200MPH! ΔΗΛΑΔΗ Η BMW ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ; :takecover

manosbmw318ie30
20-11-04, 17:22
ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ BMW, ΘΑ ΗΘΕΛΑ Η Μ6 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ Μ8 ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ. :embarassm

http://www.bmw-power.8m.com/bmw_M8.jpg

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ, ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΤΗΣ Μ8 (Ο S70/1 ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ S70 THΣ 850) ΣΕ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ (S70/2 & S70/3) ΕΓΙΝΕ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΤΗΣ MC LAREN F1! :icon11:

http://www.cs-zone.com/OVERIG15.jpg