PDA

Επιστροφή στο Forum : Βιολογικος καθαρισμος σε Autoglum..


bmw318cabrio
15-01-07, 20:05
Την παρασκευη που ερχεται κανονισα να παω το αμαξι στην Autoglum για εναν βιολογικο καθαρισμο , και αδιαβροχοποιηση της κουκουλας..η τιμη που συμφωνησαμε ειναι 250 ευροπουλα..θελω να ρωτησω 2 παραγματα :
1)H τιμη ειναι λογικη η υπερβολικη???

2)Η Autoglum ειναι πιο ακριβη απο ολες τις υπολοιπες εταιριες,αξιζει η διαφορα αυτη για τη δουλεια που κανουνε η μονο ονομα πληρωνεις??αν εχει παει κανεις ας μου απαντησει παρακαλω..

Marioz
15-01-07, 20:07
Την παρασκευη που ερχεται κανονισα να παω το αμαξι στην Autoglum για εναν βιολογικο καθαρισμο , και αδιαβροχοποιηση της κουκουλας..η τιμη που συμφωνησαμε ειναι 250 ευροπουλα..θελω να ρωτησω 2 παραγματα :
1)H τιμη ειναι λογικη η υπερβολικη???

2)Η Autoglum ειναι πιο ακριβη απο ολες τις υπολοιπες εταιριες,αξιζει η διαφορα αυτη για τη δουλεια που κανουνε η μονο ονομα πληρωνεις??αν εχει παει κανεις ας μου απαντησει παρακαλω..

Τι σημαίνει αδιαβροχοποίηση κουκούλας?

bmw318cabrio
15-01-07, 20:10
Τι σημαίνει αδιαβροχοποίηση κουκούλας?


Οι υφασματινες κουκουλες εχουν ενα υλικο για να μην μπαινει νερο ..με τον καιρο , τον ηλιο , την χρηση αυτο μπορει να ελαχιστοποιηθει και να θελει μια συντηρηση και αδιαβροχοποιηση..υπαρχουν στην αγορα διαφορα σετακια για να το κανεις και μονος σου..απλα προτιμω να το κανει καποιος που ξερει καλα..

sotiris 328i
15-01-07, 21:20
εγω την παρναω ενα σπρευ της WURTH και ειναι μια χαρα.

oldcarskickass
15-01-07, 21:29
Νομίζω ότι ένα παιδί εδώ (S50Monsta ή κάτι τέτοιο) έχει ή δουλεύει σε autoglym ψάξε λίγο το φόρουμ μπας και τον βρεις.

bmw318cabrio
15-01-07, 21:49
Νομίζω ότι ένα παιδί εδώ (S50Monsta ή κάτι τέτοιο) έχει ή δουλεύει σε autoglym ψάξε λίγο το φόρουμ μπας και τον βρεις.

ευχαριστω πολυ φιλε μου..θα το κοιταξω...αν ειναι ετσι μπας κ μου κανουνε και καλυτερη τιμη απο τα 250..σωτηρη εσυ τι λες??λογικη ειναι η τιμη ε??

S38B38 Monsta
16-01-07, 08:12
ευχαριστω πολυ φιλε μου..θα το κοιταξω...αν ειναι ετσι μπας κ μου κανουνε και καλυτερη τιμη απο τα 250..σωτηρη εσυ τι λες??λογικη ειναι η τιμη ε??


Κοίταξε γενικά στην AUtoglym πληρώνεις κάτι παραπάνω από το οποιοδήποτε πλυντήριο αυτοκινήτων που θα σου πουν 'βιολογικός καθαρισμός με 80 ευρώ'.

Αλλά τα πάντα καθαρίζονται με λεπτομέρεια, οδοντόβουτσες, πινελάκια κτλ.

Τεσπα, αν δε δω το αμάξι σου δεν μπορώ να σου πω αν θα χρεώσω λιγότερο, θα πρέπει να το φέρεις από το μαγαζί μου.

Πάντως σε γενικές γραμμές, είμαι αρκετά πιο οικονομικός από τις τιμές που δίνουν στον Άλιμο.

Και μπορείς επίσης να επωφεληθείς από τη προσφορά που έχω ανεβάσει στο forum για όλα τα μέλη. :)

sotiris 328i
16-01-07, 09:05
ευχαριστω πολυ φιλε μου..θα το κοιταξω...αν ειναι ετσι μπας κ μου κανουνε και καλυτερη τιμη απο τα 250..σωτηρη εσυ τι λες??λογικη ειναι η τιμη ε??Eγω λεω να πας στον κωστα(S38B38 Monsta)για να σου κανει καλυτερη τιμη και παρα πολυ καλη δουλεια φιλε μου.

Dark_Niaou
16-01-07, 10:17
στον Κωστα με χίλια γιατι πραγματικά αγαπάει αυτο που κάνει!!

S38B38 Monsta
16-01-07, 11:12
Ευχαριστώ θερμά τους προλαλήσαντες για τα καλά τους λόγια.

Πράγματι αν δεν αγαπάς αυτό που κάνεις, καλύτερα να αλλάξεις επάγγελμα.

Απλά πράγματα, η δουλειά μου είναι και η διαφήμισή μου.

silent
16-01-07, 11:23
Επειδή έχω πάει σχεδόν σε όλα τα καταστήματα που φέρουν το όνομα Autoglym, μπορώ να πώ με ασφάλεια οτι ο Κώστας είναι ο πιο οικονομικός και πιο εξυπηρετικός και η εμπειρία του στο χώρο είναι σπάνια. Όσο για τα προϊόντα Autoglym, είναι τα καλύτερα σε σχέση τιμής απόδοσης, αν μιλάμε για χημικά.

bmw318cabrio
16-01-07, 13:54
τελεια...θελω να παω στον κωστα αλλα πως θα ακυρωσω το αλλο ραντεβου τωρα..λετε να μου την πουνε???και αν ειναι να παρω τον κωστα τηλ να κανονισουμε να παω απο εκει...

sakis-smg1
16-01-07, 16:52
Την παρασκευη που ερχεται κανονισα να παω το αμαξι στην Autoglum για εναν βιολογικο καθαρισμο , και αδιαβροχοποιηση της κουκουλας..η τιμη που συμφωνησαμε ειναι 250 ευροπουλα..θελω να ρωτησω 2 παραγματα :
1)H τιμη ειναι λογικη η υπερβολικη???

2)Η Autoglum ειναι πιο ακριβη απο ολες τις υπολοιπες εταιριες,αξιζει η διαφορα αυτη για τη δουλεια που κανουνε η μονο ονομα πληρωνεις??αν εχει παει κανεις ας μου απαντησει παρακαλω..

μια χαρα ειναι τιμη.

stefos
16-01-07, 17:01
Ευχαριστώ θερμά τους προλαλήσαντες για τα καλά τους λόγια.

Πράγματι αν δεν αγαπάς αυτό που κάνεις, καλύτερα να αλλάξεις επάγγελμα.

Απλά πράγματα, η δουλειά μου είναι και η διαφήμισή μου.

Είναι εύκολο να πεις που είναι το μαγαζί σου? Πήρε το μάτι μου κάπου κατι και για προσφορές?

Christos 330i ///M
16-01-07, 17:11
τελεια...θελω να παω στον κωστα αλλα πως θα ακυρωσω το αλλο ραντεβου τωρα..λετε να μου την πουνε???και αν ειναι να παρω τον κωστα τηλ να κανονισουμε να παω απο εκει...

Ειναι απλο αδερφε ακυρωσετο . . .
Εχω ακουσει τα καλυτερα για τον S38B38 Monsta . . .

bmw318cabrio
16-01-07, 17:22
κωστα κανεις και αδιαβροχοποιηση σε κουκουλες οπως και ολες οι autoglum??υποθετω πως ναι...θα τηλ να κανονισουμε..

bmw318cabrio
16-01-07, 20:15
Μαλλον θα ακυρωσω το ραντεβου...παειιιιιιιιι!!!!!!!

sotiris 328i
17-01-07, 19:30
ναι φιλε μου τα εχουμε πει αυτα!ακυρωσετο.

bmw318cabrio
17-01-07, 19:39
ακυρωθηκε ηδη σωτηρη...θα κανονισω με κωστα..σιγα μην εχουμε ατομο στο forum και παμε αλλου :)

