PDA

Επιστροφή στο Forum : Μ5 Ε39 ΠΩΛΕΙΤΑΙ


Nikos M5
19-12-06, 15:09
Πουλαω το Μ5 μου, ειναι μοντελο 1999, αγορασμενο απο Σπανο με full service history στο συγκεκριμενο dealer, με 80,000χλμ .
Το χρωμα ειναι silverstone blau, εχει γινει face lift, εχει διπλα τζαμια, sunroof , navi dvd tv 16x9, cd changer 6 δισκο, καθισματα σε μαυρο-κοκκινο nappa δερμα, θερμαινομενα, με μνημες του οδηγου, short shift Schnitzer , μπροστινη και πισω ζανφορ Schnitzer , μπαρα θολων, εμπρος και πισω φρενα Movit τετραπιστονα με τρυπιτους αεριζομενους δισκους (σταματαει πολυ καλα και με διαρκεια στο φρεναρισμα), pirelli pzero rosso προσφατα αλλαγμενα, ανακλινομενα και διαιρουμενα πισω καθισματα (πολυ χρησιμο για ογκωδη η μακρια αντικειμενα), cruise control, xenon lights, κεντρικη κονσολα με τηλεφωνο, ξυλινη επενδυση σε κονσολα, ταμπλω και πορτες.
Η τιμη ειναι 48,000 ευρω (αν καποιοι θεωρουν οτι ειναι υψηλη, σεβαστο μεν αλλα ας μην ανοιξουμε συζητηση δε) και αν ενδιαφερεται καποιος σοβαρα ας στειλει p.m .
Ευχαριστω , Νικος

S38B38 Monsta
20-12-06, 08:34
Καλοπούλητο Νίκο το τέρας, μετά το Ε34 Μ5 μου το 39αρι είναι η φυσική επιλογή, δυστυχώς όμως απέχω για λίγο ακόμα από το όνειρο...

5555
20-12-06, 08:51
Πραγματικα του Νικου ειναι απο τα καλυτερα γνησια - μετρημενα στα δακτυλα ειναι τα γνησια- που κυκλοφορουν , χωρις φθορες χρησης, σαλονι αψογο , εξωτερικα χωρις ψεγαδι , και φορτωμενο με ολα τα εξτρα.

Νικο συμφωνω η τιμη ειναι πολυ καλη , και σε οποιον αρεσει . Στο κατω κατω , υπαρχουν και τα χρεπια , δηλαδη τα '' κοψε ραψε''.....

Nikos M5
20-12-06, 11:13
Να προσθεσω οτι το αυτοκινητο εκανε πριν απο 3,000χλμ ενα πολυ μεγαλο σερβις στο Σπανο , μεταξυ αλλων αλλαχτηκε και δισκος , πλατω και ρουλεμαν, οποτε για πολλα ακομα χιλιομετρα δεν προκειται να ζητησει τιποτα.
Επισης τα λουφτ (και τα 2) αλλαχτηκαν πριν απο χρονια μιας και η σειρα αυτη παρουσιαζε ενα προβλημα σε αυτο το θεμα.
Το αυτοκινητο βρισκεται σε υπογειο γκαραζ και ειναι ατρακαριστο .

Panoz
20-12-06, 11:18
Το αυτοκίνητο το έχω δει και φαίνεται άψογο. Καλοπούλητο εύχομαι.

Nikos M5
20-12-06, 11:31
Ευχαριστω πολυ.
Ελπιζω να το παρει καποιος και να το εκτιμησει οπως αυτος που πηρε το Ε34 και το εχει κατευχαριστηθει.

Nikos M5
20-12-06, 11:36
Πραγματικα του Νικου ειναι απο τα καλυτερα γνησια - μετρημενα στα δακτυλα ειναι τα γνησια- που κυκλοφορουν , χωρις φθορες χρησης, σαλονι αψογο , εξωτερικα χωρις ψεγαδι , και φορτωμενο με ολα τα εξτρα.

Νικο συμφωνω η τιμη ειναι πολυ καλη , και σε οποιον αρεσει . Στο κατω κατω , υπαρχουν και τα χρεπια , δηλαδη τα '' κοψε ραψε''.....

Δεν απευθυνομαστε σε αυτους Σπυρο.
Οποιος θελει κατι φτηνο ας κοιταξει αλλου.
Το αυτοκινητο ειναι πληρωμενο και οποιος ειναι σε θεση να το εκτιμησει καλως.
Αλλιως no prob.

Christos 330i ///M
20-12-06, 12:57
Αυτο το αυτοκινητο αν καποτε το αποκτησω δεν πρωκειται
να το πουλησω ποτε μου . . .
Καλωπουλητω να ειναι φιλε . . . !
Ειναι πολυ φοβερω μηχανημα . . . !

compact
20-12-06, 13:56
και αυτο το μ5 το δινεις????
γιατι? ερχεται το καινουργιο μ5?
να το πουλησεις σε ανθρωπο που ξερει να εκτιμαει το καλοπληρωμενα και καλοσυντηρημενο αυτοκινητα!
να τον περασεις απο πολλα τεστ!!
καλη τυχη!

Nikos M5
20-12-06, 14:12
και αυτο το μ5 το δινεις????
γιατι? ερχεται το καινουργιο μ5?
να το πουλησεις σε ανθρωπο που ξερει να εκτιμαει το καλοπληρωμενα και καλοσυντηρημενο αυτοκινητα!
να τον περασεις απο πολλα τεστ!!
καλη τυχη!

Thanks Κωστα.
Παλι σε BMW θα παω......που αλλου ??

S38B38 Monsta
27-12-06, 16:44
OFF TOPIC αλλά:

Η τιμή είναι απόλυτα λογική για το συγκεκριμένο όχημα που ακούγεται άψογο από κάθε πλευρά + τα έξτρα που έχει. Και μόνο που τα διαβάζω Νίκο μου τρέχουνε τα σάλια...

Είναι σαν το τύπο όταν είχε έρθει να δει το δικό μου Μ5. Το πήρε στη στιγμή, χωρίς παζάρια χωρίς τίποτα, το είδε, το έλεγξε, το εκτίμησε και τέλειωσε εκεί.

Μακάρι να το κράταγες για μερικούς μήνες ακόμα...

Nikos M5
27-12-06, 17:30
OFF TOPIC αλλά:

Η τιμή είναι απόλυτα λογική για το συγκεκριμένο όχημα που ακούγεται άψογο από κάθε πλευρά + τα έξτρα που έχει. Και μόνο που τα διαβάζω Νίκο μου τρέχουνε τα σάλια...

Είναι σαν το τύπο όταν είχε έρθει να δει το δικό μου Μ5. Το πήρε στη στιγμή, χωρίς παζάρια χωρίς τίποτα, το είδε, το έλεγξε, το εκτίμησε και τέλειωσε εκεί.

Μακάρι να το κράταγες για μερικούς μήνες ακόμα...


Eimai diakopes kai grafo apo laptop pou den ypostirizei ellinika kai grafo greenglisg.
Pote den ksereis....
An vretho koda sto magazi kosta tha sto fero na to deis apo koda.
Einai odos kalo kai aksizei ena kalo neo idioktiti.
fovero oxima gia kapion pou kserei kai yperplires.