PDA

Επιστροφή στο Forum : VW POLO VS SEAT ALTEA 1.6


DRIFTER
15-11-04, 15:36
Το Σάββατο που μας πέρασε κατα της 1 το βράδυ κάνοντας βόλτες ......και έτοιμος να πάω σπίτι να α΄ραξω συνατάω το καινουργιο altea seat αλλά με ζάντες εξάτμιση αεροτομή χαμηλωματάκι και ένα απλό bodykit και΄πήγαινε προς φιλιατρά μέρος οπου έχε δρόμο να κατέβει αεροπλάνο...και τον πέρνω απο πίσω να δώ τι ψάρια πιάνει απο ότι είδα 1,6...με τρια ατομα αυτος και 2 εγώ...με το που βγαίνουμε στο μεγαλο δρόμο αρχίζω και του κολλάω απο πίσω το πατάει κάνει προσπέραση σε ένα που ήταν μπροστά κολλάω και εγώ απο πίσω βάζω με τρίτη και καπου στα 125-130 και συνεχίζω να του κολλάω του αναβοσβήνω και μια τα φώτα το πατάει και αλλο το σανιδώνω και εγώ και βαζω τετάρτη και είμαι στα 150 και του ξανααναβοσβήνω τα φώτα και μετά αφου είδε ότι δεν τον έπερνε άρχισε να κόβει και έκανε δεξιά....και κάνω αναστροφή ποιο πέρα για να γυρίσω και τσουπ βλέπω ενα Ε36 325 πολλά καλούδια απάνω να περνάει την κάνω την αναστροφή τελικιάζω όλες τις ταχύτητες και πριν τον προσπεράσω του αναβοσβήνω τα φώτα κα ιτον περνάω με καμια 150αρια λέγοντας με το φίλο μου πααρταα ψάρραακααα.....βέβαια μόνοι μας τρέχαμε γιατι αν το πάταγε θα μας πάταγε απο πάνω...και έτσι μετά γυρίσαμε σπίτι

Vanatorul
06-12-04, 23:14
Υποθέτω ο τύπος με την BMW χαμογελούσε. Κατά τα άλλα το για το άλλο το τυπάκι το τσάι με άρωμα καραμέλα της Lipton είναι μια καλή επιλογή ;)
Μήτσος

popolaros
07-12-04, 14:23
http://www.clubfocus.gr/forums/images/smilies/whatever.gif

pavlos1973
07-12-04, 15:39
popolare eisai megali alitra !!! :-)) :-p