Nikos M5
18-01-07, 12:49
Εχθες πηγα το δικο μου στον Κωστα ,Autoglym Κηφησιας για γυαλισμα και μερικη συντηρηση του εσωτερικου.
Ευτυχως η δυστηχως δεν μπορουμε μονοι μας να εχουμε το ιδιο αποτελεσμα με εναν επαγγελματια.
Το αποτελεσμα πολυ ικανοποιητικο μεσα και εξω και σιγουρα εγγυημενο.
Αν κατι δεν ειναι σωστα τελειωμενο ο Κωστας ειναι σωστος και υπευθυνος ωστε να το διροθωσει (λεμε αν χρειαστει).
Στο θεμα των τιμων και δεδομενης παντα της ποιοτητας εργασιας το βρηκα πολυ λογικο (δεν αναφερω τιμη μιας και υπαρχουν "ευκολα" και "δυσκολα" αυτοκινητα για ενα συντηρητη αναλογως της καταστασης τους οποτε αναλογα διαμορφωνονται και οι τιμες.
Ωπου και αν πας βεβαιωσου οτι εγγυονται για την ποιοτητα της εργασιας τους.

S38B38 Monsta
18-01-07, 15:52
STEFOS & BMW318CABRIO > έχετε pm.

Όσο για το Μ5 του Νίκου (MUNICH M), ε όπως και να το κάνουμε έχω και γω τις αδυναμίες μου σαν άνθρωπος .... :love: :love:

bmw318cabrio
18-01-07, 17:08
Φιλε κωστα το ραντεβου ακυρωθηκε..στην πρωτη ευκαιρια θα σε παρω τηλ να κανονισουμε..η τιμη δεν με νοιαζει τοσο οσο το να γινει αριστη δουλεια(και απο οτι ακουω εισαι κορυφη)..τωρα αν μπορεις και λογω του forum να κοψεις και κατι θα ηταν πολυ καλο απο μερους σου..εξαλλου βρηκα και αλλους που κανανε βιολογικους καθαρισμους με πολυ λιγοτερα αλλα πιστευω οτι η Autoglum εχει αποκτησει με ουσιωδη και σωστη δουλεια το ονομα στο χωρο του καθαρισμου..

S38B38 Monsta
19-01-07, 07:37
Στη διάθεσή σου.

Υπολόγησε όμως ότι αν κλείσουμε ραντεβού τώρα, πας για αρχές Φεβ.

bmw318cabrio
19-01-07, 07:40
καπου εκει ηθελα ετσι και αλλιως γιατι αρχες πληρωνομαι και εγω..με βολεψες παλι :P

gianton
19-01-07, 11:35
Για περιοχή Θεσσαλονίκης, υπάρχει κάποιος με αντίστοιχη ποιοτική εργασία;

bmw318cabrio
19-01-07, 11:37
o σωτηρης328 αν δεν κανω λαθος...νομιζω οτι κανει τετοια πραγματα..αν οχι θα σου πει αυτος..

sotiris 328i
19-01-07, 20:15
o σωτηρης328 αν δεν κανω λαθος...νομιζω οτι κανει τετοια πραγματα..αν οχι θα σου πει αυτος..
Μονο αλοιφη περναω εγω φιλε μου!δεν κανω βιολογικο καθαρισμο.ευχαριστω.

alexcsl
19-01-07, 20:22
Για περιοχή Θεσσαλονίκης, υπάρχει κάποιος με αντίστοιχη ποιοτική εργασία;

Δες την προσφορά της Auto Cosmetic.
http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=3432
Εγώ είχα κάνει εκεί το Μ5, το οποίο είχε
επάνω, βιομηχανική βρωμιά, ήτανε δηλαδή ζαγρέ
η επιφάνειά του, και το πήρα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, μέσα-έξω.

Από όσους ξέρω από το club που εξυπηρετηθήκανε
εκεί, είναι ευχαριστημένοι.

bmw318cabrio
20-01-07, 00:02
Μονο αλοιφη περναω εγω φιλε μου!δεν κανω βιολογικο καθαρισμο.ευχαριστω.


