PDA

Επιστροφή στο Forum : Na mai k gw... new proud member of bmw family!!!


Lil
18-12-06, 17:23
:peepwall:

Καλησπέρα σε όλους......
Με λένε Μάνο
Είμαι 18 από τα Λιόσια κ σπούδαζω πληροφορίκη
ΛΟΙΠΟΝ....
ΚΑΤ'ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΑ.....
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΟΥΡΙ (ετσι λεμε το μώρο μου στιν παρέα μου...) ΕΜΕΙΝΑ ΜΛΚΣ (βάλε Α) Κ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑ ΧΩΡΙΣ 2η ΚΟΥΒΕΝΤΑ....
ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΘΡΑΚΙ (σαν μαυρο) ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ....
ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ BILSTEIN ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ, ΑΕΡΙΖΟΜΕΝΕΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ, ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΥΣ ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥΣ, ΚΑΘΩΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗ Κ ΦΙΛΤΡΟ ΑΠΟ M3....
ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΜΑ (ακομα) ΑΝ ΕΞΕΡΑΙΣΟΥΜΕ, ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ Μ3, Κ ΤΙΣ 17" SHNITZER...

ΟΙ ΠΙΝΕΛΙΕΣ ΜΟΥ: ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ, CD-DVD PLAYER, PS2...
ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΙΜΕ, ΜΑΨΡΑ ANGEL K ΦΡΥΔΑΚΙΑ...
ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΟΜΟΡΦΙΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΚΩΛΑΡΑΚΟ ΤΗΣ (που δεν θα ισσιωνει ποτε :D - ε εχουμέ ενα μικρό κολληματάκι με το drift τι να κάνουμε)
ΚΑΘΩΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΗΛΙΟΡΟΦΗΣ....

ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΩ ΑΚΟΜΑ...
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΕΙΡΑΞΩ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ....

ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΑ BMW ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ ( ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΤΟΣ japan )
ΠΛΕΟΝ ΔΗΛΩΝΩ PROUD MEMBER OF BMW MOTORS FAMILY.....
(αλλα παλι θα ηθελα καποτε να μπορεσω να αποκτησω ενα Toyota Supra :D :D )

Αυτά, θα ήθελα να μπω ενεργα στην οικογένεια αυτη.....

alexcsl
18-12-06, 17:26
Καλωσήρθες στο forum!

Ρίξε μια ματιά στους κανονισμούς :
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php

και καλή περιήγηση!

oldcarskickass
18-12-06, 17:51
Καλώς ήρθες,

ωραιο το εργαλείο σου φίλε μου και καλοτάξιδο, αν έχεις ακούσει "once a BMW rider always a BMW rider", βάλε και καμιά ακόμα φωτό από το εργαλείο μέρα ώστε να δούμε και τα υπόλοιπα που λες.

Υ.Γ.: γράφε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες γιατι
1) είναι κανόνας του φόρουμ και
2)με τα κεφαλαία είναι σα να φωνάζεις.

Lil
18-12-06, 18:02
οκ.... θα εχω υποψην μου τους κανονες....
ευχαριστω για το κολωσορισμα....
εχετε προγραμματισει καμια συναντηση?????

NICK_M3
18-12-06, 19:57
καλως ηρθες φιλε μου
να το χαρεις το μπεμπεκι σου και συ οπως και μεις οι υπολοιποι!!! :):)

η συνάντηση μας ειναι την τετάρτη το βράδυ στο αεροδρόμιο...

αν κοιτάξεις στην κεντρική σελίδα στα δεξιά σου θα βρείς τις προγραματισμένες συναντήσεις μας.

και πάλι καλώς ήρθες!

Lil
25-12-06, 02:35
σηκωσα κ photoss.....
check out my garage

nassosbmw1
25-12-06, 12:00
:peepwall:

Καλησπέρα σε όλους......
Με λένε Μάνο
Είμαι 18 από τα Λιόσια κ σπούδαζω πληροφορίκη
ΛΟΙΠΟΝ....
ΚΑΤ'ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΑ.....
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΔΟΥΡΙ (ετσι λεμε το μώρο μου στιν παρέα μου...) ΕΜΕΙΝΑ ΜΛΚΣ (βάλε Α) Κ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑ ΧΩΡΙΣ 2η ΚΟΥΒΕΝΤΑ....
ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΘΡΑΚΙ (σαν μαυρο) ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ....
ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ BILSTEIN ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ, ΑΕΡΙΖΟΜΕΝΕΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ, ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΥΣ ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥΣ, ΚΑΘΩΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗ Κ ΦΙΛΤΡΟ ΑΠΟ M3....
ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΜΑ (ακομα) ΑΝ ΕΞΕΡΑΙΣΟΥΜΕ, ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ Μ3, Κ ΤΙΣ 17" SHNITZER...

ΟΙ ΠΙΝΕΛΙΕΣ ΜΟΥ: ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ, CD-DVD PLAYER, PS2...
ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΙΜΕ, ΜΑΨΡΑ ANGEL K ΦΡΥΔΑΚΙΑ...
ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΟΜΟΡΦΙΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΚΩΛΑΡΑΚΟ ΤΗΣ (που δεν θα ισσιωνει ποτε :D - ε εχουμέ ενα μικρό κολληματάκι με το drift τι να κάνουμε)
ΚΑΘΩΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΗΛΙΟΡΟΦΗΣ....

ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΩ ΑΚΟΜΑ...
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΕΙΡΑΞΩ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ....

ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΑ BMW ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ ( ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΤΟΣ japan )
ΠΛΕΟΝ ΔΗΛΩΝΩ PROUD MEMBER OF BMW MOTORS FAMILY.....
(αλλα παλι θα ηθελα καποτε να μπορεσω να αποκτησω ενα Toyota Supra :D :D )

Αυτά, θα ήθελα να μπω ενεργα στην οικογένεια αυτη.....

Καλοταξιδος και καλα χιλιομετρα!
μαθε το αυτοκινητο κανε τις τσαρκες σου,και ολα σιγα-σιγα!Η ζωη ειναι μπροστα σου.

sotiris 328i
25-12-06, 13:58
καλως ηρθες στην παρεα μας!

Christos 330i ///M
25-12-06, 14:00
Καλως ηρθες φιλε ολοι απο αλλου ξεκιναμε και καταληγουμε εκει που
πρεπει καλη περιηγηση και απο εμενα . . . !

Υ.Γ καλες γιορτες . . . !

M3Convertible
25-12-06, 16:09
Καλώς όρισες φίλε με τη μπέμπα σου….άντε και καλά μπαξίματα

Lil
29-02-12, 04:32
πανε 6 χρονια απο τωρα και ολα μοιαζουν τοσο κοντινα...
ακομα "τις νυχτες ντυνομαι παιδι" και ονειρευομαι πηγαινω σε παρελθον και μελλον... μεχρι κ εδω ξεκινισα ως ενας καγκουρακος (ισως ειμαι ακομα λιγο αλλα το κρυβω) ασχολειθηκα γνωρισα σημαντικους ανθρωπους που παιξανε ρολο στην πορεια την δικη μου κ του αυτοκινητου μου.. εκανα αμετρια μπαξιματα... εγινα μοντ , εφυγα απο μοντ, εφυγα αγγλια ειμαι κοντα στο να φυγω εν μερη και απο την Βαυαρικη οικογενεια αλλα ακομα ειμαι εδω.. 6 χρονια μετα λοιπον με οτι υλικο μπορεσα να βρω... σας παρουσιαζω το evolilution :p:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/425906_10150565895075588_652350587_9239473_1127822 526_n.jpg

υγ1. αμα εχει αυπνια ο ανθρωπος...

υγ2. πιστευω πως ηταν το ιδανικοτερο thread για να το ποσταρω

υγ3. ναι ειναι το ιδιο αμαξι!!

υγ4. αξιζε μεχρι και το τελευταιο σεντ...

υγ5. το μονο που μετανοιωνω ειναι οτι δεν φοραω ακομα τις bbs που ειχα καποια περιοδο.. :/

υγ6. το προτζεκτ δεν εχει τελειωσει ακομα απλα εχει παγωσει λογω αλλαγης προτεραιοτητων!

bmwdakias85
29-02-12, 07:43
καλος ηρθες κ απο μενα μανο.....καλη διαμονη...
η συναντισης γινονται καθε 1η πεμπτη του μηνα!
οσο για το σουπρα που λες ολοι θα το θελανε ενα σουπρα,αλλα ενα αμαξη που το ονομα του το βγαζουν κ σε παπι δεν ειναι σοβαρο αμαξη :D

Driftakos
29-02-12, 08:00
ωραίος.. και σα project και σα παρουσίαση και σα δουλειά... άντε και στα δικά μας θα πω..

και στηριζόμενος σε μία φωτό σου, για σένα

http://www.youtube.com/watch?v=_Fbhy-SIEMU

υγ: για το "κάγκουρας" που είπες, άλλος έχει τα πρωτεία... by far που λέτε και εκεί πάνω

sierra
29-02-12, 08:38
Καλώς όρισες και από εμένα και καλή διαμονή. Να χαίρεσαι την μπέμπα σου... :pimp:

Stunt Mike
29-02-12, 09:56
Γυρισες Ελλαδα ρε τρελε??Τ'αμαξι σου βολταρει ακομη στη γειτονια μου νομιζω....(ειμαι ο πρωην Miket328e36)

LEO328
29-02-12, 10:15
χαχαχα Lil κορυφη!
ξεκινωντας-ψαχνοντας στο forum πριν κανα χρονο ποσα και ποσα thread δεν διαβασα που ειχες συμμετοχη οσον αφορα τα 28αρια.....καλως ηλθες πισω και αμα εισαι ελλαδα η΄ οταν ερθεις αμα δεν εισαι ακομα οπωςδηποτε στειλε π.μ. να γνωριστουμε απο κοντα και να δω τον πανθηρα.....οι γειτονιες μας συνορευουν.1 τσιγαρο αποσταση ειμαστε!:party:

ThaNOS E46coupe
29-02-12, 16:51
χαχαχα...ρε τον τρελό!!!! :hello::jester: καλώς ήλθες πάλι Μάνο!!!


1 τσιγαρο αποσταση ειμαστε!:party:

τί τσιγάρο όμως, δέ μας έιπες!!!!:icon02:

LEO328
29-02-12, 17:26
χαχαχα...ρε τον τρελό!!!! :hello::jester: καλώς ήλθες πάλι Μάνο!!!




τί τσιγάρο όμως, δέ μας έιπες!!!!:icon02:

οχι στριφτο γιατι δεν θα προλαβω να το κανω ολο!χεχε μουγκριζει ουλο τωρα ρεεεε!:flipa: