PDA

Επιστροφή στο Forum : Ελατηρια H&R E30


God
04-01-07, 11:19
Πωλειται ενα σετ 4 ελατηρια κοκκινα χαμηλωματος 3 ποντων για ολα τα Ε30 πλην Μ3. Ειναι 4 μηνων πανω στο αμαξι. Τιμη μονο 100 ευρω. Τα βγαζω γιατι...δουλεια δεν ειχε ο διαολος... :banhim:

Αν θελετε με αλλα 150 ευρω τα κανουμε σετακι με Sachs Advantage αμορτισερ για 325, 4 μηνων επισης. (αυτα ειμαι στο να τα δωσω-να μην τα δωσω...οποτε θα τα δωσω μονο αν τα θελει αυτος που θα παρει τα ελατηρια)

Ευχαριστω.

malesani
04-01-07, 12:04
Ενδιαφέρομαι!Τα ελατήρια μου ειναι μαμα αλλά δεν ξέρω πόσο χαμηλα είναι.Δεν πιστεύω να χτυπάω στα χαλίκια με 3 πόντους;
Όσο για τα Sachs...Έχω τα Bilstein τα κιτρινα.Τα Sachs είναι πιο μαλακά ή πιο σκληρά;

God
04-01-07, 12:14
Ενδιαφέρομαι!Τα ελατήρια μου ειναι μαμα αλλά δεν ξέρω πόσο χαμηλα είναι.Δεν πιστεύω να χτυπάω στα χαλίκια με 3 πόντους;
Όσο για τα Sachs...Έχω τα Bilstein τα κιτρινα.Τα Sachs είναι πιο μαλακά ή πιο σκληρά;

Δεν θα εχεις προβλημα τοσο που να βρισκεις και στα χαλικια! Αν εβλεπες που μενω...δεν εχω βρει κατω ποτε παρα οταν πηγαινα να καβαλησω κανα πεζοδρομιο που εβρισκε καμια φορα η εξατμιση.

Τα Sachs ειναι αρκετα πιο μαλακα απο αυτα που φορας τωρα, ειναι ανετα χωρις να γινεται το αμαξι βαρκα στο γυαλο.

God
06-01-07, 14:32
Εεεεφυγαν! (σιγα που θα καθοντουσαν δηλαδη...)

malesani
09-01-07, 13:41
Μάνο τα τοποθέτησα ήδη! Ψήλωσα λίγο αλλα νομίζω σε μερικά χλμ θα κάτσουν λίγο ακόμα!
Ευχαριστώ και πάλι για την άψογη συναλλαγή! Είσαι God!

Christos 330i ///M
09-01-07, 15:26
Μάνο τα τοποθέτησα ήδη! Ψήλωσα λίγο αλλα νομίζω σε μερικά χλμ θα κάτσουν λίγο ακόμα!
Ευχαριστώ και πάλι για την άψογη συναλλαγή! Είσαι God!

Σε ουτε εναν μηνα με συχνη χρηση του αυτοκινητου θε πεσουν
απο μισο μεχρι εναν ποντο ανετα φιλε . . .

malesani
09-01-07, 15:44
Το ελπίζω γιατί με πιανει ίλιγγος στα ψηλά!χεχε!

Christos 330i ///M
09-01-07, 17:32
Το ελπίζω γιατί με πιανει ίλιγγος στα ψηλά!χεχε!

Σε καταλαβαινω :boink: :jester: :boink: . . .

God
09-01-07, 19:25
Μάνο τα τοποθέτησα ήδη! Ψήλωσα λίγο αλλα νομίζω σε μερικά χλμ θα κάτσουν λίγο ακόμα!
Ευχαριστώ και πάλι για την άψογη συναλλαγή! Είσαι God!


Αμα βγαζεις τα μαμα και βαζεις χαμηλωματος και σηκωνεται...φαντασου τι γινοταν! :rofl2:

Χαιρομαι που σου αρεσαν. :)

Για να κατσουν, λιγα χιλιοστα ισως, τα φοραγα 4 μηνες οποτε οσο ηταν να κατσουν κατσανε πιστευω...