ωραια οταν ανεβω θα πιασεις τις αλοιφες να το κανεις καθρεφτη σωτηρακι..μετα εγω θα κερασω κανα γκομενακι , κανα κρασακι στα λουλουδαδικα..:PPPP:+1:

gianton
20-01-07, 08:25
Δες την προσφορά της Auto Cosmetic.
http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=3432
Εγώ είχα κάνει εκεί το Μ5, το οποίο είχε
επάνω, βιομηχανική βρωμιά, ήτανε δηλαδή ζαγρέ
η επιφάνειά του, και το πήρα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ, μέσα-έξω.

Από όσους ξέρω από το club που εξυπηρετηθήκανε
εκεί, είναι ευχαριστημένοι.

Ευχαριστώ, θα επικοινωνήσω μαζί τους άμεσα μιας και θέλω να το πουλήσω.

gianton
30-01-07, 07:40
Ευχαριστώ τον Στέφανο της AUTO Cosmetic.

Επαγγελματική δουλειά, πραγματικά αγαπάει αυτό που κάνει. Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα. :clap:

Tasulis
24-02-07, 14:59
Ξερει κανεις ρε παιδια εαν υπαρχει autoglym στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ???
Και που βρίσκεται εαν υπάρχει???
Σας ευχαριστώ.

XRISTOS2
24-02-07, 15:20
Πλεον οι αλοιφες για να παρεις το καλυτερο αποτελεσμα πρεπει να ειναι βασισμενες στην νανοτεχνολογια ειναι οτι ποιο τελευταιο υπαρχει και ειναι για ολα τα βερνικια οπως τα αντιχαρακτικα που εχουν τα περισσοτερα καινουργια αυτοκινητα. Απο εκει και περα ο μαστορας πρεπει να εχει υπομονη και να αγαπαει την δουλεια αυτη για να δωσει αυτο που αρμοζει στο αυτοκινητο μας.

teothekid
25-02-07, 15:25
Εδω ρε εχει Autoglym στα γιαννιτσα, στη θεσσαλονικη δε θα 'χει

Tasulis
27-02-07, 22:04
Εδω ρε εχει Autoglym στα γιαννιτσα, στη θεσσαλονικη δε θα 'χει

Και για πες που ειναι ρε φιλος τοτε..........
Οχι μονο πνευμα, Λυσεις να δινουμε παρακαλώ

giannis
28-02-07, 19:04
Καλησπέρα παιδιά!Όποιος ξέρει που υπάρχει στη θεσ/νίκη το autoglym
θα βοηθούσε πολύ.Ευχαριστώ!!:dblthumb2

Tasulis
01-03-07, 11:34
Kαι εγω το ρώτησα αυτο φίλος ποιο πάνω αλλά ο εξυπνακιας teothekid μονο π@π@ριες ξέρει να λεεί, αντι να δώσει μια πληροφορια.

bmw318cabrio
01-03-07, 11:54
Kαι εγω το ρώτησα αυτο φίλος ποιο πάνω αλλά ο εξυπνακιας teothekid μονο π@π@ριες ξέρει να λεεί, αντι να δώσει μια πληροφορια.

Tasulis φιλε μου δεν νομιζω οτι ειναι ωραιο και σωστο να εκφραζομαστε για κανεναν χρηστη ...το παιδι μπορει να υπεθεσε οτι εχει θεσσαλονικη αλλα να μην ξερει :)
Φιλικα , Νικος...

M3Convertible
01-03-07, 12:59
1)H τιμη ειναι λογικη η υπερβολικη???


Και εγώ θα το κάνω αυτό αλλά μέχρι τότε……
http://static.zoovy.com/img/aaavacs/W199-H199-Bffffff/hoover.jpg

Tasulis
03-03-07, 13:09
Tasulis φιλε μου δεν νομιζω οτι ειναι ωραιο και σωστο να εκφραζομαστε για κανεναν χρηστη ...το παιδι μπορει να υπεθεσε οτι εχει θεσσαλονικη αλλα να μην ξερει :)
Φιλικα , Νικος...

Σωστα μιλας φιλος, σωστα υπέθεσε, αλλα μπορουσε να ηταν πιο διακριτικος και επιτελους εαν ηθελα να υποθεσει εας ελεγε που ειναι με καποιον αλλον τροπο. Οχι να μας την πει ετσι.
Σιγουρα θα υπαρχει αλλα ακομη κανενας δεν ειπε τιποτα που ειναι.

bmw318cabrio
04-03-07, 02:14
Σωστα μιλας φιλος, σωστα υπέθεσε, αλλα μπορουσε να ηταν πιο διακριτικος και επιτελους εαν ηθελα να υποθεσει εας ελεγε που ειναι με καποιον αλλον τροπο. Οχι να μας την πει ετσι.
Σιγουρα θα υπαρχει αλλα ακομη κανενας δεν ειπε τιποτα που ειναι.


AUTOGLYM - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ | AUTOGLYM - PANTELIDIS
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ | AUTOMOBILE WASHING
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΡΗΓ. 100 | LABRAKI GRIG. 100
Τούμπα - Toumba Θεσσαλονίκη - Thessaloniki 54351
Ελλάδα - Greece
2310909985

optostyle
04-03-07, 08:21
AUTOGLYM - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ | AUTOGLYM - PANTELIDIS
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ | AUTOMOBILE WASHING
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΡΗΓ. 100 | LABRAKI GRIG. 100
Τούμπα - Toumba Θεσσαλονίκη - Thessaloniki 54351
Ελλάδα - Greece
2310909985 οριστε σας το ελυσε το προβλημα ο bmw318cabrio:icon36:

bmw318cabrio
04-03-07, 10:08
οριστε σας το ελυσε το προβλημα ο bmw318cabrio:icon36:

Eμ...φαγωθηκανε ..και τετοιες πληροφοριες ειναι τοσο ευκολο να βρεις στο νετ..:smashtard :banghead:

KATSARAIOS
08-10-07, 23:59
Κοίταξε γενικά στην AUtoglym πληρώνεις κάτι παραπάνω από το οποιοδήποτε πλυντήριο αυτοκινήτων που θα σου πουν 'βιολογικός καθαρισμός με 80 ευρώ'.

Αλλά τα πάντα καθαρίζονται με λεπτομέρεια, οδοντόβουτσες, πινελάκια κτλ.

Τεσπα, αν δε δω το αμάξι σου δεν μπορώ να σου πω αν θα χρεώσω λιγότερο, θα πρέπει να το φέρεις από το μαγαζί μου.

Πάντως σε γενικές γραμμές, είμαι αρκετά πιο οικονομικός από τις τιμές που δίνουν στον Άλιμο.

Και μπορείς επίσης να επωφεληθείς από τη προσφορά που έχω ανεβάσει στο forum για όλα τα μέλη. :)
που βρισκεται το μαγαζι σου?
ενδιαφερομαι για μια 4πορτη ε46 με υφασμα που το εχει περιποιηθει η κορη μου.

silent
09-10-07, 01:42
Όπως ανεβαίνεις Κηφισίας στο ύψος του ΥΓΕΙΑ σε αυτό το φανάρι κάνεις δεξιά.. Μετά απο λίγα μέτρα θα το δεις στο αριστερό σου χέρι.

KATSARAIOS
09-10-07, 01:51
Όπως ανεβαίνεις Κηφισίας στο ύψος του ΥΓΕΙΑ σε αυτό το φανάρι κάνεις δεξιά.. Μετά απο λίγα μέτρα θα το δεις στο αριστερό σου χέρι.
ok ευχαριστω μπορει ο Κωστας να μας δωσει τηλεφωνο για να δει το αμαξι και να υπολογισουμε στο περιπου ποσο θα παει?

silent
09-10-07, 01:56
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=5303&highlight=AUTOGLYM

KATSARAIOS
09-10-07, 02:03
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=5303&highlight=AUTOGLYM
οκ ευχαριστω , θα κανονισω

Sras
03-01-08, 12:09
Καλημερα

Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια

Εγω ρωτησα σημερα στο μαγαζι στις Τζιτζιφιες τερμα Μ.Μποτσαρη και Εθν.Μακαριου για ενα ε46 κουπε και μου ζητησε 220 ευρω τα οποια κατα την γνωμη μου ειναι πολλα ειδικα για ενα αυτοκινητο που δεν εχει ποτε καπνισει κανενας,
Τι νομιζουν οτι ειναι τα ευρω τελικα ρε παιδια?Μαρουλοφυλλα?
Sras

bimmerm
09-10-12, 17:32
οκ παιδια ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με τον εσωτερικο καθαρισμο του αυτοκινητου.

ειναι 1 χρονου το αυτοκινητο και εχω ενα θεμα με ενα καθισμα. εχει μονο κατι σαν λεκεδες σκουροχρωμους που δεν ξερω απο τι εγιναν το καλοκαιρι,καθως το καθισμα το ειχα σκεπασμενο με πετσετα .ελεγα να το κανω με ενα καθαριστικο απο καποια καλη εταιρεια.το προτεινετε η' να το παω σε ειδικο?υφασματινο ειναι.

σε αντιπροσωπεια στην επαρχια ζητουν 40 ευρω για εναν βιολογικο.ειναι πολυ καλη τιμη σχετικα αλλα θα κανουν καλη δουλεια?εχει κανεις εμπειρια απο καθαρισμο σε αντιπροσωπεια?

ελεγα να κανω με ατμο αλλα σε εναν επαγγελματια που πηγα, μου ειπε οτι ετσι οι λεκεδες θα πανε πιο βαθια.ισχυει αυτο η' ειναι καλυτερα με ατμο?οποιος εχει εμπειρια ας πει.

stef
09-10-12, 21:00
H τιμή ποτέ δεν ξέρεις εαν είναι καλή ή όχι εαν δεν ξέρεις την εργασία που έκανε ο άλλος
Πχ τι εννοώ... μπορεί που λέει ο λόγος να σου βάλει καυστική ποτάσα και να φύγει ο λεκές σε 5 λεπτά και μετά από 3 μήνες το κάθισμα να ασπρίσει, ενώ κάποιος άλλος μπορεί να ασχοληθεί μια ολόκληρη μέρα να σου ζητήσει τα 3πλάσια και να κάνει επαγγελματική άψογη δουλειά με μηχανήματα και προιόντα που πραγματικά δεν θα επηρεάσουν το μέλλον του σαλονιού σου...

bimmerm
09-10-12, 23:08
σωστα τα λες αλλα εγω πως μπορω να το ξερω απο πριν αφου δεν εχω ιδεα τι θα χρησιμοποιησει σαν υλικα?εγω δεν ξερω απο υλικα.αν μου πει το ταδε θα βαλω και το ταδε μηχανημα θα χρησιμοποιησω εμενα ιτς ολ γκρικ του μι.
ο ενας μουπε θα βαλω τα φαρμακα,θα τριψω με μια βουρτσα και θα βαλω εναν ανεμιστηρα να το στενωσει.θα παρει περιπου 2-3 ωρες περισοτερο για το στεγνωμα.αυτα μου ειπε χωρις λεπτομερειες.
στην αντιπροσωπεια πανω κατω τα ιδια.λες εκει που υποτιθεται οτι ειναι και της μαμας να μου τα κανουν χαλια οπως λες επειδη δεν ειναι το ιδιο ειδικοι οπως εσεις?δεν εχω κανει ποτε μου βιολογικο και δεν ξερω που ειναι καλυτερα .

εαν ημουν αθηνα θα ξερα;)

επειδη ειναι καινουριο το αμαξι και βαζω και πετσετες και το προσεχω δεν νομιζω αυτοι οι λεκεδες που δεν ξερω απο που ξεφυτρωσαν,να ειναι βαθια μεσα στο καθισμα.πιστευεις εσυ που ξερεις οτι ισως με ενα σπρευ οπως αυτο που ειπε καποιος στην αρχη του τοπικ να τους βγαλει?

τα χρηματα ειναι λιγα 10-15 ευρω για το καθισμα αυτο.αλλα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να γινει σωστη δουλεια χωρις ζημιες αμμεσες η' μετα απο καιρο οπως λες.

InsaneDriver
03-04-13, 23:30
Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα, έχετε να προτείνετε κάποιο μαγαζί για Βιολογικό με τιμές προσαρμοσμένες στις εποχές; Γιατί τα 100αρια μου φαίνονται πολλά για τις εποχές αυτές.
Έχω δει πολλές προσφορές με 40-50-60 ευρώ...

Είδα στις προσφορές του αυτά

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=31055
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=31076

Έχει δοκιμάσει κάποιος; Εντυπώσεις;